• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
همه پست ها در یه پست خخخخ
کنفرانس خبری رئیس شروع شده من دارم از اسکای میبینم ترجمشو هم سعی میکنم قرار بدم مهمترین قسمتهاشو

رئیس:در مورد ادنان اون در فصل پیش ۸ بار از ابتدا تو زمین بوده و ۱۴ بار به عنوان یار تعویضی اون فقط ۲۰ سالشه و راه زیادی برای پیشرفت داره حالا سوال شما اینه که ایا من بهش شانس بازی کردن نمیدم؟جواب من به شما خیر هست این صحیح نیست

یه خبرنگار از رئیس پرسید وضعیت دخیا در بازی فردا چطور هست: رئیس گفت سوال بعدی لطفا و از پاسخ در این مورد امتناع کرد

سوال خبرنگار: چرا شما الان فقط یک مهاجم دارید؟این به شما ضربه نمیزنه؟
پاسخ رئیس : یک مهاجم؟ (بعدش خندید) ما فقط رونی را نداریم.ما ادنان و چیچاریتو و همچنین ویلسون را در خط حمله داریم

رئیس یه خبر بد داد اونم اینه که فیل جونز مصدوم هست و قطعا به بازی فرداشب نخواهد رسید و اعلام کرد تنها مصدوم جونز هست

کنفرانس هم به پایان رسید

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
فوری فوری:
منچستر با بارسلونا سر انتقال پدرو با مبلغ ۲۲ میلیون یورو به توافق نرسیدند.کاتالان ها خواستار دریافت ۳۰ میلیون بدون شرط هستند اما منچستر یونایتد پیشنهاد ۲۲ میلیون به همراه بسته خاص ارائه کرده است

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
اخرین تمرین ما هم واسه بازی فرداشب انجام شد و فردا فقط بدنسازی داره تیم.تو تمرین دخیا هم همراه بازیکنا تمرین کرد اما رئیس امروز نگفت دخیا فردا جز ۱۸ نفر هست یا نه قیافه خود دخیا که نشون نمیده جز ۱۸ نفر نباشه

مهم: من و یکی از دوستان اشاره کردیم که اگر دخیا فرداشب ۱ ثانیه هم بازی کنه دیکه تو این فصل نمیتونه تو جام قهرمانان برا کسی بازی کنه اما این سوال رو تو سایت خبری باشگاه پرسیدن و باشگاه جواب داده اینطور نیست این قانون برای دور نهایی جام قهرمانان هست و دور پلی اف شامل این بند نمیشه پس اگر دخیا بازی کنه باز میتونه تو جام واسه رئال بازی کنه.اما به نظرم بهتره فان خال تو این بازی حساس به رومرو اعتماد کنه تا دخیا که معلوم نیست میخواد چه بلایی سرمون بیاره خخخ

فایل های ضمیمه

• JS70217647.jpg
    JS70217647.jpg
    58 KB · نمایش ها: 9

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
امشب بازی سخت خواهد بود به این خاطر که یونایتد فشار روش بسیار زیاده و باید دید چه اتفاقاتی خواهد افتاد امیدوارم که ببریم...

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
یادمه امیر چند وقت پیش یه متن انگلیسی گذاشت که توش توضیح داده بود اگه دخیا امشب بازی کنه باز مشکلی واسه بازی کردن واسه تیم دیگه ای نداره.
اصلان جان اسکای و گاردین اگه اشتباه نکنم نوشته بودن که یونایتد علاقه ای برای خرید اوتامندی نداره. من بازی اوتامندی رو ندیدم و فقط کلیپ ازش دیدم که تو کلیپ تقریبا همه بازیکنها خیلی خوبن. نمیگم بازیکن بدیه، خیلی هم خوبه ولی آیا واقعا مهره گم شده خط دفاعمونه؟ 50 میلیون یورو هم پول کمی نیست اصلا.
خلاصه بازی دورتموند رو دیدم فکر کنم تو دوتا گل پاس اول رو هوملس از دفاع داد که با پاس بعدی موقعیت گل ایجاد شد و گل زدن. یعنی زمینه ساز گل یجورایی هوملس بود. من بشخصه هوملس رو ترجیح میدم.
الان هم که دیگه تابوی آلمانی نخریدن شکسته شد.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یادمه امیر چند وقت پیش یه متن انگلیسی گذاشت که توش توضیح داده بود اگه دخیا امشب بازی کنه باز مشکلی واسه بازی کردن واسه تیم دیگه ای نداره.
اصلان جان اسکای و گاردین اگه اشتباه نکنم نوشته بودن که یونایتد علاقه ای برای خرید اوتامندی نداره. من بازی اوتامندی رو ندیدم و فقط کلیپ ازش دیدم که تو کلیپ تقریبا همه بازیکنها خیلی خوبن. نمیگم بازیکن بدیه، خیلی هم خوبه ولی آیا واقعا مهره گم شده خط دفاعمونه؟ 50 میلیون یورو هم پول کمی نیست اصلا.
خلاصه بازی دورتموند رو دیدم فکر کنم تو دوتا گل پاس اول رو هوملس از دفاع داد که با پاس بعدی موقعیت گل ایجاد شد و گل زدن. یعنی زمینه ساز گل یجورایی هوملس بود. من بشخصه هوملس رو ترجیح میدم.
الان هم که دیگه تابوی آلمانی نخریدن شکسته شد.
آمارهای اوتامندی در والنسیا حداقل روی کاغذ که خوب بوده
در تیم ملی آرژانتین همین مسابقات کوپا آمریکا دو تا بازی ازش دیدم کلا کارش بزن زیر توپه! بیشتر فیزیکیه زیاد بازیکن باهوش و خلاقی بنظر نمی رسه یه جورایی در حد روخو و جونر خودمون

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
لیست اکانتهای توییتر و فیسبوک و اینستاگرام بازیکنهای تیم اولمون رو از لینک زیر میتونید ببینید
http://utdreport.com/first-team-players-on-social-media/
آقا فرزین یه اکانت اینستاگرام یا توییتر بود که اخبار نقل و انتقالات رو میداد. فکر کنم واسه یه خبرنگار بود. اونو نداری؟
پ.ن: مثل اینکه دوستان با بلد کردن متن مشکل داشتن. ممنون میشم پیامهات رو اگه امکان داره بلد نکنی آقا فرزین عزیز.

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
آقا فرزین یه اکانت اینستاگرام یا توییتر بود که اخبار نقل و انتقالات رو میداد. فکر کنم واسه یه خبرنگار بود. اونو نداری؟
پ.ن: مثل اینکه دوستان با بلد کردن متن مشکل داشتن. ممنون میشم پیامهات رو اگه امکان داره بلد نکنی آقا فرزین عزیز.

سلام دوست من:
۱-متاسفانه خیر خودم از یوزر توییت جامع نقل انتقالات استفاده میکنم
۲-اینکه نوشتن با فونت بولد من مشکل ساز بوده خیر یه نفر این حرفو زدن که این یه نظر شخصی بوده نوشتن با فونت بولد هیچ مشکلی نداره و اگر خلاف مقررات بود مدیر سایت اعلام میکرد نظرات شخصی مهم هست اما قانون نیست

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
۲۳ دقیقه دیگه رئیس ترکیب رو اعلام میکنه

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
تو شرایطی که در خانه نباید گل میخوردیم چقدر راحت کریک دروازه خودمون رو باز کرد

بالا