• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
بازیکنی که میتونستیم مفت داشته باشیم صد میلیون بابتش رفت البته از جیب ما نرفت ‌‌ولی میشد این پولو جای دیگه خرج کرد اگر پوگبا رو داشتیم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
تو فاز دفاعی هیچ حرفی برای گفتن نداریم درسته که دخیا نبود ولی معجزه که نمیشه همینه خط دفاعی روخو که واقعا بازیکن بی قابلیتیه جونز هم تا میاد جون بگیره سریع مصدوم میشه یک بازیکن جدید هم که گرفتیم خیلی نمیشه در موردش نظر داد اسمالینگ هم که در بهترین حالتش فاصله زیادی با کلاس جهانی داره سمت راست دارمیان و استاد والنسیا خودنمایی میکنند و این بازی هم یک پنالتی خوب در نقش کاپیتان استاد والنسیا داد .... سمت چپ خط دفاعی شاو باید از مصدومیت برگشته خودشو آماده کنه و کارش ساده نیست.
در کل تنها خوبی این خط دفاعی اینه که جوونه و مورون اگر روش کار کنه شاید بتونه اون رو به یک کلاس خوبی برسونه البته خوب باید یک پتانسیلی هم در این بازیکنها باشه نمیدونم واقعا اگر مورون چیزی توی یکسری نمیبینه بهتره که ردشون کنه برن چون واقعا نمیشه ریسک کرد و یکسری بازیکن بی قابلیت رو نگه داشت فقط به اسم اینکه جوون اند توی فوتبال تا وقتی بازیکن زیر ۲۳-۲۵ هست امیدی به رشدش هست ولی بالاتر که بره دیگه خیلی سخت بتونه پیشرفت عجیب غریبی بکنه

اسمالینگ که ۲۷ سالی داره و بعید از این به بعد هم خارق العاده بشه جونز هم با اینکه ۲۴ سالشه و منم بهش علاقه دارم اما اطمینان صد درصد رو به دلیل مصدومیتهاش نمیشه بهش داشت پس بهتره همچنان در دفاع میانی خرید کنیم و سمت راست هم دکتر والنسیا و دارمیان رو بفرستیم برن دنبال ونگال و یک مدافع راست خوب بگیریم....البته دارمیان رو میشه روش کار کرد ولی بازم ریسک داره و ممکنه جواب نده اما در مورد والنسیا اطمینان دارم که دیگه ازش هیچی در نمیاد و باید بره یک تیم دیگه....

من فکر میکنم ما به دوتا مدافع در کلاس جهانی نیاز داریم و این خیلی از پوگبا واجب تره الان تمام بازیکنهای خط دفاعیمون رو که اسم بردم اگر ما آزاد اعلام کنیم هیچ تیم درجه یکی باهاشون تماس نمیگیره اگر ما ادعای درجه یک بودن داریم از لیست کل بازیکنهای خط دفاعیمون باید یکی دوتا بازیکن خوب هم دربیاد....

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
به مناسبت تولد روی کین متن زیبایی خوندم. به غیر کانتونا هیچکس رو در تیم به اندازه این دوست نداشتم تا الان حتی اسکولز و گیگز رو اصلا برای من چیز دیگه ای بود حتی مصاحبه هاش بر علیه باشگاه و فرگوسن هنوز بوی تعصب به باشگاه میده و همین هست که بیشتر طرفدارای یونایتد از هیچ مصاحبه اون ناراحت نشدن خیلیا عاشق مسی و رونالدو و نیمار و ... من واقعا عاشق تعصب جنگندگی و حتی خشونت روی کین بودم داغ میکرد دیگه تموم بود کاش میشد یک روی کین جوان دیگه داشت.
اون ایرلندی کله خر یه دونه بود :D یادش بخیر بعد دیوید و نیستلروی عشقای من کین و اسکولزی بودن

-----

باخت به دورتمند هم مهم نیست اگر به بازی های پیش فصل میبود که ما تو دو سال گذشته بارسا و رئال رو برده بودیم اما چه نتیجه ای تو لیگ گرفتیم؟

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
Jose Mourinho: "I think he is happy and I am not expecting him to ask to leave. I am expecting him to do what he is doing now, which is to fight for a place."

انگار موو جلو خواسته هوادارا کم اورده و میخواد به ماتا فرصت بده

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
پارسال همه بازیهای پیش فصل رو با نتایج خوبی پشت سر گذاشتیم ولی تو فصل اصلا وضعیت خوبی نداشتیم

امیدوارم این فصل این نتایج در بازیهای پیش فصل عاملی باشه برای موفقیت تیم در فصل پیش رو

از خرید پوگبا یا بازیکن دیگه خبری نیست؟

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب مثل اینکه اولین باخت موو هم تو بازیهای پیش فصل رقم خورد، تیم رو که خیلی بهم ریخته بود نسبت به بازی اول، بلیند رو هافبک بازی داده بود که رسما ر زده بود به کل تیم، انگار که هررا جاش تثبیت شده!!! دیپای مهاجم بازی کرد و مثل بازی اول، هیچ ... نخورد باز لینگارد یه کاری میکرد تو زمین...
جانستون که چند عکس العمل خوب داشت، بگذریم که روی گل اول مقصر بود، در عوض رومرو که با علف فرقی نداشت...
دفاع ها روی هم رفته تف نمیارزیدن، روخو رو که همین الان باید ردش کنن با این بازی هاش، از دفاعهای کناریمون که اشتباه آنچنانی ندیدم غیر از سهل انگاری های شاو، ولی رفتن وارلا به آینتراخت اصلا خوشحالم نکرد، نمیدونم که با این والنسیا که فقط بلده استارت بزنه و دارمین که حتی استارت رو هم نمیتونه بزنه، چکار میخوایم بکنیم؟؟؟
هافبکهامون هم کلا تعطیل بودن تا اومدن ماتا و میخی، فکر میکنم که اگه کریک نباشه، دیگه هیچ هافبکی نداریم بزاریم وسط زمین، حتما یه هافبک میانی مثل کروز میخوایم...
فکر میکنم که مشکلاتش این تیم خیلی بیشتر از این حرفا باشه که فقط با خرید پوگبا واسه هافبک میانی، حل بشه...
اصلان جان، من بعید میدونم که این تیم بخواد به فهرمانی فکر کنه و انتظار قهرمانی هم ازش ندارم، خرید آنچنانی هم نکرده که اینقدر انتظار داری، فراموش نکن که این تیم به چه فلاکتی افتاده بود، خیلی بیشتر از اینها فکر میکنم که طول بکشه که بخواد به قهرمانی فکر کنه، شاید جزو مدعی ها باشیم، ولی خیلی بعید میدونم که قهرمان بشیم...
چلسی و کونته، شرایط مثل ما دارن، با این تفاوت که چلسی فصل پیش رو بابت لجبازی با موو از دست داد، =س مشکل بازیکن ندارن، آرسنال رو مدعی هیچ وقت نمیدونم، ولی تاتنهام و لیورپول با کلوب هستن، سیتی هم که هیچ مشکلی نداره، ولی اینکه آیا پپ میتونه موفق بشه، یه سوال هستش!!!

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خوب مثل اینکه اولین باخت موو هم تو بازیهای پیش فصل رقم خورد، تیم رو که خیلی بهم ریخته بود نسبت به بازی اول، بلیند رو هافبک بازی داده بود که رسما ر زده بود به کل تیم، انگار که هررا جاش تثبیت شده!!! دیپای مهاجم بازی کرد و مثل بازی اول، هیچ ... نخورد باز لینگارد یه کاری میکرد تو زمین...
جانستون که چند عکس العمل خوب داشت، بگذریم که روی گل اول مقصر بود، در عوض رومرو که با علف فرقی نداشت...
دفاع ها روی هم رفته تف نمیارزیدن، روخو رو که همین الان باید ردش کنن با این بازی هاش، از دفاعهای کناریمون که اشتباه آنچنانی ندیدم غیر از سهل انگاری های شاو، ولی رفتن وارلا به آینتراخت اصلا خوشحالم نکرد، نمیدونم که با این والنسیا که فقط بلده استارت بزنه و دارمین که حتی استارت رو هم نمیتونه بزنه، چکار میخوایم بکنیم؟؟؟
هافبکهامون هم کلا تعطیل بودن تا اومدن ماتا و میخی، فکر میکنم که اگه کریک نباشه، دیگه هیچ هافبکی نداریم بزاریم وسط زمین، حتما یه هافبک میانی مثل کروز میخوایم...
فکر میکنم که مشکلاتش این تیم خیلی بیشتر از این حرفا باشه که فقط با خرید پوگبا واسه هافبک میانی، حل بشه...
اصلان جان، من بعید میدونم که این تیم بخواد به فهرمانی فکر کنه و انتظار قهرمانی هم ازش ندارم، خرید آنچنانی هم نکرده که اینقدر انتظار داری، فراموش نکن که این تیم به چه فلاکتی افتاده بود، خیلی بیشتر از اینها فکر میکنم که طول بکشه که بخواد به قهرمانی فکر کنه، شاید جزو مدعی ها باشیم، ولی خیلی بعید میدونم که قهرمان بشیم...
چلسی و کونته، شرایط مثل ما دارن، با این تفاوت که چلسی فصل پیش رو بابت لجبازی با موو از دست داد، =س مشکل بازیکن ندارن، آرسنال رو مدعی هیچ وقت نمیدونم، ولی تاتنهام و لیورپول با کلوب هستن، سیتی هم که هیچ مشکلی نداره، ولی اینکه آیا پپ میتونه موفق بشه، یه سوال هستش!!!
میلاد با یه بازی پیش فصل تا تهش نرو[emoji1]
بد نیستیم امسال،
لباسمونم خییییییلی خوبه[emoji12]

Sent from my MI 5 using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
5322edd56f453164929cef458875a2eb.jpg

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مثل اینکه امروز تو پرواز با مشکلی مواجه شدن.
راستی از جذب بازیکن چه خبر ؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مثل اینکه امروز تو پرواز با مشکلی مواجه شدن.
راستی از جذب بازیکن چه خبر ؟
آخرین شایعات میگه که افتادیم تو کار گابریل خسوس... والله ندیدم که برزیلی تو EPL جواب بده...
با توجه به اینکه یووه برای خرید هیگواین 94 میلیون پیاده شده، همه میگن که از حساب فرومش پوگبا داره خرج میکنه!!!!!!
واقع به شک افتادم که هیچ خرید دیگه ای نمیخوایم انجام بدیم، چون خبر و شایعه دیگه ای دور و بر باشگاه نیست!!!!!
افشین این خبر برای تو:
منچستر به استونر پیشنهاد 45 میلیونی(مشخص نبود که پوند هستش یا یورو) میخواد بده که همچین چیزی اتفاق بیوفته و خرید پوگبارو هم حساب کنیم، واقعا فکر نمیکنم که دیگه خریدی بشه کرد تو این وضعیت بازار...

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
تصور می‌کنم خطرناک‌ترین تیم در فصل پیش‌رو، چلسیه. کونته مربی بی‌نهایت باهوش و تاکتیکیه. دیدید تو یورو با هیچی، چه تیمی ساخته بود؟
ابزارش رو هم داره. خودش هم خیلی باهوشه. وای چه وحشتناک میشه دیدن خندهء آبراموویچ :mad:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد با یه بازی پیش فصل تا تهش نرو[emoji1]
بد نیستیم امسال،
اصلان جان، راستش رو بخوای در طول 2 فصل گذشته، هر چی قبل از شروع فصل پیش بینی کردم، همون اتفاق افتاده، حالا نمیگم خیلی خوبه این قضیه، چون میشه نتایج نه چندان خوب برای تیم، ولی امیدوارم که بتونیم امسال یورولیگ رو برای اولین بار بگیریم با موو!!!
تصور می‌کنم خطرناک‌ترین تیم در فصل پیش‌رو، چلسیه. کونته مربی بی‌نهایت باهوش و تاکتیکیه. دیدید تو یورو با هیچی، چه تیمی ساخته بود؟
ابزارش رو هم داره. خودش هم خیلی باهوشه. وای چه وحشتناک میشه دیدن خندهء آبراموویچ :mad:
راستش من هم چلسی رو بزرگترین رقیب برای گرفتن EPL میبینم، چون هم بازیکنهاش رو دارن و هم انگیزه و هم اینکه تو هیچ رقابت اروپایی نیستن...
آخرین شایعات هم میگه که هیچ خبر دیگه ای نیست...:general306:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
یه خبر خفن!
Tag huer شد اسپانسر تایم و ساعتمون
[emoji7] [emoji7] [emoji7] یعنی اندِ کلاس و پرستیژه این[emoji7] [emoji7]
اصلان جان من که اولش اصلا نفهمیدم چی گفتی؟ بعد فهمیدم که این مارک ساعته. آخه وواشه ساعت سواد من از سیکو و سیتیزن بالاتر نرفته! بعد هم که دیجیتالی شد، خودم دانشم رو ارتقا دادم به کاسیو!
خلاصه گشتم ببینم اصلان جانم چی گفته؟ اسم مارک TAG Heuer هست و احتمالا معناش به آلمانی میشه "ساعت روز" :)

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اصلان جان من که اولش اصلا نفهمیدم چی گفتی؟ بعد فهمیدم که این مارک ساعته. آخه وواشه ساعت سواد من از سیکو و سیتیزن بالاتر نرفته! بعد هم که دیجیتالی شد، خودم دانشم رو ارتقا دادم به کاسیو!
خلاصه گشتم ببینم اصلان جانم چی گفته؟ اسم مارک TAG Heuer هست و احتمالا معناش به آلمانی میشه "ساعت روز" :)
اسپانسر ساعت بقیه تیما رو ببینید متوجه ذوق من میشید[emoji2]
خیلی برند لوکسی هست، شاید در حد رولکس و اومگا یه کوچولو ارزونتر[emoji12]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
یه خبر خفن!
Tag huer شد اسپانسر تایم و ساعتمون
[emoji7] [emoji7] [emoji7] یعنی اندِ کلاس و پرستیژه این[emoji7] [emoji7]

قبلا هم همین بود فک کنم!

---------

این زلاتانو دیگه خیلی دارن گندش میکنن. این عنتر بازیا چیه که شماره یه بازیکن جوون اینده دار رو بگیرن بدن به این یا تو تور تیم شرکت نکنه
فکر کرده کیه این یارو؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
قبلا هم همین بود فک کنم!

---------

این زلاتانو دیگه خیلی دارن گندش میکنن. این عنتر بازیا چیه که شماره یه بازیکن جوون اینده دار رو بگیرن بدن به این یا تو تور تیم شرکت نکنه
فکر کرده کیه این یارو؟
نه بابا یه برند بنج دیگه بود[emoji12]
بابا ناراحت نشو بالاخره یه بازیکن در حد زلاتانو که نمیشه شماره ۱۸ بهش بدن[emoji2]
از بعد چین هم به تمرینات اضافه میشه، هر چند که تا الانم بازیکنایی که تو یورو بودنو بازی نداده بهشون

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نه بابا یه برند بنج دیگه بود[emoji12]
بابا ناراحت نشو بالاخره یه بازیکن در حد زلاتانو که نمیشه شماره ۱۸ بهش بدن[emoji2]
از بعد چین هم به تمرینات اضافه میشه، هر چند که تا الانم بازیکنایی که تو یورو بودنو بازی نداده بهشون

فک کنم همین بود
در حد زلاتان؟ مگه حدش چقدره؟:D

بالا