• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
امیدوارم از بازی بعد رونی بره رو نیمکت و چیچاریتو بیاد بجاش. هررا رو به ماتا ترجیح میدم و دوست دارم هررا پشت مهاجم بازی کنه یا اینکه بیاد وسط کنار یه هافبک دفاعی بازی کنه. عدنان هم فکر کنم وینگر راست بد نباشه واسش. کلا امروز بدشانس بودیم و هرچی زدیم گل نشد. حیف

و هنوز نکته مبهم اینجاست که چرا از هررا بازی نمیگیره،حداقل 20 دقیقه آخر جای ماتا می تونست بیاد تو زمین،4 تا شوت میزد حداقل

معین جان من به کل باهات مخالفم[emoji16]
رونی کاپیتانه و به این راحتی نیمکت نشین نمیشه، مخصوصا که این بازی خیلی بهتر از قبل هم بود...
هررا رو موافقم که باید بیاد، ولی عدنان پشت مهاجم فوق العاده مؤثرتر بوده این چند بازی و کلا نشون داده وسط خیلی خیلی بهتره!
به نظرم شاید جای تعویض تکراری کریک - شواینی خوب باشه هررا بیاد یه بار!

Sent from my Lenovo X2-AP using Tapatalk

باهاتون موافقم نمیدونم چرا به هررا بازی نمیده ؟
اصلا لازم نبود با 2 تا هافبک دفاعی بازی کنیم 1 دونه کافی بود جولوشون هم هررا و ماتا بازی میکردن یا نه به قول دوستان حداقل هررا کنار شواینی یا کریک به نظرم به مراتب بهتر نتیجه میگرفتیم
رونی هم فکر میکنم بیاد پشت مهاجم بازی کنه بهتر میشه البته یه مهاجم خیلی خوب کم داریم که امیدوارم حداقل تا فرصت تموم نشده هری کین رو بگیریم کاش از اول بجای اینکه دنبال مولر و گرت بیل و امثالهوم بودیم پیگیر هری کین و لواندوفسکی بودیم تا الان یکیشون رو گرفته بودیم خیالمون هم راحت بود.
یه چیزی هم که هست دقت کنید فن خال با یه ترکیب که نتیجه میگیره میبره بازی بعدی هم با همون ترکیب بازی میکنه اخه اینجوری که نمیشه...

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
من کم مونده شاخ در بیارم پارسال رئیس رو راه براه به توپ میبستید که چرا هربازی ترکیب عوض میکنه الان میگید چرا ترکیبو دست نمیزنه اخه کجای دنیا کدوم مربی به ترکیبی که داره مسلط و خوب بازی میکنه دست میزنه ۲ برد تو لیگ بازی کم نقص تو جام قهرمانان چرا باید میومد ترکیب رو دست بزنه؟یه دلیل بیارید.شما میگید هررا ایا واقعا شما بهتر از فنخال از وضعیت هررا باخبر هستید؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
این منچستر به یک هافبک خلاق در سمت راست و یک مهاجم کلاسیک نیاز داره رونی ناخوداگاه برای توپ گیری به پشت محوطه میاد و این مسئله توی این سیستم مشکل ایجاد میکنه فراموش نکنید ما در سه جام میجنگیم و احتیاج مبرم‌به یک مهاجم سرحال داریم رابین آماده میتونست کمک کنه که نشد به هر شکل با همین نفرات نمیشه انتظار زیادی داشت تیم یک جورایی ناقصه..توازن لازم رو نداره چندین هافبک میانی داریم بدون وینگر خوب و مهاجم کلاسیک کار بلد

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
این منچستر به یک هافبک خلاق در سمت راست و یک مهاجم کلاسیک نیاز داره رونی ناخوداگاه برای توپ گیری به پشت محوطه میاد و این مسئله توی این سیستم مشکل ایجاد میکنه فراموش نکنید ما در سه جام میجنگیم و احتیاج مبرم‌به یک مهاجم سرحال داریم رابین آماده میتونست کمک کنه که نشد به هر شکل با همین نفرات نمیشه انتظار زیادی داشت تیم یک جورایی ناقصه..توازن لازم رو نداره چندین هافبک میانی داریم بدون وینگر خوب و مهاجم کلاسیک کار بلد

الان تیم ما وینگ نداره؟ یانوزای و دیپای کلفت خونه من نیستن که وینگهای چپ راست ما هستن مشکل تیم فقط مهاجم نوک هست.یه گلزن بالفطره یکی مثل وان نیستلروی نه فان پرسی پیر و فرطوط و از پا افتاده ...دوستان گلم فان پرسی تمام شده بود نبینید یه گل تو لیگ ترکیه زده این زوارش در رفته بود کم کم کاپتانم تو این وضعیته باید به فکره یه کسی باشیم که تشنه گل هست مولر چند سال میتونه مارو بیمه کنه ولی از مولر بهتر کین هست که هم گلزنی تو لیگو رواله براش هم بازیکن تیم ملی هست .سیتی زن ها مثل ما توپو خوب میچرخونن اما یه بالفطره به نام اگورو دارن

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اولین بازی با تیم های اول تا پنجم فصل گذشته چ تاریخی هست ؟هفته چندم ؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
الان تیم ما وینگ نداره؟ یانوزای و دیپای کلفت خونه من نیستن که وینگهای چپ راست ما هستن مشکل تیم فقط مهاجم نوک هست.یه گلزن بالفطره یکی مثل وان نیستلروی نه فان پرسی پیر و فرطوط و از پا افتاده ...دوستان گلم فان پرسی تمام شده بود نبینید یه گل تو لیگ ترکیه زده این زوارش در رفته بود کم کم کاپتانم تو این وضعیته باید به فکره یه کسی باشیم که تشنه گل هست مولر چند سال میتونه مارو بیمه کنه ولی از مولر بهتر کین هست که هم گلزنی تو لیگو رواله براش هم بازیکن تیم ملی هست .سیتی زن ها مثل ما توپو خوب میچرخونن اما یه بالفطره به نام اگورو دارن
اول اینکه چرا اینجوری حرف میزنی و بعد اینکه‌ چرا در پست وینگر از ماتا استفاده میشه که خصوصیت یک وینگر رو نداره به فرض اینکه از دپای یا یانوزای بخوایم استفاده کنیم حالا دپای هیچی یانوزای‌ قابل اعتماده برای سه تا جام مختلف؟
در مورد فن پرسی تیمی که برای سه تا جام میجنگه میتونست جاهای از فن پرسی کمک بگیره کسی هم ابنجا گول نخورده....

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
اول اینکه چرا اینجوری حرف میزنی و بعد اینکه‌ چرا در پست وینگر از ماتا استفاده میشه که خصوصیت یک وینگر رو نداره به فرض اینکه از دپای یا یانوزای بخوایم استفاده کنیم حالا دپای هیچی یانوزای‌ قابل اعتماده برای سه تا جام مختلف؟
در مورد فن پرسی تیمی که برای سه تا جام میجنگه میتونست جاهای از فن پرسی کمک بگیره کسی هم ابنجا گول نخورده....

فکر نمیکنم رئیس مجبور باشه به من و شما توضیح بده چرا داره از کی کجا بازی میگیره یه سرمربی با توجه به میزان امادگی و در نهایت توان و بار فنی که از یه بازیکن میگیره در بهترین نقطه که امکانش باشه از یه بازیکن بازی میگیره.جالبه برام تیم خوب بازی میکنه بهش میتوپن بد بازی میکنه میتوپن.فنخال یه کار مثبت به هواداران اصلاح طلب افراطی کرد هیچ کاری نباشه یه سری هارو ادب کرد تو فصل قبل که واسه سرمربی تعیین تکلیف نکنن تیم الان تو بهترین شرایط ممکن هست فقط یه تمام کننده خوب نیاز داره.یانوزای؟بله قابل اعتماده چرا ۳ جام؟مگه ما ۳ جام داریم؟ لیگ برتر-جام حذفی-جام قهرمانان-جام اتهادیه-و شاید سوپر کاپ اروپا و درنهایت جام قهرمانان جهان اما این چه ربطی داره بله یانوزای و تمام بازیکن ها توانشونو دارن و ما فقط به یه تمام کننده نیاز داریم.دوست خوبم من بد صحبت نمیکنم فقط زبانم تنده اما یه سری هامون ول کن بعضی چیز ها نیستیم اصلاح طلب باشید خوبه اما نه اصلاح طلب افراطی.ضمنا تیم ما از ۳ بازی ۷ امتیاز گرفته و هربازی نسبت به بازی قبل عالی تر بازی کرده اگه شما جای هواداران چلسی بودید دیگه الان باید سر مورینیو رو میبریدید حتما

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
اولین بازی با تیم های اول تا پنجم فصل گذشته چ تاریخی هست ؟هفته چندم ؟

هفته پنجم با لیورپول بازی دارم ۲۱ شهریور.البته لیور تیم ششم فصل پیش بود اما محک جدی ماست

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
من کم مونده شاخ در بیارم پارسال رئیس رو راه براه به توپ میبستید که چرا هربازی ترکیب عوض میکنه الان میگید چرا ترکیبو دست نمیزنه اخه کجای دنیا کدوم مربی به ترکیبی که داره مسلط و خوب بازی میکنه دست میزنه ۲ برد تو لیگ بازی کم نقص تو جام قهرمانان چرا باید میومد ترکیب رو دست بزنه؟یه دلیل بیارید.شما میگید هررا ایا واقعا شما بهتر از فنخال از وضعیت هررا باخبر هستید؟

پارسال اوضاع فرق میکرد مجبور بود ترکیب عوض کنه تا به یه ترکیب نهایی برسه منظورم از اینکه بعد برد به ترکیب دست نمیزنه اینه که حداقل جای یکی از هافبک های دفاعی حداقل از هررا که خلاق تر هست استفاده کنه نگفتم که کل ترکیب و بریزه به هم
اصلا چه احتیاجی هست جلوی تیمی مثل نیو کاسل 2 تا هافبک دفاعی بزاریم حالا بازی با رئال یا بارسا یا منچستر سیتی بود یه چیزی والا 4 تا دفاع داریم 2 تا هافبک دفاعی گذاشته جلوش

یه چیزی راجبه رئیس اونم این که رئیس یدونه بود رفت کسی که با 2 تا تعویض که میکرد تیم تو یه نیمه 5 تا به حریف گل میزد و با بازیکنایی به مراتب ضعیف تر از الانیا قهرمانی می گرفت

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
مدیر برنامه های نیمار تو اولترافورد
7944c6928b95a6259c7c9d60ed4552e7.jpg

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
فان خال تاکید کرد که تیمش با داشتن جیمز ‏ویلسون، خاویر هرناندز و وین رونی، نیاز به مهاجم جدید ندارد. ‏

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اینکه فکر کنیم.بارسا نیمار رو میفروشه یا نیمار دوست داره بیاد خیلی خنده دار هست

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
مدیر برنامه های نیمار تو اولترافورد
7944c6928b95a6259c7c9d60ed4552e7.jpg

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
این بنده ی اودین با این چشمای چپر چلاقش کجا رو داره نیگا میکنه؟دخیا و لینگارد که دارن بازی رو نیگا میکنن این داره با کی صحبت میکنه؟ :D ، چرا لباس بازیکنای مارو پوشیده؟ :دی

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
شایعات نیمار داره عجیب میشه الان حساب توییتر اخبار باشگاه اعلام کرده دارن با نیمار وارد یه استراتژی میشن و درصورتیکه یه موردی انجام بشه نیمار این فصل به ما میپیونده اگه نشه فصل بعد حتما میاد الترافورد الانم که این مدیربرنامه اینجاست کلا یهوو دپاره عجیب میشه فاز نقل انتقالات پارسال رو گرفتم که تا روزهای اخر خبری نبود یهویی چندتا سورپرایز رو شد برامون.من یه حس خاصی بهم میگه برعکس همه این حرفایی که از دوجنبه داره زده میشه اتفاقا یه سورپرایز اونم نوک حکله خواهیم داشت حالا یا کین که بعیده یا مولر یا نیمار

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
مطمعن باش احتمال فروش مسی از نیمار بیشتره این شایعات خنده دار هست دقیقا مثل سالی ک مویس افتاد دنبال بازیکن هایی ک کاملا مشخص بود غیر قابل انتقال هستن حداقل تو اون فصل تازه چند فصل دنبال بیل بودن چیزی نصیب نکرده اینم دقیقا همون حالته چون برای اینده تیم هاشون رو امثال نیمار و بیل حساب میکنن

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
مطمعن باش احتمال فروش مسی از نیمار بیشتره این شایعات خنده دار هست دقیقا مثل سالی ک مویس افتاد دنبال بازیکن هایی ک کاملا مشخص بود غیر قابل انتقال هستن حداقل تو اون فصل تازه چند فصل دنبال بیل بودن چیزی نصیب نکرده اینم دقیقا همون حالته چون برای اینده تیم هاشون رو امثال نیمار و بیل حساب میکنن

Just the impossible is impossible

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
بازی پدرو رو در چلسی ببینید
گل زد و پاس گل هم داد

به نظر من بازیکن موثری میتونست باشه
عالی بازی کرد چندین پاس خوب هم داد که قدرشو ندونستن گفته بودم که می تونه از گزینه های خوب برای مهاجم باشه ولی یه سری از دوستان می گفتن نه بازیکن خوبی نیست نیمکت نشین بارسلونا به چه دردمون می خوره و فلان توی این بازار کاذب قیمتش هم مفت بود
حالا یه بازی ملاک نیست ولی تجربه نشون داده بازیکنای اسپانیایی تو لیگ انگلیس خوب جواب میدن
ناواس و سیلوا در سیتی
فابرگاس و کوستا در چلسی
ماتا و هررا و دخیا در منچستر
آرتتا و کازورلا و بلرین در آرسنال

بالا