• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خعــــــلی بد بود نشد ببینم بازی رو!
این خونه بغلیمونم ساخت و سازه زدن سیم ریسیور منو ترکوندن اونم کلاً قطع شده!
حالا خلاصشو میگیرم میبینم.
مارسیال هم که انگار فعلاً قصد گل نزدن نداره :p

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
Ipswich have a real opening here as they break at pace, and Brett Pitman breaks onto the ball in the United box - unfortunately for the visitors, Jones gets in quickly with a block. Top defending, but that should have been a goal.
هوراااااا! :D

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
نیمه اول رو که ندیدم. فقط دیدم که چه پنالتی مسلمی رو برامون نگرفت. ده دقیقه شروع نیمه دوم تیم بدجور دفاع می‌کرد و شانس آوردیم گل مساوی رو نخوردیم. اما بعدش بنظرم عالی بودیم. عالی.

گل سوم مارتیال هم با سه تا پاس بی‌نقص به نتیجه رسید. چقدر این پسر راحت و بدون فشار گل می‌زنه. یعنی با این چارچوب شناسی، یک مهاجم نوک خیلی خوب هم می‌تونه بشه. ضمن اینکه تو گوش هم خیلی خوبه. چون تکنیکش رو داره که حریف رو جا بگذاره و بیاد تو، یا پاس بده.

اتفاق خیلی خوب این بود که رونی یکی از اون گل‌های به سبک قدیمش رو زد. نه پنالتی زد نه دروازه خالی. حرکت قشنگ، فضا سازی و ضربهء دقیق. یک گل کلاسیک وین رونی‌ی (چه ترکیبی شد).

اومدن جونز هم خبر خوبی بود. تبریک برای برد. اون هم با یک بازی خوب، اقلا در نیمه‌ای که من دیدم.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
جالبه از موقعی که پست قبلی رو زدم، تیم رفته تو فاز حمله!!!!!
دقیقا تو اون لحظات داشتم به تو فکر می‌کردم که الان داری چه حرصی می‌خوری :general208:. نمی‌تونستم بیام این‌جا ببینم بچه‌ها چیزی نوشتن یا نه.
نفس حقی داری میلاد ها. حالا نظریاتت درست نیست، عیبی نداره ;):p

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
کاشته ی پریرا عالی بود اینجور ضربات تو خون برزیلی هاست! حقشه بیشتر از این در ترکیب قرار بگیره در همین مسابقات کوپا آمریکا از بازیکنان خوب برزیل بود حتی در بازیهای پیش فصل هم برامون خوب کار کرد
مارسیال هم همچنان روی نوار گلزنی انگار اومده که کل 80 تا رو بگیره! دمش گرم امیدوارم که بتونه این روندو ادامه بده

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
مک نر، روخو و شاو مصدومن واسه شنبه.
که باعث میشه احتمال زیاد جونز فیکس بازی کنه!
بلیند تنها مدافع چپ پامونه که تو دفاع چپ بازی کنه احتمالاً، اسمالینگ و جونز و دارمیان هم هستن.
شاید هم کریک بیاد وسط!
نمیدونم :p

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
سلام بنظرم تیم هنوز خیلی جا داره واسه پیشرفت
من ک برنامه ای ندیدم از تیم واسه بازی همش پاس بیشتر گلهامونم ازروی خلاقیت فردی بوده
اصلا با فلسه بازی فنخال حال نمیکنم ولی با سیاستش خیلی حال میکنم سکو برا دخیا:cool:
الان داره افتخار میکنه برا بازی و بازوبند:D
خدا کنه زودتر گیگزی بیاد و سبک ریس بزرگ فرگی رو زنده کنه
خلاصه فنخال ادم دورویی هست اوایل خرید ممفیس و مارتیال گفت زیرنظر گیگزی خریده و برای اونه
الان ک بترکونن میگه من اوردمشون:general408:
درکل فقط سربلندی منچسترمهم هستو بس:general504: گلروی من یو نایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
جیمز ویلسون هم قراردادش رو تا سال 2019 تمدید کرد

طرفداری- به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، جیمز ویلسون قرارداد خود را تا سال 2019 با منچستریونایتد تمدید کرد. ویلسون یکی از محصولات آکادمی منچستریونایتد به شمار می رود. او در فصل 2013 برای اولین بار در زمان مربیگری رایان گیگز برای شیاطین سرخ به میدان رفت و موفق شد تا در همان بازی، 2 گل را برای تیمش به ثمر برساند. این بازیکن 19 ساله تاکنون 18 بار برای تیم اصلی منچستریونایتد به میدان رفته است و 4 گل را به ثمر رسانده است. وی پس از تمدید قرارداد با شیاطین سرخ گفت:

از 7 سالگی در منچستریونایتدبوده ام و به طور کامل از بودن در اینجا لذت برده ام. پرورش یافتن در این باشگاه، تجربه ای خارق العاده بوده است و فکر می کنم این تجربه من را در جایگاه مناسبی قرار می دهد تا رشدم را به عنوان یک بازیکن منچستریونایتد ادامه دهم. از امضای قراردادی جدید خوشحالم و به بازی کردن در تیم برای سال های زیادی که پیش رویمان هستند، چشم دوخته ام.

لوییز فن خال نیز پس از تمدید قرارداد جیمز ویلسون در این باره گفت:

جیمز یکی از بهترین استعدادهای انگلیسی است و ما خوشحالیم که او قراردادی جدید را امضا کرده است. او یک مهاجم با استعداد است و شم خوبی برای گلزنی دارد. پیشرفت او در مسیر خوبی در حال ادامه یافتن است و واضح است که او آینده خوبی را در پیش دارد.

فن خال همچنین چند ساعت قبل تر در کنفرانس پیش از بازی با ساندرلند درباره آینده این بازیکن و احتمال انتقال قرضی این بازیکن به سایر باشگاه ها گفت:

شرایط ما در حال حاضر این گونه است که 3 مصدوم را داریم. البته که آن ها در پست او نیستند. اما ما وین رونی و آنتونی مارسیال را در اختیار داریم و همچنین مروانه فلاینی هم هست که شاید بتوانم از او به عنوان plan B در پست مهاجم استفاده کنم. ویلسون یک جایگزین طبیعی برای مارسیال است. با این حال جیمز نیاز به بازی کردن دارد، اما موفقیت منچستریونایتد در اولویت بالاتری از موفقیت بازیکنان قرار دارد، بنابراین من برای انتقال قرضی او شک دارم. شاید ما باید تا ماه دسامبر منتظر بمانیم تا ببینیم شرایط باشگاهمان چگونه خواهد بود؟ آیا در جام باشگاه های اروپا موفق خواهیم بود؟ همینطور در کپیتال وان کاپ. شاید باید به او فرصت بازی کردن برای دقایقی را بدهم، زیرا باید بازیکنان را به طور چرخشی بازی بدهم و این کار را در در مقابل ایپسویچ هم انجام دادم. این اتفاق در بازی های دیگر هم می تواند رخ دهد. با او صحبت کرده ام و فکر می کنم باید تا ماه دسامبر منتظر بمانیم.

Last edited:

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
تو EPG شبکه سه زده برنامه بعدی بازی تاتنهام و منچستریونایتد...اخه بابا این رسانه ملی هست این همه بیننده داره یعنی یه متخصص یه کسی که اینکاره باشه ندارن سرکار که حداقل درست برنامه هارو بزنه؟

بالا