برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خبرهای خوشی به گوش میرسه

پوگبا و بایی دارن برمی‌گردن

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
انگار که یه اتفاقاتی میخواد بیوفته و موو به فکر خرید افتاده، اسکای مطلب زده که افتادیم دنبال رویس...
شاید خبر خوبی باشه، ولی من اینجوری نگاه میکنم که رویس که همینجوری همیشه مصدومه، بیاد منچستر، دیگه باید خداحافظی کنه از فوتبال...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بازی خیلی مهمی داریم امروز،
با نبود کین امیدوارم راحت ببریمشون، هر چند تاتنهامو نمیشه راحت برد :))
ولی خب فکر میکنم برنده این بازی تا حد زیادی مشخص میکنه رقیب سیتی برای قهرمانی این فصل کی خواهد بود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
متاسفانه من بازی رو نمیبینم، ولی اگه موو بخواد باز هم با 5 دفاع بازی کنه و برای صفر صفر بیاد تو زمین، من با اطمینان میگم که این موو برای منچستر قهرمانی EPL نمیتونه بیاره تا وقتی بخواد اینجوری بازی کنه تیمش...
درسته که مصدومهای خیلی زیادی داریم و همش داریم ضربه میخوریم، ولی واقعا اگه تیم مشکل بازیکن داره، چرا خرید نکردیم؟؟؟؟ پس تیم مشکل بازیکن نداره و باید تو همه بازیها برای برد به زمین بیایم...

Last edited:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
بالاخره اینا هم از خر شیطون اومدن پایین و یه بازی از لیگ برتر دارن نشون می دن.

نیمه اولمون هر چند باز هم دفاعی بازی کردیم و کیفیت تیم چنگی به دل نمی زد ولی از دو بازی قبلی بهتر بودیم به نظر من. البته تاتنهام هم خیلی زهردار نبود ولی ما هم عقب کشیده بودیم. در کل بردن تو این بازی دور از دسترس به نظر نمیاد اگر یه ذره جربزه نشون بدن بازیکنا و مربی.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
نیمه اول که اصلا چنگی به دل نزد، اولش خوب شروع کردیم و با پرس از جلو بازی دستمون بود، ۲،۳ تا موقعیت هم داشتیم که با عجله کردن از دست رفت.
منم موافقم، این بازی رو میشه برد.
میکی افتضاح بود و نیمه دوم فکر میکنم جاشو به لینگارد یا ماتا بده

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
مارسیال به جای راشفورد اومد من نمیفهمم دوتای اینا چرا نباید بازی کنن راشفورد نیمه دوم یکی دو تا حرکت خوب انجام داد و تحرکش بد نبود

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
ولی جواب داد مارسیال گل خوبی زد من نمیفهمم چرا از اول نمیزاره مارسیال رو هرچند الانم کاری که باید میکرد رو کرد کاش این ده دقیقه نتیجه حفظ بشه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ولی جواب داد مارسیال گل خوبی زد من نمیفهمم چرا از اول نمیزاره مارسیال رو هرچند الانم کاری که باید میکرد رو کرد کاش این ده دقیقه نتیجه حفظ بشه
به قول افشین مارسیال این فصل سولسشر شده :دی
فقط وقتی تعویضی میاد میترکونه
نیمه دوم کاملا سرتر بودیم و حقمون فقط برد بود،
تبریک میگم برد شیرینی هم بود و فاصلمون با صدر زیاد نشد،
قطعا با اضافه شدن ایبرا و پوگبا خیلی بهتر میشیم

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
یه برد شیرین مورینیویی. مالکیت توپ عمدتا دست حریفه ولی در واقع بازی تحت کنترله و حریف فرصت چندانی برای گلزنی پیدا نمی کنه.

واقعا خوب شد بایی برگشته. تو همین بازی نگاه کنید تفاوتش با اسمالینگ خیلی واضحه. محکم تر، حواس جمع تر و خیلی سریع تره.

یانگ انصافا چه خوب شده! تو همه ی بازی هایی که این فصل ازش دیدم می شه گفت عالی بوده.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
تبریک بابت برد...
مثل اینکه مورینیویی باز هم بردیم، البته تو بازیهای سخت، انتظار دیگه ای ندارم...
حسین جان، نه رشفورد و نه مارسیال، سمت راست نمیتونن بازی کنن، درحقیقت یه چیزی اونور فاجعه بودن، هر موقع اون سمت بازی کردن، تازه این خودش یه تاکتیک هستش که با رشفورد مدافع های روبروش رو خسته کنیم و بعد مارسیال رو بیاریم تو که کار رو تمام کنه، قضیه اینه که برعکسش تقریبا اصلا اتفاق نیوفتاده، مارسیال تو تمام بازی هایی که از اول تو زمین بوده، افتضاح بوده...
خوب بدون پوگبا، امتیاز از دست ندیم، خیلی خوب هستش، ولی قضیه اینه که بد امتیاز از دست دادیم تا الان و باخت روبروی هادرزفیلد و مساوی برابر استوک، میشه گفت که خیلی گرون برامون تمام خواهد شد...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
با اضافه شدن پوگبا و زلاتان و خرید حداقل سه بازیکن کناری قدرت این تیم بیشتر خواهد شد
البته بعید می‌دونم قهرمان بشیم بخصوص با قدرتی که سیتی این فصل داره
اما تو همون ۳ تای بالای جدول هم کار رو تمام کنیم خوبه

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اگر کسانی رو با معنی کلاسیکتر وینگر داشتیم شاید مارسیال میتونست ۹۰ دقیقه هم آنقدر خطرناک باشه به این معنی که کسی اگر بتونه از کناره ها حرکت کنه مارسیال برای انتقال توپ از یک سوم دفاعی حریف به محوطه جریمه با حرکات انفجاری عالیه ولی بازیکنی نیست که بتونه لب خط حرکت کنه و توپ رو از کناره ها به سمت دروازه نزدیک کنه راشفورد هم این خصوصیت رو نداره من فکر میکنم از مارسیال و راشفور در نقش چیزی شبیه به مهاجم سایه میشه استفاده کرد به طور هم زمان ولی این نیاز به دو تا وینگر خیلی خوب در چپ و راست داره که بتونن توپ رو به حرکت در بیارن تا فضای حرکت باز بشه برای مهاجم سایه ولی ما چنین بازیکنانی رو نداریم نمیدونم چه کسانی به عنوان وینگر الان در بازار نقل و انتقالات قابل خریداری بودند یا هستن؟

Last edited:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
اگر کسانی رو با معنی کلاسیکتر وینگر داشتیم شاید مارسیال میتونست ۹۰ دقیقه هم آنقدر خطرناک باشه به این معنی که کسی اگر بتونه از کناره ها حرکت کنه مارسیال برای انتقال توپ از یک سوم دفاعی حریف به محوطه جریمه با حرکات انفجاری عالیه ولی بازیکنی نیست که بتونه لب خط حرکت کنه و توپ رو از کناره ها به سمت دروازه نزدیک کنه راشفورد هم این خصوصیت رو نداره من فکر میکنم از مارسیال و راشفور در نقش چیزی شبیه به مهاجم سایه میشه استفاده کرد به طور هم زمان ولی این نیاز به دو تا وینگر خیلی خوب در چپ و راست داره که بتونن توپ رو به حرکت در بیارن تا فضای حرکت باز بشه برای مهاجم سایه ولی ما چنین بازیکنانی رو نداریم نمیدونم چه کسانی به عنوان وینگر الان در بازار نقل و انتقالات قابل خریداری بودند یا هستن؟
واقعا قحطی وینگر راسته! اگر بخوایم گزینه های مطمئن و جوون رو اسم ببریم چند تا بازیکن بیشتر نیستن که اکثرا هم انتقالشون خیلی بعیده. دمبله، سانه، دیبالا و... . نمی دونم مثلا لمار در دسترس هست یا نه.
اون دیماریای لعنتی اگر اون فصل یه کم کمتر افتضاح بود و تو تیم نگهش می داشتن و به اوج بر می گشت دقیقا همون چیزی بود که الان بهش نیاز داریم.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حالا نمیدونم که چقدر موو بهش اعتقاد داره دیگه، ولی میتونیم حتی زمستون به فکر خرید دیماریا هم باشیم...
لمار هم خوبه، اسم رویس هم که رسما اومده بیرون از طرف اسکای...
ولی میگن که اوزیل هم خیلی نزدیکه به تیم، حالا معلوم نیست که اوزیل وینگر راست بازی کنه، شاید پشت مهاجم بازی کنه و مخیتاریان رقیب پیدا کنه، ولی اصل قضیه این هستش که ما مشکل وینگ بک هم داریم، درسته که یانگ و والنسیا، تا اینجای فصل خوب بودن، ولی با یه مصدومیت، رسما به ... میریم.
همونطوری که الان با نبودن پوگبا به ... رفتیم و اگه فرض کنیم که لوکاکو مصدوم بشه، دیگه ... باز خوبه که زلاتان برمیگرده، ولی نه رشفورد و نه مارسیال، ثابت کردن که عرضه مهاجم اصلی بازی کردن رو ندارن...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اصلان ناقص نیست؟
واقعا عجیبه که این هفته میخواد شبکه ورزش بازی منچستر بنفیکارو پخش کنه...:general210:
چرا بد کراپ شده:D
البته اصلش همونه دیگه این میمو هر سری یه تیم میبره چندتا بازی میذارن ولی این تهش خیلی خوب بود مارسیال با تیپا زد پرتش کرد بیرون:general304:
کلا مثل این که گوش شیطون کر آدم شدن میخوان نشون بدن بازیای تیمهای انگلیسیو،
۱۰ روزه درست شده ببینیم تا کی ادامه داره

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چرا بد کراپ شده:D
البته اصلش همونه دیگه این میمو هر سری یه تیم میبره چندتا بازی میذارن ولی این تهش خیلی خوب بود مارسیال با تیپا زد پرتش کرد بیرون:general304:
کلا مثل این که گوش شیطون کر آدم شدن میخوان نشون بدن بازیای تیمهای انگلیسیو،
۱۰ روزه درست شده ببینیم تا کی ادامه داره
مطئنا تا وقتی که منچستر بیاد صدر جدول...
یه سوال هست این وسط، در مورد قرعه کشی UCL ، تیمهای هم ملیت بهم نمیخورن، درسته؟ تا کدوم مرحله از دور حذفی؟
باید 100 درصد که صدرنشین بشیم، یه سری مزیتها داره، مثلا بازی رفت تو خونه حریفه...

بالا