• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان گل تبریک میگم. واقعا چسبید، البته همیشه شکار لک لکها میچسبه :D
مارشال هم علی الحساب دهن منتقدان رو بست، دمش گرم:general601:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ای بابا این مارسیال کی گل زد

من نتونستم 4 5 دقیقه اخر بازی رو ببینم

گلش چطور بود ؟

درسته هنوز بازی تیمی عالی ای نداریم بخصوص در موقعیت سازی
اما بخاطر بردن لیورپولها . فن خال راضیم ازت

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670

گلش چطور بود ؟

گل مارسیال یک حرکت انفرادی زیبا بود ، کلا زد 3-4 مدافع رو محو کرد،

تبریک دوستان

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من هم تبریک میگم به همه دوستان.
هر چقدر نیمه اول بد بود نیمه دوم واقعاً لذت بردم!
اول از همه یه نکته مهم خط هافبک فوق العادمونه، هم توی تراکم بازیکن و هم توی کیفیت بازی.
یانگ فصل پیش هم عالی بود و به خاطر ممفیس نیمکت نشین شد، اما الان نشون داد که یه گزینه کاملاً قابله! واقعاً جریان بازی عوض شد از وقتی اومد تو.
شواینی، کریک و اشنایدرلین فوق العاده بودن، واقعاً جای نفس کشیدن نذاشته بودن واسه بازیکنای لیورپول!

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
توی دفاع دارمیان و شاو روز به روز دارن عالی تر میشن! واقعاً وقتی بازی دارمیان رو مقایسه میکردم با کلاینی که قرار بود بخریم قبل از دارمیان میبینم چقــــــــــــــدر خرید بهتری داشتیم!
اسمالینگ انگار میخواد ثابت کنه تو سن بالا هم میشه پیشرفت کرد :p
و البته بلیند که فکر کنم از وقتی اومده بهترین بازیش رو واسه تیم انجام داد تو این بازی و گل خیلی قشنگی هم زد!
دو تا سیو خوبم دخیا داشت که ...:general504::general504::general504:
و البته سوپر گل بنتکه که فکر میکنم یکی از سه تا کاندیدای اصلی واسه پوسکاس باشه!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فلیینی تو پست مهاجم نوک اصلاً خوب نبود. این رو همه متفق القول استیم :D
ولی با اومدن مارسیال و عقب تر اومدنش خیلی بهتر بازی کرد،
مارسیال هم که به بهترین شکل ممکن با یه حرکت فوق العاده و یه گل عالی فصلش رو شروع کرد با ما... امیدوارم همینجوری ادامه بده، پتانسیل خیــــلی زیادی نشون داد از خودش!
یه نکته مثبت دیگه هم پرسینگ خیلی قوی از همون زمین لیورپول بود که باعث میشد خیلی زیاد توپ رو لو بدن!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من هم تبریک میگم به همه دوستان.
هر چقدر نیمه اول بد بود نیمه دوم واقعاً لذت بردم!
اول از همه یه نکته مهم خط هافبک فوق العادمونه، هم توی تراکم بازیکن و هم توی کیفیت بازی.
ماتا فصل پیش هم عالی بود و به خاطر ممفیس نیمکت نشین شد، اما الان نشون داد که یه گزینه کاملاً قابله! واقعاً جریان بازی عوض شد از وقتی اومد تو.
شواینی، کریک و اشنایدرلین فوق العاده بودن، واقعاً جای نفس کشیدن نذاشته بودن واسه بازیکنای لیورپول!
البته اصلان جان، منظورت یانگ بود؟؟؟
باید بگیم که لوزرها هم خیلی از بازیکنهای اصلیشون رو نداشتن، مهمترینشون کوتینیو بود که کار رو برای خط هافبک ما آسون کرده بود...
همونطور که قبلا هم گفته بودم، بخوایم وابسته باشیم به این بچه(دیپای) که بخواد تمام بازیهای فصل رو در بیاره واسمون، اصلا جواب نمیده و کلاین خیلی راحت تو این بازی دیپای رو بسته بود...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چون متن ها طولانی بود پست ها رو خرد کردم دیگه به بزرگی خودتون ببخشید :D
مشکلات تیم هم هنوز اصلی ترینشون سرعت کم بازی و خلق موقعیت هست! که امیدی ندارم زیاد به حل شدنش!
ولی اگه 90 دقیقه مثل اوایل نیمه دوم بازی میکردیم الان خیلی راحت 5-6 تا زده بودیم.
یخ نکته بد دیگه ای هم که است از اولین بازی ون حال تا الان من یادم نمیاد تو یه بازی (حتی بردهای پرگلمون) 90 دقیقه بازیمون تهاجمی باشه و سیر نشیم از گل زدن (آرسنال 8-2...)

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249

گلش چطور بود ؟

کل بازیمون یه طرف گلی که مارسیال زد هم یه طرف!
واقعا چی می تونه بهتر از این باشه که یه بازیکن جوان در اولین بازیش به عنوان یار تعویغی وارد زمین بشه و مقابل تیم دشمن در دقایق حساسی که نتیجه به حداقل رسیده با حرکت انفرادی و دریبل چند بازیکن گل بزنه؟!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
البته اصلان جان، منظورت یانگ بود؟؟؟
باید بگیم که لوزرها هم خیلی از بازیکنهای اصلیشون رو نداشتن، مهمترینشون کوتینیو بود که کار رو برای خط هافبک ما آسون کرده بود...
همونطور که قبلا هم گفته بودم، بخوایم وابسته باشیم به این بچه(دیپای) که بخواد تمام بازیهای فصل رو در بیاره واسمون، اصلا جواب نمیده و کلاین خیلی راحت تو این بازی دیپای رو بسته بود...
آره یانگ بود :D
ممفیس یکم کنده به نظرم، از این بازیکنا که حتماً توپو باید خودشون بردارن ببرن جلو، زیاد فرار نمیکنه، یا تو سرعت پاس نمیده، همش دنبال کنترل 100% رو توپه که خب باعث کند شدن بازی میشه

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
اینم از لیورپولی هایی که این همه هارت پورت میکردن ، فقط میمونه طرفدارهای سیتی که یک حالی بهشون بدیم .
بازی با سیتی به نظرم از این بازی هم جذاب تر میشه.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خیلی دوست داشتم گزارش مزدک میرزایی رو موقع زدن گل مارسیال بشنوم. کاملا مشخصه از منچستر متنفره و هر فرصتی دستش بیاد تیم رو میکوبه و جالبه همیشه میره بازیهای منچستر رو برمیداره که خودشو خالی کنه اما بد جور آب قطع میشه اون موقع

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
01039424.jpg

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
خیلی دوست داشتم گزارش مزدک میرزایی رو موقع زدن گل مارسیال بشنوم. کاملا مشخصه از منچستر متنفره و هر فرصتی دستش بیاد تیم رو میکوبه و جالبه همیشه میره بازیهای منچستر رو برمیداره که خودشو خالی کنه اما بد جور آب قطع میشه اون موقع
تو یک موقعیت دارمیان توپو دفع کرد ، جوری گفت بازم یک بازی خوب دیگه از دارمیان ، معلوم بود زورش امده .
نیمه دوم به جای گزارش بیشتر ، هوادارهای لیورپول رو دلداری میداد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
چه برد شیرینی. تبریک. یک عالمه کار دارم با اجازه تون هیچکدوم رو انجام نمیدم! شانس آوردم که عیالات مربوطه در مسافرت هستند وگرنه چی میشد...
شدم یک ماشین چند منظوره. تلویزیون فینال زنان یو اس اوپن رو می‌بینم. عجیب‌ترین فینال گرنداسلم‌ها!! همزمان با کامپیوتر فوتبال می‌بینم. تنظیم هم کردم که صدای شبکه سه رو بشنوم که وقتی کشتی شروع میشه بپرم برم اونور کشتی رو ببینم! باز خوبه کسی نیست که بهم بخنده. از شدت اضطراب دل درد گرفتم.
در مجموع همهء جبهه‌ها به نسبت خوب پیش رفت. بهترینش همین منچستر خودمون بود که بسی کیف کردیم. حالا برم ساعت رو کوک کنم که فینال کشتی‌ها رو ببینم. خوبه آخرین روزش هست و تموم میشه وگرنه کارم به بیمارستان یا تیمارستان می‌کشید.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
منم تبریک میگم این برد رو به دوستان
4تا گل بازی خیلی خوب بودن امیدوارم موتور تیم روشن شده باشه و پشت سر هم باقی تیما رو نابود کنیم
مزدک هم بنده خدا طرفدار لیورپول هست دیگه حق داره از تیم ما متنفر باشه و اونجوری گزارش کنه

بالا