• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
حالم از این جمله که فشارها روی ون حال در حال افزایشه به هم میخوره!
دیگه کدوم فشار آخه!؟
از سال 1960 تا الان انقد بد نبوده تیم!
چی میخواد این وودوارد احمق که این احمق تر از خودشو بندازه بیرون بالاخره!؟
گند زدن تو اعصابمون به خدا فس فس فس فس ! واسه چی!؟؟
الان واقعاً چی نکه داشته این آدمو تو تیم؟!!

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
d2dd8f56-6029-4657-af60-bba6c42b3cd1-cb.Jpeg

بله شاید انتخاب مربی با این سبک و این سن و سال از اول برای تیم منچستر اشتباه بود ولی ون خال به گواه خیلی از بزرگان فوتبال مربی بزرگی هست تا جایی که گواردیولا میگه اگه بهترین در دنیا نباشه قطعا جزء بهترین هاست .
از اول همیشه کنار اومدن با ستاره های تیم رو بلد نبوده مثل استویچکوف که گواردیولا پادرمیونی میکنه برای بخشیده شدنش و بعد که بر میگرده دوباره از تیم اصلی خط میخوره و گواردیولا میگه من بعد ها به درستی تصمیم ون خال رسیدم یا در رفتن ریوالدو تاثیر گذار بود یا ستاره های منچستر فعلی که فرار رو به قرار ترجیح دادن .
ولی شکست در منچستر نباید کل کارنامه ی این مربی رو دیلیت کنه ، همونطور که کارنامه ی پر سابقش نمیتونه باخت های فعلی رو توجیه کنه !
اگه حداقل دستاورد ون خال رو پرورش مورینیو ، گواردیولا ، رونالد کومان ، فیلیپ کوکو بدونیم نمیتونه دستاورد کمی باشه . در وصف این روزهای ون خال و منچستر فقط باید گفت وصله ی ناجور ...
قرار نیست یه مربی موفق تا ابد موفق بمونه .

1757732-37152806-2560-1440.jpg

.
محسن جان بحث سر اون کارنامه ست. الان مورینیو یک سال بد با چلسی داشت. در حقیقت در 5 سال گذشته مورینیو فقط دو سال خوب داشت که در نهایت دوتا لیگ و دوتا حذفی حاصل کارش بوده و بدون جام اروپایی ولی به کارنامه ش نگاه میکنی میبینی چلسی رو از یک تیم متوسط به یک تیم برنده تبدیل کرد. پورتو رو به سقف آرزوهایی که نداشتند رسوند و اینتر رو به اوج انتظار تمام هواداراشون رسوند و حتی در رئال اگر چه نتونست پاردایم مسی رو به هم بزنه ولی حریف سخت جون قابل احترامی بود که حتی یک سال تمام اشکمون رو هم در آورد.
در مقایسه با پپ و مورینیو و... فن خال بعد از آیاکس صرفا یک سیب زمینی خوش شانسه که تیم بزرگ رو بهش میدی و میانگین پایین تر از سابق ازش تحویل میگیری.
حتما اون دوره اول و به اصطلاح موفق ترش در بارسا رو یادته دیگه.
حتی روی سه تا برد پشت سر هم نمیتونستیم مطمئن باشیم
حرف من ساده ست. ایشون پایه گذار کدوم تیم برنده بودند که یونایتد بعد از فرگی بخواد دومیش باشه؟
مشکلات رفتاریش هم که گفتن نداره
تعاریف پپ و دیگران هم به نظرم صرفا تعارفه. هرچند فرض کنیم مدرس خوبیه. خب این چه ربطی به فوتبال مدرن داره؟ زلاتان با پپ خوب نبود ولی میگه مربی عالی ای بود ولی در مورد فن خال یه مصاحبه جالب داره حتما باید بخونی.
همیشه کسانی در هر صنفی هستند که بیش از حد لیاقتشون تحویل گرفته شدند و بالعکس و من تصور میکنم فن خال و رانیری دو تا نمونه مشخص از این دو دسته هستند
نمیخوام تاپیک یونایتد رو بیشتر درگیر این بحث بارسایی کنم ولی شاید جالب باشه گفتنش چون مقایسه رابسون فقید و فن خال دیوانه ست.
رابسون در فصل 96 97 با 90 امتیاز نتونست بارسا رو قهرمان لیگا کنه ولی یوفا کاپ و کوپا رو برد و در لیگ دوم شد بعد رئال 92 امتیازی و سال بعد فن خال با 73 یا 74 امتیاز دابل میکنه.
آمار به تنهایی گویا نیستند و باید به کیفیتشون هم نگاه کرد.
یک نکته نهایی این که خیلی به جوون هایی که فن خال معرفی کرده مینازند و مثال میزنند مثلا ژاوی رو یا دیگران رو. این اخلاق ایشون شدیدا مایلی کهنیه. به این معنا که تیم رو پر میکنه از جوون ها و هرسال بدتر از پارسال نتیجه میگیره و خب طبیعیه که چندتا از این جوون ها در آینده یه چیزی میشن. چرا توجه نمیکنید اکثر تیم هایی که میدن دستش هرچی جلوتر میره بدتر میشن. فکر میکنم در آمارش فقط آلکمار استثنا باشه و هرجای دیگه بوده تیم در ادامه بدتر شده. نمونه ش همون بارسا
سال اول دابل میکنه سال بعد تک جام و اون فجایع اروپایی و سال سوم که یک فاجعه تمام قده در هر زمینه ای و تا چندسال بعدش کمر راست نکرد تیم
خلاصه مطلب کارنامه یکی مثل فرگی داره یا کرایف یا پپ یا هاینکس و یا مورینیو و نه ایشون

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
آقا من اومدم از نوشتهء حسین آقا تشکر کنم اما گمان کنم (مطمئن نیستم) انگار "گزارش تخلف" رو زدم!! چقدر جای این تکمه، احمقانه است. اگر این کار رو کرده باشم، عذرخواهی می‌کنم. به همین خاطر کار و زندگی رو ول کردم و اومدم سراغ رفیقم که از کیبوردش استفاده کنم و بگم احیانا چی شده!
حالا که خدمت رسیدیم، جوابکی هم به دوستانم بدم. شاید مخاطبشون من هم باشم.
برخلاف دوستان که بیشتر از اینکه طرفدار منچستر باشن، طرفدار فن خنگ خال هستن، موقعی که حرف اخراج فن خال دربین بود، کلا تیم رو ول کرده بودن
افشین عزیز هم چنین مضمونی را نوشته. یادمه که نوشته بود : "آخه از چی این آدم دفاع میکنی"؟ از طرف خودم حرف میزنم، بقیه رو نمیدونم چه نظری دارند. من به زبان شیرین فارسی و به دقت نوشتم که من طرفدار فنخال نیستم و ازش خوشم هم نمیاد و از کارهاش (شخصا) دفاع نمی‌کنم. دیگه فارسی از این ساده‌تر نمی‌تونم بنویسم.
اما تا زمانی که مجموعهء مدیریتی (که شامل بزرگان و استخوان خردکرده‌های این باشگاه میشن) به این نتیجه نرسیده، ترجیح میدم از کادرفنی حمایت کنم. بجای اینکه پیش از بازی، یا در حین مسابقه شروع به هو کردن بکنم و عملا بحران تیم را تشدید کنم.
اسم این مربی هر کس می‌تونه باشد. فنخال یا هر نام دیگر. تا وقتی اسمش مورینیو نباشد، مشکلی نیست. اگر این مردک بیاید، من هم با تیمم خداحافظی می‌کنم.
کسانی که از فن خنگ خال دفاع میکنن دوتا دسته بیشتر نیستن:
۱.گلوری هانترهایی که فقط بخاطر گرفتن جام، طرفدار منچستر شدن...
۲.کسانی که از فوتبال هیچ چیزی بارشون نیست...
سر الکس یا سر بابی جزو کدوم دسته هستند؟ این که نمیشه هر مسئله‌ای رو به این شکل ساده کنیم. یا با مایی، یا نیستی.
اگر با ما نیستی یا اینی یا اونی.
فکر میکنید سرالکس از نتایج راضیه؟ یا اونی که شما می‌بینید، به فکرش نرسیده؟ پسر خوب، این چه حرفیه؟ روش‌ها برای حل یک مشکل به همین سادگی که شما می‌خواهید نیست. یک وودی هم گیر آوردید که انگار مسئول توطئه علیه تیمه. اینجوری ساده کردن، راحته. اما در عالم واقع، موضوع خیلی ساده نیست.
مثلا حسین آقا گفته بودن که منچستر دوست نداره باشگاهی ارزیابی بشه که راحت مربیش رو بیرون میندازه. خوب این یک تئوری قابل تامل هست. در اینصورت پیروان چنین نظریه‌ای نه جزو گروه اول هستند و نه دوم.

اگر قرار باشه باشگاه بین نگه داشتن فنخال یا گزینش مورینیو یکی رو انتخاب کنه، من حتما موندن فنخال رو ترجیح میدم. میدونید چرا؟ چون لااقل باشگاهم به یک اصل خودش وفادار می‌مونه. چیزی که برای من ارزشه، اصول باشگاهم هست. چیزی که اصلا به همون خاطر طرفدارش شدم. وگرنه کنار سایر دوستانم می‌موندم و برای قهرمانی‌های متعدد لیورپول هورا می‌کشیدم. نگرفتن جام هم چیزی نیست که باهاش بیگانه باشم. قبلا چندین سال تجربه کردمش. اینم روش. دوران عوض شده؟ خوب پول و بازیکن و مربی موفق همه یکجا تو چلسی بود که. چی شد؟
دنیا هر چقدر هم عوض بشه، فوتبال همینه. توپ گرده.

من شخصا فکر میکنم کار فنخال تمومه. اما متاسفانه مربی منتخبم کارلتو، قرارداد بست. حیف شد. هر چند اگر انتخاب هم میشد، بازم کلی با میلاد چالش داشتم
این چیزهایی که آقا یاسین نوشت، بدجور من رو کله پا کرد. برادر من، فوتبال دیدن برای لذت بردنه، اگر قرار باشه کار به این چیزهایی که شما نوشتی بکشه، گور بابای فوتبال. در درجه اول زندگی ارزش داره نه یک گل بیشتر یا کمتر،
زندگی بالا و پایین داره. الان ما بدجوری اون پایین‌ها هستیم. اما اینم میگذره. مخلص دوستان. غصه نخورید.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
termes عزیز که اسمتم نمیدونم :D چقدر علاقه مندی هامون نزدیک به همه و چقدر شبیه به هم فکر میکنیم واقعا جالبه دقیقا همون حرفای منو زدی ک چند وقت پیش من همینجا نوشتم که کدوم بینان گذار و پایه گذار که به این اقا میگن بگردم پیداش کنم بازم بزارمش اینجا:D
بضی از دوستان هم دیگه اخر جنتلمنی هستن بابا این یه طوری گند میزنه همه اعتبار یک تیم میره زیر سوال فکر میکنی این تیم هایی که جلو ما راحت برنده میشن رو سال دیگه با رونالدو و مسی و نیمار هم به فرض داشته باشیم میشه به سادگی برد؟تیم هایی که عادت داد به بردن مقابل منچستر اونم بعد از 20 سال و 30 سال بعدا دردسر خواهند شد.امسال از دست دادن لیگ قهرمانان یعنی فاتحه تیم رو خوندن .

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
این اقای فلسفه استعفا نداد ؟

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
فان‌خال: انتقام این شکست را از چلسی می‌گیریم

:eek::eek:o_Oo_O:confused::confused:

دوشنبه 1394/10/07 ساعت: 21:00
هفته 19 ليگ برتر انگليس : منچستريونايتد - چلسي
زنده از شبکه سه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فان‌خال: انتقام این شکست را از چلسی می‌گیریم

:eek::eek:o_Oo_O:confused::confused:

دوشنبه 1394/10/07 ساعت: 21:00
هفته 19 ليگ برتر انگليس : منچستريونايتد - چلسي
زنده از شبکه سه
بله انتقام سختی خواهد گرفت قطعاً،
ازون بازی هائی خواهد بود که بعدش میاد میگه خیلی بدشانس بودیم باختیم :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا من اومدم از نوشتهء حسین آقا تشکر کنم اما گمان کنم (مطمئن نیستم) انگار "گزارش تخلف" رو زدم!! چقدر جای این تکمه، احمقانه است. اگر این کار رو کرده باشم، عذرخواهی می‌کنم. به همین خاطر کار و زندگی رو ول کردم و اومدم سراغ رفیقم که از کیبوردش استفاده کنم و بگم احیانا چی شده!
حالا که خدمت رسیدیم، جوابکی هم به دوستانم بدم. شاید مخاطبشون من هم باشم.

افشین عزیز هم چنین مضمونی را نوشته. یادمه که نوشته بود : "آخه از چی این آدم دفاع میکنی"؟ از طرف خودم حرف میزنم، بقیه رو نمیدونم چه نظری دارند. من به زبان شیرین فارسی و به دقت نوشتم که من طرفدار فنخال نیستم و ازش خوشم هم نمیاد و از کارهاش (شخصا) دفاع نمی‌کنم. دیگه فارسی از این ساده‌تر نمی‌تونم بنویسم.
اما تا زمانی که مجموعهء مدیریتی (که شامل بزرگان و استخوان خردکرده‌های این باشگاه میشن) به این نتیجه نرسیده، ترجیح میدم از کادرفنی حمایت کنم. بجای اینکه پیش از بازی، یا در حین مسابقه شروع به هو کردن بکنم و عملا بحران تیم را تشدید کنم.
اسم این مربی هر کس می‌تونه باشد. فنخال یا هر نام دیگر. تا وقتی اسمش مورینیو نباشد، مشکلی نیست. اگر این مردک بیاید، من هم با تیمم خداحافظی می‌کنم.

سر الکس یا سر بابی جزو کدوم دسته هستند؟ این که نمیشه هر مسئله‌ای رو به این شکل ساده کنیم. یا با مایی، یا نیستی.
اگر با ما نیستی یا اینی یا اونی.
فکر میکنید سرالکس از نتایج راضیه؟ یا اونی که شما می‌بینید، به فکرش نرسیده؟ پسر خوب، این چه حرفیه؟ روش‌ها برای حل یک مشکل به همین سادگی که شما می‌خواهید نیست. یک وودی هم گیر آوردید که انگار مسئول توطئه علیه تیمه. اینجوری ساده کردن، راحته. اما در عالم واقع، موضوع خیلی ساده نیست.
مثلا حسین آقا گفته بودن که منچستر دوست نداره باشگاهی ارزیابی بشه که راحت مربیش رو بیرون میندازه. خوب این یک تئوری قابل تامل هست. در اینصورت پیروان چنین نظریه‌ای نه جزو گروه اول هستند و نه دوم.

اگر قرار باشه باشگاه بین نگه داشتن فنخال یا گزینش مورینیو یکی رو انتخاب کنه، من حتما موندن فنخال رو ترجیح میدم. میدونید چرا؟ چون لااقل باشگاهم به یک اصل خودش وفادار می‌مونه. چیزی که برای من ارزشه، اصول باشگاهم هست. چیزی که اصلا به همون خاطر طرفدارش شدم. وگرنه کنار سایر دوستانم می‌موندم و برای قهرمانی‌های متعدد لیورپول هورا می‌کشیدم. نگرفتن جام هم چیزی نیست که باهاش بیگانه باشم. قبلا چندین سال تجربه کردمش. اینم روش. دوران عوض شده؟ خوب پول و بازیکن و مربی موفق همه یکجا تو چلسی بود که. چی شد؟
دنیا هر چقدر هم عوض بشه، فوتبال همینه. توپ گرده.

من شخصا فکر میکنم کار فنخال تمومه. اما متاسفانه مربی منتخبم کارلتو، قرارداد بست. حیف شد. هر چند اگر انتخاب هم میشد، بازم کلی با میلاد چالش داشتم
این چیزهایی که آقا یاسین نوشت، بدجور من رو کله پا کرد. برادر من، فوتبال دیدن برای لذت بردنه، اگر قرار باشه کار به این چیزهایی که شما نوشتی بکشه، گور بابای فوتبال. در درجه اول زندگی ارزش داره نه یک گل بیشتر یا کمتر،
زندگی بالا و پایین داره. الان ما بدجوری اون پایین‌ها هستیم. اما اینم میگذره. مخلص دوستان. غصه نخورید.
سلام خدمت علی خان عزیز، خوشحالم که کیبور گیر اوردید که ما هم از نظراتت بهره مند بشیم...
یه چیز رو میگم که خودت هم گفتی، فن خال مورد حمایت چارلتون یا رئیس یا مدیریت یا رئیس نیست، بلکه اون شیوه مدیریت باشگاه، مانع اخراج این بزمجه شده... همون چیزی که 2 سال هستش که دارم میگم که باید عوض بشه، دوستان اصلا منظور حرفای من رو متوجه نمیشن انگار وقتی میگم که باید شیوه مدیریت این باشگاه عوض بشه...
الان اگه نگه داشتن فن بی شرف، خود احمقیت هستش که باعث نابودی این باشگاه شده و میشه، کسی اهمیت نمیده که منچستر به رسم هاش پایبند بوده یا نه، این بزمجه 1.5 سال تو این تیم بوده و هر کاری دلش خواسته کرده و فقط باعث نابودی تیم شده...
این بزغاله هیچ وقت هیچ جام یا افتخاری برای منچستر نمیتونه بیاره، اسم فلسفش رو کسی بیاره فروم رو به خاک و خون میکشم که منچستر رو از صحنه روزگار داره پاک میکنه...
تا همینجا بیشتر نمیتونم بنویسم، چون نه حوصلش رو دارم و نه دیگه انگیزش رو...
این بزغاله اونقدر از موندنش اطمینان داره که بعداز این نتایج، به راحتی ککش نمیگزه و میگه انتقام میگیریم تو بازی چلسی!!!!!!!!!
آخه چلسی کجای فوتبال هستش الان؟؟؟
مثل حرفای احمق ترین و بی شعورترین موجودات روی زمین میمونه که یکی بگه، دارم غرق میشم، ولی تلافیش رو سر رودخونه ای که توش غرق شدم، در میارم...مثل قصه های ملانصرالدین میمونه این بزغاله...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم حرفاش:
1.JPG
تا حالا شده بگه که کسی غیر از بازیکنها، داور، زمین، طرفدارها یا باد و بارون، باعث باخت این تیم شده؟؟؟؟؟؟

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
فوتبال خودمان را بازی نکردیم زیرا فشار بسیار بالا بود و بازیکنان نتوانستند آن را تحمل کنند و با آن کنار بیایند. بین دو نیمه گفتم که چیزی برای از دست دادن نداریم و باید با شرایط بهتر کنار بیاییم. می‌توان گفت که من در انجام وظیفه ام ناکام بودم زیرا آنها نتوانستند با فشار کنار بیایند ولی در پایان بازیکنان باید برای خودشان با این فشار کنار بیایند. شما می‌توانید بگویید من ناکام بودم ولی من اینطور فکر نمی‌کنم."

مادر به خطااااااااااااااااا .... اين چي ميگه .... شتتتتتتتتتتتت

01082921.jpg

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
فوتبال خودمان را بازی نکردیم زیرا فشار بسیار بالا بود و بازیکنان نتوانستند آن را تحمل کنند و با آن کنار بیایند. بین دو نیمه گفتم که چیزی برای از دست دادن نداریم و باید با شرایط بهتر کنار بیاییم. می‌توان گفت که من در انجام وظیفه ام ناکام بودم زیرا آنها نتوانستند با فشار کنار بیایند ولی در پایان بازیکنان باید برای خودشان با این فشار کنار بیایند. شما می‌توانید بگویید من ناکام بودم ولی من اینطور فکر نمی‌کنم."

مادر به خطااااااااااااااااا .... اين چي ميگه .... شتتتتتتتتتتتت

01082921.jpg
یه ویژگی بارز آدما مغرور و کله شق مث ون حال همینه!
حتی وقتی معذرت خواهی هم میخوان بکنن تو معذرت خواهیشون افرادی دیگرو مقصر میدونن و به خاطر تقصیر اونا معذرت میخوان نه تقصیر خودشون !

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فکر میکنم چند صفحه قبل بود که پست زدم که ماتا و هررا گفته بودن که نتایج تیم تو دسامبر، خیلی مهم هستش و مشخص میکنه که تیم چند مرده حلاجه، خود من هم با توجه به تیمهایی که باهاشون بازی داشتیم، گفتم که باید تمامشون رو ببریم و به صدر جدول برسیم، چون قبل از اون به گفته دوستان تمام بازی های سختمون رو انجام داده بودیم، فکر میکنم چیزی برای گفتن نمیمونه وقتی بگیم که همه بازی های دسامبر رو باختیم و فقط بازی با چلسی مونده...
همونطور که قبلا هم گفتم، تقریبا 2 سالی هستش که خودم رو زدم به بیخیالی، ولی اگه تا بعداز بازی با چلسی این بزمجه اخراج شد که شد، اگه نشد که من رو هم دیگه طرفدار منچستر نمیبینید...الان دوستان میپرن وسط میگن گلوری هانتر، نه من میگم که این تیم تا 20 سال آینده که تمام این مدیریت و مربی هاش نمردن و عوض نشدن، هیچ چیزی نمیتونه بدست بیاره(نه جام و نه بازی زیبا) که بخواد طرفدارش رو خوشحال کنه...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
من خیلی شانس اخراج ونگال قبل از دوشنبه رو بالا نمیدونم چون امروز بانک ها تعطیله و کارها خیلی قانونی نمیتونه جلو بره مگه اینکه خودش استعفا بده، فردا هم که با چلسی بازی داریم و روز بازی اخراج مربی خیلی خنده دار میشه اینه که احتمال زیاد ونگال بازی چلسی رو هم روی نیمکته!!حالا من موندم اگه چلسی رو ببریم چی میشه!!!
بزرگترین مشکل یونایتد مدیران آمریکاییش هستن که با دید آمریکاییشون همه چیز رو به شکل بنگاه اقتصادی میبنن و فوتبال و هوادار براشون در درجه صدم هم نیست اونها فوتبال رو برای مسایل اقتصادی قربانی میکنند و حالا هم دارن همین کار رو انجام میدن.....اونها کیفیت تیم رو خیلی بررسی نمیکنند هنگامی که فروشگاه ها فروش میکنند بازی ها کاملاً استادیوم پر میشه و حق پخش تلویزیونی سرجاشه دلیلی بر تغییر نمیبینند، در زمان مویس هم دلیل اخراج مویس این بود که هوادارن پتیشنی امضا کردن که اشتراک خودشون رو برای فصل آینده تمدید نخواهند کرد و اونها مویس رو اخراج کردند!!

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ز
من خیلی شانس اخراج ونگال قبل از دوشنبه رو بالا نمیدونم چون امروز بانک ها تعطیله و کارها خیلی قانونی نمیتونه جلو بره مگه اینکه خودش استعفا بده، فردا هم که با چلسی بازی داریم و روز بازی اخراج مربی خیلی خنده دار میشه اینه که احتمال زیاد ونگال بازی چلسی رو هم روی نیمکته!!حالا من موندم اگه چلسی رو ببریم چی میشه!!!
بزرگترین مشکل یونایتد مدیران آمریکاییش هستن که با دید آمریکاییشون همه چیز رو به شکل بنگاه اقتصادی میبنن و فوتبال و هوادار براشون در درجه صدم هم نیست اونها فوتبال رو برای مسایل اقتصادی قربانی میکنند و حالا هم دارن همین کار رو انجام میدن.....اونها کیفیت تیم رو خیلی بررسی نمیکنند هنگامی که فروشگاه ها فروش میکنند بازی ها کاملاً استادیوم پر میشه و حق پخش تلویزیونی سرجاشه دلیلی بر تغییر نمیبینند، در زمان مویس هم دلیل اخراج مویس این بود که هوادارن پتیشنی امضا کردن که اشتراک خودشون رو برای فصل آینده تمدید نخواهند کرد و اونها مویس رو اخراج کردند!!
یه زبونم لالی، گوش شیطون کری، خدای نکرده ای...
:general304::general304::general304:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
ز

یه زبونم لالی، گوش شیطون کری، خدای نکرده ای...
:general304::general304::general304:
امیدوارم ببریم چون همینجوریشم عقب افتادیم‌از تیمهای بالای جدول ولی کاش مدیرها فکر نکنند با این برد مشکلات حل میشه و از ترس تصمیم گیری همه چی رو به تعویق بندازن

الان یک جریانی راه افتاده میگن جلسه گذاشتن چون فاصله بازی با چلسی کمه ونگال احتمال زیاد‌ میمونه ولی جدا از نتیجه بعد‌ بازی خواهد رفت...این اتفاق منطقی به نظر میرسه

Last edited:

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
با این شل کن سفت کن های چلسی و ارسنال و من سیتی اگر یک چوب هم بالا سر تیم بود الان با 6 امتیاز اختلاف صدر جدول بودیم !!!

250 میلیون پوند پول رو اتش زد و آخرش باید قدردانش هم باشیم گویا !!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اکثر تحلیل ها از خروج فان خال حکایت دارن اما باید صبر کرد و دید که چه اتفاقی قراره بیفته

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

بالا