• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

بله متاسفانه سیسوکو رو از دست دادیم همونطوری که دیگو رو از دست دادیم و همچنین جوینکو رو و خیلی های دیگه رو ........

رضا جان ما بیشتر :دی
جواد جان برای ویدیوی بازی ممنون
دوس ندارم اینو بگم ولی متاسفانه امسال هم تیم داره ناامیدانه یارگیری می کنه :(

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

دوس ندارم اینو بگم ولی متاسفانه امسال هم تیم داره ناامیدانه یارگیری می کنه :(

موافقم.

تو تک تک خطوط وقتی نگاه میکنم میبینم بازیکن های مستعد و البته خوبی داریم. نمیدونم چرا تیم با هم چفت نمیشه.
این بازیهای بی اثر تو کناره ها. بلند کردن توپ از رو زمین بی جهته انگار. فوتبالمون مثل سابق شسته و رفته نیست. میزنن زیر توپ. دقیقا شیوه علی اصغریه.
به نظرم بازیکنهامون بد نیستن ولی خب بزرگ نیستن. بعد یه چیزی که هست تیمهای دیگه ترسشون ریخته. همه شاخ شدند. مثل اون سالی که استقلال سیزدهم شد. هر تیم مسخره ای جلوی ما شاخ میشه ولی جلو اینتر و میلان وا میرن. به نظرم تیم در حد و قواره قهرمانی نیست. بازیکن بزرگ و آینده دار میخواهیم. جوان باشه. مثلا آگرو خیلی خوب بود. سوارز عالیه. فکر کنم 24 سالش باشه. یا مثلا همون ژکو خوب بود. نباید ستاره ای مثل کامو رو از دست میدادند. باید خرج کنند که نمیکنند.

منم نگران این تیم هستم. کاش میشد استقلال برای دو هفته حاجی رو بده به یووه یه تیم ببنده در حدل فینالی سی ال.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

جواد جان دقیقا حرف دل منو زدی واقعا اگه یکی مثل حاجی فتل یا موجی بالای سر تیم بود تا الان سومین ستاره هم بر روی پیراهن تیم نقش بسته بود .
( خدا بگم چه کارشون کنه که بر ضد یووه دسیسه ساختن و نشستن خارج گود و خندیدند ) :hmm:

خوب گویا واقعا روسی هم مثل خیلی های دیگه درحد یک اسم برای یووه باقی موند و ميركو ووچينيچ رو باید دیگه رسما یوونتوسی بدونیم و قراردادش را هم مثل این که فردا یا پس فردا ثبت می کنه :دی

لوگانو هم بعد از ووچينيچ می تونه خرید بعدی یووه لقب بگیره !

خبرهایی هم هست که گویا آمائوری قراره به فیورنتینا بپیونده و به جاش یووه از فیورنتینا وارگاس رو خواسته که باید دید که آیا این انتقال شکل می گیره یا نه ؟!

image.php

kandishmk

Registered User
لایک‌ها
159
تقریبا خیلی وقته تو این انجمن ها میچرخم نمیدونم چطور اینجا رو ندیدم . به هر حال منم یکی هوادارای یوونتوس هستم و امیدوارم بتونم زودتر به دوران اوج برگردیم.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همگی.
خوشحالم که تاپیک دوباره جون گرفته و همه دور هم جمع شدیم.
------------------------------------------------------------------------

خب همونطور که داداش جواد گفتن ووچینیچ داره تموم میشه. تو یه مصاحبه اعلام کرده: این همون چیزی بود که خودم میخواستم.
برای تست پزشکی هم روز دوشنبه تعیین شده و دیگه تمام.
/////////////////////////////////////

باشگاه ناپولی هم قصد داره از یک مهاجم آشنا به سری آ دعوت به عضویت بکنه تا کاوانی با استراحت بموقع بتونه فصل رو طی کنه و در بازیهای اروپایی اماده باشه. برای این منظور یاکوینتا رو در نظر گرفتن.
//////////////////////////

خط دفاع

لئوناردو بونوچی. جورجو کیه لینی و بارزاگلی. با خروج سورنسن. یک مدافع دیگر حتما نیاز است و آن میتواند لوگانو باشد.

این جمله رو کالچو از قول یووه زده.

لوگانو کارش تقریبا تموم به نظر میرسه. یه بندی تو قراردادش با فنر هست که شبیه بند قرارداد خسرو خودمون هست. تو اون بند آورده شده که در صورتی که بخواهد و توافق نشود میتواند از تیم به عنوان بازیکن آزاد جدا شود. که خب احتمالا میشود. قرارداد یووه ظاهرا 7 و نیم میلیون هست برای دو سال. یه چیز دیگه ای هم تو قراردادش هست که یووه رو امیدوارتر میکنه اونم اینکه اگر باشگاه ترک بخواهد مهره اش رو حفظ کنه و به قولی دبه کنه بازیکن با پرداخت سه میلیون میتونه رضایت نامه دائمش رو بگیره. که خب اینم میتونه راهی باشه.

در ادامه سه گزینه دیگه همه برای خط دفاع یووه کاندید هستند. البته به غیر از لوگانو. بازیکنی به اسم کیجر یا کجیر از ولسفورگ / رونالدو دفاع خوب پورتو پرتقال و الکس چلسی. ظاهرا یووه با خرید مهاجم رم و داشتن ماتری و فابیو میخواهد بقیه انرژی رو در تقویت دفاع بکار بگیره. و یکی از این سه مهره رو هم جذب کنه.
/////////////////////////////////////////

آلمیرون هم که قرارداد قرضیش برگشته داره کاراش درست میشه که بره کاتانیا. البته این وسط چند باری با چند تا باشگاه توافق شد و بهم خورد. مثل بولونیا.
البته ایندفعه بر خلاف دفعات قبل داره دائمی میره چون این آرژانتینی دیگه سی سالش شده و نگه داشتن اون سودی نخواهد داشت.

/////////////////////////////

باشگاه لیون برای تمدید قرارداد باستوس بهش پانزده میلیون برای دو فصل پیشنهاد داده و گفته اگر او بخواهد بماند ما برای او شرایط بهتری را هم فراهیم خواهیم کرد.
اینم کلا ازش خبری نشد و باید کم کم فراموشش کنیم.

///////////////////////////////

در مورد اون رونالدوی پورتو برای خط دفاع. ظاهرا والنسیا هم میخواهدش و همینطور رم. وکیلش گفته چیزی معلوم نیست.

///////////////////////////////////

و مبلغ بیست میلیون برای رضایت نامه دائم لاسانا دیارا که همچنان یووه خواهانش به شمار میره و همینطور گالاتاسرای.
رئال این مبلغ رو برای واگذاری این مهره اعلام کرده.
//////////////////////////////////

آمائوری.
سه تا شرایط ویژه براش پیش اومده.
یکی با رفتن جیلا از فیوره نتینا یووه امائوری رو با وارگاس عوض کنه. که از همه محتمل تر هست.
یکی اینکه بره همون پارما که یووه باید به اونها تخفیف بده چون گفتن بیستا زیاده و نمیخواهیم.
و این اخری مشتری جدیدش هست. مارسی فرانسه. خبری از قیمت نیست ولی همین قدر بگم که توتو اسپورت زده این پیشنهاد ممکنه رقیبان دیگر رو از میدان خارج کنه
/////////////////////////////////

به دوست جدیدمون هم خوش امد میگم
و فعلا

image.php

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
دست درد نکنه اوس جواد مثل همیشه عالی ..

ممد خوب بودا !! کجا رفت!

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همه.
خب امروز دوشنبه هست و شاید اول هفته اونها خبرهای جالب داشته باشیم.
در ضمن امروز قرارداد ووچینیچ هم رسمی میشه احتمالا چون تست پزشکییش امروزه.
بریم ببینیم چه خبره:

تا یادمه @ حمید
قابلی نداشت آقا/ ممد پسر گلی بود و خلاصه کار دلی بود .

خب خبر اول باشه همون ووچینیچ
دیشب به تورین اومده یا رفته (کدوم درسته؟! :دی) و الان ظاهرا باید بعد از دیدار با مدیر فنی یووه رفته باشه برای تست.
رقم قرارداد 15/000/000 که با پاداش ها به 18 میلیون میرسه. ظاهرا 4 ساله.
تو سایت خود یووه زده تا ظهر کارا نهایی میشه. البته ظهر خودشون. یکی دو ساعت دیگه.

اینجا میتونید لیست اسامی اون پنجاه نفری رو که قرار بود اسمهاشون دورتا دور استادیوم در بالا نصب و حک بشه رو ببینید. البته این 49 تایی هست که انجام شده. درواقع 49 مین الکس بوده که فقط یکی دیگه میمونه. البته این ها ترتیب محسوب نمیشه و تو لیست هم مشخصه. انگار اول کسایی رو که بهشون دسترسی کمتری بوده انجام دادن. چون اونها رو به محل دل الپی جدید دعوت میکردن. بهر حال اسمها رو بخونید کلی خاطره توش هست.
1st installment: Giampiero Boniperti
2nd installment: Gianpiero Combi
3rd installment: Felice Borel II
4th installment: Gaetano Scirea
5th installment: Edgar Davids
6th installment: Dino Zoff
7th installment: Gianluca Pessotto
8th installment: Sergio Brio
9th installment: Roberto Baggio
10th installment: Fabio Capello
11th installment: Pietro Rava
12th installment: Franco Causio
13th installment: Michel Platini
14th installment: Angelo Di Livio
15th installment: Zinedine Zidane
16th installment: Stefano Tacconi
17th installment: Antonello Cuccureddu
18th installment: Omar Sivori
19th installment: Fabrizio Ravanelli
20th installment: Carlo Parola
21st installment: Luis Del Sol
22nd installment: Pavel Nedved
23rd installment: Lucidio Sentimenti IV
24th installment: Virginio Rosetta
25th installment: Gianluigi Buffon
26th installment: Antonio Cabrini
27th installment: Giuseppe Furino
28th installment: Antonio Conte
29th installment: Raimundo Orsi
30th installment: Angelo Peruzzi
31st installment: Gianluca Vialli
32nd installment: Mauro German Camoranesi
33rd installment: Marco Tardelli
34th installment: Moreno Torricelli
35th installment: Paolo Montero
36th installment: Didier Deschamps
37th installment: Carlo Bigatto
38th installment: Claudio Gentile
39th installment: David Trezeguet
40th installment: John Charles
41st installment: Pietro Anastasi
42nd installment: Ciro Ferrara
43rd installment: Paolo Rossi
44th installment: Sandro Salvadore
45th installment: Alessio Tacchinardi
46th installment: John Hansen
47th installment: Roberto Bettega
48th installment: Umberto Caligaris
49th installment: Romeo Benetti
شاید تا الان 50 مین هم انجام شده باشه ولی چیزی پیدا نکردم . این مال هفته قبله فکر کنم.

به گزارش توتو اسپورت لوگانو را در رختکن یووه ببینید.
گفته شده که لوگانو از شرایط موجود در لیگ ترکیه ابراز نگرانی کرده. دادگاه و اینها دارند سر تبانی و ... / آینده فنر باغچه مشخص نیست و من آماده حضور در ایتالیا هستم.
در این مورد اینم بگم که یه خبر دیگه دیدم که گفته بود فنر باغچه به بقا در لیگ امید داره و قصد داره تا آخرین امید بازیکنهاش رو نگه داره. بنا بر این اگر لوگانو بخواهد بیاد باید همون بند خسرو (ایی) رو که داره اجرا کنه. قبلا گفتم تو قراردادش بندی هست که با پرداخت سه میلیون میتونه رضایتنامه دائم بگیره و بازیکن ازاد باشه. البته همینطوری هم به عنوان بازیکن ازاد میاد چون بازم بندی داره که باید برای هر فصل توافق جداگانه صورت بگیره. 0اینجا رو تیز تر از بعضی ها بوده :دی)

برسیم به وارگاس.
گفته بودم که با رفتن جیلاردینو از فیوره اونها حاضر هستند امائوری رو بگیرند و وارگاس رو بدهند.
اما مشکل این شده که جیلا داره موندنی میشه. برای همین اونها با این فرض مهاجم نمیخواهند و حالا دست رو بونوچی گذاشتند که خب بعید میدونم یووه قبول کنه چون باز باید بره دنبال مدافع و کوتا اون مدافع چی بشه و بونوچی با تیم اشناست و از خودمونه. بنا بر این برای وارگاس باید پول داد.
میشه این پول رو حدود 16 میلیون در نظر گرفت چرا که اونها برای بونوچی همچین ارزشی رو تعیین کردند. این درحالیه که بونوچی در اول فصل نقل و انتقالا از زنیت پیشنهاد 8 میلیونی داشت و این دوبرابره.

خبر دیگه ای هم در این زمینه هست که اختلاف زمانی زیادی با قبلی نداره. توی اون خبر مارتینز رو برای این معاوضه معرفی کرده. یعنی این ظاهرا قصد یووه بوده. و تو این خبر به صراحت گفته فیوره میخواهد وارگاس رو بفروشه.

آمائوری
به نقل از اسکای اسپورت احتمال معاوضه در میلان و یووه هم هست. کاسانو رو بگیریم و امائوری رو بدیم.
و به نقل از من این آمائوری مثل دختری هست که ده تا خواستگار داره ولی همه رو یکی یکی میپرونه و اخرش یووه میمونه و حوضش که امائوری باشه.

مجددا خبرهایی از نانی منچستر داره قوت میگیره. ظاهرا سیستم کونته همچین بازیکنی رو در کنار لازم داره.

کونته تور امریکا رو راضی کننده دونسته و گفته برای ما خوب بود. برای من که قصد دارم همه چیز رو از ابتدا بسازم صحبت در مورد نتایج و حریفان مهم نیست. ما به شدت انگیزه داریم و باید راضی بود. باشگاه در تلاش بوده تا نظرات من انجام شود و بازیکنهایی جذب شده اند . اما هنوز احتیاج به بازیکنهایی داریم. در پایان درباره ووچینیچ ظاهرا چیزی شبیه این گفته که این یک گرسنگی دارد و برای من مهم است. این کشف یوونتوس نیست اما حالا در یووه است. وقتی همه چیز تمام شد صحبت میکنیم.
ظاهرا الکس هم در تیرس یووه قرار گرفته/ آفلای انگار مصدوم شده باشه و نانی هم هست. یووه 15 میلیون برای این قضیه در نظر گرفته.
خبر ها خیلی داغ نبود. به دلم نشست :دی
تا بعد

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
درود مجدد.

ncm7zvvkjiyk125mkb1.jpg

همه چیز تموم شده هست.
رقم 3.65 میلیون هر فصل. چهار ساله. سه میلیون تا پایان 4 سال به عنوان پاداش ها که خب بسته به موفقیت یووه داره.
بیست و هشت ساله/ یووگوسلاو.
به نسبت دقایق بازیش تقریبا معدل گل خوبی داره هر دو بازی یک گل. البته خیلی وقتها فیکس نبوده.
بازم میگم برامون در حد موفیقت بزرگ خوب نیست و با داشتن فابیو و ماتری باید یه مهاجم بزرگ میگرفتیم ولی به نظرم از امائوری افت کرده و یاکینتا رو فرم خیلی بهتره.
ایشا.. که یهو متحول بشه و بشه یه ستاره.
آقا چرخش برامون بچرخه .

###############################################################

بعد از این نوبت میرسه به باستوس. شل کن و سفت کن درآورده ولی خب انگار تو برنامه های یووه هست و قراره فردا درباره اش خبرهایی بشه.

یه بازیکنی داره پورتو به اسم جیمز رودریگوئز. بچه مستعدیه. پستش وینگر هست که کونته کلید کرده میگه میخوام برا این پست. جوونه. متولد نود و یک.آمارش هم بد نیست. تو سی و شش بازی 12 تا گل زده. میخوان برن تو کارش ببینن چی میشه. ما هم ببینیم چی میشه.
هنوز پرونده اون یکی پورتویه یعنی رونالدو رو هم نبستیم. من خیلی به این مدافع ایمان دارم و ازش خوشم میاد.
فعلا دوتا یار از پورتو میخوان ببینیم میگرین؟

قضیه آمائوری هم داره پیچ میخوره. جالبه چه وکیل یا اجنت ردیفی داره. فرت و فرت براش تیم میتراشه.
قضیه میلان و کاسانو جدی نیست ولی خب فیوره به دست و پا افتاده. وارگاس هوایی شده و میخواد بیاد یووه /
همه چیز به رفتن امائوری بستگی داره. این بره وارگاس قطعی میشه. حالا یا معوضه و یا با پول حاصل از فروشش.
وکیل امائوری گفته یووه با قیمتی که تعیین کرده برای این انتقال مانع ایجاد کرده. خب خداییش 20 تا نمی ارزه. البته این قیمت قبلا بود / شاید تغییر کرده.

اینم یه فایلی هست حدود 15 تا عکس توش گذاشتم از تور امریکا و مراسم معرفی لباس . بد نیست . حجمش هم زیر یک مگ هست.
تا ببینیم چی میشه.

image.php

فایل های ضمیمه

• pic juve.rar
    839.3 KB · نمایش ها: 14

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
رسمی: ووچینیچ به یووه پیوست

لحظاتی پیش میرکو ووچینیچ در محل باشگاه یووه قرارداد رسمی خود را با بانوی پیر اروپا امضا کرد تا رسما بازیکن یوونتوس شود. این مهره ارزشمند که یکی از خریدهای موفق و بزرگ سری A در تابستان امسال به شمار می رود با قراردادی به به ارزش 15 میلیون یورو به مدت 4 سال با یووه قرارداد امضا کرد.

باشگاه یووه با اعلام این خبر تاکید کرد وی یکی از مهره های موفقی ست که کونته به ان توجه داشت و یوونتوس موفق به جذب او شد.

گفتنی ست کنفرانس خبری ووچینیچ و ماروتا، فردا در محل کنفرانس های یووه در زمین وینوو برگزار خواهد شد.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خوب بلاخره از بین اون همه گزینه ووچینیچ به یووه پیوست ! ( ماروتا موقع عقد قرارداد توی عکس انقدر خوشحال بود که من فکر کردم داره با کریس رونالدو قرارداد می بنده ) :D
باید منتظر خرید بعدی یووه باشیم و ببینیم این بار از میان اسم ها چه کسی به تیم یووه انتقال پیدا می کنه :دی

فوتبالم را در يووه تمام مي كنم
buffonnew1.jpg

هدفش از پيش مشخص شده و هرگز از رسيدن به اين هدف دست نمي كشد. به اميد پاك شدن دو سال سياهي است كه به همراه يووه پشت سر گذاشته و به آينده اي سفيد و هميشگي به همراه بانوي پير مي انديشد. جان لوئيجي بوفون، سنگربان مشهور يوونتوس در اردوي تابستاني اين تيم كه در كانادا و امريكا برگزار شد تاكيد كرد كه براي هميشه يوونتوسي مي ماند و پس از اتمام دوران بازيگري اش با پيراهن سياه و سفيد يووه به مربيگري در امريكا يا چين مي انديشد.

جيجي بوفون، همه چيز خوب پيش مي رود؟

عالي. تغييرات به خوبي مشخص است و اردوي تابستاني بسيار خوبي را پشت سر مي گذاريم.ايده هاي جديد در كنار خواسته هاي نو كه انگيزه را به خوبي بالا برده. فضاي اردو فوق العاده است و رضايت و خرسندي خاصي احساس مي شود.

نخستين تغيير در يووه جديد چيست؟

فشار و دشواري هايي كه چهره ما را تحت تاثير قرار داده بود نمي توانست عملكرد مثبتي براي ما رقم زند. با خريدهاي تازه و بررسي عالي مديران و مربيان همه چيز خوب استو ما بار ديگر اماده برخاستن و موفقيت هستيم. اينجا همه براي يووه مبارزه خواهند كرد و همه يووه را در اولويت قرار مي دهيم. تنها به زيبايي نمايش و نتايج يوونتوس مي انديشيم.

دوسال سياه و ناموفق در كنار خشم و عصبانيت تيفوسي ها. شگفت زده نشديد؟

از احساس و اعتراض انان به هيچ وجه شگفت زده نشدم. كاملا عادي است، اين گروه هميشه به دنبال پيروزي بودند و عادت داشتند تيم شان را قهرمان و برنده ببينند. هواداران حتي زماني كه در اين دو فصل اخير پيروز نيز مي شديم از ما راضي نبودند. احساسات انان تلخ بود و اين تلخي نشان از شرايط تيم داشت. اينجا بازيكناني هستند كه مي توانند اوضاع را عوض كنند اما اين مهره ها هميشه يوونتوس مي ماند و هرگز حاضر به تغيير رنگ پيراهن خود نيستند. در اين ميان حضور انتونيو كونته نيز عامل مهمي براي بازگشت دوباره به اوج تلقي مي شود. او هميشه يكي از سمبل هاي تيم بوده و مي تواند فضا را به نفع بانوي پير برگرداند.

در سال 2007 زماني كه پيشنهاد ميلان را پيش رو داشتيد گفتيد كه در يووه مي مانيد، هر چند كه شايد به فكر جدايي بوديد. در سال هاي اخير نيز به اين مسئله كه هميشه يوونتوسي بمانيد اعتقاد داريد؟

اين مسئله را حتي زماني كه به سري B تبعيد شديم اعلام كردم. من هميشه با قلبم حركت مي كنم و تصميم مي گيرم.حضور سه الي چهار ساله در رقابت هاي سري A نمي تواند تفاوت زيادي با بازي در سري B براي يك سال داشته باشد. به هر حال ما مي خواهيم دو فصل اخير را پاك كنيم و دوره جديدي را به نام خود ثبت كنيم. در حال حاضر ذهنيت و قوه ذهني تيم نيز در بهترين فرم قرار دارد و شرايط فيزيكي بازيكنان نيز در آمادگي كامل است. به هر حال اشتباهات مان را تكرار نخواهيم كرد زيرا اشتباهات ما را به دوران افت رساند و حالا نمي خواهيم به عقب برگرديم.

در تابستان هاي اخير بارها به نظر رسيد كه بوفون به پايان دوران بازيگري اش نزديك شده.

خب اين چنين مي گفتند. شرايط خوب پيش نمي رفت، با يووه خوب پيش نمي رفتم اما در پايان اين اعتماد بود كه جواب داد. اعتماد ديگران در كنار انگيزه اي كه داشتم و حالا هيچ مشكلي نيست. زماني كه ارتباط با مجموعه يووه به خوبي پيش مي رود چه دليلي دارد كه به ترك اين تيم فكر كنم.

كونته از شما و دل پيرو درخواست كمك كرد، اين به چه معناست؟

مربي با اين حركت به دنبال احترام مفيد و موثري است كه ميان بازيكنان و مربي نياز است. در اين ميان بازيكنان مهم و معتبرتر باشگاه نقش مهمي براي رسيدن به اهداف باشگاه و مربيان ايفا مي كنند. مطمئنا صحبت هاي او براي من و اله لذت بخش بود و باعث خوشحال ما شد. از سوي ديگر در يووه كمك به جوانان و راهنمايي بازيكناني كه تازه به يووه پيوستند هميشه در اولويت قرار دارد و ما اين برنامه را در تمرينات نيز دنبال مي كنيم. ما در زمين و ميدان رقابت نيز مي توانيم بزرگترين كمك براي او باشيم.

هرگز در چنين گرمايي تمرين نكرديد؟گرماي امريكا طاقت فرسا به نظر مي رسيد.

دفعه قبل كه به امريكا امديم نيز شرايط كم و بيش همين طور بود. به هر حال اينجا همه چيز در فرم ايده آل است. من به پزشك مراجعه كردم و شرايط عضله و فيزيك بدني ام را بررسي كردم. از هر لحاظ آماده ام، مشكلي ندارم. به هر حال مصدوميت سخت است و دوران دشواري را براي فوتباليست رقم مي زند.

ورزش امريكا چطور است؟

اگر از مركز اين كشور به اين مسئله نگاه كنيم بايد بگويم كه كاملا امريكايي و خاص اين كشور. فوتبال اين كشور رشد خوبي داشته و بازيكنان نيز در شرايط بهتري هستند اما خب براي ما تمرين در «وينوو» بهتر است به اين زمين عادت كرديم.

از نظر شخصي ورزش امريكا را چطور ارزيابي مي كنيد؟

مي دانيد فوتبال در اين كشور شكل گرفته و چهره يك ورزش محبوب را آهسته آهسته به خود گرفته اما بيشتر دوست دارند از اين ورزش لذت ببرند با اين حال مطمئن ام در سال هاي آينده از فوتبال اين كشور حرف هاي بيشتري خواهيد شنيد.

بازيكنان زيادي به اين ليگ كوچ كردند. نظر شما در اين رابطه چيست؟

براي بازي به اين كشور بيايم؟هرگز. اما دوست دارم در امريكا يا چين مربي شوم.

براي چي؟

خب اين ايده اي است كه طي سال هاي اخير دارم.

پايان دوران بازيگري شما چطور خواهد بود؟

يوونتوسي. با يووه به دوران بازيگري ام پايان مي دهم و سپس به فكر مربيگري خواهم بود. دليلي براي ترك يووه تا پيش از اتمام دوران حرفه اي ندارم.

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
خوب بلاخره از بین اون همه گزینه ووچینیچ به یووه پیوست ! ( ماروتا موقع عقد قرارداد توی عکس انقدر خوشحال بود که من فکر کردم داره با کریس رونالدو قرارداد می بنده )

ماروتای کفاشیان همینه همینه :دی

آقا رضا چار تا خبر جور کن بزن رو تابلو;)/ چراغ و روشن نگه دار.:rolleyes: یه خبرهایی از جو کول و نانی شنیدم.:)

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
ماروتای کفاشیان همینه همینه :دی

آقا رضا چار تا خبر جور کن بزن رو تابلو;)/ چراغ و روشن نگه دار.:rolleyes: یه خبرهایی از جو کول و نانی شنیدم.:)

آقا رضا اومد به عموهاش کمک کنه یکی از عمو ها پر پرش کرد.پراشو کند زد تو پرش :(
الان از ظهری دپرس شده :(

چشم عمو جواد :D

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
آقا رضا اومد به عموهاش کمک کنه یکی از عمو ها پر پرش کرد.پراشو کند زد تو پرش :(
الان از ظهری دپرس شده :(

چشم عمو جواد :D

بله / بله. دقیقا قبول دارم که منظورم این بود.;) علتش رو اینجا نمشه / تو کنفرانس بعدی برات میگم. :)
حالا هم برای همین نازتو کشیدم داش رضا. :happy::cool:
الان یه دستی به تاپیک بگیر تا خیالمون راحت باشه آمادگیت رو حفظ کردی . یکی طلب تو!

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
بله / بله. دقیقا قبول دارم که منظورم این بود.;) علتش رو اینجا نمشه / تو کنفرانس بعدی برات میگم. :)
حالا هم برای همین نازتو کشیدم داش رضا. :happy::cool:
الان یه دستی به تاپیک بگیر تا خیالمون راحت باشه آمادگیت رو حفظ کردی . یکی طلب تو!

:D
وقتی دلم شکست.هیشکی نفهمید که دلم شکست.
غلومتم عمو جواد :D شوخی میکنم.

انگار قضیه ی فروش بونوچی هم جدی شده.زنیت 8 میلیون درخواست داده و خواسته مفت خری کنه.یووه هم گفته 15 کمتر نمیدیم.
میترسم اینو بدن بازین جدید هم نگیرن :wacko: رسما یوونتوس هم مثل من بی دفاع شه :(

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
ياکوئينتا در يوونتوس مي ماند

00031931.jpg

جوزپه ياکوئينتا پدر و مدير برنامه هاي وينچنتزو ياکوئينتا مهاجم باشگاه يوونتوس اعلام کرد اين بازيکن در تورين مي ماند و براي حضور در ترکيب اصلي تيم مي جنگد.
پیش از این گفته می شد یووه نیازی به یاکوئینتا ندارد اما مدیر برنامه های او می گوید:" وینچنتزو در یوونتوس می ماند. او دو سال دیگر با یووه قرارداد دارد. او می خواهد برای یووه و تیم ملی ایتالیا بار دیگر به میدان برود."

او همچنین در مورد وضعیت مصدومیت وینچنتزو گفت:" او دوران نقاهت پس از مصدومیتش را پشت سر می گذارد. وینچنتزو کمی بد شانس است و زیاد مصدوم می شود اما هر گاه فرصت بازی پیدا کرده توانایی هایش را نشان داده است."

یاکوئینتا در سال 2007 از اودینزه به یوونتوس پیوست و از آن زمان تا به حال بیش از 100 بازی برای این تیم انجام داده است.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
فروش 23 هزار بليط يوونتوس در فصل جديد

باشگاه يوونتوس در وب سايت اختصاصي اش اعلام کرد که اين باشگاه در آستانه شروع رقابت هاي فصل جديد سري آ، 23 هزار بليت فصلي اش را فروخته است.

باشگاه یوونتوس در وب سایت اختصاصی اش اعلام کرد که این باشگاه در آستانه شروع رقابت های فصل جدید سری آ، 23 هزار بلیت فصلی اش را فروخته است.

این در حالی است که سال گذشته در همین مقطع، تنها 14600 بلیت فصلی این باشگاه به فروش رفته بود، فصلی که با قرار گرفتن باشگاه تورینی در مکان هفتم به پایان رسید.

استادیوم جدید یوونتوسی ها، یوونتوس آره نا، که در محل ورزشگاه قبلی، دل آلپی، ساخته شد، 41 هزار نفر گنجایش دارد.

بعد از سقوط یوونتوس به رقابت های سری بی در سال 2006 که در پی رسوایی کالچوپولی رخ داد، یوونتوسی ها با کاهش چشمگیری در تعداد تماشاگران شان روبرو شدند اما به نظر می رسد ورود آنتونیو کونته و خریدهای جدید باشگاه، موجب شده تا بار دیگر استقبال از بازی های این تیم افزایش پیدا کند.

یوونتوسی ها رقابت های فصل جدید را از روز 28 آگوست با دیدار خارج از خانه مقابل اودینزه آغاز خواهند کرد و روز 11 سپتامبر اولین دیدار خارج از خانه شان را مقابل پارما انجام خواهند داد.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

حرف خاصی نیست / بریم با هم چند تا خبر مرور کنیم

مدیر پالرمو گفته ما امائوری رو میخواهیم و فکر کنم او هم راضیست که اینجا باشد. فقط یه مشکل هست که بزودی برطرف میشود. ما بدنبال جایگزین گلر هستیم و با دو گزینه صحبت کردیم. بعد از این موضوع حتما کار امائوری را تمام میکنیم. این خبر رو اسکای اسپورت زده.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ماروتا خبر از تایید پیشنهاد زنیت داده. اسپالتی بونوچی رو میخواهد و این خبر صحیح است اما پیشنهاد انها از نوع درجه دو میباشد و اگر هم جدی باشد قیمت ان مورد قبول ما نیست.

بازم در مورد امائوری اینکه ظاهرا با جنوا هم صحبتهایی شده هر چند که مدیرشون به شدت این قضیه رو رد کرده ولی ظاهرا کار به رقم هم کشیده. البته این تکذیبیه رو میشه زد به حساب اینکه مهره های دیگه ای که در حال مذاکره با اونها هستند گله نکنند. جیلاردینو بوریلوو هم با جنوا مذاکره داشتند. کلا اوضاع برای امائوری شلوغ هست و به قولی بازارش گرم شده. بلکه بفروشیمش و بشه از پولش بهره برد.
یا کوینتا هم که پاش رو کرده تو یه کفش که میخواهد بمونه. خبرهایی از مذاکراتش شده بوده ولی وکیلش گفته اینها خبرهایی هست فقط در سطح مطبوعات. ویچنزو با بیانکونری قرارداد داره و ما دوست داریم انها طبق قرارداد از یاکوئنتا استفاده کنند.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

در مورد وارگاس ظاهرا یووه گفته قصد داره برای این بازیکن دوازده میلیون بده. بعلاوه انگار مبلغی هم از فروش امائوری رو به اونها بده. یه چیزی تو این مایه ها. خیلی خوب توضیح نداشت.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

الینا/ وارگاس و باستوس هدفهای یووه هستند و از طرف دیگه عنوان شده که النا و نانی و وارگاس یکی به یووه میاد.
خبرها خیلی مختلف هست و نمیشه اطمینان کرد. بهر حال چیزی که به نظر میرسه یووه یه بازیکن دیگه تو این پست میخواد.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

سایت باشگاه تو قسمتهای معرفی استادیوم جدید درباره مراکز خرید این ورزگاه گفته:
مساحت 34000 متر مربع زیر بنای این کار قرار گرفته و رستوران/ بوتیک/ فروشگاهای فانتزی/ کافه ها و....
درآمد بسیار بالایی برای یووه از این مکان بدست خواهد امد و تولید اشتغال بسیار خوبی انجام خواهد شد.
سرمایه گذاری این قسمت 200 میلیون اعلام شده.
خدا قسمت کنه پامون برسه بهش :دی
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

خبری از لوگانو ندیدم
خبری از باستوس نبود
در شهر خبری نیست!!!

image.php

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
تقدیم به عمو جواد :

سفر مدیر برنامه های لوگانو به ایتالیا

برنامه های یوونتوس برای خرید بازیکنان جدید همچنان ادامه دارد و ماروتا در خرید بعدی خود قصد دارد یک مدافع با تجربه و کاربلد را به خدمت بگیرد. خوان فیگر مدیر برنامه های لوگانو ستاره ی اروگوئه ای طی روزهای اتی برای مذاکرات نهایی با یووه به تورین سفر خواهد کرد.

گفتنی است حق فسخ قرارداد لوگانو با باشگاه ترکیه ای فنرباغچه 3.5 میلیون یورو اعلام شده اما در صورتی که این تیم به دلیل تبانی به سری پایین تر فرستاده شود یووه می تواند این بازیکن را به صورت ازاد در اختیار گیرد.

بالا