برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب امروز هم یکی از ساکت ترین روزهای نقل و انتقالاتی باشگاه بود!!
هیچ، رسما هیچ شایعه یا خبری نبود...
البته مهمترین خبر امروز، استعفای زیدان بود، تنها چیزی که میشه ازش برداشت کرد، اینه که هیچ بازیکنی از رئال جدا نمیشه این تابستون، پس دیگه رسما قید بیل و واران و کروس و ... رو بزنید.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
احتمالا پوچتینو میره رئال

بااین حساب بعید میدونم بازیکنی از رئال جدا بشه. بخصوص بیل

بهتره به فکر خریدهای دیگه باشن اگه بیل تو ذهنشونه
-----
اومتیتتی رو فکر کنم بتونن بگیرن. بخصوص بعد از قضیه خرید مدافع توسط بارسا

بر خلاف بعضیها که میگن ارناتویچ و امثالهم به درد نمیخورن. من فکر میکنم شاید این خریدا بهتر به کار بیان
همین ارناتویچ تو بازی جلو خود ما خیلی اذیت کرده بود

ضمن اینکه الان همه تیما تا اسم منچستر میاد دوبل میکنن قیمتها رو . به نظر من 4 تا بازیکن با انگیزه بگیرن بهتر از یه سوپراستار اشباع شده و یا پا به سن گذاشته است.

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مهرداد جان، آرناتوویچ تو اینتری که مورینیو باهاش تریپل کرد هم حضور داشت، سنش هم الان 29 سال هستش!!!!!!! فکر نمیکنم انگیزش از کسی مثل رشفورد بیشتر باشه...
موران داره تیم رفقای قدیمی درست میکنه تو منچستر، هر چی بازیکن پیر پاتال چند سال پیشش رو داره جمع میکنه تو منچستر...:mad::mad::mad:
من موندم که چرا سراغ کسی مثل فکیر نرفتیم تا الان؟؟؟ گریزمن که نمیره جایی(حتی اگه هم بخواد بره بارسا هم گزینه دیگه ای برای ما باز میشه به اسم دمبله!!!!)، وینگر راست درسته حسابی دیگه ای هم پیدا نمیشه، چرا تا الان نبیل فکیر بهمون حتی لینک هم نشده!!!!!!!!!!!! چشمام از حدقه بیرون میزنه که چرا مربی و مدیرهای ما اینقدر کور میتونن باشن...
خوب چرا نمیریم سراغشون؟؟؟
مشکلات هافبک و وینگر و وینگ بک هامون، کاملا سر جاش هستش، اگه بخوایم فکر کنیم که مشکل مهاجم و دفاع میانی نداریم که همه میدونیم که به شدت داریم، مشکلات خداحافظی و عملکرد ضعیف خیلی بازیکنهای سن بالای دیگه رو هم باید بهشون اضافه کنیم...
ولی هیچ کاری در جهت حل کردن این مشکلات نمیشه!!!!!
جالبه که در طول فصل شایعه های فوزی غلام، سدریک سوارز، رز، تیرنی، ساندرو، اومتیتی(این که مصاحبه کرد و نمیخواد از بارسا جدا بشه)، ساویچ، جورجینیو، سری، دیبالا و حتی ایکاردی هم اومده بود، ولی الان که فصل نقل و انتقالات شروع شده، حتی کوچکترین شایعه ای هم بیرون نمیاد!!!!!!!!!
اصلا انگار که مدیرهای باشگاه رفتن تعطیلات بهمران بقیه تیم و مربی ها!!!!!!!!!!!
حتی معلوم نشد که دستیار موران، کی هستش واسه فصل بعد؟؟؟؟
اینجوری که داره میره جلو انگار منتظر اخراج مورینیو باید باشیم تا اواسط فصل، چون مشخصا که مدعی هم نخواهیم بود واسه فصل دیگه، اینجوری که من فکر میکنم، حتی سهمیه مستقیم رو هم نمیتونیم بگیریم...
واسم عجیبه، نکنه موران فکر میکنه که تیمش خیلی تاپ هستش که اینقدر بیخیاله؟؟ و دنبال تمدید قرارداد فلینیه؟؟؟؟
نکنه خیال کرده با این فاصله دوم شدن تو لیگ، خیلی افتخار بزرگی هستش؟؟؟

Last edited:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نمیدونم والا
البته نزدیک به جام جهانی بشیم خبرا بیشتر میشه

یه مساله دیگه هم هست اینکه مثلا با بازیکن قرارداد ببندن بعد یه دفعه بازیکن در جام جهانی مصدوم بشه و دستشون بمونه تو پوست گردو
ولی خب هر سال متاسفانه روند نقل و انتقالات ما نگران کننده تر میشه

تیمهای دیگه دارن پیشرفت میکنن. ما درجا میزنیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مهرداد جان، نزدیک جام جهانی که بشیم، رسما باید خبرها، کاملا بخوابه، مگه اینکه بازیکنها تو جام جهانی نباشن که خبری ازشون بخواد بیرون بیاد، درضمن 15-10 روز بیشتر به شروع جام جهانی نمونده...
ما درجا نمیزنیم، هر سال داریم بدتر میشیم...
این تیم تا کی میخواد با والنسیا و یانگ و ماتا و ... بازی کنه؟؟؟ همین الان عصا باید دستشون بگیرن دیگه...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دارمیان هم رفت یوونتوس انگاری
با رقم خنده دار ۱۲ میلیون

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امروز دوباره رونالدو هم به منچستر لینک شده
هم از قول مادرش یه چیزهایی گفتن
هم کاپلو امروز یه نظری داده

دارمیان هم قطعی شد رفتنش به یوونتوس

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
دوباره تابستون و نقل و انتقالات و حرص خوردنای ما :D
من که به شخصه امسال اصلا پیگیری نمیکنم اخبارو، هر وقت رسمی اعلام شد میام اینجا تبربک یا تسلیتمو عرض میکنم :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب لاین باشگاه ظاهرا خبر خرید دالوت رو اعلام کرده...
حداقلش اینه که گزینه جایگزین والنسیارو داریم کار میکنیم، ولی خوب به نظرم بازیش شباهت زیادی به دارمین داره، ولی بهتر میکشه رو دروازه، تنها مشکلم باهاش، نداشتن سرعت بالا هستش و قد بلندش!!!!!:general710::general710::general710:
یه نکته ای که بهش توجه نکردیم، حضور مورینیو به عنوان کارشناس در گزارش بازی های جام جهانی روسیه هستش، احتمال اینکه فقط برای این کار، رفته بازی روسیه رو دیده، هم هست...
اما من یکی که از خرید گلووین استقبال میکنم، یه هافبکی که خیلی خیلی شبیه هررا هستش، با این تفاوت که فوق العاده پا به توپ هستش و خیلی خوب هم پاس های تو در میندازه با این سن کمش...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب مثل اینکه خبر فرد هم به زودی اعلام خواهد شد...
اما یه نکته!!! این همه کوبیدم مدیرهای باشگاه رو، ولی انگار سیتی هم بخاطر عمل بزخری، نتونسته جورجینیو رو از ناپولی بگیره!!!!! میخواسته 45+5 واسش پرداخت کنه!!!! حالا من مطمئن نیستم که این قیمت واقعیت داشته باشه، ولی فکر نمیکنم تو فوتبال اروپا، بتونی همچین هافبکی رو زیر 90-80 تا بخری...
گریزمن هم اعلام کرده که قبل از جام جهانی، تکلیف آیندش رو مشخص میکنه!!!!!! حالا یا تمدید میکنه یا میره بارسا، معلوم نیست، شاید هم اومد منچستر!!!!!
ویلیان هم رسما به چلسی درخواست خروج داده و میخواد به منچستر بیاد...
تمام حرفای بالایی که زدم، منبعش اسکای بود...

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
اومتیتی هم تمدید کرد. یه اشغال دیگه که فقط به خاطر قرار داد بهتر ساز مخالف زد و به یونایتد لینک شد. قضیه ی بیل هم حتما همینه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
اومتیتی هم تمدید کرد. یه اشغال دیگه که فقط به خاطر قرار داد بهتر ساز مخالف زد و به یونایتد لینک شد. قضیه ی بیل هم حتما همینه.
محمد جان، چقدر گفتم این قضیه رو، حالا هی بیا و اسم اینارو بیار و آخرش هم اعصاب خودت رو خط خطی کن، یعنی تا الان واست جا نیوفتاده؟؟؟
بیخیال اینا بشو، این کارها دیگه خیلی تکراری شده...
الان MEN پیله کرده به اینکه منچستر میخواد از بین وراتی و ساویچ، یکی رو بگیره!!!!!!
ولی خوب من یکی که فکر میکنم، هیچ کدوم اتفاق نمیوفته(حداقل وراتی اتفاق نیوفته که اصلا ارزشش رو نداره)

Last edited:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
محمد جان، چقدر گفتم این قضیه رو، حالا هی بیا و اسم اینارو بیار و آخرش هم اعصاب خودت رو خط خطی کن، یعنی تا الان واست جا نیوفتاده؟؟؟
بیخیال اینا بشو، این کارها دیگه خیلی تکراری شده...
الان MEN پیله کرده به اینکه منچستر میخواد از بین وراتی و ساویچ، یکی رو بگیره!!!!!!
ولی خوب من یکی که فکر میکنم، هیچ کدوم اتفاق نمیوفته(حداقل وراتی اتفاق نیوفته که اصلا ارزشش رو نداره)
من اعصابم کاملا راحته. فوقش اینه که سال بعد هم برای سهمیه می جنگیم دیگه.
در مورد اومتیتی هم من ذوق نکرده بود چون هم اون قدر که می گن بازیکن فوق العاده ای نمی بینمش هم احتمالش رو واقعا نزدیک صفر می دونستم. ولی خب بعضی اتفاقات تو این نقل و انتقالات ثابت کرده پول (که لازمه اش هم یه حماقتی هست که ما داریم :)) هر جیزی رو ممکن می کنه.
به هر حال من هم با این روندی که می گی موافق نرم چون تیم از اون وضعیت بنگاه معاملاتی فاصله می گیره و همون موفقیت های معدودش خیلی لذت بخش تره از قهرمانی های امثال سیتی و بارسا و پاریس و ... ولی مشکل این جاست من مطمئنم خودت چند هفته بگذره با خرید هایی در سطح فرد و تیرنی و بقیه ای که اسمشون رو هم نشنیده بودم نتیجه نگیریم شروع می کنی به فحش دادن به جد و اباد بازیکنا و مو و مدیرا و مزدک و سیانکی و مسئولین صدا و سیما به خاطر این خریدهای بی خود :p;):general504:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من اعصابم کاملا راحته. فوقش اینه که سال بعد هم برای سهمیه می جنگیم دیگه.
در مورد اومتیتی هم من ذوق نکرده بود چون هم اون قدر که می گن بازیکن فوق العاده ای نمی بینمش هم احتمالش رو واقعا نزدیک صفر می دونستم. ولی خب بعضی اتفاقات تو این نقل و انتقالات ثابت کرده پول (که لازمه اش هم یه حماقتی هست که ما داریم :)) هر جیزی رو ممکن می کنه.
به هر حال من هم با این روندی که می گی موافق نرم چون تیم از اون وضعیت بنگاه معاملاتی فاصله می گیره و همون موفقیت های معدودش خیلی لذت بخش تره از قهرمانی های امثال سیتی و بارسا و پاریس و ... ولی مشکل این جاست من مطمئنم خودت چند هفته بگذره با خرید هایی در سطح فرد و تیرنی و بقیه ای که اسمشون رو هم نشنیده بودم نتیجه نگیریم شروع می کنی به فحش دادن به جد و اباد بازیکنا و مو و مدیرا و مزدک و سیانکی و مسئولین صدا و سیما به خاطر این خریدهای بی خود :p;):general504:
خوب اگه خریدها جواب نده، یعنی اینکه مربی و مدیرها، رسما افتضاح بالا اوردن...
100 درصد ما نمیخوایم دوران بزخال تکرار بشه که تیم پر شده بود از بنجل!!!!!
و الان داریم هنوز تقاص اون زمان رو پس میدیم، ما که الصیطی یا بارسا یا رئال نیستیم که تو یکی دو فصل، تمام 28 بازیکن اصلیمون رو عوض کنیم، پس مجبوریم که خرید عاقلانه و مدبرانه انجام بدیم...
شاید تیرنی اونقدر اسم و رسم دار نباشه یا یه کسی مثل دالوت(من که یه بازیکنی در سطح دارمین میبینمش که قدرت دریبل زنی بهتری داره و بهتر میکشه رو دروازه!!!) ولی الان بازیکن سطح بالایی پیدا نمیشه!! اونهایی هم که هستن، نه به تیم ما میان و نه میتونیم پول خریدشون رو پرداخت کنیم!!!!
ساندرو قراردادش رو تمدید داره میکنه، قیمت خریدش هم ظاهرا 70 میلیون بود!!!!! به نظرت اصلا عاقلانه بود خریدش؟؟ عمرا...
آیا به نظرت میتونستیم کسی مثل دمبله رو بخریم یا کوتینیو یا رو؟؟ ما عمرا نمیتونیم 150-160 میلیون واسه بازیکنی پرداخت کنیم، چون رسما دیگه نمیتونیم خرید دیگه ای انجام بدیم و تیم تبدیل میشه به همون عکسهایی که از بدن مربی های تیمهای EPL میگذاشتن!!!! تیمی که میخواد قهرمان بشه و مدعی باشه، باید تو همه قسمتها حداقل جزو 4-3تای برتر در اروپا باشه، اینجوری که الصیطی خرج کرده، تو هر قسمت تیمش، حداقل یکی از 3 نفر برتر فوتبال دنبارو در اختیار داره(تو خط هافبک که حداقل 2 نفر از 3 نفر برتر فوتبال دنیارو دارن!!) وینگرهاشون و مهاجم هاشون هم بماند، دفاع هاشون و وینگ بک هاشون رو هم نگاه کن، خودت متوجه میشی که این خط دفاعی که گرونقیمت ترین در تاریخ هستش، بیخود بهترین خط دفاعی EPL نشد...
پس باید با خریدهای جوون و درسته حسابی، با عملکرد مربی باعث پیشرفتشون بشیم و به عملکردشون اضافه کنیم و تبدیل به ستاره واسه تیم، بکنیمشون و با خرید چند ستاره در کنار اینها، امیدوار باشیم که ضعفهامون کمتر بشه، خوب حقیقتش از مورینیو این انتظار رو ندارم الان دیگه، چون واقعا با خریدهای 29-30 ساله همش داره تیم کهنسالان درست میکنه...
فرد بازیکن کوچیکی نیست محمد جان، ولی مطمئن هستم که ما باید حداقل 2 هافبک دیگه به تیم اضافه کنیم که حداقل یکیش باید بازیساز خوبی باشه، بتونه دریبل بزنه و کنترل توپ داشته باشه و شوت هم بزنه(یه کسی مثل اریکسن) و تقریبا مثل فرد بازی کنه و بتونه پاسهای بلند بده که ساویچ یا وراتی، گزینه بدی نیستن ولی قیمت بالایی دارن!!! و یکی دیگه دوندگی و درگیری رو به تیم اضافه کنه که لازم نیست که یک هافبک تاپ دنیا باشه(که گلووین رو خیلی خوب میبینم واسه این پست) یا اینکه با مک تامینی سر کنیم!!!!!
الان سبک بازی خیلی از تیمها به سمتی داره میره که احتیاج به ستاره در تیمشون ندارن اونقدر و رو به بازی فیزیکی اوردن که از بازیکنهای معمولی یه چیزی در حد ستاره میسازن، کاری که رئیس 30 سال انجام داد، ولی رئیس ستاره هم کنار این بازیکنهاش درست میکرد، ولی ما با اوردن مورینیو و بزخال، خواستیم این روال رو عوض کنیم و مشخصه که اصلا جواب نداده تا الان، کلا این فصل آخر مورینیو در منچستر هستش، شکی توش نیست، مگه اینکه بیاد تریپل کنه!!!!!!!
از خریدهای مورینیو، من با لوکاکو و ماتیچ مخالف بودم، اما خیلی ضعیف عمل نکردن و قابل تحمل بودن، با توجه به بقیه بازیکنهای ضعیفی که تو تیم داریم، عملکرد بقیه هم تحت تاثیر قرار میگیره...
اما لیندلوف ضعیف ترین خرید مورینیو بوده، مخیتاریان هم این فصل خیلی افت کرد که با سانچز در یک حرکت فوق العاده، عوضش کردیم!...
تنها ایرادی که به خریدهای مورینیو میشه گرفت، همین سن بالای اکثر خریدهاش، هستش، مطمئن باش، وقتی تیم ضعف بازیکن تا این حد نداشته باشه و مشکلات وینگر و وینگ بکش رو هم حل کنه، عملکرد بقیه بازیکنها هم خیلی بهتر میشه، البته امیدوارم که مورینیو دست از این ترکیب آشغال 1-3-2-4 برداره!!!!!!

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فرد هم الان تو کارینگتون هستش و داره تست پزشکی باشگاه رو پشت سر میزاره که بعداز تست، انتقالش رسمی میشه...
امیدوارم که خریدهای بعدی هر چه زودتر انجام بشن...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
محمد جان @sms.moosavi یکی از بچه های طرفداری این ویدیو رو از دالوت گذاشته بود، بعداز دیدنش، حتی نظرم در مورد سرعتش هم عوض شد و واقعا یه خرید آینده دار میتونم حسابش کنم...
ببین، شاید نظرت عوض شد در موردش...
http://fs2.filegir.com/mojtaba1415/DIOGO_DALOT____Crazy_Speed_Goals_&_Skills___2018.mp4
ببین بازیکن 18 ساله(هنگامیکه این ویدیو رو درست کردن) چجوری بازی میکنه، یه 2 فصل دیگه، کمتر بازیکنی در حدش پیدا میشه تو اروپا!!!!!
میتونه یه وینگ بک باشه که در طول 90 دقیقه هم وینگ بک باشه و هم وینگر، از اون دست وینگ بک هایی هستش که تقریبا تو دنیا تعدادشون از تعداد انگشتهای یک دست هم کمتره، بازیکنی که کنترل توپ فوق العاده ای داره و سرعت و سانتر رو هم با هم داره!!!!
فقط قدرت بدنیش رو باید ببینیم در چه حدی هستش...
ببین که موفق ترین وینگ بک هایی که ما داشتیم، هم تو این سبک بازی بودن، به نظرم حتی بهتر از یانگ هستش ضربات پای راستش و کات بیخود نمیده به سانترهاش...
درضمن امروز خبر اومد که آرسنال داره با مدیر برنامه های فلینی مذاکره میکنه!!!!!!!!:D:D:general304::general304::general304::general304:
یه چیزی بگم، گریتون بگیره!!!!!! اطرافیان باشگاه گفتن که فقط در صورتیکه فلینی از باشگاه جدا بشه، مورینیو میره سراغ تالیسکا!!!!!!!!!!:mad::mad::mad: یعنی اگه الان با یه بمب گذار داعشی و کسی در ارتباط بودم، تمام زندگیم رو میفروختم و میدادم بهش که بره فقط این فلینی رو سر به نیست کنه!!!!!!:general405::general405::general405: تالیسکا کجا و فلینی کجا!!!!!:general208::general208::general208:
فرد بعداز انجام تست پزشکی، باشگاه رو به مقصد اردوی برزیل در لندن ترک کرده، میگن که قرارداد رسمی فردا امضا و فرد رسما اعلام میشه در دفتر وودی در لندن...

Last edited:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
محمد جان @sms.moosavi یکی از بچه های طرفداری این ویدیو رو از دالوت گذاشته بود، بعداز دیدنش، حتی نظرم در مورد سرعتش هم عوض شد و واقعا یه خرید آینده دار میتونم حسابش کنم...
ببین، شاید نظرت عوض شد در موردش...
http://fs2.filegir.com/mojtaba1415/DIOGO_DALOT____Crazy_Speed_Goals_&_Skills___2018.mp4
ببین بازیکن 18 ساله(هنگامیکه این ویدیو رو درست کردن) چجوری بازی میکنه، یه 2 فصل دیگه، کمتر بازیکنی در حدش پیدا میشه تو اروپا!!!!!
میتونه یه وینگ بک باشه که در طول 90 دقیقه هم وینگ بک باشه و هم وینگر، از اون دست وینگ بک هایی هستش که تقریبا تو دنیا تعدادشون از تعداد انگشتهای یک دست هم کمتره، بازیکنی که کنترل توپ فوق العاده ای داره و سرعت و سانتر رو هم با هم داره!!!!
فقط قدرت بدنیش رو باید ببینیم در چه حدی هستش...
ببین که موفق ترین وینگ بک هایی که ما داشتیم، هم تو این سبک بازی بودن، به نظرم حتی بهتر از یانگ هستش ضربات پای راستش و کات بیخود نمیده به سانترهاش...
درضمن امروز خبر اومد که آرسنال داره با مدیر برنامه های فلینی مذاکره میکنه!!!!!!!!:D:D:general304::general304::general304::general304:
یه چیزی بگم، گریتون بگیره!!!!!! اطرافیان باشگاه گفتن که فقط در صورتیکه فلینی از باشگاه جدا بشه، مورینیو میره سراغ تالیسکا!!!!!!!!!!:mad::mad::mad: یعنی اگه الان با یه بمب گذار داعشی و کسی در ارتباط بودم، تمام زندگیم رو میفروختم و میدادم بهش که بره فقط این فلینی رو سر به نیست کنه!!!!!!:general405::general405::general405: تالیسکا کجا و فلینی کجا!!!!!:general208::general208::general208:
فرد بعداز انجام تست پزشکی، باشگاه رو به مقصد اردوی برزیل در لندن ترک کرده، میگن که قرارداد رسمی فردا امضا و فرد رسما اعلام میشه در دفتر وودی در لندن...
این کلیپی که گذاشتی که خیلی خوب بود ولی به هر حال دقت کن که این بازی ها تو تیم جوانان پرتقال و تیم Porto B هست و باید دید تو لیگ انگلیس می تونه خوب ظاهر بشه و اعتماد مورینیو که خیلی هم سخت و دیر به دست میاد رو به دست بیاره یا نه. امیدوارم خرید خوبی بشه و سال ها تو تیم بدرخشه تا یه ذره دید باشگاه و خود مو هم به خرید های جوون تر تغییر کنه.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
این کلیپی که گذاشتی که خیلی خوب بود ولی به هر حال دقت کن که این بازی ها تو تیم جوانان پرتقال و تیم Porto B هست و باید دید تو لیگ انگلیس می تونه خوب ظاهر بشه و اعتماد مورینیو که خیلی هم سخت و دیر به دست میاد رو به دست بیاره یا نه. امیدوارم خرید خوبی بشه و سال ها تو تیم بدرخشه تا یه ذره دید باشگاه و خود مو هم به خرید های جوون تر تغییر کنه.
محمد جان، مسی و رونالدو هم از تیمهای پایه و B شروع کردن، رونالدو هم از پرتقال شروع کرده، همه یک دفعه ای شماره 7 منچستر زاده نشدن...
منتظر موندم که با خبر رسمی فرد بیام، ولی جالبه هنوز هیچ جا رسمیش رو اعلام نکردن، البته مربی قبلیش هم این انتقال رو تایید کرده، احتمال خیلی زیاد، فصل دیگه با وجود ماتیچ و پوگبا، یک ترکیب 3-3-4 رو بازی کنیم که فرد و پوگبا، جلوی ماتیچ بازی کنن، فرد یه هافبک دونده و دریبل زن هستش که سرعت و شوت زدن رو هم درکنارش داره!! کلا آچار فرانسه هستش...
هنوز هم خیلی منتظر خرید باید باشیم، باید ببینیم که کی اتفاق خواهند افتاد...
در مورد دالوت میگن که بخاطر سنش، بند آزادسازیش رو نمیشه تا آخر این ماه میلادی استفاده کرد، ولی انگار که با بازیکن و پورتو به توافق میخوان برسن که قبل از اون با قیمت 20 میلیون یورو به باشگاه بیاد و در اختیار باشگاه باشه...
حالا من از یه چیزی ناراحتم که این دالوت بیاد و بخواد در کنار والنسیا، تجربه بازی تو منچستر کسب کنه؟؟؟:general210::general210::general210: یعنی این هم میخواد به 13 بره؟؟؟:general710:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فرد هم رسمی شد.

img_20180605_181727_798.jpg

https://www.tarafdari.com/node/991381

بالا