• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
بگذریم :دی

همشون مخلوق خدا هستن و خب طبیعیه که یوونتوسی ها کارشون درست تره.

بهرحال نظر شخصی هر کسی محترم هست ولی چیزی رو میتونم درمورد یووه بگم. این مدافعانی که از یووه اسم برده شد حالا دیگه کم کم برای ما پرتجربه و کارآمد شدن. در مورد جورجو میشه پا رو فراتر گذاشت که الان بهترین دفاع ایتالیا بدونیمش / وجدانا بدون تعصب میگم.

بهر حال دفاع ما ضعف داره ولی بیشتر این ضعف در سال گذشته ضعف دفاعی تیمی بود و نه صرف مدافعان. هافبک ها مون وظایف دفاعی رو خوب انجام نمیدادن و این برای دفاع مشکل ساز شد. حالا اینبار سیستم کلا عوض شده و وظایف متفاوته. بنده امید دارم که با همین تیم هم میتونیم رستگار بشیم ولی خب همین داداش رضا و جواد هم میدونن که من اعتقادم اینه اگه یه دفاع خوب دیگه بگیریم حتی با همین تیم میشه ایمد به کاپ داشت.

نوید خان پیش ما بیشتر بیا :rolleyes:
پسر امضات چند سالش شده الان/ ازش اطلاعاتی داری؟

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
خب از تمام دوستان یووه ای معذرت میخوام ولی نمیتونم جواب پست رضارو ندم

الان داری نستا رو با چیلینی مقایسه میکنی؟؟؟نمیخوام بگم چیلینی دفاع بدیه ولی هنوز خیلی کار داره نستا بشه
جالبه به دفاع ثابت فرانسه میگی کلاس دوم جهانه!!!!!!
میلان با همین خط دفاع تو نیم فصل دوم 7 گل بیشتر نخورد کدوم تیم تو اروپا اینطوری بود؟؟
اگرم تو بهترین دفاع جهانو(تیاگو)با بارزگلی یکی میکنی من حرفی ندارم
میلان با نستا کالادزه مالدینی یانکولوفسکی 2007 قهرمان اروپا شد
بازم از همه دوستان معذرت میخوام
من نستا رو اصلا با چیلینی مقایسه نمیکنم!!!چون حتی نمیتونم نستا رو در حد و قواره های چیلینی فرض کنم
نستا مدافع خیلی خوبی بود!!!!(ماضی بعید)
دفاع ثابت فرانسه؟شاید ولی ببخشید کدوم فرانسه؟فرانسه ی سالهای اخیر!!.به جوری صحبت میکنه انگار تورام ه!فرانسه هم فرانسه ی 2006 یا 98 ه :)))))))
نوید جونم خودتم میدونی که من تو این فروم نسبت به تو ارادت خیلی خیلی خاصی دارم.جز بهترین دوستامم هستی.ولی داداش داریم با هم بحث میکنیم جک نیمیگیم که اومدی میگی سیلوا بهترین دفاع جهان!!!
با همون خط دفاعی هم که میگی 4 تا قصل بعدش از یووه خوردید ;)میخوای گل هاشو هم برات آپلود کنم ;)
نوید جان پیش ما بیشتر بیا :rolleyes:

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
عزیزم کل کل نیست حقبقته گه شما هر 3 تا دفاعتون رو رو هم بزارین بازم کیلینی نمیشه :)
اینکه بازی درست ندیدین به خاطر اینه که کلا تلویزییون نمیبینین اگه تی وی میبینی بازی های یوونتوس رو نمیبینی. :)
آره خب من قبول دارم میلان از بقیه تیم ها بهتر بود ولی همینکه یاد آور بشیم که تاتنهام این تیم رو حذف کرد به قدرتش پی میبریم :lol:
من هیچ ادعایی ندارم که تیم ما فصل قبل خوب بود.ولی این نکته که تو همین فصل قبل ریال منچستر یونایتد و سیتی ... خواهان همین چیلینی با قیمت های نجومی بودند و هستند.دیگه وقتی مورینیو 2 فصل یه بازیکن رو میزاره شماره 1 لیست خریدش من چی بگم به نوید
من همه بازی های میلان یووه آرسنال رو دنبال میکنیم گاهی هم لیورپول
گویا شما بازی خیلی کمتر از من تی وی تماشا میکنی و بازی با تاتنهام رو ندیدی ! در مورد لیگ های اروپایی و یووه واقعا" حرفی بزنیم ؟! من از شما و طرفداران یووه خجالت میکشم .
امسال که کسی کیلینی رو نمیخواست ! پارسال میخواستنش که اونم بعد از این رفتن سیلوا به رئال منتفی شد . اومد دنبال کیلینی و بعدش رفت و کاروالیو رو گرفت (رئال) . بازارگرمی از نوع اسم منچستر هم که تمومی نداره (همین اشنایدر ...)

ضمنا" در مورد مکسس , مکسس معمولا" بازی های حساس اخیر فرانسه رو مصدوم بوده یا تازه مصدومیتش تموم شده . در مورد ایشون هم بخونید وقتی با میلان قرارداد بست رئال و چند تا باشگاه دیگه میخواستنش ولی افتخار میکرد که بیاد میلان .

یووه 2 فصل اخیر چند تا باختداشته با 3-4 تا گل ؟! بشمارم ؟:دی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
امین جان (اگه اشتباه نکنم) این پست اخر دیگه دقیقا مصداق کل کل هست و تمسخر!!! عذر میخوام
تعداد باختهای ما و گل و ... برای شما خوش آیند هست خب طبیعیه . ازش لذت ببرید ولی جای این گفته شما اینجا نیست فکر کنم. درباره اون بازیها حرفهای فنی به وقت خودش زده شده سر جاش. جالبه که همین تیم سال قبل دو بار میلان رو برد!

درباره کیه لینی هم کاملا در اشتباهید بخاطر اینکه باشگاه اون رو در فهرست برترینهای خودش قرار داده در طی دوران ها و بعید هست که تا 7-8 سال اینده یا بیشتر اصلا جایی جز یووه بره. همین فصل هم رئال قبل از شروع فصل نقل و انتقالات کچلمون کرد. حتی حاضر شده بود بجاش بنزما و یا راموس رو بده. منچستر هم شما میفرمایی بازار گرمی . برام جالب بود. حال نظر شما این هست که کسی نمیخوادش . باشه ، کسی نمیخوادش ! قبوله :دی والا من که راضیم کسی نخوادش تا همیشه یووه بمونه.

خوش باشی رفیق

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
پسر امضات چند سالش شده الان/ ازش اطلاعاتی داری؟

فعلا که میچرخه خوش میگذرونه فکر کنم43 یا 44

من نستا رو اصلا با چیلینی مقایسه نمیکنم!!!چون حتی نمیتونم نستا رو در حد و قواره های چیلینی فرض کنم
نستا مدافع خیلی خوبی بود!!!!(ماضی بعید)
دفاع ثابت فرانسه؟شاید ولی ببخشید کدوم فرانسه؟فرانسه ی سالهای اخیر!!.به جوری صحبت میکنه انگار تورام ه!فرانسه هم فرانسه ی 2006 یا 98 ه :)))))))
نوید جونم خودتم میدونی که من تو این فروم نسبت به تو ارادت خیلی خیلی خاصی دارم.جز بهترین دوستامم هستی.ولی داداش داریم با هم بحث میکنیم جک نیمیگیم که اومدی میگی سیلوا بهترین دفاع جهان!!!
با همون خط دفاعی هم که میگی 4 تا قصل بعدش از یووه خوردید ;)میخوای گل هاشو هم برات آپلود کنم ;)
نوید جان پیش ما بیشتر بیا :rolleyes:

بله نستا در حد و قواره چیلنی نیست!!!!!!!
خلاصه فکر کنم همین فصل رئال به مکسس پیشنهاد داده بود. واسه ذخیرمون خوبه
سیلوا بهترین دفاع جهان نیست پس کی بهترینه؟پیشنهاد بارسا رئال اینو میتونه ثابت بکنه
خط دفاعی ما 7 گل تو نیم فصل دوم خورد یعنی چی؟بارسا چندتا خورد؟منچستر چندتا خورد؟

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
فعلا که میچرخه خوش میگذرونه فکر کنم43 یا 44

منظورم پسر مالدینی بود. یعنی پسر پائولو نوید جان. جایی بازی میکنه؟

با داش رضا هم با اجازه شما قرار گذاشتیم اینجا بحث کل کل نکنیم. فکر نکنم بیاد جواب بده.
میخوامت نوید جان

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
منظورم پسر مالدینی بود. یعنی پسر پائولو نوید جان. جایی بازی میکنه؟

با داش رضا هم با اجازه شما قرار گذاشتیم اینجا بحث کل کل نکنیم. فکر نکنم بیاد جواب بده.
میخوامت نوید جان

جفتشون توی اکادمی میلانن کریستین الان باید 14 یا 15 سال داشته باشه
یک کلیپی بود فکر کنم دیدی دانیله به سیدورف لایی میزنه:دی به زودی شماره 3 از بایگانی بیرون میاد
منم اصلا قصد کل کل نداشتم فقط نتونستم چیزی نگم شرمنده
ما بیشتر جواد جان

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
امین جان (اگه اشتباه نکنم) این پست اخر دیگه دقیقا مصداق کل کل هست و تمسخر!!! عذر میخوام
تعداد باختهای ما و گل و ... برای شما خوش آیند هست خب طبیعیه . ازش لذت ببرید ولی جای این گفته شما اینجا نیست فکر کنم. درباره اون بازیها حرفهای فنی به وقت خودش زده شده سر جاش. جالبه که همین تیم سال قبل دو بار میلان رو برد!

درباره کیه لینی هم کاملا در اشتباهید بخاطر اینکه باشگاه اون رو در فهرست برترینهای خودش قرار داده در طی دوران ها و بعید هست که تا 7-8 سال اینده یا بیشتر اصلا جایی جز یووه بره. همین فصل هم رئال قبل از شروع فصل نقل و انتقالات کچلمون کرد. حتی حاضر شده بود بجاش بنزما و یا راموس رو بده. منچستر هم شما میفرمایی بازار گرمی . برام جالب بود. حال نظر شما این هست که کسی نمیخوادش . باشه ، کسی نمیخوادش ! قبوله :دی والا من که راضیم کسی نخوادش تا همیشه یووه بمونه.

خوش باشی رفیق

بنده همچین قصدی ندارم ولی پاسخ دوستتون جز اینا چیز دیگه ای نمیشه .

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

بدون مقدمه بگم:
در 1958 یعنی 53 سال پیش در چنین روزی (24 آگست) یوونتوس اولین ستاره خودش رو بدست آورد و این به معنای سالگرد دهمین قهرمانی و تولد اولین ستاره هست. تبریک میگم و امید که بزودی در خانه جدید جشنهای با شکوه تری هم ببینیم.

در ادامه چند تا خبر هم مرور کنیم.

آمائوری هنوز نتونسته باشگاهی رو برای توافق با قیمت یووه قانع کنه و این مبلغ بالایی که یووه روی این بازیکن گذاشته کم کم به این فکر مارو میبره که یووه به محض اینکه مهره دلخواهش رو بگیره این قیمت رو بشکنه و ردش کنه بره و در غیر اینصورت شاید بخواد نگهش داره. امروز علاوه بر تیمهای قبل پی اس جی و فولهام و ولسبورگ هم خواهان این بازیکن شدند.

قضیه دفاع هم معلوم نیس به کجا برسه. الکس چلسی کمرنگ شده و و الان برو آلوز زنیت باز مهره مهم این خرید شده که البته زینت بجای این مهره بونوچی یا په په رو خواسته و یه گزینه دیگه هم کواتس بازیکن اروگوئه ای هست/

در همین رابطه توتو اسپور به نقل از رسانه های انگلیس زده در حالی که با درخواست چلسی برای گرفتن استوراری انتقال الکس به یووه منتفی به نظر میرسید مسئولین چلسی از نزدیک بودن این جابجایی خبر دادند.

بوفون در یک مصاحبه از قهرمانی حرف زده: ما بازیهیا پیش فصل خوبی داشتیم. مهم کیفیت بازی است. بعد از تضعیف ما حالا یک سال با تاخیر بیشتر برگشته ایم. دی ان ای تیم تغییر یافته و تیم روحیه لازم را بدست اورده. از وضعیت خودم راضی هستم و میخوام درخشش گذشته را داشته باشم. برای خودم دیگر از ضعف و مصدومیت خبری نیست. میخواهم سی وپنج بازی از سی و هشت بازی فصل را بازی کنم و به قهرمانی برسیم.

ظاهرا مصدومیت ماتری در بازی میلان یه مقدار جدی هست. گفته شده رگ پاش دچار مشکل شده و ده الی پانزده روز نمیتونه برای تیم بازی کنه.

یاکوینتا هم که قبل تر از موندن جدی حرف میزد کم کم قبول کرده که بازی کمی بهش خواهد رسید و مذاکراتی داره مثل امائوری.

وضعیت رامیرز بولونیا هم یکم ماه اینده یعنی سپتامبر مشخص میشه. خودش خواسته به تیم دیگه ای بره و یووه و ناپولی و فیوره خواهانش شده. اما مدیر بونیا گفته ما تمایل داریم تا او هنوز به رشدش در تیم ادامه بده و به عنوان بازیکن بزرگتری تیم رو ترک کنه.

خبرها راستش زیاد بود / از همون گمانه زنی های همیشگی / در مورد وارگاس و النا و بقیه ولی واقعیت این هست که با این ماروتا تا چیزی نهایی نشد بهتره بهش دل خوش نکنیم!

image.php

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

در مورد ماروتا نمی دونم دیگه چی بگم :eek:
فکر کرده زمان انسانهای نخستینه می خواد مبادله کالا با کالا ( بازیکن با بازیکن ) انجام بده تا پول کمتری خرج بشه و بگن عجب مدیر لایقی:wacko:

وضعیت نامشخص وارگاس و باستوس
vargas-bastos.jpg

میشل باستوس و خوان مانوئل وارگاس دو بازیکنی هستند که نام آنها از ابتدای فصل نقل و انتقالات تابستانی در فهرست خرید بانوی پیر مشاهده می شد اما اکنون که تنها یک هفته تا پایان زمان نقل و انتقالات فرصت باقی است همچنان سرنوشت آنها مشخص نیست.

مدیر برنامه ای باستوس که طی روزهای گذشته شایعات زیادی مبنی بر تمدید قرارداد خود با باشگاه فرانسوی شنیده می شد در این رابطه گفت: " مذاكرات سران ليون و يووه ادامه دارد ، يووه ميتواند در پنج دقيقه اين انتقال را انجام دهد اما بايد تا 31 آگوست منتظر ماند "

در طرف دیگر وارگاس پرویی حضور دارد که کونته علاقه ی فراوانی به حضور وی در تورین دارد اما کوروینوو دیر نقل و انتقالات باشگاه فیورنتینا در این رابطه گفت: " سران يووه 20 روز پيش با من تماس گرفتند ، وارگاس بازيكن مهمى هست و قصد نداريم به راحتى وی را از دست بديم ، پيشنهاد يووه جالب نبود انها قصد داشتند چند بازيكن به ما بدهند ، ما به اين بازيكنان نيازى نداشتيم "

image.php

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
چزا این بد شانسی و روال هر ساله دست از سر ما بر نمیداره.
مصدومیت همزمات متری و ووچینیچ

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
رضا جان شانسمون این هست که فابیو به بازی رسیده. عزیز دل و نور چشم هم که هست.
ماتری فکر کنم به بازی بعدی برسه. شاید هم ایتالیا هم یه هفته تاخیر بخوره و مشکل مصدوم نداشته باشیم.

ووچینیچ چی شده؟

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
من خیلی این ماتری رو دوست دارم نمیدونم چرا :دی حیف که ناقابل 27 سالشه .

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
رضا جان شانسمون این هست که فابیو به بازی رسیده. عزیز دل و نور چشم هم که هست.
ماتری فکر کنم به بازی بعدی برسه. شاید هم ایتالیا هم یه هفته تاخیر بخوره و مشکل مصدوم نداشته باشیم.

ووچینیچ چی شده؟
آره خدا رو شکر کوالیارلا هست ولی نوشته بود انگار هنوز آمادگی کامل نرسیده :(
اون که عشقه :X
آره اگه یک هفته تاخیر بخوره خیلی خوبه

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
81459206500386842468.jpg

بر طبق اعلام رسمی اسپورت مدیاست سرانجام باشگاه یوونتوس با امانوله جاکرینی ستاره ی باشگاه چزنا به توافق رسید و این بازیکن برای انجام تست های پزشکی و ثبت قرارداد وارد تورین خواهد شد.

بر این اساس یوونتوس در ازای پرداخت 3 میلیون یورو و انتقال قرضی مارتینز به چزنا وی را جذب کرد و جاکرینی به مدت 4 سال بازیکن یوونتوس خواهد بود.

ماروتا مدیر نقل و انتقالات یوونتوس در این رابطه گفت: " يوونتوس به بازيكنى مانند جاكرينى نياز دارد و ما در حال انجام اين انتقال هستيم ، در آخرين روزهاى ترانسفر همه سعى مى كنند تا مشكلات تيم خود را برطرف كنند ، هدف ما هم همين هست ،

=======================================================================================================

احتمال تعویق هفته ی اول سری آ

ساعاتی پیش جلسه ی فوری اتحادیه ی بازیکنان باشگاه های ایتالیا برگزار شد و پس از رای گیری از 20 تیم حاضر در این رقابت ها 18 تیم موافق پیشنهاد اتحادیه ی بازیکنان بود و دو تیم سیه نا و کالیاری مخالف.

بر این اساس به نظر می رسد هفته ی اول رقابت های سری آ باشگاه های ایتالیا که قرار بود از روز 5 شهریور ماه آغاز شود به تعویق بیفتد.

در طرف دیگر ابته رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد تمام تلاش خود را برای شروع بع موقع مسابقات انجام خواهد داد و احتمالا با تمام شرط های اتحادیه ی بازیکنان موافقت خواهد شد.

پ.ن: رضا جان همزمان شد. :دی
اینم تاخیر که تو راهه

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
81459206500386842468.jpg

بر طبق اعلام رسمی اسپورت مدیاست سرانجام باشگاه یوونتوس با امانوله جاکرینی ستاره ی باشگاه چزنا به توافق رسید و این بازیکن برای انجام تست های پزشکی و ثبت قرارداد وارد تورین خواهد شد.

بر این اساس یوونتوس در ازای پرداخت 3 میلیون یورو و انتقال قرضی مارتینز به چزنا وی را جذب کرد و جاکرینی به مدت 4 سال بازیکن یوونتوس خواهد بود.

ماروتا مدیر نقل و انتقالات یوونتوس در این رابطه گفت: " يوونتوس به بازيكنى مانند جاكرينى نياز دارد و ما در حال انجام اين انتقال هستيم ، در آخرين روزهاى ترانسفر همه سعى مى كنند تا مشكلات تيم خود را برطرف كنند ، هدف ما هم همين هست ،

=======================================================================================================

احتمال تعویق هفته ی اول سری آ

ساعاتی پیش جلسه ی فوری اتحادیه ی بازیکنان باشگاه های ایتالیا برگزار شد و پس از رای گیری از 20 تیم حاضر در این رقابت ها 18 تیم موافق پیشنهاد اتحادیه ی بازیکنان بود و دو تیم سیه نا و کالیاری مخالف.

بر این اساس به نظر می رسد هفته ی اول رقابت های سری آ باشگاه های ایتالیا که قرار بود از روز 5 شهریور ماه آغاز شود به تعویق بیفتد.

در طرف دیگر ابته رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد تمام تلاش خود را برای شروع بع موقع مسابقات انجام خواهد داد و احتمالا با تمام شرط های اتحادیه ی بازیکنان موافقت خواهد شد.

پ.ن: رضا جان همزمان شد. :دی
اینم تاخیر که تو راهه
جواد جزییات جاکرینی؟سریع :دی

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد جزییات جاکرینی؟سریع :دی

رضا جان دروغ چرا. هیچی که ازش نمیدونستم/ الان هم که فهمیدم آمپرم چسبید.
فکر کنم فامیل ماروتا اینها هست احتمالا. تقریبا بزرگترین تیمش چزنا بوده که اونجام نبوده و تو سه تا تیم قرضی بوده. این صفحه ویکیش ببین و لعنت ا.. جوزپه م ا ر و ت ا
Emanuele Giaccherini - Wikipedia, the free encyclopedia

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
رضا جان دروغ چرا. هیچی که ازش نمیدونستم/ الان هم که فهمیدم آمپرم چسبید.
فکر کنم فامیل ماروتا اینها هست احتمالا. تقریبا بزرگترین تیمش چزنا بوده که اونجام نبوده و تو سه تا تیم قرضی بوده. این صفحه ویکیش ببین و لعنت ا.. جوزپه م ا ر و ت ا
Emanuele Giaccherini - Wikipedia, the free encyclopedia
نمیدونم شما بودی یا جواد.روزی که ماروتا اومد از سمپدوریا بعد چند روز گفت این نفوذیه اومده تیم رو خالی کنه!!!هر روز بیشتر این حرفو قبول میکنم و بهم ثابت میشه.لعنت ا... علیه بهترین لقب براش :|

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

کراسیچ مصدوم شده ولی انگار جدی نیست. هنوز هم معلوم نیست

///////
Marcelo Estigarribia - Wikipedia, the free encyclopedia
این صفحه ویکی بازیکن دیگه ای هست که به تیم اضافه شده. تو تیم ملی پاراگوئه نوزده تا ملی داره و دو گل و تو نیولزاولدبویز بازی میکنه. قرضی اومده و تو تیمش بیشتر بغل بازی کرده. 52 تا بازی و یک گل. به عنوان گوش اوردانش ولی تو پست ملی براش زدن مهاجم. ولی خب مهاجم بازی نکرده. باید دیدش ولی من فکر میکنم چیزی در حد همون دیشبیه باشه.
//////////////////
دیروز خبر از مالودا بود. منم فکر میکنم چرند باشه. لعنت ا... هم گفت که هدف ما نیست و اون بازیکن خوبیه. همین. امروز خبری از جانب چلسی دیدم که زده بود یووه اگر بخواهدش بهش میفروششیمش ولی قرضی نه . میدونم که خبر شایعه ای هست ولی فقط خواستم بگم :دی
//////////////
امائوری و یاکینتا همچنان همونطوری ! دنبال تیم

image.php

بالا