• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این پوگبا نخاله ترین بازیکن تیم ملی فرانسه هستش تو زمین به خدا...
:D:D:D
الان میشه بهترین بازیکن زمین!!!:general705::general705::general705:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا پوگبا کیلو چنده؟؟؟ سیسوکو رو باید 100 میلیون قیمت بزارن روش!!!
این همون سیسوکو نیوکاسل هستش دیگه؟؟؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مشکل پوگبا این بود که دشان اونو تو پستی گذاشته بود که عملا محو بود
پوگبای یووه کجا مال فرانسه کجا

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اصلا اخبار خوبی از باشگاه بیرون نمیاد الان تقریبا 3 فصل میشه که همش داریم خبر از رفتن جوونهای باشگاه میشنویم، اون بزغاله که فقط باشگاه رو نابود کرد، الان موو هم ادامه همون کار رو داره انجام میده، خبر از فروش بلکت و وارلا هستش، پاول رو آزاد اعلام کردن!!!!! رازول هم رفت به ولوز اگه اشتباه نکنم، یانوزای و ماتا هم رفتنی هستن، احتمالا منتظر خبر فروش بقیه جوونها هم باید باشیم...
حالا بحث این نیست که همه بازیکنهای تاپی هستن، بحث اینه که جوونهای باشگاه هی دارن با عوض شدن مربیهای مختلف بی ارزش میشن و کلا باشگاه سیاستش داره عوض میشه...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی آقا چند وقتیه خبری ازش نیست چی شده...
راستش یک حرفی زدم و گفتم مورینیو بیاد، من میرم.
یک مدتی هم مثلا رفتم. بعد یواشکی از گوشه چشم دوباره شروع کردم سر زدن به صفحه‌مون. چیکار کنم این عشق و علاقه لامصب آدم رو بدبخت میکنه.

اما یک دلیل دیگه برای غیبتم اینه که سخت مشغول کار جدیدی شدم و واقعا شب و روزم قاطی شده. کمتر فرصت میکنم. میبینید که چقدر هم عقب هستم.
خلاصه ارادت داریم :)

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
کلا من به شخصه هیچ وقت متوجه ضرورت خروج بریتانیا از اتحادیه نشدم...تنها ضرورت از روی خودپسندی و پستی انسانهایی شکل گرفته که تحمل چهارتا مهاجر رو نداشتن
شروع داستان از بلوف احمقانهء کامرون شروع شد. مرتب تهدید کرد که اگر با فلان درخواست ما موافقت نشه، ما میریم بیرون. بعد در کمال حماقت اومد یک دست سنگین بازی کنه، و اینجوری خودش آچمز شد.

الان شرایط دنیا طوریه که اونقدر عوام‌زدگی و کوته‌بینی زیاد شده که اصولا تا جایی که ممکنه نباید به سمت صتدوق‌های رای اینچنینی رفت. اگر این صندوق رو امروز تو فرانسه، سوئد، دانمارک و هلند هم بگذارند، حتما همین نتیجه به دست خواهد اومد. پس اصلا نباید این کار رو بکنند.

کافی بود حملات پاریس فقط دو هفته زودتر انجام شده بود، مطمئن باش که حیوانی مثل هارپر دوباره انتخابات کانادا رو برده بود. و من هیچ بعید نمیدونم که چه بسا در آستانهء انتخابات آمریکا اتفاقات تروریستی بیفته و ترامپ انتخاب شه.

همونطور که گفتی تاسف بیشتر بابت حقارت و سخیف بودن کله سیاه‌هایی هست که فکر میکنن اروپایی‌ها اونا رو سوا میکنن. زکی.
حزب نئونازی سوئد که شدیدا ضد مهاجرته (و اصولا هیچ حرفی جز این نداره که اگر مهاجر نیاد همه چیز خوب میشه!)، به سومین حزب کشور تبدیل شده. و آمارهای اخیر میگه که اونا الان لااقل به حزب دوم تبدیل شدند. و گروهی از رای دهندگان به این حزب، مهاجرین هستند! خیلی جالبه به صراحت میگن، خوب شد ما رو پذیرفتن اما دیگه بسه. جا واسه ما تنگ میشه. عین همین مکالمه رو از یک مهاجر لاتین تبار تو انگلیس شنیدم!

حتی نمیتونم بگم استفراغ. لااقل قی کردن، سم رو از بدن خارج میکنه. اینا ویرسن. اه

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
امروز خوندم زلات گفته آشپزشم باید استخدام کنیم[emoji23]
قشنگ میدونه که غذاهای انگلیسی آر شیت[emoji1]
فقط فکر کن اگر رئیس بود، کسی میتونست چنین شرط و شروطی بگذاره؟؟!!
در مورد غذای انگلیسی راستش من موندم اصلا انگلیسی‌ها غذایی دارن؟ یک فیش اند چیپس دارن که از جهت سلامتی، فقط با تفاضل گل به مک‌دونالد میبازه. فقط روغن و نمک!!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
راستش رو بگم من الان بخاطر اون یونایتد هست که هنوز عاشق تیمم وگرنه اگر قرار بود تازه طرفدار فوتبال بشم هیچ تیمی رو انتخاب نمیکردم
ای ای ای افشین جان. همینه دیگه. این عشق‌های قدیمی تو زلف آدم گیر میکنن.
حالا من که دیگه مویی هم ندارم، نمیدونم به کجام گیر کرده؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
علی اقا شما خارج از ایران زندگی میکنید؟

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
چه فاز خسته ای هم برداشته :D
کلا قضیه مشکوکه o_O از وقته اومده خیلی اروم و مظلوم به نظر میرسه نمیدونم بندی چیزی تو قراردادش گذاشتن یا رفته مشاوره برای کنترل کردن خودش :D
نه افشین جان. این مارمولک نه دهمش زیر زمینه.
در سکوت گیگزی رو رد کرد. بعد هم گفت اون هیچ مسئولیتی نداره چون گیگز می‌خواسته سرمربی بشه. و حال اونکه صحبت از این بود که گیگز می‌خواست دستیار اول باشه، که مو قبول نکرد.
بعد هم ماتا که خیلی محبوبه رو داره دک میکنه. و مطمئنا به زودی نوبت رونی هم میرسه.

تو مادرید اون با یک دیوانه طرف بود به اسم پرز. اما اینجا با هفتاد هزار دیوانه طرفه که شوخی هم ندارن. و می‌دونه که چون همه به عنوان مربی جنجالی می‌شناسنش، و میدونه اومده به جایی که هواداران می‌تونن داغونش کنند، داره سعی می‌کنه خودش را تابع اصول و پرنسیپ‌های باشگاه نشون بده.

از طرف دیگه با هیئت مدیره‌ای طرفه که اگرچه خنثی هستن، اما فقط یک نفر مثل سرالکس توشه که با اون قدرت معنویش، می‌تونه براش حامی بسیار مهمی باشه. و از طرف دیگه می‌دونه که سرالکس از اساس با اومدنش موافق نبوده. بنابراین باید خیلی مراقب همهء جوانب باشه که کله‌پا نشه.

این جونور رو مگه نمی‌شناسی. فعلا داره با پنبه سر می‌بره. روش‌های قدیمیش رو، یا گذاشته کنار، یا گذاشته واسه وقتی که زیر پاش سفته.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
یکم چرک بود فقط همیشه نامرتب بود :ِD:D
داشت سعی میکرد روش گیگزی (و خود من) رو دنبال کنه. تکلیفش با ریشش روشن نبود. مشخص بود که حالش رو نداره هر روز ریش بتراشه.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
همونی که رو سر اورا تقریبا 80 سانت پرید و هد زد
آره. سر الکس هم حسابی سر اورا داد کشید که چرا درست دفاع نکرده؟ اما وقتی مجددا تصویر رو دید که رونالدو چه پرواز عجیبی داشته، به اورا حق داد که تسلیم شده.
بیچاره اورا چیکار می‎تونست بکنه؟ مگه از بازیکن بغلیش درخواست می‌کرد واسش رکاب بگیره که اونم بره اون بالا.
یک کار دیگه هم می‌تونست بکنه، از همون اول تنبون رونالدو رو می‌گرفت که اون یا بره بالا و پایین‌تنه رو بندازه بیرون، یا بیخیال بشه :D

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
در مورد رد کردن بازیکنهایی مثل روخو و بلیند و اشنیدرلین بود
من یکی ترجیح میدم به همه بازیکنهامون حداقل یه فصل دیگه با یه مربی درسته حسابی، فرصت بدیم...
میلاد میلاد خودتی؟؟
یعنی میزان فحشی که خواهر و مادر و زن و مادرزن بلیند از تو شنیدن، چنان انبانشون پر شده که دیگه نوبت به دختر عمه و زن پسرخاله رسیده.
دیدن این اسم در فهرستت، بسی موجب فرح‌مندی گشت. ;)
:D

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
مشکل پوگبا این بود که دشان اونو تو پستی گذاشته بود که عملا محو بود
دقیقا. یکی از دلایل دیده شدم سیسوکو هم همین بود که پوگبا اون گوشه بود و عملا بخشی از دفاع و مرکز تیم حریف رو متوجه خودش میکرد و فضا برای سیسوکو باز شده بود.

البته حرفم به این معنا نیست که از اومدن پوگبا استقبال میکنم. اصلا. بنظرم پوگبا یک بازیکن نسبتا خوبه. و من حتی تو یووه هم کار خاصی ازش ندیدم. برام معما شده که اینهمه مانور تبلیغاتی روش، بر چه اساسی صورت میگیره؟
بی‌جهت نیست که لینه‌کر هم گفته آخه این بازیکن کیه که هر بار صحبت از صد میلیون براش میشه؟ دلالشم چه کفری شده بود از این حرف لینه‌کر. کلی بد و بیراه گفته بود بهش که تو همونی که گفتی اگر لسترسیتی قهرمان بشه با لباس زیر برنامه اجرا میکنی. انگار خود عوضیش از اول می‌دونسته لستر قهرمانه ولی یک پوند هم شرطبندی نکرده که یک به پنجاه هزار رو ببره. میگفت این پولا خوردن نداره. آدم میفروشم مزه‌اش چیز دیگه‌ایه!

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
علی اقا شما خارج از ایران زندگی میکنید؟
اغلب. البته همیشه و همه جا انگار تو تهرانم.
شاید باورتون نشه اما فوتبال جام ملت‌ها رو هم که تو اروپا میدیدم، با لب‌تاپم گزارش فارسیش رو با بیست ثانیه تاخیر گوش می‌کردم. خیلی بی‌سروته می‌شد اما من عاشق همین لحن گزارش فارسی هستم. البته منظورم خیابانی و علیفر نیست !!

آخیش بالاخره همهء صفحه‌ها رو خوندم. دست مریزاد دوستان. مثل همیشه آدم رو به روز و مطلع نگه می‌دارید. حالا منچستر به کنار، آدم قهر هم که بکنه دلش واسه شماها تنگ میشه. گرفتاری یکی و دو تا نیست که!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد میلاد خودتی؟؟
یعنی میزان فحشی که خواهر و مادر و زن و مادرزن بلیند از تو شنیدن، چنان انبانشون پر شده که دیگه نوبت به دختر عمه و زن پسرخاله رسیده.
دیدن این اسم در فهرستت، بسی موجب فرح‌مندی گشت. ;)
خوب خدارو شکر که عشق به منچستر نگذاشت زیاد ازش دور بمونی...:general601:
ببین علی جان من بلیند رو بعنوان دفاع میانی قبول ندارم، ولی راستش خیلی امید دارم که هافبک چپ بازی کنه، چون هوش بازیسازی رو داره و پاسهای خوبی میده و راحت میتونم بگم که بهتر از هر کس دیگه ای که داریم، میتونه تو این پست بازی کنه(اگه بخوایم که 2-4-4 کلاسیک بازی کنیم)، رسما هافبک چپ نداریم تو این تیم که اومدن متوئیدی یه آرزو بود!!
کلا هم موقع خرید بازیکنهای جدید، من مشکلی نداشتم باهاشون، ولی با شیوه ای که بازی ازشون گرفته شد و به ... رفتنشون، مشکل دارشتم...
مربی درسته حسابی بیاد بالا سر تیم، بازیکنها هم به اون حدی که باید باشن، میرسن...
افشین جان یه خبر بد برات دارم، گریزمن هم داره میره PSG ، الان که PSG مطمئن شده که نیمار رو نمیتونه بخره، مطئنا گریزمن رو میخره...
کلا باشگاه هم خیلی ساکت هستش، شواینی هم ازدواج کرد، دیگه فوتبال نمیتونه بازی کنه!!!!:D:p:D
شایعه شده که موو فابرگاس رو میخواد، زیاد جدی نگیرید، ظاهرا خوشبختانه از خرید گومش و پوگبا پشیمون شدن!!!!:general707::general707::general707::general707:
با این بازی که گومش در یورو کرد، فکر نمیکنم که باشگاهی اونقدر ابلح باشه که بخواد بخردش با قیمت 80 میلیون یورو!...

بالا