• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
باید واقعا فکر بشه برای گلزنی
الان سیتی واقعا قوی شده

قهرمانی رو که باید از آن سیتی دونست با این بازیکنان
باید برای رتبه دوم و سوم بجنگیم

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
حیف پدرو که از دست دادینش
از دست بارسا که رفتنی بود ولی چلسی؟!؟!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
فکر نمیکنم رئیس مجبور باشه به من و شما توضیح بده چرا داره از کی کجا بازی میگیره یه سرمربی با توجه به میزان امادگی و در نهایت توان و بار فنی که از یه بازیکن میگیره در بهترین نقطه که امکانش باشه از یه بازیکن بازی میگیره.جالبه برام تیم خوب بازی میکنه بهش میتوپن بد بازی میکنه میتوپن.فنخال یه کار مثبت به هواداران اصلاح طلب افراطی کرد هیچ کاری نباشه یه سری هارو ادب کرد تو فصل قبل که واسه سرمربی تعیین تکلیف نکنن تیم الان تو بهترین شرایط ممکن هست فقط یه تمام کننده خوب نیاز داره.یانوزای؟بله قابل اعتماده چرا ۳ جام؟مگه ما ۳ جام داریم؟ لیگ برتر-جام حذفی-جام قهرمانان-جام اتهادیه-و شاید سوپر کاپ اروپا و درنهایت جام قهرمانان جهان اما این چه ربطی داره بله یانوزای و تمام بازیکن ها توانشونو دارن و ما فقط به یه تمام کننده نیاز داریم.دوست خوبم من بد صحبت نمیکنم فقط زبانم تنده اما یه سری هامون ول کن بعضی چیز ها نیستیم اصلاح طلب باشید خوبه اما نه اصلاح طلب افراطی.ضمنا تیم ما از ۳ بازی ۷ امتیاز گرفته و هربازی نسبت به بازی قبل عالی تر بازی کرده اگه شما جای هواداران چلسی بودید دیگه الان باید سر مورینیو رو میبریدید حتما
نظرها متفاوته به نظر من ونگال‌و روند تیمش در حال حاضر به هیچ جا نمیره ما دوتا تئوری رو میتونیم دنبال کنیم اینکه باید در کوتاه مدت قهرمانی بیاریم که برند منچستر افت نکنه و در بلند مدتدهم باید تیمی رو بسازیم که روند خودشو حفظ کنه من در حال حاضر چنین رویه ای رو در تیم نمیبنم

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
نظرها متفاوته به نظر من ونگال‌و روند تیمش در حال حاضر به هیچ جا نمیره ما دوتا تئوری رو میتونیم دنبال کنیم اینکه باید در کوتاه مدت قهرمانی بیاریم که برند منچستر افت نکنه و در بلند مدتدهم باید تیمی رو بسازیم که روند خودشو حفظ کنه من در حال حاضر چنین رویه ای رو در تیم نمیبنم
نظرها همیشه متفاوته در تمام مسائل اما درست نیست اشخاصی بیان نظر تحمیلی خبری بدند.مثلا تو پستهای قبلی ببینید که اومدن گفتن تمام سیستی زن ها قهرمان شدند ما باید برای دوم سومی بجنگیم این چه حرفیه اخه ؟؟؟چلسی همرو تا نیم فصل اول فصل پش تارو مار میکرد نیم فصل دوم افت کرد هفته ۳ تمام شده تیم ما جز ۲ تا تیمی بوده که کلین شیت کرده و با ۷ امتیاز نتیجه بدی هم نگرفته دلیلی نمیبینم از الان بین هوپادارای ما نا امیدی باشه یکم اتحاد هم خوب چیزیه.اگه به نظر شخصی باشه تنهای راه امید بشریت امید هست نه یاس و نا امیدی و فکر منفی و کج اندیشی.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه نکته خیلی بدی که لااقل اینجا بین دوستان وجود داره همین بی اعتمادی و ناامیدیه!
ما بد بازی نکردیم، بد هم نتیجه نگرفتیم،
چلسی به زور از سه تا بازیش ۴ امتیاز گرفته و هیچ کس عین خیالش نیست، درحالیکه اگه اون وضع چلسی رو ما الان داشتیم همه خواستار اخراج ون حال بودن الان!
کلا فقط سیتی مقتدرانه و خیلی قوی شروع کرده که اونم قول میدم وسطای فصل خراب میکنه!
از بین بقیه تیم ها هم ما لااقل تو بیگ ۴ از بقیه بهتر بودیم!

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یه نکته خیلی بدی که لااقل اینجا بین دوستان وجود داره همین بی اعتمادی و ناامیدیه!
ما بد بازی نکردیم، بد هم نتیجه نگرفتیم،
چلسی به زور از سه تا بازیش ۴ امتیاز گرفته و هیچ کس عین خیالش نیست، درحالیکه اگه اون وضع چلسی رو ما الان داشتیم همه خواستار اخراج ون حال بودن الان!
کلا فقط سیتی مقتدرانه و خیلی قوی شروع کرده که اونم قول میدم وسطای فصل خراب میکنه!
از بین بقیه تیم ها هم ما لااقل تو بیگ ۴ از بقیه بهتر بودیم!

مشکلشون اینه از فوتبال فقط برد و خوشحالیش رو می خوان که بازیها رو پی در پی ببره و جام ها رو درو کنه بقیه ی تیمها هم انگار همه کشک و دست و پا بسته فوتبال ورزش بی رحمیه تا بحال هواداران هیچ تیمی خوشی مطلق نداشتن که منچستری ها بخوان داشته باشن
تو دوران فرگوسن موندن که هر فصل در کورس قهرمانی بود اون منچستر رو همه دوست داشتن ولی دیگه نیست تموم شد رفت با منچستر جدید باید کنار اومد! در حال حاضر هم هیچ معجزه یا راه میانبری برای به اوج رسوندن منچستر وجود نداره
میگن کلوپ خوبه ولی برای تیمی که بعد از فرگوسن دو بار مربی عوض کرده (با احتساب اخراج فن خال) و در شرایط متزلزلی به سر می بره دادن تیم دست یه مربی جوان و نسبتا خام کار درستیه؟ کلوب رو بزارید توی تیمی غیر از دورتمند هم خودشو نشون بده بعد حرف از آوردنش به منچستر بزنید
اگه ونگر تو عمرش یه حرف درستی زده باشه اینه که "فوتبال ریاضیات نیست"
همین دیشب رئال با اون همه بازیکن بزرگ و گران قیمت حتی نتونست از پس خیخون بربیاد!
تو یه بازی با داشتن حداقل یکی دو موقعیت 3 امتیاز رو می گیریم تو یه بازی دیگه دهها موقعیت رو از دست میدیم و دستمون از امتیاز کامل کوتاه میشه یه چیزایی رو نمیشه تحلیل فنی کرد

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
این مربی جدیده دورتموند هم گویا خوب در اومده توماس توخل همه تیما رو 4 تایی میکنه یکی از بازیاشون رو هم دیدم خیلی خوب و رون بازی میکنن

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
نظرها همیشه متفاوته در تمام مسائل اما درست نیست اشخاصی بیان نظر تحمیلی خبری بدند.مثلا تو پستهای قبلی ببینید که اومدن گفتن تمام سیستی زن ها قهرمان شدند ما باید برای دوم سومی بجنگیم این چه حرفیه اخه ؟؟؟چلسی همرو تا نیم فصل اول فصل پش تارو مار میکرد نیم فصل دوم افت کرد هفته ۳ تمام شده تیم ما جز ۲ تا تیمی بوده که کلین شیت کرده و با ۷ امتیاز نتیجه بدی هم نگرفته دلیلی نمیبینم از الان بین هوپادارای ما نا امیدی باشه یکم اتحاد هم خوب چیزیه.اگه به نظر شخصی باشه تنهای راه امید بشریت امید هست نه یاس و نا امیدی و فکر منفی و کج اندیشی.

شمایی که متهم میکنید دادگاهی میکنید نتیجه هم میگیرید من خودم رو میگم و در مورد افشین و میلاد هم چون پستهاشون رو از قدیم دیدم میتونم اینو بگم که شما واقعا دارید بی انصافی میکنید حالا این پست رو حداقل بخونید و بدونید که شخص من نه در دوران سرالکس موندم و نه گلوری هانترم.....

این شکل صفر و یک دیدن موضوع کار درستی نیست اون دسته ای که سیتی رو از حالا قهرمان میدونند یا ساده دل هستند یا باید دلایلشون رو شنید همه ی منتقدین رو یک دسته و یک جور دیدن هم کار درستی نیست البته شاید در انتها این اتفاق بیفته ولی ممکنه هم این شکلی نشه بحث من چیز دیگه ای هستش من روند کلی که بر تیم حاکمه رو به سمت به دست آوردن موفقیت نمیبینم دوستان اومدن میگن یک عده گلوری هانتر هستند بله این افراد همیشه بودند و هستند ولی چیزی که هست منتقدین شرایط هم نباید کوبونده بشند چون دودش تو چشم همه خواهد رفت به نظر بر پایه این چند بازی انجام شده نمیشه چیزی رو پیش بینی کرد شما اگر یک نگاه ساده به آمار ادوار لیگ بندازید میفهمید که حتی نتایج در ۱۰ هفته اول چیز خاصی رو نشون نمیده ولی چیزی که هست در زمانی که فرگی نتیجه هم نمیگرفت یک روندی بر تیم حاکم بود که نشون میداد تیم در حال پیشرفته من این روند رو نمیبینم در تیم چون احساس میکنم تعقل خاصی و متود خاصی بر کلیت تیم حاکم نیست هر چه هست لج و لجبازی مربی تیم با یکسری بازیکنه و رفت و آمدها و بازی گرفتنها و بازی نگرفتنها هم برنامه محور نیست
من فکر میکنم فروش فن پرسی از روی برنامه و به دلیل بی بازدهی اون نبود اساسا سطح بحث رو نباید پایین آورد و سریعا همدیگه رو متهم کنیم به گلوری هانتر بودن یا کوته نگری نه ما توی ۳ تا بازی اول خوب نتیجه گرفتیم و امیدوارم این اتفاق ادامه داشته باشه به شخصه از نتایج تیم تا به اینجای کار راضی هستم ولی چیزی که من رو نگران میکنه روند کلی تیم هست
پس نتیجه اینکه به شخصه هیچ اعتراضی به نتایج کسب شده ندارم و هیج پیش بینی هم از حالا برای آخر فصل ندارم ولی این رو میتونم با جدیت بگم که سیاست هایی که باشگاه و ونگال در پیش گرفتن چیز مثبت عجیبی رو نشون نمیده هر کاری در تیم انجام شده برای خوش آمد شخص سرمربی تیم بوده و نه منافع تیم............درسته که سرالکس نیست ولی در تمام تیمهایی که در دنیای امروز نتیجه میگیرن تاکید میکنم امروز نه آژاکس دهه ۹۰ که ون گال توش نتیجه گرفته یک الگو و اساسی جاری بوده که شخص سرمربی مبتنی بر امیال خودش همه چیز رو مرتب نمیکرده و همواره منافع تیم بر همه چیز اولویت داشته چیزی که سرالکس هم بارها توی خاطراتش عنوان کرده دیگه احتیاجی نیست که بگم ون گال چه کاری در تیمهایی که هست میکنه و نظرات متعدد شاگردان سابقش خودش گواه همه چیزه......

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
شمایی که متهم میکنید دادگاهی میکنید نتیجه هم میگیرید من خودم رو میگم و در مورد افشین و میلاد هم چون پستهاشون رو از قدیم دیدم میتونم اینو بگم که شما واقعا دارید بی انصافی میکنید حالا این پست رو حداقل بخونید و بدونید که شخص من نه در دوران سرالکس موندم و نه گلوری هانترم.....

این شکل صفر و یک دیدن موضوع کار درستی نیست اون دسته ای که سیتی رو از حالا قهرمان میدونند یا ساده دل هستند یا باید دلایلشون رو شنید همه ی منتقدین رو یک دسته و یک جور دیدن هم کار درستی نیست البته شاید در انتها این اتفاق بیفته ولی ممکنه هم این شکلی نشه بحث من چیز دیگه ای هستش من روند کلی که بر تیم حاکمه رو به سمت به دست آوردن موفقیت نمیبینم دوستان اومدن میگن یک عده گلوری هانتر هستند بله این افراد همیشه بودند و هستند ولی چیزی که هست منتقدین شرایط هم نباید کوبونده بشند چون دودش تو چشم همه خواهد رفت به نظر بر پایه این چند بازی انجام شده نمیشه چیزی رو پیش بینی کرد شما اگر یک نگاه ساده به آمار ادوار لیگ بندازید میفهمید که حتی نتایج در ۱۰ هفته اول چیز خاصی رو نشون نمیده ولی چیزی که هست در زمانی که فرگی نتیجه هم نمیگرفت یک روندی بر تیم حاکم بود که نشون میداد تیم در حال پیشرفته من این روند رو نمیبینم در تیم چون احساس میکنم تعقل خاصی و متود خاصی بر کلیت تیم حاکم نیست هر چه هست لج و لجبازی مربی تیم با یکسری بازیکنه و رفت و آمدها و بازی گرفتنها و بازی نگرفتنها هم برنامه محور نیست
من فکر میکنم فروش فن پرسی از روی برنامه و به دلیل بی بازدهی اون نبود اساسا سطح بحث رو نباید پایین آورد و سریعا همدیگه رو متهم کنیم به گلوری هانتر بودن یا کوته نگری نه ما توی ۳ تا بازی اول خوب نتیجه گرفتیم و امیدوارم این اتفاق ادامه داشته باشه به شخصه از نتایج تیم تا به اینجای کار راضی هستم ولی چیزی که من رو نگران میکنه روند کلی تیم هست
پس نتیجه اینکه به شخصه هیچ اعتراضی به نتایج کسب شده ندارم و هیج پیش بینی هم از حالا برای آخر فصل ندارم ولی این رو میتونم با جدیت بگم که سیاست هایی که باشگاه و ونگال در پیش گرفتن چیز مثبت عجیبی رو نشون نمیده هر کاری در تیم انجام شده برای خوش آمد شخص سرمربی تیم بوده و نه منافع تیم............درسته که سرالکس نیست ولی در تمام تیمهایی که در دنیای امروز نتیجه میگیرن تاکید میکنم امروز نه آژاکس دهه ۹۰ که ون گال توش نتیجه گرفته یک الگو و اساسی جاری بوده که شخص سرمربی مبتنی بر امیال خودش همه چیز رو مرتب نمیکرده و همواره منافع تیم بر همه چیز اولویت داشته چیزی که سرالکس هم بارها توی خاطراتش عنوان کرده دیگه احتیاجی نیست که بگم ون گال چه کاری در تیمهایی که هست میکنه و نظرات متعدد شاگردان سابقش خودش گواه همه چیزه......

عالی بود حسین خان
----
من فقط یه چیزیو به کسایی که مستقیم و یا غیر مستقیم تیکه میندازن بگم. موقعی که تیم جلو رقبا نتیجه افتضاح میگرفت و یا توسط طرفدارای تیمای دیگه مورد تمسخر قرار میگرفت این من بودم که از تیم مورد علاقم دفاع میکردم و بقیه اقایون یهو غیب میشدن! پس واسه خودتون دسته بندی ایجاد نکنید که فقط من حامی تیمم هستم و اونی که انتقاد میکنه گلوری هانتره!
اینکه تو تاپیک خود تیم انتقاد کنی و ضعفای تیم مورد علاقتو بگی نشونه دشمنی نیست.الان میلاد دیگه نمیاد چون تا یه مقدار انتقاد می کرد یهو یه عده بهش حمله می کردن. فکر نکنم لازم باشه به بعضی از اقایونی که خودشونو تافته جدا بافته میدونن یاداوری کنم همین فن خالی که الان شده عزیز دلشون اواسط فصل پیش میخواستن جرش بدن!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
همه رفقایی که اینجا هستیم همه طرفدار منچستر یونایتد بزرگ هستیم. البته همیشه در هر تاپیکی هستند یوزرهایی که طرفدار اون تیم نیستن و بیشتر دنبال کل کل و اتیش براه انداختن هستند که بنده و بقیه دوستان همکار و مدیر سعی کردیم این مسائل رو کم کنیم و با حفظ احترام و شئون هدایتش کنیم به تاپیک کل کل که خب البته ادعایی هم نداریم که 100% موفق بودیم.

اینجا هم خب هر طرفداری صحبتی میکنه به نظر من از سر دلسوزی هست. همه ما که یونایتدی هستیم (چه 1 سال چه 10 سال و چه 20 سال و حتی بیشتر) تیممون رو دوست داریم.
حالا یکی زبون انتقادش تنده و یکی ملو

خود من بعد از دیدن 3 بازی تیم سیتی واقعا به این نتیجه رسیدم که این تیم قهرمانه. البته نتیجه گیری من هم سریع بوده و قضاوت عجولانه و به قول دوستمون با 3 تا بازی اول اصلا نه میشه گفت کی قهرمانه و کی سقوط کننده و من میپذیرم که قضاوتم عجولانه بوده

اما همین قضاوت از سر نگرانی برای تیم خودمه چون میبینم که تیمم اون طور که انتظار دارم بازی نمیکنه.
من به فان خال به عنوان سر مربی تیم احترام میذارم و مسلما دانش فنی و درک اون از فوتبال از من که یک بیننده و هوادار عادی هستم بسیار بسیار بیشتره اما واقعا نمیفهمم چرا ترکیب اینطوری میچینه ؟

من از تیمم در درجه اول قهرمانی میخوام ولو با بردهای خفیف یک - صفر
من نمیخوام تیمم به سرنوشتی که لیورپول دچارش شد مبتلا بشه و مدیران تیم هم حتما این رو میدونن

به هر حال برای تیمم ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم تیم بیفته رو غلطک و بازی چهارشنبه شب رو هم با اقتدار ببریم.

در ضمن بعد از شایعات پیرامون جذب بیل و تیمار . امروز خبر میرسه منچستر یونایتد مشتری جدید دی بروین بلژیگی هست. البته نمیدونم در صورت جذب کجا بازیش میده اما دوست دارم جذب بشه.
بازیکن خیلی خوبیه. فکر میکنم شوت زن هم هست

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
لطف کنید دیگه از میلاد مایه نزارید! برای بار چندم هست که یه عده از دوستان بدون اینکه دلایل نیومدنش رو جویا بشن ازش مایه میزارن و از طرفش حرف می زنن فقط بخاطر اینکه حرف خودشون رو به کرسی بنشونن
اینکه میلاد نمیاد دلایل شخصی خودشو داره که ربطی به این بحث ها نداره تو گفتگو باهاش حرف زدم می تونم اسکرین شاتش رو هم بزارم
هر چند اگه خودش شخصا بیاد و این مسائل رو همینجا تموم کنه بهتره @plsboy
تفاوت نقد با اهانت هم بسیاره
راستی از آرش خبر دارید؟ خیلی وقته نیومده فضای توهین آمیز و جو منفی که از یه مدت پیش تو تاپیک حاکم شده در نیومدنش بی تاثیر نیست و اتفاقا اسکرین شات حرفهای آرش خان رو هم دارم
تا بحال مثل یه سری دوستان ازش مایه نگذاشتم که بگم شماها با این ادبیات نامناسب و اهانت آمیزی باعث شدید که آرش دیگه نیاد @Micahel Certu
میلاد براتون مهم شده ولی از وقتی که رفته پیگیرش شدید؟ حتی شده یه پ.خ هم براش بفرستید و ازش بپرسید که چرا دیگه نمیاد؟
درسته یه جاهایی با میلاد اختلاف نظر داشتم ولی حداقل می تونم با اطمینان بگم که با وجود این اختلاف نظرات خودش برام مهم بوده که بعد از رفتنش پیگیرش شدم
نه دوست داشتم این مسائل رو مطرح کنم و نه ادعایی داشته باشم که من فلانم و فلان وگر نه مدتها قبل این حرفها رو می زدم ولی اصرار بیش از حد یه سری از دوستان روی موضوعات خاص چاره ای واسه آدم نمیزاره
واسه منم راحته بعد از هر باخت یا بازی بد کل تیم و عواملش رو با القاب گوناگون مورد توهین قرار بدم ولی ممکنه همین لحن ادبیاتم مورد رنج عده ی دیگری بشه که تو تاپیک فعالیت می کنن و من چقدر خود خواه خواهم بود که بدون در نظر گرفتن شرایط این عده تنها به فکر خودم و خالی کردن خشمم با کلمات باشم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
اول اینکه من که از کسی یا اسم کسی سواستفاده نکردم فکر کنم بعد از بیش از پانزده سال فعالیت تو فضای مجازی ایرانی یک ریزه اعتبار دارم که نخوام از اسم کسی استفاده کنم دوم اینکه من این تاپیک تنها تاپیکیه که تو پی تی بهش سر میزنم اون هم فقط بخاطر اینکه حس میکردم اینجا جو دوستانه ای داره دنیا میگن محل گذره اینجا هم میتونه شاملش بشه من هیچ ادعایی ندارم ولی شاید قدیمی ترین کاربر هنوز فعال در این تاپیک باشم و قبل از این حتی سال ۹۷ توی گروپ های انگلیسی فعالیت میکردم و شاید جز محدود ایرانی های که .....بگذریم....واینو گفتن بدونید هوادار یک روزه نیستم و گلوری هانتر توی همین انجمن بی صاحاب از سال ۲۰۰۲ عضوم این ایدیم ده سالشه شما بگرد یک پست بر علیه منچستر یا حتی به نفع یک تیم اروپایی دیگه پیدا کنید میگم اهل ادعا نیستم ولی دلیلی هم نمیبینم یک عده بخاطر انتقادها مارو به سو استفاده از اسم یکی دیگه یا گلوری هانتر بودن متهم کنید اگر تحلیلی به حرفم داشتید حرفی از سابقه خودم میزدم کوته فکری بود ولی گلوری هانتر ! من ! نمیدونم چرا جو فرومها انقدر این روزها کودکانه شده شاید هم من خیلی پیر شدم و عمر فروم بازیم و فن کلابم تموم شده به هر شکل بچه نیستم که دیگه نیام ولی وقتی میام که خواستم مثل شما فقط به به و چه چه کنم و کسی رو هم متهم نکنم تا جو تاپیکتون به هم نخوره خوش باشید دور هم.....

Last edited:

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
مشکلشون اینه از فوتبال فقط برد و خوشحالیش رو می خوان که بازیها رو پی در پی ببره و جام ها رو درو کنه بقیه ی تیمها هم انگار همه کشک و دست و پا بسته فوتبال ورزش بی رحمیه تا بحال هواداران هیچ تیمی خوشی مطلق نداشتن که منچستری ها بخوان داشته باشن
تو دوران فرگوسن موندن که هر فصل در کورس قهرمانی بود اون منچستر رو همه دوست داشتن ولی دیگه نیست تموم شد رفت با منچستر جدید باید کنار اومد! در حال حاضر هم هیچ معجزه یا راه میانبری برای به اوج رسوندن منچستر وجود نداره
میگن کلوپ خوبه ولی برای تیمی که بعد از فرگوسن دو بار مربی عوض کرده (با احتساب اخراج فن خال) و در شرایط متزلزلی به سر می بره دادن تیم دست یه مربی جوان و نسبتا خام کار درستیه؟ کلوب رو بزارید توی تیمی غیر از دورتمند هم خودشو نشون بده بعد حرف از آوردنش به منچستر بزنید
اگه ونگر تو عمرش یه حرف درستی زده باشه اینه که "فوتبال ریاضیات نیست"
همین دیشب رئال با اون همه بازیکن بزرگ و گران قیمت حتی نتونست از پس خیخون بربیاد!
تو یه بازی با داشتن حداقل یکی دو موقعیت 3 امتیاز رو می گیریم تو یه بازی دیگه دهها موقعیت رو از دست میدیم و دستمون از امتیاز کامل کوتاه میشه یه چیزایی رو نمیشه تحلیل فنی کرد

دقیقا حرف دلمو زدی.من دیگه خسته شدم بخدا.بازی اول لیگ رو بردیم اومدن گفتم وای اگه فرگوسن بود باید تارو مار میکردیم الان ۱ دونه زدیم موقعیت نداشتیم بازی دوم رو بردیم گفتن این چه بازیه فرگوسن فلان بسار بازی جام قهرمانان عالی بودیم و بردیم اومدن گفتم فرگوسن از بازی کن های داغون بازی پرگل میساخت الان...بازی سوم حمله ...بابا فرگوسن رفت تمام شد دیگه فرگوسن به تاریخ پیوست تمام تمام تمام الان همینیم نتیجه هم تا الان عالی گرفتیم اگه شما جای هوادارای رئال بودید الان بنیتس رو بید اتش میکشیدید دیگه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ببین مهدی جان دست من رو Force کرد به این پست، دوست ندارم حداقل اسم من باعث کدورت بین دوستان باشه...
اول از بچه هایی که سراغم رو گرفتن یه تشکر کنم :general601::general504: و عذرخواهی کنم که جوابشون رو ندادم، شرمندم...:general709::general709::general709:، اسم نمیخوام بیارم که مبادا دوستی رو از قلم بندازم که دلخوری پیش بیاد، بهتون قول میدم که همه پستهاتون رو خوندم...;) ولی نمیخواستم جواب بدم یا نظرم رو بگم...:general112:
فقط دوستان از من نخواید که 40-30 صفحه گذشته رو برگردم و لایک کنم!!!!!:general711::general711::general711:
بعداز اون به دوستان بگم که تنها دلیلی که بنده نخواستم این مدت پست بزارم، فقط و فقط بخاطر اون اعتیاد عجیبی بود که به کلوب پیدا کرده بودم و نه به دلیل دلخوری از دست کسی، شاید نظرهای دوستان لحظه ای باعث ناراحتی کسی بشه ولی فکر میکنم همه به یه چیز فکر میکنن، موفقیت باشگاه...:general601:
الان کلوب یه کمی متشنج شده و تقریبا میتونم بگم که دوستان جبهه گیری کردن...o_O
آقا مهرداد کاملا درست میگن، اینجا کلوبی هستش که بخاطر عشقی که دوستان نسبت به یه باشگاه و به اسطوره هاش داشتن، دور هم جمع شدن تا حداقل این کلوب یه جایی باشه تا دوستان بیشتر با هم و نظرات همدیگه آشنا بشن، اختلاف نظر هم همیشه وجود داشته، هیچ ایرادی هم نداره، اگه اختلاف نظر نبود که انسان نبودیم...(فلسفه شد!!!:general711:)
حرفهای همه دوستان قابل احترام و درست هستش، مهدی جان چشم، از من یکی دیگه چرت و پرت نمیشنوی در مورد فن خال یا کس دیگه ای، البته اگه یانگ یا اوانز یا ... اومد تو زمین این قضیه ممکن هستش فرق کنه...
در کل این فصل تا الان امتیازات رو گرفتیم، غیر از بازی آخر که باید میگرفتیم به قول اسکولزی...
نظر من هم این هستش که تا الان خیلی امیدوار کننده نبوده، حداقلش با بازی دادن به 2 هافبک دفاعی از گل خوردن یا در حقیقت فشار روی دفاع ها جلوگیری کردیم، ولی خوب تا الان با تیمهای ضعیفی بازی کردیم و بازی CL هم که یک فاجعه بود، در مقابل همچین تیمی باید با اختلاف 6-5 گل از بازی بیرون میومدیم ولی فقط تونستیم با هنر دیپای بازی رو ببریم که واقعا خیلی بد هستش، فراموش نکنیم که بروخه ضعیفترین تیم این مرحله بود...

Last edited:

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
دخیا دیشب با یه توییت پیترچک رو تحسین کرد

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
رئیس لیست ۱۸ نفره خودشو برای بازی فردا شب اعلام کرد
Romero, Johnstone; Blind, Darmian, McNair, Shaw, Smalling; Carrick, Fellaini, Herrera, Mata, Schneiderlin, Schweinsteiger, Young; Hernandez, Januzaj, Memphis, Rooney.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تو این چند روز خودجوش گندوغان رو لینک کزدن بهمون، خودشونم از طرف دورتمند رد کردن :-D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بازم بحث توهین و این قبیل حرفا اومد وسط
من به شخصه اصلا دیگه حوصله این بحثای بچگانه رو ندارم . اون پستمم صرفا برای این بود که دیگه از تیکه انداختنا خسته شدم. اگر بحث توهین هست همه رو شامل میشه ( جز یه عده کمی از دوستان) البته مشخصا شخصی که ادعای این بحثا رو داره جزو اون دسته نیست ! خود اون شخص کم به فن خال توهین نکرده که حالا اومده شده وکیل و مدافع ایشون.کسی که میگه از اسم یکی دیگه استفاده نکنید خودش نمیاد دو خط پایین تر همون کارو انجام بده!
انقدر سریع تغییر موضع دادن (مثل قضیه مویس) اصلا کار درستی نیست.
اگر پست من توهین و ... هست این جزو اختیارات مدیریته که پاکش کنه , تذکر بده و یا حتم بنم کنه .

بالا