• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
کلا مصاحبه‌هاش از ترکیب چیدنش هم عجیب‌تره. قشنگ میره تو اعصاب. فرقی نمی‌کنه که برده باشه یا باخته. در هر دو حالت چیزهایی میگه که فقط میره تو اعصاب.
احتمالا پیشرفت تیم رو نسبت به تیم وحشتناک‌تر فصل قبل میگه. در این صورت باید پرسید چرا اصلا تیم اونقدر بد و آشفته شده بود که حالا با کمی تغییر نسبت به اون تیم، بگیم پیشرفت داشته؟

من که کلا آدم صبوریم. شاید هم عنصر نفوذی لیورپولی‌ها باشم (آره میلاد;)) اما بعضی اظهارنظرهای فنخال فقط عصبی‌ام نمیکنه بلکه مضطربم میکنه. مثلا این که گفته برای موفقیت باید بازیکن با کیفیت داشته باشیم و ما هنوز به اینجا نرسیدیم. این حرف یعنی باز هم خرید. و حال اون که میزان خریدی که ما تو این مدت داشتیم در نوع خودش یک رکورده.

کلا هم اهل پاسخگویی به این سوال نیست که چرا آقای گل لیگ هلند میاد و محو میشه. یا مارسیال نسبتا خوبه و حال اون که باید عالی باشه. تو همین بازی قبلی بهترین بازیکن بنظر من رونی بود و بعد والنسیا.

ظاهرا هم موندنیه. نمی‌دونم این دوران گذار کی تموم خواهد شد. اما مویس هرقدر هم متزلزل عمل کرده بود، بعدا با مصاحبه‌هاش آدم رو نمی‌چزوند.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد جان حالا یه بازی اینا خوب بازی کردن... شما برو امار یه بازی که لیورپول زده حریفو سوراخ کرده گیر بیار بذار این جا مقایسه :general306:
به نظر من زیادی داری خودتو اذیت می کنی ;)
راستش اصلا حوصله ندارم حتی فکر کنم در مورد تیم که بخوام جواب بدم و دلیل بیارم واسه پستی که زدم، ولی همینقدر میگم که اوج اوج اوج قدرت این تیم در کل فصل که به اندازه 11-10تا بازی موقعیت داشتن رو با وضعیت خوب یه تیم دیگه در یک بازی بخوای مقایسه بکنی که تو جدول از ما هم پایینتره و به این فکر کنی که هر فصل 2 یا حداکثر 3 بار همچین معجزه ای بخواد رخ بده، مشخص میکنه که این تیم چقدر فلاکت بار هستش و طرفداراش هم چقدر دچار توهم شدن که یه بازی که باید خیلی نرمال حساب بشه، اینجور باعث میشه از خود بیخود بشن...
کلا تا آخر اردیبهشت، مشخص میشه وضعیت طرفداری بنده از منچستر چطور خواهد بود، کلا بیخیال فوتبال میشم یا شاید طرفدار لیورپول شدم(علی جان:p)
فعلا که وضعیت این منچستر از لیورپول هم بدتر شده، فکر میکنم رکورد لیورپول رو هم در نگرفتن EPL بزنه...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ترکیب بازی امروز
2f5786ba5b95631309aef673f93561df.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ترکیب خنده داره، یعنی دارمین و والنسیا رو نیمکت و فوسو منساح بشه بک راست؟
کلا سمت راست و چپ، دفاع کناری نیستن...
امشب هم بازی رو نگاه میکنیم، ولی خدا داند...
ویرایش:
رونی نجات داد فرط دفاع هارو...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دم دیوید گیل گرم تو اکثر بازی ها کنار رئیسه

این رشفورد هم بالای سه متر مسافت پاهاش شروع میکنن به تعارف *** نخور بهم دیگه!!!!

اینم انتونی احمق

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
چه عجب فلینی, البته دروازه خالی بود اونجا خود درخت هم بود می خورد بهش می رفت تو گل :D
اقا درخت با پای چپش گل زده ارزش کار رو نیار پایین :D:D:D خیلی کار بزرگی کرده انصافا :D

این لینگارد امروز خیلی رو مخه :confused:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تو ۲۰ دقیقه اول بد نبودیم
بعدش معمولی شد بازی
رشفورد اصلا خوب نبوده امروز، رونی هم خیلی جالب نبود.
به جاش مارسیال خوب بازی کرده، هرچند افشین دوسش نداره[emoji14]ببینیم نیمه دوم چی میشه،

Sent from my MI 5 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تماشاچی های اورتون چه هیجان و سر صدایی دارن ولی تماشاچی های منچستر الان که 7-6 دقیقه از شروع نیمه دوم هم گذشته هنوز برنگشتن روی صندلی هاشون و اونایی هم که دارن میان، انگار که اصلا جون ندارن...
همین قضیه تو اولدترافورد هم هستش که اصلا هیچ صدایی از تماشاچی ها در نمیاد...

بالا