• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
جکارینی و استیگاریبیا برای تست های پزشکی وارد تورین شدند

بعد از ظهر امروز فرودگاه تورین شاهد دو بازیکن جدید بانوی پیر بود و امانوئل جاکرینی و استیگاریبیا بازیکنان تازه وارد یوونتوس برای انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد وارد تورین شدند.

جکارینی که روز گذشته با سران یووه به توافق رسید وارد تورین شد و تست های کامل پزشکی خود را انجام داد و تا ساعاتی دیگر قرارداد خود را ثبت خواهد کرد.

گفتنی است قرارداد جکارینی سه میلیون یورو به همراه قرارداد قرضی مارتینز تا پایان فصل می باشد.

در طرف دیگر استیگاریبیا ستاره ی چپ پای تیم ملی پاراگوئه قرار دارد که به سرعت بحث وی مطرح شد و او نیز برای انجام تست های پزشکی وارد تورین شد. قرارداد قرضی این بازیکن 400 هزار یورو به همراه حق خرید به مبلغ 5 میلیون یورو در پایان فصل می باشد.

به نوشته ی روزنامه ی گازتا این دو بازیکن ذخیره های فوق العاده ای برای یووه می باشند و هدف بعدی سران یوونتوس پروتی وینگر باشگاه سویا است.

پ ن :چشم آب نمخوره

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
رسمی : یاگو فالکه به تیم تاتنهام پیوست

بر اساس اعلام رسمی باشگاه یوونتوس یاگو فالکه بازیکنان جوان و یکی از استعدادهای این تیم با قراردادی قرضی به تیم فوتبال تاتنهام پیوست و فصل آینده با پیراهن تیم تاتنهام به میدان خواهد رفت.

بدین ترتیب فالکه که ملیتی اسپانیایی دارد با قرادادی تا سال 2012 به تیم لندنی پیوست و حق خرید در پایان فصل نیز در اختیار باشگاه انگلیسی می باشد.

فالکه در سال 2008 از جوانان بارسا خریداری شد و در این مدت در تیم های باری و ویارئال به صورت قرضی بازی کرد و اکنون نیز به تیم تاتنهام قرض داده شد.

پ ن :من در جریان وجود ایشون نبودم اصلا.یکی از جوادا من و روشن کنه :دی

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
به خبر خوشی که هم اکنون به دست ما رسید توجه کنید :

هفته اول برگزار نخواهد شد

تنها یک روز تا زمان برگزاری اولین دیدار هفته ی اول سری آ در فصل جدید زمان باقی است اما همچنان توافق نهایی میان اتحادیه ی بازیکنان و کمیته ی برگزاری سری آ به عمل نیامده است.

با توجه به صحبت های رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا مبنی بر قبول شرایط اتحادیه ی بازیکنان به نظر می رسید هفته ی اول مسابقات در زمان مقرر برگزار شود اما لحظاتی پیش رئیس اتحادیه ی بازیکنان فوتبال ایتالیا اعلام کرد با توجه به شرایط موجود هی توافقی به دست نیامد و هفته ی اول برگزار نخواهد شد.

پ ن:خدا کنه تو این مدت مصدومامون برگردند :)

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
رسمی : سرجیو برناردو المیرون به کاتانیا پیوست

سرجیو برناردو المیرون هافبک ارژانتینی باشگاه یوونتوس که در لیست خروجی های باشگاه تورینی قرارداد داشت عصر امروز با عقد قراردادی 3 ساله به عضویت تیم کاتانیا در آمد.

المیرون در سال به یوونتوس پیوست اما تنها در سال اول پیراهن بانوی پیر را بر تن کرد و پس از به تیم های موناکو - فیورنتینا و باری قرض داده شد و امروز سر انجام به عضویت تیم کاتانیا درامد.

پ ن : خب امشب 2 تن از هوادارای باشگاه(من و مارچلو) با هم جلسه ای داشتند که به بررسی وضعیت باشگاه در 10 ساله اخیر + وضعیت تیم ملی ایتالیا علی الخصوص گلر های تاریخ این تیم نخ سوزن بوفون کبیر پرداختند
از نکات جالبه توجه این نشست مدت اون بود که از 1:15 دقیقه نیمه شب تا 7:21 صبح به طول انجامید :دی

معاوضه ی بونوچی و برونو آلوز نزدیک است

روزهای نقل و انتقالات تابستانی رفته رفته به پایان می رسد و بانوی پیر همچنان در تلاش برای خرید مدافع و وینگر مورد اعتماد خود می باشد. ماروتا مدیر ترانسفر یوونتوس این روزها سخت در تلاش است تا بتواند اخرین ورودی های یووه را به لیست نهایی اضافه کند.

بعد از علاقه ی سران زنیت به بونوچی مدافع یوونتوس و نارضایتی کونته از مدافع خود راه های انتقال وی به تیم روسیه ای هموار شد و اکنون به نظر می رسد بر اساس توافق سران دو باشگاه برونو آلوز راهی یوونتوس شود و در طرف مقابل بونوچی به تیم زنیت نقل مکان کند.

الکس بازیکن چلسی و لوگانو ستاره ی فنرباغچه از دیگر گزینه های باشگاه یووه برای خط دفاع بودند اما به نظر می رسد مذاکرات ماروتا برای این دو بازیکن به پایان رسیده و تنها برونو آلوز می تواند تا پایان نقل و انتقالات راهی یوونتوس شود.

Last edited by a moderator:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همگی

چون فکر کردم ممکنه کسانی باشند که تاپیک یووه رو سر بزنند و مجله فوتبال رو دنبال نکنند پست مربوط به شماره جدید مجله رو اینجا میگذارم تا شاید رفقای یووه ای از دست ندهند. تو این شماره اطلاعاتی از استادیوم جدید یوونتوس هم درج شده که خاص هواداران یوونتوس هست. از اینجا مجله رو دنبال کنید.

رضا جان برای خبرها مرسی.

بونوچی داره میره و برونو الوز میاد. برونو ظاهرا دفاع خوبیه ولی باز ما اینجوری تو کمیت و تعداد مدافعین با رفتن بونوچی کم داریم.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
جواد مجله رو قسمت یوه رو خودت نوشته بودی دیگه؟!
مجله رو دانلود کردم خوب بود ولی بعضی جاهاش هم بد بود:دی (البه بخش یوونتوس آرنا خوب بود)

بوفون تا پايان با يووه مي ماند

مدير برنامه‌هاي بوفون اعلام کرد وي تا پايان دوران بازي خود در بيانکونري خواهد ماند.

ه نقل از رادیو اسپورتیوا، جیان‌لوئیجی بوفون دروازه‌بان ملی پوش یوونتوس طی سال‌های حضور خود در این تیم پیشنهادهای بسیاری از سایر تیم‌ها داشته است، همواره ادامه حضور در این تیم را به همه‌چیز ترجیح داده است.

سیلویانو مارتینا در این خصوص گفت: جیجی همواره وفاداری خود به باشگاه را ثابت کرده است. او تا پایان عمر ورزشی خود در تورین باقی خواهد ماند و به هیچ‌وجه تیم دیگری را برای ادامه دوران فوتبال خود انتخاب نخواهد کرد.

بوفون طی تابستان از تیم‌های منچستریونایتد، منچسترسیتی، رم و چلسی پیشنهاد همکاری دریافت کرده ولی به هیچ کدام پاسخی نداده است.
مارتینا ادامه داد: اگر او علاقه‌ای به ترک تیم داشت، تاکنون این کار را انجام داده بود. او طی سال‌های حضور در ترکیب بیانکونری از تیم‌های مختلف پیشنهاد داشته ولی هواداران یووه همواره پشت سر او بوده‌اند.

300_x_400.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام.
دو تا خبر داریم امروز که تقریبا تو این اشفته بازار خبرهای بدی نیستند.

07817115688312808253.jpg

الینا ی هامبورگ مثل اینکه گوش شیطون کر اومدی شد بالاخره. مبلغ 9 میلیون بعلاوه پاداش. این قضیه مثل اینکه نیمه شب گذشته رخ داده.امروز فردا ظاهرا کارای تست پزشکی و .. انجام میشه. منتظر اخبار قطعی تر هستییییییییییییییییییییییم!

استوراری نه تنها به چلسی نرفت بلکه به زودی قراردادش رو میخوان تمدید کنن.

رودالفو مدافع سابق اتلتیکو پاراناینزه و فعلی سائوپائولو. یه شماره 4 خوب هست برامون. اینطوری بونوچی رو هم از دست نمیدیم. این بشر نمایندهاش تو تورین هستند و دارن به توافق میرسن. اینم ظاهرا خیلی جدی شده. قرارداد 8 تا عنوان شده. البته با اومدن این بازیکن اگر بیاد، دیگه دنبال الوز نمیرن چون اسپالتی تو زنیت گفته فقط با دفاع معاوضه اش میکنیم.

آمائوری هم هنوز داره با المانی ها و پارما ادامه میده. پارلرمو هم رسما کشید کنار و گفت ما بودجه این خرید رو نداریم و اگر تا زمستان هنوز او در یووه بود اون زمان میتونیم بخریمش. ظاهرا یووه قرارداد قرضی هم تعیین کرده اونم سالی پنج میلیون.

ممنون جواد جان این دوتا عکس هم من بگذارم در راستای سنگین سازی این صفحه و رد شدن ازش:دی

اینو از بازی دیشب انداختم
جواد جان تاریخش رو من بهت میگم: نوزده آگست. امروز سی ام هست. شما یازده روزه اینجا نیستی. دیدی دیدی :دی ! رضا راست میگفت. الان منم رفتم تو اعتصاب!

Hamid_J@
بله حمید جان. خوشحالم که مفید بوده!

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
هم اکنون مطلع شدم که امروز تولد چه بزرگانی هست:

Vladimir Jugovic, Paulo Sousa, Pavel Nedved and Simone Pepe.
متاسفم. گل روی عمو پاول هم که شده باید صفحه رو سنگین کرد :دی
با احترام تقدیم به خشم چکی ما!:heart:

89811281892509852417.jpg

68000792733383807443.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

سلام.
دو تا خبر داریم امروز که تقریبا تو این اشفته بازار خبرهای بدی نیستند.

جواد جان تاریخش رو من بهت میگم: نوزده آگست. امروز سی ام هست. شما یازده روزه اینجا نیستی. دیدی دیدی :دی ! رضا راست میگفت. الان منم رفتم تو اعتصاب!

جواد جان امیدوارم بدون مشکل دو خرید آخر شکل بگیره :happy:

در مورد اون موضوع هم بر روی چشم دیشب مطلبی رو هم می خواست بگذارم که عکس مناسب پیدا نشد:D

هم اکنون مطلع شدم که امروز تولد چه بزرگانی هست:

وای پاول تکرار نشدنی خودمون تولدش مبارک :heart:

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
i33180_ddasd.jpg

بچه ها نیستم تاپیک نره پایین ها :دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

رضا جان سفر خوش بگذره , تمام سعی لازمه انجام می شه :D

خوب گویا یکی از دوبازیکن مورد نظر جذب شد , فکر کنم فقط الان نیاز مبرم به مدافع داریم امیدوارم امروز یکی بگیریم:)
---------------------

رسمی : الیرو جورج رونالدو الیا به یوونتوس پیوست
elia5.jpg

دقایقی پیش و در اخرین روز نقل و انتقالات تابستانی الیرو جورج رونالدو الیا ستاره ی هلندی باشگاه هامبورگ با امضای قرارداد رسمی به عضویت باشگاه یوونتوس درآمد و فصل آینده با پیراهن بیانکونری در میادین حاضر خواهد شد.

گفتنی است قرارداد الیا 4 ساله و به ارزش 9 میلیون یورو خواهد بود و یوونتوس در فصل اول 4 میلیون - فصل دوم و سوم هم به ترتیب 2.5 میلیون به باشگاه آلمانی پرداخت می کند.

image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب پرونده نقل و انتقالات این فصل یووه هم بسته شد و بلاخره ما نتونستیم مدافعی رو جذب کنیم :دی

در مجموع بازیکنان زیادی جذب کردیم و می تونیم امسال به روحیه و قدرتمندی یووه در کنار انگیزه این تیم در ورزشگاه نوساز خودش اشاره کنیم
و از همه مهم تر به انگیزه های بالای کاپیتان یووه , الکس دلپیرو که شاید می خواهد آخرین سال فوتبالی خود را با بدست آوردن مقامی در شان و اعتبار بانوی پیر به پایان برساند

در کنار این مجموعه بزرگ مردی قرار دارد که از دل یووه می آید و حالا وظیفه سنگینی بر دوش خود دارد مردی که امیدوار است به تکرار , به تکرار سالیانی نه چندان دور که بانوی پیر برای قهرمانی می جنگید و مجالی به تیم های دیگر نمی داد. مردی که خود سالیان درازی برای یووه بازی کرد و بازوبند هدایت تیم را در زمین بر عهده داشت و حالا او در کنار تیم و بر روی نیمکت تیم به هدایت تیمش می پردازد .

البته باید گفت که کونته باید خیالش از تیمش راحت باشد زیرا بزرگ مردانی همچون دلپیرو و بوفون و پیرلو در کنار کلینی و مارکیزیو جوان های پر انگیزه ای که از دل باشگاه برخواسته اند وجود دارند ولی نباید این مجموعه را تنها دید و نباید از حضور ستاره های جوان و پر انگیزه ای که خود را در لباس یووه کبیر می بینند قافل شد.

بله با این تیم می توان امید داشت امید به پیروزی , امید به قهرمانی و از همه مهم تر امید به زندگی.

image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
خیلی مهاجم دارین ها همشونم خوب

درسته نوید جان کلی مهاجم خوب داریم که می توانند امسال به تیم کمک کنند , احتمالا نا آماده ها و متوسط ها هم در نیم فصل فروخته می شوند و در صورت نیاز جایگزین براشون می آرن :دی :happy:

//

خوب کمتر از 7 روز دیگه تا افتتاحیه ورزشگاه جدید مانده و بی صبرانه منتظر دیدار افتتاحیه ورزشگاه هستیم:cool:

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
كونته: يووه بايد از من‌يونايتد و بارسا درس بگيرد

سرمربي بيانکونري معتقد است که تيمش براي پيشرفت بايد مانند باشگاه‌هاي بزرگي مانند من‌يونايتد و بارسا عمل کند.

به نقل از توتو اسپورت، آنتونيو کونته که به تازگي هدايت يوونتوس را بر عهده گرفته، اميدوار است بتواند بار ديگر اين تيم را به روزهاي طلايي خود بازگرداند.
کونته علاقه بسياري به شيوه بازي تهاجمي دارد و معتقد است براي رسيدن به آن بايد به سيستم بازي تيم‌هاي بزرگي چون منچستريونايتد و بارسلونا نزديک شد.
سرمربي پيشين باشگاه آتالانتا در اين‌باره گفت: زماني‌که بازي تيم‌هاي منچستر و بارسا را مي‌بينم، به دنبال راهي هستم تا بتوانم شيوه غلبه بر حريفان در هر شرايطي را بياموزم. همواره مي‌توانيم از تيم‌هايي که راه پيروزي را مي‌دانند درس‌هاي زيادي آموخت.
يوونتوس در پايان فصل گذشته به مقام نازل هفتم رسيد و از حضور در بازي‌هاي اروپايي فصل جاري محروم شد. کونته براي اين‌که بتواند بيانکونري را به تيمي تبديل کند که همانند گذشته در اروپا حاضر باشد و توانايي رقابت با بهترين تيم‌هاي اروپا را داشته باشد، راهي طولاني در پيش دارد.
کونته ادامه داد: به دنبال آن هستم تا بتوانم يوونتوس گم‌شده را پيدا کنم و تيمي بسازم که در همه بخش‌ها بدون نقص باشد. در اين راه نيازمند فداکاري‌هاي بسياري هستيم و بايد صبر زيادي به خرج دهيم.

درس بگیرین دیگه
29682_gholi_poshte_parde.gif

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

اولا که باید تاکید کنم که با احترام به همه تیمهای بزرگ شخصیت هر باشگاهی متفاوت از بقیه هست و ابدا کلاس تیمهای بزرگ رو نمیشه به هم تشبیه کرد حالا تو هر شرایطی که باشن چه خوب و چه بد. این در راستای خورد کردن این 4 تا استخون ............./ دوستان تیم ما رو به حاشیه تاپیکی نکشید :دی (!)

یه چند تا خبر وبگردی من بدم تا مستر جواد بیان و بگن ادامه خبرها :دی

Rhodolfo
رودلفو از الان در لیست خرید زمستانی قرار گرفت و در مصاحبه رادیویی گفته یووه منو میخواهد و من خوشحالم. این انتقال نزدیک بود و به ژانویه موکول شد. /// ظاهرا کارای توافق نامه ها هم انجام شده و فقط کارای امضای قراداد رو به انجام تست ها در اون زمان منوط کردن.

در مورد ووچینیچ.
اگر اشتباه نکنم تو دیدار دوستانه برابر ولز ظاهرا دقیقه 78 تعویض شده و ظاهرا علتش مصدومیت کوچیکی از ناحیه پاشنه بوده که گویا جدی نیست ولی نظر نهایی برای حضور در برابر حریف هفته اول هنوز اعلام نشده.

از کراسیچ:
هنوز به طور کامل اماده بازی نیست و حضورش در ابهام هست.

مصاحبه فابیو:
الکس/تونی/یاکینتا/ووچینیچ/امائوری/ماتری اینها شش رقیب من هستند ولی ما یک هدف داریم و با هم دوست هستیم. قصد من بعد از مصدومیت فصل قبل درخشیدن در یووه است و اماده ام تا در مرکز خط حمله یووه باشم. ما میخواهیم گذشته تلخ فصل قبل را پاک کنیم و به روزهای بزرگ یووه برگردیم. ما در بازار تیم خود را تقویت کردیم و حالا با یک مربی با انگیزه و خیلی شجاع برگشته ایم تا نشان دهیم فقط خرید های بزرگ برای تیمهای بزرگ مفید نیست. قوی تر ها بازیکنان قوی تری گرفته اند ولی این همه چیز نیست. من به موفقیت فکر میکنم و پروژه ما بازگشت است.

کونته / ویدال
ظاهرا و خب طبیعتا کونته خوشحال نیست از اینکه مدافع مرکزی دیگه ای اضافه نشد ولی در اظهار نظری گفته با توجه به دیدارهای دوستانه این روزها به این نکته رسیده ام که در صورت نیاز و برای جایگزینی در صورت اضطرار میتوان از ویدال در نقش مداف بهره برد.

همچنین

همچنین کونته در اظهار نظر دیگری گفته فلسفه انیلی فلسفه لیپی است و او با قدرت ولی به تدریج مجموعه قوی ای را گرد هم فراهم اورده و این همان صبوری و پشتکاری است که من در لیپی سراغ دارم.ما نیاز داریم که یک استخوان بندی مستحکم و یکپارچه داشته باشیم و این راه پیروزی در هر دو رده داخلی و بین المللی است. این فلسفه فروتنی است.

image.php

بالا