• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اقا شوخی کردما شما که منو میشناسید:general504:
من اصلا متوجه نشدم، فکر کردم میخوایم یه جنگ رو شروع کنیم...:D:D:D
آخرین خبر میگه که ناینگولان هم اولین خرید رسمی کونته برای چلسی شد با قیمت 28 میلیون پوند...
طبق شایعاتی هم انگار فلینی میخواد جای ناینگولان رو بگیره!!!!:general304::general304::general304: موندم فن فاک بدون بهترین بازیکنش، چکار میخواد بکنه؟
باشگاه و اخبارش هم در حد مرگ ساکت هستن!!!
معلوم نیست چه خبره تو باشگاه...:mad:

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بعید میدونم چمن مصنوعی باشه. چطور ؟

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
تا جایی که به خاطر میارم، فیفا اصلا اجازهء استفاده از جمن مصنوعی رو نمیده مگر در شرایط خاص.
تو مسکو زمین با چمن مصنوعی هست اما بیشتر بازی‌هایی که تو روسیه انجام شده، هم‌چنان روی چمن طبیعیه. فقط زیر زمین لوله‌کشی آبگرم شده. با این‌همه یکی از مشکلات ثابت و جدی تیم‌ها برای بازی در مسکو، همین سفتی زمین و یخ زدگی چمنه.

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
ما اگه 4 تا بازی رو ببریم و ارسنال و سیتی یکیشون یه بازی رو ببازن میتونیم سهمیه بگیریم

باید امیدوار باشیم این احمقا تمام بازی ها رو ببرن و تو بازی رو در رو سیتی و ارسنال یکیشون ببازن . چون اگه مساوی هم بشن بخاطر شاهکار های جناب فن خال با اون تفاضل گل خیلی خوبمون! نمیتونیم تو جمع چهار تیم قرار بگیریم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ما اگه 4 تا بازی رو ببریم و ارسنال و سیتی یکیشون یه بازی رو ببازن میتونیم سهمیه بگیریم

باید امیدوار باشیم این احمقا تمام بازی ها رو ببرن و تو بازی رو در رو سیتی و ارسنال یکیشون ببازن . چون اگه مساوی هم بشن بخاطر شاهکار های جناب فن خال با اون تفاضل گل خیلی خوبمون! نمیتونیم تو جمع چهار تیم قرار بگیریم
نمیخوام آیه یاس باشم ول فن فاک بیاد این ۴تا بازی باقیمونده رو ببره؟؟؟ یه چیزی اونوره آرزو هستش...
شایعات هم میگه که با سانچز به مبلغ ۴۶ میلیون پوند(60 میلیون یورو)، قرارداد بستیم(یه دیپای دیگه؟) راستش بازی هاش روبروی بایرن رو نگاه کردم و بیشتر بازیش رو شبیه اندرسون دیدم تا رونالدینیو، البته جنگندگی اندرسون رو هم نداشت...
گزینه های دفاع میانیمون هم رسما دارن تمام میشن، استونز که مشخص کرده میخواد بره سیتی، هوملز هم میخواد بره بایرن، من کسی به ذهنم نمیرسه دیگه...
آقا من یکی که دیگه دیوانه شدم از این گوسفند و چرت و پرتهاش::general208::general208::general208::general208:
1.JPG 2.JPG
افشین جان، پایه سگ کشی هستی؟؟:general211::general211::general211:

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه چیزی میزنه این بابا

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk
جدا از اینکه هلندی هستش smiley_guy_smoking_lg_wht.gif این بزغاله مشکل روانی هم داره...
اما فکر میکنم بیشتر از همه اینها علائم خرفت شدن هستش، البته واسه این حیوون از 30 سال پیش این اتفاق افتاده، الان داره دیده میشه...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
افشین جان، پایه سگ کشی هستی؟؟:general211::general211::general211:

پایتم داداش

یکی نیست بگه مرتیکه *** بیشتر این بازیکنا پادشاه لیگ انگلیس بودن تو ر** توشون بعد اونوقت هیچوقت قهرمان نبودن؟ شواینی تو بایرن قهرمان نبوده؟ ماتا با چلسی به قهرمانی نرسیده؟
اصلا باشه حرف مفت تو قبول ! الان بازیکنای لستر سابقه قهرمانی دارن بزغاله؟
من فقط بفهمم کی اینو اورد یونایتد
انصافا مویس جلو این پادشاهه!
حرومزاده فهمیده کارش تموم شدس میخواد دونه دونه بازیکنای خوبمونم هوایی کنه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
کی وقتت آزاده که بلیط بگیرم بریم؟؟
فقط اسلحمون رو نمیتونیم با Iran Air ببریم...:D
یکی از بچه هارو میشناسم که با داعش ارتباط داره، میتونیم ازشون تهیه کنیم
اون سمت چپی هستش:
19056_668.jpg
اینم عکس تکیش، وقتی از مرز رد شده:
45278713_38890021defcd.jpg
آقا یه چیزی به ذهنم رسید، چرا بهشون هزینش رو پرداخت نکنیم تا خودشون انجامش بدن؟
با بچه های کلوب حق الزحمشون رو جمع میکنیم!!!
حرومزاده فهمیده کارش تموم شدس میخواد دونه دونه بازیکنای خوبمونم هوایی کنه
دقیقا همین به ذهنم رسیده بود، که بزغاله دیده ر..ده و اخراجش نزدیکه، میخواد هر جور شده ضربش رو بزنه...
اوه اوه اوه...
باید طرفدارای آرسنال رو نگاه کنید تو بازی با نوریچ، همه پلاکارد گرفتن دستشون واسه عوض کردن ونگر...چه تیکه هایی هم انداختن بهش!!!:general509: واقعا طرفدارای آرسنال هم خیلی صبور بودن با این ونگر...
فکر نمیکنم که گلیزرها و Moneyward اونقدر احمق باشن که به این وضعیت بیوفته اولدترافورد واسه فن فاک...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
وقتی امروز دیدم بعضی هوادارای ارسنال بنرهای خروج ونگر دستشون بود تو ورزشگاه امارات بیشتر به عظمت سرالکس پی بردم

واقعا سر الکس منحصر به فرد بود و منحصر به فرد هم خواهد موند.

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فان خال گفته سال بعد هم من رو در منچستر خواهید دید. امیدوارم اینطوری نشه

لینک خبر

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بازی مهمیه امروز.
طرفدارای لستر آماده جشن قهرمانین.
پیتر اشمایکل هم اومده بازی پسرش جلوی تیم سابقشو ببینه...
کینگ اریک هم توی ورزشگاه هست
wp_ss_20160501_0001.png
ببینیم چه میکنن دیگه...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
امروز اگر ببازیم و سیتی ببره عملا دیگه روی کاغذ هم شانس زیادی نداریم و کی فکرشو میکرد لستر شانس این رو داشته تا اوتی جشن قهرمانی بگیره....

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بازی مهمیه امروز.
طرفدارای لستر آماده جشن قهرمانین.
پیتر اشمایکل هم اومده بازی پسرش جلوی تیم سابقشو ببینه...
کینگ اریک هم توی ورزشگاه هست
مشاهده پیوست 928116
ببینیم چه میکنن دیگه...
چقدر قیافش عوض شده؟؟
امروز اگر ببازیم و سیتی ببره عملا دیگه روی کاغذ هم شانس زیادی نداریم و کی فکرشو میکرد لستر شانس این رو داشته تا اوتی جشن قهرمانی بگیره....
حسین جان، من یکی که قبل از فصل امیدی نداشتم، الان قضیه این هستش که گوسفند مصاحبه کرده و با اطمینان از موندنش صحبت کرده، من نمیدونم چی میگذره تو باشگاه ولی اگه تا 26 اردیبهشت خبر اخراج این بزغاله رو نشنوم که کلا بیخیال فوتبال میشم، اگه این بازی رو هم نبریم و سیتی بازیش رو ببره، سیتی یا آرسنال نباید از دو بازی باقیموندشون حتی 1 امتیاز هم بگیرن و ما هر 3 بازیمون رو ببریم، نمیدونم که جدول EPL با تفاضل گل مشخص میشه یا بازی های رو در رو؟ ولی اگه به تفاضل گل باشه که به مرحمت فن فاک که تفاضل اونقدر با آرسنال و سیتی زیاد هستش که امیدی نخواهد بود...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من مطمئنم این تیم دیگه سهمیه لیگ قهرمانان رو نخواهد گرفت. و امیدوارم این باعث بشه که مدیران تیم اون کله خالیشون رو به کار بندازن.

بالا