• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

جواد جان برای عکس ها خیلی ممنون واقعا زیبا و جالب بود :happy:

ساعت بازی امروز گویا 16:30 دقیقه هستش , لینک های بازی را هم که داش جواد گذاشت , متاسفانه شبکه آزادی را من ندیدم که بازی رو پخش کنه ولی به خاطر این که در این ساعت بازی مهمی برگزار نمی شه شاید بشه به چند شبکه ای امید داشت , امیدوارم بازی امروز با یک برد شیرین همراه باشه که اگر غیر از این بشه تیم دوباره افت روحییه بزرگی می کنه :(

پس پیش به سوی صدر جدول:cool:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
اينتر خيلي زودتر از انتظار دست به كار تغيير مربي شد
اومدن رانيري معادلات رو در اين ليگ تغيير ميده الان به عقيده من اينتر از حيث مربي از رم - يووه و ميلان جلوتره
پيش بيني من اينه كه اگه رم تا يكي دو هفته آينده نتونه نتيجه خوبي بگيره اونجا هم شاهد تغيير مربي باشيم

پ.ن : از تمام دوستان عذر ميخوام كه اينجور مطالب رو اينجا مي نويسم راستش من همه تاپيك هاي دم دست رو بررسي كردم آخرش هم نفهميدم مطالب كلي در رابطه با فوتبال اروپا رو كجا بايد بنويسيم

Roby جان به خاطر این که سری آ و تغییراتش برای یووه هم خواهد بود جای خوبی را برای نوشتن مطالبتون پیدا کردید ( بلاخره اینجا تاپیک خودتونه ) :cool:

راستش رانیری مربی بزرگی هست ولی اخلاقیات خاصی داره که برای یک مربی ضعف بشمار می یاد و می تونه این کار را برای ما و مربی جوانمان راحت تر بکنه و اگه کونته خودش ضعف نشون نده و تیم را با روحیه و انگیزه نگه داره من با کمی خوش بینی حتی برای تیم احتمال قهرمانی هم می دهم امسال تیم ما درسته که خیلی از لحاظ ستاره داشتن قوی نیست ولی در حد شروع دوباره برای یک تیم مهره به اندازه کافی داره و همین نقطه امید ما هست.

الان رقیب اصلی ما می تونه آث میلان باشه که مهره های خوبی داره و البته مربی جوان , درمورد رم هم با نظرتون موافقم , بله تیم رم هم احتمالا خیلی زود دست به تغییرات خواهد زد.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خب همونطور که دیروز هم تو خبر ها بود ترکیب تغییراتی داشته و گفته شده که ممکنه تا اخر هم ترکیب و اسکلت اصلی همین باشه.
الیا بالاخره مشکلاتش برای بازی رفع شد و مشخص شد که کونته به ماتری بیشتر علاقه داره تا فابیو
همینطور جورجو به ترکیب اومد و ده چیلیه بیرون رفت و گروسو هم اضافه شد.
کاپتان هم که فیکس نیست. احتمالا نیمه دوم ها و از دقیقه 60 اینها اضافه میشه. مثل په په/
کراسیچ هم به ترکیب رسید و همینطور ویدال.

امید وارم موفق باشیم

اینم ترکیب امروز:
17069409159992539788.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
نبردیم

گل خوردیم باز رو تعلل و بی خیالی/
گل زدیم به سختی

تقریبا همه اونهایی که جلو بودند موقعیت گل از دست دادند. جالبه که بازی کاملا ایستایی میکرد تیم ولی تک موقعیت ها مون خطرناک بود.
اونها هم موقعیت خوب داشتند. بوفون خوب کار کرد رو دو صحنه خیلی خطرناک

به نظرم دقیقه 70 -75 به بعد پیرلو خسته میشه. با توجه به سنش و البته حجم بازی ای که بخاطر دو هافبک بودن روش میاد زود خسته اش میکنه.

بی نهایت کرنر ها رو افتضاح میزنن. توپ کلا از محوطه جریمه میره بیرون. و یا تو پاس کوتاه لو میدن.

ادینزه هم مساوی کرد و با 8 امتیاز صدر رو شریک هستیم/ جنوا هم باخت.

کلا بازی حالگیری بود.

Last edited:

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام خدمت دوستان

فرزاد جان اینجا که سایت هواداران یووه هست و فارسی هست میتونی اخبار رو پیدا کنی . عکس هم بخوای سایت اصلی باشگاه یوونتوس رو سرچ کن .

سلام خیلی ممنون آقا ساسان:blush:
تیممون هم کلا امسال خوب شده
میشو روش حساب کرد.

آقا جواد از بابت عکس ها هم ممنون.

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام
چون زود رفت صفحه بعد کوت کردم که دیگران هم باز ببینند :دی راستشو گفتم :D
لینک عکسها :
چون حجم چند تاش بیشتر از استاندارد فروم بود اتچ نکردم. تو مدیا آپ کردم.

اسپورتینگ کلوب/ 18 عکس/ 1.54 مگابایت
sporting clube de portugal.rar

جام برلوسکونی/ 52 عکس/ 4.08 مگابایت
Berlusconi Trophy.rar

بازی هفته اول با پارما/ 58 عکس/ 5.38 مگابایت
parma.rar

بازی دوم با سیه نا/ 27 عکس/ 2.08 مگا بایت
siena.rar

بازی سوم با بولونیا/ 19 عکس/ 1.46 مگابایت
bologna.rar

آقا از دست ندید ها. حتما بگیرید. حجم و اندازه عکسها واقعا خوبه و کیفیت داره و کلا ردیفه.

اینم ادامه اش:
مراسم و بازی افتتاحیه/40 عکس/2.77 مگ
eftetahiye---Juventus-Notts County.rar

بازی با کاتانیا/ 34 عکس/2.91 مگ
catania.rar

فری خان و جواد جان @
خواهش میشه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
سلام
چون زود رفت صفحه بعد کوت کردم که دیگران هم باز ببینند :دی راستشو گفتم :D

اینم ادامه اش:
مراسم و بازی افتتاحیه/40 عکس/2.77 مگ
eftetahiye---Juventus-Notts County.rar

بازی با کاتانیا/ 34 عکس/2.91 مگ
catania.rar

فری خان و جواد جان @
خواهش میشه

آقا جواد ممنون از اطلاع رسانیت . به امید قهرمانی یووه.

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام دوستان
برای بازی یووه با میلان یه شبکه بگذارید تا ببینیم

ممنونم

mostafa1111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه، من از سال 1998 يوونتوسي ام ، تا وقتي بميرم هم يوونتوسي مي مونم!!!!;) زنده باد يووه، ميلانو تو سن سيرو سوسكش مي كنيم!

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

سلام دوستان
برای بازی یووه با میلان یه شبکه بگذارید تا ببینیم

ممنونم

فعلا شبکه آزادی که این بازی رو پخش کنه اعلام نشده ولی احتمالا یک روز قبل از بازی شبکه های آزاد هم به لیست شبکه های پخش کننده این بازی اضافه خواهند شد.

سلام به همه، من از سال 1998 يوونتوسي ام ، تا وقتي بميرم هم يوونتوسي مي مونم!!!!;) زنده باد يووه، ميلانو تو سن سيرو سوسكش مي كنيم!

به تاپیک یوونتوس خوش آمدید , بله منم امیدوارم که میلان رو ببریم تا تیم روحیه خودش رو دوباره به دست بیاره :happy:

کاش شبکه 3 پخش زنده بزاره

حمید جان این از اون حرفا بود:(
آخه بارسلونا نیم ساعت قبلش با اسپورتینگ خیخون بازی داره بازی به اون حساسی رو که ول نمی کنن دربی بزرگ ایتالیا رو نشون بدن :(

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
امیدوار به گلزنی و پیروزی
toni5.jpg

گلزنی که امید زیادی به افزایش تعداد گل های خود با پیراهن بیانکونری دارد، او که با حضور مهاجمینی نظیر متری، ووچینیچ، دل پیرو و ویدال فرصت زیادی برای حضور در ترکیب یووه ندارد همچنان امید خود را از دست نداده و امیدوار است با این پیراهن به گلزنی هایش ادامه دهد. لوکا تونی در استانه دیدار حساس برابر میلان گفت:

" افسوس از تساوی که برابر کاتانیا به دست امد اما حالا خود را اماده یک بازی مهم می شویم. دیدار برابر میلان و امیدوارم که بتوانم در ترکیب قرار گیرم و در کنار هم تیمی هایم به گلزنی و برتری فکر کنم.

به هر حال من نیز دوست دارم بازی کنم اما همیشه موقعیت تیم را در اولویت قرار می دهم و برای پیروزی تیم تمام تلاشم را می کنم. دوست دارم در این بازی حضور داشته باشم و همراه یووه پیروزی را در خانه جدید برابر روسونری جشن بگیرم."

داور دیدار یکشنبه مشخص شد
team3.jpg

به یکی از حساس ترین دیدارهای فصل نزدیک می شویم، یوونتوس یکشنبه شب در خانه جدید از روسونری یکی از اصلی ترین رقبای خود پذیرایی خواهد. در استانه این دیدار مهم، فدراسیون فوتبال نام داوران هفته ششم سری A را اعلام کرد که بر این اساس ریتزولی، قضاوت حساس ترین دیدار این هفته را به عهده خواهد داشت.

گفته می شود بیاتنگ، مهره میلان نیز برای حضور در این بازی اماده است و مشکلی نخواد داشت. زلاتان، مهاجم سابق یووه با نزدیک شدن به این دیدار در این خصوص گفت

" یووه، تیم سابقم است و یک دیدار مهم، ما برای پیروزی به تورینو سفر می کنیم و می خواهیم برنده از میدان خارج شویم. "

من اماده ام، اماده بازگشت
qua9.jpg

بعد از یک حضور 90 دقیقه پیامی شفاف و روشن به یووه و کونته فرستاد " من اماده ام، اماده بازگشت " انتظار برای فابیو کوالیارلا به پایان رسیده و به نظر می رسد این مهاجم گلزن و موفق اماده بازگشت به ترکیب اصلی تیمش است.

کوالیارلا پس از حضور 90 دقیقه در ترکیب تیم جوانان در غالب یک دیدار دوستانه از امادگی خود گفت:

" در این بازی همراه تیم امید و جوانان بازی کردم، یک بازی کامل و راحت. خوشحالم که امادگی خوبی داشتم و هیچ مشکلی را حس نکردم. بازگشت حتی بازی در کنار جوانان بسیار هیجان انگیز بود.

تیم امید یووه تیمی قدرتمند و خوب است و بازیکنان با ارزشی دارد، زمانی که 90 دقیقه کامل بازی کردم احساس می کنم که اماده ام، هر چند که در تمام صحنه ها حضور کاملی نداشتم اما این به دلیل جلوگیری از اسیب دیدگی دیگر بود. مشکلی ندارم و دوست دارم و البته خوشحال خواهم شد که تیم را برابرمیلان همراهی کنم. "

وی در خصوص مصدومیتش گفت: 6 ژانویه گذشته و اسیب دیدگی ای که مرا خانه نشین کرد، اما حالا اماده ام و می خواهم تلاشی که در این مدت برای بازگشت انجام دادم را ثابت کنم. "

فابیو در پاسخ به دعوت باشگاه پیش از دیدار برابر میلان می گوید: سال گذشته پیش بازی بازی مقابل میلان همه تیم برای شام دعوت شدند و امسال نیز تفاوتی نمی کند ناهار و یا شام برای همه تیم. ما اماده مبارزه ایم. البته از این مهمانی همیشه استقبال می کنم.

زمانی که از کوالیارلا در خصوص احتمال حضورش در دیدار برابر میلان سوال می کنند او با لبخند امیدبخشی می گوید" نمی دانم، اما این مسئله ای ست که ماه ها منتظرش بودم، بازگشت به زمین. "

وی تاکید کرد که زانوی اسیب دیده اش خوب شده و او از این ناحیه احساس درد نمی کند. اما حضور در کنار جوانان برای او چه معنایی داشت " می دانید من در کنار الساندرو دل پیرو بازی می کنم، یک مهره باتجربه و کاپیتان ما، من و بسیاری مانند پسران او هستیم و او به خوبی به ما کمک می کند حالا حس او را زمانی که در کنار ما بازی می کند را درک می کنم.

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
پیرو فرمایش جواد جان تقدیم میگردد:
r664939_4790212.jpg985bfd0c-4276-42d2-8623-35be0fb5a26c.jpg2-1 j (7).jpg2-1 j (4).jpg

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
ای عشق ::

attachment-77125d1317398272-r664939_4790212.jpg

یه خبر خوب پخش زنده میزاره شبکه 3

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام

اگه خدا بخواد مثل اینکه تلویزیون میخواد بازیو نشون بده:D

میبریم و به همه نشون میدیم که تغییر کرده ایم:cool:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

ممنون حمید جان ولی انگار یه خبراییه امشبم بازی اینتر با ناپولی رو زده پخش کنه:D
جواد جان دست گلت درد نکنه:cool:
اما بریم سر خبرها و حواشی قبل از دربی بزرگ ایتالیا :happy:
------------

مصافي غير قابل قياس
alex13.jpg

يكشنبه شب ورزشگاه جديد يوونتوس ميزبان مصافي حساس و پرهيجان ميان يووه و ميلان خواهد بود. فانتزي باز بزرگ بيانكونري در آستانه اين ديدار مهم گفت:«هيچ ديداري قابل قياس با ديدار مقابل ميلان نيست. يك ديدار بزرگ و اما تاكيد مي كنم كه براي سرنوشت قهرماني تعيين كننده نيست.»

الساندرو دل پيرو مي نويسد" در طول دوران بازيگري بازي هاي زيادي را تجربه كردم، ديدارهاي زيادي كه گل زدم اما در اين 18 سال هيچ مصافي قابل قياس با ديدار مقابل ميلان نيست. "

كاپيتان يووه به گذشته نيم نگاهي مي اندازد " در اولين سالي كه به يووه پيوستم در فصل 94/93 و مصاف ما و ميلان و البته فصل بعدش و پيروزي ما دل الپي، اين آغاز جدال حساس و تاريخي ما شد. به اين ترتيب مصاف ميلان و يووه براي من بسيار بسيار مهم است و از اين ديدار لذت مي برم. "

پينتوريكيو در ادامه از شروع فصل مي گويد: رقابت ها تازه شروع شده و اين دو تيم به تازگي چهره خود را يافتند و با ارامش و دقت به پيروزي فكر مي كنند. در ورزشگاه جديد بازي مي كنيم و پيش روي هواداران مان. تاكيد ميكنم كه منتظر اين جو هستم، جوي كه هر يكشنبه در خانه جديد ديده مي شود مي خواهيم اينگونه ادامه دهيم و راهي كه بسيار بسيار طولاني است.

حالا با امادگي كامل برابر ميلان به ميدان مي رويم
krasicmilan.jpg

زننده گل يووه برابر كاتانيا كه خود را اماده رقابت برابر ميلان مي كند در استانه اين بازي تاكيد كرد كه اماده رقابت است و از ميلان هراسي ندارند" در لحظات خوبي هستم و مشكل مصدوميت ام تمام شد، مصدوميتي كه در ابتداي فصل مشكلاتي را برايم ايجاد كرد. اما حالا از بازگشت و بهبودي سريع ام خوشحالم.

گلي كه برابر كاتانيا به ثمررساندن را خيلي دوست دارم اما تيم خوب بازي كرد و تيم هماهنگي به ميدان قدم مي گذارد و ما از اين جهت خوشحاليم. گل زدن برايم مهم نيست موفقيت يوونتوس و كسب پيروزي ارزش زيادي دارد.

حالا با امادگي كامل برابر ميلان به ميدان مي رويم و مي خواهيم برنده از ميدان خارج شويم. تيم بزرگي هستيم و برابر رقيبي بزرگ به ميدان مي رويم اما ورزشگاه و هواداران مان به ما كمك مي كنند تا پيروز شويم.

فراموش نكنيد كه ويدال، ووچينيچ و پيرلو مهره هاي بزرگ و موثرند كه در تركيب يوونتوس به ميدان مي روند."

میلان تو را شکست می دهیم
chiellininew1.jpg

به صخره ایتالیا و یووه مشهور است، وارث فابیو کاناوارو و مدافعی ارزشمند و جنگنده که برای هر تیمی ارزش بسیار زیاد دارد. جورجو کیه لینی، مدافع ملی پوش بیانکونری هر چند فصل را به خوبی گذشته شروع نکرده و در نمایش های خود دچار لغزش شده اما یوونتوسی ها قدر او را به خوبی می دانند و حاضر به کنار گذاشتنش نیستند.

مطمئنا او در دیدار برابر میلان می تواند با نمایش قدرتمند بازگشتی شایسته داشته باشد. مجموعه یوونتوس به این دلیل که امید و روحیه را نزد او زنده نگاه دارند و ثابت کنند به او همچنان اطمینان دارند، در استانه دیدار حساس مقابل روسونری به شبکه یوونتوس دعوت شد تا گفت و گویی با هواداران داشته باشد.

دوئل بازی ایبرا
نمی تواند تنها یک رقابت فردی باشد، او مهاجمی گلزن و خطرناک است اما باید بگویم که تیم اماده است و بسیار خوب نیز خود را اماده این دیدار حساس کرده. به هر حال من نیز تلاش می کنم او را تحت فشار قرار دهم اما یک تیم هستیم و یک تیم نتیجه می گیرد و مطمئنا از شکست انان بسیار خوشحال خواهیم شد.

هواداران یار دوازدهم
در استادیوم جدید انرژی ویژه ای وجود دارد، فضایی خاص و هوایی تازه. در روز افتتاحیه هیجان فوق العاده ای را تجربه کردیم. این گروه به ما این هیجان را هدیه کردند. به مانند یک پسربچه هیجان زده شده بودم که هدیه دریافت کرده. با هم تیمی هایم صحبت می کنیم و همیشه به هواداران مان افتخار که همیشه درکنارمان هستند. این گروه یار دوازدهم ما در زمین هستند.

پیرلو مهره استثنایی
بازی مهمی است و ما راه شکست حریف را فراگرفته ایم. پیرلو یکی از مهره های بزرگ تیم مان است که می تواند در نتیجه گیری ما تاثیرگذار باشد. او مانند همیشه می تواند بازیکن بزرگ و تعیین کننده ای باشد.

نخستین بار
برای اولین بار یازده ساله بودم که در جایگاه تماشاگردان در دل الپی نشستم. میلان کاپلو برابر یوونتوس لیپی ما 4 بر یک پیروز شدیم و یک یکشنبه استثنایی و تاریخی برای من که دوست دارم تکرار شود.

7 سال بیانکونری
یک دوره مطمئنا به یادماندنی، با انگیزه و حسی خاص راهی یووه شدم و حالا هفت سال از ان سالها می گذرد. می خواهم به کار و تمرین ادامه دهم و یک یوونتوسی بمانم. امیدوارم که موفق شوم و افتخار می کنم که چنین پیراهنی با این رنگ می پوشم. 7 سال با یووه همراه با رشد و پیشرفت من بود، هم از پیشرفت شخصی و هم در دنیای فوتبال. زمانی که این پیراهن را می پوشم متوجه می شوم که چه ارزشی دارد.

کونته
جذاب، دقیق، مشکل پسند و یک یوونتوسی تمام عیار. هیجان را به ما بازگرداند. از نظر تکنیکی به تیم مسائلی را اورد که فوق العاده ارزشمند است. میان ما بازیکنان و او صمیمیت و در عین حال احترام وجود دارد. انگیزه عجیبی دارد و این انگیزه را به ما تزریق کرد. هر مربی روش خاص خود را دارد اما می تواند سال به سال و بازی به بازی سیستمش را تغییر دهد. با با روش های متفاوت و با توجه به سیستم حریف بازی می کنیم. اینجا صحبت از جزییات نیز هست.

میلان اما...
دوران متفاوتی ست، پیش از اغاز فصل میلان را شانس اول قهرمانی معرفی کردند. این گروه در اروپا نیز خوب نتیجه گرفته اما هدف ما قهرمانی ست و می خواهیم به بهترین شکل ممکنم برگردیم. ما تعادل خاصی میان مان دیده می شود. در حال حاضر ناپولی، اینتر، لاتزیو، رم و اودینزه نیز شانس قهرمانی دارند. با این حال همچنان میلان شانس نخست است اما امیدواریم صدرنشینی را ادامه دهیم.

جذب نکردن دل پیرو یکی از بزرگ ترین اشتباهات من بود
galliani-alex1.jpg

image.php

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
خیلی دوست دارم این بازی رو ببریم. به نوعی میتونه استارت اولیه برای قهرمانی باشه.

شاد و پیروز باشید

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
درود
نیمه اول رو سر بودیم/ دو سه تا توپ خوب خراب کردیم
امیدوارم نیمه دوم موفق تر عمل کنیم و با برد تموش کنیم .

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
تبریک
بهتر از این نمیشد
خانه جدید و برد دو بر صفر.

لایی و بگو

خیلی تبریک میگم. عالی بود عالی.
مارکیزیو لاو یو

بالا