• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
واقعا باید برای مهاجم فکر بشه
امروز ما یه مهاجم با انگیزه میخواستیم که جون دفاع حریف رو بگیره

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
امیدوارم از بازی بعد رونی بره رو نیمکت و چیچاریتو بیاد بجاش. هررا رو به ماتا ترجیح میدم و دوست دارم هررا پشت مهاجم بازی کنه یا اینکه بیاد وسط کنار یه هافبک دفاعی بازی کنه. عدنان هم فکر کنم وینگر راست بد نباشه واسش. کلا امروز بدشانس بودیم و هرچی زدیم گل نشد. حیف

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
رابين فن پرسي كه عشق من بود
زياد اينجا چيزي نگفتم چون منتظر همون سولپرايز بزرگ فن خال بودم!
اگه كسي رو جايگزين نكنيم واقعا ضرر كرديم و مهاجمي رو از دست داديم كه افسوسش رو خواهيم خورد بزودي ...

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
من هنوز هم مثل قبل اعتقاد دارم والنسیا مدافع راست خوبیه و به مراتب از دارمیان بهتره.
همین طور فلاینی از اشنایدرلین. جفتشون کندن و تکنیک ندارن ولی قد و قامت فلاینی باعث می شه تو تاکتیک علی اصغری جناب فن خال بیشتر به درد بخوره.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
شد مثل فصل قبل با یه همچین بازیهایی و همچین تیمهایی امتیاز از دست می دیم و از کورس قهرمانی جا می مونیم
امروز هر کار کردیم جز گلزنی که اونم زدیم داور نگرفت برد حق صد در صدمون بود آخه یه تیم تا چه حد باید از یون بیاره؟؟؟
با اینکه نتیجه نگرفتین ولی از بازی راضی هستم این تیم یه مهاجم قد بلند مثل هری کین یا زلاتان می خواد تا تیمها رو از دم تیغ بگذرونه

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
نیمه دوم رو دیدم،لعنتی توپا نمی رفت تو گل چرا اینجوری بود این بازی؟ رونی پشت مهاجم بازی کنه واقعا بهتر هست حالا که مهاجم نداره چیچا رو نوک بازی بده

دقت هم کرده باشین کریک اومد تو زمین وضع بازی سازی از وسط یه کم بهتر شد،به نطرم باید از کریک و شواینی ترکیبی بازی بگیره

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
و هنوز نکته مبهم اینجاست که چرا از هررا بازی نمیگیره،حداقل 20 دقیقه آخر جای ماتا می تونست بیاد تو زمین،4 تا شوت میزد حداقل

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
hoq7_untitled.jpg

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
چه امتیازی در چه بازیی و چه مکانی از دست دادیم ولی اشکال نداره شب دراز است و قلندر بیدار هنوز تا پایان فصل خیلی مونده
امیدوارم این بازی باعث بشه در بازی چهارشنبه ی اروپایی با جرات و حس جبران بازی کنن اگه بازیکنامون یه خورده جرات داشتن وقتی فضا گیرشون می اومد بجای شوت زدن پاس نمی دادن
زمانی که شوت می زدیم بیشتر خطر ایجاد می کردیم "شوت پشت محوطه" نکته ای که فن خال باید به بازیکناش یاد بده تا داخل دروازه نمیشه پاسکاری کرد یا مرتب از کنارها توپو فرستاد روی دروازه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
امیدوارم از بازی بعد رونی بره رو نیمکت و چیچاریتو بیاد بجاش. هررا رو به ماتا ترجیح میدم و دوست دارم هررا پشت مهاجم بازی کنه یا اینکه بیاد وسط کنار یه هافبک دفاعی بازی کنه. عدنان هم فکر کنم وینگر راست بد نباشه واسش. کلا امروز بدشانس بودیم و هرچی زدیم گل نشد. حیف
معین جان من به کل باهات مخالفم[emoji16]
رونی کاپیتانه و به این راحتی نیمکت نشین نمیشه، مخصوصا که این بازی خیلی بهتر از قبل هم بود...
هررا رو موافقم که باید بیاد، ولی عدنان پشت مهاجم فوق العاده مؤثرتر بوده این چند بازی و کلا نشون داده وسط خیلی خیلی بهتره!
به نظرم شاید جای تعویض تکراری کریک - شواینی خوب باشه هررا بیاد یه بار!

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من هنوز هم مثل قبل اعتقاد دارم والنسیا مدافع راست خوبیه و به مراتب از دارمیان بهتره.
همین طور فلاینی از اشنایدرلین. جفتشون کندن و تکنیک ندارن ولی قد و قامت فلاینی باعث می شه تو تاکتیک علی اصغری جناب فن خال بیشتر به درد بخوره.
با کمال احترام تنها علت این حرف فکر کنم فراموشی فصل قبل باشه[emoji39]
دارمیان به کل سمت راست رو بسته و هیچ کی از اونور نفس نتونسته بکشه تا الان!
شاید خیلی جلو عالی نباشه ولی تو دفاع چندین لول بالاتره!
فلیینی هم بیشتر پشت مهاجم مؤثره تا هافبک دفاعی،
اشنیایدرلین خیلی خوب توپگیری میکنه، پاس ها رو قطع میکنه، پاسهای خیلی بهتری هم میده؛
فلیینی یادت نرفته که از هر دو تا توپی که میگیرفت یکیش خطا میشد؟![emoji6]

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
نیمه دوم رو دیدم،لعنتی توپا نمی رفت تو گل چرا اینجوری بود این بازی؟ رونی پشت مهاجم بازی کنه واقعا بهتر هست حالا که مهاجم نداره چیچا رو نوک بازی بده

دقت هم کرده باشین کریک اومد تو زمین وضع بازی سازی از وسط یه کم بهتر شد،به نطرم باید از کریک و شواینی ترکیبی بازی بگیره
این منطقی ترین کاره واسه بازی بعد!
ولی اون موقعا هم که کریک فیکس بود از وقتی شواینی میومد بهتر میشدیم[emoji39]

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
معین جان من به کل باهات مخالفم[emoji16]
رونی کاپیتانه و به این راحتی نیمکت نشین نمیشه، مخصوصا که این بازی خیلی بهتر از قبل هم بود...
هررا رو موافقم که باید بیاد، ولی عدنان پشت مهاجم فوق العاده مؤثرتر بوده این چند بازی و کلا نشون داده وسط خیلی خیلی بهتره!
به نظرم شاید جای تعویض تکراری کریک - شواینی خوب باشه هررا بیاد یه بار!

به نظرم تو این بازی نباید به رونی گیر داد. خوب بود انصافا .وقتی مربی شعورش نمیرسه که یه مهاجم قد بلند باید کنار رونی بازی کنه تقصیر بازیکن نیست
اشنیدرلین(شواینی)- هررا همونطور که قبل بازی گفتم این ترکیب جواب میده
پ.ن: چند شب پیش رابین گل برتری تیمشو تو بازی پلی اف زد

اشنیایدرلین خیلی خوب توپگیری میکنه، پاس ها رو قطع میکنه، پاسهای خیلی بهتری هم میده؛

دارمیان چون تو ایتالیا بازی کرده تو کارای تهاجمی ضعیفه(بخاطر تاکتیکاشون) وگرنه از لحاظ دفاعی بهترینه به نظرم
با تمرین درست میشه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوستان شرمنده تک تک جواب میدم، با گوشیم نقل قول چندگانه ندارم!
ولی در کل تنها نکته این بازی به نظر من نیاز به خرید مهاجم بود،
رو مسائل دیگه منصفانه نیست ایراد گرفتن!
امتیاز از دست دادنمون هم صرفا معلول همین + بدشانسی و اشتباه داور بود.

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303

فصل قبل رو یادم نرفته من کلا بازی والسنیا رو می پسندیدم شاید یه دلیلش این باشه که از بازیکنای پر نفس با قدرت بدنی بالا خوشم میاد. والنسیا هم تو دفاع بد نبود واقعا. از نظر دوندگی و تعداد تکل که خیلی خوب بود. فقط چند تا سوتی فصل قبل داد که بد حایی هم داد مثل بازی با ارسنال تو حدفی. هنوز زوده واسه این که معلوم بشه دارمیان هم از این شیرین کاری ها بلده یا نه. ولی در کل به نظر من والنسیا مؤثر تر بازی می کنه

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
Scholes: “There's a lack of excitement. Lack of quality. You should be beating Newcastle at home if you're to win the League.”
با همین تفکر و منطق بود که اون همه افتخار تو سال های قبل به دست اومد،بهانه ای نباید داشته باشیم برای نبردن(البته به در میگم دیوار بشنوه :D ،خودم هم بهانه داوری و مهاجم رو دارم در مورد این بازی)

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
با همین تفکر و منطق بود که اون همه افتخار تو سال های قبل به دست اومد،بهانه ای نباید داشته باشیم برای نبردن(البته به در میگم دیوار بشنوه :D ،خودم هم بهانه داوری و مهاجم رو دارم در مورد این بازی)
یادش بخیر یه زمانی رئیس هدف تعیین می کرد که مثلا این فصل باید فلان مقدار امتیاز بگیریم . فلان بازیکن باید مثلا 20 گل بزنه
با همین برنامه قهرمان میشدیم

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
یادش بخیر یه زمانی رئیس هدف تعیین می کرد که مثلا این فصل باید فلان مقدار امتیاز بگیریم . فلان بازیکن باید مثلا 20 گل بزنه
با همین برنامه قهرمان میشدیم

نگو افشين جان نگو :(

بالا