• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
همین امشب قبل بازی تو کنفرانس مورینیو اومده گفته تیم من ممکنه به مکابی ببازه الان این حرفو اگه فان خال جای مورینیو بود میومدید میگفتید بیا سرمربی اومده گفته ممکنه جلوی تیمی که اولین حضورش تا لیگ قهرمانان هست حرفی برای زدن نداره اما همون طور که دوستمون گفتن برای برداشتن فشار از روی بازیکناش که خوب نتیجه نمیگیرن گفته ضمنا تیم ما تو لیگ قهرمانان نشون داده روانتر از لیگ بازی میکنه .
براین باور هستم من و شما و شاید بعضیا تفاوت نظر کلی داشته باشیم اما هممون عاشق اینیم که امشب متحد و یکصدا پیروزی شیرینمون رو جشن بگیریم فکر میکنم شما هم همینو بخواید که اخر بازی به هم تبریک بگیم پس همه چیز بیخیال به امید یه بازی خوب و نتیجه خوب
مورینیو؟
وضعیت تیمش رو نگاه کنی، این احتمال رو میدی که همچین نتیجه ای رقم بخوره...
ولی شکی نیست که همه دنبال پیروزی تیم هستیم...
ترکیب هم خیلی دیگه عوض شده، تقریبا اسمالینگ و دخیا تنها بازماندگان زمان رئیس هستن!!!!
ولی ترکیب خوب هستش...

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
این چه وضعشه مگه صدا وسیما اعلام نکره مگه مردم مسخرشونن که تغییر میدن برنامه ها رو

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بدشانسی همین اول!
دفاع وحشیشون یه تکل شدید رو پای شاو زد و شاو مصدوم شد :( خیلی جدی به نظر میاد!
تکلش هم وحشیانه بود ولی داور پنالتی نگرفت چون اول توپو زد.
روخو اومد تو جاش.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اصلان از کجا داری میبینی؟؟؟
شانس مارو داشته باش، کلا یه بازی میخوایم با بشقاب ببینیم، اونم معلوم نیست چه مرگش شده همه کانالها قطع هستن!!!!!
کانال +
ناراحت نباش چیزیو از دست نمیدی، همون بازی افتضاح و خسته کننده و همیشگی!
پاسا همه رو به عقب، سرعت بازی هم نزدیک به صفر :|

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
کانال +
ناراحت نباش چیزیو از دست نمیدی، همون بازی افتضاح و خسته کننده و همیشگی!
پاسا همه رو به عقب، سرعت بازی هم نزدیک به صفر :|
لعنت به هر چی سریال شخمی ترکی هست که دست ما رو بسته :general710::general710: وگرنه منم الان داشتم بازیو میدیم

اخه طرفدارای یووه و سیتی رو هم بذاری نصف طرفدارای یونایتد میشن مردونه؟ یا مثلا اون شبکه 3 که یه مشت دلقکو دور هم جمع کرده

کدوم بخت برگشته ای باز به فنا رفت؟

بالا