• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
فن خال اگه این فصل هیچی هم نشه فقط بتونه قضای حاجت کنه تو رابطه یکطرفه منچستر و ریال من خودم پرچم میگیرم دستم میرم حمایت ازش ... ها ب این تیم مثل اکادمی نگاه میکنن

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
برد رو منم تبریک میگم.
یکی از دوستان قهرمانی فصل پیش چلسی رو مطرح کرد، می خواستم بگم قهرمانیشون به اندازه ی همون بازی های مسخرشون، ارزش داشته.
من بازی های تیمای دیگه رو دنبال نمی کنم ولی تو همون بازی رفت و برگشتی که با ما داشتن، دیدم چقدر کثیف بازی می کنن.
یونایتد تک تک قهرمانیهاشو شرافتمندانه کسب کرده، به خاطر همین هم اینقدر برای امثال ما ارزشمنده، وگرنه فرقی بین یونایتد و تیم های تازه به دوران رسیده نباید باشه.

و اینکه می خواستم در مورد عدنان بنویسم: این بازیکن خیلی بدشانسه چون درست زمانی بازیش شروع شد که رئیس رفته بود، فرگی استاد ستاره سازی بود، از بدو تولد فوتبالی بازیکن تا زمان اوج بازیکن.
اگه رئیس بود الان باید کنار رونالدو و مسی برای کسب توپ طلا رقابت میکرد، البته استثتائی مثل پوگبا هم وجود داشته، که فکر می کنم الان اون داره رقابت میکنه.

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
دخیا امروز با تیم اصلی تمرین کرد خخخخ...دلم میخواد به قول دوستمون فنخال پس فردا ۱ دقیقه هم شده بزارتش تو ترکیب ولی بعیده تو بازی رفت چون ریسکه بازی کردنش

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678

فایل های ضمیمه

• CMhqbhjWgAABMZm.jpg large.jpg
    CMhqbhjWgAABMZm.jpg large.jpg
    74.7 KB · نمایش ها: 9

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
برد رو تبریک میگم. امیدوارم تداوم داشته باشه.نداشت هم من مثل سال‌های اولیهء طرفداری‌ام (که خواب قهرمانی رو هم نمی‌دیدیم) با تیم هستم.

بحث‌های قابل توجهی صورت گرفته. فرصت نوشتن ندارم ولی مشتری ثابت نوشته‌هاتون هستم. افشین ماشالله یک تنه همه رو حریفه! میلاد هم که رفته توی روزهء سکوت.

قبلا هم گفتم که اینجا، فوتبال و برد و باخت‌هاش، اختلاف‌نظرهای عمیق و بالاخره حضور در جمعی که همه با من موافق نیستند یا مثل من فکر نمی‌کنند، همه و همه تمرین مناسب، کم‌هزینه و امنی هست برای زندگی واقعی. برای جامعه‌ای که توش خیلی وقت‌ها باید سرت رو بندازی پایین و قبول کنی. یا سعی کنی شرایط نامطلوب رو تا حد ممکن و با سیاست‌ورزی، بهینه کنی. یا گاهی بپذیری که برای عاقلانه‌ترین عقیدهء تو، طرف مقابل (که امکانش رو داره که حرفش رو پیش ببره) تره هم خرد نمی‌کنه.

از یک جنبهء دیگه، میشه فکر کرد که چرا چیزی که اینقدر به نظر من بدیهی میاد، کلی نظر مخالف داره؟ فکر کنیم که شاید ما باید به موضوع از شکلی دیگه نگاه کنیم. این خیلی طبیعیه که زمین گرد نباشه و صاف باشه. هر عقل سلیمی میگه که اگر زمین پیچ بخوره و بره پایین، من پرت میشم پایین. پس اگر زمین گرد باشه، من هم پرت میشم اون زیر (که نمی‌دونم کجاست). اما یک اتفاق عجیب افتاده که این نظر عاقلانه رو زیر سوال میبره. اونم اینه که زمین واقعا گرد هست. پس تکلیف فکر عاقلانهء من چی میشه؟ اینجاست که باید چند قدم عقب رفت تا از زوایای دیگه‌ای به این مطلب نگاه و فکر کرد.

من به تیم امیدوارم. به دلایل مختلف به فنخال اعتماد می‌کنم که فرصتش رو ندارم بگم چرا. البته دلایلم برای مخالفینم اصلا نه قابل شنیدن هست و نه علاقه‌ای دارند که اینجوری به موضوع نگاه کنند. صبر هم ندارند. که شاید بخاطر غلیان دوران جوانی است. این رو خیلی خوب درک می‌کنم اما الان دیگه حسرت اون دوران رو نمی‌خورم.
در کنارتان هستم و همراه با تیم‌مان برای پیروزی فریاد میکشم.

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
@Molten
دقیقاً داشتم یه مقاله ای میخوندم که تهش اینجوری نوشته بود:
they are certainly playing a winning way, but they are Not playing the UNITED WAY
البته هنوز هم یه مقدار زود هست...
ولی ون حال توی مصاحبش وقتی ازش پرسیدن نگران نیستی که توی دو تا بازی فقط 3 تا شوت تو چارچوب داشته تیمت؟! برگشت توضیحاتی داد که مطمئنم خوندید همه.
این هم با سبک بازی یونایتد متغایره، هم با حرفهایی که خود ون حال اول اومدنش میزد، که علاوه بر نتیجه فوتبال خوب مهمه!
هرچند که فوق العاده خوشحالم از اینکه امتیاز هارو گرفتیم لااقل، ولی نمیشه همیشه با این بازی ها کنار اومد!

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
سیتیزن ها کاری کردن کارستون و تو اتحاد از چلسی ۳-۰ جلو هستند مورینیو باید بفهمه با این روش بازی نمیتونه به جایی برسه امیدوارم تو ادترافورد ما هم اقای خاص رو مورد عنایت قرار بدیم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
واقعاً سیتی تیم قدرتمندیه! اگه بگوویچ نبود همون نیمه اول 3 تا میخورد چلسی!
امیدوارم یه حال اساسی به سیتی بدیم ما :D
پ.ن: به طرز نامحسوس و نامعقولی از اول بازی طرفدار سیتی بودم! با اینکه نه تو فنتسی از هیچ کدوم بازیکن دارم نه از سیتی خوشم میاد نمیدونم چرا انقدر بدم میاد از چلسی!

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
واقعاً سیتی تیم قدرتمندیه! اگه بگوویچ نبود همون نیمه اول 3 تا میخورد چلسی!
امیدوارم یه حال اساسی به سیتی بدیم ما :D
پ.ن: به طرز نامحسوس و نامعقولی از اول بازی طرفدار سیتی بودم! با اینکه نه تو فنتسی از هیچ کدوم بازیکن دارم نه از سیتی خوشم میاد نمیدونم چرا انقدر بدم میاد از چلسی!

دلیلش اینه که ما هوادار یونایتد هستیم و با بازی زیبا عادت کردیم بازی تیمی مثل چلسی رو مخ ما طرفدارای یونایتد هست و هیچجوره تو کتمون نمیره

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
سیتی هر چقدر تو بازیهای دوستانه ی پیش فصل 4 تا 4 تا خورد و گند زد تو بازیهای رسمی داره عالی بازی می کنه دقیقا برخلاف فصل پیش ما!

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
اینم از شبکه های پخش کننده بازی فرداشبمون

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    86.5 KB · نمایش ها: 11

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
تبریک میگم این‌ بردها خیلی تعیین کننده است امیدوارم که بهتر بشیم...
در مورد دخیا رسانه ها کم موش دوانی نکردن که بیشتر‌اینها جوسازی ریال هم هست به نظر من دخیا داره چوبه رونالدو و بکهام و رو میخوره تا رفتار خودش اون اهل شهر مادریده و اگر بخواد هم به اونجا بره عجیب نیست این رو هم در نظر بگیرید که با اینکه میخواد از تیم بره ولی هیچوقت مصاحبه ای بر علیه ونگال یا کس دیگه نکرد که بخواد کسی رو تحریک کنه....من فکر میکنم در مورد قضیه دخیا ونگال بیشتر داره نمایش بازی میکنه...شما خودتون رو جای دخیا احساس کنید وقتی کشورتون صاحب فوتباله چرا به کشورتون برنگردید اگر یک تیم صاحب نام از کشور خودتون و شهرتون بخواد؟؟
ما توی تیممون به دخیا اعتماد کردیم اونهم تا اینجا هر وقت اومده توی زمین از جان مایه گذاشته و خوب بازی کرده اگر آماده بوده ما پای سوتی های آندرسون و ایوانز هم ایستادیم چی دستمونو گرفت؟ یا حتی گلر های دیگه قبل از دوران ون درسار...
گفتم توی این مدت مصاحبه ای نکرده که همونطور که خیلیها میگن چرا تکذیب نکرده میشه گفت مثل دی ماریا بی شرف بازی هم در نیاورده...به هر شکل من هنور سر حرفم بعد از این دو برد هم هستم من صبر میکنم ولی ونگال این تیم رو به فلاکت خواهد نشوند اون روز زیاد دور نیست و همه دور هم خواهیم دید با اینکه امیدوارم سر نرسه....در مورد قضیه دخیا هم ونگال فقط داره خودشو میندازه جلو که همه بگن افرین بر این جرات و غیرت به هر شکل دو سال سه سال دیگه همه ی این دوستان خوش بین خواهند فهمید چه کلاه گشادی سرشون رفته یا من میفهمم که اشتباه میکردم و ونگال کارش رو بلد بوده امیدوارم که من نظرم عوض بشه
چه بسا همین دخیا چند سال دیگه‌ مصاحبه کنه بگه ونگال باعث جدایی من از یونایتد شد...

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
دلیلش اینه که ما هوادار یونایتد هستیم و با بازی زیبا عادت کردیم بازی تیمی مثل چلسی رو مخ ما طرفدارای یونایتد هست و هیچجوره تو کتمون نمیره
دقیقا. و علاوه بر این، تفاوت‌های اساسی دیگه‌ای هم با این جور تیم‌ها داریم.

تیم ما مبناش پرورش بازیکن، اعتمادبه اون‌ها و به کادرش، و اعتقاد به اصولش بوده.
در عوض چلسی فقط یک چیز رو میشناسه. پول. و فکر میکنه با اون، میشه هر جادویی انجام داد. بازیکن، موفقیت و جایگاه خرید. تا اندازه‌ای هم موفق بوده. بچه‌های نوجوان امروزه طرفدارش شدند.این طرفدارها چهار روز دیگه دارن واسه قهرمان بعدی هورا میکشند.
مورینیو هم مناسب‌ترین گزینه براشون هست. کسی که فقط دو اصل براش وجود داره.
1. برد به هر قیمتی. که معمولا با کشتن بازی و به گند کشیدن فوتبال بدنبالش میره.
2. هیچ چیز از خودش مهمتر نیست. بیخود نیست که خودش هم خیلی با لقب "آقای خاص" حال میکنه.

مقایسه‌اش کنید با سر الکس. اگر بازیکنی خلاف اصول باشگاه عمل می‌کرد، در حساس‌ترین مقاطع هم از ترکیب خارج می‌شد. یادتون میاد که رقابت شونه به شونه با لیدز یونایتد داشت و در بازی مستقیم با لیدز، بکام رو نشوند روی نیمکت. چون شب زنده‌داری کرده بود.
برای سر الکس برد به هر قیمتی مهم نبود. برای باشگاه هم. چون همه بالاتفاق از این کارش حمایت کردند.
قشنگه که فرگوسن باشی و بارها تکرار کنی که: من هم مهم‎تر از منچستر نیستم.

راستی دوست عزیز میشه با حروف بولد ننویسید. نوشته‌های خوب شما ذاتا پر رنگ هستند. نیازی به دوپینگ ندارند :)

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوستان بازی با بروژ دقیقا چه روزی و چه ساعتی هست ؟ بامداد سه شنبه هست یا سه شنبه شب ؟

تو سایت گل تو قسمت شایعات و صحبت ها زده که مولر خواهان انتقال به یونایتد تو همین تابستون شده

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
در مورد دخیا رسانه ها کم موش دوانی نکردن که بیشتر‌اینها جوسازی ریال هم هست به نظر من دخیا داره چوبه رونالدو و بکهام و رو میخوره تا رفتار خودش اون اهل شهر مادریده و اگر بخواد هم به اونجا بره عجیب نیست
با حرفت موافقم حسین جان. دخیا داره طبیعی‌ترین کاری رو میکنه که هر آدم عاقلی هم انجامش میده. هوای مزخرف انگلیس، فرهنگ متفاوت و محدودیت یک بندر کسل‌کننده رو میخواد کنار بگذاره. بره به یک کشور آفتابی. شهر خودش و با همزبون‌هاش. جایی که مردمش خیلی خونگرم و سرزنده‌تر از انگلیسی‌ها هستند. تازه به تیمی میره که تقریبا هیچ بازیکنی بهش نه نمیگه. من هم بودم می‌خواستم برم. فقط بهم پیشنهاد نشد. حالا چرا؟ خوب دست مافیا در کار بود. وگرنه من که ...

قبلا به درستی نوشته بودی. اشکال مدیریت وحشتناک در سال‌های اخیر بوده. در واقع اگر سر الکس برنامهء رفتن نمی‌داشت، هیچوقت این اتفاق نمی‌افتاد. چون مطمئنا تو زمانی که مویس مربی بود، این قرارداد تمدید میشد و الان حتی اگر هم دخیا میرفت، پول خوبی نصیب باشگاه میشد. ایرادی که گری نویل هم به مدیریت گرفته. (راستی نویل مگه عزادار نیست، کی وقت کرده مصاحبه کنه؟).

انگار سر الکس این سال‌های آخر کارهای مدیریتی باشگاه رو هم عملا انجام داده بود و حضرات اصلا فراموش کرده بودند که اون‌ها هم وظایفی دارند. این خلاء شخصیت، بدجور به تیم ضربه زده.

الان هم من امیدوارم که کاری که فنخال میکنه منجر به این بشه که دخیا از ترس استمرار نیمکت‌نشینی و نتایج متعاقبش، به تمدید قرارداد تن بده و بعد بلافاصله فروخته بشه به رئال. اینطوری رئالی‌های مفت‌خور مجبور میشن خرج حسابی بکنند. البته فرض من کمی دور از ذهنه اما خدا رو چی دیدی؟

در مورد فنخال هم امیدوارم حرفت درست نباشه (خوشحالم که خودت هم همین آرزو رو داری). به هر حال کلا در مورد این آدم اختلاف نظرم باهات این قدر هست (الان دو تا دستام رو از دو طرف باز کردم طوری که سینه‌ام داره جر میخوره :D)

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
دوستان بازی با بروژ دقیقا چه روزی و چه ساعتی هست ؟ بامداد سه شنبه هست یا سه شنبه شب ؟

تو سایت گل تو قسمت شایعات و صحبت ها زده که مولر خواهان انتقال به یونایتد تو همین تابستون شده

دوست خوبم فردا شب ساعت ۱۱:۱۵ ساعتش مثل ساعت جام قهرمانان هست دیگه اینم انتخابیشه فرقی نداره.بازی رفت هم که تو الترافورد هست و فرداشب انشالله کارو یکسره میکنیم

Last edited:

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
راموس رسما تا سال ۲۰۲۰ با تیمش تمدید کرد.

اتامندی هم که دیگه رسما با تیمش و بازیکنها خداحافظی کرده و مدیران تیمش هم اعلام کردن هم بسته پیشنهادی سیتیزن ها تو دستشون هست هم بسته ما دیگه باید ببینیم قدرت جاذبه ما بیشتر هست یا سیتیزن ها

خبر بعدی اینکه رئیس ساعت ۱۷:۱۵ دقیقا به وقت تهران تو کنفرانس خبری راجب بازی فرداشب صحبت میکنه باید ببینیم در مورد دخیا چه خواهد گفت

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
تلویزیون خودمون هم نشون میده البته.

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

میدونم اما چون خودم اصلا گزارشگرای صداو سیما رو قبول ندارم دوست دارم از شبکه های انگلیسی زبان ببینم اونم بصورت ۱۰۸۰p برای همین لیست رو گذاشتم برای کسایی مثل خودم

بالا