• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

ممنون از جواد جان که خبر ها رو پوشش دادن :happy:
یه شیطنت هایی هم تو تاپیک بود :devil: :دی

خوب گویا بلاخره اعتصاب توی ایتالیا هم به پایان رسیده و طرفین به توافق رسیدن و از هفته دوم بازی های سری آ طبق روال گذشته برگزار می شه:happy:
---------------------------

پیشرفت یوونتوس قابل تحسین است
moggi2.jpg

موجی مدیر اسبق بانوی پیر که به دلیل اتفاقات کالچو پولی از فعالیت در فوتبال محروم شد همواره پیش بینی های دقیقی داشته و این بار پیش از آغاز سری آ در مورد شرایط یوونتوس سخن گفت:

" هدف يوونتوس از بين بردن مواردى بود كه در بى ثباتى تيم نقش داشته اند ، يوونتوس را نمى توان با پالرمو يا سمپدوريا مقايسه كرد بنابراين ساختار و خريد يوونتوس نبايد مانند چنين تيم هايى باشد ، براى مثال جياكرينى بازيكن خوبيست اما نمى تواند براى يووه مناسب باشد."

"يوونتوس در حال پيشرفت است و نبايد با خريدهاى فراوان تيم را تغيير داد ، ماروتا از اين نظر عملكرد خوبى داشت و توانست اشتباه فصل پيش را جبران كند ، خط ميانى يوونتوس پيشرفت زيادى كرد هر چند كه ويدال بازيكن فوق العاده اى نيست اما بهترين گزينه براى قرار گرفتن در كنار پيرلو كه يك بازيكن فوق العاده است خواهد بود و تماشاى نمايش اين دو بسيار زيبا خواهد بود."

"در خط دفاع به دنبال گزينه هاى نامناسب بودند چرا كه سبك الكس و لوگانو به كيه لينى نزديك است ، يووه به مدافعى نياز داشت كه در كارهاى دفاعى عملكردى مانند كاناوارو داشته باشد ، به نظر من يووه توانايى رقابت با ميلان را نخواهد داشت و شايد پس از ناپولى و اينتر در جايگاه چهارم قرار گيرد البته يوونتوس نسبت به چند فصل گذشته عملكرد بهترى خواهد داشت چرا كه در رقابت هاى اروپايى حضور ندارد "

وی در مورد كونته گفت:

" بسيارى از خواسته هاى وى از جمله جذب مربى بدنساز برآورده نشد اما وى بدليل علاقه اى كه به يوونتوس دارد اين شرايط را پذيرفت ، كونته يك مربى فوق العاده ، با شخصيت و البته عاشق يوونتوس است و به نظر من با يوونتوس خواهد درخشيد "

به زودي ميلان و اينتر را از پيشروي دور مي كنيم
pirlo5.jpg

بهترين خريد از نظر هواداران و كليه كارشناسان فوتبال ايتاليا اوست، هافبكي بازيساز و قدرتمند كه توان تيمي هر تيم را بالا برده و خلاقيت و زيبايي را به بازي تيم هديه مي دهد. هر چند با 33 سال سن نمي تواند قدرت و سرعت گذشته خود را داشته باشد اما همچنان مهره اي ارزشمند در فوتبال سرزمين چكمه اي محسوب مي شود.

اندره آ پيرلو، هافبك ملي پوش و تازه وارد يوونتوسي ها در نظر سنجي هواداران اين تيم نيز بهترين خريد بيانكونري در تابستان امسال شد.

يك نظرسنجي و رضايت هواداران از خريد شما، شما بهترين خريد هستيد. مي دانستيد؟
براي چي؟ واقعا. ممنونم واقعا ممنونم

شرايط يوونتوس چطور است ؟
خوب بايد بگويم به زودي عالي خواهد شد.

ميلان و اينتر در كنار يووه هستند ؟
شايد اين دو ميلاني از ما كمي جلوتر باشند اما يوونتوس خيلي زود اين گروه را از پيشروي بيشتر دور مي كند.

محرومیت امائوری از حضور در تمرینات و مسابقات
amauri2.jpg

به نظر می رسد داستان امائوری مهاجم برزیلی - ایتالیایی بانوی پیر با مدیران این باشگاه شکل تازه ای به خود گرفته و شبیه به یک درگیری دو را دور شده و طرفین بر هدف خود توجه می کنند.

امائوری که در لیست خروجی یوونتوس قرار داشت در زمان نقل و انتقالات تمامی پیشنهادات خود را از تیم های پارما - پالرمو - مارسی - گالاتاسرای و جنوا رد کرد و ماروتا امیدوار بود بتواند وی را همانند زیگلر به تیم های ترکیه ای واگذار کند.

در این میان باشگاه ترابوزان سپور تركيه روز گذشته برای خرید امائوری اقدام کرد اما مهاجم یووه باز هم پیشنهاد تیم ترکیه ای را رد کرد و روزنامه ی گازتا اعلام کرد سران یووه قصد دارند امائوری را از شرکت در مسابقات و تمرینات بانوی پیر تا اطلاع بعدی محروم نمایند.

image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب مثل این که ورزشگاه جدید شور و هیجان را بین تمام بازیکنان یووه و حتی مردم سرزمین لاجوردی پوش زنده کرده تا بار دیگر بانوی پیر ایتالیا را در اوج خود ببینیم:happy:
-----------

استادیوم جدید بیشتر از یک ورزشگاه برای یووه
alex14.jpg

برای جامعه بیانکونری استادیوم جدید معنا و مفهوم بسیار زیادی دارد، معنایی بیش از یک استادیوم ورزشی و میزبانی یک دیدار. یوونتوسی در کنار اهداف زیادی که با افتتاح و ساخت دل الپی جدید دارند به بازگشت به دوران اوج می نگرنند.

الساندرو دل پیرو، اسطوره یوونتوسی ها نیز امیدوار است یووه در این ورزشگاه که چهارمین استادیوم یووه در زمان حضور این مهره ارزشمند خواهد بود قدرت و درخشش گذشته خود را باز یابد.

" استادیوم؟ امیدوارم معنای بسیار زیادی داشته باشد. امیدواریم که کمکی برای ما باشد تا موفقیت شویم. بنایی تازه و زیبا که تماما برای ماست. "

دل پیرو که برای برگزاری یک رقابت خیره گلف در رویال پارک تورینو شرکت کرده بود رضایت و هیجان خود را از کسب افتخار و پیروزی در استادیوم جدید پنهان نمی کند و می گوید: این استادیوم جدید بیشتر از یک ورزشگاه برای یووه خواهد بود، اینجا پیروزی را دنبال می کنیم و به دنبال قهرمانی هستیم. باید هوا و فضای تازه ای را تنفس کنیم و اتفاقات ویژه ای را رقم زنیم.

حتی ایستادن در تونل رختکن به زمین کنار آنها ترسناک بود
g.neville.jpg

سال 1996 ، بعد از برد مقابل فنر باغچه در ترکیه ، ما رکورد 40 ساله ی شکست نخوردن در خانه را از دست دادیم ، در مقابل یوونتوس شکست خوردیم ، هر دو بازی رفت و برگشت را.یکی از بهترین تیم هایی که در طول دوران بازیگری خود با انها رو به رو شدم.

این جملات سخنان گری نویل ستاره ی اسبق باشگاه منچستر بود. وی در ادامه گفت:

"یوونتوس ، باورنکردنی خوب بود ، فوق العاده بزرگ و قدرتمند ، همچنین با استعداد و با شکوه ، حتی ایستادن در تونل رختکن به زمین در کنار انها ترسناک و تهدید آمیز بود."

"تا حالا در برابر چنین تیم قدرتمندی قرار نگرفته بودم. فرارا و مونترو در دفاع ، دشام ، کونته و زیدان به عنوان هافبک ، و دلپیرو به همراه دو مهاجم بزرگ و خطرناک دیگر در حمله ، یعنی بوکسیچ و ویری."

"نام ها و بازیکن هایی بزرگ و همیشه قابل احترام. ما ان دیدار را در تورین 1-0 باختیم ، اما میتوانستیم 10 - 0 بازنده باشیم.این بزرگترین صدمه و حمله ای بود که در زمین فوتبال متوجه من شد."

"یوونتوسی ها ما را همانند یک پسر بچه ی مدرسه ای به بازی گرفته بودند ، پسرانی بودیم در برابر مردان بزرگ. حتی یک فرصت کوچک نداشتیم ، منچستر یونایتد نود دقیقه بازی کرد اما نتوانست یک شوت بزند.این تنها زمانی بود بود که همچنین اتفاقی در 602 دیداری که انجام دادم برای من رخ داد."

"الکس دل پیرو دارای یک کلاس هنری. خیلی تیز و سریع. چنین بازیکنانی با این ضریب هوشی فوق العاده کم هستند. وقتی چنین بازیکنانی با این استعداد توپ را زیر پای خود قرار می دهند نمی توانید بفهمید چه اتفاقی قرار است رخ دهد و توپ به کجا خواهد رفت."

يووه اسكودتو را فتح مي كند
team1.jpg

يك نظرسنجي ميان مردم ايتاليا در آستانه آغاز رقابت هاي سري A نشان داد كه مردم سرزمين چكمه اي به آينده يوونتوس اميدوارند و اين تيم در نقل و انتقالات تابستاني بسيار خوب عمل كرده.

در اين نظرسنجي كه سوال شده بود قهرمان فصل 2012-2011 ايتاليا كدام تيم خواهد بود، بانوي پير با كسب بيش از 53 درصد آرا در رتبه نسخت ايستاد و ميلان با به دست اوردن بيش از 32 درصد آرا دوم شد.

پس از اين دو مطرح، ناپولي با 5 درصد و اينتر با كسب 4درصد، لاتزيو و رم نيز با 2درصد در رده هاي بعدي ايستادند.

image.php

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
درود بر یووه ای های عزیز!

از این فصل من هم در کنارتون خواهم بود . زنده باد بانوی پیر ایتالیا

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

g.neville.jpg

سال 1996 ، بعد از برد مقابل فنر باغچه در ترکیه ، ما رکورد 40 ساله ی شکست نخوردن در خانه را از دست دادیم ، در مقابل یوونتوس شکست خوردیم ، هر دو بازی رفت و برگشت را.یکی از بهترین تیم هایی که در طول دوران بازیگری خود با انها رو به رو شدم.

"یوونتوس ، باورنکردنی خوب بود ، فوق العاده بزرگ و قدرتمند ، همچنین با استعداد و با شکوه ، حتی ایستادن در تونل رختکن به زمین در کنار انها ترسناک و تهدید آمیز بود."

"تا حالا در برابر چنین تیم قدرتمندی قرار نگرفته بودم. فرارا و مونترو در دفاع ، دشام ، کونته و زیدان به عنوان هافبک ، و دلپیرو به همراه دو مهاجم بزرگ و خطرناک دیگر در حمله ، یعنی بوکسیچ و ویری."

"نام ها و بازیکن هایی بزرگ و همیشه قابل احترام. ما ان دیدار را در تورین 1-0 باختیم ، اما میتوانستیم 10 - 0 بازنده باشیم.این بزرگترین صدمه و حمله ای بود که در زمین فوتبال متوجه من شد."

"یوونتوسی ها ما را همانند یک پسر بچه ی مدرسه ای به بازی گرفته بودند ، پسرانی بودیم در برابر مردان بزرگ. حتی یک فرصت کوچک نداشتیم ، منچستر یونایتد نود دقیقه بازی کرد اما نتوانست یک شوت بزند.این تنها زمانی بود بود که همچنین اتفاقی در 602 دیداری که انجام دادم برای من رخ داد."

"الکس دل پیرو دارای یک کلاس هنری. خیلی تیز و سریع. چنین بازیکنانی با این ضریب هوشی فوق العاده کم هستند. وقتی چنین بازیکنانی با این استعداد توپ را زیر پای خود قرار می دهند نمی توانید بفهمید چه اتفاقی قرار است رخ دهد و توپ به کجا خواهد رفت."
این مطلب بالا قابل توجه خیلی ها :دی گفتم که ما رو به حاشیه نکشید

يووه اسكودتو را فتح مي كند

خب طبق قرار قبلی من و جواد و رضا قرار بود اگه ما یه دفاع خوب دیگه بگیریم من رو قهرمانی بیام تو کار شرط و قول و ... حالا دفاع رو که نگرفتیم ولی این خبر که داش جواد داده یعنی بالای 53 درصد منم دلگرم میکنه. اگرچه جامعه اماریش رو نمیدونیم از بین چه امتی بوده ولی حتی اگه همه رای دهندگان هم یوووه ای بوده باشن بازم امیدوار کننده هست.

خوش اومدی لیلی جان/ ;)

پ.ن: ایول عمو جواد فکر کنم از غیبت هات رو از دل منو و رضا درآوردی :دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

لیلی جان منم ورودتون رو به جمع یوونتوسی های فروم خوش آمد می گم:happy:

خب طبق قرار قبلی من و جواد و رضا قرار بود اگه ما یه دفاع خوب دیگه بگیریم من رو قهرمانی بیام تو کار شرط و قول و ... حالا دفاع رو که نگرفتیم ولی این خبر که داش جواد داده یعنی بالای 53 درصد منم دلگرم میکنه. اگرچه جامعه اماریش رو نمیدونیم از بین چه امتی بوده ولی حتی اگه همه رای دهندگان هم یوووه ای بوده باشن بازم امیدوار کننده هست.

پ.ن: ایول عمو جواد فکر کنم از غیبت هات رو از دل منو و رضا درآوردی :دی

:دی
جواد جان تیم از نظر منم امیدوار کننده هست و همچنان امیدواریم:rolleyes:
خیلی چاکریم داش جواد :blush:

در ادامه تست:دی

Last edited:

moeinfans

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31

درود بر شرفش که انقدر مرد هستش میاد میگه اینارو بهترین تیم دنیا یوونتوس بود اون سالها

سلام لیلی‌ عزیز خوش اومدی امسال دیگه پیرلو هم هست صد برابر بیشتر علاقه مند شدیا
برای من این تیم هیچ وقت پیر نمیشه و همیشه بانوی زیبا میمونه

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
این سومین فصلی هست که اینجا میام و در شروع بازیها آرزوی قهرمانی برای تیم می کنم. امیدوارم ایندفعه دیگه قهرمان بشیم.
اما با اینکه بازیکنان زیاد و خوبی در شروع فصل گرفتیم به نظر من فاکتور اصلی برای قهرمانی نقشه های کونته هست. از دید من الان کونته مثل یک هندوانه دربسته میمونه ، بعد چند بازی بیشتر میشه درباره کونته و وضعیت کل تیم اظهار نظر کرد.
به هر حال امید داریم برای فتح جام.

پ.ن: لیلی جان خوش آمدی :)

شاد و پیروز باشید

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
سلام لیلی‌ عزیز خوش اومدی امسال دیگه پیرلو هم هست صد برابر بیشتر علاقه مند شدیا
برای من این تیم هیچ وقت پیر نمیشه و همیشه بانوی زیبا میمونه

سلام مارچلو جان ممنون. ای آقا ! از وقتی ندود رفت دل و دماغی برای ما نموند :lol:

آره دیگه ! امسال پیرلو هست ، دیگه نمیشه کنار نشست ! بانوی پیر ما هم مثل قالی کرمان می مونه ها!

سلام خدمت دوستان
این سومین فصلی هست که اینجا میام و در شروع بازیها آرزوی قهرمانی برای تیم می کنم. امیدوارم ایندفعه دیگه قهرمان بشیم.
اما با اینکه بازیکنان زیاد و خوبی در شروع فصل گرفتیم به نظر من فاکتور اصلی برای قهرمانی نقشه های کونته هست. از دید من الان کونته مثل یک هندوانه دربسته میمونه ، بعد چند بازی بیشتر میشه درباره کونته و وضعیت کل تیم اظهار نظر کرد.
به هر حال امید داریم برای فتح جام.

پ.ن: لیلی جان خوش آمدی :)

شاد و پیروز باشید

خیلی ممنونم ساسان عزیز. لطف دارید :happy:

3 تصوير از استاديوم جديد يوونتوس

qydhbkr18orjzbg8dhc.jpg

dx86grx6ljgm4rzoonv2.jpg

gfcmers5n2gxe8djkeq.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام.

خوشحالم که تاپیک یووه پر حضورتر شده. کم کم به یه کارت افتخاری فکر میکنم برای اعضای ثابت این تاپیک. یه چیزی که روزهای خوشی برامون وجه تمایز باشه :دی
اینو جدی گفتم دوستان نظری دارند در این باره؟ جدی بدم نمیاد یه تصمیم خوب براش بگیریم.

رضا کجایی داداش؟!!! مرخصی ت تموم شده ها.
--------------
بریم سر اخبار:

مصدوم ها میرسند

تمرین با اکثریت کامل بازیکنان جدی و مرتب برگزار شده بجز ملی پوشان بقیه حضور کامل داشتند و همینطور ووچینیچ هم به همراه ویدال مشکلی نداشته. همه چیز رله بوده.

Mario Kirev

این آقا گلر ما بوده و من که نمیدونستم. دو فصل میشه که قرضی تو تیمهایی بازی کرده بوده و امسال هم به یه تیمی بنام Timisoara رفته تو دسته دو رومانی. ظاهرا بازم قرضی رفته. شاید بعدا یه چیزی از توش دراومد :دی

آمائوری

قضیه این بازیکن حالا کم کم با باشگاه جدی تر هم میشه. ظاهرا مشکلاتی بین باشگاه و این بازیکن وجود داره. تا فصل نقل و انتقالات بود همه اخبار براین اساس بود که قیمتی که یووه روی این بازیکن گذاشته بالاست و همه منصرف میشند ولی حالا که موعد تمام شده باشگاه به آمائوری معترض هست که ما تو رو نمیخواستیم و وکیلت دست دست کرد تا تو بمونی و ...
وکیل امائوری با رادیو کیس کیس :دی حرف زده و گفته ما تلاش کردیم ولی موفق نشدیم بخاطر قیمت پایین درخواست کننده ها و همچنین قیمت درخواستی بالای یووه. پیشنهاد فیورنتینا کاملا جدی بود و همینطور جنوا و پالرمو و مارسی اما این مشکلات مانع شد. همچنان در تلاشیم تا با پرداخت ضرر و زیانی شاید بتوانیم او را به عنوان بازیکن آزاد منتقل کنیم.

Claudio Gentile

مدافع درجه یک و سابق یووه که افتخار قهرمانی جهان در سال 82 رو داره در مورد تیم صحبت کرده:
یوونتوس اینبار با کونته وارد شده و این مرد رو خوب میشناسم و میدونم که چه انرژی و توانی و انگیزه ای داره. او ایده های جالبی دار و تیم رو به جلو خواهد برد. یووه در بازار خیلی پر صدا عمل نکرد ولی میتوان گفت که تیم تقویت خوبی شده البته همه اینها در نتایج و مرور زمان مشخص خواهد شد. دفاع تقویت چندانی نشده ولی در خط حمله پرمهره هستیم . با وجود دلپیرو مشکلی برای ترافیک بازیکنان نخواهد بود چون او همه چیز را مرتب میکند. او بسیار با هوش است و هیچ کس نمیداند او چه خواهد کرد. باید صبر کرد و نتایج را دید اما با وجود کلی تیم و کونته میتوان به پیروزی فکر کرد.

فن باستن در مورد الیا

این میلانی سابق در مورد خرید یووه که هموطن اوست میگوید: خرید خوبی برای یووه است. او یه خلاق است و یک توانمند. برشهای او در حریف شکاف ایجاد میکند و در مصافهای یک در برابر یک بسیار خوب عمل میکند. من تصوری دارم از این که او در یووه موفق خواهد بود.

Joan Capdevila
یک روزنامه پرتقالی و همچنین روزنامه ناپل خبری رو چاپ کردند که یووه و این بازیکن بعد از حذف بنفیکا به تافق رسیدند که در ازای قراردادی دو ساله این بازیکن در زمستان راهی یووه شود. مبلغ قرارداد بیست میلیون عنوان شده!
شکی نیست که این بازیکن بازیکن قابلیه و این مبلغ رو چی بگم آخه / اگر واقعیت داشته باشه در اینده واقعا پول زیادی دادن. نمی ارزه.

صحبت های انیلی هم جالب هست:
ما روی خاکستر دل آلپی با نیمکتی جدید و با یه تیم جدید به شروع دوباره فکر می کنیم. ماروتا نیز تلاش کرده و من فکر میکنم ما در دورانی بودیم که گالیله نیز انرا داشت. شرایط سخت بود و ما بالاخره موفق خواهیم بود. ورزشگاه جدید برای ما نقطه خوبی است و در طی 5-6 سال ما از سرمایه گذاری خود سیراب خواهیم شد و یووه از امسال رشد خود را دوباره آغاز می کند.

یه خبر حاشیه ای هم از ویدال:
تو بازی دوستانه ای که شیلی با اسپانیا داشته 4 روز قبل یه از خدا بیخبری :دی که دزد بوده رفته به هتل و اتاق ویدال و وسایلی شخصیش رو به سرقت برده. :mad:

خب ادامه هم که جواد داداش میاد و میگه برامون از خونه چه داره خبر.

image.php

Last edited:

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
رضا کجایی داداش؟!!! مرخصی ت تموم شده ها.

[
زیر سایت :D

=============
خب من برگشتم.خوش برگشتم آیا؟ :دی

============
داداش جوادا یکی برا من لینک بازی 96 یووه با میلان رو بزاره تو تاپیک.جو آروم شه :دی

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
راستی برای سی اف.امشب من وقتم آزاده.مارچی رو هم میارم :دی

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
g.neville.jpg

خوب بابا حاشیه چیه تو اون بازیکن ها رو نگاه کن اسمشون رو میبینی هنگ میکنی چه برسه بخای باهاشون بازی کنی
3sqparmyz6hk1sazcjd.gif

لاکن هر تیمی یه دوره ای داره
spiteful.gif

امیدوارم امسال قهرمان شین این میلان رو به خاک و خون بکشین
hall_bag_man2.gif

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
زیر سایت :D

=============
خب من برگشتم.خوش برگشتم آیا؟ :دی

============
هی میگم منظورش از زیر سایت چیه! میگم مگه این ورژن 4 زیر و رو داره پی تی . اصن یه وضعی.
زیر سایه مرتضی علی داداش. معلومه که خوش برگشتی!

سد ممد @
وانگهی ما به دوره تاپ مون برخواهیم گشت

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
نام امائوري از ليست يووه حذف شد !

تنها چند روز به آغاز فصل جديد رقابت هاي سري A زمان باقي ست و يوونتوسي ها ليست خود را براي اين فصل تكميل كردند اما در يك اتفاق نه چندان خوشايند كه چهره خوبي ندارد نام امائوري، مهاجم ايتاليايي – برزيلي اين تيم از ليست بازيكنان نهايي فصل يووه حذف شد.

اين در حالي ست كه مديربرنامه هاي اين مهره تاكيد كرد كه موكلش پيشنهادي از تيم هاي تركيه اي نداشته و علاقه دارد با انگيزه و قدرت در كنار يووه حاضر باشد و براي اين تيم بازي كند.

به هر حال، امائوري همچنان با يوونتوس قرارداد دارد و از نظر قانوني از كليه حقوق برخوردار است.

پ ن :من اصلا از این خبر خوشم نیومد.درسته من به خوب بودن امایوری تو یووه امیدی ندارم.اما این بازیکن روزای خوبی رو برای ما تو تیم رانیری ایجاد کرد.خیلی ناراحت شدم.نباید این شکلی باهاش رفتار بشه

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
نام امائوري از ليست يووه حذف شد !

تنها چند روز به آغاز فصل جديد رقابت هاي سري A زمان باقي ست و يوونتوسي ها ليست خود را براي اين فصل تكميل كردند اما در يك اتفاق نه چندان خوشايند كه چهره خوبي ندارد نام امائوري، مهاجم ايتاليايي – برزيلي اين تيم از ليست بازيكنان نهايي فصل يووه حذف شد.

اين در حالي ست كه مديربرنامه هاي اين مهره تاكيد كرد كه موكلش پيشنهادي از تيم هاي تركيه اي نداشته و علاقه دارد با انگيزه و قدرت در كنار يووه حاضر باشد و براي اين تيم بازي كند.

به هر حال، امائوري همچنان با يوونتوس قرارداد دارد و از نظر قانوني از كليه حقوق برخوردار است.

پ ن :من اصلا از این خبر خوشم نیومد.درسته من به خوب بودن امایوری تو یووه امیدی ندارم.اما این بازیکن روزای خوبی رو برای ما تو تیم رانیری ایجاد کرد.خیلی ناراحت شدم.نباید این شکلی باهاش رفتار بشه

بیخودی لج کرد.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

من هم درمورد کار آمائوری و باشگاه با آمائوری واقعا تعجب کردم:eek:
و اما چند خبر نسبتا طولانی از سایت بگذارم.
-------------------------

يووه؛ در چهارمين ورزشگاه «بیانکونری»من پيروز مي شوي
alexgolf.jpg

رویال پارک، ویلای اختصاصی خانواده انیلی که در آستانه افتتاح خانه جدید تیم خانوادگی شان میزبان رقابت خیریه گلف، دیگر رشته ورزشی مورد علاقه این خانواده که هر ساله میزبان رقابت های ازاد گلف کشورشان است؛ هست. اما این بار این رقابت خیریه برای کمک به بیماران متبلا به sla است و بی تردید یکی از ستاره های غیرحرفه این رشته کسی نیست جز کاپیتان محبوب بیانکونری که هیجان حضور در استادیوم جدید را می توان به خوبی در چشمانش دید، اسطوره ای که هجده سال فراموش نشدنی را در کنار بانوی پیر سپری می کند و همچنان به ادامه عمر سیاه و سفید خود می اندیشد.

" در فرم ایده آل نیستم " این نخستین جمله یک مدعی همیشگی در رشته گلف غیرحرفه ای ست. گفتن این جمله و خنده ای که سرشار از هیجان و شور است، الساندرو دل پیرو در ادامه رو به دوستان و از جمله میشل پلاتینی، رئیس یوفا که او نیز برای شرکت در این رقابت خیریه به تورینو سفر کرده می کند " بعد از کلیه تمریناتی که با کونته داشتیم زمان ندارم که خودم تمرین کنم( البته منظور الکس، تمرینات گلف است نه تمرینات اختصاصی فوتبال ) از فردا باید به وینوو برگردیم و تمرینات را از سر بگیریم، 5شنبه استادیوم جدید افتتاح می شود، چهارمین استادیوم بیانکونری من، در کوموناله قدیمی رقابت های امید را در فصل 94-1993 پس از برگزاری یک دیدار رفت و برگشت برابر تورینو فتح کردیم و به این ترتیب با این پیراهن در کوموناله، دل الپی و المپیکو ظاهر شدم و همچنین در استادیوم جدید که ان را به همه کسانی که بیش از بیش به من نزدیک هستند هدیه می دهم. در نهایت مسائل بسیار عجیب و مطئنا شکست ناپذیری را به یاد دارم. یکشنبه به دنبال نخستین گلم در نخستین بازی خانگی در استادیوم تازه مان و نخستین پیروزی در هجدهمین حضورم با یووه هستم. " با شروع رقابت های سری A هفته های انتظار برای الساندرو دل پیرو در کنار زیبایی و انتظاراتی که از او داریم، هیجان و لحظات به یادماندنی آغاز خواهد شد.

الساندرو، از زماني كه در تورينو زندگي مي كني خيلي چيزها را تغيير دادي و خيلي استاديوم ها را نيز عوض كردي؟
جدال زيبا.... چهار خانه و چهار استاديوم. از كوموناله نيز ممنونم برای رقابت های رده اميد برابر تورينو که به پيروزي رسيدیم و قهرماني را به خانه بردیم.

تقریبا زمانی که جیرائودو از استادیوم جدید صحبت کرد 15 سال می گذرد، او به دوباره موفق شدن و زندگی قهرمانانه در این لحظات فکر می کرد؟
گام طولاني اي براي رسيدن به این هدف برداشته شد. خوشحالم كه اين روز مي رسد، دل الپي بسيار زيبا بود شادي خاصي را زماني كه از كوموناله به المپيكو نقل مكان كرديم ديدم. احساس مي كردم كه انتخاب خوبي براي جامعه يووه و شهر تورينوست. حالا به خانه جديدمان منتقل مي شويم و اميدوارم كه احساس استثنايي و ويژه اي را همراه تيفوسي ها كه مي تواند در اين ورزشگاه نيز كمك بزرگ ما باشند، تجربه كنيم. مردم و هوادارانی که در میدان به یار دوازدهم ما تبدیل خواهند شد و ما می توانیم به مبارزه خود ادامه دهیم

دل الپی قدیم خاکی و تیره، اما در میدان برای یووه به واقع اولین بود، خاطرات بسیار زیبا در این زمین.
و همچنین فضا ان استادیوم، این طور است. امیدوارم که استادیوم جدید انرژی های مثبت و پیروز دل الپی را جذب کند، انچه که همه ما تصمیم گرفتیم که آن را انجام دهیم.

در سال 95-1994 نخستین اسکودتوی لیپی، یکی از رازهای که با توجه به قوه ذهنی و هجومی این مربی در ارائه سیستم 3-3-4 به دست آمد. و حالا سیستم 4-2-4 کونته می تواند کارایی انچه که یووه برای ادامه برنامه هایش در نظر گرفته، توسعه دهد؟
اینجا امیدواریم که این طور شود. گزارش ها و تعبیر آنچه که انجام می دهیم بسیار تاثیرگذار و تعیین کننده است و البته اجرای آنچه که واقعا هستیم. ما باید برای پیشرفت و نگاه داشتن نتایج خوب متحد باشیم. نمی گویند که اگر همه چیز را خوب انجام دهید پیروز می شوید اما مطمئنا اگر همه چیز را خوب انجام ندهید پیروز نمی شوید. حفظ نتایج خوب، تواضع و روحیه یگانگی، غرور و روح وفاداری و قربانی شدن و البته مسولیت پذیری را می طلبد.

از دو ماه پيش با كونته تمرين مي كنيد، مربي جديد چطور است ؟
مانند یک پتک. ایده های شفاف، روشنی و تعیین کننده دارد و البته با روشنی به دنبال ارسال ایده هایش است.

فصل گذشته شما گفتید که اهداف فصل، همیشه خارج از زمین بود و همگی در افکارشان و ذهن شان می دانستند که چه قدرتی دارند اما نتایج خوبی به دست نیامد، هر چند که هدفی پیش رونده بود ایا این هدف می تواند حالا نیز یووه را پیش ببرد؟
اگاهی از قدرت بالایی که داریم در حال حاضر نمی تواند دیگر یک هدف باشد اما می تواند یک عامل تلقی شود. این بار می خواهیم اهداف مان را به دست بیاوریم، روش ما مثبت است اما زمانی نتیجه بخش خواهد بود که روزانه دنبال شود و نه بازی به بازی. باید هر روز در شرایطی که به دنبال پیشرفت و کسب پیروزی و قدرت هستیم زندگی کنیم و اگر قدرت ما کافی نیست باید بیشتر قدرتمند شویم و تمرین و تلاش بیشتری برای قدرتمند تر شدن، انجام دهیم.

شما و مدیر انیلی می گوید که استادیوم جدید می تواند تضمینی برای کسب ده امتیاز بیشتر باشد، واقعا چنین عقیده ای دارید؟
جادوی جانسون میگفت " برای پیروزی، لذت بردن و برای اینکه برای دیگران مفرح باشید بازی برگزار می شود. " سرگرم کردن و مفرح بودن و لذت از تماشای یک بازی را به تماشگران هدیه دادن بسیار تعیین کننده است به این دلیل که مسئله ای ویژه در میان فوتبالیست ها و مردم شناخته شده. اگر چنین احساس و فضایی ایجاد شود به تو کمک زیادی می شود. استادیوم های زیاد دیگری در ایتالیا هستند مانند سن سیرو، ماراسی، پالرمو اما استادیوم ما زیبا و متفاوت است.

تجربه و حس هيجان حضور در استاديوم جديد، دليلي براي تمديد قرارداد بود؟
اينجا دليل تمديد قرارداد نبود اما يكي از دلايل بود

در جايگاه هاي دل الپي همیشه پراکندگی دیده می شد و هرگز گرمای شور و هیجان احساس نشد، در زمين چطور؟
اين فشار وجود داشت. حدود 40 الي 45 هزار تماشاگر در استاديوم برای هر بازی حضور داشتند، جمعيت زيادي اما هميشه احساس مي شد كه جمعيت اندكي به استاديوم امدند. اما استادیوم در دیدارهای بزرگ واقعا پر می شد و همچنین دل الپی جذاب به نظر می رسید.

در خارج از ايتاليا استاديوم هایی هستند كه شما لحظات ویژه ای را در ان تجربه کردید؟
اولدترافورد. براي انچه كه منچستر در تاریخ من و در فوتبال نشان داد و معرفی کرد. سانتياگو برنابئو به اين دليل كه مادريد است و رئال. در اين دو استاديوم هيجان ايستاده تشويق شدن از سوی حاضرین را تجربه كردم و بعد نيكومپ و استاديوم گلاسكو و انفيلد در ليورپول

نخستين استاديوم شما كدام بود ؟
كوموناله A.C سن ولندميانو، با جايگاه 50 الي 60 نفري. زماني كه خيلي كوچك هستي برای تو هر مكاني خوب است، پاركينگ، حياط، خيابان ...

در كودكي و زماني كه پسربچه بوديد ايا هرگز بازي يووه را از استاديوم تماشا كرديد؟
خير. از نظر اقتصادي امكان اين مسئله نبود و بعد فاصله خانه تا تورينو نيز قابل توجه بود. يادم مي ايد كه عصر يكشنبه راديو روشن می شود، پدرم که در خانه كار مي کند،من که با توپ بازی می کنم و ضربات من به محض رسیدن به نیمه بازی های یووه. اين طور رشد كردم.

استاديوم جديد يووه مي تواند سيگنال مثبتي براي انگيزه فوتباليست هاي ايتاليايي باشد؟
اميدوارم. بايد ليگ مان را برابر ساير لیگ ها كه پيشرفت داشتند، بسازيم. اميدواريم كه سكوي پرتاب يووه و فوتبال مان باشد.

كوموناله براي هميشه استاديوم سيووري و پلاتيني خواهد بود، دل الپي نيز مي تواند براي هميشه استاديوم دل پيرو باشد. چه فكر مي كنيد؟
اينكه قهرماني در تاريخ حيات يوونتوس باشم خوشايند است، از اين احساس خوشم مي ايد و احساس غرور زيادي می کنم. زمانی كه در ميان یاداوری بيست سال اين رويدادها حضور دارم خوشحال تر خواهم می شوم.

يك بازي فراموش نشدني در دل الپي و المپيكو را انتخاب كنيد.
در دل الپي صحنه هاي بسيار زيادي هستند كه نمي توانند فراموش شوند. دو بازي با رئال، يك برتري 4 بر يك مقابل ميلان و ... . در المپیکو رقابت ديگري با رئال، 200 گل بيانكونري ام. در كنار كليه رقابت هاي سري B كه همگي را با هيجان به یاد مي اورم.

کدام مکان استادیوم را ترجیح می دهید؟
بیشتر از یک مکان، یک لحظه است. با اتوبوس مي رسیم و شروع به دیدن مردم و تماشاگرانی كه در استاديوم هستند می کنی، احساسات و هيجان آنان را حس می کنی. اين نخستين گزينه هايي ست كه مي بيني، قبل از هر بازي مسائل زيادي وجود دارند مانند هشدارها

این بايد اخرين سال حضور شما باشد،عقیده ای که شما را به بازگشت دوباره و زندگی با ارامش کمک می کند، نظری است که از افزایش بیشتر فشارها جلوگیری می کند.
تلفيقي از هر دو. عقیده ای برای بازگشت دوباره نیست، اما می دانیم که می تواند اخرین سال حضور من باشد که باعث می شود با 200درصد انرژی کار کنم. من فوتبال را با تمام حواس و ذهنیت ام بازی می کنم، روح و ذهنم در فوتبال است. همه انچه که برای من روی می دهد در هر روز اطراف این مسئله می چرخد که من هر روز از روز پیش بهتر نشان دهم

دوره ای سياه براي "بزرگان قديمي " توتي با مديران با مشكل روبرو شده، اينزاگي نيز از ليست ليگ قهرمانان ميلان كنار گذاشته شد.
همراه فرانچسكو و پيپو لحظات زيبایی را حس کردیم، شادي جام جهاني را تجربه كردم، موفقيت و هيجاني زيبا و خوب. طبيعي است كه بازيكناني نظير فرانچسكو و من شرايط متفاوتي نسبت به ديگران داريم. براي انچه كه انجام داده و انجام مي دهد بايد پذيرفت كه توتي از توجه خاص لذت مي برد، فرانچسكو يك حلال مشكل است نه يك مشكل.

دل پيرو، واقعا در ژوئن فوتبال را كنار خواهيد گذاشت ؟
هنوز تصميم نگرفته ام كه اين اخرين سال يوونتوسي بودنم باشد و یا مطمئنا بمانم.

ده ستاره تابستان سرزمين چكمه اي
pirlo6.jpg

نقل و انتقالات به پايان رسيد و براي امسال نيز فوتبال ايتاليا با تغيير و تحولاتي روبرو شد كه چهره مثبت و منفي اي را براي فوتبال سرزمين چكمه اي در برداشت. همانند گذشته در آخرين لحظات مهلت قانوني نقل و انتقالات تابستاني خريدهاي موثري نيز صورت گرفت، انتقالاتي نظير «نراتزوري» شدن زاراته و فورلان و پيوستن اليرو اليا به يووه.بهترين خريد اندره آ پيرلوست و دهمين خريد برتر تابستان نيز از آن يووه است با خريد اليا.

10 – اليرو اليا ( يوونتوس از هامبورگ )
9 – مائورو زاراته ( اينتر از لاتريو )
8 – گوخان اينلر ( ناپولي از اودينزه )
7- ميرالم پيانيچ ( رم از ليون )
6 – ميروسلاو كلوزه ( لاتزيو از بايرن مونيخ )
5- فرناندو گاگو ( رم از رئال مادريد )
4 – ميركو ووچينيچ ( يوونتوس از رم )
3 – آلبرتو آكوئيلاني ( ميلان از ليورپول )
2 – ديگو فورلان ( اينتر از اتلتيكو مادريد )
1 – اندره آ پيرلو ( يوونتوس از ميلان )

1 – اندره آ پيرلو ( يوونتوس از ميلان )
بهترين خريد ايتاليايي ها در تابستان امسال كدام مهره مي تواند باشد؟يك بازيكن باتجربه و خلاق كه نتيجه بازي را در گام ها و تكنيك خود خلاصه مي كند. يووه با او خريدهاي خود را شروع كرد تا شايد آغاز جديدي براي اين تيم نيز باشد. سراسر تكنيك، تجربه و خلاقيت در بازي او ديده مي شود. اما نكته مهم كه از او مهره اي خاص مي سازد اين است، پيرلو مردي كه عادت به پيروز شدن دارد. زماني كه فشار بازي روي يووه زياد باشد او كليد موفقيت خواهد بود. بي ترديد پشيماني زيادي در چهره ميلاني ها از اينكه او را از دست داده اند ديده خواهد شد. او سكوي پرتاب «بيانكونري» خواهد بود.

4 – ميركو ووچينيچ ( يوونتوس از رم )
كونته معتقد است تيمش بايد بازي هجومي را به خوبي ارائه دهد و هميشه به دروازه حريف نزديك باشد. بنابر اين بهترين مهره براي رسيدن به هدفش، ميركوست. مهاجمي تمام عيار و تيزهوش كه هر لحظه مي تواند دروازه رقيب را به خطر بياندازد. در صورتي كه ووچينيچ در شرايط آرماني باشد كونته و تيمش مي تواند به پيروزي اميدوار باشند. در كنار اين خصوصيات او مي تواند در هر بازي هم تيمي هايش را به گل زدن نزديك تر كند. گل هاي زيادي را تيفوسي هاي «بيانكونري» از او انتظار دارند، گل هاي زياد، زياد و خيلي زياد.

10 – اليرو اليا ( يوونتوس از هامبورگ )
استعداد در او وجود دارد، به وفور نيز ديده مي شود. سرعت بالا در كنار تكنيك بسيار بالايي كه مي تواند از او مهره اي موثر و ارزشمند بسازد. در كمك رساني به هم تيمي هايش براي گلزني يك ستاره تمام عيار است. در سمت چپ زمين به خوبي بازي مي كند و مي تواند در مواقع نياز به هم تيمي هايش در ميانه ميدان نيز كمك كند اما سرعت بالاي او براي كونته يك امتياز ويژه خواهد بود. هر چند كه هنوز در فوتبال هلند شكوفا نشده و كشور لاله هاي نارنجي منتظر پيشرفت بيشتر او در ايتاليا و يووه هستند كه مي توانند در بالا بردن كيفيت بازي او موثر باشند و سكوي پرتاب او باشند.

دل الپي جديد معبد فوتبال جهان
lippi1.jpg

هرگز از تاريخ و قلب مجموعه بيانكونري جدا نمي شود، مربي اي دوست داشتني و قابل احترام كه همواره نامش در كنار يوونتوس ديده مي شود. مارچلو ليپي، سرمربي سابق ايتاليا و يووه در استانه افتتاح روزشگاه جديد بانوي پير از چنين رويدادي استقبال كرد و اين استاديوم را معبدي جديد براي فوتبال ايتاليا و جهان خواند.

نيوكمپ با صد هزار جايگاه و رئال با 90 هزار هر يك ورزشگاه هاي پرشوري هستند اما اينجا بازي مي شود و اينجاست كه روياهاي جواني ام نقش گرفت و با آن به افتخاراتي ارزنده دست يافتم. دل الپي جديد، معبد جديد فوتبال جهان است.

در استاديوم هايي كه هرگز احساس ناخوشايندي از آن نداشتيد،كدام استاديوم را ترجيح مي دهيد؟
نيكومپ، به اين دليل كه با يووه پيروز شدم. يك سال در مرحله نيمه نهايي

دل الپي برتري برابر رئال؟
روزهاي خوبي را با يووه در دل الپي گذراندم، شكست رئال در ليگ قهرمانان و تاريخي كه هميشگي شد.

تئوري اي وجود دارد كه برخي معتقدند، استاديوم مي تواند امتيازاتي را به همراه بياورد؟
مطمئنا استاديوم مي تواند امتيازاتي را براي شما به ارمغان بياورد، به اين دليل كه اين ورزشگاه خانه شما مي شود و به شما قدرت، اعتماد و انرژي مي بخشد. يك گروه بزرگ با حمايت هواداران برابر حريف صف ارايي مي كند، شعارهايي كه در استاديوم به گوش مي رسد هميشه بيشترين روحيه را به تيم هديه مي دهد و تيم مي تواند نمايش خوبي ارائه دهد.

دل الپي استاديوم زندگي شماست؟
كم و بيش اما بيشتر استاديوم مورد علاقه ام است. استاديومي كه پيروزي هاي زيادي در ان به دست اوردم. اين ورزشگاه را به خوبي و در بهترين شرايط به دست اوردم.

استاديومي كه شايد هر از گاهي دلتنگش شويد؟
اولدترافورد. به ورزشگاه و مردم حاضر در اين استاديوم فكر مي كنم. همچنين گلاسكو كه با يووه يك بار برابر اين تيم به ميدان رفتيم.

اولدترافورد، احساسات خوشايند و ناخوشايند؟
شادي و غم ها، نخستين مسئله زيبايي كه از اين ورزشگاه به ياد دارم برتري برابر منچستر با گل دل پيروست. يك هفته استثنايي و فوق العاده زيبا با يوونتوسي بزرگ. بعد از شكست تيم فرگوسن راهي توكيو شديم، جايي كه جام بين قاره اي را فتح كرديم. احساس ناخوشايند نيز به فينال برابر ميلان در منچستر برمي گردد.

فردا در برنامه افتتاحيه ورزشگاه جديد يوونتوس حاضر خواهيد شد، خوشتان مي آيد؟
بله. به اين دليل كه اين مكان معبدي براي فوتبال جهان خواهد بود.

image.php

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
جیجی بوفون به زندان رفت

تیم ملی ایتالیا با برتری یک بر صفر مقابل اسلوونی صعود خود را به دور نهایی رقابت های جام ملت های اروپا در سال 2012 قطعی کرد و بازیکنان ایتالیا دیروز در اقدامی جالب از زندان دیدار کردند.

جیجی بوفون سنگربان باشگاه یوونتوس به همراه پراندلی و بالوتلی به نمایندگی از تمامی اعضای تیم ملی ایتالیا به زندان Sollicciano واقعا در فلورانس رفتند و با زندانیان دیدار کردند.

بوفون که همواره در انجام این کارها پیش قدم بوده در سخنانی با زندانیان گفت: "امیدوار هستم پس از ازادی از زندان به فکر ساخت آینده ای بهتر و برتر باشید.

پ ن:این سایت یووه خیلی #@!#$#! شده ها.تیتر خبر و دیدم جا خوردم

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
امشب بازی دوستانه داره یووه!؟
يوونتوس ? - ? نوتس كانتري

بالا