• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
این تیم یه جورایی بیماره. نه به بازی جلو ارسنال و نه به این بازی که تازه مارسیال رو هم داشتند.
اتفاقا مارسیال اصلا خوب نبود. رشفورد عوضش حرکات پا به توپش عالی بود. شاید هم چون جای مارسیال بازی میکرد، موجب شده بود که مارسیال گیج بزنه.

با یک تحلیل آبکی، نیمهء مربیان رو فنخال برد چون تیمی که تو نیمه اول اونقدر خنثی بود، تو نیمه دوم سرپنجه، شاداب و گزنده بود.

من رو یاد یک عالمه فیلم کلیشه‌ای هالیوودی انداخت که قهرمان فیلم تو مسابقه (بوکس، کاراته ...) شرکت میکنه و تو فینال تا جا داره میخوره و داره از پا درمیاد که یکهویی بلند میشه (اینجا موسیقی فیلم و قطع‌های دوربین هم تغییر میکنه) و شروع میکنه به زدن. آی میزنه آی میزنه و عاقبت با یک ضربهء نمایشی (با حرکت آهسته) طرف رو از رینگ میندازه بیرون.
تو نیمه دوم درست همینجوری شد. موسیقی عوض شده بود.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
ما غیر از با آرسنال با تمام تیمهای بالا سر خودمون بازی داریم یعنی اگر تیم در وضع درستی بود میشد با بردن هشت بازی باقی مونده حتی قهرمان‌شد خیلی اتفاق عجیبی‌ نیست که لستر از هشت تا بازی باقیمونده اش ۳ تا رو ببازه و یکی رو مساوی کنه و تازه یک بازی از سه بازی‌ که ممکنه ببازه جلوی خودمونه ولی خوب حال این تیم ما خوب نیست و ما فرصت های راحت تر از این‌ رو از دست دادیم خواستم بگم وضعیت تو لیگ انگلیس انقدر خرابه که ما با این بازیهامون هنوز شانس قهرمانی هم داریم

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من هم با تأخیر تبریک میگم،
سه امتیاز خیلی خیلی مهمی بود فارغ از سبک بازی تیم، همه تیمای بالایی امتیاز از دست دادن و عملا لیگ برامون دوباره زنده شد، نه واسه قهرمانی، ولی سهمیه چرا.
امیدوارم یه بارم که شده گند نزنن و به قول میلاد انتحاری این ۱۰-۱۱ تا بازی رو بازی کنن.

Sent from my XT1254 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
قبلش حرکت فوق‌العادهء ممفیس بود که پنجاه متری توپ رو حمل کرد و هیچکی هم نتونست توپ رو ازش بگیره و بالاخره پشت محوطه روش خطا کردن
علی جان گرفتی مارو؟؟
50 متر حرکت انفرادی دیپای شد بازی خوب تیم؟؟؟؟
من درک میکنم که نمیخوای موو بیاد به تیم ولی اینکه بخوای از این تیم و مربیش تعریف کنی به این امید که موو نیاد، واقعا؟o_O
فکر میکنم که اون موقع که بنده و یه سری دیگه از دوستان تو سر خودمون میزدیم که فن خال به درد نمیخوره و باید اخراج بشه تا گزینه هامون رو از دست ندادیم، فن خال Lover ها باید به اینجای قضیه فکر میکردن که الان Stuck شدیم با موو و هیچ گزینه دیگه ای نمونده...
کم‌لطفیه که فقط یک ضربهء ماتا رو تعیین کنندهء کل بازی بدونیم
بخاطر اینکه واقعا همچین چیزی اتفاق افتاده بود و غیر از شوت اشنیدرلین و یه شوت دیگه از ماتا، دیگه موقعیتی نداشتیم تو این بازی...
فکر میکنم خیلی دیگه دیر شده که بگی پاس میدادیم و حرکت تیمی میکردیم واسه تیمی که 2 سال مربیش این بزغاله هستش، چقدر دیگه طول میکشه که بخواد موقعیت گل درست کنه؟؟ و چقدر دیگه طول میکشه که بخواد گل بزنه؟؟ و چقدر دیگه طول میکشه که بخواد دفاع هاش رو درست کنه؟؟؟ چند نسل فوتبال؟؟؟؟
کلا از بازی دیشب فقط 15 دقیقش رو دیدم که فلاکت بار بود و شده بود همون تیم مسخره فن خال و دیگه تحمل نتونستم بکنم و خستگی باعث شد بخوابم(نخواستم بگم که بازی خسته کننده تیم باعث شد خوابم ببره رو صندلی) ولی الان خلاصه بازی رو دیدم و متوجه شدم که بازی که باید با اختلاف 6-5 گل میباختیم رو با یکی دوتا موقعیت گل، (دقیقا سبک همیشگی بردهای ناپلئونی و شانسی فن خال) بازی رو بردیم...
واقعا گریه آور هستش...
در مجموع در حمله، خیلی خوب شدیم اما نبود دفاع‌های اصلی، بدجور داره بهمون لطمه میزنه . بلیند حتی اگر بدترین بازیکن دنیا هم باشه (که اصلا اینطور نیست و خیلی هم بازیکن خوبیه) داره تو دفاع بازی میکنه و این ظلم بزرگیه بهش. اونجا اصلا فراموش میکنه که تو کدوم خط ایستاده. کاملا مثل یک هافبک حرکت میکنه و پاس میده و در نتیجه با هر اشتباهش، یک فاجعه رقم میخوره.
علی جان، مگه بلیند دفاع اصلیش نیست؟ تمام بازیهای فصل رو فیکس بازی کرده تو این پست، میخواد بازی کنه یا نکنه، اینجا تیم محلات که نیست بگیم دست خودش نیست که پستش اینجا نیست، تازه اینجوری بگی که باید بگیم که فن خال گور به گور بشه با این ترکیبهاش...
یه سوال؟ بلیند دیشب کور رنگی گرفته بود؟؟؟ یا بازیکن واتفورد بود لباس منچستر رو اشتباهی پوشیده بود؟؟؟ البته انگار هر چند وقت یه بار میخوان یه یادی از اوانز بکنن...
چند تا پاس گل دادن به واتفوردی ها دیشب؟؟؟ مثل ماست هم ازش رد میشدن ...
تنها خوبی برد دیشب، این هستش که با سیتی و یه بازی بیشتر هم امتیاز شدیم(به لطف لیورپول) ولی ببینیم تو بازی رو در رو چکار میکنن...
همونطور که حسین جان هم گفت با تمام تیمهای بالای جدول بازی داریم و حتی باخت روبروی یکیشون هم میشه گفت به معنی خداحافظی با سهمیه هستش، البته این EPL ضعیفی که ادامه داره، شاید بشه با چندتا مساوی هم به سهمیه رسید، شاید!!!!

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
اگر ما تمام بازیهای باقیمونده رو ببریم ۷۷ امتیاز میگیریم بیاین ببینیم با ۷۷ امتیاز تو سالهای قبل چندم میشیدم
14/15: 3rd
13/14: 5th
12/13: 3rd
11/12: 3rd
10/11: 2nd
09/10: 3rd
08/09: 4th
07/08: 4th
06/07: 3rd
05/06: 4th
04/05: 4th
03/04: 3rd
02/03: 3rd
01/02: 4th
خوب این نشون میده ما حتی اگر تمام بازیها رو ببریم بر مبنای سالهای گذشته به زحمت توی چهار تیم قرار میگیریم ولی با این روند امسال بعید میدونم قهرمان بیش‌از هشتاد امتیاز بتونه جمع کنه و این یک شانس بزرگ برای ونگال بوده که با این همه افتضاح باز هم شانس خوبی داریم حداقل برای بودن در جمع چهار تیم بالای جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اگر ما تمام بازیهای باقیمونده رو ببریم ۷۷ امتیاز میگیریم بیاین ببینیم با ۷۷ امتیاز تو سالهای قبل چندم میشیدم
14/15: 3rd
13/14: 5th
12/13: 3rd
11/12: 3rd
10/11: 2nd
09/10: 3rd
08/09: 4th
07/08: 4th
06/07: 3rd
05/06: 4th
04/05: 4th
03/04: 3rd
02/03: 3rd
01/02: 4th
خوب این نشون میده ما حتی اگر تمام بازیها رو ببریم بر مبنای سالهای گذشته به زحمت توی چهار تیم قرار میگیریم ولی با این روند امسال بعید میدونم قهرمان بیش‌از هشتاد امتیاز بتونه جمع کنه و این یک شانس بزرگ برای ونگال بوده که با این همه افتضاح باز هم شانس خوبی داریم حداقل برای بودن در جمع چهار تیم بالای جدول و کسب سهمیه لیگ قهرمانان...
فکر میکنم بهتر بود امتیاز تیم قهرمان رو میگذاشتی، چون اکثرا قهرمانی های منچستر و چلسی با اختلاف بودن و البته 4-3 هفته زودتر مشخص میشد و بعداز اون همه بازیهاشون رو میباختن پشت سر هم...
دوستان این ویدیو رو ببینن، حالا بگذریم که کار سایت لیورپولی هستش، ولی یه صحنه اورا و رئیس رو نگاه کنید و متوجه صمیمیت رئیس با بازیکنهاش بشین، حرارت رئیس و بعضی مربی های دیگه هم خیلی جالبه:
http://video.varzesh3.com/video/109959/لحظه-های-خنده-دار-مربیان-(از-فرگوسن-تا-فان-خال)
یه نکته جالب در مورد تیم های اروپایی که تو UCL بازی میکنن:
تقریبا همشون بازی هاشون رو به شکل فلاکت باری باختن، غیر از تیمهای اسپانیایی که در بازی های تدارکاتی به سر میبرن...:D
واسم جالب هستش که تیمهای انگلیسی در اینجای فصل در اوج حساسیت رقابت هاشون هستن و مثلا تیمی مثل آرسنال و سیتی در هفته 2 بازی میکنن، حتی ایتالیایی و آلمانی ها هم بازی هاشون در اوج حساسیت هستش، ولی اسپانیایی ها الان تقریبا تو تعطیلات هستن...:general210::general210::general210:
یادم میاد 3-2 فصل پیش بود که بارسا و رئال یه بازی رفت و برگشت داشتن که با بازی لالیگا همزمان شده بود و بعداز حذف یکی از تیمها، چقدر جنجال درست شد که لیگ اسپانیا برنامه ریزیش درست نیست و فلان و دم از فشار بازیها میزدن ...:general210::general210::general210:

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی جان گرفتی مارو؟؟
50 متر حرکت انفرادی دیپای شد بازی خوب تیم؟
من اگر موفق بشم در دو چیز با میلاد به نقطهء مشترک برسم؛ موفقیت مهمیه.
اول: اینکه اینقدر عجله نکنه که زود جواب بده و این "فنخال لاور" رو له و لورده کنه. نوشتهء من دقیق و روشن بود. توجه نکردی: من نگفتم حرکت 50 متری دیپای یک کار تیمیه (که البته مجموع حرکات بدون توپ سایر بازیکنان؛ چنین فضاهایی رو ایجاد میکنه و یک بازیکن خوب، میتونه از این فضاها استفاده کنه ...)
به هر حال من در ادامهء صحبت حسین آقا اشاره کردم که گل ما صرفا روی نبوغ یا کار انفرادی "ماتا" بدست نیومد. بلکه دیپای نقش بسیار موثری در این گل داشت و در مجموع روندی که تیم به اون ضربهء کاشته رسید، بسیار جالب بود.
دوم: بود آیا که میلاد ما، فرق بگذاره بین فنخال لاور و حمایت از کادر فنی تیم؟ آیا آن روز خواهد رسید؟ آیا من آن روز را خواهم دید؟
آیا ... و حتی عایا؟
غیر از شوت اشنیدرلین و یه شوت دیگه از ماتا، دیگه موقعیتی نداشتیم تو این بازی
کلا از بازی دیشب فقط 15 دقیقش رو دیدم
خلاصه بازی رو دیدم
یکبار به درستی به من تذکر دادی که همهء بازی رو ببینم و از خلاصهء بازی نتیجه نگیرم. اشاره بسیار درستی بود و همین الان هم صدق پیدا میکنه. مثلا نگاهی به آمار نیمهء اول میگه 64% توپ دست منچستر بود و موقعیت‌های گل و شوت دو تیم چیزی شبیه به هم بود (این بخش رو یادم نیست، حضرت عباسی بهش گیر نده چون میخوام یک چیز دیگه بگم) اما برای من که بازی رو دیده بودم نیمهء اول یک افتضاح کامل بود و اون 64% نه تنها احساس نمیشد بلکه فکر میکردی 10% هم نبود.
عکس موضوع هم صادقه. یعنی وقتی خلاصهء بازی رو نگاه کردم دیدم اصلا حق مطلب در نیمه دوم ادا نشده. ما در نیمهء دوم خیلی خوب بودیم. همون موقع هم که داشتم بازی رو میدیدم مرتب اشاره کرده بودم که تیم توی نیمه دوم، یک تیم متفاوته. تو از روی خلاصه قضاوت میکنی و لاجرم (و به حق) تلقی خوبی از بازی تیم نخواهی داشت، در حالی که در واقع بازی اینجوری نبود.
مگه بلیند دفاع اصلیش نیست؟ تمام بازیهای فصل رو فیکس بازی کرده تو این پست
دیشب بلیند تو پست اسمالینگ وایستاده بود. فکر نکنم تا الان چنین مسئولیتی داشته بود. به هر حال فعلا بیش از بازیکن سالم، مصدوم داریم. اگر دلیلش خریت فنخاله، بحث دیگه‌ایه. همین موضوع تو رئال هم رخ داده (که موجب صحبت جنجالی رونالدو شد). کلا مصدومیت تو جزیره موضوع عجیب یا تازه‌ای نیست. بدشانسی‌هایی مثل شاو هم بی‌تاثیر نبوده.
فن خال گور به گور بشه با این ترکیبهاش...
الهی جز جیگر بزنه. الهی کچل بشه. الهی سلاطون پستون بگیره.

فعلا سهمیه رو بگیره، بعد یک فکری میکنیم.

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی جان گرفتی مارو؟؟
50 متر حرکت انفرادی دیپای شد بازی خوب تیم؟
اول: اینکه اینقدر عجله نکنه که زود جواب بده و این "فنخال لاور" رو له و لورده کنه.
نوشتهء من دقیق و روشن بود. توجه نکردی: من نگفتم حرکت 50 متری دیپای یک کار تیمیه (که البته مجموع حرکات بدون توپ سایر بازیکنان؛ چنین فضاهایی رو ایجاد میکنه و یک بازیکن خوب، میتونه از این فضاها استفاده کنه ...)
به هر حال من در ادامهء صحبت حسین آقا اشاره کردم که گل ما صرفا روی نبوغ یا کار انفرادی "ماتا" بدست نیومد. بلکه دیپای نقش بسیار موثری در این گل داشت و در مجموع روندی که تیم به اون ضربهء کاشته رسید، بسیار جالب بود.
دوم: بود آیا که میلاد ما، فرق بگذاره بین فنخال لاور و حمایت از کادر فنی تیم؟ آیا آن روز خواهد رسید؟ آیا من آن روز را خواهم دید؟
آیا ... و حتی عایا؟
غیر از شوت اشنیدرلین و یه شوت دیگه از ماتا، دیگه موقعیتی نداشتیم تو این بازی
کلا از بازی دیشب فقط 15 دقیقش رو دیدم
خلاصه بازی رو دیدم
یکبار به درستی به من تذکر دادی که همهء بازی رو ببینم و از خلاصهء بازی نتیجه نگیرم. اشاره بسیار درستی بود و همین الان هم صدق پیدا میکنه. مثلا نگاهی به آمار نیمهء اول میگه 64% توپ دست منچستر بود و موقعیت‌های گل و شوت دو تیم چیزی شبیه به هم بود (این بخش رو یادم نیست، حضرت عباسی بهش گیر نده چون میخوام یک چیز دیگه بگم) اما برای من که بازی رو دیده بودم نیمهء اول یک افتضاح کامل بود و اون 64% نه تنها احساس نمیشد بلکه فکر میکردی 10% هم نبود.
عکس موضوع هم صادقه. یعنی وقتی خلاصهء بازی رو نگاه کردم دیدم اصلا حق مطلب در نیمه دوم ادا نشده. ما در نیمهء دوم خیلی خوب بودیم. همون موقع هم که داشتم بازی رو میدیدم مرتب اشاره کرده بودم که تیم توی نیمه دوم، یک تیم متفاوته. تو از روی خلاصه قضاوت میکنی و لاجرم (و به حق) تلقی خوبی از بازی تیم نخواهی داشت، در حالی که در واقع بازی اینجوری نبود.
مگه بلیند دفاع اصلیش نیست؟ تمام بازیهای فصل رو فیکس بازی کرده تو این پست
دیشب بلیند تو پست اسمالینگ وایستاده بود. فکر نکنم تا الان چنین مسئولیتی داشته بود. به هر حال فعلا بیش از بازیکن سالم، مصدوم داریم. اگر دلیلش خریت فنخاله، بحث دیگه‌ایه. همین موضوع تو رئال هم رخ داده (که موجب صحبت جنجالی رونالدو شد). کلا مصدومیت تو جزیره موضوع عجیب یا تازه‌ای نیست. بدشانسی‌هایی مثل شاو هم بی‌تاثیر نبوده.
فن خال گور به گور بشه با این ترکیبهاش...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
چون این موضوع که چرا افرادی مثل من (یادمان دوران پالئولیتیک) مرتب روی حمایت از کادرفنی پافشاری می‌کنند و این کار رو صرفا بخاطر حمایت یک ماموت از یک اسپینوسور انجام نمیدن، توضیح تکراری زیر شاید، شاید روشنگر باشه.

کلا کار تیم ما و کادر فنی، قابل دفاع نیست. اما نکته‌ای که موجب شد من از چند سال پیش دوباره بیام این‌جا و مطلب بنویسم تذکر صدها بارهء آماده شدن برای "بحران پس از رئیس" بود. حسین آقا هم اشارهء دقیق و درستی داشتند. این خلا بلایی به سر تیم آورد و این همون بلاست.
تا وقتی بخواهید به دو سال و سه سال فرصت، یا بودجهء سرسام‌آوری که در اختیار مویس و فنخال قرار گرفت بچسبید، دور موضوع می‌چرخید و به نتیجه‌ای هم نمی‌رسید. هیچ مربی نمی‌تونست به نتیجه‌ای خیلی بهتر برسه. شاید بدتر هم می‌تونسته بکنش. هر مربی دیگه‌ای هم بود، تیم نمی‌تونست دوران پسافرگوسنی رو با موفقیت بگذرونه.

اگر بجای مویس مورینیو اومده بود، همین معضلات و حتی شدیدتر تیم رو تحت تاثیر قرار می‌داد. پپ، کارلتو و یا کلوب هم همین می‌شدند. کلا هر مربی بعد از فرگوسن، "مربی سوخته" می‌بود. بی برو برگرد. بیخود هم نبود که در اون دوران، روباهی مثل مورینیو اصلا چنین کارزاری رو برای آمدن به تیم راه ننداخته بود. می‌دونست که الان وقتش نیست.

در این مورد بارها گفته شد، و هم دوستان تایید می‌کنند اما با این‌همه از مربی توقع نتیجه دارند!!
امروز هم با دوپینگ مورینیو بخواهیم احتمالا نتیجه بگیریم، فقط خودمون رو گول زدیم. ما مجبوریم صبر کنیم و اگر جواب من اینه که زمونه عوض شده ... منم در جواب میگم، شرمنده اما همینیه که هست. فرق من با این منتقدین این نیست که نمی‌فهمم زمونه عوض شده، در اینه که (ببخشید اگر تصویر خودپسندانه‌ای از خودم ارائه می‌کنم، خودم می‌دونم چقدر کم‌دانشم) شما تاریخ نخوندید، من خوندم. اگر می‌خوندید می‌دیدید که تحول در یک روند جا افتاده، چه مشکلات و چه قربانی‌هایی می‌گیره.

اگر تحمل این دوران رو ندارید بحث دیگه‌ای هست. یا تیم‌تون رو عوض کنید (پیشنهاد حسین آقا) و از مواهب پیروزی سرمست بشید، یا یاد بگیرید که تحمل روزهای سخت رو داشته باشید. میانبر نداریم نداریم نداریم. ببخشید.

اتفاقا فرصت خوبیه که حالا برگردیم به عقب و فکر کنیم اگر مویس تغییر نمی‌کرد و البته یک عده براش هواپیما به آسمون نمی‌فرستادند، چی می‌شد. من پیشگو نیستم اما آیا حدس نمی‌زنید که استمرار کار یک مربی برای پنج سال، احتمالا می‌تونست نتیجهء بهتری بده؟

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
علی جان با اینکه با خیلی از بخشهای صحبت هات موافقم ولی در مورد مویس باید بگم که حتی فرگی هم به این اشاره کرده بود که مویس رختکن رو از دست داده بود و خوب همه میدونیم مویس اون کاریزمای لازم رو برای هدایت منچستر نداشت و اگر کمی به همون زمان مویس ارجاع بدیم میبینیم که مثلاْ روی نیمکت چه حالی میشد با این به شدت موافقم که هر کسی جای مویس بود احتمالا نمیتونست نتیجه بگیره و یک ثبات بیست و چند ساله و به هم پاشیدگی بعد از اون توسط هیچ بشری جمع نمیشد ولی توانایی افراد رو نمیشه نادیده گرفت من در مقطع کنونی از ونگال دفاع میکنم چون معتقدم از الان تا انتهای فصل توانایی فنی یک فرد خارج از بدنه تیم فعلی هیچ کمکی نمیتونه به تنهایی بکنه و کسی که خودش تیم رو بسته یعنی ونگال بهترین فرد برای جلو بردن تیم هستش...البته باز هم میگم تا انتهای فصل چیزی نمونده و در انتها میشه نتیجه لازم رو از دو سال حضور ونگال گرفت

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
حسین جان من اصلا شکی در این ندارم که بعد از تحقیری که نسبت به مویس شد، اون به کلی از هم پاشید و همون موقع خود من هم گفتم حالا که مویس کنترل رختکن رو از دست داده، دیگه هیچ راهی جز خروجش باقی نمی‌مونه. اما مسئله این نیست که مویس کاریزما داشت یا نداشت. اگر برای فنخال که خدای اعتماد بنفسه (کاذب و غیرمنطقی) یا حتی فرگوسن هم اونجوری سوت بکشن و بالن هوا کنن، مسلسل که نمیتونه ورداره، مخالفین رو بکشه، میگذاره میره. بنابراین اشارهء من به دوران مویس، که نمیگم مربی مطلوبی بود (مطلوب نبود اما خوب بود) یا اشتباه نداشت (داشت و مهلک‌ترینش همکاری نکردن با دستیاران فرگوسن بود) به زمانی که سرالکس هم ازش دست کشید برنمیگرده، به خیلی قبل از اون برمیگرده. زمانی که نتیجه نگرفتن‌ها شروع شد و به تدریج سکوها ملتهب شدند.

دقیقا کاری که میلاد یا برخی دوستان دیگه معتقدند خیلی زودتر از این‌ها میبایست با فنخال می‌کردیم و با اعتراض، مدیریت رو وادار به اخراجش می‌کردیم. من میگم راهش این نیست.

این که شما ماه‌ها زودتر پیش‌بینی می‌کردید که تیم به مشکل برمی‌خوره، اتفاق عجیبی نیست. برخی قبل از این یعنی چند سال قبل همین پیش‌بینی را می‌کردند. فرق ماهیتی این دو برآورد در اینه که گروه اول مشکل رو ناشی از یک کلیت بزرگتر می‎بینند و گروه دوم اون رو به یک مربی تقلیل میدن. به عبارتی حتی اگر مدیریت رو هم مقصر میدونند، اون قصور در اینه که چرا این مربی آره و اون یکی نه.

حرف نهایی من اینه که ما مجبوریم یک پروژه برای خودمون تعریف کنیم. و در زمانی که این پروژه پیش میره، باید عوارضش رو تحمل کنیم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
:D:D:D:p:general601:
اول: اینکه اینقدر عجله نکنه که زود جواب بده و این "فنخال لاور" رو له و لورده کنه. نوشتهء من دقیق و روشن بود. توجه نکردی: من نگفتم حرکت 50 متری دیپای یک کار تیمیه (که البته مجموع حرکات بدون توپ سایر بازیکنان؛ چنین فضاهایی رو ایجاد میکنه و یک بازیکن خوب، میتونه از این فضاها استفاده کنه ...)
پست دیشب بود دیگه!!! عجله نداشت توش!!!
کار تیمی؟ دیگه صحبت این جور چیزها تموم شده واسه فن خال:general510:، هیچ چیزی وجود نداره برای دفاع، چندین ماه(البته واسه بنده از سال پیش) هستش که قضیه تمام شده و رفته پی کارش...:general510:
آیا ... و حتی عایا؟
شرمندتم علی خان، ولی قبلا هم ازت پرسیدم و هنوز جواب ندادی به بنده که شما طرفدار منچستر هستی یا مربی؟(فن خال یا هر کس دیگه ای)
وقتی یه مربی به اینجا رسیده باشه، دیگه جای طرفداری نداره...
:general601::general601::general601::general601:
100 درصد درست میگی که نمیشه از روی خلاصه قضاوت کرد، ولی چیزی که بنده از خلاصه بازی دیدم، همراه شد با دیدن آمار بازی از 2 سایت مختلف و دیدن موقعیتهای گل بازی که با توجه به گفته بعضی از دوستان و چیزی که از تیم سراغ داریم، واقعا چیزی برای گفتن نمیمونه، درضمن نمیدونم شما از چی بازی تعریف میکنید، موقعیت گل که نداشتیم غیر از اون 3تا شوتی که فقط میشه به شوت اشنیدرلین گفت ضربه درست، پس سر چه قضیه ای بازی تیم خوب بوده؟؟؟ نکنه این رینگ پاس همیشگی تیم فنخال رو که به هیچ موقعیتی ختم نمیشه رو بازی قشنگ حساب کردی؟؟؟
دیشب بلیند تو پست اسمالینگ وایستاده بود. فکر نکنم تا الان چنین مسئولیتی داشته بود.
متوجه نشدم؟؟ مگه دفاع میانی نبود؟؟o_O روخو مگه کنارش نبود؟؟؟
اگر دلیلش خریت فنخاله، بحث دیگه‌ایه
به نظرت دو دفاع میانی موفق چجوری موفق میشن؟؟ به دلیل هماهنگی بینشون، چیزی که ویدا و ریو به شدت داشتن!!!! ولی ما از اول فصل مربیمون پیله کرده به بلیند و اسمالینگ و کسانی مثل روخو و جونز رو از صحنه روزگار محو کرده و جالبه که اونقدر این بشر فرط داده تو هر بازی که شاید بشه گفت 50 درصد گل هایی که خوردیم رو مقصر اصلی بوده...
فقط بحث مدافع ها نیست، در تمام پست ها، بازیکنهای ما اونقدر فیکس بازی میکنن تا مصدوم بشن!!!!!! یعنی توی همچین لیگی و سطح فوتبالی باشی و معنی استراحت دادن به بازیکن هارو نفهمی...
همین موضوع تو رئال هم رخ داده (که موجب صحبت جنجالی رونالدو شد).
رونالدو مشکلش با بیل و بنزما بود، ولی در هر صورت مشکل رونالدو با خودش هستش!!!:D
کلا مصدومیت تو جزیره موضوع عجیب یا تازه‌ای نیست. بدشانسی‌هایی مثل شاو هم بی‌تاثیر نبوده.
ببین علی جان، مصدومیت شاو بدشانسی بود ولی ما تو پست شاو حداقل 3 نفر رو داریم که میتونن بازی کنن، ولی باز هم همه اونها مصدوم هستن!!!! یانگ، دارمین، روخو و حتی خود بلیند، والنسیا و مک نر هم سمت راست، چرا باید این همه مصدوم وجود داشته باشه تو یه تیم؟؟؟ دلیلی میتونی به بنده بگی؟؟
:D:D:D:general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:
قضیه اینه که اگه ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به کار بشن و این روانی بتونه سهمیه رو بگیره(که عمرا همچین چیزی نمیشه) یه سری فن خال لاور هستن میریزن و میگن که دیدی گفتیم که فن خال عالیه!!!!!:general208::general208::general208:
همین الان ریختن تو جاهای مختلف و دارن سنگ فن خال رو به سینه میکوبن...:general208::general208::general208: آخه مگه دیگه چه بلایی باید سر منچستر میاورده که نیاورده؟؟؟
من هم که از خدامه که بتونه سهمیه رو بگیره، ولی بعید میدونم...
علی جان دیگه نمخوام پست هات رو کوت کنم و تمام حرفی که دارم رو روی همین پست میزنم:
اول اینکه من موافق نیستم که هر مربی میومد جای رئیس امکان موفقیتش نبود، کما اینکه خود شما داری میگی که مثلا مویس با دستیاران رئیس همکاری نداشت، چه بسا که اگه همکاری میداشت، و مدیرها هم واسش چندتا خرید میکردن، احتمال موفقیتش هم میرفت(اینها همه حدس هستش)
بنده هیچ وقت قبول نمیکنم که مویس میتونست گزینه درستی برای منچستر باشه، همین حرف رو مورد فن خال میزنم، بنده میگم که ما از همون ابتدا با اوردن این مربی ها بدترین انتخاب هارو انجام دادیم و بعداز اون ضربه های این انتخاب هارو خوردیم...
به نظر تو الان مشکل تیم ما چی هستش؟؟؟ رختکن از دست مربی رفته یا حاشیه داره تیم تو ورزشگاه؟؟(البته این یکی دو ماه هم تماشاچی ها آخر بازی مربی رو BOOO میکردن، همین!!!!!)
تیم ما تقریبا از نظر بازیکن شاید 70-60 درصدش عوض شده، ولی چه سودی داشته؟؟؟ ششم جدول و بازی های فلاکت بار!!!!!
مشکل میدونی چی هستش علی جان، بنده هنوز حرفات در حمایت از فن خال و مویس میبینم و حرفات رو طوری برداشت میکنم که داری این دوران بعداز رئیس رو بهونه میکنی برای ناموفق بودن دوران اونها!!!!
در صورتیکه اگه مدیر درسته حسابی داشتیم و شکل مدیریت باشگاه شبیه قرون وسطی نبود، و برنامه ای داشتن، الان وضعیت این باشگاه این شکلی نبود!!!!!!!
همین و بس!!!!
شما نمیتونی با خرید 20 بازیکن و عوض کردن تیمت به جایی برسی، اگه اینجور بود که رئال میشد موفق ترین تیم در قرن جدید، بارسا هم کم خرج نمیکنه، ولی یه برنامه و یه فلسفه ای پشت خرجش هست(البته بحث مسی و اینیستا و ژاوی هم هست که پایه این تیم بودن و در حقیقت پایه تیمشون رو حفظ کردن در هر خط)
تیم ما یه مربی احمق رو اورد که کلا فلسفه باشگاه رو خواست عوض کنه(فلسفه بازی زیبا و تهاجمی رو خواست به کثافت بکشونه که موفق شد توی این کار، ولی حالا قضیه این هستش که طرفدارها دارن میکوبنش، شاید بازی ضعیف و کسل کنندش قابل تحمل بود تا وقتی که نتیجه میگرفت، ولی وقتی نتیجه هم همراهش نیست، دیگه تماشاچی ها هم به هیچ شکلی حمایت نمیکنن ازش) و 14-13 تا خرید کرد که همه رو یا نیمکت نشین کرد یا فروخت!!!!!! خوب شما به من بگو این چه وضعیت خرج هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این چه وضعیت برنامه ریزی مربی هستش؟؟؟؟؟؟
نمیخوام لیست کنم دیگه بازیکنهاش رو، خسته شدم از بس که این کار رو کردم، یعنی میفرمایید چه تیمی میتونه موفق باشه وقتی 2 فصل خرید آشغال میشه واسش یا خریدهایی که میشه به مرحمت مربی تبدیل میشن به آشغال ترین بازیکنهای دنیا؟؟؟؟
ما الان تو این لیگ با این سطح پایینش با تیم صدر جدول فقط 10 امتیاز اختلاف داریم، آیا اگر دیماریا نصف عملکردی که الان در PSG داره رو برای ما داشت و اگه هرناندز یک سوم عملکردی که برای لورکوزن داره رو برای ما داشت در این فصل، یا اگه یه مدافع درسته حسابی خریده بودیم یا اگه یه هافبک میانی درسته حسابی داشتیم که مثل شواینی بازیکن تیم سالمندان نبود و یا مهاجم درسته حسابی خریده بودیم که تا اینجای فصل نه 20تا و نه 15تا بلکه 10تا گل زده بود و رونی میتونست در پست دلخواهش بازی کنه، با این همه بازی فلاکت بار و ضعیف تیم، باز هم الان در صدر جدول نبودیم؟؟؟؟؟؟؟
هیچ کسی انتظار نداشت از مویس که قهرمان EPL بشه، هیچ کس انتظار نداشت که حتی در بین 3 رده اول جدول باشه(ولی مویس در بین 6 تیم بالای جدول هم نتونست باشه!)، همچنین در مورد فن خال هم همه فقط سال اول ازش سهمیه رو میخواستن، ولی نه اینکه بعداز 2 سال تیمش هنوز همونی باشه که اولین بازیش رو تو لیگ با فنخال انجام داد... تیمی بدون روح، بدون تاکتیک، بدون هدفی برای رسیدن به گل، بدون انگیزه!!!!!!
نه علی جان، مشکل اینه که چشمامون بستیم و دنبال بهونه هستیم، پیدا کردنش هم تا دلت بخواد ساده هستش، مشکل اینه که نمیبینیم که تمام وضعیت این باشگاه در 3 سال گذشته بخاطر انتخاب سرمربی های نفهم و بی عرضه بوده، این باشگاه در این 3 سال به اندازه 10 سال از دنیای فوتبال عقب افتاده، برای برگشتن چه کار باید بکنه؟ 10 سال دیگه با این وضعیت بگذرونه و 10 سال بعد هم زور بزنه تا بخواد به فوتبال روز برسه؟؟؟؟ حرف شما این هستش که 20 سال صبر کنیم تا یه همچین اتفاقی بیوفته...:general210:

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
این رییس جدید فیفا هم یک دلقک جدیده که با ایده های الکیش فقط دنبال جذب سرمایه بیشتره البته همه کاندیداها وضعشون خراب بود و گذینه خاصی در دسترس نبود کلا یک جورایی فوتبال به سرعت داره فاتحه‌اش خونده میشه اما خوب این زوال فقط گریبان فوتبال رو نگرفته هر چیزی که سرمایه قاطیش شده همینه و تولید کننده ها دنبال ماکسیمایز کردن سود جیبشونن

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
قبلا هم ازت پرسیدم و هنوز جواب ندادی به بنده که شما طرفدار منچستر هستی یا مربی؟(فن خال یا هر کس دیگه ای)
حقیقتش فکر نکرده بودم که این سوال رو جدی پرسیدی. معلومه که طرفدار منچسترم. چندین بار هم گفتم شخصا از فنخال خوشم نمیومده هچ وقت. از این مغرور بودنش بدم میاد. کلا:general210:
اما من از کلیت یک پروژه دفاع میکنم. این پروژه با فنخال به خوبی جلو نمیره (البته من اصلا دنیا و آیندهء تیم رو به تیرگی شماها نمی‌بینم) اما درست به همون دلیلی که سرالکس (که اینجا جایزالخطا میشه واسه شماها) و سایرین با تغییر و تحولات شتابزده و احساسی مخالفند، من هم فکر میکنم بار کج روی شتر فنخال، به سمت منزل میره و فعلا بهتره باهاش ادامه بدیم تا یک شتر راست قامت پیدا کنیم. این بهتر از انداختن بار روی زمینه و کشوندنش روی زمین و ایهاالناس یکی بیاد کمک.
از خدامه که بتونه سهمیه رو بگیره
چه خوب که از فاز اونقدر ببازیم تا این رو برکنار کنند در اومدی. خوب من همینقدر همراهی ازت بگیرم کافیمه :D
بنده هنوز حرفات در حمایت از فن خال و مویس میبینم و حرفات رو طوری برداشت میکنم که داری این دوران بعداز رئیس رو بهونه میکنی
ناقلا خوب دست من رو خوندی ;) یکی بهت گفته که من از اینا شیتیل میگیرم؟ جان من، کی ندا رو رسونده؟؟:D:D

میلادجان از اینجا ببعد صحبت‌ها تکراریه. تو کلی زحمت کشیدی و با جزئیات نوشتی که تیم چه مشکلاتی داره. و حال اون که من هم قبول دارم تیم همهء این مشکلات رو داره.

از اینجا ببعد ما متعلق به دو نحلهء استنتاجی متفاوت هستیم. تو فکر می‌کنی کلیهء این نتایج رو باید به پای مربی نوشت. من اصلا این‌طور فکر نمیکنم. این حرف من به معنی دفاع از عملکرد فنخال نیست. خواهش می‌کنم سعی کن این رو درک کنی و دائم نگی، نخیر، پس تو طرفدارشی، یا سمپات مخفی هستی.

تیم ما تیم خوبیه و مشکلات بسیار زیادی داره. همین الان هم پتانسیل این تیم بسیار عالیه و اگر امتیاز معرفی آیندهء منچستر رو به فنخال هم ندیم و بدیمش به نیکی بات (که چه بهتر که از بچه‌های داخلی هم هست)، تیم ما در حال پوست‌اندازی کامله. نسل جدیدی وارد گود شدن در حدی که من اسم نصفشون رو هم نمیدونم!!

نتایج سینوسی ادامه خواهد داشت و من راضی خواهم بود که ما چندین فصل دیگه هم (با هر مربی دیگه‌ای) در حد گرفتن سهمیه و حضور خوب در لیگ قهرمانان ادامه بدیم تا جوجه ققنوسی که سر از خاکستر بیرون آورده، آوازش رو سر بده و پروازش رو شروع کنه.

از اینجا ببعد میلادجان ما دو جور کاملا متفاوت فکر میکنیم و شاید قشنگی اینجا همین باشه که نظرات به کل مغایر یکدیگه، با هم دوستند و برای یک تیم دلشون میتپه :general601:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
این رییس جدید فیفا هم یک دلقک جدیده که با ایده های الکیش فقط دنبال جذب سرمایه بیشتره
چه بسا گزینه‌های دیگه (لااقل برای ایران) مصیبت‌بارتر هم میشدند. اما از اینفانتینو آبی گرم نمیشه. نمی‌دونم مطلب دکتر صدر رو خوندی:
انتخابات فیفا: سیرک کوتوله ها

http://www.tarafdari.com/خبر/448331/انتخابات-فیفا-سیرک-کوتوله-ها

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
معلومه که طرفدار منچسترم
پس باید علیه مربی و مدیریت اعتراض کنی، همین و بس...
اما من از کلیت یک پروژه دفاع میکنم. این پروژه با فنخال به خوبی جلو نمیره (البته من اصلا دنیا و آیندهء تیم رو به تیرگی شماها نمی‌بینم) اما درست به همون دلیلی که سرالکس (که اینجا جایزالخطا میشه واسه شماها) و سایرین با تغییر و تحولات شتابزده و احساسی مخالفند، من هم فکر میکنم بار کج روی شتر فنخال، به سمت منزل میره و فعلا بهتره باهاش ادامه بدیم تا یک شتر راست قامت پیدا کنیم. این بهتر از انداختن بار روی زمینه و کشوندنش روی زمین و ایهاالناس یکی بیاد کمک.
خوب پس خدارو شکر که قبول کردی که داری از فنخال دفاع میکنی!!!
راستش، من هم با تغییر شتاب زده مخالفم، کاری که با مویس شد، کاملا شتاب زده بود، ولی کاملا درست بود، چون مویس کاملا ره زده بود...
اما همین قضیه چندین برابر بدتر هستش در مورد فن خال و با کارهایی که فن خال کرده، عملا باشگاه رو داره به نیستی میکشه، ولی بخاطر ترسی که از ناموفق بودن مربی بعدی دارن(چیزی که با اخراج مویس و اومدن فن خال اتفاق افتاده)، داریم دستی دستی خودمون باشگاه رو به فنا میدیم...
چه خوب که از فاز اونقدر ببازیم تا این رو برکنار کنند در اومدی. خوب من همینقدر همراهی ازت بگیرم کافیمه :D
تو این فاز نبودم(یه سری شایعه میشد که خود من هم باورم نمیشد)، شاید چند هفته ای که بعداز حذف از UCL همش میباختیم، امکان اخراج وجود داشت، ولی الان چیزی نمونده از تیم که مربیش بخواد اخراج بشه، درضمن من دلم بخواد ببازیم یا نبازیم، اهمیت نداره، وضعیت تیم پیداست...
از اینجا ببعد ما متعلق به دو نحلهء استنتاجی متفاوت هستیم. تو فکر می‌کنی کلیهء این نتایج رو باید به پای مربی نوشت. من اصلا این‌طور فکر نمیکنم. این حرف من به معنی دفاع از عملکرد فنخال نیست. خواهش می‌کنم سعی کن این رو درک کنی و دائم نگی، نخیر، پس تو طرفدارشی، یا سمپات مخفی هستی.
بنده الان 50 درصد رو به پای مدیریت میزارم و 50 درصد رو به پای مربی، چون مربی قبل از اینکه بیاد همه چیز در موردش مشخص بود و دقیقا هر چیزی که در موردش بنده و حامد خان گفتیم، اتفاق افتاد، پس مربی عوض نشده بود و دقیقا خودش بود، این مدیریت بود که با انتخاب آشغالش باشگاه رو به این وضعیت انداخت، اما یه چیز دیگه هم در مورد این وضعیت تیم باید بگم که باشگاه ما مدیریتش قرون وسطایی هستش، یعنی سرمربی همه کاره باشگاه هستش، 30 سال با رئیس سر کردیم و مشکلی پیش نبومد، چون یه نابغه بود ولی الان هیچ کس انگشت کوچیکه رئیس نمیشه که بخواد کارهاش رو ادامه بده، چیزی که الان گفتن که باشگاه میخواد مدیریت فوتبالی انتخاب کنه، دقیقا همین حرف بنده رو میزنه و کار درست رو برای اولین بار میخوان انجام بدن، ولی خوب باز هم وودوارد قدرت زیادی میگن داره و به قول شما هم موو با هیچ مدیری نمیسازه...
تیم ما تیم خوبیه و مشکلات بسیار زیادی داره
میشه چندتا از این مشکلات رو بگی بهمراه دلیلشون؟؟ که بنده هم متوجه بشم که دلیل این مشکلات کی و چی هستش که سرمربی و مدیریت نیستن؟؟
الان هم پتانسیل این تیم بسیار عالیه و اگر امتیاز معرفی آیندهء منچستر رو به فنخال هم ندیم و بدیمش به نیکی بات (که چه بهتر که از بچه‌های داخلی هم هست)، تیم ما در حال پوست‌اندازی کامله. نسل جدیدی وارد گود شدن در حدی که من اسم نصفشون رو هم نمیدونم!!
علی جان، تیم ما در حال پوست اندازی هستش، درست ولی با بازیکنهایی که فن خال اورده؟؟؟ یا در حقیقت بازیکنهایی که از رده های سنی باشگاه اومدن(بگذریم از استعدادهای باشگاه که تو این 2 سال نیست و نابود شدن و چه تعدادی فروخته شدن!!!!)، شمارو نمیدونم ولی بنده خیلی از این بچه هارو دنبال میکردم در تیمهای پایه باشگاه، مثل وارلا و لینگارد و جیمز و ویلسون و کین و پریرا و ... این جوونهایی که تو این دو هفته دیدی، دقیقا همین دو هفته پیش به تیم اضافه شدن، دقیقا زمانی که نیکی بات بعنوان مسئول آکادمی باشگاه معرفی شد(خبرش رو همون موقع گذاشتم) و اولین شعارش این بود که باشگاه، اسکولز و بکهام و نویل و گیگز جدید میخواد!!!!!! و بلافاصله این 5-4 تا جوون به تیم بزرگ سالان اورده شدن(تو همون بازی میتیلند هم دوربین همش بات رو نشون میداد رو سکوها، وقتی رشفورد گل زد برای تیم، حتی فیلم بردار هم این رو تشخیص داده بود)، هیچ ربطی هم به فن خال نداره این قضیه، حتی بازی کردنشون هم هیچ ربطی نداره، چون همه اینها با مصدومیت بازیکنهای اصلی، فرصت بازی کردن پیدا کردن، همه این جوونها!!!! جکسون بعداز مصدومیت شاو، یانگ، دارمین، والنسیا و روخو، فرصت بازی پیدا کرد!!!!!!!(یعنی اگه 5تا بازیکن اصلی مصدوم بشن، تازه فرصت بازی به این جوون رسیده، خدا یعنی این مربی چقدر میتونه جوون گرا باشه!!!!؟؟؟ همین قضیه در مورد وارلا هستش و رایلی بدبخت که بعداز مصدومیت جکسون به بازی با میتیلند رسید!!!!!!
برسیم به رشفورد که با مصدمیت تنها مهاجم باقی مونده ما، یعنی مارسیال، بعداز مصدومیت رونی، 5 دقیقه قبل از شروع بازی با میتیلند، بازی بهش رسید، خدا یعنی این بشر چقدر خودخواه و عقده ای میتونه باشه که مصاحبه کرده و گفته من رشفورد رو فرستادم تو زمین و بهش گفتم که گل بزنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:general410::general410::general410::general410::general208::general208::general208::general208:(خوب شد بهش نگفته که گل رو به خودمون بزنه!!!)
دیگه حوصله ندارم جریان لینگارد بدبخت رو تعریف کنم و یا پریرا(پستهای 3-2 ماه پیشم رو برو چک کن)
اما در مورد نسل اندازی که آقای فن خال انجام دادن با خریدهاشون!!!!:
دیماریا، فالکائو، شواینی، روخو، بلیند، رومرو که میتونن افتخارات باشگاه باشن تو رکوردهایی که فن خال زده تو خریدهاش(سن های خیلی هاشون هم که مشخصه)، مارسیال و دیپای رو میشه خریدهای آینده دار فرض کنیم، ولی آیا رشفور 18 ساله تو همین 2 بازی که انجام داده، بهتر از کل فصل دیپای نبوده؟؟ یا وارلای 21 ساله تو همین دو بازی، بهتر از دارمین نبوده؟؟ نه علی جان، بنده به هیچ شکلی فن خال رو مربی بازیکن ساز حساب نمیکنم!!!!!! و اتفاقا بزرگترین مشکلم با این انتخاب این هستش که نباید نسل بعدی این باشگاه رو فن خال نابود کنه، کاری که مربی بعدی باید بیاد و از اول دوباره همش رو انجام بده، کاری که بارسا کرد، کاری که ما باید دوباره انجام بدیم، یعنی این باشگاه 2 سال پوست اندازیش به عقب افتاده و 2 سال از عمر این نسل فوتبالش، نابود شده...
اگه موند این فصل هم که دوباره پیله میکنن به بیل و مولر... چه جوان گرایی و چه استعدادیابی!!!!!!!! و با خریدشون دیگه حتی مارسیال و دیپای رو هم نمیبینی، چه برسه به رشفورد و ویلسون و پریرا...
نتایج سینوسی ادامه خواهد داشت و من راضی خواهم بود که ما چندین فصل دیگه هم (با هر مربی دیگه‌ای) در حد گرفتن سهمیه و حضور خوب در لیگ قهرمانان ادامه بدیم تا جوجه ققنوسی که سر از خاکستر بیرون آورده، آوازش رو سر بده و پروازش رو شروع کنه.
قبلا گفتم دیگه بهت!!:rolleyes: شما بهتر هستش که با این روحیه طرفدار یه تیمی مثل اورتون یا تاتنهام بشی که با خواسته هات کاملا هم خونی رو دارن و هر 10 سال یه بار به UCL میرسن و تو دور گروهی حذف میشن، و گرنه که منچستر حداقل 20 سال(این 3 سال آخر رو شما باید حسابی لذت برده باشی از تیم پس!!!:p) هستش که اینجوری که شما میخوای نبوده و نباید باشه...
واسم خیلی جالب هستش که حرفهای من تکراری هستن و حدودا 1 سال هستش که دارم میزنم این حرفارو، ولی هنوز همون حرفای 2 سال پیشتون رو با اطمینان میزنید و روش ایستادگی هم میکنید و چه دلیلی برای بنده باید وجود داشته باشه که حرفاتون رو قبول کنم، نمیدونم چجور از حرفاتون دفاع میکنید با این وضعیتی که تیم داره، یا حرفای من رو اصلا قبول ندارید یا اگه قبول دارید که اصلا نباید این صحبتهارو رو بکنید...
ویرایش:
راستش من به مربی، مربی استعدادیاب میگم که جوونهای با استعداد رو پیدا کنه و با شجاعت بهشون فرصت بازی بده و ازشون بازیکن فیکس در بیاره و نه مربی که تا وقتی کارد به استخونش نرسیده و چاره ای جز بازی دادن به اونها نداره، به جوون ها بازی نده و هنگام حمایت از جوونهاش که برسه، بگه تقصیر مک نر بود که موقع کرنر رفت جلو، دخیا کار خودش رو کرد، کاری که یه دروزاه بان باید انجام بده، من به رشفورد گفتم که گل بزنه!!!! یعنی هر چیزی که خوب بود، برای خودش و هر چیزی که بد بود، مقصر کس دیگه ای؟؟؟؟؟؟ حرف هاش در مورد شاو هم که پارسال اصلا یادم نرفته که از فیزیک بدنیش ایراد میگرفت و این همه شاو رو بی تجربه میخوند(نمیدونم که دلیلش جا باز کردن برای بلیند بود؟؟ یا میخواست یه دفاع هلندی دیگه بخره)
درضمن یه چیز دیگه در مورد مربی استعدادیاب، اینه که آمار یافتن بازیکنهای با استعداد نسبت به بازیکنهایی که بعداز شکست خوردنشون به تیمهای ضعیف تر میندازی، خیلی کم باشه(دوستان آرسنالی بهشون بر نخوره) نمونش ونگر هستش که هر سال 20تا جوون 18-17 ساله میخره و به 4-3 تاشون بازی میده و آخر فصل شاید فقط یکی از اونهارو نگه داره!!!! من به این مربی نمیگم استعدادیاب، به این قضیه میگن یا شانس!!!

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بابا یه سال گذشت هر وقت یه اتئیست تونست تو یه بحث به یه تئیست بقبولونه نفی اون بزرگوار رو شما هم همدیگرو قانع میکنید :)))
جسارت به هیچ کدوم از دو عزیز نباشه ها،
فقط اینکه ماهیت این بحث و تفکر شما (درست یا غلط) بی نتیجست و مدام تکرار مکرراته :)

Sent from my XT1254 using Tapatalk

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
هر وقت یه اتئیست تونست تو یه بحث به یه تئیست بقبولونه نفی اون بزرگوار رو شما هم همدیگرو قانع میکنید :)))
گل گفتی اصلان جان. یعنی بهتر از این نمیشد سر و ته قضیه رو کلا یکی کنی ;)

بالا