• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی رو ندیدم اما نتیجه رو میبینم کماکان بدون گل مساویه

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب گل اول رو مارسیال زده

و گل مساوی رو هم خوردیم

ایا یه مساوی دیگه تو راهه؟

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی فعلا ۲ ۱ هست و گل دوم رو رونی زده

بالاخره بعد از ۴۰ ۵۰ روز بازی رو بردیم

امیدوارم بردن سوانسی که همیشه گربه سیاه ما بوده نقطه عطفی باشه برای تیم

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بازی منچستره و تو تاپیک پرنده پر نمی زنه ... یکی از فعال ترین کلوب هواداری پی تی هم تقریبا خوابیده
مهدی جان خودت که دلیلشو میدونی

امروز هر چی گشتم کانالی رو پیدا نکردم که بازیو ببینم البته با توجه به نتیجه زیاد هم ناراحت نشدم. یه برد زوری دیگه

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
فردا ولی حس کنم ببریم، ۱۰ بستم روش، ۵ بردمون ۵ باخت، ببازه ۳۵ میبرم :D
ون حالم بره برد برد[emoji1]

Sent from my XT1562 using Tapatalk

مگ مگ بر تو باد!! :D خائن !o_O مطمئن باش وقتی این یارو بره جلو الدترافورد اعدامت میکنیم:D:D

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
مهدی جان خودت که دلیلشو میدونی

امروز هر چی گشتم کانالی رو پیدا نکردم که بازیو ببینم البته با توجه به نتیجه زیاد هم ناراحت نشدم. یه برد زوری دیگه
زوری و نه چندان با ارزش فقط باعث شد اختلافمون با آرسنال حفظ بشه
تا همین چند هفته پیش صدرنشین بودیم الان با 9 امتیاز نسبت به صدر پنجم هستیم تازه اگه کریستال نبره و نیاد بالامون
انگار این فصل هم قصه ی فصل پیشه باید بدویم دنبال سهمیه آخرش به زور و سختی می گیریم یا نه به اروپا هم بریم همین سرنوشت حذف از مرحله ی گروهی در انتظارمونه
هیچ پیشرفت و روند رو به رشدی در منچستر وجود نداره

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کلا حسی نمیمونه مهدی جان، من تا همین بازی قبلی شده با نت ایرانسل بازیارو‌ رو گوشیم میدیدم، ولی اللن با این همه گرقتاری و درگیری دروغ چرا، اصلا رغبت نمیکنم بیخود اعصاب خودمو بیشتر از این خرد کنم!
دیگه اون کورسوی امیدی هم که داشتیم رفت و تا آخر فصل همینه،
لااقل من یکی دیگه اعصابشو ندارم :-(

Sent from my XT1562 using Tapatalk

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
امروز مارسیال عالی بود من 20 دقیقه از بازی رو دیدم چند تا پا به توپ خوب داشت به علاوه یه گل و یه پاس گل. دوست دارم یه مربی درست و حسابی بیاد بالای سر این پسر ببینیم می تونه یه فوق ستاره بشه یا نه

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
باور ميكنيد دوستان همين الان فهميدم منچستر كبير بازي داشته و گويا برده !!

يعني بي تفاوتي به اين ميگن ، ياد بگيرين :D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
یعنی‌ اگر منچستر با این بردهای نیم بند و بالا و پایین ونگال رو حفظ کنه تا جایی که همه چیز از دست بره و سهمیه نگیریم و بعد ونگال‌رو اخراج کنه باید وودی رو قبل از ونگال اخراج کنند

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من کاری به فان خال ندارم. ازش خوشم هم نمیاد
اما امیدوارم که سال جدیدی که با برد برای تیم محبوبمون شروع شده به همین شکل ادامه پیدا کنه و در فصل بعدی شاهد حضور گواردیولا باشیم

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722
واقعا گل کلاسیکی زد رونی. اینقدر دلم می خواد از شر فنخال راحت بشیم که حتی برد تیم هم نمی چسبه بهم. خطاب به دوستی که هوادار واقعی واقعی راه انداخته.هوادار واقعی کسی هست که دوست داره مسبب بدبختی تیم که همون به قول شما رییس قلابی هست اخراج بشه.کسی که باعث شده تیم ما به یه تیم معمولی درجه پایین نزول پیدا کنه.آدم احمقی که فکر کرده با فلسفه مسخره اش می تونه نتیجه بگیره و در عمل فقط هوادار ها رو فوتبال زده کرده. حیف این تیم که زمانی پادشاهان فوتبال توش بازی می کردند و الان شده ملعبه دست یه مربی خودخواه سبک مغز و یه مشت بازیکن درجه ۲ مثل خودش. اگر فنخال این فصل تیم رو قهرمان هم بکنه باز هیچ احترامی براش قایل نیستم.حذف از لیگ قهرمانان با اون وضع چیزی نیست که از یاد لااقل من بره. امیدوارم هر چه زودتر از شرش راحت بشیم.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722

شما و امصال شما میتونید دست به دعا بشینید اما فنخال تا حمایت حداکثر مطلق هواداران واقعی باشگاه رو و حمایت ۱۰۰ درصدی مدیران و صاحبان باشگاه رو در اختیار داره تا اخر قراردادش تا پایان فصل بعد تو تیم خواهد موند و شاید هم تونستیم قانعش کنیم تمدید کنه
چیزی که برای من سوال هست تعریف هوادار واقعی از دیدگاه شماست دوست عزیز.
دقیقا یادم نمیاد اما میدونم که اول دوم ابتدایی بودم که از تلویزیون سیاه و سفیدی که داشتیم بازی های منچستر رو نگاه می کردم. یادم میاد موقع بازی تو حیاط خونه یقه پیرهنم رو به سبک کینگ اریک مینداختم بالا و به دیوار شوت می زدم.هنوزم به اون زمان که فکر میکنم یعنی چیزی حدود ۲۲ سال پیش برام لذت بخش هست. همه ما با این تیم خاطره داریم. همه ما از بازی های بازیکنان بزرگ این تیم خاطره داریم.همیشه با شوق و ذوق شنبه و یکشنبه و سه شنبه و چهارشنبه منتظر بودیم تا یه بازی پخش بشه از تیم محبوبمون و ما ۹۰ دقیقه خوش باشیم. یادم میاد خیلی از دوستام طی سال های مختلف هوادار تیم های مختلف بودند و خیلی ها با اوج گرفتن یه تیم میشدن طرفدار اون تیم.اما کسی رو ندیدم هوادار یونایتد باشه و بخواد بره سمت تیم دیگه. طرفداری از یونایتد طرفداری از فوتبال ناب و با اصالتی هست که هیچوقت تیم هایی مثل سیتی و پاریس و امثال این ها نداشتند.همه این ها رو گفتم تا خاطر نشان کنم که کسی لازم نیست به ما هواداری از یونایتد رو یاد بده.سال ۲۰۰۳-۲۰۰۴ تو لیگ قهرمان مقابل رئال تو بازی اول ۳-۱ باختیم اما تو بازی برگشت چنان بلایی سر اون تیم پر ستاره آوردیم که تحت فشار گل به خودی می زدند.این بود فلسفه یونایتد جنگیدن تا دقیقه آخر.فلسفه یونایتد زیبا بازی کردن بود.فلسفه یونایتد استفاده از بازیکن های نه چندان مشهور و تبدیل اون ها به ستاره بود.اما یونایتد فنخال( از گفتن این کلمه هم نفرت دارم) یه تیم بی هویت و مملو از اشتباهات هست که هیج نشونی از اصالت نداره.من معمولا زیاد پست نمی زارم.اما این پست من به عنوان یه قدر دانی از دوستای خودم تو این تاپیک هست که همیشه طرفدار یونایتد هستند و با این تیم کلی خاطره دارند.امیدوارم اصالت و هویت این تیم که از زمان رفتن فرگوسن رفته دوباره برگرده.چون فقط نمی خوام طرفدار یه تیم قرمز پوشی باشم که آرم باشگاه محبوبم رو لباسشون حک شده. می خوام دوباره از دیدن بازی هاش لذت ببرم.آقای فنخال لطفا برو و فلسفه خودت رو به جایی ببر که خریدار داشته باشه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Dash EssI

Registered User
لایک‌ها
250
بازیکنها و مربیا انگیزشون رو از هوادارها میگیرن ولی آقای فن خال انگیزه هوادارهارو هم داره میگیره و اونها رو دلسرد میکنه این یه واقعیت هست که تیم ما دیگه قدرتمند و با انگیزه نیست حتی تو بازیهای کامپیوتری و این نتیجه مدیریت اقای فنخال هستش پس یه هوادار واقعی دلیلی نداره از موندن و تمدید قرارداد ایشون صحبت بکنه.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
خب منابع غیر رسمی میگن که اولین خرید نیم فصل رو انجام دادیم و اون فیلیپه اندرسون هست.
من بازی های این بازیکن رو ندیدم ولی تعریف شو از دوستان شنیدم که میگن بازیکن خوبی هستش خودم دوست داشتم دیبالا رو از یوونتوس میگرفتیم ولی به هر حال نظر اصلیم خرید یک یا2 دفاع قدرتمند هست و یک مهاجم تمام کننده تمام عیار تا تیم کامل شه
البته یه چیزیم هست که با سبک فن خال فکر نکنم به جایی برسیم

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اندرسون بازیکن سرعتی و باتکنیکی هست ک البته تمام کننده انچنان خوبی نیست .این سرعتی و تکنیکی بودن شما رو یاد بازیکن دیگه ای که برای جناب فلسفه خریداری شد و بدترین بازیهای عمرش تو منچستر اتفاق افتاد نمیندازه ؟اول فصل همه کارشناسا بهش گفتن مهاجم نداری گفت ممفیس هست گفتن وینگر نداری گفت ممفیس هست الانم ک نتایج و بازی بسیار زیبای ممفیس مشخص میکنه در چ وضعیته با این مربی خرید بازیکن خریته اگه حتی قرار هست نگهش دارن نباید بزارن خرج کنه چون فقط هدر دادن پول هست میان بیچاره میشن و با قیمت پایینتر میرن جای دیگه .سبک تیم هم ک با مسی و نیمار هم همینه و عوض نمیشه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اندرسون بازیکن سرعتی و باتکنیکی هست ک البته تمام کننده انچنان خوبی نیست .این سرعتی و تکنیکی بودن شما رو یاد بازیکن دیگه ای که برای جناب فلسفه خریداری شد و بدترین بازیهای عمرش تو منچستر اتفاق افتاد نمیندازه ؟اول فصل همه کارشناسا بهش گفتن مهاجم نداری گفت ممفیس هست گفتن وینگر نداری گفت ممفیس هست الانم ک نتایج و بازی بسیار زیبای ممفیس مشخص میکنه در چ وضعیته با این مربی خرید بازیکن خریته اگه حتی قرار هست نگهش دارن نباید بزارن خرج کنه چون فقط هدر دادن پول هست میان بیچاره میشن و با قیمت پایینتر میرن جای دیگه .سبک تیم هم ک با مسی و نیمار هم همینه و عوض نمیشه
اندرسون اگر در اوج باشه بازیکن مستعدیه ولی قرار نیست معجزه کنه. شاید در کنار یک تیم متحد سازمان یافته خوب به چشم بیاد ولی بعید بدونم گره از کار این منچستر باز کنه. دست کم با فنخال بعیده بازیکن های تکنیکی به بهترین فرمشون برسن

بالا