• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
نیمه اول هر چند یه گل زدیم ولی وقتی بدونی مقابل چه تیم داغونی داری بازی می کنی می فهمی که این نوع سبک بازی چنگی به دل نمی زنه
همچنان ناکارآمد در خلق موقعیت و گلزنی

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
من نمیرسم ببینم بازیو، طبق روند سینوسی خوبیم این بازی عایا؟![emoji23]

Sent from my MI 5 using Tapatalk
اصلان جان یه نگاه به وضعیت و آمار استون ویلا تو جدول انداختی؟! این تیم امسال کارش کیسه ی گل شدن بوده!

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
واقعا تبریک می گم استون ویلا که 8 بازی قبلیش رو باخته و 7 تاش هم با بیش از دو گل اختلاف باخته شانسی شانسی یک هیچ بردیم :| فکر می کنم اگر رونی هم برنگشته بود همین یک گل رو هم نمی زدیم چون گل روی پاس قشنگ رونی بود.
از گلزنی رشفورد خوشحال شدم امیدوارم یه مربی خوب بیاد بالا سر تیم بتونه از این همه جوون آیند دار که الان تو تیم هست بازی بگیره این مرتیکه که رسما یانوزای رو گذاشت کنار نفهمیدیم چی شد کی مصدوم شد. ممفیس هم که از کجا به کجا رسیده. ویلسون هم که کلا غیبش زد! یه ذره بهش فرصت بدن توانایی این که رشفورد و مارسیال رو هم داغون کنه داره.
ممفیس یه بار دیگه ثابت کرد به درد نخوره. به وضوح کندتر از قبل هم شده. خیلی هم بی انگیزه نشون می ده.
ماتا هم واقعا افت کرده تو این تیم بی حال بی روحیه. تو چند بازی اخیر که نصفه نیمه از تیم دیدم یادم نمیاد تاثیر خاصی تو بازی داشته باشه.
استاد بلیند هم که مثل همیشه وسط دفاع چند تا لایی به خودش زد. مربی جدید بیاد فقط این بلیند اسکلو رد کنه بره به جاش وسط زمین تیر چراغ برق نصب کنن گام مهمی در جهت استحکام خط دفاعی بر می داره.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
به قولی اگه اینه بازی منچستر زمانی که می بره پس باید براش خون گریه کرد
مشکل منچستر فقط باخت هاش نیست بردهاش هم هست که اصلا خوب بازی نمی کنه حالا مهم نیست تیم مقابلش چقدر ضعیف باشه
یه نگاه به آمار فاجعه بار این فصل استون ویلا بندازید... 23 باخت و تنها 3 برد , 64 گل خورده و تفاضل گل منفی 41 !

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یعنی شما میشینید میبینید بازیهای منچستر رو
من مدتیه که دیگه بازی ها رو به صورت حرفه ای دنبال نمیکنم و واقعا ارامش پیدا کردم. امیدوارم هر چه زودتر شر این فان خال گلابی از سر تیم کم شه.

جلو بدترین تیم تاریخ لیگ برتر تو زمین خودی اینطوری ناپلئونی ببری ، اخرشه دیگه

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
نه یادم بود بازی داریم و نه اگر یادم بود می‌تونستم ببینمش. از قراری که دوستان نوشتند، دیدنش چنگی به دل نمی‌زد. پس دلم نسوزه ;)
امیدوارم با همین امتیازها، بشه سهمیه رو بگیریم. بالاخره یکی مربی تیم میشه (چه بسا خودش موندگار بشه) نمیدونم برنامهء مدیریت چیه. اما نگرفتن سهمیه خیلی بده.
صرف گرفتن و نگرفتن سهمیه اهمیت داره. از اون ببعد این که ما با این سابقه و افتخارات باید بتونیم تو اروپا قدرت خودمون رو احیا کنیم، بحثی دیگه است که امیدوارم بالاخره بیفتیم رو غلطک.:cool:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مساله اینجا بود که اینطور تصور میشد سیتی بازیهای اخر فصلش سخت تره ولی خب با برد 3 0 که امروز سیتی از چلسی گرفت (اونم تو استمفورد بریج) فاتحه سهمیه و چهارم شدن خونده است و بعید میدونم یونایتد به لیگ قهرمانان بره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مساله اینجا بود که اینطور تصور میشد سیتی بازیهای اخر فصلش سخت تره ولی خب با برد 3 0 که امروز سیتی از چلسی گرفت (اونم تو استمفورد بریج) فاتحه سهمیه و چهارم شدن خونده است و بعید میدونم یونایتد به لیگ قهرمانان بره
واقعا مهرداد خان فکر میکردی که این تیم سهمیه میگیره؟
5-6 ماه هستش که مطمئن هستم، نمیگیره...
فقط امیدمون باید به این باشه که بقیه هم بهتر نشن و حتی بدتر هم بشن و گرنه که جام که هیچ، من سهمیه CL رو هم بعید میدونم بگیریم...
http://forum.persiantools.com/threads/کلوب-هواداران-منچستر-یونایتد.62514/page-1747#post-11182476
پست قبل از شروع فصل بوده...
اگه ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به کار بشن و این روانی بتونه سهمیه رو بگیره
از نظر من اگه قرار هستش که از گروه بالا نیایم، همون بهتر که سهمیه CL رو هم نگیریم، اینطور که بوش میاد، باید به فکر یوفا باشیم...:eek::eek::eek:
بازی برگشت با PSV...
آقا زیاد فکر نکنید به این قضایا، اینطور که بوش میاد، این بزمجه فصل دیگه هم هستش و به قولی انگار یه فیلم خانوادگی یا چیزی از این گلیزرها و Moneyward گرو داره که اخراج نمیشه...
فعلا که یه پسر جوون که شانسی به ترکیب راه پیدا کرد، داره جلوی فحش خوردنش تو ورزشگاه رو میگیره، مهمترین نکته ای(تنها چیزی که دیدم) که تو بازی قبلی دیدم، سکوهای خالی ورزشگاه بود...
1.jpg 2.jpg
مقابل ضعیف ترین تیم تاریخ EPL، تیمی که تقریبا نصف امتیاز تیم بالاتر از خودش رو تو جدول گرفته و 5-4 مونده به پایان لیگ، پایین رفتنش مسلم شده باشه، این شکلی ناپلئونی ببری بازی رو و فوسو منساح رو بیاری واسه اینکه دفاع کنی تو خونه خودت که گل رو نخوری و از اونجاش بیاره بزمجه که بازی رو بازنده از زمین بیرون نرفته... چیزی نداره برای گفتن...
فکر میکنم دیگه کلا باید بیخیال منچستر بشم...

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
دوستان نظرتون در مورد یواخیم لو چیه بعد یورو اگر با آلمان فسخ کنه شاید در دسترس باشه و میتونه جانشین بوقلمون فعلی بشه

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
آقا عجب نکته‌سنجی شما. ایول. کاملا موافقم. مربی بزرگیه و محتمل‌ترین جایی که می‌بایست میرفت (بایرن) مربی داره. اونم برای سه سال و چه مربی خوبی (حیف).

راستش نمی‌دونم داستان مورینیو چیه؟ گذشته از این که ازش بدم میاد، اصولا این میاد-نمیادهایی که در خصوصش میشه تهوع‌آور شده.
یک وقت میگن بسته و تموم شده. بعد میگن اگر تا دو هفته دیگه رسما مربی اعلامش نکنند، 5 میلیون غرامت می‎گیره!! بعد دو ماه از این خبر می‌گذره و هیچی نمی‌شه. بعد میگن فنخال باید بمونه. من اصلا نمی‌فهمم چه خبره؟! تا الان به همچین چیزی برنخورده بودم.

اگر صحبت سرالکس در خصوص حمایت از فنخال، یک صحنه‌سازی نباشه، اونوقت یک چیز مسلمه. مخالفت صریح سرالکس با مربی گری مورینیو. که این در نوع خودش واقعا جالبه. یعنی همهء این قربون صدقه رفتن‌های مورینیو، تاثیری در فرگوسن نداشته.

اما اگر کل داستان فقط گذروندن وقت باشه که فصل به پایان برسه، بازی مزخرفی بوده.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اقا بیلد هم ادعا کرده مورینیو فصل بعد تو یونایتده

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اقا بیلد هم ادعا کرده مورینیو فصل بعد تو یونایتده

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk
پوچتینو که به نحوی گفته تاتنهام میمونه
آنچلوتی بایرن
کونته چلسی
یواخیم لو هم که بعیده فسخ کن باشه با آلمان
از مربی های بزرگ همین مو مونده و سامپایولی و پیگیرینی
بقیه یا تخم مرغ شانسی هستند برای منچستر یا در شان منچستر نیستند
یا میدن به مورینیو یا گیگز
بعید بدونم این همه بی مغز باشند که باز لبوخان رو نگهش دارند

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اگه این بابا بمونه من که فصل بعد قید تماشای بازیهای تیم رو میزنم.

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اگه این بابا بمونه من که فصل بعد قید تماشای بازیهای تیم رو میزنم.
نمی مونه مهرداد جان نمی مونه
اگه موند شما رخصت بده من و میلاد بریم سر وقتش به فجیع ترین شکل ممکن سر به نیستش کنیم :D

Snatch

Registered User
لایک‌ها
1,722
نمی مونه مهرداد جان نمی مونه
اگه موند شما رخصت بده من و میلاد بریم سر وقتش به فجیع ترین شکل ممکن سر به نیستش کنیم :D
آقا با عکس اواتارت کلی حال کردم. واقعا فیلم دوس داشتنی بود. اما از اون هایی که شناخته نشد. حس می کنم هر از چند گاهی این فیلم رو باید دید.براد پیت واقعا تو بازیگری همه چی تمام هست تو این فیلم.
در مورد اومدن مورینیو که دیگه هیچ شکی نیست.نگرانی من از آوردن بازیکنای بنجل پرتغالی همراه خودش هست مثل کاروالیو که صحبتش امروز تو خبر ها بود. به نظر من مورینیو ابهت ما رو بر می گردونه اما بازیکنای آکادمی احتمالا جایگاهی ندارند و این خیلی بد هست.
در کل با اومدن مورینیو موافقم.فقط دوست دارم اگه میاد هفت هشت سالی بمونه و بعد سه سال نره. چون تیم باید ابهت از دست رفته رو به دست بیاره و بعد دو تا مربی عوض کردن ثبات هم داشته باشه.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

بالا