• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من هم بی خیالش بشن بهتره
دیگه واقعا لوث و بیمزه شده داستان پوگبا

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
در اینکه پوگبا به منچستر اضافه میشه شکی ندارم و مهره ارزشمندی هست. ضمنا پوگبا تا ۶ اگوست تو تعطیلات خودش هست و بعد اتمام به کارینگتون میاد. به قول رایولا به حرف خبرنگارهای روزمره نویس گوش نکنید اونها بودن که شمارو امروز فردا کردند وگرنه از ۲۰ روز پیش پوگبا گفت در مورد ایندم بعد اتمام تعطیلاتم اعلان رسمی میکنم

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
ترکیب اصلی تیم در برابر اورتون:
De Gea; Valencia, Bailly, Blind, Shaw; Carrick, Herrera, Lingard; Rooney, Martial; Ibrahimović
و ذخیره ها:
Johnstone, Romero, Darmian, Jones, Rojo, Fellaini, Mata, Mkhitaryan, Schneiderlin, Young, Memphis, Rashford

ضمنا: کاپتان نیمه دوم رو برای اورتون بازی میکنه

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
Mourinho: "We're going to find one more player that's for sure. I'm not going to speak about Pogba. We're going to sign one more." #mulive

مورینیو رسما اعلام کرده جز پوگبا دنبال یک یا چند بازیکن دیگست . اینم در پاسخ دوستانی که ۲۸ روز تا پایان وقت نقل و انتقالات باقی مونده و میگم خبری نیست ۲۸ روز کم نیستا

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
امشب رسما داریم ۴-۴-۲ سنتی بازی میکنیم
zesy_untitled.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
موو از پیش فصل خیلی ناراضی هستش از دیر اضافه شدن بازیکنها به تیم و همچنین کنسل شدن بازی با سیتی خیلی ناراحت بود و رسما هم گفته که یک خرید دیگه خواهیم داشت، همچنین گفته که در مورد پوگبا نمیخوام حرف بزنم(خوب مشخصا این بازیکن یا پوگبا هستش یا کس دیگه ای که کلا قضیه رو شیر تو شیر میکنه، من یکی که خوشحال میشم، پوگبا نباشه!!!) چون بازیکن یووه هستش، همونطور که دوست ندارم دیگران در مورد بازیکنهای من صحبت کنند، همچنین گفته که میخوام قبل از شروع لیگ بازیکنهام رو در اختیار داشته باشم...
“We are going to sign one more player, that’s for sure,” the United manager told BT Sport.

“I don’t want to speak about Paul because he’s a Juventus player, and I don’t like other managers to speak about my players, and I don’t speak about their players.

“But the reality is that we are going to sign one more player, as you know the market closes on August 31, so we have plenty of time to do that, but obviously I’d like to do it before the season starts.”​

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب قضیه پوگبا انگار منتفی شده و کلا سر کار بودیم
امیدوارم بی خیال این بابا بشن و دنبال جذب بازیکن دیگه ای برن

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
خب قضیه پوگبا انگار منتفی شده و کلا سر کار بودیم
امیدوارم بی خیال این بابا بشن و دنبال جذب بازیکن دیگه ای برن

منتفی نیست من نمیدونم شما از کجا میفرمایید منتفی هست. قبلا برخلاف طوطی ها به قول رایولا که هر بار میان یه عده از فن هارو امروز فردا میکنند گفته شده بود پوگبا تو تعطیلات هست و این تعطیلات امشب به پایان میرسه پوگبا ۹۹ درصد کارهاش و تست اولیه رو گذرونده و بعد تعطیلات که امشب یا فرداست قرارداد خودش رو امضا خواهد کرد. پوگبا قراردادش ۱۰۰ درصد هست و همین جا حاظرم اگه کسی تمایل داره حضوری روی اومدن و نیومدنش به تیم تا ۱ میلیون هم شرط بندی کنیم.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
منتفی نیست من نمیدونم شما از کجا میفرمایید منتفی هست. قبلا برخلاف طوطی ها به قول رایولا که هر بار میان یه عده از فن هارو امروز فردا میکنند گفته شده بود پوگبا تو تعطیلات هست و این تعطیلات امشب به پایان میرسه پوگبا ۹۹ درصد کارهاش و تست اولیه رو گذرونده و بعد تعطیلات که امشب یا فرداست قرارداد خودش رو امضا خواهد کرد. پوگبا قراردادش ۱۰۰ درصد هست و همین جا حاظرم اگه کسی تمایل داره حضوری روی اومدن و نیومدنش به تیم تا ۱ میلیون هم شرط بندی کنیم.
آقا فرزین از ونگال چه خبر؟ حمایت همه جانبه چی شد؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
رسمی
پاول پوگبا به منچستر یونایتد پیوست
manchesterunited-20160807-0002.jpg

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
رسمی
پاول پوگبا به منچستر یونایتد پیوست
manchesterunited-20160807-0002.jpg

اخبار رو صحیح منتشر کنید. باشگاه یونتوس رسما به پوگبا اجازه شرکت در تست های پزشکی یونایتد در کارینگتون شرکت کنه و این به معنی اعلام رسمی پیوستنش نیست باید اول تست بده بعد شاید فردا شاید پس فردا اعلام رسمی. هرچند قبلا گفته بودم این انتقال حتما انجام میشه

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
........................ edited ........

cpqxpe8xeauxigg-jpg.953353

فایل های ضمیمه

• CpQxPE8XEAUXIGg.jpg
    CpQxPE8XEAUXIGg.jpg
    68.2 KB · نمایش ها: 44
Last edited by a moderator:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اخبار رو صحیح منتشر کنید. باشگاه یونتوس رسما به پوگبا اجازه شرکت در تست های پزشکی یونایتد در کارینگتون شرکت کنه و این به معنی اعلام رسمی پیوستنش نیست باید اول تست بده بعد شاید فردا شاید پس فردا اعلام رسمی. هرچند قبلا گفته بودم این انتقال حتما انجام میشه
البته من از سایت طرفداری نقل کردم ولی سایت خود منچستر هم تایید کرده

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
البته من از سایت طرفداری نقل کردم ولی سایت خود منچستر هم تایید کرده

بازی و قلم رسانی ای هست. تنها خبر رسمی اجازه نامه کتبی هست که باشگاه یونتوس رسما به جهت انجام تست های پزشکی صادر کرده و باشگاه حضور پوگبا رو برای تست پزشکی امروز تایید کرده. احتمالا فردا قرارداد امضا و اعلام خواهد شد. به هرحال باز هم خوشحالم و دیروز هم گفته بودم این انتقال حتمی هست

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اینطور که پیداست باز هم خبری از پخش بازی تیم ما در شبکه های داخلی نیست
شبکه 3 که هیچی
شبکه ورزش هم والیبال برزیل مکزیک رو نشون میده
جالبه وقتی بارسلونا بازی تدارکاتی با لستر داره بازی رو نشون میده
اما همین لستر اگه با منچستر یونایتد بازی رسمی و فینال داشته بشن باز هم اهمیت بازی بارسلونا بیشتره !!!

تا کی قراره اینطوری تبعیض باشه خدا میدونه :(

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بیلی خوب بود.
شاو خیلی خوب، مخصوصا که جلوش محرز بود ولی اصلا فضا نمیداد بهش.
در کل از دقیقه ۲۰ که من دیدم خیلی اتفاقی نداشت بازی ولی رو حرکت قتنگ لینگارد گل زدیم.
رونی بدجوری رو فرم نیست، یه استپ ساده هم نمیتونست بکنه :-(

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

بالا