• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
با کمال احترام من نظرم متفاوته با بیشتر حرفات [emoji108] [emoji4]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
o_Oo_Oo_Oo_O:general111::general111::general111::general111::mad::mad::mad::mad:
:p:D;)
این هم چندتا پست جالب از طرفدارها:
2.JPG 1.JPG
به قول دوستان، مادرش رو هم خریدیم!!داره میره واسه تست پزشکی!! و به زودی رسمی میشه!!:general304::general304::general304:
این هم اولین اینترویو پوگبا، حرفهاش جالبه، میدونه چجور با هوادارها بسازه:
https://www.instagram.com/p/BI3kYM3gyRE/
...It looks like i just came back HOME, I was just in holliday​

Last edited:

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
من رسما از برخی دوستان که به شکل بچگانه و نسنجیده بهشون توهین کردم و با رفتارم اونهارو از خودم رنجوندم عذر خواهی میکنم شاید دیگه نیومدم اینجا اما هوادارای یونایتد یه چیز دیگه هستند اما نمیتونم ببینم به هیچ رکنی از باشگاه توهین بشه این باشگاه همینطوری به اینجا نرسیده با یه سلسله مراتبی ... به هرحال بابت رفتارم عذرخواهی میکنم مخصوصا از میلاد و امیدوارم هممون همیشه ازتیممون لذت ببریم و تا اخر عمر به تیممون افتخار میکنیم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مثل اینکه خروجی ها هم دارن از راه میرسند و ساندرلند مشتری اکثر بازیکناست

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
من رسما از برخی دوستان که به شکل بچگانه و نسنجیده بهشون توهین کردم و با رفتارم اونهارو از خودم رنجوندم عذر خواهی میکنم شاید دیگه نیومدم اینجا اما هوادارای یونایتد یه چیز دیگه هستند اما نمیتونم ببینم به هیچ رکنی از باشگاه توهین بشه این باشگاه همینطوری به اینجا نرسیده با یه سلسله مراتبی ... به هرحال بابت رفتارم عذرخواهی میکنم مخصوصا از میلاد و امیدوارم هممون همیشه ازتیممون لذت ببریم و تا اخر عمر به تیممون افتخار میکنیم
فرزین عزیز اگر من تاکید داشتم به عذرخواهی نمی‌خواستم کارآگاه بازی یا زرنگ بازی در بیارم کلا معتقدم مشکل پیش میاد بین انسانها ولی بهتره در موردش صحبت بشه تا مشکلات حل بشن نه اینکه در موردشون حرفی نزنیم و مدام گنده تر بشن...دنیای مجازی و رفتار در اون هم احتیاج به تمرین داره شما شاید در دنیای واقعی هرگز با دوستان چنین رفتار نمیکرید ولی خوب این پنهان بودن هویت در دنیای مجازی به انسان جرات خیلی کارها رو میده هر چند که همیشه هم این تلاش برای پنهان کردن هویت موفق نیست...امیدوارم رفتارهای همه ما در اینترنت درست بشه و معتقدم باید در موردش هر جا که هستیم باهم صحبت کنیم.... بگذریم..کاشکی زودتر قبل از اینکه مشخص بشه که شما کی هستید خودتون پیش قدم این کار میشدید ولی همین که زیرش‌نزدید و نگفتید فرزین کیه !!!من یکی دیگه ام جای شکرش باقیه...
در مورد اتفاقاتی که افتاد، همه ما یک خواسته مشترک داریم که سربلندی تیمه و اگر حرفی هم زده شد یا می شه از سر علاقه است...امیدوارم که باز اینجا فعالیت کنید و نشون بدید که اون اتفاقات فقط یک درگیری کودکانه بوده...من و شما با هم درگیری مستقیمی نداشتیم ولی امیدوارم میلاد و سایر دوستان هم عذرخواهی شما رو بپذیرند...

Last edited:

drh4m3d

Registered User
لایک‌ها
429
ترکیب مورد علاقه من
دخیا
اسمالینگ
جونز
شاو
والنسیا
شواینی
کریک
مارسیال
دیپای
رونی
ایبرا

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
سلام . یه پست بعد از چند وقت درگیری بابت سایت خودم .

انتقال پوگبا و اون بازی با انگیزه بازیکنان برابر لستر این نوید رو میده که شکوه و عظمت دهه قبل در حال برگشت است .....

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دخیا
شاو...بیلی....جونز....والنسیا
پوگبا..............‌‌‌...........اشنایدرلین
مارسیال......رونی.......میکی
ایبرا

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
لیگ از چه تاریخی شرو میشه دقیقا
دوشنبه هفته دیگه با بورنموث بازی داریم!...
آخرین شایعات میگه که گابی گل رو شاید گرفتیم و اورتون هم دنبال ماتا هستش، احتمال اینکه بره از منچستر زیاد هستش!...

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
دوشنبه هفته دیگه با بورنموث بازی داریم!...
آخرین شایعات میگه که گابی گل رو شاید گرفتیم و اورتون هم دنبال ماتا هستش، احتمال اینکه بره از منچستر زیاد هستش!...

دوشنبه نه میلاد جان یکشنبه ساعت ۱۷

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
خوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی اعلام کرد پول پوگبا در لیست ۱۸ نفره بازی با بورنموث قرار نداره, چون او تازه رسیده و هنوز در تمرینات گروهی با بقیه بازیکنان مچ نشده

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
خوزه مورینیو همچنین اعلام کرد که هنوز کار خرید بازیکن تمام نشده و نگاهش به چند بازیکن هست.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
Last edited:

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
شبکه های پخش کننده بازی فردا شب در مقابل بورنموث
راحت ترین شبکه همون Canal+ HD هست که میتونید بازی رو از ماهواره هاتبرد فرکانس 11278 ورتیکال 27500 با سیسیکم براحتی بصورت فول اچ دی تماشا کنید.

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    95.1 KB · نمایش ها: 9

TheHomeLand

Registered User
لایک‌ها
85
خوندن این مطلب جالبه:
مشاهده پیوست 954474
موو هم انگار که با جدا شدن یانوزای و مک نر و لاو، بازیکن جدید میخواد، طبق گفته گذشتش که اگه بازیکنی از تیم جدا بشه، جایگزینش هم خریده میشه!!!!
این هم دیدنیه:
http://video.varzesh3.com/video/121355/به-این-میگن-سرتوپ-و-چیپ-فوق-العاده
بازیکنهارو نمیشناسم، ولی لباس ها مشخصه!!!:p:D:D:D

البته یادمه ۲ یا ۳ روز قبل از رسمی شدن قرارداد رومانو تو توییتر اعلام کرد این مصاحبه فیک هست و اون تویییت همون توییتی هست که زیر عکس نقل شده. طوطی های توییتری به قول رایولا زیادند. حرف زیاد میزنن رومانو خودش یه فیسبوک داره یه حساب توییت و ستون نویس روزنامه گاردین هست کسانیکه منتشر میکنند از قول رومانو باید نقل کنند به منبع خبر اینطور باشه من هم همین الان میگم به نقل از رومانو کریس رونالدو همین الان به من گفت فصل بعد قطعا در یونایتد خواهم بود.

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
منچستر امسال تو جام باشگاه های اروپا حضور داره؟

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
7740d802957292c081e3e31f972ba359.jpg

ترکیب بازی
ماتا فیکسه
میکی رو نیمکت
ببیی توئه :|
جونزی و لینگارد کلا تو ترکیب نیستن :| یه پای جونز میرزه به بلیند تو دفاع :|
پ.ن: فونته رو هم قراره بخریم انگار