برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
مطئنا تا وقتی که منچستر بیاد صدر جدول...
یه سوال هست این وسط، در مورد قرعه کشی UCL ، تیمهای هم ملیت بهم نمیخورن، درسته؟ تا کدوم مرحله از دور حذفی؟
باید 100 درصد که صدرنشین بشیم، یه سری مزیتها داره، مثلا بازی رفت تو خونه حریفه...
جدا قانونی داریم که تیم های یه کشور به هم نخورن؟ امسال با توجه به عملکرد تیم های انگلیسی قطعا حداقل 4 و شاید هم 5 تیم از انگلیس تو مرحله یک هشتم هستن. اگر این قانون وجود داشته باشه احتمالا فصل درخشانی در انتظار انگلیسی هاست.
یادش به خیر سال هایی که 3 تیم انگلیسی تو نیمه نهایی حضور داشتن.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ترکیب اومد، جونز کلا نیست،
یانگ و رشفورد روی نیمکتن احتمالا برای بازی با چلسی
ماتا و لینگارد فیکسن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مک تامینی هم داره بازی میکنه!!!!!
واقعا ترکیب عجیبه...
ولی خوب، بنفیکا باید گفت که ضعیف ترین تیم گروه حساب میشه، ولی فکر میکنم الان در خطرناک ترین وضعیتشون بهشون خوردیم، هیچی برای از دست دادن ندارن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این مارسیال کی تو زندگیش کاشته زده که الان گذاشتن بزنه؟؟؟
یعنی این تیم اینقدر بی در و پیکره؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مارسیال نگو، مارادونا بگو...
این گوشه تصویر، اون قسمت که مشکی کردن، دلیلش چی هستش؟؟؟
یعنی بازی رو دزدیدن؟؟؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
سوپر سیو دیگه از دخیا...
چرا اینجوری توپهارو دفع میکنن مدافع ها؟؟؟؟
این بایی هم انگار قرص جونز و اسمالینگ خورده...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
نیمه اول جالبی نبود، فقط حرکات مارسیال و یکی دو حرکت که ماتا واسه لوکاکو انداخت، خیلی موو دیگه بیخیال بازی میکنه تیمش، اگه قرار باشه، اینقدر زود بی انگیزه بشن، چطور میخوان قهرمانی بدست بیارن؟
اصلا خلاقیت نداریم وسط زمین، تیم خیلی سرد و بی روح بازی میکنه...:(

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
البته در نظر بگیرید که یه سری بازیکن ها هم به دلایل مختلف بازی نمی‌کنند

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
گفتم امشب این بایی قرص جونز و اسمال خورده!!!!!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اونقدر بازی سرد و بی روح هستش که رسما تماشاچی های منچستر، ورزشگاه رو دقیقه 80 به بعد خالی کردن، حتی یه تشویق هم نکردن تو 90 دقیقه منچستر رو...
یه بازی واقعا زشت از منچستر...
نمیدونم، اول فصل رو نگاه میکردیم و حتی فصل پیش، میگفتیم که موو سبک بازیش رو عوض کرده، ولی الان 5-4 بازی هستش که قشنگ داره همون بازی همیشگی مسخره خودش رو انجام میده، منچستری ها هم اصلا خوششون نمیاد از این سبک بازی...

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک میگم برد رو،
بر خلاف میلاد به نظرم خیلی خوب بازی کردیم و کلی هم موقعیت داشتیم که با یکم دقت و شانس میشد بازی ۴،۵ تا گل داشته باشه.
مارسیال سمت چپ ویرانگر بود، واقعا گل کوچیک طور دریبل میزد همرو :))
لوکاکو یکی از بدترین بازیهاش بود، هرچند تو بازی سازی و ... کمک کرد ولی باید یک گل رو میزد حداقل
مک تامینی به نسبت بازی اولش واقعا عالی بازی کرد

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بایی فوق العاده بود، به جز اون یک اشتباهش واقعا بی نقص بازی کرد و تقریبا هر چی توپ بود جمع کرد
هم باهوشه، هم سریع و هم خیلی قلدر، تنها ایرادش پاس ها و بازی سازیش هست که باید درست شه
دارمیان و بلیند کماکان اتوبان بودن، ولی خوشم اومد خونسرد پنالتی رو زد بلیند
دخیا هم ۲،۳ تا سیو عالی داشت
در کل بازی سختی نبود، ۱۰،۱۲ دقیقه آخر هم به کل ول کردن بازی رو، یه جورایی از الان تمرکز رو بازی چلسیه که ۳ امتیازش واسمون حیاتیه
با این وضعی که سیتی داره پیش می‌ره نمیشه به ۱ امتیاز خارج از خونه قانع بود، این چلسی هم تیمی نیست که نتونیم ببریم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
ببین اصلان، تیمی که میخواد قهرمان بشه، به فکر مساوی گرفتن از حریفها تو خونشون، نباید باشه(فلسفه موو)...
بازی دیشب خوب یا بد رو از تماشاچی هایی که ورزشگاه رو خالی کرده بودن تا دقیقه 80، باید بپرسی، رسما دیشب صدای تماشاچیهای منچستری، جز زمان زده شدن گلها، در نیومد، صدای تماشاچی های، بنفیکا، تمام 90 دقیقه میومد تقریبا...
تیم اصلا خوب بازی نکرد، درسته گل زدیم و پنالتی هم خراب کردیم و همه ذهنشون بازی با چلسی بوده، ولی بنفیکا ضعیف ترین تیم گروه هستش و واقعا اینکه این تیم تمام بازیش شده، گل نخوردن تا زمانی که حریف اشتباه کنه و ما بتونیم گل بزنیم، خیلی زشت هستش این سبک بازی واسه منچستر...:general509::general509::general509:
تیم اصلا قشنگ بازی نمیکنه و نمیکرده حداقل تو 6-5 بازی گذشته، نبود پوگبا خیلی بهمون ضربه زد، مصدومیتهای دیگه به کنار، مشخص میکنه که ما خیلی بیشتر از این باید خرید میکردیم، دیشب بایی 3تا دفع فاجعه بار داشت، دفع هایی که از محوطه جریمه خودمون هم بیرون نیومدن، اسمالینگ که مثل همیشه فرط بود، بلیند و دارمین هم مثل همیشه، مک تامینی شاید بهتر از بازی قبلش بازی کرد، ولی باز هم در حد یه هافبک تو تیم منچستر نبود، بازیش من رو یاد فلچر انداخت، نگو که فلچر مگه بد بوده؟ ببین که رئیس از فلچر چه بازی میگرفته، الان موو از فلچر میتونه کاری بکشه تو زمین؟ عمرا...
منچستر یه هافبک بازیساز میخواد، یا حداقل یه بازیکن که پشت مهاجم بتونه بازی کنه، مخیتاریان 4-3تا بازی اول فصل رو اونجوری بازی کرد، هر چی گذشت از فصل، افتضاح تر شد!!!! شاید دلیلش نبود پوگبا باشه، ولی واقعا خیلی ضعیف داره بازی میکنه مخیتاریان، از ماتا و هررا هم هیچ آبی گرم نشده و نمیشه تو این فصل، با توجه به اینکه ماتیچ کاملا پست هافبک دفاعی رو مال خودش کرده، جالبه که دیشب، ماتیچ کار بازیسازی رو هم انجام میداد و ماتا و مخیتاریان تو زمین، نقش بوغ رو بازی میکردن...
سمت راست هم که مثل همیشه تعطیل بود، تمام تیم شده بود مارسیال و بعد از خروجش رشفورد، لوکاکو درسته موقعیت خراب کرد، ولی مثل دو بازی قبلی، رسما اونقدر بهش توپ کم رسید که خودش برمیگشت عقب و توپ میگرفت و موقعیت سازی میکرد، دارمین و بلیند رو که نگاه میکنم، از خودم میپرسم که اگه به جاشون یه کیلو بادمجون هم میگذاشتیم تو زمین، بیشتر سود داشت، تو دفاع که یک بار هم ندیدم دارمین رو، بلیند باز یه پنالتی زد...
یه چیزی رو هم باید اعتراف کنم، همه ما میدونستیم که با اومدن موو این اتفاق میوفته و قبول کرده بودیم، این قضیه رو پس I Shouldn't Bit... About it
ولی در کل حداقل انتظار دارم که تیم بازیکن بهتر بگیره و بدون مصدوم، بهتر بازی کنه...

Last edited:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
ببین اصلان، تیمی که میخواد قهرمان بشه، به فکر مساوی گرفتن از حریفها تو خونشون، نباید باشه(فلسفه موو)...
بازی دیشب خوب یا بد رو از تماشاچی هایی که ورزشگاه رو خالی کرده بودن تا دقیقه 80، باید بپرسی، رسما دیشب صدای تماشاچیهای منچستری، جز زمان زده شدن گلها، در نیومد، صدای تماشاچی های، بنفیکا، تمام 90 دقیقه میومد تقریبا...
تیم اصلا خوب بازی نکرد، درسته گل زدیم و پنالتی هم خراب کردیم و همه ذهنشون بازی با چلسی بوده، ولی بنفیکا ضعیف ترین تیم گروه هستش و واقعا اینکه این تیم تمام بازیش شده، گل نخوردن تا زمانی که حریف اشتباه کنه و ما بتونیم گل بزنیم، خیلی زشت هستش این سبک بازی واسه منچستر...:general509::general509::general509:
تیم اصلا قشنگ بازی نمیکنه و نمیکرده حداقل تو 6-5 بازی گذشته، نبود پوگبا خیلی بهمون ضربه زد، مصدومیتهای دیگه به کنار، مشخص میکنه که ما خیلی بیشتر از این باید خرید میکردیم، دیشب بایی 3تا دفع فاجعه بار داشت، دفع هایی که از محوطه جریمه خودمون هم بیرون نیومدن، اسمالینگ که مثل همیشه فرط بود، بلیند و دارمین هم مثل همیشه، مک تامینی شاید بهتر از بازی قبلش بازی کرد، ولی باز هم در حد یه هافبک تو تیم منچستر نبود، بازیش من رو یاد فلچر انداخت، نگو که فلچر مگه بد بوده؟ ببین که رئیس از فلچر چه بازی میگرفته، الان موو از فلچر میتونه کاری بکشه تو زمین؟ عمرا...
منچستر یه هافبک بازیساز میخواد، یا حداقل یه بازیکن که پشت مهاجم بتونه بازی کنه، مخیتاریان 4-3تا بازی اول فصل رو اونجوری بازی کرد، هر چی گذشت از فصل، افتضاح تر شد!!!! شاید دلیلش نبود پوگبا باشه، ولی واقعا خیلی ضعیف داره بازی میکنه مخیتاریان، از ماتا و هررا هم هیچ آبی گرم نشده و نمیشه تو این فصل، با توجه به اینکه ماتیچ کاملا پست هافبک دفاعی رو مال خودش کرده، جالبه که دیشب، ماتیچ کار بازیسازی رو هم انجام میداد و ماتا و مخیتاریان تو زمین، نقش بوغ رو بازی میکردن...
سمت راست هم که مثل همیشه تعطیل بود، تمام تیم شده بود مارسیال و بعد از خروجش رشفورد، لوکاکو درسته موقعیت خراب کرد، ولی مثل دو بازی قبلی، رسما اونقدر بهش توپ کم رسید که خودش برمیگشت عقب و توپ میگرفت و موقعیت سازی میکرد، دارمین و بلیند رو که نگاه میکنم، از خودم میپرسم که اگه به جاشون یه کیلو بادمجون هم میگذاشتیم تو زمین، بیشتر سود داشت، تو دفاع که یک بار هم ندیدم دارمین رو، بلیند باز یه پنالتی زد...
یه چیزی رو هم باید اعتراف کنم، همه ما میدونستیم که با اومدن موو این اتفاق میوفته و قبول کرده بودیم، این قضیه رو پس I Shouldn't Bit... About it
ولی در کل حداقل انتظار دارم که تیم بازیکن بهتر بگیره و بدون مصدوم، بهتر بازی کنه...
:||||||

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
:general507::general507::general507:
بازی با تاتنهام هم تماشاچیها، هنگام تعویض رشفورد، هوو کردن (BOOO خودمون)، که وقتی از موو پرسیدن، گفته که تماشاچی ها، هر کسی که دلشون میخواد رو هوو کنن، البته وقتی نگاه کنیم که تک گل تیم رو مارسیال زده و باعث برد شده، حرفی باقی نمیمونه...
ولی مشخص میکنه که تماشاچی ها، توی ورزشگاه هم راضی نیستن از وضعیت بازی تیم...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی تاتنهام و رئال رو که دیدیم مشخص هست که بردن تات کار ساده ای هم نبوده
جالبه بعد بازی تاتنهام رئال آهنگی که در ورزشگاه پخش میشد آهنگ گلوری گلوری تیم ما بود منتها انگار متن شعر رو تغییر داده بودند

هنوز هم اعتقاد دارم باید از همین الان پوچ رو نشون کنن برای بعد مورینیو

خود سر الکس باید باهاش صحبت کنه
واقعا تیمش خوب بازی می‌کنه و آدم لذت می‌بره از تماشای بازی اینا

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

Last edited:
بالا