• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
ویژه/ قصه منچستریونایتد و بدترین روزهای "لوئیز فن‌خال"
987c8f8b40e71f4d423b2773e8510395_240_150_cropCenter.jpg

سایت رسمی برنامه نود- در دسامبر ۸۹ تماشاگران از باشگاه می‌خواستند "سر الکس فرگوسن" اخراج شود. آن‌ها در اولدترافورد علیه‌اش شعار می‌دادند اما باشگاه پشت مربی‌اش ایستاد. دیروز در آغاز بازی، ۲۵۰۰۰ تماشاگری که از منچستر به استادیوم بریتانیا رفته بودند، آواز «ارتش سرخ و سفید لویی فن‌خال» را سر داده بودند، البته این مربوط به قبل از دو گل استوک در ۷ دقیقه در‌‌ همان نیمه‌ اول بود.
هفت سال پیش بازیکنان جت لگ گرفته‎‌ یونایتد که تازه به مقام قهرمانی جام باشگاه‌های جهان رسیده بودند، در باکسینگ‌دی در همین استادیوم مقابل استوک قرار گرفتند و با تک گل کارلوس توز بازی را بردند. فاصله‌ آن تیم سال ۲۰۰۸ با این تیمی که حالا می‌بینیم، خیلی زیاد است. شاید یونایتد متمول‌تر شده اما آنقدر سقوط کرده که فقط قرار گرفتن بین چهار تیم اول برایش نتیجه‌ای مطلوب محسوب می‌شود.

64c2fd5c-8bc3-4f68-a90c-21f9d8ff1bb7-cb.Jpeg

اد وودوارد تصمیم گیرنده‌ اصلی در یونایتد است و رابطه‌ای صمیمی با فن‌خال دارد. وودوارد معمولا در تمام بازی‌های یونایتد حاضر است اما دیروز نبود. فقط سر بابی چارلتون و ریچارد آرنولد در استادیوم بریتانیا شاهد شکست تیمشان بودند. تماشاگران بعد از بازی برایِ حمایت از تیمشان بازیکنان را تشویق کردند و برایشان دست زدند. اما در حال حاضر این تیم لایق چنین حمایتی نیست. یونایتدی‌ها کمبود برد، گل، ****، جنگندگی و جذابیت دارند. یونایتدی‌ها کمبود اعتماد به نفس دارند. فن‌خال این هفته تلاش کرد با آن کنفرانس مطبوعاتی پرشور و اعلام اتحاد در باشگاه، اندکی از این روحیه و اعتماد به نفس را به تیمش بازگرداند. حتی تماشاگران هم در آن باد و باران شدید نقش خودشان را بازی کردند اما نتیجه نهایی تفاوتی نکرد.
قبل از بازی مقابل استوک میانگین ۱،۲۹ گل در هر بازی بد‌ترین آمار یونایتد از‌‌ همان دسامبر ۸۹ با "سر الکس فرگوسن" به بعد بود. حالا این آمار پایین‌تر هم آمده. فن‌خال در این بازی رونی را به دلایل تاکتیکی روی نیمکت قرار داده بود و فلینی را پشت سر مارسیال به عنوان تک مهاجم بازی می‌کرد. با به زمین آمدن رونی در نیمه‌ دوم و همکاری مقطعی او با فلینی، یونایتد دقایقی امیدوارکننده به نظر رسید اما این دقایق خیلی زود به پایان رسید.
در آخرین دقایق بازی یونایتدی‌ها در بریتانیا سرود معروف «ما هرگز نمی‌میریم» را سر داده بودند. شاید اینطور باشد اما یونایتد نیاز به احیا شدن دارد.

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
دروغ چرا من خودم متحیرم از حمایت عجیب و وقادارانه دیروز هواداران ....
جورری تشویق می کردند بعد از بازی که فن خال خودشم اگر کمی مرد باشه باید بگذاره بره به احترامشون که هیچی بهش نگفتن !!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ویژه/ قصه منچستریونایتد و بدترین روزهای "لوئیز فن‌خال"
987c8f8b40e71f4d423b2773e8510395_240_150_cropCenter.jpg

سایت رسمی برنامه نود- در دسامبر ۸۹ تماشاگران از باشگاه می‌خواستند "سر الکس فرگوسن" اخراج شود. آن‌ها در اولدترافورد علیه‌اش شعار می‌دادند اما باشگاه پشت مربی‌اش ایستاد. دیروز در آغاز بازی، ۲۵۰۰۰ تماشاگری که از منچستر به استادیوم بریتانیا رفته بودند، آواز «ارتش سرخ و سفید لویی فن‌خال» را سر داده بودند، البته این مربوط به قبل از دو گل استوک در ۷ دقیقه در‌‌ همان نیمه‌ اول بود.
هفت سال پیش بازیکنان جت لگ گرفته‎‌ یونایتد که تازه به مقام قهرمانی جام باشگاه‌های جهان رسیده بودند، در باکسینگ‌دی در همین استادیوم مقابل استوک قرار گرفتند و با تک گل کارلوس توز بازی را بردند. فاصله‌ آن تیم سال ۲۰۰۸ با این تیمی که حالا می‌بینیم، خیلی زیاد است. شاید یونایتد متمول‌تر شده اما آنقدر سقوط کرده که فقط قرار گرفتن بین چهار تیم اول برایش نتیجه‌ای مطلوب محسوب می‌شود.

64c2fd5c-8bc3-4f68-a90c-21f9d8ff1bb7-cb.Jpeg

اد وودوارد تصمیم گیرنده‌ اصلی در یونایتد است و رابطه‌ای صمیمی با فن‌خال دارد. وودوارد معمولا در تمام بازی‌های یونایتد حاضر است اما دیروز نبود. فقط سر بابی چارلتون و ریچارد آرنولد در استادیوم بریتانیا شاهد شکست تیمشان بودند. تماشاگران بعد از بازی برایِ حمایت از تیمشان بازیکنان را تشویق کردند و برایشان دست زدند. اما در حال حاضر این تیم لایق چنین حمایتی نیست. یونایتدی‌ها کمبود برد، گل، ****، جنگندگی و جذابیت دارند. یونایتدی‌ها کمبود اعتماد به نفس دارند. فن‌خال این هفته تلاش کرد با آن کنفرانس مطبوعاتی پرشور و اعلام اتحاد در باشگاه، اندکی از این روحیه و اعتماد به نفس را به تیمش بازگرداند. حتی تماشاگران هم در آن باد و باران شدید نقش خودشان را بازی کردند اما نتیجه نهایی تفاوتی نکرد.
قبل از بازی مقابل استوک میانگین ۱،۲۹ گل در هر بازی بد‌ترین آمار یونایتد از‌‌ همان دسامبر ۸۹ با "سر الکس فرگوسن" به بعد بود. حالا این آمار پایین‌تر هم آمده. فن‌خال در این بازی رونی را به دلایل تاکتیکی روی نیمکت قرار داده بود و فلینی را پشت سر مارسیال به عنوان تک مهاجم بازی می‌کرد. با به زمین آمدن رونی در نیمه‌ دوم و همکاری مقطعی او با فلینی، یونایتد دقایقی امیدوارکننده به نظر رسید اما این دقایق خیلی زود به پایان رسید.
در آخرین دقایق بازی یونایتدی‌ها در بریتانیا سرود معروف «ما هرگز نمی‌میریم» را سر داده بودند. شاید اینطور باشد اما یونایتد نیاز به احیا شدن دارد.
البته استادیوم بریتانیا کلاً 30 هزار نفر ایناس گنجایشش 2500 یونایتدی بودن که بازم خیلیه، دیگه دارن رسم وفاداریو به جا میارن بعداً گلگی نباشه :D:p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب اخبار و شایعات مثل همیشه هست، ولی ظاهرا شایعه اخیر خیلی جدی هستش و میگه فن خال بعداز بازی با چلسی استعفا میده، صرفه نظر از هر نتیجه ای که بدست بیاد...
حداقلش فکر میکنم به فکر آبروداری هستش واسه خودش و قبل از اینکه بیشتر از این آبروش بره، میخواد فرار کنه...
مشکل اینجاست که به دلیل احمقیت مدیریت، مجبور شدیم این 2 سال رو سر کنیم و دوباره تمام گزینه های درست رو از دست دادیم، اگه بخوایم فن خال رو الان اخراج کنیم و دوباره یه ابلح دیگه رو بیاریم به جاش، که از نظر من هیچ چیز عوض نشده...

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
خوب اخبار و شایعات مثل همیشه هست، ولی ظاهرا شایعه اخیر خیلی جدی هستش و میگه فن خال بعداز بازی با چلسی استعفا میده، صرفه نظر از هر نتیجه ای که بدست بیاد...
حداقلش فکر میکنم به فکر آبروداری هستش واسه خودش و قبل از اینکه بیشتر از این آبروش بره، میخواد فرار کنه...
مشکل اینجاست که به دلیل احمقیت مدیریت، مجبور شدیم این 2 سال رو سر کنیم و دوباره تمام گزینه های درست رو از دست دادیم، اگه بخوایم فن خال رو الان اخراج کنیم و دوباره یه ابلح دیگه رو بیاریم به جاش، که از نظر من هیچ چیز عوض نشده...

تا وقتي گليزرهاي پول پرست مالك اين باشگاه باشن همين آش و همين كاسه !

01083055.jpg

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
استاد قبل بازي با چلسي اعلام كردن كه ديگه نميتونن به بازيكنا انگيزه بدن و تمام شگرداشون به پايان رسيده ( آخه نه كه قبلا هم انگيزه ميداد و ارتباط برقرار ميكرد با بازيكنا !! )

از اين حرف من يكي اينو برداشت ميكنم كه ميخواد استعفا بده
از طرفي گفته فقط بايد ببريم !!
باز از اين جمله اينو برداشت ميكنم كه اگه ببريم باز موندگار ميشه !

الان 50-50 هستم
به هيچ وجه نميتونم آرزوي باخت براي تنها تيمي كه از بچگي طرفدارش بودم و باهاش كلي خاطره دارم بكنم
از طرفي هم نميتونم حضور اين كركس پير رو تحمل كنم !!

يك بار شما ديدين اين انسان مغرور و خودخواه بلند شه بياد كنار زمين ؟!

حرصمون رو در آوردي چنگال
افسردگي گرفتيم
من يكي كه بعد بازي ها فقط قرص ميخورم !
جون مادرت اگه برديم هم برو ...
خودت ميدوني آخرش رفتنه ... پس اگه برديم برو تا تو اوج رفته باشي خخخخخ

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
شال های منقش به نقش منقوش مورینیو رو دارن میفروشن بیرون اولدترافورد! :D
مث اینکه اینوتبل شده قضیه و باید اینبار از علی آقا و میلاد جان خواهش کنیم بمونن [emoji14]

Sent from my XT1562 using Tapatalk

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
علی اقا از بزرگای تیم جز رئیس و سر بابی دیگه کی تو مدیریت تیم نقش داره که شما میگید از این طرف حمایت میکنن؟ تا حالا دیدید سربابی و سر الکس از این یارو حمایت کنن؟
اصلا 1% هم حمایت بکنن به من نوعی ارتباطی نداره ! اون چیزی که من دارم میبینم یه فاجعس . اون حرف هم از شما بعید بود ! الان یکی که قبولش داری به شما بگه بپر تو چاه میپری؟ مسلما نه!
دیگه اون بحث زمان دادن و اینا هم کلیشه ای و تاریخ مصرفش تموم شده. یه نگاه به وضعیت لستر باعث میشه کل مجموعه تیم اگر یه ذره غیرت داشته باشن اب بشن برن تو زمین!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
قضیه مورینیو مثل اینکه واقعا جدی شده. من شخصا از دو نظر مورینیو رو قبول دارم. استاد جو روانی راه انداختن. جاه طلب بون و مغرور بودن.
امیدوارم اگه قراره بیاد به منچستر موفق بشه ابهت منچستر رو بهش برگردونه. یه ویژگی دیگه هم داره که دوست داره در الدترافورد باشه.
هر چند از نظر فنی پپ رو خیلی قبول دارم. اما اگه قراره پپ به یونایتد نیاد خب کاریش نمیشه کرد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دالی بلیند. استاد سوتی و باز هم سوپر سیو دخه آ

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805