• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من بازیو تو گوشی دیدم نمیشد پست بذارم،
مارسیال و دخیا بدون شک بهترینامون بودن!
دقیقا این دو نفر بازی رو در اوردن برامون
ئررا هم تو همین چند دقیقه ارزششو نشون داد، عالی بود پاسش

Sent from my MI 5 using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
و اما ونگال...
گندش بزنن
یعنی احمق تر از این آدم نداریم ما!
رو گلی که خوردیم بعد اسمال من فقط ون خالو مقصر میدونم!
بیشعور میبینه تیم تحت فشاره وسط زمینو از دست دادیم باز به جای ابنکه یه هافبک جنگنده بیاره فقط دفاع راستو تعویض میکنه!
داور هم که...
خلاصه تبریک! هر چقد حرص خوردم تهش چسبید.
فلیینی یکی از بهترین بازیاشو با لباس یونایتد انجام داد :)
به قولی وی آر د فیمس من یونایتد ان ویر گوین تو تو ومبلی:D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اقا قبول ندارم خوب بودیم انصافا. اورتون تیم ضعیفی نیست
یه پنالتی اخراج هم که به نفعمون نگرفت داور
بازی بدی نبود در حقیقت بازی انتحاری شده بود بعداز خوردن گل که چند بار شانس اوردیم که گل دوم رو نخوردیم به مرحمت دخیا و لوکاکو، ولی اینکه بگیم اورتون ضعیف بود یا نبود، به بازی همین هفتشون تو دربی مرسی ساید نگاه کن افشین جان...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تبریک میگم
نیمه اول خیلی خوب بود تیم. اما نیمه دوم کلا زیر فشار بود. یه پنالتی اخراج واضح هم گرفته نشد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بازی بدی نبود در حقیقت بازی انتحاری شده بود بعداز خوردن گل که چند بار شانس اوردیم که گل دوم رو نخوردیم به مرحمت دخیا و لوکاکو، ولی اینکه بگیم اورتون ضعیف بود یا نبود، به بازی همین هفتشون تو دربی مرسی ساید نگاه کن افشین جان...

میلاد برادر امروز خوب بودیم خودت که میدونی من دشمن شماره یک فن خالم ولی بالا بری پایین بیای میگم امروز خوب بودیم:D
گلی که خوردیم رو اشتباه فردی بود همچنین گل هایی که نزدیم
اورتون هم دیگه باید بشناسی تیمی هست که همیشه جلوی تیمای بزرگ خوب بازی میکنه
در مورد اینکه اورتون حمله می کرد هم خب طبیعیه قرار نیست همش ما حمله کنیم که فوتباله اونا عقب بودن مسلما باید فشار میاوردن

ZZZedbazi

Registered User
لایک‌ها
333
بعد از مدتها بازی تیمو کامل دیدم این فنخال ازش ممنونم دخیا رو نگه داشت و مارسیالو گرفت +چنتا جوون از رو ناچاری اورد
دیگه وقتشه خدافظی کنه بره بهشتش. بنظرم تیمه ما داره حسابی جوون میشه که 70 درصد شده فقط کریک بره با دو سه تا از این خریدهای نخاله فنخال
بعدشم تیمو بدن دست گیگزی عالی میشه. مورینیو هم اگه حاشیه نداشته باشه با اتوبوس خوبه.
تبریک برای برد ایشالا این جام+سهمیه بگیریم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد برادر امروز خوب بودیم خودت که میدونی من دشمن شماره یک فن خالم ولی بالا بری پایین بیای میگم امروز خوب بودیم:D
گلی که خوردیم رو اشتباه فردی بود همچنین گل هایی که نزدیم
اورتون هم دیگه باید بشناسی تیمی هست که همیشه جلوی تیمای بزرگ خوب بازی میکنه
در مورد اینکه اورتون حمله می کرد هم خب طبیعیه قرار نیست همش ما حمله کنیم که فوتباله اونا عقب بودن مسلما باید فشار میاوردن
افشین جان، تیمهای بزرگ؟:D
منظور حمله کردن یا نکردن اورتون نبود، منظور من انتحاری بازی کردن بدون برنامه تیم بود که اگه یه تیم درسته حسابی یا یه مهاجم درسته حسابی روبرومون بازی میکرد، با اختلاف بازی رو از دست داده بودیم...
کلا من یکی از جام گرفتنمون خوشحال میشم(هنوز هم معلوم نیست...) ولی از اینکه این بزغاله بهونه ای برای ادعا داشته باشه که ...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
میلاد با همه حرفات به جز آخرش موافقم [emoji16]
شرایط اف ای کاپ با لیگ خییلی فرق داره[emoji12]

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد با همه حرفات به جز آخرش موافقم [emoji16]
شرایط اف ای کاپ با لیگ خییلی فرق داره[emoji12]

100 درصد قضیشون با هم فرق میکنه، ولی اینکه حساب کنیم این فصل تنها تیمهایی که تونستیم دبل کنیم، لیورپولی بودن:D:D:D ولی تو بازی مهم که میرسه تیم بیاره؟...:general710:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
افشین جان، تیمهای بزرگ؟:D
منظور حمله کردن یا نکردن اورتون نبود، منظور من انتحاری بازی کردن بدون برنامه تیم بود که اگه یه تیم درسته حسابی یا یه مهاجم درسته حسابی روبرومون بازی میکرد، با اختلاف بازی رو از دست داده بودیم...
کلا من یکی از جام گرفتنمون خوشحال میشم(هنوز هم معلوم نیست...) ولی از اینکه این بزغاله بهونه ای برای ادعا داشته باشه که ...
میلاد جون چه جام بگیریم چه نگیریم این یابو باز ادعا داره , یعنی در هر حال از رو نمیره این بشر
پس چه بهتر که حداقل کلکسیون افتخارات باشگاه پربارتر بشه
افتضاحات فن خاک هم به حدی زیاده که حتی بخشیش هم با یه جام حذفی اونم به این صورت که اکثر حریفای اصلی با حذف شدن بهمون حال دادن جبران نمیشه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
تبریک میگم و دوست دارم فینال رو ببریم چون اگر نبریم هم معلوم نیست ونگال عوض بشه‌ مگراینکه وودی خودش زنگ بزنه به من شخصا بگه که اگر قهرمان نشیم ونگال رو فصل بعد تغییر میدم اونوقت میتونم فکر کنم به باختن...البته بین قهرمانی در حذفی و یا گرفتن سهمیه گرفتن سهمیه‌ رو اولویت میدونم امیدوارم سهمیه بگیریم و هر چی میشه مورینیو نیاد

moli_ahmad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
افشین چطور میگی خوب بودیم ؟؟؟ بابا تو قوطی بودیم بدون هیچ شکی دخیا بهترین بازیکن ماست تو تمام این هفته ها واقعا بسیاری از بردها رو مدیونشیم از جمله مقابل لیورپول.اینکه مورینیو نیاد رو درک نمیکنم اصلا به نظرم تنها مربی هست که میتونه این یکی دوبازیکن خوبمون رو نگه داره و به باد نده در غیر اینصورت با از دست دادن اینا خود فرگوسن هم برکرده نمتونه کاری بکنه بسیری از مربیا با ذهنیت بالاتر بودن باشگاه های اسپانیایی میان و به راحتی بازیکن میدن میره یجورایی مثل استقلال پرسپولیس هستن حالا اگه کسی باشه که احساس کنه چرا ما نباید برتر از اونا باشیم به این راحتی بازیکن نمیده بره حتی اگه بازیکن خودش بخواد بره یجوری راضیش میکنه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فان خال اکثر نیمه های مربیان رو باخته.
من نمیدونم نیمه اول ما خیلی خوب بودیم. نیمه دوم چطور شد که از دقیقه یک رفتیم تو دفاع و اورتون واقعا حمله میکرد و اگه دخه آ نبود و اون طرف لوکاکو بدشانس نبود بازی رو شاید زودتر میباختیم.

به هر حال من از اینکه جام حذفی رو ببریم مسلما خوشحال میشم. اما فان خال به نظرم بهتره با یه جام خداحافظی کنه و بره.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نمیدونم که دوستان GOT رو دنبال میکنن یا نه؟ ولی گل یه مقاله باحال زده که اشخاص فوتبالی رو به شخصیتهای این سری تشبیه کرده که تهه خنده هستش!!!!
if-football-were-game-of-thrones_rx1isipiku5v1qa59mv0soi57[1].jpg
http://www.goal.com/en/news/7180/ga...l-were/if-football-were-game-of-thrones#photo
سوژه ترینشون واسه من سوارز و موو و کلوپ بودن، لوک شاو و رونالدو هم با حال انتخاب شدن...

Last edited:

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
نمیدونم که دوستان GOT رو دنبال میکنن یا نه؟ ولی گل یه مقاله باحال زده که اشهاص فوتبالی رو به شخصیتهای این سری تشبیه کرده که تهه خنده هستش!!!!
مشاهده پیوست 926210
http://www.goal.com/en/news/7180/ga...l-were/if-football-were-game-of-thrones#photo
سوژه ترینشون واسه من سوارز و موو و کلوپ بودن، لوک شاو و رونالدو هم با حال انتخاب شدن...
ممنون میلاد عزیز...سر الکس خیلی خدا بود...بعد تایوین لنیستر لنیسترها ضعیف شدن..بعد سرالکس هم منچستر ما دیگه اون منچستر قبلی نیست...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب ظاهرا یه خبر پیچیده که یه روزنامه پرتقالی و انگلیسی اعلام کردن که منچستر با موو به توافق رسیده و تا آخر فصل اعلام میشه...
خوشحالم که فلاکت هایی که فن فاک به سرمون اورد رو دیگه نباید تحمل کنیم ولی ناراحت هستم که اومدن موو یعنی خیانت به گذشته و فلسفه این باشگاه یعنی بازیکن سازی و ستاره شدن جوونها و منفور شدن منچستر...
امیدوارم که یک فشاری روی موو باشه با یک مدیر فوتبالی که میگن مدیر فوتبال اتلتیک هستش که فلسفه باشگاه و جوونهاش فراموش نشن و حاشیه های این بشر کمتر باشه...
ولی مطمئنا موو میتونه گلوری رو به باشگاه برگردونه...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یکی از دوستان میگفت که دوست داره سیمئونه سرمربی تیم بشه.
کاری به بعد فنی ندارم. اما دیشب سیمئونه به این دلیل اخراج شده که توپ جمع کن رو وادار کرده در جریان ضد حمله حیف توپ رو بندازه وسط زمین

خب یه همچین سرمربی ای با این وضعیت واقعا ایا لیاقت حضور در یونایتد رو داره ؟ به نظر من که نداره.

بالا