• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Samin

Registered User
لایک‌ها
44
داداش حرفی میزنیا! یه هوادار باهوش تاکتیک تیم رو در یک خط نوشته بود نقل قول میکنم:
pass pass side back side back then to goal keeper then long ball to fellani
And when Fellaini gets the ball, he is like; what should I do what should I do!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
زیاد مهم نیست ببریم ببازیم تیمی که برای قهرمانی نجنگه‌ همیشه بازنده است یا میشه یک تیم محلی که هوادارها از روی تعصب به شهرشون اونو دوست دارن یا میشه نوستالژی یا همون بازی با خاطرات.
در هر دو صورت همیشه و پشت سر هم بردن برای چنین تیمهایی عجیبه شدیم یک چراغ نیم سوز ، گاهی روشنیم گاهی تاریک ..
اگر‌ دلیل این قطع و وصل پیشرفت جوونها و هماهنگ تر شدن تیم باشه صبر میکنیم و برای روشنی همیشگیش دعا میکنیم...واقعا درسته که مبگن فوتبال شبیه سازی زندگیه ،فرگی مثل یک پدر مقتدر بود که تا وقتی بود کسی حتی‌ فکرش هم به سمت بی ثباتی نمیرفت ولی باید قبول کرد در جهانی که آنتروپی همواره رو به افزایشه نظم و ثبات پایان پذیر خواهد بود و ما منچستریها باید بایستیم و قبول کنیم که روزهای خوش تا اطلاع بعدی به سر اومده کسی چه میدونه شاید ونگال اون روزها رو برگردونه شاید هم‌ نه ولی ما صبر میکنیم و دست میزنیم و هورا میکشیم تا روزی که این ققنوس دوباره از خاکستر بلند بشه....

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
بازی رو ندیدم. الان فیلم مصدومیت لوک شاو رو دیدم و خیلی دلم گرفت. امیدوارم این مصدومیت وحشتناک تاثیری روی فوتبالش نذاره. مطمئن باشین این اتفاق تو روحیه همه بازیکنها تاثیر داشته.
با این خطای وحشیانه داور حتی کارت زرد هم نشون نداد!!! پس فکر نکنم دیگه حرفی باقی بمونه.
نتیجه بازی امشب در برابر اتفاقی که واسه لوک شاو افتاد برای من یکی هیچ اهمیتی نداشت. شب همه دوستان خوش

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
راستش تعجب نکردم. وقتی مربی انقدر بیشعوره که قبل از هر رقابتی میاد میگه شانسی درش نداریم معلومه بازیکنا هم انگیزشونو از دست می دن

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
جای خالی یه همچین بازیکنایی تو منچستر حس میشه

1.jpg
فن خالم بد نیست در چنین شرایطی یکم زبونشو تیز بکنه
آخ اون حرکات کنار زمین رئیس زمانی که نانی در بازی با رئال اخراج شد هنوزم یادم نرفته

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اخبار میگه که شاو دچار شکستگی از دو ناحیه پاش شده، و من یکی رو خیلی ناراحت میکنه که بگم فوتبال این بچه 19 ساله تمام شده...
فن خال هم گفته که شاو با ماسک تو رختن در کنار ما بود و گریه میکرده و همچنین که مورنو برای این تکل حداقل کارت قرمز باید میگرفت...
یه نکته!!!!!!
روخو مصدوم نبوده و فقط این بلیند رو میگذاشته تو زمین به چه دلیلی؟؟؟؟؟؟
میگم افشین این همون داور بی شرف بود که رافائل رو اخراج کرد؟؟؟؟؟؟
ای ری..دم به این داورها...
کمیته داوران ندارن اینا بریم شکایت؟؟؟؟؟
جای طرفدارای منچستر تو اروپا بودم حسابی از خجالت این بی شرف در میومدم...

Last edited:

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
اگه سر الكس ميبود
قطعا ميرفت تو زمين و پدر اين داور حروم لقمه رو مياورد جلو چشاش ...

چقدر اين داوره منو ياد فغاني خودمون ميندازه !
لعنت بهشون ...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خیلی عا برای لوک آرزوی زودتر خوب شدن رو کردن توی توییتر،
راس بارکلی، کلاین، فیل جونز، ئررا، پاتریک کلایورت، اندی ماری، گرت بیل، فریزر فارستر،پپه رینا، اشنایدرلین و ..
+ کل طرفدارا...!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خبر خوب که لوک پاشو تو همون آیندهوون عمل کرده، عمل هم موفقیت آمیز بوده. باشگاه هم اعلام کرده که چندروزی میمونه توی بیمارستان برای نظارت بیشتر روی وضعش و همچنین تشکر کرده از مسئولای بیمارستان به خاطر رسیدگی خوبشون!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
در مورد کثافتکاری تلویزیون در پخش نکردن فوتبال و جایگزینی‌اش با مزخرفات همیشگی، باید اعتراض کنیم.
فامیلی دارم که کارمند تلویزیون بود و همیشه می‌گفت این جور وقت‌ها حتما حتما زنگ بزنید و اعتراض کنید. اعتراض‌های بینندگان بیش از اون که خودتون فکر می‌کنید، موثره و بازخورد داره.

من خودم از اون ببعد حتما زنگ می‌زنم و بشدت اعتراض می‌کنم. یادمه چند سال پیش یک مجری زنی بود که وحشتناک بیسواد بود :general208:. من خودم چند بار زنگ زدم و گفتم شان مهمان شما این نبود که چنین گوساله‌ای باهاش مصاحبه کنه (البته نگفتم گوساله، ای‌ی‌ی‌ی همچین!:p ) و بعد دیگه این خانم رو فرستادن به یکی از برنامه‌های آشپزی بازی. نمیگم دلیلش تلفن من بود، اما شاید هم که موثر بود.

و البته حتما نمیگم دموکراسی و مردمسالاری داره اونجا غوغا می‌کنه اما با این تاکید فامیلمون، مطمئنا چنین حرکاتی اهمیت داره براشون که کلی دم و دستگاه برای نظرسنجی گذاشتن.
ضمن این‌که احتمالا رقابت‌های داخلی برنامه‌سازان موجب میشه که اعتراض به یک حرکت ناپسند، می‌تونه باعث بشه رقیبش (که برنامه دلخواه ما رو در دست داره) دست بالا رو بگیره.

و نکتهء آخر، اگر زنگ نزنیم، حتما هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. اما اگر زنگ بزنیم شاید اتفاقی بیفته. انتخاب با خودتونه. از این حداقل شانس استفاده کنیم یا نه.

این نکتهء آخر برای خیلی موارد دیگه هم مصداق داره که چون سیاسی میشه، توضیحش نمیدم. اما می‌تونید حدس بزنید که منظورم چیه ;).

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب همونطور که اصلان هم گفت، خیلی ها بخاطر مصدومیت شاو عکس العمل نشون دادن...
از زاویه که نگاه کنی، تکل دوپا با اون شدت، فقط کارت قرمز جریمه داره ولی داور بی شرف...
1929662_heroa.jpg
اصلا تکل دوپا به کنار، تکل خطرناک مستقیم خطا و اخطار داره ولی این دوار بی شرف...

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
خوب همونطور که اصلان هم گفت، خیلی ها بخاطر مصدومیت شاو عکس العمل نشون دادن...
از زاویه که نگاه کنی، تکل دوپا با اون شدت، فقط کارت قرمز جریمه داره ولی داور بی شرف...
مشاهده پیوست 859443
اصلا تکل دوپا به کنار، تکل خطرناک مستقیم خطا و اخطار داره ولی این دوار بی شرف...
بیشتر از اینکه تکل باشه یه حمله ی انتحاری بود! چشم بسته خودشو محکم کوبیده که هر چی شد شد
داور که سابقش خرابه از همون عکسهایی که افشین گذاشت قشنگ معلومه خطا نگرفت چون باید پنالتی هم می گرفت نخواست به منچستر پنالتی بده از خیر خطا گرفتن هم گذشت حالا کارت قرمز به کنار
بازیکن پاشو یکم بالاتر از کمرش میاره سریع خطا می گیرن که حرکت خطرناکه و ممکنه سلامت بازیکنان دیگه رو تهدید کنه ولی یه همچین تکل خشنی که طرف با حداکثر سرعت و قدرت میره پارو با استخونش درو می کنه هیچ خطایی نیست!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
این رودیگر دفاع رم چقد خوبه استیلش!
کاملاً قلدری میکنه اون وسط!
22 سالشه قیمتی هم نداره، التبه همین امسال اومده رم، ولی واقعاً چیزی که ازش دیدم خیلی خوب بوده!

بالا