• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
یکی از دوستان میگفت که دوست داره سیمئونه سرمربی تیم بشه.
کاری به بعد فنی ندارم. اما دیشب سیمئونه به این دلیل اخراج شده که توپ جمع کن رو وادار کرده در جریان ضد حمله حیف توپ رو بندازه وسط زمین

خب یه همچین سرمربی ای با این وضعیت واقعا ایا لیاقت حضور در یونایتد رو داره ؟ به نظر من که نداره.
من بودم مهرداد عزیز...درسته این کارش خیلی زشته....ولی این همون روحیه ای که واسه منچستر لازم داریم....برد و اوردن افتخار برای باشگاه به هر قیمتی...من این روحیه سیمئونه رو خیلی قبول دارم...ولی کارهای زشتش رو نه...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اخه سید جان اگه برد به هر قیمتی ولو این حرکات قرار باشه بدست بیاد خب مورینیو با همه نکات منفی ای که داره اقلا اینطوری ابروریزی نمیکنه.

روحیه پیروزی طلبی خوبه. سر الکس بزرگ که اخر این روحیه بود. اما ایا یه بار شد ما از سر الکس همچین حرکاتی رو ببینیم !؟!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من منکر ارزشهای فنی سیمئونه نیستم. اما راستش از اون جام جهانی که با اون حرکات موذیانه باعث اخراج بکهام شد ازش خوشم نمیاد.

در ادامه هم در مربی گری نشون داد که کماکان پتانسیل انجام اون حرکات موذیانه رو داره. بخصوص تو بازیهاش جلو رئال و بارسا میشه این حرکات رو به وضوح دید و من اصلا از این حرکاتش خوشم نمیاد.

خب حریفمان در فینال هم مشخص شد. کریستال پالاس.

لستر هم در ادامه روند خوبش 4 0 سوانزی رو برد و الان فکر میکنم فقط یه 3 امتیاز میخواد برای قهرمانی.

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
من منکر ارزشهای فنی سیمئونه نیستم. اما راستش از اون جام جهانی که با اون حرکات موذیانه باعث اخراج بکهام شد ازش خوشم نمیاد.

در ادامه هم در مربی گری نشون داد که کماکان پتانسیل انجام اون حرکات موذیانه رو داره. بخصوص تو بازیهاش جلو رئال و بارسا میشه این حرکات رو به وضوح دید و من اصلا از این حرکاتش خوشم نمیاد.

خب حریفمان در فینال هم مشخص شد. کریستال پالاس.

لستر هم در ادامه روند خوبش 4 0 سوانزی رو برد و الان فکر میکنم فقط یه 3 امتیاز میخواد برای قهرمانی.
۲تا [emoji16]

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
دوستان قضاوت کنند که این حال بود یا ضد حال.
پیش از شروع مسابقه درگیر یک مکالمهء تلفنی بیخود شدم. فقط حرصم در اومد و حوصله‌ام سر رفت. بعد خودم رو رسوندم به تلویزیون. یک گل جلو بودیم که با تشریف‌فرمایی بنده، اسمالینگ حال داد و زد تو گل خودمون. من ماندم و ناخن‌های در حال جویده شدن تا آخر بازی.
بعد دخترم صدام زد. گفتم الان میام. اصرار که حتما الان بیا. یک لحظه رفتم و برگشتم بازی تموم شده بود. و ما برده بودیم.
من اصلا موندم حیرون که خوشحال باشم یا حرص بخورم که یک ذره از کیف این برد رو نچشیدم. اه :mad::D

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
فارغ از بدشانسی من، برد رو تبریک میگم.
این بازی چندین حادثهء مهم رو در پی داشت. 1. احتمال گرفتن جام بعد از 9 سال. که این خیلی خبر خوبیه. 2. استقرار مجدد رونی در خط میانی که بازدهی بسیار خوبی اینجا داره. یعنی اگر سرمایه‌گذاری روی این بشه که رونی همینجا بمونه و لینگارد و راشفورد نوک بازی کنند و مارسیال هم کنارشون، این ترکیب میتونه اون مهرهء گم شدهء بازیسازی رو برگردونه. رونی الان داره خیلی پخته در این پست بازی میکنه. 3. همین که به راشفور اجازهء بازی بدند و بگذارند در یک روز معمولی هم به بازیش ادامه بده، اتفاق خوبیه. ما احتمالا داریم یک ستارهء حسابی میسازیم. بنابراین باید پاش بایستیم. 4. و حادثهء از همه مهمتر، بازگشت افشین بعد از غیبتی قابل توجه هست. بازگشت فعال منظورمه. با همون تیکه‌ها و طنز. ;)

میلادجان نگران هارت و پورت فنخال نباش. بقول آقا مهدی اگر سه هیچ هم باخته بود، کم نمی‌آورد و میگفت پیشرفت کردیم. بنابراین اون که از ادعا کم نمیاره، بگذار ما هم یک حالی بکنیم. :)

تا الان صد بار برامون بازیکن میخریدن و میفروختن، حالا نوبت مربی شده. من نمیدونم آیا واسه سایر تیم‌ها هم همینطوریه؟ :confused:

ضمنا دخیا چطوری اون پنالتی رو گرفت. اصلا این که به توپ رسید یک طرف اینکه با اون ضرب، توپ به دستش خورد ولی دستش خم نشد و توپ به داخل کمونه نکرد خودش شاهکار بود. شاهکار :):):)

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ارسنال با تساوی امروزش به نظر من این احتمال رو داره که حتی جایگاه خودشو از دست بده

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk
آرسنال بدجور ر زده، حتی با نبود منچسترها و چلسی و لیورپول هم نتونسته قهرمان بشه و امکان داره حتی رده چهارم رو هم از دست بده، البته بعید میدونم که منچستر بتونه 4 بازی باقیموندش رو ببره که باز هم آرسنال امتیاز از دست بده و ما بتونیم به رده چهارم برسیم...
لستر هم فقط از 3 بازی باقیموندش 5 امتیاز میخواد تا قهرمان بشه، اگه میخواد همه چیز به خودش ربط داشته باشه که وقتی نگاه میکنیم با منچستر و چلسی در خونه حریف بازی دارن، خیلی وضعیت براشون سخت میشه، دلیل اینکه بازی دیروز براشون این همه مهم بود، همین بود...
شایعه هم میگه که ممفیس رو هم میخوان بفروشن...
دیشب بهترین های EPL رو هم مشخص کردن، گیگز هم یه جایزه گرفت بابت خدماتش به فوتبال:
3381B68800000578-3556666-image-m-45_1461530765538.jpg
http://90tv.ir/news/242846/شب-ویژه-لیگ-برتر-انگلیس؛-مارز-بازیکن-سال-شد-دله-علی-جوان-برگزیده-سال
ماهرز هم بهترین بازیکن سال و علی هم بهترین جوون، مارسیال و دیپای و بقیه جوونهای منچستر، چیزی نشدن...
آخرین جوونی که به باشگاه توسط نیکی بات اضافه شده رو داشته باشید:
gfx-quote-manchester-united-head-of-academy-nicky-butt.jpg
http://www.goal.com/en/news/1862/pr...ile-manchester-uniteds-new-irish?ICID=AR_RS_3
من یکی که خیلی به نیکی بات امیدوار هستم، سگش شرف داره به کل زندگی این بزغاله...
این هم چیزهایی که از این بچه جوون میشه دونست:
lee-oconnor-republic-of-ireland.jpg gfx-info-lee-oconnor-ireland-manchester-united.jpg

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این هم اراجیف و جوک هایی که بزغاله مثل همیشه میگه:
http://www.goal.com/en/news/1862/pr...e-the-best-i-can-with-this-squad?ICID=HP_BN_2
Capture.JPG
250 میلیون خرج کنی و این همه تغییر ایجاد کنی تو باشگاه و این همه بازیکن رو رد کنی برن، بعد بگی که بازیکن نداشتم!!!!
مثل اراجیف مربی های ایرانی میمونه...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
میلیون خرج کنی و این همه تغییر ایجاد کنی تو باشگاه و این همه بازیکن رو رد کنی برن، بعد بگی که بازیکن نداشتم!
این همون چیزیه که نگران کننده است. اگر موندنی باشه، با این صحبت‌ها باشگاه بازم میره واسه خرید. حالا پولش به جهنم. از جیب من و تو که نمیره، اما خرید یعنی باز هم تغییرات. که نقطهء مقابل ثباته.

باید با همین بازیکن‌ها کار کرد. تیم جوون شده. میشه دوباره یک نسل جدید رو جا انداخت. نیکی بات واقعا شاهکار کرده.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این همون چیزیه که نگران کننده است. اگر موندنی باشه، با این صحبت‌ها باشگاه بازم میره واسه خرید. حالا پولش به جهنم. از جیب من و تو که نمیره، اما خرید یعنی باز هم تغییرات. که نقطهء مقابل ثباته.

باید با همین بازیکن‌ها کار کرد. تیم جوون شده. میشه دوباره یک نسل جدید رو جا انداخت. نیکی بات واقعا شاهکار کرده.
معنیش اینه که کل این تیم براش ارزشی نداره و باید همه رو بریزه بهم...
بعد اسم بازیکن و تیم سازی بیارن واسه این گوسفند...
تنها کاری که میتونم بگم، انجام میده، خرید و عوض کردن ترکیبه، نه اینکه که همین کار رو درست هم انجام بده، مثل یه بچه میمونه که تو اسباب بازی فروشی آزادش گذاشته باشن...
نمونش هم دیماریا و روخو و رومرو و دیپای هستن که انگار عمش خریده اینارو، معلوم نیست که مارسیال و دارمین رو همین تابستون هم رد نکنه برن...
هنر خریدهاش و بازیکن شناسیش رو نشون میده...

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ببخشید اینو میگم ولی انصافا این فان خال خیلی ادم پر رو و عوضی ایه
این همه بودجه دادن بهت. تیمو هم که خودت بستی. حالا باز ادعا شده. من موندم اگه پالاس بیاد تو فینال جام حذفی منچستر رو ببره این مردک چی میخواد بعد بازی بگه

امیدوارم فصل بعد ریخت نحسش رو نبینم رو نیمکت.

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
ببخشید اینو میگم ولی انصافا این فان خال خیلی ادم پر رو و عوضی ایه
این همه بودجه دادن بهت. تیمو هم که خودت بستی. حالا باز ادعا شده. من موندم اگه پالاس بیاد تو فینال جام حذفی منچستر رو ببره این مردک چی میخواد بعد بازی بگه

امیدوارم فصل بعد ریخت نحسش رو نبینم رو نیمکت.
خداوند یاری کنه..ابر و باد و مه و فلک و خورشید و اینا در کار باشن..سهمیه لیگ قهرمانان بگیره..بعد بره که ردش بی رد بشه......

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
مشکل اساسی این بابا اینه که حاضر نیست اشتباهش رو قبول کنه.
وقتی منطق طرف مریض باشه شما بگو صد سال رو نیمکت بشینه، بازم همه چیز میشه علت ناکامی به جز شخص خودش.
بدترین حالت برای یک تیم اینه که رهبریش دست یک آدمی باشه که در عین اینکه ظرفیت محدودی داره، دچار مرض فکری جهل مرکب نسبت به توانایی هاش هم باشه، یه چیزی تو همون مایه های اعتماد به نفس فضایی کاذب.
یه بنده خدایی رو تو داخل داشتیم حرکاتی مثل این بابا میزد، خودشو نخبه میدونست و جزو اولیاءالله و مدیر جهان و .... ، نتیجش این شد که 70 میلیون باید سال ها جور قهوه ای کاریهاش رو بکشن.

Last edited:

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
خدا پدر ابن یمین رو بیامرزه...دقیقا مصداق این شعره فن خال...البته قسمت پایانیش:
آن کس که بداند و بداند که بداند
اسب خرد از گنبد گردون بجهاند
آن کس که بداند و نداند که بداند
آگاه نمایید که بس خفته نماند
آن کس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند
آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابدالدهر بماند

این قسمت بولد شده رو شما اینطوری بخونید:
آنکس که نداند و نداند که نداند بر پست ریاست ابدالدهر بماند
که خدا کنه واسه منچستر ما اینطوری نشه...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دوستان قضاوت کنند که این حال بود یا ضد حال.
پیش از شروع مسابقه درگیر یک مکالمهء تلفنی بیخود شدم. فقط حرصم در اومد و حوصله‌ام سر رفت. بعد خودم رو رسوندم به تلویزیون. یک گل جلو بودیم که با تشریف‌فرمایی بنده، اسمالینگ حال داد و زد تو گل خودمون. من ماندم و ناخن‌های در حال جویده شدن تا آخر بازی.
بعد دخترم صدام زد. گفتم الان میام. اصرار که حتما الان بیا. یک لحظه رفتم و برگشتم بازی تموم شده بود. و ما برده بودیم.
من اصلا موندم حیرون که خوشحال باشم یا حرص بخورم که یک ذره از کیف این برد رو نچشیدم. اه :mad::D

اقا معنیش این هست که شما یه لطفی در حق تیم , طرفدارا , توپ جمع کن های الدترافورد و استیو بارتندر منچستری بکنی و بازی های باقی مونده رو نبینی ما سهمیه رو میگیریم :D:general306:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
آخ راست میگی والله. خودم هم قبلا چند بار اشاره داشتم که چه پا قدم سنگینی دارم:confused:. اصلا نتیجه‌ مسابقات در فوتبال جهان بر مبنای حال‌گیری از من طراحی میشه :mad:. معمولا مسابقاتی که نمی‌بینم تیم بهتر نتیجه میگیره.

حالا شماها که دستی بر آتش دارید، برید یک صحبتی بکنید که یک جورایی من رو قانع کنند که تلویزیونم رو بفروشم. اما بالاخره این فداکاری مستلزم بعضی مسائل هم میشه. فداکاریه دیگه. بنابراین ...

بقول شهر قصه: السون و ولسون / پول چایی رو
چیکار کن؟ ;)

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
آخ راست میگی والله. خودم هم قبلا چند بار اشاره داشتم که چه پا قدم سنگینی دارم:confused:. اصلا نتیجه‌ مسابقات در فوتبال جهان بر مبنای حال‌گیری از من طراحی میشه :mad:. معمولا مسابقاتی که نمی‌بینم تیم بهتر نتیجه میگیره.

حالا شماها که دستی بر آتش دارید، برید یک صحبتی بکنید که یک جورایی من رو قانع کنند که تلویزیونم رو بفروشم. اما بالاخره این فداکاری مستلزم بعضی مسائل هم میشه. فداکاریه دیگه. بنابراین ...

بقول شهر قصه: السون و ولسون / پول چایی رو
چیکار کن؟ ;)
اقا شوخی کردما شما که منو میشناسید:general504:

بالا