• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دیپای خیلی خوب شده. امروز واقعا خوب و مسلط بازی کرد و تازه کاملا مشخصه که خیلی خیلی بیش از اینها، جای پیشرفت داره.

میتونه یکی از ستاره‌های عجیب غریب آینده‌مون بشه. امیدوارم درست هدایت بشه.
دقیقا همین رو میخواستم بگم و یادم رفت!
درسته مثل بازی قبل ستاره تیم نبود ولی واقعا عالی بازی کرد...
دقیقا از وقتی داره با گیگز کار میکنه روز به روز بهتر شده.
امیدوارم ادامه داشته باشه این روند.
با این چندتا بازی آخر تیم نمیگم میخوام بمونه ون حال، ولی اصن اصن اصن نمیخوام مورینیو بیاد!

Sent from my XT1254 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آخه دفاع‌های اصلی که نیستن. کریگ اجبارا داره دفاع آخر بازی میکنه.
والله من نمیدونم که چه بلایی سر جونز اومده؟؟؟ که کریک و بلیند دفاع میانی هستن و روخو میره دفاع کناری!!!!!
با این چندتا بازی آخر تیم نمیگم میخوام بمونه ون حال، ولی اصن اصن اصن نمیخوام مورینیو بیاد!
اصلان جان از اون دسته طرفداراهایی هستی که خیلی زود، جو که هیچ، همه چیز رو فراموش میکنی!!!!:D:D:D
جزو اولین نفراتی بودی که موو رو خواستی و ازش طرفداری کردیا!!!!!!!o_Oo_Oo_O
هیچ راه دیگه ای نداریم جز اومدن موو فعلا، چون همه مطمئن هستیم که فن خال هیچ کاری نمیتونه بکنه، متاسفانه بچه های کلوب هم از اون دسته طرفدارها هستن که خیلی زود همه چیز رو فراموش میکنن...:general509: ولی اینکه موو بیاد و این جوونها نیست بشن، واقعا زجرآور هستش...
این تیم با 2تا برد به جایی نمیرسه و روند سینوسی فنخال همیشه همین شکلی بوده، اما عملا انگار که برای لستر و بارسا بازی کردیم و آرسنال رو از نظر روحی نابود کردیم...:D:p

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
والله من نمیدونم که چه بلایی سر جونز اومده؟؟؟ که کریک و بلیند دفاع میانی هستن و روخو میره دفاع کناری!!!!!

اصلان جان از اون دسته طرفداراهایی هستی که خیلی زود، جو که هیچ، همه چیز رو فراموش میکنی!!!!:D:D:D
هیچ راه دیگه ای نداریم جز اومدن موو فعلا، چون همه مطمئن هستیم که فن خال هیچ کاری نمیتونه بکنه، متاسفانه بچه های کلوب هم از اون دسته طرفدارها هستن که خیلی زود همه چیز رو فراموش میکنن...:general509: ولی اینکه موو بیاد و این جوونها نیست بشن، واقعا زجرآور هستش...
این تیم با 2تا برد به جایی نمیرسه و روند سینوسی فنخال همیشه همین شکلی بوده، اما عملا انگار که برای لستر و بارسا بازی کردیم و آرسنال رو از نظر روحی نابود کردیم...:D:p
مهمدس من گفتم نمیگم ون حال بمونه!
چیزی رو هم فراموش نکرده کسی
من میدونم تو میدونی همه میدونن مورینیو به این جوونا بازی بده نیست!
این دو سه بازی هم اینا اومدن و دیدیم چقد خوبن و چقد حیفه نابود شن،
پس قبلش علم غیب نداشتم که!
کاملا مشخص بود واسه چی میخواستم مو بیاد و الان واسه چی نمیخوام ؛-)
یکم دقت کن :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مهمدس من گفتم نمیگم ون حال بمونه!
چیزی رو هم فراموش نکرده کسی
من میدونم تو میدونی همه میدونن مورینیو به این جوونا بازی بده نیست!
این دو سه بازی هم اینا اومدن و دیدیم چقد خوبن و چقد حیفه نابود شن،
پس قبلش علم غیب نداشتم که!
کاملا مشخص بود واسه چی میخواستم مو بیاد و الان واسه چی نمیخوام ؛-)
یکم دقت کن :D

اصلان جان، کلا این تیم حتی با این جوونها هم نمیتونه به جایی برسه، حداقل نه با این مربی...
راستش، ما میدونیم که موو مربی هستش که بازیکنهایی رو که میخواد، بیشتر میخره، ولی همه میدونیم که موو مربی خیلی باهوشی هستش و میدونه که باشگاه و طرفدارها ازش چی میخوان، فکر میکنم که به اندازه کافی هم از باشگاهی که این همه علاقه به مربیگری توش داره، اطلاعات داره، پس فکر میکنم باید منتظر یه مورینیوی جدید باشیم تو منچستر با این احتساب که مدیریت منچستر هم تو فکر اضافه کردن یه مدیر ورزشی هستش که بتونن شکل درست باشگاه داری رو انجام بدن و اگه نگاه هم بکنیم، متوجه میشیم که اتلتیک هم از باشگاه هایی هستش که بازیکن کم نام و نشون میخره و ازشون استفاده حداکثری رو میبره(بعضی استثناعات هم هست)، همه اینها دلیلش این خرج 3 فصل اخیر هستش که گلیزرها بهشون فشار اومده که نتیجه نداده، پس فکر میکنم که میخوان دست از این سیاست خرج آنچنانی بردارن...
پس فکر میکنم جای امیدواری وجود داره که هم باشگاه در راه درست جلو بره و هم موو رو بخواد مجبور کننه که روی سرمایه های باشگاه بیشتر دست بزاره...
یه سوال از دوستان؟؟
از مصدومیت رونی و مارسیال خوشحال هستن یا ناراحت؟؟؟:D:D:D:general705::general705::general705:

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

میلاد من امروز منچستر واقعی رو دیدم حالا نمیدونم تاثیر کی بوده ولی این منچستر واقعی بود . اگر فن خال تضمین بده که با استفاده از جوون ها همین روند رو ادامه میده من یکی حاضرم بمونه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
یه چیز فوق العاده عجیب و مو بر اندام سیخ کننده و کارهای فراماسونری بگم...
رشفورد و رونی دقیقا تو یه سن (۱۸ سال و ۱۲۰ روز) بودن که واسه اولین بار دبل کردن تو لیگ!
حتی روزشم یکی[emoji33] [emoji33] [emoji1]

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد من امروز منچستر واقعی رو دیدم حالا نمیدونم تاثیر کی بوده ولی این منچستر واقعی بود . اگر فن خال تضمین بده که با استفاده از جوون ها همین روند رو ادامه میده من یکی حاضرم بمونه
والله چی بگم، سر همون حرفی که تو پست زدم، هستم...
دوستان خیلی زود همه چیز رو فراموش میکنن و با یکی دو بازی زود احساساتی میشن...
بازی امروز رو هم باید به این حساب بزاریم که آرسنال اونقدر خوب نبود و گرنه با این دفاعهایی که ما داشتیم که تو هر موقعیتشون یه گل میخوردیم، البته دخیارو هم کنار باید حساب بکنیم...
تازه من یکی باز هم از این بازی امروز راضی نبودم، انگار واقعا تاثیر بدی گذاشته این 3 سال روی طرفدارای باشگاه، چون با کوچکترین برد یا نتیجه ای، اینقدر خوشجال میشن و ...
ما دفاع و ضدحمله بازی کردیم، مثل همه بردهای دیگه فن خال روبروی تیمهای قوی دیگه ای که در این 2 فصل باهاشون بازی کردیم و بردیم،(البته جالبه که امسال در 90 درصد بازیها این قضیه جواب نداده و تقریبا همه مربی های دیگه، دستش رو خونده بودن و مانع ضدحمله زدنش شدن و یا مثل ونگر در بازی نیم فصل اول، تو 20 دقیقه اول بازی کار رو یکسره کردن!!!! کاری که رئیس همیشه با همه تیمها میکرد!!!!!!!!) یعنی شما براتون جالب نبوده که چرا ما این همه راحت بعضی تیمهارو میبردیم ولی در کل بازی اونها شاید 3-2 برابر ما موقعیت گل داشتن؟؟
دقت نکردید که بزرگترین مشکل تیم ما روبروی تیمهای ضعیف و ته جدولی بوده؟؟؟ چرا؟؟ بخاطر اینکه روبروی تیمهای ته جدولی فنخال مجبور به حمله میشه و خیلی راحت ضد حمله رو همیشه خورده تو این 2 سال و جالب این هستش که وقتی حمله هم میکنه، تیمش اصلا موفق نیست و قدرت درست کردن موقعیت رو نداره...
نه افشین جون، به این سبک بازی میگن، سبک ضد فوتبال و سبکی که سیمئونه بازی میکنه روبروی تیمهای قویتر از تیمش و بیشتر اوقات هم نتیجه میگیره با بازی کثیف، این سبک بازی مال منچستر نیست و این سبک بازی واسه تیمهای درجه 3-2 اروپا هستش...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
بازی امروز رو هم باید به این حساب بزاریم که آرسنال اونقدر خوب نبود و گرنه با این دفاعهایی که ما داشتیم که تو هر موقعیتشون یه گل میخوردیم، البته دخیارو هم کنار باید حساب بکنیم...
تازه من یکی باز هم از این بازی امروز راضی نبودم، انگار واقعا تاثیر بدی گذاشته این 3 سال روی طرفدارای باشگاه، چون با کوچکترین برد یا نتیجه ای، اینقدر خوشجال میشن و ...
ما دفاع و ضدحمله بازی کردیم، مثل همه بردهای دیگه فن خال روبروی تیمهای قوی دیگه ای که در این 2 فصل باهاشون بازی کردیم و بردیم،(البته جالبه که امسال در 90 درصد بازیها این قضیه جواب نداده و تقریبا همه مربی های دیگه، دستش رو خونده بودن و مانع ضدحمله زدنش شدن و یا مثل ونگر در بازی نیم فصل اول، تو 20 دقیقه اول بازی کار رو یکسره کردن!!!! کاری که رئیس همیشه با همه تیمها میکرد!!!!!!!!) یعنی شما براتون جالب نبوده که چرا ما این همه راحت بعضی تیمهارو میبردیم ولی در کل بازی اونها شاید 3-2 برابر ما موقعیت گل داشتن؟؟
دقت نکردید که بزرگترین مشکل تیم ما روبروی تیمهای ضعیف و ته جدولی بوده؟؟؟ چرا؟؟ بخاطر اینکه روبروی تیمهای ته جدولی فنخال مجبور به حمله میشه و خیلی راحت ضد حمله رو همیشه خورده تو این 2 سال و جالب این هستش که وقتی حمله هم میکنه، تیمش اصلا موفق نیست و قدرت درست کردن موقعیت رو نداره...
نه افشین جون، به این سبک بازی میگن، سبک ضد فوتبال و سبکی که سیمئونه بازی میکنه روبروی تیمهای قویتر از تیمش و بیشتر اوقات هم نتیجه میگیره با بازی کثیف، این سبک بازی مال منچستر نیست و این سبک بازی واسه تیمهای درجه 3-2 اروپا هستش...
به نظر من این بازی با این نفرات با هر فرمولی بد نبودیم چون به هر شکل نتیجه رو گرفتیم ، پرفکت نبودیم ولی فوتبالی که بازی کردیم خواب آور نبود حداقل برای من یکی که اینجوری بود خوب ما بعد از مدتها دیدن بازی خواب آور یک بازی دیدیم که توش هیجان هم بود حتی خود ونگال هم هیجان زده شده بود ..
در مورد روند کلی درست میگی ما خوب نیستیم اما یک چیزی هست به اسم پیش بینی و یک چیزی هست به اسم اینکه من جدای هر گونه تحلیلی به عنوان هوادار دوست دارم از تیمم ببینم..

اگر بخوایم روند تیم رو کنار هم بزاریم احتمال غریب به یقین ما بازی ها بعدی به مشکل میخوریم و تیم همون روند رو پیش میگیره ولی من به عنوان یک هوادار آرزو میکنم سهمیه بگیریم و بتونیم توی حذفی و لیگ اروپا موفق بشیم شاید من رو متهم کنی که تو قطع از واقعیتی ولی احساس و عقل دو چیز جدا از همه

ما که با ونگال پدر کشتگی نداریم ، جدای از هرگونه پیش بینی و تحلیل من ازت یک سوال دارم فکر کن که ما سهمیه اروپا رو بگیریم و در حذفی و یا لیگ اروپا هم قهرمان بشیم هر چند که این اتفاقات احتمالش نزدیک به صفره، ولی در صورت تحققش تو بازم دوست داری ونگال از تیم بره و یکی دیگه جاش رو بگیره؟؟
من از ابتدا از ونگال و سبک کاریش خوشم نمیومد ولی وقتی میبینم گذینه هایی که در دسترس هستند به مورینیو ختم میشه که میخواد بیاد و 2-3 سال بمونه باز بره به همین ونگال و جایگزین کردنش با گیگز راضی میشیم البته در یک شرایط با ثبات تر و بهتر....

شاید این حرفها خیلی رمانیتک به نظر برسه و هیچوقت عملی نشه ولی ما اگر میخواستیم تیم رو برای این فصل نجات بدیم باید از دسامبر ونگال اخراج میشد و الان آخرین امید باقی مونده نتیجه گرفتن همین تیم نیم بنده ....ما یک مدیریت بی کفایت داریم که این بلا رو به سر تیم آورده ولی همه بچه ها حق دارند با دیدن گوشه ای از اون منچستر رویایی حتی با فاصله زیاد یک کمی کیف کنن و بعد سه سال یخورده دلشون آروم بگیره...
تا 3-4 هفته دیگه معلوم میشه که ما همین امید ته مونده رو هم از دست میدیم یا خیر ولی در صورت نتیجه گرفتن حداقل یک آلترنتیو غیر از مورینیو داریم و این منو آروم میکنه حالا همین امید هم که از دست بره که متاسفانه خواهد رفت به احتمال زیاد باید ونگال بره و ببینیم چی میشه...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به نظر من این بازی با این نفرات با هر فرمولی بد نبودیم چون به هر شکل نتیجه رو گرفتیم ، پرفکت نبودیم ولی فوتبالی که بازی کردیم خواب آور نبود حداقل برای من یکی که اینجوری بود خوب ما بعد از مدتها دیدن بازی خواب آور یک بازی دیدیم که توش هیجان هم بود حتی خود ونگال هم هیجان زده شده بود ..
در مورد روند کلی درست میگی ما خوب نیستیم اما یک چیزی هست به اسم پیش بینی و یک چیزی هست به اسم اینکه من جدای هر گونه تحلیلی به عنوان هوادار دوست دارم از تیمم ببینم..

اگر بخوایم روند تیم رو کنار هم بزاریم احتمال غریب به یقین ما بازی ها بعدی به مشکل میخوریم و تیم همون روند رو پیش میگیره ولی من به عنوان یک هوادار آرزو میکنم سهمیه بگیریم و بتونیم توی حذفی و لیگ اروپا موفق بشیم شاید من رو متهم کنی که تو قطع از واقعیتی ولی احساس و عقل دو چیز جدا از همه

ما که با ونگال پدر کشتگی نداریم ، جدای از هرگونه پیش بینی و تحلیل من ازت یک سوال دارم فکر کن که ما سهمیه اروپا رو بگیریم و در حذفی و یا لیگ اروپا هم قهرمان بشیم هر چند که این اتفاقات احتمالش نزدیک به صفره، ولی در صورت تحققش تو بازم دوست داری ونگال از تیم بره و یکی دیگه جاش رو بگیره؟؟
من از ابتدا از ونگال و سبک کاریش خوشم نمیومد ولی وقتی میبینم گذینه هایی که در دسترس هستند به مورینیو ختم میشه که میخواد بیاد و 2-3 سال بمونه باز بره به همین ونگال و جایگزین کردنش با گیگز راضی میشیم البته در یک شرایط با ثبات تر و بهتر....

شاید این حرفها خیلی رمانیتک به نظر برسه و هیچوقت عملی نشه ولی ما اگر میخواستیم تیم رو برای این فصل نجات بدیم باید از دسامبر ونگال اخراج میشد و الان آخرین امید باقی مونده نتیجه گرفتن همین تیم نیم بنده ....ما یک مدیریت بی کفایت داریم که این بلا رو به سر تیم آورده ولی همه بچه ها حق دارند با دیدن گوشه ای از اون منچستر رویایی حتی با فاصله زیاد یک کمی کیف کنن و بعد سه سال یخورده دلشون آروم بگیره...
تا 3-4 هفته دیگه معلوم میشه که ما همین امید ته مونده رو هم از دست میدیم یا خیر ولی در صورت نتیجه گرفتن حداقل یک آلترنتیو غیر از مورینیو داریم و این منو آروم میکنه حالا همین امید هم که از دست بره که متاسفانه خواهد رفت به احتمال زیاد باید ونگال بره و ببینیم چی میشه...
حدودا 2 سال صبر کردیم، این 2-1 ماه هم روش، ولی قضیه اینجاست که خود من هم انتظار اخراجش رو الان دیگه ندارم و نمیخوام این اتفاق بیوفته، چون حتی اگه کوچکترین شانسی برای گرفتن سهمیه هم وجود داشته باشه، با تعویض مربی، ممکنه از بین بره...
ولی در مورد نگه داشتنش، حتی اگه امسال قهرمانی یوفا هم بشه، به هیچ وجه، قبول ندارم که فصل دیگه بمونه!!!! چون این آقا امتحانش رو پس داده، کارهایی که کرده، هیچ جای برگشتی نگذاشته واسش...
البته بگذریم از اینکه عمرا هیچ جامی نمیگیره و احتمال گرفتن سهمیه هم واسش صفر هستش...
راستی دوستان این برد سیتی روبروی لیورپول به نظرتون خوب شد یا بد؟؟؟
به نظر من از یه لحاظ خوب و از یه لحاظ بد:
خوب به این دلیل که لیورپول خیلی سرافکنده و ناامید روبروی ما بازی خواهد کرد و بد اینکه ممکنه که خیلی انتحاری تر از ما بازی کنن!!!!!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
جدای از اینکه برای ما چی میشه من از کلوپ خوشم میاد ولی وقتی چندشهای مثل عادل و اون جاودانی رو میبینم که با بردشون حال میکنن منزجر میشم ، بگذریم از دشمنی دیرینه با اونها این عرب های سیتی هم چندش آورن اینه که دوست داشتم جفتی ببازن هر چند که خوب قوانین فوتبال اجازه نمیداد....
در مورد موندن ونگال، حقیقتش احساساسات که کنار میره میگم بزار برم گلیزرها رو پودر کنم آخه با این سنش چه امیدی میشه به آینده اش داشت حالا یک سال هم بمونه بعدش چی؟ مگه رسانه ها میزارن کار به یک جوون برسه بعد ونگال...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
میلاد جون منو که میشناسی با یه بازی احساساتی نمیشم . فن خال خودش فهمیده هیچ پخی نیست ! من ترجیح میدم فن خال به عنوان یه مترسک رو نیمکت بشینه و گیگز و بات تیم رو اداره کنن تا اینکه یکی مثل مورینیو بیاد . مطمئن باش اگر مو بیاد گیگزی هم قبول کنه دستیارش بشه بعد یه مدت گیگز رو فراری میده. خیلی از بازیکنای خوبمون از جمله ماتا و هررا خواهند رفت ! جوون ها رو هم که دیگه بازی نمیده.

این دفاع و ضد حمله رو که میگی خیلی وقتا رئیس هم ازش استفاده می کرد . وقتی می دید قدرتش از حریف کمتره با این تاکتیک بازیو می برد. بازی دیروز کاملا منو یاد دوران رئیس انداخت . انگار که گیگزی اصلا ترکیب و تاکتیک رو انتخاب کرده بود . خوشحالی بعد بازیش هم نشون می داد از کار کردن با فن خال ناراضی نیست. بازم میگم حاضرم یه فصل دیگه فن خال رو تحمل کنم و بعدش دوران با شکوه گیگزی رو ببینم تا اینکه یکی مثل مورینیو بیاد نابود تر کنه تیمو

فن خال فقط یه خوبی داره اونم فرصت دادن به جوونهاس. خدا رو چه دیدی شاید با استفاده از همین جوونای دیروز بتونه یه تیمی مثل اژاکس دهه نود بسازه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جون منو که میشناسی با یه بازی احساساتی نمیشم . فن خال خودش فهمیده هیچ پخی نیست ! من ترجیح میدم فن خال به عنوان یه مترسک رو نیمکت بشینه و گیگز و بات تیم رو اداره کنن تا اینکه یکی مثل مورینیو بیاد . مطمئن باش اگر مو بیاد گیگزی هم قبول کنه دستیارش بشه بعد یه مدت گیگز رو فراری میده. خیلی از بازیکنای خوبمون از جمله ماتا و هررا خواهند رفت ! جوون ها رو هم که دیگه بازی نمیده.

این دفاع و ضد حمله رو که میگی خیلی وقتا رئیس هم ازش استفاده می کرد . وقتی می دید قدرتش از حریف کمتره با این تاکتیک بازیو می برد. بازی دیروز کاملا منو یاد دوران رئیس انداخت . انگار که گیگزی اصلا ترکیب و تاکتیک رو انتخاب کرده بود . خوشحالی بعد بازیش هم نشون می داد از کار کردن با فن خال ناراضی نیست. بازم میگم حاضرم یه فصل دیگه فن خال رو تحمل کنم و بعدش دوران با شکوه گیگزی رو ببینم تا اینکه یکی مثل مورینیو بیاد نابود تر کنه تیمو

فن خال فقط یه خوبی داره اونم فرصت دادن به جوونهاس. خدا رو چه دیدی شاید با استفاده از همین جوونای دیروز بتونه یه تیمی مثل اژاکس دهه نود بسازه
خوب افشین جان، یه این میگن احساساتی شدن، الان تمام حرفایی که زدی از روی احساسات و دیدن این جوونهای هفته گذشته تیم هستش و همه حدس و امید هستن، درصورتیکه اصلا نمیشه به این چیزها اطمینان کرد با عملکردی که فنخال داشته این حدس و امید، عمرا اتفاق نمیوفته، مثل اینکه یادت رفته گزینه های خرید فنخال کی بوده و کی هست؟؟ بیل، راموس، شواینی و خیلی هلندی های دیگه... یه تعدادی خریده شدن و بقیه هم در لیست حتما خریده شدن هستن، مثل اندرسون، اوبامیانگ و سانچز و... اگه این تعدادی که خریده شدن مصدوم نبودن، الان هیچ کدوم از این جوونهایی که میبینی تو ترکیب نبودن، حالا فرض کن که این خریدهاش هم انجام بشن، دیگه لینگارد و مارسیال رو هم شاید نبینی تو ترکیب!!!!!
ولی در مورد اینکه موو هم گیگز رو خراب میکنه و هم جوونها، باز هم جای تامل وجود داره، چون گیگز گفته که نمیخواد دیگه دستیار باشه و مطمئنا منظورش این بوده که نمیخواد دستیار موو باشه و در انتهای فصل اگه تیم رو بهش ندن به یه تیم دیگه ای میره...
ولی ما این همه از موو بد میگیم، موو یه مربی بازیکن شناس خوبی بود و در انتخاب بازیکنهایی که میخواست خیلی موفق بود، کاری که تقریبا شاید 99 درصد مربی های فعلی در انجامش ناکام هستن، اگه موو بتونه و میدونه (به نظر من باهوش ترین مربی هستش) که چی طرفدارای یونایتد ازش میخوان، احتمال میدم که استعدادهای باشگاه رو هم بهشون بها بده. چیزی که کمابیش تو رئال و اینتر و حتی چلسی انجام داد(یه نگاه کنی به بازیکنهایی که چلسی قرضی داده به اینور و اونور و یا خریدهای امسال موو، متوجه میشی که چلسی خیلی بازیکن داره که در رده جوانان و زیر 21 سال هستن و هنوز ازشون استفاده نکرده، پورتو رو در نظر بگیری برای مثال خیلی بهتر هستش)

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
کار مورینیو تو پورتو، کاملا مغایر مسیری هست که تو بقیه تیم‌ها انجام داده. و البته موفقیت نهایی‌اش در پورتو، مجموعه‌ای از حوادث ریز و درشت و شانس‌های عجیب و غریبی بود که آورد. بقول معروف خدا بغلش کرده بود. حالا از اون بگذریم.

اما یک اشارهء دیگه هم لازمه. اگر مدیریت همزمان به فکر ایجاد پست مدیر ورزشی و استخدام مورینیوست، از همین الان میگم که کار عبث و بی‌فایده‌ای هست. مورینیو اصلا کسی رو بالا دست خودش تحمل نمیکنه. چه برسه به یک بابایی که چندین پله پایین‌تر از خودشه. یادمون باشه که اون با وزنهء سنگینی مثل خورخه والدانو نتونست بسازه. کسی که نه تنها از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بود، بلکه اصلا با هیچ مربی دیگه‌ای (که خودشون آدمهای کمی نبودند) هیچ مشکلی پیدا نکره بود.
در کمال ناباوری فلورنتینو پرز این الاغ بی‌پرنیسپ، والدانو رو کنار گذاشت تا به این مردک از خودراضی و خودشیفته، اختیاراتی نامحدود بده. و نهایتش رو هم میدونیم.

تا اینجای کار، برآورد من از مورینیو در گذر حضورش در تیم اینه: اول همه چیز خوبه، با همه رفیقه و همه واسش غش میکنن و اون هم با تهیج و کار روانکاوانه، بازیکنها رو به عرش میبره طوری که خیلی بیش از توانشون، بازدهی پیدا میکنن. اما خدا نکنه یکجای کار به مشکل بخوره. همه چیز برعکس میشه. پرخاشگریش (که تا اون زمان رو به بیرون بود) به داخل تیم برمیگرده و شروع میکنه با همه درگیر شدن.
از اونجایی هم که اصلا تحمل دیدن یک بزرگ در تیم رو نداره، بلافاصله گیر میده به شخصیتهای محبوب تیم (نه لزوما ستاره‌هاش) و اینطوری بحران داخلی رو تشدید میکنه. دست خودش هم نیست. نهایتا من اون رو یک خودشیفته در حد بیمار میبینم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کار مورینیو تو پورتو، کاملا مغایر مسیری هست که تو بقیه تیم‌ها انجام داده. و البته موفقیت نهایی‌اش در پورتو، مجموعه‌ای از حوادث ریز و درشت و شانس‌های عجیب و غریبی بود که آورد. بقول معروف خدا بغلش کرده بود. حالا از اون بگذریم.
علی جان، بحث من در مورد قهرمانی UCL نبود، بحث من تیمی بود که با جوونهاش، مورینیو درست کرده بود، که تقریبا اکثرا در سالهای بعد، بهترین های اروپا بودن و اکثرا رو با خودش به اینور و اونور برد...
11111.JPG
قهرمانی لیگ پرتقال رو نمیشه به شانس هم ربط داد...
اما یک اشارهء دیگه هم لازمه. اگر مدیریت همزمان به فکر ایجاد پست مدیر ورزشی و استخدام مورینیوست، از همین الان میگم که کار عبث و بی‌فایده‌ای هست. مورینیو اصلا کسی رو بالا دست خودش تحمل نمیکنه. چه برسه به یک بابایی که چندین پله پایین‌تر از خودشه. یادمون باشه که اون با وزنهء سنگینی مثل خورخه والدانو نتونست بسازه. کسی که نه تنها از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بود، بلکه اصلا با هیچ مربی دیگه‌ای (که خودشون آدمهای کمی نبودند) هیچ مشکلی پیدا نکره بود.
در کمال ناباوری فلورنتینو پرز این الاغ بی‌پرنیسپ، والدانو رو کنار گذاشت تا به این مردک از خودراضی و خودشیفته، اختیاراتی نامحدود بده. و نهایتش رو هم میدونیم.

تا اینجای کار، برآورد من از مورینیو در گذر حضورش در تیم اینه: اول همه چیز خوبه، با همه رفیقه و همه واسش غش میکنن و اون هم با تهیج و کار روانکاوانه، بازیکنها رو به عرش میبره طوری که خیلی بیش از توانشون، بازدهی پیدا میکنن. اما خدا نکنه یکجای کار به مشکل بخوره. همه چیز برعکس میشه. پرخاشگریش (که تا اون زمان رو به بیرون بود) به داخل تیم برمیگرده و شروع میکنه با همه درگیر شدن.
از اونجایی هم که اصلا تحمل دیدن یک بزرگ در تیم رو نداره، بلافاصله گیر میده به شخصیتهای محبوب تیم (نه لزوما ستاره‌هاش) و اینطوری بحران داخلی رو تشدید میکنه. دست خودش هم نیست. نهایتا من اون رو یک خودشیفته در حد بیمار میبینم.
دیگه کسی هست که این رو قبول نداشته باشه؟؟ بزرگترین مشکل بنده هستش با موو...:(
نمیدونم چجوری، ولی باید بتونن کنترلش کنن، مطمئن هستم که خودش هم دلش نمیخواد اخراج چلسی براش تکرار بشه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
My love for [Manchester] United is too strong to go to City," he said on Periscope. "I don't see myself in their shirt even though Pep is a great coach."
واو! کسی انتظارش رو داشت همچین جوابی بده؟
راستی حدس بزنید کی گفته اینو بدون تقلب :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پیکه!!!!!! نقلب نکردم، درسم رو خونده بودم!!!!:p:D
باورم نمیشه که اینقدر تعصب داشته باشه هنوز!!
این بچه میدونه که چجوری طرفدارای تیمش رو از خودش ناامید نکنه...
دوستان هفته های سختی در پیش هستش، یه سوال؟؟ دو هفته دیگه کریسمسه؟؟ تو یه 5 روز میخوایم 3 بازی بکنیم؟؟؟
111111111.JPG
احتمالا تا 3 هفته دیگه خیلی چیزها مشخص میشه...

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
علی جان، بحث من در مورد قهرمانی UCL نبود، بحث من تیمی بود که با جوونهاش، مورینیو درست کرده بود، که تقریبا اکثرا در سالهای بعد، بهترین های اروپا بودن و اکثرا رو با خودش به اینور و اونور برد...
مشاهده پیوست 912120
قهرمانی لیگ پرتقال رو نمیشه به شانس هم ربط داد...

دیگه کسی هست که این رو قبول نداشته باشه؟؟ بزرگترین مشکل بنده هستش با موو...:(
نمیدونم چجوری، ولی باید بتونن کنترلش کنن، مطمئن هستم که خودش هم دلش نمیخواد اخراج چلسی براش تکرار بشه...
خوب چرا ما اصلا همچین آدمی رو استخدام کنیم؟؟؟؟ چرا بلان نه چرا پوچتینو نه و ...؟ واقعا تحت هر شرایطی من دوست ندارم مورینیو بیاد .......آقا دنیا که به آخر نرسیده همین یک نفر مونده باشه امیدوارم یک تیم زودتر پیدا کنه دست از سرتیم ما برداره

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ببینیم امشب چه میکنند اینها
بازی رو جایی نشون میده ؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بازی رو که باید آنلاین ببینیم.
قاعدتا هم باید ببازیم یا مساوی کنیم :))))
ببینیم ون حال میتونه سنت شکنی کنه؟! :D

بالا