• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
برادر من تو سر فن خال هم همینو میگفتی اولش یه مدتم اگر خاطرت باشه عکس پروفایلت بود!!!
صفحه قبل هم گفتم 1000 تا هم موقعیت ایجاد کنی گل نزنی بدرد نمیخوره!
افشین جان، باید بگم که اشتباه میکنی، چون تنها کسانیکه قبل از اومدن اون حرومزاده باهاش مشکل داشتن و نمیخواستن به تیم بیاد، بنده و حامد بودیم، چون کاملا میشناختیمش و دقیقا همون چیزهایی که در موردش گفتیم، اتفاق افتاد...
تنها کسی که هیچ وقت از حرومزاده تعریف و طرفداری نکرد، من بودم، عکس پروفایل رو بیشتر باید دقت میکردی، چون یه بن خوشکل روش بود...:D
افشین جان وقتی تیم موقعیت ایجاد میکنه، مثلا در بازی با برنلی، 37 ضربه به سمت دروازه داشتیم که یک رکورد در EPL بدست اومده!!!!! تیم مشکل بازی تیمی نداره پس، مشکل زدن ضربه های آخر بوده، اصلا هم قبول نمیکنم که زلاتان بد بازی کرده، چون وقتی خلاصه بازی رو دیدم، قشنگ تو همه موقعیتهایی که ایجاد شده بود، یک پاش زلاتان بوده و تاثیرش کاملا مشخص بوده(بازی قبلی هم که تنها گل بازی رو واسمون ساخت)، زدن ضربات آخر رو حرفی ندارم بزنم، چون فکر میکنم که قضیه روحی هستش و باید با بردن چند بازی پشت سر هم تیم به اون روحیه بردن برسه، یادت میاد که گفتم از بازی روبروی سیتی میترسم، دلیلش فقط همین و همین بود که باخت روبروی اونها، باعث میشه تیم روحیش رو از دست بده و دیدی که پشت سر هم، چه نتایجی بدست اومد...
قهرمانی که تموم شد رفت! این اقا اینطوری میخواد سهمیه بگیره؟ با تساوی مقابل تیمایی مثل برنلی اونم تو الدترافورد؟
چرا اینقدر ناامیدی پسر؟ تو EPL اختلاف امتیازات خیلی بیشتر از این جبران شده، تازه اینجوری فکر کن که تیمهای بالای جدول، هنوز هیچکدوم با هم بازی نکردن و فقط 10 بازی از فصل گذشته و هنوز 18 بازی دیگه مونده، واسه تیم مورینیو، هنوز خیلی زود هستش که بخوای با این صراحت نظر بدی...
به شخصه تا آخر فصل و ابتدای فصل بعدی منتظر نتایج خوب از این تیم هستم خیلی زیاد هم بهش امید دارم، چون واقعا خیلی خیلی بهتر شدن نسبت به اون دوران فلاکت بار 3 فصل گذشته، اگه مثل زمان اون حرومزاده بود که دو فصل هیچ تفاوتی نکرد و حتی بدتر شد، از همون ابتدا میکوبیدمش، ولی الان فقط دارم رشد خیلی زیاد تیم رو میبینم، نتایج شاید عالی نباشه، ولی نتایج هم برمیگرده، وقتی داوری و بدشانسی نباشه...
رونی که اره افتضاحه ولی من اونو با زلاتان مقایسه کردم که 100% بازیکن مفید تری هست نسبت به جناب ادعا!
افشین بازی رو نگاه کن و تاثیر زلاتان رو تو بازی نگاه کن و نه فقط به گل نزدنش، درسته باید گل بزنه و چند بازی که این کار رو نتونسته بکنه، ولی سودش تو زمین اونقدر زیاد هست که 100ها بار بهتر از رونی باشه...
تیم از لحاظ تاکتیکی پیشرفت داشته ولی از لحاظ روحی و خرید همچنان فوق العاده افتضاحه! جز بیلی که اونم به فنا رفت(از شانس ما) سه تا خرید دیگه ایشون ناموفق بودن. به میخی که فرصت نداد. پوگبا که فکر کرده تو هالیووده . جناب زلاتان هم انگار اومدن دیزنی لند !!!!
زمستونم که نمیشه دو تا خرید درست و حسابی مثل گریزمان انجام داد
خیلی خوبه که؟ تیم اینقدر بهتر شده ولی خریدها این کار رو نکردن؟ درسته؟ پس مربی این کار رو کرده؟
البته من میگم که هم پوگبا و میخی هنوز تو تیم جا نیوفتادن(اگه یادت باشه، رئیس وقتی بازیکنی میخرید، شاید در فصل اول یک بازی هم بهش نمیرسید و حسابی میگذاشت با تیم جا بیوفته حالا پوگبا از اول بازی کرده، نیاز تیم بوده ولی میخی رو نگاه کنی در پستش لینگارد و مارسیال و دیپای و یانگ رو داریم که شانس ما هم مارسیال و لینگارد خیلی ضعیف بودن امسال و دیپای و یانگ هم که وضعیتشون معلومه...)، پوگبا که چند بازی که داره خیلی خوب بازی میکنه و نبودن اون درخت بی خیر داره به سودش تمام میشه(هررا اخراج شد، پس به احتمال زیاد بازی بعدی فلینی رو میزاره تو زمین!!!!:general208:) ولی در مورد خرید گریزمن، امکانش صفر به نظر میرسه، چون هم PSG دنبالشه و هم اتلتیک زمستون نمیفروشه این بازیکن رو...
ولی حرفهای زیادی هستش از خرید وینگ بک بنفیکا و مهاجم سلتیک و یکی دوتا خرید جوون دیگه...
موو که نمیتونه معجزه کنه تو این مدت کم اومدنش؟ باز هم میگم، موو رو جز برای گرفتن جام، برای هیچ چیز دیگه ای به منچستر نیوردن...
اینم یک نمونه دیگه از حرفم:
http://www.tarafdari.com/خبر/581082/هیتون-ضربه-ابراهیموویچ-تقریبا-دست-من-را-شکست
همه دروازه بانها، جلوی ما از ناموس و جونشون مایه میزارن...:general208:

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
برادر من تو سر فن خال هم همینو میگفتی اولش یه مدتم اگر خاطرت باشه عکس پروفایلت بود!!!
صفحه قبل هم گفتم 1000 تا هم موقعیت ایجاد کنی گل نزنی بدرد نمیخوره!
قهرمانی که تموم شد رفت! این اقا اینطوری میخواد سهمیه بگیره؟ با تساوی مقابل تیمایی مثل برنلی اونم تو الدترافورد؟
رونی که اره افتضاحه ولی من اونو با زلاتان مقایسه کردم که 100% بازیکن مفید تری هست نسبت به جناب ادعا!
تیم از لحاظ تاکتیکی پیشرفت داشته ولی از لحاظ روحی و خرید همچنان فوق العاده افتضاحه! جز بیلی که اونم به فنا رفت(از شانس ما) سه تا خرید دیگه ایشون ناموفق بودن. به میخی که فرصت نداد. پوگبا که فکر کرده تو هالیووده . جناب زلاتان هم انگار اومدن دیزنی لند !!!!
زمستونم که نمیشه دو تا خرید درست و حسابی مثل گریزمان انجام داد

پوگبا عالي بود اين دو سه تا بازيا[emoji849]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
میلاد نظر من و تو با هم فرق میکنه هیچکدوم هم حرف همو قبول نمیکنیم ولش کن
پوگبا عالي بود اين دو سه تا بازيا[emoji849]

نسبت به گرون ترین بازیکن تاریخ بودنش عالی بوده؟ نه فکر نکنم ! حتی بهش نزدیک هم نیست

یه رفتار حرفه ای و اخلاقی دیگه از جناب مورینیو دیدیم ! شواینی رو از ترکیب رزرو ها هم کنار گذاشته!
شما میگید رفتارش بهتر شده من میگم داره زیر ابی میره. یه خرده جا پاش محکم شد اونوقت همدیگه رو میبینیم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خبر دارم خبر خوووب
اولا كه تولد ١٩ سالگي رشفورد بود، مبارك باشه[emoji16]
دوم اينكه باستي به تمرين با تيم اصلي برگشته تا نشريات زرد لندني خفه خون بگيرن[emoji7][emoji12][emoji23]
سوم هم اينكه فيل جوووووونز هم برگشت به تمرينا[emoji7][emoji108]
6dc6cfa609746cc101050d4e0f98c176.jpg
0e3e436108dad67c0a70129138abb5ba.jpg

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خبر دارم خبر خوووب
اولا كه تولد ١٩ سالگي رشفورد بود، مبارك باشه[emoji16]
دوم اينكه باستي به تمرين با تيم اصلي برگشته تا نشريات زرد لندني خفه خون بگيرن[emoji7][emoji12][emoji23]
سوم هم اينكه فيل جوووووونز هم برگشت به تمرينا[emoji7][emoji108]
حداقل فهمیده که فلینی بازیکن نیست، با محرومیت هررا، یکی از گزینه های اصلی کم شده، فلینی هم که تعطیله، پس فقط میمونه کریک و اشنیدرلین، دلیل برگشتن شواینی هم همینه دیگه...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خوشحالم. مورینیو به نظر میرسه از فصل قبلش درس گرفته باشه. لجبازی رو گذاشته کنار. به نظر من حضور باستی برای تیم میتونه مفید باشه.

باستی مطمئنا اگه از نظر بدنی مشکل نداشته باشه جنازه اش از فلاینی بهتره.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
من با حرفهای افشین تا حدی موافقم اما مورینیو رو کسی نمیبینن که برنامه ریزی شده بخواد تغییر چهره بده اگر جا بیفته احتمال زیاد لجبازیهاش رو شروع میکنه ولی اگر جا بیفته!!این تثبیت شدن شاید هیچ وقت اتفاق نیفته ....من خرید پوگبا رو نگرش وودوارد میدونم تا انتخاب مستقیم و اصرارورزی مورون چون وودی تصمیم گرفته از منچستر یک بنگاه اقتصادی قوی بسازه و این شکل خریدها روند رو هموار میکنه برای اینکار...خریدهایی مثل پوگبا بیشتر از اینکه کارکرد فنی داشته باشند کارکرد اقتصادی و مدیریتی دارند البته ممکنه پوگبا به بازیکن بزرگی برای ما تبدیل بشه..وودی یک پروژه طولانی مدت برای تحول اقتصادی و مدیریتی یونایتد داره که توی این پروژه جایی برای رمانتیک بازی و آوردن یکی مثل گیگز نیست...مورینیو مناسب ترین انتخابه و خوب جدل بین میلاد و افشین هم از دو نگرش متفاوت بر میاد افشین هنوز غلبه ی سرمایه بر خاطره بازی رو قبول نکرده...

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
البته به پست بالا اضافه کنم نمیشه منچستری بود و خاطره باز نبود این تیم آنقدر پر از خاطرات ریز و درشت هست که به عنوان هوادار ناخودآگاه دیدن اینکه باشگاهت داره به سمت تجاری شدن محض با سرعت نور میره سخت و غیر قابل باوره...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
از اینجا میتونید یه خلاصه پر پیمون از بازی با برنلی رو ببینید:
http://www.timesoccer.com/video/manchester-city-vs-burnley-live-highlights-premier-league.html
واقعا موندم که این بازی چطور گل برای ما نداشته، ماتا هم که کم موقعیت خراب نکرد تو این بازی، حتی بیشتر از زلاتان موقعیت خراب کرد...
ولی ... ننه کلاتنبرگ...
دارم نگاه میکنم که این بزغاله چقدر بی شرف بوده در بازیهای ما، بازی روبروی لیورپول که 3تا پنالتی تو یه بازی گرفت، بازی با لستر دو فصل پیش!!! بازی با چلسی، بازی با استوک دو فصل پیش(اگه اشتباه نکنم) بازی با سیتی امسال و این هم بازی با برنلی!!!!!!!
موندم اگه یه حیوون میگذاشتن بعنوان داور، بهتر میبود...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تبریک میگم، داوری این شکلی، مربی رو محروم هم کردن...
موو یک جلسه محروم شده و 50 هزار پوند هم جریمه...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خب بريم براي بازي
روني جاي ايبرا فيكسه نوك حمله
اشنايدرلين هم كنار ئررا
خوبه ك فلييني رو نذاشته فك كنم ديگه ميشه مطمئن شد عاقل شده[emoji23]

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بسم الله...
هنوز TV رو نگرفتیم...
گزارشگر گوسفند کی باشه؟؟؟؟؟:general208::general208::general208:
یکی این گوسفند رو بگیره!!!!!!!! مربی متوسط ایرانی!!!!!!!!!!:general210::general210::general210:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بسم الله...
هنوز TV رو نگرفتیم...
گزارشگر گوسفند کی باشه؟؟؟؟؟:general208::general208::general208:
یکی این گوسفند رو بگیره!!!!!!!! مربی متوسط ایرانی!!!!!!!!!!:general210::general210::general210:

برن ورزش تاجيك ببين بهتره
صداي ورزشگاه وحشتنااااكه[emoji85][emoji33]

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
شانس اوردیم که پنالتی نداد...
آخه این چه جای تکل زدنه؟؟؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این گل اول بازی چه روحیه ای داده بهشون، وحشتناک انگیزه گرفتن و پرس میکنن...
یکی مارو از دست این بزغاله نجات بده، صدارو باید بست...

بالا