• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
:D
خوب خدارو شکر که عشق به منچستر نگذاشت زیاد ازش دور بمونی...:general601:
ببین علی جان من بلیند رو بعنوان دفاع میانی قبول ندارم، ولی راستش خیلی امید دارم که هافبک چپ بازی کنه، چون هوش بازیسازی رو داره و پاسهای خوبی میده و راحت میتونم بگم که بهتر از هر کس دیگه ای که داریم، میتونه تو این پست بازی کنه(اگه بخوایم که 2-4-4 کلاسیک بازی کنیم)، رسما هافبک چپ نداریم تو این تیم که اومدن متوئیدی یه آرزو بود!!
کلا هم موقع خرید بازیکنهای جدید، من مشکلی نداشتم باهاشون، ولی با شیوه ای که بازی ازشون گرفته شد و به ... رفتنشون، مشکل دارشتم...
مربی درسته حسابی بیاد بالا سر تیم، بازیکنها هم به اون حدی که باید باشن، میرسن...
آقا میلاد این که بلیند سایه می زنه که ربطی به دفاع وسط بودنش نداره! بلیند از اولش هم که اومد و تو سیستم 3 دفاعه ی اوایل فصل قبل هافبک دفاعی بود در بهترین حالت یه بازیکن معمولی بود در حد فلینی. ولی با لطف و عنایات جناب فن خال هر روز بدتر هم شد. الان دیگه واقعا به نقطه ای رسیده که من تو خیابون هم ببینمش با یه پاره اجر دنبالش می دوم.

عکس های تمرین امروز تیم رو دیدم خیلی شاد به نظر می رسیدن ببین طفلکیا زیر دست این پیرمرد عبوس چی می کشیدن واقعا
شاو هم تو تمرین حضور داشت :rolleyes: امیدوارم زودتر به شرایط قبلش برسه و بتونه همون پیشرفت رو ادامه بده اگرچه بعد از این مصدومیت وحشتناک نمی شه خیلی خوش بین بود به تبدیل شدنش به یه ستاره:(

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
آقا میلاد این که بلیند سایه می زنه که ربطی به دفاع وسط بودنش نداره! بلیند از اولش هم که اومد و تو سیستم 3 دفاعه ی اوایل فصل قبل هافبک دفاعی بود در بهترین حالت یه بازیکن معمولی بود در حد فلینی. ولی با لطف و عنایات جناب فن خال هر روز بدتر هم شد. الان دیگه واقعا به نقطه ای رسیده که من تو خیابون هم ببینمش با یه پاره اجر دنبالش می دوم.

عکس های تمرین امروز تیم رو دیدم خیلی شاد به نظر می رسیدن ببین طفلکیا زیر دست این پیرمرد عبوس چی می کشیدن واقعا
شاو هم تو تمرین حضور داشت :rolleyes: امیدوارم زودتر به شرایط قبلش برسه و بتونه همون پیشرفت رو ادامه بده اگرچه بعد از این مصدومیت وحشتناک نمی شه خیلی خوش بین بود به تبدیل شدنش به یه ستاره:(
خوب یه فصل دیگه بمونه و با اطمینان بندازیمش بیرون، بهتر هستش تا بفروشیم و بعد پشیمون بشیم، سابقه کمی نداریم در این موارد...:general509:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من هم بلیند و روخو به درد لای جرز میخورن. از این 2 تا بازیکن خیلی ضربه خوردیم.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
هلاکتم بداخلاق :general601: :D
اقا من مخلصم!:D دلتنگ بودیم

ای ای ای افشین جان. همینه دیگه. این عشق‌های قدیمی تو زلف آدم گیر میکنن.
حالا من که دیگه مویی هم ندارم، نمیدونم به کجام گیر کرده؟
دقیقا :(
نه افشین جان. این مارمولک نه دهمش زیر زمینه.
در سکوت گیگزی رو رد کرد. بعد هم گفت اون هیچ مسئولیتی نداره چون گیگز می‌خواسته سرمربی بشه. و حال اونکه صحبت از این بود که گیگز می‌خواست دستیار اول باشه، که مو قبول نکرد.
بعد هم ماتا که خیلی محبوبه رو داره دک میکنه. و مطمئنا به زودی نوبت رونی هم میرسه.

تو مادرید اون با یک دیوانه طرف بود به اسم پرز. اما اینجا با هفتاد هزار دیوانه طرفه که شوخی هم ندارن. و می‌دونه که چون همه به عنوان مربی جنجالی می‌شناسنش، و میدونه اومده به جایی که هواداران می‌تونن داغونش کنند، داره سعی می‌کنه خودش را تابع اصول و پرنسیپ‌های باشگاه نشون بده.

از طرف دیگه با هیئت مدیره‌ای طرفه که اگرچه خنثی هستن، اما فقط یک نفر مثل سرالکس توشه که با اون قدرت معنویش، می‌تونه براش حامی بسیار مهمی باشه. و از طرف دیگه می‌دونه که سرالکس از اساس با اومدنش موافق نبوده. بنابراین باید خیلی مراقب همهء جوانب باشه که کله‌پا نشه.

این جونور رو مگه نمی‌شناسی. فعلا داره با پنبه سر می‌بره. روش‌های قدیمیش رو، یا گذاشته کنار، یا گذاشته واسه وقتی که زیر پاش سفته.

مارمولکیه که دومی نداره :D جوونا رو بخواد بفروشه اولین نفری که بیل قبرشو میزنه خودمم :D:D:D
انصافا من و میلاد رو به عنوان مفسر میبردن تو اسکای سالی 10 تا مربی تو لیگ برتر عوض میشد:D:p

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
والا من زیاد از مورینیو خوشم نمیاد ولی خدایی بازیکن هایی که داره میفروشه غیر از وارلا اونم تا حدی من امیدی به ایندشون نداشتم بلکت که فلج مغذیه اسمالینگ که مثلا بهترین مدافعمون بود چی بوده که حالا بلکت باشه حتی اسمالینگ هم بفروشه من ناراحت نمیشم یک لوک شاو خوب بود که متاسفانه مصدوم شد .بهترین مدافع کناری یورو هم از نظر من مدافع المان هکتور بود واقعا ازش انتظار نداشتم اینقدر خوب باشه نمیشه بخریم:D

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
علی آقا خوش برگشتی...تحلیلت در مورد رخدادهای تازه رو دوست داشتم...اگر اینجا میایم مهم باهم بودنه است مگرنه این منچستری که مورون مربیش باشه و ابرام بازیکنش شبیه به اون یونایتد فرگی نیست....
چیزی که این مدت من رو اذیت کرد در مورد یونایتد رفتارهای مورون نبود چون قابل پیش بینیه هر کاری بکنه ولی رفتارهای یکسری هوادار با گیگز واقعا زننده بود ...یک عده کثیری کامل از رفتن گیگز خوشحال شدن ...انسان اگر دیوار سی سال براش خاطره بسازه دل بسته اش میشه دیگه گیگز بالاخره یک ستاره بود توی تیم...کاری به زندگی شخصیش ندارم اما در مورد یونایتد گیگز هیچوقت بی وفا و خیانت کار نبود....زمانی که تو اوج بازیش بود اونقدی تعصب داشت که کسی حرف رفتنش و نزنه......

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
انگار که نقل و انتقالات جون گرفته، مخصوصا واسه EPL و چلسی، با اومدن کونته به شدت مشغول شدن، ظاهرا کانته رو میخوان بخرن...:D کونته کانته رو میخواد!!:general304:
باشگاه هم خیلی خیلی ساکت هستش، خیلی خوبه که اخبار تا لحظه امضای قرارداد بیرون نیاد، ولی خوب به نظر میرسه که دیگه منتظر خرید دیگه ای نباید باشیم...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
انگار که نقل و انتقالات جون گرفته، مخصوصا واسه EPL و چلسی، با اومدن کونته به شدت مشغول شدن، ظاهرا کانته رو میخوان بخرن...:D کونته کانته رو میخواد!!:general304:
باشگاه هم خیلی خیلی ساکت هستش، خیلی خوبه که اخبار تا لحظه امضای قرارداد بیرون نیاد، ولی خوب به نظر میرسه که دیگه منتظر خرید دیگه ای نباید باشیم...
يكي ديگه هست ميلاد
شكر اودين نور پايين داريم حركت ميكنيم[emoji16]

Sent from my iPhone using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میخی که بازی خیلی خوبی کرد، بیلی هم خوب بود، موو که خیلی تعریف کرده بود ازشون، از تانزیبه هم تعریف کرده بود با اینکه 10 دقیقه بیشتر بازی نکرده بود...
چیز جالب بازی کردن بلیند بعنوان دفاع میانی بود!!!!!
ترکیب تیم هم 1-3-2-4 بود که کریک و هررا هافبک میانی بودن و لینگارد و دیپای دو طرف میختاریان پشت ویلسون بازی کردن که نیمه دوم کین و پریرا اومدن تو زمین و گل زدن!!!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یه نکته جالب دیگه هم بازی کردن ماتا بود.
نمیدونم شاید مشکل مورینیو و ماتا برطرف شده. شاید هم نه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب ماتا هم گفته که جایی نمیره به طرفدارا...
اصلان نگفتی که دنبال کی هستیم بی سر و صدا؟؟؟o_O
اما مثل اینکه شواینی جزو کسانی هستش که باشگاه رو ترک میکنه، با توجه به استقبالی که از اومدن موو کرده بود و این همه از همدیگه تعریف کرده بودن حتی با فضاحتی که در یورو بوجود اورد، بعید میدونم درست باشه، چون تیم میخواد 1-3-2-4 بازی کنه، پس حتما به جانشین کریک و هررا احتیاج داره، تازه معلوم نیست که هررا فیکس باشه تو این پست...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
به مناسبت تولد روی کین متن زیبایی خوندم. به غیر کانتونا هیچکس رو در تیم به اندازه این دوست نداشتم تا الان حتی اسکولز و گیگز رو اصلا برای من چیز دیگه ای بود حتی مصاحبه هاش بر علیه باشگاه و فرگوسن هنوز بوی تعصب به باشگاه میده و همین هست که بیشتر طرفدارای یونایتد از هیچ مصاحبه اون ناراحت نشدن خیلیا عاشق مسی و رونالدو و نیمار و ... من واقعا عاشق تعصب جنگندگی و حتی خشونت روی کین بودم داغ میکرد دیگه تموم بود کاش میشد یک روی کین جوان دیگه داشت.

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
خب تبریک عرض می کنم :D
http://www.goal.com/en/news/596/exc...bbishes-pogba-to-man-utd-meeting?ICID=HP_HN_2

کم کم داشت باورم می شد یه خبرایی هست ولی بالاخره خود رایولا از بیخ تکذیب کرد. واقعا اگر همچین انتقالی حتی لحظه ای به ذهن مسئولین باشگاه خطور کرده بود باید به عقلشون شک می کرد! انصافا یوونتوس مگه خره که با 100 میلیون پوند پوگبا رو با یه اشانتیون نفرسته بیاد؟! تازه 25 میلیون هم بدیم به خود رایولا؟! قیمت واقعی پوگبا نصف اینم نبود! خدا رو شکر که این خریت حقیقت نداشت

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
به بهانه حضور تقریبا نهایی پوگبا در منچستریونایتد ، نگاهی به 10 خرید گران منچستریونایتد

اختصاصی سایت تیفوسی : پوگبا به احتمال فراوان با قیمت رکورد شکن 100 میلیون پوند امروز و فردا راهی اولدترافورد خواهد شد . به بهانه این رکوردشکنی نکاهی به 10 خرید گران یونایتد می اندازیم :

10 : لوک شاو با قیمت 27 میلیون پوند

9 – مروان فلئینی با قیمت 27.5 میلیون پوند

8 – خوان سباسیتین ورون با قیمت 28.5 میلیون پوند

7 – اندر هررا با قیمت 29 میلیون پوند

6 -ریو فردیناند با قیمت 30 میلیون پوند

5 – اریک بایلی با قیمت 30 میلیون پوند

4 – دیمیتار برباتوف با قیمت 30.75 میلیون پوند

3 – آنتونی مارسیال با قیمت 36 میلیون پوند

2 -خوان ماتا با قیمت 37.1 میلیون پوند

1 – انخل دی ماریا با قیمت 59.7 میلیون پوند

و در نهایت پوگبا به زودی در صدر این لیست به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ یونایتد و جهان قرار خواهد گرفت

منبع : سایت تیفوسی

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
عجب!
انگار جدی جدی خریدنش!
شایعه هست دنبال بونوچی هم هستیم :|
پولی که برا پوگبا داریم میدیم دیوانه کننده زیاده!
و البته اینجور شاخ بازیا خیلی خوبه :p قدرتنمایی جا به جا کردن رکورد نقل و انتقالات خوبه :p بیل هم هیچ کار خاصی برا رئال نکرده با اون پولی که دادن براش!
البته امیدوارم پوگبا ویل پروو می رانگ :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
و البته ناگفته نمونه من یکی انتظار قهرمانی دارم از مو این فصل!
تیم داره قوی بسته میشه، خریدا خوب بوده، مربی هم عالیه!
از اون ور هم سیتی و چلسی شرایطشون مثل ماست با مربی جدید، لیورپول و آرسنال هم نمیتونن اونقدر تهدید جدی باشن!
واقعاً شانس قهرمانیمون کم نیست و به نظرم انتظار بی جایی هم نیست که بخوایم این رو

بالا