• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی جان، فکر میکنم که رئیس هم آدم هستش و اشتباه هم میکنه، همونطور که روی انتخاب مویس اشتباه کرد، ولی اینکه بخوایم سر حرفای رئیس بگیم که فن خال موفق بوده، شاید ساعتها بشینم گریه کنم...:general503::general503::general503:
سایت ورزش 3 رو واسه چی چک میکنی؟
من فقط اگه بخوام به چیزی بخندم میرم سراغش، همه مطالبش کپ، میگم کپ ولی باید ببینی که دقیقا ترجمه مطالب گل هستش...
بعضی وقتها مطالبی از Sky و BBC هم توش پیدا میشه...
راستش من هنوز هم فکر نمی‌کنم انتخاب مویس اشتباه بوده باشه. انتخاب مویس برای مویس شاید تحقق یک رویا بود و یا شاید وقوع یک فاجعه. اما تقریبا برای هیچ مربی دیگه‌ای هم شانس چندانی نمی‌بینم که در اون مقطع می‌تونسته نتیجه دلخواهی بگیره. شاید شاید حداکثر می‌تونستیم سهمیه رو همون سال بگیریم. نه بیشتر تازه به اینهم مطمئن نیستم. این سزارینی بود که می‌بایست صورت بگیره و در اون مقطع، قابله-مربی هر کس که بود، بدبخت می‌شد. بی‌جهت نیست که از حرف‌های سرالکس این‌طور برداشت می‌کنم که گواردیولا جراتش رو نداشت که این مسئولیت رو به عهده بگیره. به عبارتی اون‌قدر تیزهوش بود که می‌دونست الان وقت اومدن به منچستر نیست.

بحث در مورد فنخال و دستآوردهاش بیهوده است. تو دلایلی برای بدردنخور بودنش داری و عده‌ای هم این اعتقاد رو ندارن (مثل من). نکته جالب و عجیب اینه که تقریبا هیچ غیرمنچستری رو نمی‌شناسم که به بزرگی فنخال اعتقاد نداشته باشه. البته بجز استویچکف یا کسانی که فنخال کنار گذاشته‌شون. برخورد این‌ها فرق ماهیتی با رفتار مسخرهء روی کین نداره. مثل حرف‌های زلاتان در مورد گواردیولا.
وای چه کردم؟! الانه که بدبختم کنید. اصلا فنخال بدترین مربی تاریخه و الفرار.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوستان لینک پخش انلاین برای بازی امشب یونایتد سراغ ندارید؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بحث در مورد فنخال و دستآوردهاش بیهوده است. تو دلایلی برای بدردنخور بودنش داری و عده‌ای هم این اعتقاد رو ندارن
من که هنوز نمیدونم که از چی فن خال دفاع میکنید، شما و معین و ...
نتایجش درخشان بوده؟ که عمرا...
تیمش خوب بازی میکنه؟ که اگه بگید آره، من یکی دیگه فوتبال رو حتی اسمش رو هم نمیارم دیگه...

این بحث اینکه هیچ مربی بعداز رئیس موفق نمیشد رو هم اصلا قبول ندارم، شاید فشار روش میبود، ولی منچستر وضعیتی بدتر از وضعیت تیمهایی مثل رئالی که مورینیو تحویل گرفت یا رئالی که آنچلوتی تحویل گرفت یا بارسایی که ریکارد تحویل گرفت، که نبودن؟؟
اینکه هنوز بعضی از دوستان میگن مویس گزینه خوبی بود، من یکی رو که به شدت عصبی میکنه، اگه مربی بود که الان تیمش وضعیت جالبی داشت تو اسپانیا و بحث اخراجش نبود...(اخراج نشده هنوز؟)
مویس مربی کوچیکی بود و فقط برای تیمهای درجه 2 و 3 خوب بود که کاملا این قضیه رو نشون داد...
نکته جالب و عجیب اینه که تقریبا هیچ غیرمنچستری رو نمی‌شناسم که به بزرگی فنخال اعتقاد نداشته باشه. البته بجز استویچکف یا کسانی که فنخال کنار گذاشته‌شون
o_Oo_Oo_O
تعداد خیلی زیادیشون تو همین کلوب پیدا میشن... خود من بارها لیستی از جامهاش گذاشتم که بعداز آژاکس عملا هیچ افتخاری نداشته، که باید هم بگیم که تیم آژاکسی رو که این فن خال داشت، باید هم قهرمان CL میشد...
بعداز اون فقط قهرمانی اسپانیا با بارسا و قهرمانی آلمان رو با بایرن داشته، که وقتی نگاه میکنی، اگه این دو تیم قهرمان لیگهاشون نشن، چه تیمی میخواسته قهرمان بشه؟؟؟
استویچکوف مگه منچستری بوده؟:D
یه نگاه کن که هموطناش چی در موردش میگن، دیگه همچین چیزی به ذهنت نمیرسه، نه تو تیمش بودن و نه از تیم ملی کنارشون گذاشته، ولی در کل کاری به این بحثها نداریم که گذشته چی بوده و چه کرده، ما دنبال این هستیم که الان چه کار داره میکنه که فقط میتونم بگم، تا حداکثر آخر فصل نظر همه طرفداراش عوض میشه...
البته شاید نشد، وقتی هنوز دارید از مویس طرفداری میکنید، بعید میدونم که از فن خال هم دست بکشید...:general711:
بازی امشب رو از کجا میشه دید؟؟؟

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا بازی رو جایی پخش نمیکنه؟؟؟
آرسنال-تاتنهام رو که بین داره پخش میکنه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
آقا بازی رو جایی پخش نمیکنه؟؟؟
آرسنال-تاتنهام رو که بین داره پخش میکنه...
نچ! متأسفانه حتی شبکه های کارتی هم پخش نمیکنن!
باید دست به دامان استریم شیم که من با نت مزخرفم اصلاً امکانش رو ندارم!

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
منچستریونایتد: دخیا، والنسیا، اسمالینگ، بلیند، یانگ، شواین اشتایگر، هررا، ماتا، فلینی، پریرا، رونی

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
الان کمی از خلاصه نیمه اول رو دیدم. یک پنالتی که حتی محسن قهرمانی هم میگرفتش رو برامون نگرفتن. فکر کنم فنایی سکته کنه از کار این داور الاغ. باور کردنی نیست نگرفتنش

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
الان تقریبا 10 دقیقه از نیمه دوم رو دیدم و بازی جلوی ایپسوییچ تو خونه خودمون داریم دفاعی بازی میکنیم!!!!!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
یک تک به تک و احتمالا گل مسلم رو همون الاغ آفساید گرفت. لااقل مدافع نیم متر پر کرده بود و رونی اصلا تو افساید نبود. فنایی رفت زیر چادر اکسیژن

بالا