• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
جدیدترین خبر اسکای:
Paris Saint-Germain have made an approach to Jose Mourinho to become their new manager this summer, according to Sky sources

http://www.skysports.com/football/n...take-over-at-paris-st-germain-say-sky-sources
اینا مگه همین دو سه ماه پیش با بلان تمدید نکردن؟؟؟ مغز خر خوردن بیان دنبال مورینیو؟
با این اخباری که میاد و اظهار نظر های خود حضرت استاد و سر الکس و ... من جدی جدی دارم نگران می شم حضرت استاد فصل بعد هم قبول زحمت کنن!!! که اگر بکنن من هم فعلا یک سال کلا بی خیال منچستر می شم تا ببینم فصل بعدش چی می شه و بعد از این یارو کی میاد.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
سیتی هم یک یک شد بازیش
ببینیم اینا چه میکنن

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آمارهای حیرت آور تیم بزغاله:
شایعات که همیشه هست دور و بر تیم، رفتن دیپای و ...
مشخصا فرگوسن با اومدن موو مشکل داره ولی قضیه اینجاست که من هم دارم کم به این شک میکنم که رئیس داره با این انتخاب هاش فقط منچستر رو نابود میکنه، حالا عمدی رو یا غیر عمدیش رو نمیدونم ولی فکر میکنم که اگه رئیس بخواد قبول کنه که کنار گیگز باشه واسه فصل بعد، با اون هم میتونم کنار بیام ولی اینکه این بزغاله بخواد ادامه بده نابود کردن منچستر که ...
7.JPG 4.JPG 2.JPG 5.JPG 3.JPG 1.JPG 6.JPG
اونوقت بزمجه میاد میگه با تاتنهام فاصله ای نداره تیمش...
به آمار تبدیل کردن موقعیتها به گل توجه کنیم، متوجه میشیم که تقریبا جزو بهترین ها بودیم، بعد به رونی پیله میکنن...
ضعف موقعیت سازی تیم رو به مهاجم ها ربط میدن...

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
الان رسیدم اینجا. چه بازی کردیم. حیف فقط یک گل زدیم که اون رو هم خودشون زدن. اما لااقل سه تا دیگه باید میزدیم.
خیلی خوب و سریع بودیم. امیدوارم تو نیمه دوم بازم گل بزنیم که با یک بدشانسی، امتیاز از دست ندیم.

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
بازی خوبی بود ولی دیشب اینا ثابت کردن حتی اگه موقعیت هم زیاد بسازن نمی تونن گلش کنن. مارسیال ماتا رشفورد لینگارد اگر بهتر ضربه اخرو می زدن الان چند تا گل بیشتر زده بودیم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دیشب آخرای بازی پارازیت شد ندیدم عجب گلی زد دارمیان!
اصن فک نمیکردم در وجودش باشه همچین شوت زدنی[emoji23] [emoji23]
دوستانی که ندیدن حتما حتما حتما برید ببینید.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
دیشب آخرای بازی پارازیت شد ندیدم عجب گلی زد دارمیان!
دوستانی که ندیدن حتما حتما حتما برید ببینید.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
اون انعکاس صدایی که به تیر خورد هم گلو قشنگ تر کرد, مثل یه سکانس برتری از فیلم که به خوبی صدا گذاری شده
تکرار گلو چند بار فقط بخاطر صداش دیدم, فانتاستیک گل :D
صندلی های خالی ورزشگاه هم خیلی تو ذوق می زد
کلا فن خال با فلسفش بازیکنان رو محدود می کنه اگه یه خورده آزادی عمل بیشتری بده هم بهتر بازی می کنیم و هم جذاب تر
فوتبال رو همین چیزا زیبا و جذاب می کنه

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
عجب گلی زد دارمیان!
اصلان جان پیش ما که همیشه سالاری :)
اما دارمیان این گل رو فقط واسه تو زد. نیست بخاطر طرفداری ازش چند بار موجب هجمه قرار گرفتی، خواست سربلندت کنه ;)

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
چه عجب یه برد با اختلاف بیش از دو گل , البته با لطف گل به خودی بازیکن حریف وگرنه یحتمل اینم 1-0 می شد :D
نه این بار ناپرهیزی کردن و واقعا خیلی حمله داشتن. حیف فقط دو گل. خیلی بیش از اینها میبایست گل بزنن.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بنده فقط خلاصه بازی رو دیدم، بازی که چنگی به دل نمیزد ولی این واسه تیم فن فاک یه رکورد هستش که تونسته به اندازه 11-10 تا بازی ضربه به سمت دروازه بزنه تیمش، البته خیلی هاشون که رفع تکلیف بودن، مقایسه دو بازی که انجام شده که یکیش دربی مرسی ساید بوده:
1.JPG 2.JPG

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
بنده فقط خلاصه بازی رو دیدم، بازی که چنگی به دل نمیزد ولی این واسه تیم فن فاک یه رکورد هستش که تونسته به اندازه 11-10 تا بازی ضربه به سمت دروازه بزنه تیمش، البته خیلی هاشون که رفع تکلیف بودن، مقایسه دو بازی که انجام شده که یکیش دربی مرسی ساید بوده:
مشاهده پیوست 925745 مشاهده پیوست 925746
میلاد جان حالا یه بازی اینا خوب بازی کردن... شما برو امار یه بازی که لیورپول زده حریفو سوراخ کرده گیر بیار بذار این جا مقایسه :general306:
به نظر من زیادی داری خودتو اذیت می کنی ;)

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
ونگال گفته ما نسبت به فصل گذشته پیشرفت داشتیم واقعا پیشرفت و توی‌ چی میبینه؟ اینکه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حذف بشی؟ خوب پیش خودش میگه اره ما پارسال اصلا نبودیم یا اینکه به زور پنجم بشی تا اخرای فصل خوب پیش خودش میگه پارسال به زور چهارم شدیم البته جدای از نتیجه در مدل بازی تیم هم چیز به خصوصی دیده نمیشه....کلا تا یک بازی رو می بره افسار پاره میکنه و شروع میکنه مزخرف گفتن..‌‌واسه سال دیگه هم که برنامه چیده و حضور دارن جناب ونگال

بالا