• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب بازیهای سه گانه انجام شد و یووه دوم شد فقط اومدم بهتون تبریک بگم که بازیکن خوبی مثل ویدال رو به تیمتون و سری آ اضافه کردین ندود نمیشه ولی هافبک خیلی خوبیه تیمتون هم تو فاز حجومی خیلی خوب شده با بودن پیرلو و ویدال ولی تو فاز دفاعی چشممو نگرفت به نظرم باید از بین سیسوکو و ملو یکی رو نگه میداشتن. پازینزا(درست گفتم) نمیتونه پشت پیرلو و ویدال رو جمع کنه عقب هم کیلینی باید جور دفاع رو بکشه این تو لیگ فشرده ای مثل سری آ ممکنه بهتون ضربه بزنه.

ممنون دوست من

بله یووه الان در خط دفاعی با مشکل رو به رو هست که مدیران تیم به دنبال خرید یک مدافع خوب هستن :happy:

یووه در این بازی سه جانبه تقریبا با دو ترکیب متفاوت به میدان رفت که به نظر من بازی نسبتا قابل قبولی رو به نمایش گذاشت و می شه گفت با بد شانسی در ضربات مرگ وار پنالتی مقابل اینتر و باخت میلان مقابل اینتر اول نشد .:cool:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
اما اخبار کامل این بازی ها و باشگاه یووه
------------

شکست در ضربات پنالتی ( یوونتوس 6 - 7 اینتر )
inter-juve.jpg

بر اساس قرعه ی از پیش تعیین شده دو تیم یوونتوس و اینتر برگزار کننده ی اولین دیدار جام تیم کاپ در سال جاری بودند و دو تیم در چهل و پنج دقیقه ی اول در سن نیکولا به مصاف همدیگر رفتند.
کونته در این دیدار تیم خود را با سیستم 4 - 2 - 4 و با ترکیب استوراری - بارتزالی - بونوجی - ده چلیه - لختشتاینر - پیرلو - مارکیزیو - کراسیچ - پاسکواتو - دل پیرو و ووچینیچ به میدان فرستاد.
یوونتوس در دقایق ابتدایی بازی تماشاگر پسندی را به نمایش گذاشت و سرعت بازیکنان هجومی یووه دلیل برتری بانوی پیر در دقایق ابتدایی این دیدار بود.
در نهمین دقیقه ی بازی مارکو ووچینیچ با فرار زیبای خود و پاس عمقی پیرلو در موقعیت گلزنی قرار گرفت و مهاجم جدید یوونتوس با ضربه ای دیدنی اولین گل بازی را به ثمر رساند.
بعد از گل یوونتوس مقداری رو به عقب بازی کرد و شاگردان گاسپرینی صاحب توپ و میدان شدند که نتیجه ی ان گل تساوی در 16 دقیقه ی بازی توسط رانوکیا بود.
رانوکیا که در میان مدافعان یوونتوس ازادانه حرکت می کرد با ضربه ی سر موفق شد گل تساوی اینتر را به ثمر برساند.
بعد از گل تساوی دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند و یوونتوس با تاکتیک های سیستم جدید نمایش بهتری داشت و اینتر نیز در چند صحنه با خلاقیت اشنایندر موفق به ایجاد موقعیت شد.
در پایان چهل و پنج دقیقه دو تیم به تساوی یک بر یک دست پیدا کردند و بر اساس قوانین مسابقات بازی به ضربات پنالتی کشیده شد.

ضربات پنالتی :

یوونتوس 0 - 1 اینتر : پاتزینی زننده ی اولین گل اینتر
یوونتوس 1 - 1 اینتر : دل پیرو بازی را به تساوی می کشاند
یوونتوس 1 - 2 اینتر : تیاگو موتا پنالتی دوم اینتر را گل می کند
یوونتوس 1 - 2 اینتر : پاسکواتو ضربه ی خود را به تیرک دروازه می زند
یوونتوس 1 - 2 اینتر : پاندف نیز ضربه ی پنالتی خود را از دست می دهد
یوونتوس 2 - 2 اینتر : بونوچی بازی را به تساوی می کشاند
یوونتوس 2 - 3 اینتر : اشنایندر به زیبایی دروازه ی یوونتوس را باز می کند
یوونتوس 3 - 3 اینتر : ووچینیچ نیز ضربه ی خود را به گل تبدیل کرد
یوونتوس 3 - 4 اینتر : استانکوویچ بر خلاف حرکت استوراری گلزنی می کند
یوونتوس 4 - 4 اینتر : پیرلو با ضربه ای ارام گل تساوی را به ثمر می رساند
یوونتوس 4 - 5 اینتر : ضربه ی رانوکیا با برخورد به تیرک دروازه گل شد
یوونتوس 5 - 5 اینتر : لختشتاینر با ضربه ای محکم گل پنجم یووه را به ثمر می رساند
یوونتوس 5 - 6 اینتر : ساموئل گل بعدی اینتر را به ثمر می رساند
یوونتوس 5 - 6 اینتر : ضربه ی بارزالرتی به تیرک دروازه برخورد می کند

اولین برتری ارزشمند کونته ( یوونتوس 2 - 1 میلان )
1313700991_juve-milan.jpg

شاگردان کونته پس از قبول شکست در ضربات پنالتی در مقابل اینتر به مصاف دیگر تیم شهر میلان رفتند تا برگزار کننده ی دیدار دوم مسابقات باشند و پس از این دیدار میلان به مصاف اینتر خواهد رفت.
کونته در این دیدار دست به تغییرات زیادی زد و با ترکیب استوراری - موتا - بونوچی - بارتزالی - زیگلر - پیرلو - ویدال - پاتزینتزا - کراسیچ - متری و پاسکواتو با سیستم 4 - 2 - 3 - 1 به میدان امد .
حضور ویدال در ترکیب یوونتوس از نکات جالب توجه این دیدار بود و عدم استفاده از جیجی بوفون توسط کونته نیز برای هواداران بانوی پیر تعجب بر انگیر بود.
در دقایق ابتدایی این دیدار یوونتوس بر خلاف دیدار اول نمایش ایده الی را از خود به اجرا نگذاشت و درحالی که بیشتر صاحب توپ و میدان بود نتوانست از مالکیت خود استفاده کند و پاس های اشتباه در میان بازیکنان یووه به وضوح دیده می شد.
در میان ناهماهنگی مدافعان یوونتوس انتونیو کاسانو ستاره ی میلان موفق شد با فرار دیدنی خود اولین گل مسابقه را به نام خود ثبت کند و دروازه ی استوراری را باز کند.
بعد از گل میلان بازیکنان یووه نمایش بهتری نسبت به دقایق اولیه از خود به نمایش گذاشتند و ارتور ویدال بازیکن جدید بانوی پیر با ضربه ی دیدنی از راه دور دروازه ی میلان را باز کرد.
دو تیم بعد از تساوی شدن دیدار نمایش متعادلی داشتند و موقعیت های مناسبی برای مهاجمان هر دو تیم فراهم شد اما تنها متری دیگر مهاجم گلزن یووه موفق شد در اخرین دقیقه ی دیدار با ضربه ی سر دومین گل یووه را به ثمر برساند و بانوی پیر در این دیدار به برتری برسد.

در حال حاضر و پیش از دیدار میلان در مقابل اینتر تیم یوونتوس 4 امتیازی می باشد و تیم های اینتر و میلان با کسب 2 و 0 امتیاز در رده های بعدی هستد.

یوونتوس نایب قهرمان شد
teamnew3.jpg

یازدهمین دوره رقابت های «تیم کاپ» با قهرمانی تیم اینتر میلان به پایان رسید. مسابقات تیم کاپ با حضور سه تیم مطرح ایتالیا میلان، یووه و اینتر در تابستان و در استانه آغاز رقابت های فصل ایتالیا بزگرارمی شود
در این مسابقات این سه تیم در سه دیدار 45 دقیقه ای به مصاف یکدیگر می روند و در پایان بر اساس امتیازات به دست امده تیم قهرمان و دوم و سوم مسابقه مشخص می شود.
روش امتیاز بندی نیز به این صورت است که تیم برنده در 45 دقیقه 3 امتیاز کسب می کند، برنده در ضربات پنالتی 2 و تیم بازنده در ضربات پنالتی نیز یک امتیاز را از ان خود می کند. به این ترتیب در پایان سه دیدار، تیمی که امتیازات بیشتری را از آن خود کرده باشد جام قهرمانی را به خانه می برد. تابستان امسال نیز ورزشگاه «سن نیکولا»شهر باری میزبان این رقابت دیدنی و جذاب بود.
در اولین دیدار این رقابت ها تیم اینتر در ضربات پنالتی موفق شد یوونتوس را شکست دهد و دو امتیاز به دست اورد و در طرف مقابل یووه یک امتیازی شد.
در دیدار دوم یوونتوس که در بازی اول بازنده شده بود با درخشش ویدال و متری موفق شد تیم میلان را با نتیجه ی دو بر یک شکست دهد و سه امتیاز دیدار را از ان خود کند.
در سومین دیدار میلان به مصاف تیم برنده ی دیدار اول رفت و در این مصاف نیز نتوانست موفق نشان دهد و با یک گل در مقابل اینتر شکست خورد تا در نهایت اینتر با کسب 5 امتیاز قهرمان این رقابت ها شود و یوونتوس با کسب 4 امتیاز در مکان دوم قرار گیرد. میلان نیز با دو شکست صفز امتیازی باقی ماند.

رضایت کونته از نمایش یووه در تیم کاپ
conte4.jpg

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

خب دست و پا شکسته این بازی رو دیدم و خب به نظرم بد نبودیم.
تقریبا با اینتر پایاپای بودیم و خب مساوی شاید عادلانه بود/ پنالتی هم که بگذریم.
جلو میلان به نظرم اونها بهتر بودن/ با اینکه ما بردیم ولی به وضوح وقتی یک هیچ عقب بودیم اونها میدون داری میکردن. با این حال برگشت ما به بازی خوب بود. هر چند گلها تقریبا دفعی و یکباره بودن. ولی خب فرصت طلبی هم بود. ویدال واقعا امیدوارمون کرد و بایرن حق داشت شاکی بشه. بازی رو بردیم و این برامون خیلی مهم بود.

دو تا بازیکن دیگه احتمالا بگیریم. یکیش ممکنه الکس چلسی باشه و یه (به قول جدیدی ها) وینگر // فکر کنم تیممون به نسبت و کم کم با اینکه ستاره گردن کلفت نگرفت رو به بهبود هست. باید دید چه خواهد شد ولی امید هست.

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
دیشب ویدال واقعا خوب بازی کرد بهتون تبریک میگم بابت همچین خریدی
پیرلو هم خوب بود:(

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
بازی با اینتر پا یا پای بود ولی انصافا به نظر من(با کمال احترام به عمو جواد) بازی با میلان رو ما سر تر بودیم.تو بازی با میلان مشکل دفاعی داشتیم که فک میکنم اگه کیلینی برگرده مشکلمون تا حدی رفع بشه.
ویدال رو هم دیدیم.کلی پسندیدیم.شخم میزنه زمین و برامون ایشاا...
پیرلو هم خیلی خوبه.
کلا به این تیم امیدوارم به شرطی که بازیکنای به درد بخوره دیگه ای هم اضافه شند.اصلی ترین مشکلمون هم یه وینگر راسته که من نظرم رو اینه که خود ندود برگرده :-<
آقا خلاصه خیلی به این ویدال امیدوارم.یه حسی بهم میگه این امسال تو کل فصل همین شکلی خوب میمونه

پ ن : نوید جان خوش اومدی به خونه ی دومت :p ممنون بابت نظرت
پ ن :1 جواد چرا تحلیل خودش و از بازی برامون ننوشت :(
پ ن2 : اتویو رفته یا هنوز توی تیم فدراسیون بازی میکنه؟
پ ن3:ویدال کلا 3 4 جلسه با تیم کاملمون تمرین کرده
پ ن 4 :چاکر عمو جوادا

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خب / دیدم همه از ویدال خب گفتن /گفتم یه بنر براش نصب کنیم. دو سه تا پست دیگه فکر کنم از این صفحه رد میشیم پس من سنگینش میکنم :دی

توضیح بدم که مربوط به روزی هست که برای قرارداد به تورین اومد و در محل ورزشگاه جدید این کار انجام شد.

در مورد این استادیوم جدید هم تو شماره جدید مجله فوتبال یه توضیحات کامل ارائه خواهم داد و کلی عکس درجه یک . این تبلیغ بود :دی بزودی.

ویدال و بگیر که اومد:
46233827072969576622.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
ممنون جواد جان این دوتا عکس هم من بگذارم در راستای سنگین سازی این صفحه و رد شدن ازش:دی

اینو از بازی دیشب انداختم

55759587266984299556.jpg

اینم قدیمی تر و فراموش نشدنی ترش

09025277231274056395.jpg

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

خب خبرهای بد رو من میگم :دی
باختیم / این جام برلوسکونی رو به میلان باختیم. گل اول رو بواتنگ زد و بعدش سیدرف کاشته زد بهمون.
رو گل اول دفاع و خصوصا لیخت مقصر بود. گل دوم رو به نظرم یه کمی بی هوا زد .
ووچینیچ هم که برا ما زد.

تیم نیمه اول رو خیلی بی انگیزه بازی کرد یه جورایی. جنگنده و پر انرژی نبود. نیمه دوم ما بهتر بودیم ولی خب فوتبال گلهاش شمرده میشه.

پارسال این جام رو بردیم و اول فصل یه کمی شاید زیاد به دلنری امیدوار شدیم ولی امسال با کونته باختیم.
من به کونته دارم امیدوار تر میشم. حداقل اینه که جوان و پر انگیزه هست و یووه ای و متعصب.

به نظرم تیم خوبی داره جمع میشه ولی هنوز روحیه تیم شکننده هست. اشتباه فردی هم داریم. در کل میشه امیدوار بود به این تیم.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

میتونیم همه با هم متفق القول به این قضیه رای بدیم که ماروتا بی مغز هست دقیقا!

از همون اول هم معلوم بود که گرفتن الکس کار این ادم نیست. قیمت برای یه سال اونم قرضی اخرش که من دیدم 7/5 هم شده بوده. خب هی شل گرفتن تا چک مصدوم شد و حالا بجای بخشی از پول استو راری رو خواستن. یووه مثل اینکه قبول نکرده. این که میگم یووه واقعا یووه بی تقصیره باید بگم ماروتا ولی چون چندش آور هست مثل مسئولین فوتبال خودمون نمیگم.!!!

یووه از الکس داره منصرف میشه و باز میره سمت لوگانو.

پ.ن: دیشب وقتی ووچینیچ گل زد ماروتا یه ژستی میگرفت انگار آگرو و روسی پاسکاری کردن زدن تو گل.
واقعا باعث افسوسه. اینقدر تعلل!

moeinfans

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
یووه از الکس داره منصرف میشه و باز میره سمت لوگانو.

ببخشین من از اخبار یووه خیلی‌ وقت هست دور افتادم
جواد جان منظورت کاپیتان فنر (Fenerbahce) با دیگو لوگانو فنر هستش ؟
اینا جفتشون خدا هستن

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633
اینا جفتشون خدا هستن
شرمنده اینجا اومدم ولی لوگانو هدف ماست پس مال ماست
6ugt8ah_th

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
اینا جفتشون خدا هستن

بله
منظورم لوگانو اروگوئه هست. خودم هم خیلی ازش خوشم میاد. اتفاقا قیمتش هم عالیه.
همه شکایت من یا ما هم اینه که الان این ماروتا بخاطر همین لوگانو هم داره دست دست میکنه. الان باید هم الکس چلسی رو گرفته بودیم و هم لوگانو رو.یعنی حداقل ما یه دفاع خوب میخواهیم

فنر مشکلات داره بخاطر شرایط تبانی پیش اومده تو لیگ ترکیه.
لوگانو هم میخواد بیاد یووه/ خودش هم گفته بود که نیازی به رضایت نداره. و با حق فسخ میتونه جدا بشه.

شرمنده اینجا اومدم ولی لوگانو هدف ماست پس مال ماست
6ugt8ah_th
نوید جان بعید میدونم بره اونجا. میلان بهش پیشنهاد داده فقط تا وقتی من دنبال کردم خبرهاشو.
البته یه چیزی جدی بگم. نمیدونم چرا هر کی رو یووه میره سراغش ، بقیه کار رو خراب میکنن. مخصوصا اینتر که یه پیشنهاد میده دو برابر ما.
با این حال فکر کنم مشکلی نداشته باشه لوگانو. :دی میاد پیش خودمون خدا بخواد و ماروتا کار خرابی نکنه باز

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
لوگانو به درد ما نمیخوره فکر هم نمیکنم بیاد جایی که احتمال بازی کردنش خیلی کمه ! سیلوا مکسس نستا یپس . معمولا" میتونن ثابت بازی کنن . ولی وضعیت دفاع وسط یووه مثل ما نیست و 1 مدافع بدون اشتباه درست حسابی بیشتر ندارن(بونوچی و بارزاگلی در حد همون لوگا هستن ) :دی البته اکس خیلی از اینا بهتر بود !

ALL

Registered User
لایک‌ها
18
صددرصد یه مدافع رو یووه میگیره (کمبودشون تو این زمینه محسوسه) ولی فکر نکنم لوگانو باشه احتمالا چلسی الکس رو میده یووه خودش میره دنبال لوگانو. راستی بچه های این تایپیک این ترکیبی که سایت گل براتون زده ترکیب رسمی تیمه. یعنی فقط دوتا هافبک میانی اونم ویدال و پیرلو که دفاعی نیستن این باعث میشه تیمتون تو حمله عالی باشه ولی میانه میدون رو ببازه که این تو لیگ مثل سری ا خیلی خطرناکه. البته خودمم میدونم گل چرند مینویسه (فکرشو بکنین شماره تایوو رو زدن3:wacko: ) ولی خوب بعد از رفتن سیسوکو و ملو از نظر هافبک دفاعی ضعیف شدینالان دنبال یه هافبک دفاعی درست حسابی نیستن؟

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
صددرصد یه مدافع رو یووه میگیره (کمبودشون تو این زمینه محسوسه) ولی فکر نکنم لوگانو باشه احتمالا چلسی الکس رو میده یووه خودش میره دنبال لوگانو. راستی بچه های این تایپیک این ترکیبی که سایت گل براتون زده ترکیب رسمی تیمه. یعنی فقط دوتا هافبک میانی اونم ویدال و پیرلو که دفاعی نیستن این باعث میشه تیمتون تو حمله عالی باشه ولی میانه میدون رو ببازه که این تو لیگ مثل سری ا خیلی خطرناکه. البته خودمم میدونم گل چرند مینویسه (فکرشو بکنین شماره تایوو رو زدن3:wacko: ) ولی خوب بعد از رفتن سیسوکو و ملو از نظر هافبک دفاعی ضعیف شدینالان دنبال یه هافبک دفاعی درست حسابی نیستن؟

سلام
خوشحالم کردی برای اشاره به محتوای چرند گل :دی جدا که مذخرفی بیش نیس!
سیستم بله همینه.
4-2-4 پایه و تو حمله میشه دو چهار چهار/ تو دفاع هم همون 4-4-2 // ویژگیش دقیقا همون هست که شما میگید. تو گل زدن میتونه کا رو روانتر کنه و البته ریسکش هم بالاس. با توجه به اینکه یووه تو این سالها راحت گل میخوره این شابد غیر منطقی هم به نظر بیاد ولی خب باید دید با یارایی که گرفتن و میخوان بگیرن!!! آیا میتونن موفق به اجرا بشن یا نه.
کونته گفته این سبک نوین هست و به زودی همه این سیستم رو اجرا خواهند کرد. خیلی هم بهش مطمعن حرف میزنه. تا ببینیم چی میشه
الکس هم چون اونها حاضر نشدن قرضی به شرط مالکیت بدنش به یووه ، ظاهرا یووه دست کشیده. ضمن اینکه با مصدوم شدن چک میخواستن استوراری رو بابت قسمتی از اون 8 میلیون قرضی بر دارن که اونم قبول نشد. مربی چلسی علنا گفته الکس رو نمیخواد ولی باید دید چی میشه. فعلا که دفاع هاشون مصدومن و داره بازی میکنه.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453

مرسی که به تاپیکمون سر زدی.بله واقعا یک دفاع مرکزی دیگه به یووه خیلی کمک میکنه.
در مورد هافبک دفاعی هم فکر میکنم فروش سیسوکو اشتباه بوده.اما پست اصلی ویدال هافبک دفاعی یا همون CDM هستش و هافبک جنگنده ای هست علی رقم این تو بازی با میلان به خاطر نبود یه وینگر خوب ویدال به عنوان وینگر بازی داده شد.
یوونتوس حتما باید یه وینگر چپ خوب بگیره :( این یکی از مهمترین شروط موفقیت یووه تو این فصل هستش که هنوز همچین بازیکنی خریداری نشده

پ ن : راستی عمو جوادا امضام تو حلقمون :D

Last edited:

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
لوگانو به درد ما نمیخوره فکر هم نمیکنم بیاد جایی که احتمال بازی کردنش خیلی کمه ! سیلوا مکسس نستا یپس . معمولا" میتونن ثابت بازی کنن . ولی وضعیت دفاع وسط یووه مثل ما نیست و 1 مدافع بدون اشتباه درست حسابی بیشتر ندارن(بونوچی و بارزاگلی در حد همون لوگا هستن ) :دی البته اکس خیلی از اینا بهتر بود !
خیلی سعی کردم جلو خودم رو بگیرم و این پست و کوت نکنم.:D
من اون تیکه از حرف شما رو قبول دارم که ما فقط یه مدافع 100 درصدی داریم.اما این خیلی خنده داره که شما بیای یه سری بازیکن مثل نستا و مکسس و یپس رو در حد چیلینی فرض کنی :lol:
یپس و مکسس که کلا کلاس بازیشون جز کلاس دوم جهان هستش و اصلا بهشون نمیگن مدافع شش دنگ
از اونور هم نستا یکی از اسطوره های سالهای قبل ایتالیا که واقعا مدافع کاملی بود.ولی فک نمیکنی بازیکنی که چن وقت دیگه باید جشن 50 سالگی براش بگیرن اصلا کارایی قبل رو نداره؟چیزی که اخیرا به وضوح به چشم میاد
بقیه مدافعاتون هم با ارفاق میتونیم بزاریمشون در حد همین بارزاگلی ;)
البته من بهتون تبریک میگما.الان خیلی بهتر شدین تا 2 فصل پیش خط دفاعتون خانه سالمندان بود :) کاکا کالادزه و نستا و مالدینی کمه کم همسن ج**ی بودن :D

Last edited:

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
من اون تیکه از حرف شما رو قبول دارم که ما فقط یه مدافع 100 درصدی داریم.اما این خیلی خنده داره که شما بیای یه سری بازیکن مثل نستا و مکسس و یپس رو در حد چیلینی فرض کنی :lol:
یپس و مکسس که کلا کلاس بازیشون جز کلاس دوم جهان هستش و اصلا بهشون نمیگن مدافع شش دنگ
از اونور هم نستا یکی از اسطوره های سالهای قبل ایتالیا که واقعا مدافع کاملی بود.ولی فک نمیکنی بازیکنی که چن وقت دیگه باید جشن 50 سالگی براش بگیرن اصلا کارایی قبل رو نداره؟چیزی که اخیرا به وضوح به چشم میاد
البته من بهتون تبریک میگما.الان خیلی بهتر شدین تا 2 فصل پیش خط دفاعتون خانه سالمندان بود :) کاکا کالادزه و نستا و مالدینی کمه کم همسن ج**ی بودن :D

وای خدا :دی درسته جای کل کل نیست ولی خب شما باید بدونی که مکسس و سیلوا از بهترین مدفعان وسط جهان هستن . مخصوصا" سیلوا که خیلی وقته یه اشتباه کوچیک هم ازش پیدا نمیکنید . نستا هم که کلا"1 بحثش جداست تو این سن هم از خیلی های دنیا بهتره . ما با همینا (که تازه نستا خیلی مصدوم بود) فصل قبل بهتر از همه تیم های ایتالیا کار کردیم . خیلی وقته که بازی درستی از کیلینی ندیدیم چه برسه با بارزاگلی !!

ما با همون به قول شما پیر ها 2تا لیگ قهرمانان گرفتیم ! ضمنا" دفعه بعد که در مورد مالدینی بد صحبت کنی نوید میاد دعوا ! گفته باشم :دی

navid69

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,633

خب از تمام دوستان یووه ای معذرت میخوام ولی نمیتونم جواب پست رضارو ندم

الان داری نستا رو با چیلینی مقایسه میکنی؟؟؟نمیخوام بگم چیلینی دفاع بدیه ولی هنوز خیلی کار داره نستا بشه
جالبه به دفاع ثابت فرانسه میگی کلاس دوم جهانه!!!!!!
میلان با همین خط دفاع تو نیم فصل دوم 7 گل بیشتر نخورد کدوم تیم تو اروپا اینطوری بود؟؟
اگرم تو بهترین دفاع جهانو(تیاگو)با بارزگلی یکی میکنی من حرفی ندارم
میلان با نستا کالادزه مالدینی یانکولوفسکی 2007 قهرمان اروپا شد
بازم از همه دوستان معذرت میخوام

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
وای خدا :دی درسته جای کل کل نیست ولی خب شما باید بدونی که مکسس و سیلوا از بهترین مدفعان وسط جهان هستن . مخصوصا" سیلوا که خیلی وقته یه اشتباه کوچیک هم ازش پیدا نمیکنید . نستا هم که کلا"1 بحثش جداست تو این سن هم از خیلی های دنیا بهتره . ما با همینا (که تازه نستا خیلی مصدوم بود) فصل قبل بهتر از همه تیم های ایتالیا کار کردیم . خیلی وقته که بازی درستی از کیلینی ندیدیم چه برسه با بارزاگلی !!

ما با همون به قول شما پیر ها 2تا لیگ قهرمانان گرفتیم ! ضمنا" دفعه بعد که در مورد مالدینی بد صحبت کنی نوید میاد دعوا ! گفته باشم :دی
عزیزم کل کل نیست حقبقته گه شما هر 3 تا دفاعتون رو رو هم بزارین بازم کیلینی نمیشه :)
اینکه بازی درست ندیدین به خاطر اینه که کلا تلویزییون نمیبینین اگه تی وی میبینی بازی های یوونتوس رو نمیبینی. :)
آره خب من قبول دارم میلان از بقیه تیم ها بهتر بود ولی همینکه یاد آور بشیم که تاتنهام این تیم رو حذف کرد به قدرتش پی میبریم :lol:
من هیچ ادعایی ندارم که تیم ما فصل قبل خوب بود.ولی این نکته که تو همین فصل قبل ریال منچستر یونایتد و سیتی ... خواهان همین چیلینی با قیمت های نجومی بودند و هستند.دیگه وقتی مورینیو 2 فصل یه بازیکن رو میزاره شماره 1 لیست خریدش من چی بگم به نوید

بالا