• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

سکولار

Registered User
لایک‌ها
2,721
اینطور که پیداست باز هم خبری از پخش بازی تیم ما در شبکه های داخلی نیست
شبکه 3 که هیچی
شبکه ورزش هم والیبال برزیل مکزیک رو نشون میده
جالبه وقتی بارسلونا بازی تدارکاتی با لستر داره بازی رو نشون میده
اما همین لستر اگه با منچستر یونایتد بازی رسمی و فینال داشته بشن باز هم اهمیت بازی بارسلونا بیشتره !!!

تا کی قراره اینطوری تبعیض باشه خدا میدونه :(
برادر فکر کنم هر کدوم که پخشش سود مالی بیشتر داشته باشه پخش میکنن-

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
اولین کاپ قهرمانی منچستر با مورینیو رو به همه هواداران باشگاه تبریک عرض میکنم و امیدوارم شروعی باشه برای قهرمانی ها...
با اضافه شدن پوگبا و یک بازیکن که مورینیو قولش رو داده تیم قدرتمندی رو خواهیم داشت

ضمنا زلاتان نشون داد مهاجمی هست که یه موقعیت براش کافیه تا کار حریف رو تمام کنه و همون ویژگی که فینیشرهای محبوب ما داشتن فان نیستلروی + فان پرسی

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
خوب تبریک امیدوارم مورون مثل مویس اولین و آخرین جامش کامیونیتی شیلد نباشه....ونگالیستهای سابق هم بد نیست به خاطر فحشهایی که همین چند وقت پیش به بچه های اینجا دادن تا حمایت صدرصدی از ونگال بکنن ،،، یک عذرخواهی کوچیکی از بچه ها بکنن ...TheHomeLand...فرزین یا هر چیز دیگه ما مسئول رفتارهای مجازیمون هستیم خوب بد نیست یک توضیحی بدی که چی شد سر ونگال اینجا به دوستان فحش ناموسی دادین و حالا هم با آیدی جدید اومدید..‌‌فق خواهشا حرف جدید بزن و نگو هر کی رو نیمکت تیم بشینه من میپرستمش...یادته وقتی ونگال چیزی به اخراجش نمونده بود میگفتی حمایت حداکثری ادامه داره؟؟چرا این حرفها رو میزدی؟ ونگال دوس داری هنوز؟

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب تبریک به دوستان اولین جام فصل رو گرفتیم با گل زلاتان!!!
بازی قشنگی بود، تیم خیلی خیلی بهتر کل تاریخ زمان بزغاله بازی میکرد...
بدون پاس های مسخره، خیلی بازیکنها هدفمند بازی میکردن...
فقط تو خط حمله کمی ناهماهنگ بودیم که اون هم باید درست بشه، وقتی 3تا بازیکن اون جلو، تازه با هم همبازی شدن و تازه از تعطیلات اومدن، غیر از این هم انتظاری نیست...
تو خط دفاع و کناره ها خیلی خوب بودیم، خیلی بهتر از این هم انتظار دارم که بشیم...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
رونی هم تو نیمه دوم خیلی بهتر شد اصلان جان...
کلا بازیکنها میدونستن که چکار کنن تو زمین، اصلا بحث مالکیت تو بازی مطرح نبود...
ماتا هم موقع تعویض با میخی دقیقه 93 کمی ناراحت بود که موو رفت تو گوشش یه چیزی بهش گفت(احتمالا از دلش میخواست در بیاره)...
حرکات تیمی که 3 سال بود از این تیم ندیده بودیم، دوباره تو این بازی داشت انجام میشد، چیزی که بزغاله هیچ وقت بلد نبود و نمیفهمید از فوتبال، مطمئن هستم که بزغاله روی هم رفته به اندازه به گوسفند هم از فوتبال چیزی بارش نبود...
خدارو شکر که مربی درسته حسابی دوباره اومده بالا سر تیم و تیم داره فوتبال بازی میکنه...
انشالله که جامهای بعدی رو هم میگیریم...
تنها مشکل تیم این فلینی نفهم بود که با پاس گلی که به واردی داد، مشخص کرد که هر چه زودتر باید از تیم بندازنش بیرون، احتمال خیلی زیاد، پوگبا به جای فلینی بازی میکنه، کریک هم تو زمین گم بود و خبری ازش نبود...
گل یه مطلب زده که منچستر با پوگبا چه ترکیبهایی میتونه داشته باشه که خود من به شخصه از این ترکیبها خوشم میاد:
3479802.jpg 3553152.jpg
فقط مشکل 3-3-4 اینه که جای کریک و اشنیدرلین عوض بشه و بجای اشنیدرلین میتونه هررا بازی کنه، یا بجای کریک هررا بازی کنه...

Last edited:

drh4m3d

Registered User
لایک‌ها
429
پس تکلیف ممفیس و شواینی چی میشه تو ترکیب

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پس تکلیف ممفیس و شواینی چی میشه تو ترکیب
هر دو جایی در ترکیب ندارن...
البته اگه میخوان تو ترکیب باشن، باید بهتر از کریک و مارسیال و میخی و ماتا باشن، یا احتمالا مصدمیت بتونه باعث تو ترکیب قرار گرفتنشون بشه...(مشخصا رسما باید برن پشه بپرونن)
گل فوق العاده لینگارد رو میتونید از اینجا ببینید، گل مارادونایی!!!:D
http://www.tarafdari.com/ویدیو/531183/ویدیو؛-گل-تماشایی-جسی-لینگارد-به-لسترسیتی
این هم HD
http://www.tarafdari.com/ویدیو/531241/گل-های-hd-بازی-منچستریونایتد-2-1-لسترسیتی

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
پوگبا به همراه رایولا پرواز کردن به سمت منچستر و قرار هست ساعت ۱ پوگبا در کارینگتون تست پزشکی بده. منبع : اسکای اسپورت

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
پوگبا وارد کارینگتون شده

فایل های ضمیمه

• CpVkgyvWIAAAhWe.jpg
    CpVkgyvWIAAAhWe.jpg
    149.5 KB · نمایش ها: 6

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پیغام شواینی
Congratulations on winning the Community Shield! Great performance, guys!

انصافا حق ماتا و شواینی نیست اینطوری باهاشون رفتار بشه
مشاهده پیوست 953680
افشین جان، موافق نیستم!!!!!!
مگه واسه باشگاه چکار کرده این شواینی که حلوا حلواش کنیم؟؟؟ نه بازیکن قدیمی باشگاه هستش و نه کاری برای باشگاه کرده، بازیکنی که با اوردنگی از بایرن انداختنش بیرون و بزغاله بخاطر رفیق بازی، خریدتش!!! آخرین نفری بوده به جمع تیم اضافه شده و در پیش فصل هم اصلا حضور نداشته!!!!! همش پی خوشگذرونی بوده و کمتر از 3 روز مونده به بازی با لستر به جمع تیم برگشته!!!!
حتی پپ هم از موو دفاع کرده بود که این تصمیم سرمربی هستش و ربطی به کسی نداره...
حالا میگیم ماتا برای تیم در دو فصل اول حضورش یه کارایی کرد، ولی فصل پیش رسما ر زده بود که، کلا به آخرای فوتبالش رسیده...
شواینی رو که دیگه MLS هم نمیخواد...
وقت تغییره، این نخاله ها باید از باشگاه بیرون انداخته بشن، نخاله هایی که مویس و نخاله بزرگتر جمع کردن تو این باشگاه، مثل فلینی، بلیند، دارمین، شواینی، دیپای، اشنیدرلین، روخو، رومرو و در نهایت هم ماتا، اگه اینها بخوان تو تیم بمونن، باید یه تکونی به خودشون بدن که فصل دیگه هم بمونن، و گرنه که باید مثل بقیه با اوردنگی بندازنشون بیرون، نه قهوه خونست و نه خونه سالمندان، اولین کسی که باید بره هم شواینی هستش از نظر من، هم پیره، هم مصدومه همیشه و هم بهتر از اون به تیم اومده، بهتره که بره تنیسش رو نگاه کنه!!!!
نمیگم که کریک خیلی بهتره، ولی نشون داده وقتی که فرط نده، بیشتر به درد تیم میخوره...
باید جوونهای باشگاه جاشون رو بگیرن یا کسانی بهتر، که مشخصا موو نمیتونه در یک فصل این کار رو انجام بده، پس تابستون دیگه یا شاید همین زمستون، منتظر ریزش خیلی از این بازیکنها باید باشی...
یانوزای هم جزو کسانی هستش که از تیم باید بره، نه به فکر فوتبال خودش هستش و نه پیشرفتی داره، بره پیش مویس، شاید وضعیتش بهتر شد...
تنها دلیلی که فکر میکنم موو این بازیکنهارو نگه داشته، این هستش که میخواد EPL پرفشار رو سر کنه برای اولین فصلش و تنها دلیلی که به این بازیکنها بازی برسه، مصدومیت بازیکنهای اصلی هستش...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
میلاد اعصاب نداریا[emoji1]
من با افشین موافقم، شواینی و ماتا جفتشون بیش از حد دوست داشتنین[emoji7]
ولی خب تصمیم مربیه که. کیو میخواد کیو نه،
به هر حال هر سه تاشون شایسته حداکثر احترامن[emoji108] [emoji111]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
با تاخیر برد رو تبریک میگم. دسترسیم به اینترنت خیلی محدوده و تلویریون هم ندارم!!
کلا از المپیک غافلم و همچنین از فوتبال.

گمان میکنم اولین موفقیت مورینیو در لیگ برتر، بردن همین کامینیتی شیلد بوده. بنابراین این برد رو به فال نیک میگیرم و امیدوارم روزهای خوب در انتظارمون باشه.

خرید پوگبا رو نمی‌پسندم. به هیچ وجه. اما انگار باید کلا از این جنس سلیقه‌ها که ریشه‌ در تاریخچه و فلسفه باشگاه داره، صرفنظر کرد. زمانهء غداری شده. افسوس.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
ونگالیستهای سابق هم بد نیست به خاطر فحشهایی که همین چند وقت پیش به بچه های اینجا دادن تا حمایت صدرصدی از ونگال بکنن ،،، یک عذرخواهی کوچیکی از بچه ها بکنن ...TheHomeLand...فرزین یا هر چیز دیگه ما مسئول رفتارهای مجازیمون هستیم. ونگال دوس داری هنوز؟
حسین جان پر واضحه که از نوع عکس‌العمل به دو پیامت (در واقع سکوت) می‌شه برداشت کرد که نکته‌سنجانه، مچ گرفتی! من هیچ ایرادی نمی‌بینم اگر کسی هم‌چنان عاشق ونگال باقی بمونه. اما مهم اینه که یک علاقهء شخصی، نمی‌تونه مجوری باشه برای توهین و پرخاش به مخالفین من.

به طور کلی وجود فضای چندصدایی باید آرزوی همهء ما در همهء عرصه‌ها باشه. و اینجا نمونهء کوچیک و کم اهمیتی از اصل اجتماعه. اینجاست که افراد می‌تونند از نظرگاه‌های مختلف به یک واقعه نگاه کنند و چه بسا من با خوندن نظر مخالفم (به شرط اینکه اسمش با میل شروع نشه :p) از خودم نپرسم، اوی اینجوری هم میشد موضوع رو دید. و این به من این شانس رو میده که همه‌جانبه‌تر به موضوع نگاه کنم. و چه بسا در پایان، هم‌چنان بر نظر اولیهء خودم باقی بمونم، اما این بار با دیدی وسیع‌تر و جامع‌تر.

در خصوص تعیین تکلیف حوادث کذشته، من این‌طور برداشت میکنم که آقا فرزین، دوست داره در جمع این دوستان عزیز و محترم، حضور داشته باشه. و همین تلاش، به نوعی پوزش‌خواهی محسوب می‌شه. یعنی وقتی کسی دوباره سعی می‌کنه به جمعی (که از اونجا بیرون رفته بوده) برگرده، معنایی نداره به جز پشیمانی. وگرنه چرا اینجا؟ ده‌‎ها صفحه، کلوب و سایت مشابه اینجا هست.

عذرخواهی با صدای بلند هم شهامت می‌خواد که متاسفانه من این رو کمتر در اجتماع‌مون می‌بینم. و ای کاش ایشون این شهامت رو می‌داشتند. لااقل برای من احترامشون بسیار بیش‌تر میشد. کلا برای من خیلی قابل احترام و تحسین‌اند کسانی که، خطای خودشون (که در اینجا منظورم اصلا حمایت از سرمربی پیشین نیست) رو می‌پذیرند و بخاطرش عذرخواهی می‌کنند.

در فضای مجازی که این رو اصلا نمی‌بینم. فضایی که هر کس می‌تونه در اون احساس قدرت بکنه. احساسی که برای ارضا کردنش ماجراهایی مثل صفحه مسی و پایه رخ میده.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اینکه بعضی از خریدها با فلسفه باشگاه همخوانی نداره کاملا درسته اما اینم که فقط با حفظ فلسفه اونم تو این شرایط فوتبال اروپا نمیشه بجایی رسید درست تره ونگر بعد از چندین سال بدون جام و فقط سهمیه گرفتن اینو فهمید بارسلونا و خیلی از تیم های دیگه هم همین رویه رو پیش گرفتن حتی یووه که اصلا خرج نمیکرد الان با 90 تا هیگواین رو میخره و ... این وضعیت روز فوتبال هست متاسفانه و نمیشه مثل گذشته خلاف جهت شنا کرد چون یکی مثل فرگوسن دیگه پیدا نمیشه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
حسین جان پر واضحه که از نوع عکس‌العمل به دو پیامت (در واقع سکوت) می‌شه برداشت کرد که نکته‌سنجانه، مچ گرفتی! من هیچ ایرادی نمی‌بینم اگر کسی هم‌چنان عاشق ونگال باقی بمونه. اما مهم اینه که یک علاقهء شخصی، نمی‌تونه مجوری باشه برای توهین و پرخاش به مخالفین من.

به طور کلی وجود فضای چندصدایی باید آرزوی همهء ما در همهء عرصه‌ها باشه. و اینجا نمونهء کوچیک و کم اهمیتی از اصل اجتماعه. اینجاست که افراد می‌تونند از نظرگاه‌های مختلف به یک واقعه نگاه کنند و چه بسا من با خوندن نظر مخالفم (به شرط اینکه اسمش با میل شروع نشه :p) از خودم نپرسم، اوی اینجوری هم میشد موضوع رو دید. و این به من این شانس رو میده که همه‌جانبه‌تر به موضوع نگاه کنم. و چه بسا در پایان، هم‌چنان بر نظر اولیهء خودم باقی بمونم، اما این بار با دیدی وسیع‌تر و جامع‌تر.

در خصوص تعیین تکلیف حوادث کذشته، من این‌طور برداشت میکنم که آقا فرزین، دوست داره در جمع این دوستان عزیز و محترم، حضور داشته باشه. و همین تلاش، به نوعی پوزش‌خواهی محسوب می‌شه. یعنی وقتی کسی دوباره سعی می‌کنه به جمعی (که از اونجا بیرون رفته بوده) برگرده، معنایی نداره به جز پشیمانی. وگرنه چرا اینجا؟ ده‌‎ها صفحه، کلوب و سایت مشابه اینجا هست.

عذرخواهی با صدای بلند هم شهامت می‌خواد که متاسفانه من این رو کمتر در اجتماع‌مون می‌بینم. و ای کاش ایشون این شهامت رو می‌داشتند. لااقل برای من احترامشون بسیار بیش‌تر میشد. کلا برای من خیلی قابل احترام و تحسین‌اند کسانی که، خطای خودشون (که در اینجا منظورم اصلا حمایت از سرمربی پیشین نیست) رو می‌پذیرند و بخاطرش عذرخواهی می‌کنند.

در فضای مجازی که این رو اصلا نمی‌بینم. فضایی که هر کس می‌تونه در اون احساس قدرت بکنه. احساسی که برای ارضا کردنش ماجراهایی مثل صفحه مسی و پایه رخ میده.
خوش آمدی علی جان...من از طرز نوشتن و محتوم دانستن نظر خودشون متوجه شدم که ایشون باید فرزین باشه و البته علاقه به کسی از جمله ونگال رو اصلا بد نمیدونم ولی فحش و ناسزا واقعا باید جلوش گرفته بشه در فضای مجازی هر کسی به هر دلیل ربز و درشتی اگر بخواد به افراد توهین کنه نتیجه اش میشه همین وضعیتی که امروز میبینیم اینکه ایشون دوباره اینجا فعالیت میکنه انگیزه اش میتونه چیزهای مختلفی باشه که برای من روشن نیست و فکر نکنم علاقه به این جمع انگیزه ایشون باشه....شاید انتخاب راهی مجدد برای قدرت نمایی و دوباره فحش و ناسزا دادن به یک عده انگیزه کافی باشه....

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
میلاد اعصاب نداریا
emoji1.png
اعصاب؟؟؟:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304:
گرفتی مارو؟؟ میدونی که در چند فصل گذشته، چقدر از نداشتن هافبک میانی ضربه خوردیم؟؟؟ مربی که گ...ز بارش نبود، فقط باید منتظر هنر بازیکن ها میموندیم، که اونها هم ر زده بودن، زمان رئیس هم این مشکل رو داشتیم، ولی رئیس اونقدر هنر داشت که به قول بچه ها از چوب هم بازیکن میساخت و میگذاشت وسط زمین، ولی بعداز اون؟ فقط بحث نداشتنش هم نبوده، بحث این بوده که باعث نابودی کسی مثل رونی شده!!!!
هافبک گرفتیم، فلینی و شواینی و اشنیدرلین، به نظرت کدومشون سود داشته واسه باشگاه، اگه نمیخریدیم و بجاش یه میله میگذاشتیم وسط زمین، بهتر جواب میداده!!!حداقلش 30تا بازی فصل رو از دست نمیداد این میله!!
کریک و شواینی که همش مصدومن(باز کریک بهتر از شواینی بود)، اشنیدرلین هم فقط اول فصل پیش خوب بود و بعداز مصدومیتش، دیگه خبری ازش نشد، فلینی هم که تکلیفش معلومه!!!!!
من با افشین موافقم، شواینی و ماتا جفتشون بیش از حد دوست داشتنین[emoji7]
به هر حال هر سه تاشون شایسته حداکثر احترامن[emoji108] [emoji111]
اشتباه نکن اصلان جان، احترام مال کسی هستش که 10 سال تو این باشگاه زحمت کشیده باشه، احترام مال کسی هستش که واسه باشگاه کاری کرده باشه، دوست داشتنی واسه عیال بار شدنت هستش:D، اینجا باشگاه منچستریونایتد هستش، نه خونه سالمندان و نه باشگاه فرهنگی ورزشی:general304::general304::general304:، قرار نیست که خونه خیریه باز بشه، بازیکنی که به درد باشگاه نمیخوره، با اوردنگی میندازنش بیرون، بزرگتر از ژاوی و رائول که نیست؟؟(آره میدونم که منچستر فرق داره، ولی همین فرق هاست که باعث شده به همچین وضعیتی بیوفته، تازه قضیه این هستش که واقعا رفتار خنده داری هستش که در رسانه ها داره انجام میشه، قبل از این اسم های خیلی بزرگتری در این باشگاه همچین وضعیتی داشتن، از کین گرفته تا RVP و ... نمیدونم دنبال چی هستن؟؟)
باید بندازن بیرون، جا برای جوونها باز بشه، جا برای رقابت باز بشه، جا برای کسی باز بشه که اگه پوگبا یا کریک مصدوم شد، بیاد بجاشون بازی کنه و بهتر هم باشه بخاطر انگیزش!!!!!

به شخصه اصلا خوشحال نیستم از موندن کسایی مثل فلینی، شواینی، دارمین، روخو و رومرو و حتی یانگ!!!(حالا یه کمی ضعف دفاع کناری داریم، یانگ بیشتر به درد میخوره) وقت رفتنشون هستش!!!!
وقت بازی دادن به امثال جکسون، پریرا، یانوزای، ویلسون، کین، فوسو منساه، رایلی، Donald Love هستش، این آهن پاره هارو باید انداخت بیرون، موو هم این رو خوب میفهمه، ولی در یک فصل نقل و انتقالات نمیتونه این کار رو بکنه، تا فصل دیگه همه آت آشغال هارو میندازه بیرون...مطمئن باش!!!!
پوگبا هم که رسما با 93.8 میلیون پوند اومد منچستر:
3559822_heroa.jpg

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اعصاب؟؟؟:D:D:D:D:general304::general304::general304::general304:
گرفتی مارو؟؟ میدونی که در چند فصل گذشته، چقدر از نداشتن هافبک میانی ضربه خوردیم؟؟؟ مربی که گ...ز بارش نبود، فقط باید منتظر هنر بازیکن ها میموندیم، که اونها هم ر زده بودن، زمان رئیس هم این مشکل رو داشتیم، ولی رئیس اونقدر هنر داشت که به قول بچه ها از چوب هم بازیکن میساخت و میگذاشت وسط زمین، ولی بعداز اون؟ فقط بحث نداشتنش هم نبوده، بحث این بوده که باعث نابودی کسی مثل رونی شده!!!!
هافبک گرفتیم، فلینی و شواینی و اشنیدرلین، به نظرت کدومشون سود داشته واسه باشگاه، اگه نمیخریدیم و بجاش یه میله میگذاشتیم وسط زمین، بهتر جواب میداده!!!حداقلش 30تا بازی فصل رو از دست نمیداد این میله!!
کریک و شواینی که همش مصدومن(باز کریک بهتر از شواینی بود)، اشنیدرلین هم فقط اول فصل پیش خوب بود و بعداز مصدومیتش، دیگه خبری ازش نشد، فلینی هم که تکلیفش معلومه!!!!!

اشتباه نکن اصلان جان، احترام مال کسی هستش که 10 سال تو این باشگاه زحمت کشیده باشه، احترام مال کسی هستش که واسه باشگاه کاری کرده باشه، دوست داشتنی واسه عیال بار شدنت هستش:D، اینجا باشگاه منچستریونایتد هستش، نه خونه سالمندان و نه باشگاه فرهنگی ورزشی:general304::general304::general304:، قرار نیست که خونه خیریه باز بشه، بازیکنی که به درد باشگاه نمیخوره، با اوردنگی میندازنش بیرون، بزرگتر از ژاوی و رائول که نیست؟؟(آره میدونم که منچستر فرق داره، ولی همین فرق هاست که باعث شده به همچین وضعیتی بیوفته، تازه قضیه این هستش که واقعا رفتار خنده داری هستش که در رسانه ها داره انجام میشه، قبل از این اسم های خیلی بزرگتری در این باشگاه همچین وضعیتی داشتن، از کین گرفته تا RVP و ... نمیدونم دنبال چی هستن؟؟)
باید بندازن بیرون، جا برای جوونها باز بشه، جا برای رقابت باز بشه، جا برای کسی باز بشه که اگه پوگبا یا کریک مصدوم شد، بیاد بجاشون بازی کنه و بهتر هم باشه بخاطر انگیزش!!!!!

به شخصه اصلا خوشحال نیستم از موندن کسایی مثل فلینی، شواینی، دارمین، روخو و رومرو و حتی یانگ!!!(حالا یه کمی ضعف دفاع کناری داریم، یانگ بیشتر به درد میخوره) وقت رفتنشون هستش!!!!
وقت بازی دادن به امثال جکسون، پریرا، یانوزای، ویلسون، کین، فوسو منساه، رایلی، Donald Love هستش، این آهن پاره هارو باید انداخت بیرون، موو هم این رو خوب میفهمه، ولی در یک فصل نقل و انتقالات نمیتونه این کار رو بکنه، تا فصل دیگه همه آت آشغال هارو میندازه بیرون...مطمئن باش!!!!
پوگبا هم که رسما با 93.8 میلیون پوند اومد منچستر:
مشاهده پیوست 953779
با کمال احترام من نظرم متفاوته با بیشتر حرفات [emoji108] [emoji4]

بالا