• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
=============
جواد جان بابت خبرها ممنون خیلی خیلی عالی بود
====================
خدایا همیشه اوضاع تیم همینجوری خوب باشه :تنکس گاد

خواهش می کنم داش رضا وظیفه بود:blush:

ما هم یوونتوسی هستیم به امید قهرمانی یووه . :cool:

دوست عزیز خیلی خوش آمدید:happy:

سلام دوستان. خب من غیبت صغری و کبری فعلیم تموم شد و برگشتم.
جواد داداش و عمو رضا دمتون گرم که چراغ روشنه.
جواد جان من تا تو جو حل بشم امروز و فردا هم خبر ها با شما :دی(قبول دارم پرو هستم:دی)

کاپتان علی هم خوش اومده :دی

پ.ن: پر تردد تر شدیم هااااااا

داداش جواد خوش برگشتی و به موقع :دی:D
اسمیلی معروف هم که نداریم اینجا بگذاریم:p
راستش من یه مدتی قراره از نت دور باشم که زحمت ها می افته گردن خودت :blush:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
در این دیدار و بازی برگشت طرفدار سیه نا نیستم
conte4.jpg

انتونیو کونته سرمربی جدید یووه در هفته ی سوم رقابت های سری آ در مقابل تیم اسبق خود سیه نا قرار خواهد گرفت و این دیدار را مسابقه ی خاص نامید در مقابل تیمی که با ان قهرمان سری ب شده است.

کونته سخنان خود را با دیدار مقابل پارما آغاز کرد: "دیدار هفته ی گذشته برای من خیلی خاص بود زیرا اولین دیدار رسمی به عنوان مربی یووه و اولین بازی در ورزشگاه جدید بود."

"اما دیدار مقابل سیه نا نیز برای من حساسیت ویژه ای دارد، همین چند ماه پیش بود که من با سیه نا قهرمان سری ب شدم و دوست دارم یک بار دیگر از کل شهر به خاطر حمایتشان تشکر کنم و همین طور از باشگاه سیه نا که به من اجازه داد با وجود یک سال باقیمانده از قراردادم به یوونتوس منتقل شوم."

"من با تیم سیه نا توانستم خود را تثبیت کنم. شاید یک بار قهرمان شده می تواند تصادفی باشد ولی دوباره بردن سری ب برای من به همان اندازه خاص و مهم بود."

"اما حالا با یوونتوس به عنوان حریف در مقابل سیه نا قرار خواهم گرفت و این دیدار و بازی برگشت تنها دیدارهایی خواهد بود که من طرفدار سیه نا نیستم."

"در مورد هفته ی قبل باید بگویم هر چند ایرادی در تحسین و تمجید از بازیکنان و باشگاه برای پیروزی هفته ی قبل وجود ندارد ولی احساس می کنم تحسین ها بیش از حد بود. یک بازی عیار واقعی تیم را مشخص نخواهد کرد. من از توجهات ممنونم ولی نباید فراموش کنیم که در ابتدای راه هستیم و کارهای زیادی برای انجام دادن باقی مانده است."

بوفون يووه را با تيمي ديگر عوض نمي كند
buffonnew1.jpg

سنگرباني موفق و شايسته كه در روزهاي خوش و ناخوشايند همچنان يوونتوسي ماند. بسياري از هواداران اميدوارند او با پيراهن سياه و سفيد يووه دوران بازيگري خود را كنار گذارد و از دنياي فوتبال خداحافظي كند.

جان لوئيجي بوفون، كه به دنبال ثبت روزهاي طلايي با بانوي پير است به عقيده سيلوانو مارتينا، سنگربان سابق لاتزيو با يووه از فوتبال خداحافظي مي كند.

"بوفون بازيكني بزرگ و يك انسان ويژه است كه هميشه به برتري و موفقيت با يووه فكر مي كند. او با بيانكونري در سري B نيز بازي كرد و يك قهرمان وفادار است. من مطمئنا كه بوفون يوونتوس را به هيچ تيمي ديگري عوض نمي كند و با اين پيراهن از فوتبال كنار مي كشد.

کونته نقش تعیین کننده ای در اینده یووه خواهد داشت
marchisionew1.jpg

چهارمین گل زن دیدار یووه برابر پارما که با این گل نام خود را در میان گلزنان دیدار نخست ورزشگاه جدید یوونتوس ثبت کرد معتقد است کونته توان و قدرت لازم برای پیشرفت و بالابردن بانوی پیر را دارد و این مربی برای آینده این باشگاه نقش تعیین کننده ای دارد.

" همیشه از گلزنی خوشحال می شوم حتی اگر گل بسیار زیبایی نزم اما گل زنی همیشه زیباست. در خصوص گلی که در دیدار برابر پارما زدم باید از اندره ا متشکر باشم و زیرا یک پاس استثنایی به من داد. مستر وظایفی به من داد، هر چند که در این سیستم ویدال به گل نزدیک تر است اما دیدید که در این روش نیز گل زدم. "

مارکیزیو در ادامه اردوی امریکا و خرید پیرلو را از مهم ترین عوامل قدرت یووه دانست " در باردونکیا و امریکا بسیار خوب اماده شدیم، تمرینات به خوبی برای شروعی ایده ال برگزار شد و در ادامه تمریناتی که در وینوو داشتیم برنامه ها را تکمیل کرد. همه چیز خوب و عالی ست.

اردوهای تابستانی به ما کمک زیادی کرد و در ادامه باید بگویم که پیرلو قهرمان بزرگی ست، از بازی در کنار او برای یووه بسیار خوشحال هستم. یک فانتزی باز بزرگ به تیم ما ملحق شد و حالا نه تنها در تیم ملی بلکه در یووه نیز یک قهرمان است. من بسیار خوش شانس هستم که در کنار او بازی می کنم. "

اما کونته و نقش او در به وجود امدن این شرایط، مارکیزیو معتقد است کونته مربی ای شایسته و باانگیزه برای رسیدن به موفقیت در این تیم است " کونته خصوصیات خاصی دارد، او نقش تعیین کننده ای برای اینده یوونتوس خواهد داشت و یک مربی برنده است. ویژگی های استثنایی را در او می بینم که مطمئنا موثر خواهند بود.

ما به شخصی مانند او نیاز داشتیم، کسی ذهنیت و خلاقیت یک یوونتوسی را داشته باشد. کسی که به دنبال نتیجه باشد و برای یووه مفید و وفادار. "

اما دیدار برابر سیه نا از نظر این هافبک موفق آسان نیست " برابر هواداران حریف به میدان می رویم و از سوی دیگر سیه نا برای کونه نیز اشناست و شرایط خاصی دارد. به هر حال در این بازی نیز باید برنده از میدان خارج شویم. هر چند که دیدار اسانی نیست و سیه نا تیمی قدرتمند در خانه است. "

کلودیو تاکید می کند که برای رشد و نشان دادن قدرت خود باید راهی که در پیش گرفتیم را ادامه دهیم، پیروزی در یک دیدار ختم نمی شود و باید همچنان برای نشان دادن قدرت و رشدمان در دیدارهای اتی نیز پیروزی را ادامه دهیم.

همه چيز عالي ست
nedved1.jpg

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

خب بازی دوم رو هم با پیروزی پشت سر گذاشتیم و صدر جدول رو حفظ کردیم البته مهمتر از این ها روند تیم هست که خوب هست.
گل ماتری هم زیبا بود / میشه گفت بعد از دو پاس (یکیش تقریبا :دی) رو به بیرون و ضربه ماتری بدست اومد که یه جورایی از برتری تعداد نفرات هم ناشی میشه که میتونه از نوع سیستم دونسته بشه.
بهر ترتیب سه امتیاز خارج ازخانه بدست اوردیم که تبریک میگم.

جواد @
اوکی داداش.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
خب 1-0 بازی رو بردیم.
نتیجه ی به درد بخوریه :دی کلا هم 1-0 خوراک خودمونه :دی

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام
بازم که بردیم:happy:
واقعا تیم خوبی بستند, میشه امیدوار بود.کلی هم موقعیت بود ولی نشد که بشه .دور و بر 70 بود که اسطورمون هم به بازی اومد.
ازتیم های مدعی هم که جدا شدیم.کلا اومدیم تا انتقام این چند ساله رو بگیریم.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
آقا تبریک بابت دومین برد.
فقط یک سوال می دونم که ویدال دقیقه 10 به جای وچنیچ به زمین اومد و آلکس هم همونطور که دوستمون گفت 20 دقیقه آخر به بازی اومد . چرا ترکیب اولیه این شکلی چیده شده بود؟

شاد باشید

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
سلام خدمت دوستان
آقا تبریک بابت دومین برد.
فقط یک سوال می دونم که ویدال دقیقه 10 به جای وچنیچ به زمین اومد و آلکس هم همونطور که دوستمون گفت 20 دقیقه آخر به بازی اومد . چرا ترکیب اولیه این شکلی چیده شده بود؟

شاد باشید
سلام آقا ساسان.
ویدال دقیقه ی 10 نیمه ی دوم به بازی اومد!که میشه 55 بازی!پاس گل رو هم خود ووچینیچ داد!
دلپیرو هم یه مصدومیت خیلی کوچیک داشت که بهش اجازه ی فیکس بازی کردن رو نمیداد!
اما ترکیب اولیه!جایی که خیلی علامت سوال میزاره ، نبود کراسیچ هست.که به جای کراسیچ(بال راست) په په رو که پست تخصصیش بال چپ هست رو در سمت راست بازی میگیره و جاکرینی! رو در سمت راست!
جاکرینی دیروز از طرف هوادارای باشگاه و چند تا سایت خبری بدترین بازیکن زمین معرفی شد!قبل از فصل هم کنته اعلام کرده بود که به کراسیچ و بونوچی اعتقاد چندانی نداره!
امیدوارم هر چی سریعتر کراسیچ خودشو توی تیم پیدا کنه و کنته هم باهاش مشکلی نداشته باشه!جاکرینی علامت سوال بزرگی برای تیم ماست!
=========
ما این بازی رو هم با ترکیب 4-2-4 یا چهار-دو-دو-دو به بازی رفتیم
بوفون-گروسو-چیلینی--بارتزالی-لخشتاینر
پیرلو-مارکیزیو
جاکرینی-متری -ووچینیچ-په په

بازیکنای ذخیرمون:بونوچی-الیا-ویدال-کراسیچ-کوالیارلا-سلطان

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
البته فک کنم میلو به این خاطر فیکس نیست که هنوز 100درصد اماده نیست(به خاطر مصدومیت قبلی)

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
رضا جان من ترکیب رو از روی تله تکست شبکه رای دیدم . اونجا هم نوشته بود دقیقه 10 نیمه اول تعویض صورت گرفته که الان معلوم شد اشتباه بوده ، اما به غیر از کراسیچ این هم جای سواله که چرا ویدال رو بازی نداده از اول ؟!!

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
رضا جان من ترکیب رو از روی تله تکست شبکه رای دیدم . اونجا هم نوشته بود دقیقه 10 نیمه اول تعویض صورت گرفته که الان معلوم شد اشتباه بوده ، اما به غیر از کراسیچ این هم جای سواله که چرا ویدال رو بازی نداده از اول ؟!!
اول دوباره تشکر میکنم که یه تاپیک خودتون سر میزنید!ممنونم هستم ازتون که تئی بحث ها شرکت میکنید
میگما آقا ساسان شما به شخصه نطرتون اینه که ویدال جای کی باید فیکس بازی میکرد؟توی چه پستی؟
آقا ساسان اتفاقا داشتم الان یه مقاله میخوندم در مقایسه ی ویدال و مارکیزیو.
Claudio Marchisio or Arturo Vidal - Who should start in Juventus' midfield? - Goal.com
که البته من خودم با این مقاله زیاد موافق نیستم!امتیزیتی که به مارکیزیو داده شده به نظر من یک مقدار پایینه!
ویدال و مارکیزیو هر دو تاشون بازیکن های مورد علاقه من هستند و حتی من ویدال رو همراه پیرلو بهترین خریدهای این فصل میدونم.ولی اگه بخوایم ویدال رو توی پست تخصصیش به بازی بگیریم باید بین مارکیزیو و ویدال یکی رو انتخاب کنیم!که خیلی سخته.
ویدال بازیکن فوق العاده ایه به نظر من اونورم مارکیزیو قرار داره که توی این دو بازی خیلی خوب عمل کرده!جالب اینه که کنته توی این دو بازی و بازیهای پیش فصل از ویدال به عنوان هافبک دفاعی استفاده نکرده!

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
البته فک کنم میلو به این خاطر فیکس نیست که هنوز 100درصد اماده نیست(به خاطر مصدومیت قبلی)
توی بازی هفته ی پیش به عنوان زخیره ازش بازی گرفت ولی بازی دیروز بازی نکرد :( اگه کراسیچ هم مصدوم باشه بازم من الیا رو به جاکرینی ترجیح میدم :(

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
به جا این کارا بیا تو تاپیک خودمون توی بحث ها شرکت کن.دهه :D
چشم رضا جان/ دارم استفاده میکنم.

در کل در این مورد باید بگم که چون بازیهای پیش فصل خیلی راضی کننده نبود شاید کونته میخواهد تو بازی های رسمی تا جایی که میتونه مدارا کنه و با تغییر هاش بازیکنها رو تست بزنه. فکر اینه که بازیکنهایی مثل جاکرینی میتونند تو تیم حل بشوند و جا بیافتند ولی زمان میخواد. حتی ممکنه اگر تا نیم فصل اینها خودشون رو نشون ندهند یه جورایی واگذار هم بشوند.
در مورد ویدال نمیدونم چی بگم ولی این دو تا هافبک که وسط زمین هستند و بعد 4 عنصر هجومی یه مقداری تو تعریف وظایف دو هافبک شبهه میذاره. تغذیه تیم و وظایف دفاعی و همینطور نظم و طراحی و .. / ویدال شاید برای حفظ نتیجه به بازی اومد با خصوصیات دفاعی تر ولی اینکه از اول نبود رو تو بازیهای پیش فصل هم دیدیم. به نظرم برای شناخت شکل تیم جدید با یارهای جدید و تفکر جدید باید بیشتر بازی ببینیم.
فعلا خوبه که با این تغییرات و تردید ها امتیاز کامل هفته های ابتدایی رو گرفتیم و من بابت اون یه هفته خیلی خوشحالم که به تاخیر افتاد. چون به نظرم با اون برنامه ما هفته اول رو با مشکل شروع میکردیم و روندمون این طوری پر روحیه نمیشد.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
رضا جان من نظرم اینه که ما باید از تمام قدرتمون به نحوی استفاده کنیم تا دوباره در وسط فصل به مشکل نخوریم. واقعیتش من چندان در جریان بازیهای پیش فصل یووه نبودم و فرصت دیدن بازیها رو نداشتم. ولی فکر می کنم ویدال مهره ای هست که نیمکت نشینی خرابش میکنه. البته نظر شخصیه و شما و جوادهای عزیز استاد بنده هستید مخصوصا در مباحث مربوط به یووه

شاد و پیروز باشید

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
رضا جان من نظرم اینه که ما باید از تمام قدرتمون به نحوی استفاده کنیم تا دوباره در وسط فصل به مشکل نخوریم. واقعیتش من چندان در جریان بازیهای پیش فصل یووه نبودم و فرصت دیدن بازیها رو نداشتم. ولی فکر می کنم ویدال مهره ای هست که نیمکت نشینی خرابش میکنه. البته نظر شخصیه و شما و جوادهای عزیز استاد بنده هستید مخصوصا در مباحث مربوط به یووه

شاد و پیروز باشید
ساسان جان چوبکاری نکن :دی/ ما مومیبینیم و شما پیچش مو. منم موافقم که باید از همه قدرت استفاده کرد. ویدال برامون مهره قابل اتکایی هست و فکر میکنم کونته دنبال یه ترکیب هست که توش بازیکنها دو تا دو تا یا سه تا با هم تو منطقه های مختلف گروه تشکیل بدهند و بعد مهر های دیگه رو تو ترکیبش اضافه کنه که این گروه ها رو به هم متصل کنه. برای این کار اونوقت بازیکنهای با استعداد و توانا میخواهیم مثل همین ویدال و یا پیرلو و یا خود الکس تو یک سمت که عقب تر همیاد هنگام بازیش. مثل این کار رو تو ایران هم میتونم ببینیم تو تیم فیروز کریمی استقلال و تیم دایی البته ملی که یه جورایی موفق هم نبودند/ یه جور تفکری هست که من خودم دوست دارم ولی باید تیم پر مهره باشه که میتونیم یووه رو یه جورایی کم مهره حداقل ندونیم.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
تبریک اساسی!!

خیلی دلم میخاد بازی یووه رو ببینم.!

چطوری ببینم!؟

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
تبریک اساسی!!

خیلی دلم میخاد بازی یووه رو ببینم.!

چطوری ببینم!؟
حمید جان راستش من که با این لیک های اینترنتی میبینم. البته سرعت خوب میخواد.
جواد داداش هم که کلا سیستمش جاسوسیه و همه کانالها رو داره :دی
رضا هم یحتمل لینکی دیده.

از بازی بعد چند تا لینک برای هر بازی میذاریم.

پارسال از چند هفته که گذشت یه کانال ترک بازیها رو پوشش میداد ولی امسال کانال فری نیست فعلا.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
حمید جان راستش من که با این لیک های اینترنتی میبینم. البته سرعت خوب میخواد.
جواد داداش هم که کلا سیستمش جاسوسیه و همه کانالها رو داره :دی
رضا هم یحتمل لینکی دیده.

از بازی بعد چند تا لینک برای هر بازی میذاریم.

پارسال از چند هفته که گذشت یه کانال ترک بازیها رو پوشش میداد ولی امسال کانال فری نیست فعلا.

دست درد نکنه جواد جان.

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
خوشبختانه امسال ليگ رو خوب شروع كرديم و ساير رقبا ميشه گفت بد شروع كردند
يك نكته اي كه امسال براي من اميدوار كننده اهست اينه كه هيچ كدوم از تيمهاي مدعي از مربي توانمندي استفاده نمي كنند و اين مساله به نفع كونته هست خودم به شخصه به لوئيز انريكه و الگري اصلا اعتقاد ندارم به نظرم آينده روشني در دنياي مربيگري ندارند
خوبي اين قضيه اينه كه روي نيمكت و در بحث تاكتيكي چيزي از حريفان اصلي كم نداريم از لحاظ مهره هم امسال وضعمون بدنيست
تحليل كلي من در ابتداي فصل در مورد ساير رقبا اينه
ناپلي ها امسال تيم خطرناكي هستند با انگيزه اي بسيار بالا مشكلشون اينه كه بايد در دو جبهه بازيهاي داخلي و اروپايي بجنگند و بايد ديد توان اينكار رو دارند يا نه . از طرفي هم مزيت اينو دارند كه فشار خاصي روشون نيست و بازي خودشون رو مي كنند ..
- رم و اينتر رو اصلا نبايد نگاه جدي براي قهرماني بهشون داشت هرچند كه رم خيلي بازيكن جذب كرده ولي تا اينجا چيز حاصي از خودش نشون نداده و حدف از بازيهاي اروپايي ؛ استفاده از يك مربي كم تجربه و غير بومي و تغييرات زياد در تركيب تيم ميتونه مشكلات زيادي رو براشون ايجاد كنه در واقع جذب بازيكنان زياد يك شمشير دو لبه است كه اگه كادر قدرتمندي بالاي سر تيم نباشه ميتونه باعث آشفتگي تيم بشه اما امتياز اونا اينه كه مثل يووه درگير بازيهاي اروپايي نيستند و تمركزشون روي ليگ خواهد بود.
اينتر هم كه كلا چوب حراج زده به باشگاه و به نظر ميرسه از برج عاجي كه با پولهاي موراتي ساخته شده بود دارند پايين مياند . مربي چندان سرشناس و صاحب سبكي هم ندارند پيش بيني من اينه كه امسال حتي بدتر از رم نتيجه بگيرند
در مورد ميلان هنوز اظهار نظر زود هست بازي با ناپل رو ميشه به حساب نبود چند مهره اصليشون گذاشت ولي خب همونطور كه گفتم از ديد من الگري مرد روزهاي سخت نيست

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

خب امشب با بولونا داریم. تو خونه . ساعت یازده و ربع.

چند تا خبر :

این بازیکن پاراگوئه ای جدیدی که گرفتیم و استیگاریبا ظاهرا مشکلی برای اجازه بازی داره و علی رغم اینکه گفتن از این بازی مشکلش برطرف هست و میتونه بازی کنه ولی اسمش تو لیست 18 نفره نیست.
99999999999999999999
لیست 18 نفره این بازی هم اعلام شد و بازیکنها ظاهرا به هتل ورزشگاه جدید رفتند/ مثل اینکه یه جای مخصوص برای اردوهای شبانه روزی قبل بازیها تو استادیوم تدارک دیده شده.

لیست:

Buffon, Chiellini, Pazienza, Pepe, Marchisio, Del Piero, De Ceglie, Manninger, Vucinic, Barzagli, Elia, Quagliarella, Bonucci, Pirlo, Vidal, Giaccherini, Lichtsteiner, Krasic, Estigarribia, Storari, Matri.
88888888888888888888
در این مورد بگم که صحبتهای دوستان در تاپیک در مورد نبود ویدال و الکس به صورت فیکس انگار اثر داشته و این بازی اونطور که فهمیدم الکس و ویدال و ده چلیه فیکس هستن. البته دچلیه مصدوم بود و رسیده. ماتری بخاطر مصدومیت جزئی که داشت ممکنه از روی نیمکت دنبال بکنه ولی برای بازی مشکلی نداره. در جهت تقسیم انرژی تو بازیهاست این حرکت.
77777777777777777777
بولونا تیمی هست که زخم خورده نشون میده/ تو زمین جدید ما به میدان میره که خودش براش انگیزه ای برای ثبت یه نتیجه خاص هست/ و اینکه اگر این بازی رو ببازه کارش سخت میشه و میشه سه بازی و سه باخت. برای همین ممکنه انتحاری بازی کنه یا اینکه بره تو لاک دفاعی. به لچه و فیورنتینا دو هیچ باخته و حالا بازی با یووه.
یووه شرایط خوبی داره و میتونه از این فرصت خانگی در برابر تیم نه چندان قوی استفاده کنه و فاصله امتیازیش با رقیباش رو بیشتر کنه. نباید گول اسم تیم ها رو خورد و از بولونیا غافل شد ولی با انگیزه یووه موفقیت در دسترس است.
اینها حرفهای مهندس نمیدونم کی بود. اسمش سخت بود و نمیشناختمش. شاید از مسئولین اونها بوده.
666666666666666666666
کونته:
من امید دارم تا فردا (امروز) با برد بازی بیشترین امتیاز ممکن را بدست بیاورم.
با شاگردانم صحبت کردم تا فروتن باشند و غرور نداشته باشند. یک تیم بزرگ باید متین باشد
بولونا تیم تکنیکی ای است و نباید فریب نتایج را خورد
برای بازگشت یووه همه مردم و مسئولین باید یووه را باور کنند
نباید فکر کنیم با شروع خوب کار ما انجام شده است.
این تیم نیز مانند سیه نا برای من با اهمییت است.
555555555555555555555
لیست بولونیا
گلرها: Agliardi, Gillet.
مدافعان: Antonsson, Crespo, Garics, Morleo, Portanova, Rickler.
هافبک ها: Casarini, Kone, Krhin, Mudingayi, Perez, Pulzetti.
مهاجمین: Acquafresca, Di Vaio, Diamanti, Paponi, Ramirez, Vantaggiato

اسم دی وایو توی لیست جلوه دیگه ای داره. خیلی دوسش داشتم ولی امید وارم امشب ناکام باشه. :دی
444444444444444444444
مربی بولونا :
ما کلیدی داریم بنام دی وایو . اگر او بتواند مدیریت کند ما موفق میشویم. باید به رامیرز اشاره کنم که برای ما مهم است.
ما در شرایط خوبی نیستیم و شاید در یک بازی خانگی به اولین برد برسیم. یک امتیاز در این دیدار برای ما بسیار ارزشمند است.
متاسفانه در بدترین زمان به یووه رسیدیدم. ما دو شکست داریم و انها دو برد و مطمعنا برای بدست اوردن سه پوینت تلاش میکنند.
بخاطر دو بازی بی امتیاز به شاگردانم توصیه لازم و روحیات از دست رفته را داشته ام و فکر میکنم نا امید نیستیم.
333333333333333333333
ظاهرا کاپتان خیلی رو فرمه و پر روحیه:
پیغامی رو قبل از بازی روی فیسش گذاشته:

“Ciao a tutti, un saluto prima di iniziare l’allenamento e a seguire in ritiro per la gara di domani contro il Bologna. A presto!”.

سلام. یک سلام پیش از شروع ورزش(بازی) با بولونا و بعد از دورخیز برای بازی که بزودی مشاهده خواهید کرد.
22222222222222222222
برای دیدن بازی هم فعلا یه لینک هست ولی تا موقع بازی مطمعنا 7-8 تایی خواهد بود
Watch Live Juventus - Bologna Online Video Italy - Serie A - Football

با اجازه جواد جان من ادرس رو میذارم.
Watch Football Online - FromSport - SportLemon.tv
مخصوص حمید جان و دوستانی که مشکل سرعت دارند.
توی لیست تا اون موقع چندتا لینک خواهد بود. یکی یکی امتحان کنید ببینید کدوم لینک مال الریاضیه هست. چون سرعتش خیلی خوبه و سکته اش تقریبا هر 5-6 ثانیه 1 ثانیه هست. دقیقا بازی قبلی رو من نیمه دومش رو به خوبی دیدم.
11111111111111111111111
امیدوارم امشب 9 امتیازی بشیم

image.php

بالا