• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک میگم من هم برد رو.
خوب و منطقی بازی کردیم و برد توی دربی هم همیشه شیرینه [emoji6]
تقریبا بازیکنامون همه توی یه سطح خوب بودن و نه کسی گند زد نه کسی ستاره بود، هرچند شاو نیمه اول جلوی ناواس هر بار جا موند.

Sent from my HTC One X9 dual sim using Tapatalk

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اگه اشتباه نکنم 3 بازی رو از لیورپول برد و دو مساوی کرد و در مهمترین بازی کل دورانش مربیگریش در منچستر، به لیورپول باخت، در بازی هایی که 90 درصد اونها، دخیا بهترین بازیکن زمین میشد!!!!!!!!!!!!
تو هر بازی، شیرین 5-4 تا موقعیت 100 درصد گل رو گرفت، دخیا، آیا همچین نتایجی که با هنر دخیا بدست اومده، جای اتکا برای مربی داره؟؟؟ چیزی که باعث شد خبرنگارها در چند مرحله به حرومزاده تیکه بندازن و اون هم با قلدری گفت که تیم برده بازی رو و 1 بازیکن تاثیری نداشته، چیزی که خیلی ها میگن، باعث شد دخیا رابطش باهاش بد بشه و بخواد از منچستر بره!!!!!
اما اون چیزی که میگی در مورد منچستر که فلسفش فلان هستش، ما الان 4 فصل هستش که اثری ازش ندیدیم و فکر نمیکنم اونجوری که تو با اطمینان میگی گیگز میاد و فلان میکنه، اتفاق بیوفته، اول اینکه اگه موو نتیجه نگیره، باشگاه به شکلی ضربه میخوره که بلند شدن واسش، حداقل 5-4 سال طول میکشه و اخراج موو هم مطمئن باش که تا فصل دیگه، امکانش زیر صفر هستش، تو منچستر بهمین راحتی مربی عوض نمیکنن...

دمش گرم بالاخره یه مربی با جربزه پیدا شد که رونی رو بندازه بیرون، اشنیدرلین هم مثل فلینی، تف نمیارزه، یه بازی کرد تو این فصل روبروی فاینورد که همه دیدیم چه فضاحتی بود...
تازه شایعه شده که میختاریان رو هم زمستون میخواد رد کنه بره!!!!!! عجیبه که ما هر بازیکنی از دورتموند میخریم، اینجور سرنوشتی پیدا میکنه...
بگذریم از بازی بگیم که موو بالاخره فلینی رو انداخت بیرون با پر کردن خط هافبک، رسما هافبکهای سیتی رو از کار انداخت تو نیمه اول و بهتر بودیم نسبت به سیتی، ولی چه فایده که موقعیت درسته حسابی نداشتیم...
فکر میکنم باید رونی بیاد تو زمین به جای زلاتان، چون واقعا چند بازی که تف نمیارزیده...
با کنار گذاشتن رونی موافقم لازم بود نیمکت نشین شه، ولی اشنایدرلین فکر میکنم تو همین نیم ساعت کیفیت خودش رو نشون داد و مورینیو هم فکر میکنم بفهمه تو کارای دفاعی هم مورگان خیلی قوی تره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تبریک میگم من هم برد رو.
خوب و منطقی بازی کردیم و برد توی دربی هم همیشه شیرینه [emoji6]
تقریبا بازیکنامون همه توی یه سطح خوب بودن و نه کسی گند زد نه کسی ستاره بود، هرچند شاو نیمه اول جلوی ناواس هر بار جا موند.
کلا بازی های سنگین و دربی، باید باهوش و فرصت طلب باشی تا بازی رو ببری...
واقعا شاو خیلی با فرم خوبش فاصله داره که خیلی غمگینم میکنه...:general507:
با کنار گذاشتن رونی موافقم لازم بود نیمکت نشین شه، ولی اشنایدرلین فکر میکنم تو همین نیم ساعت کیفیت خودش رو نشون داد و مورینیو هم فکر میکنم بفهمه تو کارای دفاعی هم مورگان خیلی قوی تره

اشنیدرلین خیلی بهتر از اون درخت بی خیر، بود ولی چند وقتیه که خیلی افت کرده، اگه برگرده به اوجش، میتونه خیلی بهمون کمک کنه...
کلا تو 10 دقیقه آخر، هررا بریده بود و وسط زمین بیشتر راه میرفت، میترسم این هم دچار مصدومیت بشه این همه بازی میکنه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
درباره این شایعات هم زیاد جدی نگیرینشون ، متأسفانه میکی هنوز به سطح آمادگی لازم برا بازی نرسیده، ولی دیر یا زود میرسه و تو خط حمله خیلی هم کمکون خواهد کرد.
امیدوارم ایبرا هم تو بازی بعدی گل بزنه و این فشار از روش برداشته شه.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
کلا بازی های سنگین و دربی، باید باهوش و فرصت طلب باشی تا بازی رو ببری...
واقعا شاو خیلی با فرم خوبش فاصله داره که خیلی غمگینم میکنه...:general507:
دقیقا
مقایسه میکنم با بازی قبلیمون جلوی سیتی این بازی خیلی خیلی بهتر بودیم! واقعا موقعیتی ندادیم بهشون! و تا قبل گل زدن هم توپ و میدونو داشتیم کامل که جلوی تیم گواردیولا خیلی حرفه این قضیه.
درآخر هم امیدوارم این زوند خوبمون ادامه پیدا کنه و دوباره فلیینی نیاد و دوباره نخواد تکرار شه روند سینوسیمون...
کریک هم الحق خوب بازی کرد ، ناخودآگاه وقتی عکس باستی رو دیدم تو ورزشگاه به این فکر بودم که اونم احتمالا خیلی میتونست کمک کنه به تیم،
ولی خب ترافیک بازیکن زیاده و بالاخره تصمیم مربیه
این ترکیبمون رو دوست داشتم، ایشالا مو هم فهمیده لازم نیست برا برد انقد محتاطانه ترکیب بچسنه[emoji16]

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
نیمه دوم خیلی بهتر بودیم. زلاتان افت عجیبی کرده. موضوع این نیست که پاس گل رو داد، اگر فرناندو اونقدر احمقانه برای دفع توپ اقدام نمی کرد، توپ اصلا به ماتا نمی رسید. مهم اینه که اون پاس طلایی راشفورد رو گل نکرد. کاری که تا پارسال مثل آب خوردن میکرد.
فکر میکنم بهتر باشه بازیکن جانشین بشه. یا تغییری کلی در محل استقرارش ایجاد بشه.
این زلاتان بدرد نمیخوره. اما فارغ از همه اینها برد لازم، حیاتی و دلچسبی بود. تبریک
نمیدونم چرا گواردیولا اینقدر با خوشحالی با بازیکن هاش دست میداد. یک طوری بود که انگار خیلی از نتیجه راضیه!

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
اگه اشتباه نکنم 3 بازی رو از لیورپول برد و دو مساوی کرد و در مهمترین بازی کل دورانش مربیگریش در منچستر، به لیورپول باخت، در بازی هایی که 90 درصد اونها، دخیا بهترین بازیکن زمین میشد!!!!!!!!!!!!
تو هر بازی، شیرین 5-4 تا موقعیت 100 درصد گل رو گرفت، دخیا، آیا همچین نتایجی که با هنر دخیا بدست اومده، جای اتکا برای مربی داره؟؟؟ چیزی که باعث شد خبرنگارها در چند مرحله به حرومزاده تیکه بندازن و اون هم با قلدری گفت که تیم برده بازی رو و 1 بازیکن تاثیری نداشته، چیزی که خیلی ها میگن، باعث شد دخیا رابطش باهاش بد بشه و بخواد از منچستر بره!!!!!
اما اون چیزی که میگی در مورد منچستر که فلسفش فلان هستش، ما الان 4 فصل هستش که اثری ازش ندیدیم و فکر نمیکنم اونجوری که تو با اطمینان میگی گیگز میاد و فلان میکنه، اتفاق بیوفته، اول اینکه اگه موو نتیجه نگیره، باشگاه به شکلی ضربه میخوره که بلند شدن واسش، حداقل 5-4 سال طول میکشه و اخراج موو هم مطمئن باش که تا فصل دیگه، امکانش زیر صفر هستش، تو منچستر بهمین راحتی مربی عوض نمیکنن...

دمش گرم بالاخره یه مربی با جربزه پیدا شد که رونی رو بندازه بیرون، اشنیدرلین هم مثل فلینی، تف نمیارزه، یه بازی کرد تو این فصل روبروی فاینورد که همه دیدیم چه فضاحتی بود...
تازه شایعه شده که میختاریان رو هم زمستون میخواد رد کنه بره!!!!!! عجیبه که ما هر بازیکنی از دورتموند میخریم، اینجور سرنوشتی پیدا میکنه...
بگذریم از بازی بگیم که موو بالاخره فلینی رو انداخت بیرون با پر کردن خط هافبک، رسما هافبکهای سیتی رو از کار انداخت تو نیمه اول و بهتر بودیم نسبت به سیتی، ولی چه فایده که موقعیت درسته حسابی نداشتیم...
فکر میکنم باید رونی بیاد تو زمین به جای زلاتان، چون واقعا چند بازی که تف نمیارزیده...
بازبی هم رفت چند تا مربی عوض شد تا رئیس اومد و تیم رو دوباره ساخت
بعد میگه من کشته مرده موو نیستم! اشنایدرلین تف نمیرزه؟
اقا من دیگه هیچی نمیگم بهت همینکه ماتا هر بازی حالتو میگیره کافیه:D:p:p:p

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نیم دوم شاو عالی بود
چیزی که منو خیلی نگران کرد خوب بودن عجیبه برادر بلیند بود !:D گویا ساقیاشونو با والنسیا عوض کردن چون هر چقدر اون خوب بود والنسیا گند زد

اگه بجای 100 میلیونی که واسه اون دلقک بدرد نخور داد رویس و یه مدافع خوب خریده بود الان 3-0 برده بودیم
رشفورد وینگر نیست. زلاتان هم دقیقا به یه مهاجم مثل رشفورد نیاز داره تا کنار یا پشتش بازی کنه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
امروز بردیم چون کمتر ترسیدیم و تیم برای نباختن نیومده بود البته این رو هم باید بهش توجه کرد که سیتی هم اخیرا اصلا نتایج خوبی نگرفته و اونها هم روی فرم خوبشون نیستن من اعتقاد دارم یونایتد فعلی پتانسیل موفقیت های زیادی رو داره البته با کمی تغییر ولی همه ی اینها نیازمند یک ساختار خوب و کارآمده که باید مورون در تیم به اون برسه و روحیه جنگندگی رو به تیم برگردونه.....این برد از این جهت که سیتی رو بیشتر به بحران فرو بردیم شیرینیش بیشتره....

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
امروز بردیم چون کمتر ترسیدیم و تیم برای نباختن نیومده بود البته این رو هم باید بهش توجه کرد که سیتی هم اخیرا اصلا نتایج خوبی نگرفته و اونها هم روی فرم خوبشون نیستن من اعتقاد دارم یونایتد فعلی پتانسیل موفقیت های زیادی رو داره البته با کمی تغییر ولی همه ی اینها نیازمند یک ساختار خوب و کارآمده که باید مورون در تیم به اون برسه و روحیه جنگندگی رو به تیم برگردونه.....این برد از این جهت که سیتی رو بیشتر به بحران فرو بردیم شیرینیش بیشتره....
این ک مورینیو رو میگی مورون هی من حس میکنم میخوای با Moron ایهام داشته باشه نمدونم چرا؟[emoji12][emoji23]
جمله آخرت رو هستم شدییییید[emoji16]

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
این ک مورینیو رو میگی مورون هی من حس میکنم میخوای با Moron ایهام داشته باشه نمدونم چرا؟[emoji12][emoji23]
جمله آخرت رو هستم شدییییید[emoji16]

دقیقا منم همینو میخواستم بگم:D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
a53f7b5e7bd1a86d565d4bcb057af36e.jpg

یه نکته زیبا هم عذرخواهی مو بعد از بازی به خاطر باخت قبلی بود که در نوع خودش بسیار شایسته احترامه[emoji173]

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
پیش از فصل تو همین جا من خودم گفتم مورینیو عاشق منچسترهست و اگر قبول کرده بیاد یونایتد مطمئنا از نظر اخلاقی خیلی خودش رو بهتر می کنه و تغییر کرده و خواهد کرد ... یعنی از بازگشت مورینیو از رئال به چلسی این تغییر رفتار و منش در مورینیو کاملا مشهود و قابل لمس است ... چیزی که برخی دوستان نگران بودند و هم حق دارند و هم ندارند چون اخلاق ربطی به کیفیت فنی نداره !!!اخلاق برای عده ای مهم است ولی در فوتبال کیفیت فنی و نتیجه حرف اول اخر است ... مگر مورینیو به فرض زمانی که در چلسی بود و بد اخلاق بود که به عقیده من نبود اون همه جام گرفت کسی ناراحت بود ؟! هوادارای چلسی چند سال از قهرمانی هایی که مو اورد خوشحال بودند .... ضمن اینکه خود سرالکس ما مگر خوش برخورد و خوش اخلاق بود ؟! همه داوران و مربیان تیم های دیگر از سرالکس می ترسیدند و ویدئو های لب خونی های سر الکس هم در کنار زمین به اندازه کافی هست که وقتی عصبی میشد چیا می گفت که منشوری هم بدتر بود ...
در کل این معذرت خواهی مورینیو به این سبک بیشتر از برد به من چسبید و فکر کنم اون هوادارانی هم که هنوز با اخلاق زاویه داشتند الان دیدگاهشون نسبت به مو تغییر خواهد کرد ...

بابت برد هم تبریک میگم و زلاتان بعد از چند بازی عالی بود و خوب تیم رو راه انداخت ... پوگبا بدون اون درخت هم بهتر بود .... ماتا هم که مثل همیشه عالی ...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بعد میگه من کشته مرده موو نیستم! اشنایدرلین تف نمیرزه؟
نمیبینی عکسش رو گذاشتم پروفایلم، یه پوستر 1*2 هم ازش گذاشتم تو اتاقم، من عاشق موو هستم...o_O
اما موو هر چیزی باشه، بهترین گزینمون بوده در بین کسانی که وجود داشتن و شرف داره به هر دوتا مربی قبلیمون...
اقا من دیگه هیچی نمیگم بهت همینکه ماتا هر بازی حالتو میگیره کافیه:D:p:p:p
حرفی نیست که گل زد، ولی در تمام مدتی که تو زمین بود، حتی یک بار هم اسمش رو نشنیدم(منظورم اینه که خنثی بود تو زمین) و گل رو هم کسی ساخت که این همه بهش بد و بیراه میگی، زلاتان... درضمن دقت کردی که دیگه هیچ باشگاهی تو دنیا اسمی از رویس نمیاد واسش؟؟؟ رویس اگه تو انگلیس بازی کنه که 1 بازی میکنه و دو فصل مصدومه...
پوگبا هم که هافبکهای سیتی رو مچل کرده بود، فقط اگه بهتر از موقعیتهاش استفاده میکرد، حداقل دو گل زده بود تو این بازی...
کلا کریک و هررا تیم رو راه انداخته بودن و باعث شدن که فشاری روی دفاع ها وارد نشه، و گرنه که ...
کلا این نبود بیلی، خیلی بهمون میتونه ضربه بزنه، اما خوبه که بازی های آینده تیم، اونقدر سفت و سخت نیست و باید امتیازات رو بگیریم تا به صدر جدول نزدیکتر بشیم، دیشب هم فکر میکنم که 1-5-4 بازی کردیم و خط هافبک رو کلا بستیم، همین باعث برتریمون شد...
موو از روخو به شدت تعریف کرده...
بازی بعدیمون هم با وستهم شد در اتحادیه...o_O
شایعه شده که افتادیم دنبال موسی دمبله، مهاجم سلتیک که آمارش خیلی جالب بوده واسه زمستون(بعید میدونم اتفاق بیوفته)، فکر کردم که دمبله دورتموند رو میگن!!!!:p

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
یک نوع بیماری اعصاب و روانی یک دو سه سالیه بین هوادارن یونایتد گسترش پیدا کرده که در نوع خودش بحث برانگیزه... اسم این بیماری ونگالو فوبی یا ونگال هراسیست .....توی این پست میخوام ریشه یابیش کنم....
اخلاق فردی یک مربی خیلی ربطی به هوادارها نداره و معیار خوبی برای سنجش وفاداری و تواضع مربی یک تیم فوتبال نیست ولی احترام قائل شدن برای هوادار یک بحث دیگه هست. درسته همه ی اینها به نوعی از اخلاق فردی میاد ولی اگر عشق به کاری یا چیزی داشته باشید آدم مغرور و خود شیفته هم متواضع و فروتن میشه مثلا فرگی بعد از بیست و چند سال موفقیت در منچستر گفت که مدیون هواداران یونایتده و تشکر کرد که اجازه دادند یونایتد رو مربیگری کنه !!همه میدونیم فرگی چه کرده برای یونایتد و احتیاجی به دوره کردن دست آوردهاش نیست و اخلاق فرگی هم درباره اش همه جا بحث شده در ورژن بازیکن کسی مثل رایان گیگز یا اسکولز همیشه مثل یک سرباز برای تیم آماده به خدمت بودند در حالیکه شاید این رشادت از خصوصیات فردیشون شکل نگرفته بود..
اینکه بخوایم مربی ارث پدرشو از هوادارها نخواد چیز بزرگی نیست یا همیشه دنبال یک کس یا کسانی باشه که همه ی نتایج بد رو بندازه گردنشون این در واقع میتونه ریشه در عدم علاقه یا عشق به چیزی یا کسی داشته باسه... به نظر من ونگال شایسته اینه که بدترین تجربه کل دوران منچستر لقب بگیره ...چنین فرد نارسیست خودشیفته ای کارهاش و رفتارهاش زجردهنده بود و هیچ احساسی که خوب اون به باشگاه احساس تعلق میکنه از رفتارهاش در نمیود...خوب اگر هواداران یونایتد در قبال اومدن مورینیو واکنش نشون دادن منظور از اخلاق مشخصات اخلاق فردی مورون نبود بلکه نمیخواستند یک ونگال لایت یا اکسترا رو دوباره ببینند ونگال برای اکثر یونایتد ها یک تروما یا آستانه بود و خیلی ها موربنیو رو گزینه مناسبی برای ریکاوری از ونگال زدگی نمیدیدند.... اما مورینیو انصافا توی این چند وقت تغییر رویه داده و کمی از اون خودشیفتگیش کاسته شده شاید این تغییر رویه ریشه در همون علاقه ای که امیر بهش اشاره میکنه داشته باشه....
در پایان اگر شما هم حس میکنید مبتلا به ونگال هراسی هستید به این فکر کنید که ونگال الان جایی در زندگی شما نداره و شما میتونید آینده بهتری رو برای تیم مورد علاقه اتون متصور باشید ونگال تجربه وحشتناکی بود که میتونه برای هر تیمی با داشتن مدیران کودن رخ بده...

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
یک نوع بیماری اعصاب و روانی یک دو سه سالیه بین هوادارن یونایتد گسترش پیدا کرده که در نوع خودش بحث برانگیزه... اسم این بیماری ونگالو فوبی یا ونگال هراسیست .....توی این پست میخوام ریشه یابیش کنم....
اخلاق فردی یک مربی خیلی ربطی به هوادارها نداره و معیار خوبی برای سنجش وفاداری و تواضع مربی یک تیم فوتبال نیست ولی احترام قائل شدن برای هوادار یک بحث دیگه هست. درسته همه ی اینها به نوعی از اخلاق فردی میاد ولی اگر عشق به کاری یا چیزی داشته باشید آدم مغرور و خود شیفته هم متواضع و فروتن میشه مثلا فرگی بعد از بیست و چند سال موفقیت در منچستر گفت که مدیون هواداران یونایتده و تشکر کرد که اجازه دادند یونایتد رو مربیگری کنه !!همه میدونیم فرگی چه کرده برای یونایتد و احتیاجی به دوره کردن دست آوردهاش نیست و اخلاق فرگی هم درباره اش همه جا بحث شده در ورژن بازیکن کسی مثل رایان گیگز یا اسکولز همیشه مثل یک سرباز برای تیم آماده به خدمت بودند در حالیکه شاید این رشادت از خصوصیات فردیشون شکل نگرفته بود..
اینکه بخوایم مربی ارث پدرشو از هوادارها نخواد چیز بزرگی نیست یا همیشه دنبال یک کس یا کسانی باشه که همه ی نتایج بد رو بندازه گردنشون این در واقع میتونه ریشه در عدم علاقه یا عشق به چیزی یا کسی داشته باسه... به نظر من ونگال شایسته اینه که بدترین تجربه کل دوران منچستر لقب بگیره ...چنین فرد نارسیست خودشیفته ای کارهاش و رفتارهاش زجردهنده بود و هیچ احساسی که خوب اون به باشگاه احساس تعلق میکنه از رفتارهاش در نمیود...خوب اگر هواداران یونایتد در قبال اومدن مورینیو واکنش نشون دادن منظور از اخلاق مشخصات اخلاق فردی مورون نبود بلکه نمیخواستند یک ونگال لایت یا اکسترا رو دوباره ببینند ونگال برای اکثر یونایتد ها یک تروما یا آستانه بود و خیلی ها موربنیو رو گزینه مناسبی برای ریکاوری از ونگال زدگی نمیدیدند.... اما مورینیو انصافا توی این چند وقت تغییر رویه داده و کمی از اون خودشیفتگیش کاسته شده شاید این تغییر رویه ریشه در همون علاقه ای که امیر بهش اشاره میکنه داشته باشه....
در پایان اگر شما هم حس میکنید مبتلا به ونگال هراسی هستید به این فکر کنید که ونگال الان جایی در زندگی شما نداره و شما میتونید آینده بهتری رو برای تیم مورد علاقه اتون متصور باشید ونگال تجربه وحشتناکی بود که میتونه برای هر تیمی با داشتن مدیران کودن رخ بده...

بله حسین جان واقعا تغییر رویکرد مورینیو در زمینه حواشی و مدیریت اون ها کاملا مشهود و ستودنی است ... که همه اینها قطعا به محبوبیتش میان هواداران و رسانه ها منجر می شود ...
در مورد فن خال هم حجت را تمام کردی و عالی گفتی .... امیدوارم این کابوس هیچ گاه تکرار نشود .....
فردا هم با برنلی بازی داریم و به امید موفقیت و برد پر گل ...
امیدوارم شواینی در نیمکت رویت شود نه در جایگاه ... ولی بازدمش گرم که رو جایگاه هم کامل داره از تیم حمایت می کنه ....

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دقیقه 62 نتیجه 0-0 با برنلی!!!!! اونم تو الدترافورد

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
بسلامتی جناب هررا هم اخراج شدن!!!
خیلی وحشی شده این فصل! مسئله فقط این بازی نیست بازی های قبلی هم خطاهای الکی و پرخاشگری زیاد داشت

بالا