• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بازی که از نیمه دوم دیدم، فوق الغاده بوده تا الان، مارسیال هم خیلی خوب با بازیکنها مچ شده...
نفهمیدم. از چی خوشحالن؟ مصدومیت شاو یا نشون ندادن بازی؟
گرچه در هر دو حالت فقط باید گفت چه موجودات حقیری!
از حیوون هم کمتر هستن، چون اگه حیوون هم این صحنه رو ببینه، سرش رو برمیگردونه...

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
خطرناك شد كه !!!

لعنت به صدا سيماي ميلي
كه چند تا مردك مسخره و مزخرف رو آورده نشون ميده به جاي اين بازي حساس ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
برای من یکی که اصلا نتیجه این بازی مهم نیست، بلکه مصدومیت شاو خیلی ضربه بزرگی به این تیم بود...
خیلی فشار داره تو این بازی برنده نباشی!!!!!
چون اصلا توپ حتی به آیندهوون هم نمیرسه!!!!!!

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
برای من یکی که اصلا نتیجه این بازی مهم نیست، بلکه مصدومیت شاو خیلی ضربه بزرگی به این تیم بود...
خیلی فشار داره تو این بازی برنده نباشی!!!!!
چون اصلا توپ حتی به آیندهوون هم نمیرسه!!!!!!

قبل از بازی با لیور هم واقعا شرایط همین بود ...
نمیدونم فن خال هدفش چیه!
شاو هم در توییترش کامنت زده که با قدرت برمیگردم
ولی چند ماه از دست دادیمش، بعد اون هم .........

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من که از گل دوم دیگه اعصابم نکشید ببینم بازی رو!
کلاً از وقتی شاو اونجوری شد انقد اعصابم خورد شد که حتی بعد گل هم...!
در کل نظری نمیدم،
شب دوستان خوش.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سوار بر بازی بودیم، ولی موقعیت اصلا نمیتونستیم بسازیم و تک موقعیتهایی که بدست میومد هم به راحتی از دست میدادیم...
با این شکل بازی، روبروی یه تیم ضعیفی مثل PSV ، بعید میدونم که از گروهمون هم بتونیم صعود کنیم...
وولفسبورگ هم بازیش رو برده...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
باخت که هیچ بهش عادت داریم کلا وضع تیم آقای فن خال همینه یه بازی می بازه بازی بعد برای جبران زور می زنن تا ببرن بعدش دوباره می بازن و این چرخه ادامه پیدا می کنه مصدومیت شاو بدجور حالمونو گرفت
نمی دونم فلسفه ی کارت زرد و قرمز واسه چیه جز اینه که سلامت بازیکنان رو حفظ کنن؟ طرف مثل حیوان زد پای شاو رو خورد کرد حالا کارت زرد و قرمز به کنار داور احمق خطا هم نگرفت حتما باید شاو رو می کشت تا داور شاید یه کارت زرد از جیبش در می آورد
همین بازیکنی که این خطا رو کرد گل اول آیندهوون رو زد هر چند گلو در اصل بلیند زد ولی نوشته شد به پای بازیکن حریف که ضربه ی اولو زده بود

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
به نظرم بازی بسیار خوبی کردیم. تا پنج دقیقه آخر همه جور کار هجومی رو انجام دادیم. نفوذ از جناحین، حرکت در عمق. پاس پشت مدافع. دو بار تک به تک با دروازبان. من به این میگم کار تیمی بسیار خوب و حساب شده. اما بعضی وقت‌ها شب، شب تیمی نیست. مثل امشب.
گزارشگر وقتی شواینی اون پاس رو برای ماتا فرستاد گفت: و حالا یک گل. و وقتی نتونست توپ رو استپ کنه داد زد، چطور همچین کاری کرد؟
وقتی فلاینی به بازی اومد بازی تیم نرفت به سمت پاس با آسمون (بقول افشین، علی اصغری) که فلاینی یک کاری بکنه. اتفاقا آیندهوون بود که هر چی بهشون میرسید رو با آسمون شوت می‌کردند. فقط آخر بازی بود که توپ‌ها رو یکسره سانتر کردن که طبیعی هم بود.
آیندهوون در مجموع پنج بار حمله کرد. چهار بارش رو لو دادن توپ در موقع حمله بود. مهمان بودیم اما در کل بازی مسلط بودیم و متاسفانه چند تا گل مسلم رو نزدیم که اگر می‌زدیم حالا صحبت‌ها کاملا متفاوت میبود.
بنظرم ظعیف‌ترین بازیکنمون تو نیمه دوم ممفیس بود که خیلی موقعیت‌ها رو یا از دست داد یا با سردرگمی توپ رو فقط به سمت شیش قدم شلیک کرد که ببینه چی پیش میاد.
حیف شد. من از دیدن بازی لذت بردم. آیندهوونی‌ها هم اونقدر خوشحال بودن که انگار جام رو گرفتن. واقعا از جون مایه گذاشتن که فقط توپ رو از دروازه‌شون دور نگه دارند.
اگر دارمیان اون اشتباه رو نکرده بود، اگر ماتا یک کنترل ساده رو انجام داده بود اگر اسمالینگ کمی بالاتر شوت زده بود و همین‌طور ممفیس رو پاسی که (فکر کنم) مارتیال براش کاشت و یک عالمه اگر دیگه.
همه نشون میدن که چقدر ما تو زمین اون‌ها و در محوطه جریمه بودیم و این‌بار فقط حفظ توپ نمی‌کردیم. حمله می‌کردیم. نشد. بازی بعدی می‌بریم. مطمئن باشید. این منچستر، خیلی خوبه باور کنید.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این تیم، حالا حالاها تیم بشو نیست! دریغ از یه ذره تاکتیک تیمی!
داداش حرفی میزنیا! یه هوادار باهوش تاکتیک تیم رو در یک خط نوشته بود نقل قول میکنم:
pass pass side back side back then to goal keeper then long ball to fellani

بالا