• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اقا به طرفدارن یووه تبریک خوشحال شدم یووه 2بر0 برد
یووه ییک سر گردن از میلان بهتر بود
منم بعد از بارسا طرفدار یووه هستم
بازم تبریک
موفق باشید

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

تبریک می گم برد خوبی بود نه , عالی بود مارکیزیو بازم آتیش بازی به پا کرد.

بازم تبریک می گم دوباره به صدر جدول برگشتیم:happy:

Moostafa

Registered User
لایک‌ها
656
برذ یووه رو به هوادارن یووه تبریک میگم ...
بازی قشنگی از یووه دیدیم ...

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
Claudio Marchisio

49803060553500614299.jpg

Antonio Conte

95770179604234667176.jpg

تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک تبریک

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
مدتها بود که بازی یووه رو ندیده بودم. از همون زمان کالچوپولی دیگه دنبال نکردم بازیهاشو

امشب بعد از مدتها بازی یووه رو دیدم. یاد اون زمانهایی که ندود، کونته ، توریچلی ، الکس دل پیرو و بقیه بازیکنها بودند تو این تیم

بازی رو بردید. البته من تو کالچو لیگ ، طرفدار میلانم اما خب امشب شما بهتر بودید. البته یادنون نره بازی تو زمین شما بود.

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
تبریک می گم
نیمه دوم رو بهتر دیدم و بازی خوبی کرد یووه
منم مثل مهرداد یاد زمان ندود افتادم
خوشحالم که بعد از مدتها بازی یووه رو دیدم و ازش لذت بردم

مبارک باشه

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
آقا تبریکات من رو هم پذیرا باشید. :) واقعا از این برد خوشحالم. تیم داره پله پله رشد میکنه. این تیم توانایی خیلی کارها رو داره.
کونته ممنونم ازت.

شاد و پیروز باشید

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
خب عالی بودیم.بازی باید با گل های خیلی بیشتری به نفع ما تموم میشد که بد شانسی واقعا اذیتمون کرد به غیر از آخر بازی
نیمه ی اول فوق العاده بودیم چند تا موقعیت خیلی عالی از دست رفت.نیمه ی دوم هم کاملا سر بودیم!
17 تا شوت داشتیم!11 تا شوت تو چهار چوب.آخه من چی بگم:lol: :دی 1 شوت هم نوچرینو برا اونا زد :دی یعنی یه شوت تو چهارچوب داشتن(جای تبریک داره):lol:
این هم نظر من درباره بازیکنامون :
بوفون:wub::هنوز هم آرامش رو برای من معنا میکنه!وقتی حمله میکنیم خیالمو راحته که یه نقطه ی اتکا تو چهارچوبمون هست!
لخشتاینر:واقعا خیلی خوب بود!جنگنده!نفوذهای قابل قبول و خوب!فقط باید رو ارسالاش خیلی بیشتر دقت کنه!
بارتزالی:خیلی خوب این بازی کار کرد.کلا مدافعیه که میشه روش حساب کرد!دوزش میدارم
بونوچی:خوب بود.یه موقعیت خدا هم داشت که گل نشد!!!
چیه لینی::wub:تعصب و معنا کرده!نیمه اول داشت یه موقعیت خوب برا جناب کریح(زلا#@!#!) پیش میومد که عالی پوشش داد!بویاتنگ رو هم کلا از بازی حذف کرده بود!نیمه دومم سمت راست دفاع اونا رو کرده بود بزرگراه!بهترین بازیکن زمین!!!
پیرلو:نیمه اول فوق العاده!مثل همه ی بازی های این فصل!از 70 به بعد یه کم خسته میشه ولی بازیم عالیه!!!
کاپیتان کوچولو:2 تا گل زد!گلاش به کنار.واقعا روون بازی کرد!با ووچینیچ واقعا هماهنگ اند!!!نشون داده که لایق فیکس بودنه!زوجش با پیرلو فوق العاده است!تو حمله ها عالی اضافه میشه!نیمه اول هم یه موقعیت صد در صد رو خراب کرد!
کراسیچ:هنوز زیاد راضی کننده نیست!ولی اصلا نباید به اون زودی تعویض میشد!
ویدال:جنگنده و دونده!من دیشب خیلی از دستش شاکی بودم البته!!!دو صحنه توپ رو لو داد!!!چند تا و چندتا موقعیت رو هم خراب کرد!حق میدم بهش پست اصلیش اصلا اونجا نیست!!!تو این پست الکس 10000 درصد بهتر جواب میده!!!
په په : واقعا امسال خوب کار میکنه.نمره ی قبولی رو میگیره!
ووچینیچ:مهاجم نوک رو معنا کرده برامون!!!واقعا خوب بود!یه تیرک زد که باید گل میشد!یه پاس گل داد.دو تا شوتشم با کمترین فاصله از کنار دربازه رد شد!!!راضیم ازت :D
جیاکرینی: خیلی تلاش خودشو میکنه ها!خیلی میدویه ها ولی خب در سطح تیم نیست یه جورایی!امیدوارم بهتر شه!
کل تیم:هنوز یه وینگر 6 دنگ کم داریم.اگه الیا در حد تیم نیست چرا خریدیمش :( تیممون امسال واقعا روون بازی میکنه!!!دوس دارم این تیمو.
کنته:ممنونم ازت!ولی راضی نیستم ازت :D جای ویدال دلپیرو رو بازی میداد بدون شک خیلی خیلی بهتر نتیجه میگرفتیم :)
آنیلی: یه بار نشد ما ببینیم تو داری میخندی.ایش. :دی

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به همه دوستنداران بانوي پير تبريك مي گم بعد از مدتها يك برد شيرين كسب كرديم و از همه مهمتر اينكه خوب بوديم

اين بازي من رو در اين عقيده كه الگري مربي بزرگي نيست مصمم تر كرده اينتر با رانيري هم باخت اونم تو زمين خودش هرچند كه اومدن رانيري باعث شد دو تا برد خوب بدست بيارند ولي نكته اي كه در اين تيم مشهوده ضعف مفرط خط دفاعي شون هست ميشه گفت تيم ما از لحاظ مهره خيلي بهتر از ايننتر بسته شده و اين مساله ميتونه اختلاف تجربه دو مربي رو جبران كنه ضمن اينكه كونته به مراتب مربي شجاع تري هست و رانيري به شدت محافظه كار كه خوشبختانه ابزار اين محافظه كاري رو به شكل مطلوبي در اختيار نداره
به نظر ميرسه امسال مهمترين رقيبمون ناپلي ها باشند كه تيم خوبي دارند بدون ترس و استرس بازي مي كنند و كلا مدتي هست كه در آسمانها سير مي كنند
بهرحال شكي نيست كه امسال ما ميتونيم كانديد قهرماني باشيم

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
يادم رفت بگم كه رمي ها هم به نظر مياد از بحران خارج شدند يكي دو مسابقه است كه خوب نتيحه مي گيرند اونها هم تيم پرمهره اي رو تشكيل دادند وشخصيت قهرماني رو هم دارند همه چيز بر مي گرده به كادر فني بايد ديد در جدال كونته و انريكه ، كدومشون برنده خواهد بود

پ.ن: كلا جدا از اينكه امسال از بردهاي يووه و بهتر شدن اوضاع تيم خوشحالم دو مساله خوشحال كننده ديگه هم در سري آ براي من وجود داره يكي اينكه سطح رقابتها و تيمها بالاتر رفته و اگه به همين شكل پيش بريم تيم هاي ايتاليايي جايگاه از دست رفته خودشون در اروپا رو مجددا بدست ميارند و مساله دوم اينه خيلي خوشحالم كه دوران نحس استيلاي اينتر بر سري آ خاتمه پيدا كرده و دوران جديدي شروع شده بدون اينتر با دلارهاي موراتي و مربياني نظير موريينيو

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
درود

با تشکر ویجه ویجه از مهرداد عزیز و مرجان بانو. دم شما گرم.

اقا ساسان خیلی تبریک آقا/ روبی جان بی هپی/ رضا و عمو جواد و .........کلا شاد باش میگم.

رضا پستت نامبر وانه داداش.
فقط با قسمت جاکیرینی موافق نیستم / اول ازش خوشم نیومده بود ولی وقتی بازیش رو این چند بازی دیدم خوشم اومده ازش. خیلی اعتماد به نفسش خوبه. تکنیک هم داره و سرعت. ولی باید روش کار بشه بازم.

قسمت کونته خط یکی مونده به اخر رو لایک فراوان:دی

اینم که عالی بود :دی
آنیلی: یه بار نشد ما ببینیم تو داری میخندی.ایش. :دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

بریم سر اخبار بعد از دربی :happy:
-----------------------

يووه اي متفاوت نسبت به سال هاي گذشته بوديم
buffonnew2.jpg

سنگرباني كه در يكي از حساس ترين ديدارهاي فصل كمتر در زمين ديده شد. هم تيمي هايش به اندازه اي خوب ظاهر شدند كه دروازه او نسبت به ديدارهاي گذشته كمتر تهديد شود. جان لوئيجي بوفون همانند همه يوونتوسي ها از پيروزي ارزشمندي كه يووه كونته به دست اورده خوشحال است.

" يووه اي متفاوت نسبت به سال هاي گذشته در ميدان ديده شد، يووه اي كه آماده بازگشت و تبديل به تيمي بزرگ است. چهره قديم يووه در استاديوم جديد تغيير كرد و روح قديمي اين تيم به اين تيم بازگشت. قدرت و شايستگي به يوونتوس برگشته و ما همگي از بودن در اين شرايط خوشحاليم. مي توانيم بهتر شويم و راه براي رشد بيشتر وجود دارد. خوشحاليم كه نتيجه را به دست آورديم و توانستيم در كنار اين برتري، نمايش خوبي نيز ارائه دهيم.

بوفون در خصوص سيستم يووه در اين بازي نيز گفت: هر مربي مدل و روش خاص خود را دارد، هر سيستم بستگي به بازيكناني دارد كه در زمين بازي مي كنند و بايد برابر رقيب به برتري برسند. در اين بازي بار ديگر تغيير سيستم داديم اما هيچ مشكلي نداريم. من و هم تيمي هايم با هر سيستمي كه مربي در نظر بگيرد بازي مي كنيم و براي موفقيت تيم تلاش خواهيم كرد. مي دانم كيه ليني در پست تخصوصي خود بازي نكرد اما وظيفه اش را به خوبي انجام داد."

بوفون از انگيزه و بالا رفتن روحيه يووه و پيشرفت در مسائل روحي و رواني به عنوان عاملي براي تغيير مثبت در يوونتوس نام برد.

بدون شرح ...
15291942576703087503.jpg

چه یکشنبه ای! چه یوونتوسی ! ما برگشتیم ( یووه 2 - 0 میلان )
marchisiomilan.jpg

مارکیزیو، ستاره بی چون و چرای امشب، همان طور که جشن بیانکونری را در ورزشگاه جدید پایه گذاری کرد با گل های ارزشمند و مهمش جشن را به خانه های تک تک بیاکونری های جهان برد تا همه یوونتوسی ها در جشن پیروزی برابر روسونری که در نخستین دیدار مهم و بزرگ فصل در ورزشگاه جدید بانوی پیر برگزار شد، شرکت کنند.

یک نمایش خوب و هماهنگ و در کنار دو گل از یووه ثابت کرد که یوونتوس کونته برای بازگشت برنامه ریزی کرده و این مربی به خوبی از عهده مسولیت های سنگینی که به عهده اوست برخواهد امد.

یووه در این دیدار با عملکردی خوب به نتیجه رسید تا نظر انتونیو کونته مبنی بر این اصل که در ابتدای فصل به شاگردانش گفت، نتیجه دهد " اول عملکرد، بعد نتیجه، اگر خوب بازی کنید نتیجه نیز خواهد امد. "

و حالا برتری دو بر صفر برابر میلان که برای مجموعه بیانکونری بیش از یک پیروزی ارزش دارد. این تیم با این نتیجه به آینده ای درخشان خواهد اندیشید.

چه یکشنبه ای ! این شعار تیفوسی های یوونتوس پیش از آغاز دیدار حساس این تیم برابر میلان بود. دیداری که سرانجام نیز با همین شعار و با خوشحالی و خرسندی بیش از حد مجموعه یووه و هوادارانش به پایان رسید

یوونتوس کونته در نیمه اول از لحاظ کار تیمی در سطح بسیار بالایی بازی کرد و بازیکنان یووه هر کدام در پست های تعیین شده بسیار هماهنگ و منظم بازی کردند.

در وقت اول پرسینگ یوونتوسی ها در حدی بود که بازیکنان میلان به زحمت می توانستندبه زمین یووه وارد شوند و بارها و بارها پاس های بازیکنان میلان در زمین خودی به راحتی قطع شد.

بازیکنان یووه طبق دستورات کونته تمامی راه های گلزنی را برای باز کردن دروازه ی ابیاتی امتحان کردند و برای گلزنی همه کار کردند اما باز هم بی دقتی در ضربات اخر یوونتوس را در این نیمه به گل نرساند.

حضور مردان میانی در سیستم کونته نبض بازی را در اختیار یووه قرار داده بود و این موضوع کار را برای مردان الگری تا حدی سخت کرده بود که تعداد پاس های بازیکنان مرکزی میلان به عدد 3 هم نمی رسید.

در نیمه اول یوونتوس با وجود نمایش بسیار خوب و دیدنی موفق به گلزنی نشد و میلان نیز در وقت اول عملکرد متوسطی را از خود به اجرا گذاشت و تنها در یک صحنه دروازه ی یوونتوس را با خطر مواجه ساختند.

یوونتوس نیمه دوم را با حملات سرعتی خود اغاز کرد و در ابتدای وقت دوم دو موقعیت مسلم گلزنی بر روی خلاقیت پیرلو و مارکیزیو برای یووه به دست امد اما باز هم بی دقتی بونوچی و په په اجازه ی گلزنی را به یووه نداد.

میلان که تحت بازی یوونتوس قرار داشت با تغییر سیستم خود توانست دقایق ابتدایی نیمه دوم را در دست بگیرید اما باز هم بازیکنان یووه با سیستم شدید پرسینگ اجازه ی فعالیت مثبتی را به ستارگان نامی میلان ندادند و تک موقعیت روسونری ها توسط بوفون به کرنر فرستاده شد.

بازی دفاعی میلان در زمین خودی باعث تا در وقت دوم بازی متعادل تری را شاهد باشیم و میلانی برای خارج شدن از فشار هجومی یووه رو به بازی دفاعی اوردند و سعی در مالکیت توپ داشتند و همین موضوع سبب شد تا
یووه در تدارک برنامه های هجومی خود با مشکل رو به رو شود.

در ادامه باز هم یوونتوس با استفاده از بازیکنان میانی خود جریان دیدار را در اختیار گرفت و در دقایق پایانی کار فوق العاده تاکتیکی بازیکنان یووه و هنرنمایی مارکیزیو موفق شد گل برتری خود را در دیدار حساس هفته ی ششم سری آ به ثمر برساند.

در وقت اضافه یوونتوس باز هم حملات خود را ادامه داد و مارکیزیو ستاره ی یووه در دیدار مقابل میلان با ضربه ای دیدنی موفق شد دومین گل خود را به ثمر برساند و هواداران یووه را بیش از پیش خوشحال کند.

یوونتوس با کسب این پیروزی شیرین یازده امتیازی شد و به همراه تیم اودنیزه در صدر جدول رقابت های سری آ قرار گرفت.

یوونتوس راه قهرمانی را فرا می گیرید
conte14.jpg

image.php

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
واقعا یووه عالی بازی میکنه.

من اولین بازی این فصل بود که میدیدم. و بسیار لذت بردم

به امید قهرمانی

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام دوستان

باتاخیر تبریک میگم:wub:
واقعا گل کاشتند دمشون گرم
مارکیزیو و پیرلو اون وسطه لولشون کرده بودند:D

حیف شد بیشتر نزدیم
دست آبیاتی هم درد نکنه!!!!!!!!!!

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
درود بر شما

چند تا خبر:

2006
خب کم کم به تاریخ نوزدهم اکتبر نزدیک میشیم و این روزها باید منتظر شنیدن گمانه زنی های مختلف در مورد رای نهایی باشیم. از چند ساعت قبل خبری رو توی سایتهای ورزشی نویس ایتالیا میبینیم که معما رو حداقل برای ما مهمتر جلوه میده و اینکه دیگه قرار نیست سر سری رای داده بشه. اینبار FIGC کار رو بالاتر گرفته. ظاهرا برای تکمیل تحقیقات و و یک سری از موارد تحقیقی کار در بخشی به یوفا واگذار شده و همچنین اینکه خود یوفا برای این موارد به عنوان شاهدی در نظر گرفته شده. گفته شده که آنیلی نامه قاطعانه تری رو در این مدت به به دادگاه مربوطه ارسال کرده که در اون خواسته نظر و رای نهایی دادگاه هر چه که بود به روشنی و با دلایل مربوطه واضح عنوان بشه تا حتی اگر رایی در تایید قبل صادر شد ما رو قانع کند.
روی همین جریان یوفا باید دید چه نظری نهایتا اعلام میشه. انیلی از یوفا خواسته تا در کمال صداقت با مرجع قضایی همکاری کند.
این جریان همه و همه اش به اسکودتو 2006 مربوط میشه و نه بیشتر. و بنا به مکالمات تلفنی سری اخر که کشف شد و به علیه موراتی بود به جریان افتاده. لازم به ذکر اینکه دادگاه ناپل بدون توجه به این مکالمات و با گذروندن زمان بار دیگه رای خودش رو تکرار کرد و یووه رو مجبور کرد که در برای باز پس گیری به مراجع بالاتر شکایت ببره. به امید پیروزی.

گری کاهیل.
دفاع بولتونه و یووه حاضر شده برای انتقالش در زمستان به تورین تا 14 میلیون دست به جیب بشه / یورو البته. این خبر و اخبار کالچو منتشر کرد و برای رقابت این انتقال مطرح کرد که گواردیولا هم این مدافع رو خواسته. /// از طرفی این خبر رو کالچو 24 هم زده و برای رقابت من سیتی و بارسا رو نام برده و مبلغ پیشنهادی یووه رو 10 میلیون پوند ذکر کرده.

آمائوری
گفته میشه که بزودی این مهاجم از ترکیب ما خارج خواهد شد. میلان با سلیقه الگری خواهان این مهاجم شده و ظاهرا یووه در قبالش بجای پول مدافع خواسته. برای این منظور هم از ماریو یپس و دانیل بونرو اسم به میان آمده.

استیگاریبیا
خب این بازیکن پاراگوئه ای برای اولین بار ظاهرا در برابر کیه وو به میدان خواهد رفت و اگر بتونه انتظارات رو براورده کنه و کونته رو راضی کنه میتونه فیکس بشه. البته گفته میشه که اگر فیلکس تیم بشه ظاهرا کراسیچ نیمکت نشین بودن رو تحمل نخواهد کرد و خواهد رفت متاسفانه. حالا نمیدونیم امیدوار باشیم که خریدمون جواب نده که کراسیچ نره یا اینکه جواب بده و کراسیچ هم قانع بشه که نر و یا حالتهای دیگه. بهر حال اینم مشکلیه!

گروسو/یاکوینتا/سیسوخو
اینم تو خبرها اومده که شاید زمستان یووه گروسو و یاکوینتا رو بده به لیون و سیسوخو دفاع این تیم رو بگیره. به نظر خودم که از لحاظ مالی به ضرر ما میشه ولی سیسوخو بسیار دفاع خوبیه.

ولکات
خبر دیگه که خیلی بعیده با توجه به کمبود بازیکن خلاق در ارسنال این هست که یووه به تئو ولکات نظر داره و برای این انتقال هم مبلغ بین بیست تا بیست و پنج میلیون مطرح شده.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

با توجه به بازی های ملی فعلا لیگ های تمام کشورها از جمله ایتالیا در تعطیلی به سر می برند و یوونتوس هم با داشتن 14 ملی پوش یکی از این تیم هاست . :happy:
بازی بعدی یووه روز یک شنبه 24 مهر ماه ساعت 17:30 در ورزشگاه بنتگودی با کیه وو هستش , اما بریم سراغ چند خبر از سایت :cool:
-----------------

پیام تسلیت دل پیرو به مناسب درگذشت استیو جابز
jobs.jpg

استیو جابز مؤسس و رئیس کل شرکت اپل، بعد از مبارزۀ طولانی با بيماري سرطان، دیروز در سن پنجاه و شش سالگی، فوت کرد و بر همین اساس الکس دل پیرو کاپیتان باشگاه یوونتوس در پیامی گفت:

"همانند بسیاری از شما من هم امروز بعد از بیدار شدن با خبر مرگ ستیو جابز رو به رو شدم و متاسف هستم. وی با استفاده از خلاقیت و ایده های قدرتمند تلاش کرد تا دنیا رو عوض کند. مطمئنا نام او به عنوان یکی از اشخاص برجسته عصر ما به خاطر خواهد ماند."

یوفا به اعتراض یوونتوس نسبت به تخلفات اینتر پاسخ مثبت داد
team1.jpg

پیش از آغاز رقابت های گروهی لیگ قهرمانان اروپا اخباری از اعتراض و شکایت یوونتوس به مسولین یوفا برای بررسی شرایط اینتر امنتشر شد، در این شکایت رسمی از سران یوفا درخواست شد تا با توجه به پرونده کالچوپولی 2 و تخلفات اینتر، شرایط اینتر را بررسی کنند و این تیم را از ادامه همراهی و شرکت در رقابت های اروپایی محروم سازند تا پرونده به طور عادلانه بررسی شود.

این اعتراض با واکنش های مختلفی روبرو شد، واکنش هایی از سران فوتبال ایتالیا که نشان می داد این گروه همچنان در نظر دارند تخلفات اینتر و سرانش را بپوشاند و پرونده را زودتر از موعد مختومه اعلام کنند.

برخی منابع در ان زمان نوشتند با توجه به محرومیت فنرباغچه، تیم ترکیه ای که به دلیل مشکلات و تخلفات از شرکت در لیگ قهرمانان اروپا محروم شدند، اینتر نیز در خطر محرومیت است. که بلافاصله خبر از رسمی نبودن این احتمال رسید اما این بار پاسخ رسمی یوفا این خطر را برای نراتزوری به صدا در اورده است.

با این وجود یوونتوسی ها منتظر پاسخ یوفا ماندند. حالا این پاسخ از راه رسیده و سران یوفا از دادگاه ورزشی و فدراسیون فوتبال این کشور سوال کرده در برابر تخلفات اینتر چه کردید؟ در مقابل کالچوپولی 2 چه تصمیمی گرفتید و چه مجازاتی برای اینتر در نظر گرفتید ؟

این پاسخ برای مسولین اینتر و مسولین فدراسیون فوتبال از جمله ابِته، رییس فدراسیون این کشور که بارها در اظهاراتش حمایت خود را از اینتر اعلام کرده سنگین تمام خواهد شد.

به نظر می رسد این بار اندره ا انیلی و مسولین یووه تصمیم قاطعی برای رسیدن به حقانیت و عدالت ورزشی گرفته اند و تا رسیدن به نتیجه نهایی دست از تلاش برنخواهند داشت.

اندره آ انیلی این پاسخ یوفا را پیروزی بزرگ و مهمی دانست و ابراز امیدواری کرد حقیقت فاش شود. جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی یووه نیز تاکید کرد این پاسخ نشان می دهد که پرونده این بار در راه درستی قدم گذاشته است.

می خواهیم به تاریخ یووه بپیوندیم
matrinew1.jpg

یکی از مهاجمین این فصل یووه که امید زیادی به گلزنی و موفقیتش است. الساندرو متری که در تیم کونته به او اهمیت و توجه زیادی می شود امیدوار است با کمک انتونیو کونته این یووه به تاریخ حیات بانوی پیر بپیوندد و یک تیم تاریخی شود.

"خواسته های زیادی برای موفقیت و پیروزی در میان ما دیده میشود، می خواهیم برگردیم، می خواهیم بزرگ و قدرتمند باشیم و در هر دیدار انگیزه ای فوق العاده را به نمایش بگذاریم. می خواهیم با کمک مستر به تاریخ یووه بپیوندیم و تیمی تاریخی برای یوونتوس شویم.

مستر همیشه به ما کمک کرده و می دانیم که با کمک او راه خوبی را پیشرو خواهیم داشت. او شخصا یک فرد برنده است، او بخشی از حیات یوونتوس و دنیای یوونتوسی هاست. ما می توانیم دوران جدیدی را برای بانوی پیر رقم زنیم.

هر چند که ورود به تاریخ یووه اسان نیست و باید تلاش زیادی کنیم. ورود به تاریخ تیمی مانند یوونتوس که همیشه برنده بوده بسیار سخت است اما باید انجام دهیم و به این مهم برسیم.

می توانیم بگویم که گروه اماده و متحد هستیم که با این خواسته قدم به میدان می گذاریم و می خواهیم بخشی از تاریخ یووه باشیم. با این مربی می توانیم و باید نهایت تلاش مان را انجام دهیم. همه چیز خوب است و ما باید به راه مان ادامه دهیم و صدرنشینی را از دست ندهیم. با صبر و قدرت به هدف می رسیم. "

در هر پستي باشم بايد وظيفه ام را انجام دهم
chiellini1.jpg

image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

یوونتوسی ها هم در غیاب ملی پوشان گل کاشتن هم در تیم ملی:happy:
------------------

همكاري الكس و Airc ده ساله شد
alex14.jpg

همیشه زمانی که نام مهره ای خستگی ناپذیر، جنگنده و همچنان باانگیزه برده می شود او در صدر لیست قرار می گیرد و در یادها بی تردید نام او تداعی می شود، الساندرو دل پیرو . الکس، کاپیتان محبوب بیانکونری دهمین سال همکاریش با مارک AIRC را جشن گرفت.

پینتوریکیو زمان همکاری اش را به ده سال رساند تا همانند شماره ای که بر تن می کند همکاری با این مارک را نیز به ده سالگی برساند. مارک AIRC که بر روی پیراهن شماره ده یوونتوس حک شده همچنان به همکاری خود را این ستاره دوست داشتنی را ادامه می دهد.

الکس در این باره گفت: فکر نمی کردم که بتوانیم در کنار یکدیگر برای ده سال باشیم و یک بار دیگر شماره ده را با این مارک بر تن کنم. افتخار می کنم که روی پیراهنم چنین نامی دیده می شود، شماره ده مانند ده سال همکاری مان و حمایت این شرکت از من. خب بهتر است که یک گل برای همکاری مجدمان به ثمر برسانم.

در این سال ها در همه لحظات در کنار یکدیگر بودیم و لحظات بزرگی را تجربه کردیم اما این کافی ست و یک گل می تواند موثر باشد.

نقل و انتقالات یوونتوس با نظر کونته انجام شد
conte-marotta.jpg

+ماروتا به دنبال خریدهای زمستانی

از خریدهای خود راضی به نظر می رسد و امیدوار است یوونتوس روند رو به رشد خود را طی هفته های اینده ادامه دهد و بتواند در پایان فصل در جایگاه مناسبی قرار بگیرد.

مدیر نقل و انتقالات یوونتوس در اخرین مصاحبه ی خود گفت:
" به این یوونتوس اطمینان دارم و ارائه کردن چنین نمایشی من را شگفت زده نمی کند ، باید از شکست پرهیز کرد ، کسانی که در یوونتوس هستند باید بر این باور باشند که یوونتوس واقعی باید چنین باشد البته نباید فراموش کرد که راه طولانی در پیش است "

به نظر می رسد که یوونتوس راه پیروز شدن را یافته است اما آیا کونته در ترانسفر بازیکنان مورد نظر را انتخاب می کند یا ... ؟

" انیلی با آمدن خود به یوونتوس هیجان بخشید چرا که وی در گذشته به همراه پدر خود همواره به یوونتوس نزدیک بوده است سپس با انتخاب کونته سعی کردیم تا وی بازیکنان مورد نظر خود را برگزیند ، بازیکنانی که شایستگی پوشیدن پیراهن سیاه و سپید را داشته باشند "

جذب پیرلو :

" جذب یک هافبک با کیفیت و بزرگ بسیار دشوار بود چرا که بازیکنان بزرگ در این پست بسیار اندک هستند ، ما در پی بازیکنی بودیم که شخصیت و کیفیت بالایی دارد و این دو مشخصه در پیرلو وجود داشت ، جذب پیرلو با تایید کونته صورت نگرفت چرا که وی سرمربی یوونتوس نبود اما باید پذیرفت که پیرلو در برنامه های کونته نقش اساسی خواهد داشت و در حال حاضر رابطه ی بسیار خوبی بین کونته و پیرلو برقرار است ، جذب پیرلو دشوار نبود چرا که پس از گفتگو با مدیر برنامه های وی همه چیز در یک ساعت به پایان رسید "

مشکلات یوونتوس در فروش بازیکن :

" فروش این بازیکنان کار دشواری بود ؛ کیمنتی - گریگرا - لگروتالیه - زبینا - سیسوکو - کامورانزی - ترزگه - تیاگو - پولسن - دیه گو و ترزگه ، در دوره ی مدیریت من ، یازده بازیکن را به فروش رساندم و تنها در فروش دو بازیکن ناکام بودم ، یاکوینتا بدلیل مصدومیت و آمائوری که تمام پیشنهادات را رد کرد و در این ناکامی نیز من مقصر نبودم "

خریدهای دشوار یوونتوس :

" دو خرید بسیار دشوار بودند ، ووچینیچ بدلیل اینکه رم حاضر نبود تا مبلغ مورد نظر را کاهش دهد و ویدال که باید با بایرن مونیخ رقابت می کردیم البته باید از بایرن مونیخ نیز تشکر کرد اما ما توانسته بودیم تا خواسته های لورکوزن را برآورده کنیم "

جذب ویدال :

" وی یک قهرمان است ، حضور ویدال در ترکیب مانند این است که ما با 12 بازیکن به میدان رفته ایم "

ساخت ورزشگاه جدید و سختی های آن :

" وجود یک مشکل در برنامه ها ممکن است که ساخت ورزشگاه را متوقف کند ، برنامه ی ساخت ورزشگاه جدید چند سال طول کشید و از دو سال پیش کار برای ساخت ورزشگاه شروع شد البته یوونتوس در دوره ی نخست وزیری برلوسکونی برای دریافت مجوز با مشکلات زیادی مواجه شد ، ورزشگاه یوونتوس از نظر ساختار از ورزشگاه آرسنال الگوبرداری کرده است "

ممکن است که فوتبال ایتالیا جایگاه فعلی خود را نیز از دست دهد :

" در ایتالیا درآمد حاصل از حق پخش تلویزیونی 70 در صد تمام درآمدها را تشکیل می دهد ، در انگلستان و آلمان در چنین شرایطی سیاست کنار گذاشته می شود اما ایتالیا با این وضعیت بیمار خواهد شد و دیگر توانایی رقابت با باشگاه های بزرگ جهان را نخواهد داشت "

رابطه با اینتر :

" در واقع بر خلاف رابطه ی موجود بین دو باشگاه رابطه ی خوبی بین انیلی و موراتی برقرار است اما مجلس فدرال خواستار بوجود آمدن چنین شرایطی بود "

وضعیت میلان و اینتر :

" ما نسبت به این دو تیم از جایگاه بهتری برخوردار هستیم ، میلان نسبت به فصل پیش 3 امتیاز کمتر دارد و اینتر با بنیتز نیز شروع بدتری نسبت به فصل کنونی داشت و سپس با لئوناردو همه چیز تغییر کرد ، ناپولی را نباید فراموش کرد "

نظر شما در مورد کونته :

" در کار با گروه و برقراری ارتباط با بازیکنان مختلف فوق العاده بود "

اگر یوونتوس قهرمان شود ، ستاره ی سوم بر سینه نقش خواهد بست ؟

" بدون شک ، در میدان مسابقه 29 اسکودتو کسب کردیم و با کسب یک قهرمانی دیگر ما 30 قهرمانی خواهیم داشت ، ستاره ی سوم ، در برابر میلان تلاش برای پیروزی مربی در تیم دمیده بود من را خوشحال کرد ، کونته تنها به یک چیز می اندیشد ، یوونتوس باید ضربه ی نخست برای نابودی را بزند "

پیروزی پرگل یووه در غیاب ملی پوشان
teamnew4.jpg

یوونتوس در غیاب بازیکنان ملی پوش تمرینات اماده سازی خود را ادامه می دهد و روز گذشته بانوی پیر در یک دیدار دوستانه موفق شد تیم کیه ری که در سری C1 فوتبال ایتالیا فعالیت می کند را با 9 گل شکست دهد.

یوونتوسی ها در نیمه ی اول با پنج گل به برتری دست پیدا کردند که در این میان دل پیرو - پاتزینتزا - په په و کوالیارلا ( 2 ) گل های یووه را به ثمر رساندند. در نیمه دوم نیز یووه دست از گلزنی برنداشت و چهار گل دیگر وارد دروازه ی حریف کرد تا در نهایت یووه با 9 گل تیم کیه ری را شکست دهد.

گفتنی است متری - موتا و تونی ( 2 ) گل های یوونتوس در نیمه ی دوم را به ثمر رساندند

لحظاتي باور نكردني براي كلوديو
marchisio1.jpg

image.php

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
واقعا برام جالب و جذابه این شفافیتی که در صحبتهای ماروتا هست . به نظرم این نشون میده مدیران تیم برای هواداران ارزش قائلند و مسائل حیاتی باشگاه رو با اونها در میون میزارن. امیدوارم این روند ادامه داشته باشه

شاد و پیروز باشید

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

درسته ساسان جان اگر در ایران هم مدیران به این شفافی صحبت می کردن الان اوضاع اینگونه نبود.

اما چند خبر از سایت :happy:
---------

در يووه براي هميشه ماندگارم
marchisio2.jpg

مهره سرحال و اماده اين روزهاي فوتبال ايتاليا، مهره اي آينده دار كه با توجه مديران يووه تبديل به ستاره اين روزهاي سرزمين چكمه اي شده هفته اي استثنايي را سپري مي كند. دو گل ارزشمند به ميلان در كنار يك گل ملي او را تبديل به سوژه نخست مطبوعات اين كشور شده است.

كلوديو موفقيت اخيرش را از ان يووه مي داند و شادي خو در را با اين باشگاه و هوادارانش تقسيم كند " من عاشق يووه هستم، براي هميشه اينجا مي مانم و با اين پيراهن به دنبال پيروزي خواهم بود. اين عقيده هميشگي من و يوونتوس است.

خيلي خوبم و از بودن در اين فضا لذت مي برم. چرا بايد اين تيم را ترك كنم؟ بهترين لحظاتم را با يووه سپري كردم و سپري خواهم كرد. با اين فضا خو گرفتم و دوست ندارم روزي اين باشگاه را ترك كنم. "

از او در خصوص شباهتش با تاردلي مي پرسند" چه تشبيهي، فوق العاده است. افتخار مي كنم بهتر از اين نمي شود. من علاقه زيادي به تاردلي دارم و خوشحالم كه با او مقايسه مي شوم. از اين مقايسه ترسي ندارم."

ماندم تا ستاره باشم
krasic4.jpg

بیش از سایرین تحت فشار بود و بیش از دیگران تمرین کرد تا به شرایط ایده ال برگردد و توان همراهی یووه را با بیشترین امادگی و هماهنگی را داشته باشد. میلوش کراسیچ، هافبک صربستانی بانوی پیر در گفت و گویی گفت

" می دانید که به این تیم و هوادارانش چه علاقه ای دارم، می خواهم اعتماد مربیان و این گروه بی شمار را بار دیگر از ان خود کنم. اینجا ماندم تا برای یووه یک ستاره باشم. "

گفتنی در یک نظرسنجی مشخص شد کراسیچ بار دیگر ستاره محبوب تیفوسی های یوونتوس شده و از او به عنوان مهره ای موثر و توانا نام می برند که می تواند برنامه های یووه کونته را اجرا و عملی کند.

ویدال، بازیکن همه جای زمین
vidal8.jpg

من در همه حال بازی می کنم، در هر نقطه ای از زمین، البته با تمام توان و انگیزه. این جمله نخست آرتورو ویدال، مهره شیلیایی یوونتوس است که از زمان پیوستنش به این تیم آهسته آهسته به دنبال اثبات شرایطش است.

" من در لورکوزن 117 بازی و 16 گل زدم اما اینجا هدف دیگری دارم می خواهم بهترین باشم، هر جا و هر نقطه ای که مربی بخواهد بازی می کنم، می جنگم و برای موفقیت تلاش خواهم کرد.

دوست دارم برای هواداران دوست داشتنی باشم. باید برای گروه هواداران این تیم که با شور خاصی به استادیوم می آیند موثر باشم و امیدوارم که همه آنان از خرید من ناراضی نباشد. "

رودی فولر در خصوص شرایط این روزهای ویدال گفت: می دانم که ارتورو شروع خوبی در یووه داشته،هیچ تردیدی نداشتم که او موفق می شود. به خوبی او را می شناسم، ویدال یکی از بهترین فوتبالیست های جهان است.

اینکه بتواند در قلب تیفوسی های یووه راه یابد بسیار آسان نیست اما او می تواند، یوونتوسی ها به خوبی درک می کنند که کدام مهره با قلبش برای این تیم بازی می کند.

اما من فکر می کنم که او می تواند در این تیم و در ان شهر تبدیل به یک اسطوره شود. حتی می تواند برای شماره یک شدن در جهان مبارزه کند. او از تاکتیک و تکنیک خوبی برخوردار است و به خوبی می تواند تاکتیک تیمی را اجرا کند. او بازیکن همه جای زمین است."

يووه من اماده ام
rhodolfo1.jpg

image.php

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به دوستان یوونتوسی

نظرسنجی از نوع یوونتوسی: به نظر شما بهترین ترکیب امسال یوونتوس چیست؟

بالا