برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
این برد مهم، ارزشمند و روحیه ساز رو به هواداران باشگاه تبریک عرض میکنم و روزهای خوب و‌ روشن برای باشگاهمون آرزو میکنم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
با این ترکیب قراضه بردن تاتنهام کار ساده ای نبود...کاری به اینکه کیفیت اوله چی بوده و هست یا مورون ندارم ولی توی این تقریبا یک سالی که اوله سرمربی تیم بوده یک چند تا بازی رو میتونم نام ببرم که از دیدنشون لذت بردم یکیش همین امشب بود راستش اولش هیچ امیدی به برد نداشتم البته امشب ما فقط نبردیم تیم خیلی سرتر و روان تر از تیم مورون بازی کرد و این برام جذاب بود با اینکه واقعا با دست خالی تیم جلوی تاتنهام ایستاد....

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک بابت برد
بازی دلچسبی بود
نمیدونم دقت کردید یا نه ولی این فصل جلوی تیمای تاپ ۶ همیشه خوب بازی کردیم، چلسی، آرسنال، لیورپول، حالا هم تاتنهام
همه این بازیا خوب بودیم، که این واقعا نشونه خوبیه
اگه اوله بتونه یکم ثبات بیاره تو تیم و بتونیم جلوی تیمای ضعیفتر هم درست بازی کنیم و نتیجه بگیریم وضعیتمون خیلی بهتر میشه، یا اینکه یه مربی دیگه بیارن اوله فقط جلو تاپ ۶ کوچ کنه تیمو:D

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
حالا دیگه باید به بازی سنگین پس فردا فکر کنیم، باید دربی شهر منچستر رو تو زمین سیتیزن‌های زخمی برگزار کنیم و بازی سنگینی هست، اوله هم شانس نداره تا تیمش خوب میشه با فیفا دی میرسه یا یه بازی سنگین !!!

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
تبریک بابت برد
بازی دلچسبی بود
نمیدونم دقت کردید یا نه ولی این فصل جلوی تیمای تاپ ۶ همیشه خوب بازی کردیم، چلسی، آرسنال، لیورپول، حالا هم تاتنهام
همه این بازیا خوب بودیم، که این واقعا نشونه خوبیه
اگه اوله بتونه یکم ثبات بیاره تو تیم و بتونیم جلوی تیمای ضعیفتر هم درست بازی کنیم و نتیجه بگیریم وضعیتمون خیلی بهتر میشه، یا اینکه یه مربی دیگه بیارن اوله فقط جلو تاپ ۶ کوچ کنه تیمو:D
به نظر من هم اوله فقط جلوی تاپ 6 وقت میزاره و انالیز میکنه یا اینکه کمک میگیره(که نظرم به کمک گرفتن حالا از سر الکس یا کسه دیگه نزدیک تر هستش) و تیم خوب بازی میکنه البته دیشبم نیمه اول خیلی خوب بودیم نیمه دوم جالب نبودش قفل بود بازی تقریبا
ولی جلوی تیم های ضعیف بیخیاله یا اینکه توانش همینقدر هستش که نتیجه اش رو دیدم ما از اون تیمها هم ضعیفتر ظاهر میشیم که این اصلا خوب نیستش

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
چه بازی داریم میکنیم جلوی سیتیزن‌ها، تیم برتریم و جلو هم هستیم و تمام ضد حمله هامون بوی گل میده [emoji274]

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
نیم ساعت اول که فوق العاده بودند بچه ها

خدا کنه تا آخر بازی با همین فرمون برن جلو

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
رشفورد چه گلی میتونست بزنه تو اون ضد حمله که خراب کردش
اون صحنه اخری هم به نظرم هند فرد میومد داور و وار نگرفتن . به نفع ما کار کردن

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
لیندلوف باز داشت به فنا میداد تیم رو

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
فکر کنم گل مساوی رو بخوریم

نیمه دوم فقط دفاع کردیم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریک بابت برد
چقدر بازی قشنگی بود واقعاً یه دربی کلاسیک بود.
خیلی فرصت داشتیم گل سوم رو بزنیم و بازی رو تموم کنیم، ولی خب نکته مثبتش عملکرد خیلی خوب دفاع بود با این که عقب نشسته بود تیم و شدید تو فشار بودیم نیمه دوم ولی واقعاً خوب دفاع کردیم.
چلسی رو 4-0 بردیم
با آرسنال و لیورپول مساوی کردیم که واقعاً حقمون برد بود.
تاتنهام و سیتی رو هم بردیم و میشه گفت خوب هم بودیم واقعاً.
ای کاش یکم ثبات جلوی تیمای ضعیفتر داشته باشیم و با تقویت تیم تو جاهایی که ضعف داریم فصل بعد بالاخره به روزای خوبمون برگردیم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
امروز یه خبر در مورد تمایل خامس رودریگز به حضور در یونایتد کار شده بود در ورزش 3

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خب با تیم دوم جلو الکمار با 4 گل پیروز شدیم. 2 تا گرینوود. یکی ماتا و یکی هم یانگ.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
نیمه اول بازی رو دیدم انقدر کیفیت بازی پایین بود خوابم برد اما الان بیدار شدم نتیجه رو دیدم شکه شدم برم نیمه دوم رو هایلایتشو ببینم تا بفهمم چیشده :)) اما سومین برد پیاپی رو تبریک میگم، بعد پیروزی‌های پیاپی اوله در بازیهای ابتدایی خودش فکر کنم اولین باره سه بازی پشت هم رو میبره اونم چه بازیهایی... تاتنهام-سیتی و حالا با تیم دوم از الکمار

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من توی دفترم داشتم تماشا میکردم نیمه اول تموم شد و وقتی نیمه دوم شروع شد گفتم برم خونه از این بازی چیزی در نمیاد رسیدم نتیجه رو چک میکنم ۱۰ دقیقه بیشتر تو راه نبودم خونه گوشی رو نگاه کردم دیدم ۴ هیچ جلو هستیم شاخ در آوردم بعد از وقتی دوباره دیدم دیگه گل نزدیم! قشنگ یعنی گذاشتن همون ۲۰ دقیقه ای که من از کل بازی ندیدم کل گل ها رو بزنن!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
متأسفانه باز هم جلوی تیمای متوسط امتیاز از دست دادیم
البته اورتون هفته پیش چلسی رو برد و ما هم این بازی واقعاً اونقد ربد نبودیم، اما خب نمیشه بهونه آورد، باز هم 2 امتیاز پرید و رفتیم 6ام جدول

بالا