• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام
اولین پست من در این کلوب است

شاو به مدت 4 تا 6 ماه پس از جراحی دوران نقاهت خواهد داشت و امید است به بازی های اخر فصل و یورو 2016 برسد که خیلی احتمالش ضعیف است !!!!!!!!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه مسئله ای رو من دقت نکردم
پای چپش شکسته یا راست؟
پای راستش شکسته.
سلام

شاو به مدت 4 تا 6 ماه پس از جراحی دوران نقاهت خواهد داشت و امید است به بازی های اخر فصل و یورو 2016 برسد که خیلی احتمالش ضعیف است !!!!!!!!!
خوش اومدی دوست عزیز.
ما هم امیدواریم حالا دیرتر یا زودتر کامل خوب شه

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
سلام

خوش آمدید دوست عزیز.

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
سلام

خوش اومدي برادر ...
گراهام اسمیت که یک فیزیوتراپ هست، در خصوص شکستگی استخوان درشت نی و نازک نی پای لوک شاو میگه اگر یکی از این استخوانها نمیشکست، او خیلی زودتر به میادین باز میگشت اما او مدعی هست حالا باید منتظر دوری 6 تا 9 ماهه او باشیم.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
پای راستش شکسته.
خب پس. میلاد خوب شد تو پیش اون بدبخت نیستی وگرنه خودکشی می کرد با این روحیه ای که میدی!:دی
حداقلش شانس اورد پای تخصصیش نشکسته. انصافا تنها بازیکنی که از خریدش با قیمت بالا شاکی نشدم همین لوک هست. همیشه دوست داشتم بیاد یونایتد. الانم امیدوارم زودتر خوب بشه و حداقل به یورو برسه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خب پس. میلاد خوب شد تو پیش اون بدبخت نیستی وگرنه خودکشی می کرد با این روحیه ای که میدی!:دی
حداقلش شانس اورد پای تخصصیش نشکسته. انصافا تنها بازیکنی که از خریدش با قیمت بالا شاکی نشدم همین لوک هست. همیشه دوست داشتم بیاد یونایتد. الانم امیدوارم زودتر خوب بشه و حداقل به یورو برسه
والله چی بگم افشین جان، استخون انگشت پای خود من حدودا 1.5 سال پیش شکست، هنوز نمیتونم روش فشار بیارم:(، چون درد میگیره، نه نی و نه نازک نی که بدترین قسمتها برای شکستن پا هستش...:general509::general507:
این بچه حداقل شاید 6-5 ماه طول بکشه که بخواد روی پاش وایسه، چقدر طول بکشه که بخواد به شرایط فوتبالش برگرده...:general208::general208::general208: لعنت به این مورنو...:mad::mad::mad:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
والله چی بگم افشین جان، استخون انگشت پای خود من حدودا 1.5 سال پیش شکست، هنوز نمیتونم روش فشار بیارم:(، چون درد میگیره، نه نی و نه نازک نی که بدترین قسمتها برای شکستن پا هستش...:general509::general507:
این بچه حداقل شاید 6-5 ماه طول بکشه که بخواد روی پاش وایسه، چقدر طول بکشه که بخواد به شرایط فوتبالش برگرده...:general208::general208::general208: لعنت به این مورنو...:mad::mad::mad:
شکستگی پا رو نمیدونم ولی دستام تا دلت بخواد شکستن:دی قبول دارم درد داره اما خب اینو هم در نظر بگیر بهترین پزشکا و فیزیوتراپا بالا سرشن . بر میگرده مطمئنم .هنوز خیلی جوونه . فقط امیدوارم بعد یکی دو ماه فراموشش نکنن و بلایی که سر هارگریوز اومد سر لوک نیاد.

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یه زمانی خیلی دوستش داشتم ولی الان اندازه پشگل گوسفند هم برای این مرتیکه روانی ارزش قائل نیستم. تو این چند سال خیلی یاوه گویی کرده. این یکی دیگه نوبرشه!
Manchester United legend Keane describes Moreno challenge on Shaw as 'brilliant'
http://www.manchestereveningnews.co...s/manchester-united-luke-shaw-tackle-10074136

“Luke Shaw’s injury was awful and I wish him a speedy recovery,” he told BT Sport. “But the referee made the right decision.

تو لازم نیست برای لوک همدردی کنی مردک . حرفتو زدی تموم شد رفت حالا هی برو اون صحنه رو تکرار کن تا جیگرت حال بیاد! l:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
تف تو ذات این رسانه ها که به یه پسر 20 ساله هم رحم نمیکنن
حالا شایعه شده یونایتد دنبال جایگزین شاو هست!!!!!!!!!!!!!! بلیند روخو و یانگ هر سه میتونن تو اون پست بازی کنن جایگزین میخواد چیکار؟ بذارید دو روز بگذره بعد چاله این بدبختو بکنید!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تف تو ذات این رسانه ها که به یه پسر 20 ساله هم رحم نمیکنن
حالا شایعه شده یونایتد دنبال جایگزین شاو هست!!!!!!!!!!!!!! بلیند روخو و یانگ هر سه میتونن تو اون پست بازی کنن جایگزین میخواد چیکار؟ بذارید دو روز بگذره بعد چاله این بدبختو بکنید!
کلاً زده به سرش این آدم!
از وقتی فوتبال رو گذشت کنار این دشمنیش با فرگوسن مث خوره جونشو ول نکرد و روز به روز وضعش بدتر شد و میشه!
باور کن این پیر که بشه از اوناییه که بچه ها از جلوی خونش رد نمیشن و دور میزنن میگن اونجا اون پیرمرد دیوونه هه اونجا زندگی میکنه :D:p

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
رئیس اعلام کرد کاپتان به بازی ساتهمپتون میرسه و بازی میکنه

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
سیتی زن ها تا دقیقه ۷۷ بازی رو در خانه ۲-۱ عقب هستندو تعجب از اینه که فشار بی امانی رو دارن میارن و به گل نیمرسن جالبه دیبروین گل اول رو برای سیتی زن ها زده

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
سیتی زن ها تا دقیقه ۷۷ بازی رو در خانه ۲-۱ عقب هستندو تعجب از اینه که فشار بی امانی رو دارن میارن و به گل نیمرسن جالبه دیبروین گل اول رو برای سیتی زن ها زده

خوب سیتیزن ها نهایتا بازی رو باختن تا اولین باختشون ثبت بشه و رکورد گل نخوردنشون شکسته بشه.ارسنال هم که باخت حالا وقتشه ما خودمون رو بکشیم بالا و به صدرجدول نزدیک بشیم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
سیتی هم به وستهم باخت، در خونه خودش...
ببینیم که فن خال عرضه استفاده از این موقعیت رو داره و فاصلش رو کم میکنه؟
من از هر دو تا تیم دفاع دارم تو فنتسی لیگ، امیدوارم مساوی شه :p:D
یا اینکه دارمیان هم گل بزنه هم پاس گل بده گل هم نخوریم که جبران شه :p

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
هکتور مورنو وقتی پای لوک شاو رو اونجوری میترکونه و هیچ جریمه ای براش درنظر گرفته نمیشه چه توسط داور و چه بعد از بازی معلومه دوباره این نحوه بازی رو ادامه میده!
دیشبم پای بازیکن حریف رو اینجوری زد!!

gt2_0.jpg
http://www.trollfootball.me/display.php?id=62317

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
cn0j_cpwgromwsaavtuc.png_large.png

Last edited:
بالا