• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
http://www.goal.com/en/news/1862/pr...ity-man-utd-made-title-statement?ICID=HP_BN_1
یکی ترجمه کنه این الان گفت مدعی قهرمانیه آخر یا دوم سومی؟! :D:D:D

گفته ما فصل پیش چهارم شدیم شاید این فصل سوم شدیم...خدایشش چه ادم خاصیه خخخخخ باید مورینیو عنوان خودشو بده به این عجیب ترین ادمی که تو عمرم دیدم.

دوستان یه ایده جالب...بیاید همه باهم پول بزاریم بریم اون دفترشو بخریم ببینیم تو اون دفترش چی مینویسه من فکر میکنم تمام مشکلات اونجاست

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
http://www.goal.com/en/news/1862/pr...ity-man-utd-made-title-statement?ICID=HP_BN_1
یکی ترجمه کنه این الان گفت مدعی قهرمانیه آخر یا دوم سومی؟! :D:D:D
به خصوصیات خوبش اضافه شد، جو گیر...
بازی بعدی هم که امتیاز از دست میده، میگه ما هدفمون قرار گرفتن تو 3 رده بالای جدول بوده، اگه نرسید هم میگه ما میخواستیم به CL برسیم، FA پارسال رو یادت رفت؟؟؟

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
Juan Mata scores 44-pass goal in Man Utd win at Southampton
juan-mata-44-passes_3353929.jpg

http://www.skysports.com/football/n...es-44-pass-goal-in-man-utd-win-at-southampton

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
مارسیال باید بهتر از آنری بشود !!!!!!

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم دلیل رفتن پوگبا از منچستر به گفته رئیس:
Sir Alex Ferguson has revealed that Paul Pogba’s departure from Manchester United in 2012 was triggered by the midfielder’s agent Mino Raiola.

The France international left Old Trafford on a free transfer to join Juventus, with United receiving just £800,000 compensation for the then 19-year-old, who has since gone on to win three Serie A titles, the Coppa Italia, and was named Best Young Player at the 2014 World Cup.

At the time of Pogba’s exit, Ferguson had criticised the player for showing a lack of respect, but now the former United manager admits that Raiola’s interference was a factor in the midfielder’s move to Italy.

“There are one or two football agents I simply do not like, and Mino Raiola, Paul Pogba’s agent, is one of them,” Ferguson wrote in his new book ‘Leading’.

"I distrusted him from the moment I met him. He became Zlatan Ibrahimovic’s agent while he was playing for Ajax, and eventually he would end up representing Pogba, who was only 18-years-old at the time.

“We had Paul under a three-year contract, and it had a one-year renewal option which we were eager to sign. But Raiola suddenly appeared on the scene and our first meeting was a fiasco.

"He and I were like oil and water. From then on, our goose was cooked because Raiola had been able to ingratiate himself with Paul and his family and the player signed with Juventus.”​

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
عجب صحبت‌هایی!؟ گمانم سرالکس دیده افشین و میلاد این دور و ورها نیستند خیلی آزادانه صحبت کرده :D

این سایت "کلوب هواداران" چه فونت وحشتناکی داره. دو تا مطلب‌شون رو خوندم، حال تهوع بهم دست داد. باورم نمیشه این‌همه بی‌سلیقگی در انتخاب فونت و طراحی :general110:
اگر اونجا عضو هستید پیشنهاد کنید فونت رو عوض کنند. یا این‌که مطالبشون رو تو همین صفحه خودمون بنویسید. این پیشنهاد دوم، خیلی بهتره.
راستش اگر کسی مطالبی رو که ورزش 3 در مورد منچستر می‌نویسه رو به اینجا منتقل کنه، من کاملا همهء گشت و گذارم رو تموم می‌کنم و دربست همین‌جا بست میشینم. دیگه خرده فرمایش دیگه‎‌ای ندارم :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
عجب صحبت‌هایی!؟ گمانم سرالکس دیده افشین و میلاد این دور و ورها نیستند خیلی آزادانه صحبت کرده :D

این سایت "کلوب هواداران" چه فونت وحشتناکی داره. دو تا مطلب‌شون رو خوندم، حال تهوع بهم دست داد. باورم نمیشه این‌همه بی‌سلیقگی در انتخاب فونت و طراحی :general110:
اگر اونجا عضو هستید پیشنهاد کنید فونت رو عوض کنند. یا این‌که مطالبشون رو تو همین صفحه خودمون بنویسید. این پیشنهاد دوم، خیلی بهتره.
راستش اگر کسی مطالبی رو که ورزش 3 در مورد منچستر می‌نویسه رو به اینجا منتقل کنه، من کاملا همهء گشت و گذارم رو تموم می‌کنم و دربست همین‌جا بست میشینم. دیگه خرده فرمایش دیگه‎‌ای ندارم :p
علی جان، فکر میکنم که رئیس هم آدم هستش و اشتباه هم میکنه، همونطور که روی انتخاب مویس اشتباه کرد، ولی اینکه بخوایم سر حرفای رئیس بگیم که فن خال موفق بوده، شاید ساعتها بشینم گریه کنم...:general503::general503::general503:
سایت ورزش 3 رو واسه چی چک میکنی؟
من فقط اگه بخوام به چیزی بخندم میرم سراغش، همه مطالبش کپ، میگم کپ ولی باید ببینی که دقیقا ترجمه مطالب گل هستش...
بعضی وقتها مطالبی از Sky و BBC هم توش پیدا میشه...

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
فن خال مربی بزرگی است اما بهترین نیست برای یونایتد ////

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
این هم دلیل رفتن پوگبا از منچستر به گفته رئیس:
Sir Alex Ferguson has revealed that Paul Pogba’s departure from Manchester United in 2012 was triggered by the midfielder’s agent Mino Raiola.

The France international left Old Trafford on a free transfer to join Juventus, with United receiving just £800,000 compensation for the then 19-year-old, who has since gone on to win three Serie A titles, the Coppa Italia, and was named Best Young Player at the 2014 World Cup.

At the time of Pogba’s exit, Ferguson had criticised the player for showing a lack of respect, but now the former United manager admits that Raiola’s interference was a factor in the midfielder’s move to Italy.

“There are one or two football agents I simply do not like, and Mino Raiola, Paul Pogba’s agent, is one of them,” Ferguson wrote in his new book ‘Leading’.

"I distrusted him from the moment I met him. He became Zlatan Ibrahimovic’s agent while he was playing for Ajax, and eventually he would end up representing Pogba, who was only 18-years-old at the time.

“We had Paul under a three-year contract, and it had a one-year renewal option which we were eager to sign. But Raiola suddenly appeared on the scene and our first meeting was a fiasco.

"He and I were like oil and water. From then on, our goose was cooked because Raiola had been able to ingratiate himself with Paul and his family and the player signed with Juventus.”​
به این میگن فوتبال کثیف
یووه چیزی که رئیس به خاطر به دست آوردنش، 50 سال تجربه خرج کرده بود رو یه شبه به صورت تقریبا رایگان صاحب شد.
از این نمونه ها برای همسایه های پر سر و صدا هم زیاد اتفاق افتاده و میفته.

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
لواندوفسکی امشب تو ۷ دقیقه ۲۰ ثانیه تونست ۵ تا گل به ولفسبورگ بزنه و اسم خودشو تو گینس به عنوان زننده ۵ گل با کوتاه ترین زمان ممکن رو به ثبت برسونه برید از ورزش ۳ ویدپو گلبارانشو و عکس العمل گواردیولارو دانلود کنید ببینید دیوانه میشید

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
ضمنا دوستان این چندروزه شایعات رونالدو به این دلیل زیاد شده که رونالدو درسته تا ۳۴ سالگیش با رئال قرارداد داره اما تو قراردادش بندی هست که اخر این فصل میتونه باشگاه رو ترک کنه به شرطی که در قبالش رئال 125 میلیون یورو یا 90 میلیون پوند دریافت کنه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
از الان باید تمام توانشونو بذارن گریزمان رو نیم فصل بخرن
رونی که تعطیله این هیچی. ممفیسه هم که فاز فیفا استریت داره نهایتشم توپو زور چپون میبره جلو
انتونی هم بعیده بتونه این فرم عالیشو با این همه فشار حفظ کنه اگر مصدوم بشه هم که دیگه هیچی

الان رونی فقط داره پول مفت میگیره و جای یه بازیکن دیگه رو تنگ کرده .اگر قراره اینطوری بازی کنه خب فن خال چرا به ویلسون بازی نمیده؟ دیگه از این بدتر که قرار نیست بشه.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فن خال چرا به ویلسون بازی نمیده؟
آخ گفتی افشین!
انقد دلم میخواد ویلسون و مارسیال جفتشون بازی کنن یه ترکیب با دو تا مهاجم جوون و آینده دار و خوب!
دلم میسوزه براش، واقعاً با استعداده و هیچ فرصتی نمیده بهش ون حال!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آخ گفتی افشین!
انقد دلم میخواد ویلسون و مارسیال جفتشون بازی کنن یه ترکیب با دو تا مهاجم جوون و آینده دار و خوب!
دلم میسوزه براش، واقعاً با استعداده و هیچ فرصتی نمیده بهش ون حال!
راستش اصلان جان این بیشتر مثل آرزو میمونه، ویلسون و مارسیال نمیتونن همزمان تو زمین باشن، اول که سبک بازیشون خیلی شبیه هم هستش و حداقل میشه گفت که بازیکن با سبک بازی ویلسون و مارسیال و دیپای، بیشتر از این نمیشه تو ترکیب باشن...
باید ماتا پشت مارسیال بازی کنه و هررا سمت راست، اگه بخواد خیلی تهاجمی بازی کنه، میتونه ویلسون رو بزاره جای ماتا و ماتا پشت مارسیال بازی کنه، که این ترکیب خیلی با ریسک هستش ولی باید به این دقت کنیم که عملا با 3 هافبک دفاعی داریم بازی میکنیم، پس حداقل جای امتحان داره...

بالا