• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همه
خب باید یه تشکر ویجه داشت از فری خان اکتیو!!! :دی
من هم تولد دل پيروي كبير رو به همه دوستداران يووه و ايتاليا تبريك مي گم بخصوص جواد عزيز
وقتي اسطوره اي كه مي پرستي به پايان راه مي رسه تا مدتها تلخي اش در ذهن آدم مي مونه از اينكه ديگه نميتونه بازيكن محبوبش را در مستطيل سبز ببينه
اين حس تلخ رو من چندين ساله كه با رفتن باجو تجربه كردم و مي كنم و فوتبال ديگه بدون او برام جذابيت سابق رو نداره اميدوارم به زودي شاهد بازگشتش به فوتبال در كسوت مربي باشم و اميدوارم كه الكس حداقل تا 40 سالگي ادامه بده

راستي الان متوجه شدم كه من و دل پيرو ظااهرا در يك سال بدنيا اومديم فقط من چند ماه زودتر :D

با سپاس از روبی عزیز. بله آقا. واقعا فکر کردن به این موضوع خیلی اذیتم میکنه. البته الان دو سه ساله که تو فکرم هست این موضوع و نمیدونم اون موقع چه بشه. تصور کردنش هم سخته.

الان دیگه فقط یه ارزو دارم : اینکه اله با پیرهن یووه بره. این که این روزها و بعد از حرفهای انیلی هر روز یه تیم جدید میگه حاضره با اله ببنده سخته. و اینکه اله گفته میخواد ادامه بده. ولی من فکر میکنم الکس تا اخرین لحظه فشار میاره و حرف از رفتن هم شاید صریح بزنه ولی مطمعنم اخرین لحظه نمیره و یا موندنی میشه یا کفشها رو اویزون میکنه. نمیدونم همین امسال تمام کنه و یا تا چند سالگی فقط با یووه تموم کنه/ به هر حال از وفاداری الکس چیزی کم نخواهد شد تحت هر شرایطی ولی باید باشگاه رفتاری در شان او داشته باشه. دوست ندارم یووه با یه تصمیم غلط مثل رئال خودشو صاحب یه منفی تاریخی بکنه! رفتن الکس بیشتر به ضرر باشگاهه و خب البته شایسته نیست . اخرشم اله جایی نخواهد رفت. میلان و بقیه تیمها در اروپا که محاله . من حتی امریکا و ژاپن رو هم باور نخواهم نمیکنم و بعیده. اله تو این سالها فقط برای دل هوادارا تصمیم گرفته. از رد پیشنهاد های بزرگ منچستر و رئال و میلان و ... گرفته تا سری بی و از پول گذشتن و ...

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
با سلام خدمت همه ی دوستای یوونتوسی عزیزم مخصوصا آقا جواد هافک کنم ۱ سالی میشه نیومدم اینجا :دیاز وقتی شنیدم یووه دیگه نمیخاد با اسطورش تمدید کنه یاد کاپتان رائول افتادم٬ آخه من همیشه مدیرای رئال رو بابت این حرکتشون سرزنش میکردم. و باورم نمیشد یه باشگاه با وفادارترین بازیکنش یه همچین کاری بکنهوقتی این داستان در مورد الکس عزیز اتفاق افتاد فهمیدم مردونگی و وفاداری تو فوتبال فقط واسه بازیکناس و مدیرای فوتبالی فقط به فکر در آمد خودشونن و اصلا پاک یادشون رفته که کیا تو اوج بحران با یووه بودن و به تیم روحیه دادن و از جونشون مایه گذاشتن؟واقعا اگه الکس از یووه بره دیگه نمیدونم به چه عشقی بازیای یووه رو ببینم؟باورم نمیشه الکس رو تو پیراهن تیم دیگه ای ببینم...

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه
خب باید یه تشکر ویجه داشت از فری خان اکتیو!!! :دی
سلام
ممنون آقا جواد/این وظیفمونه

اینم از اخبار جدید
بهترین تیم ایتالیایی ایم

chiellininew.jpg
نسبت به گذشته باید بپذیریم که با افت روبرو شده و در دیدارهای این فصل با اشتباهاتی که مرکتب شده دروازه یووه را به خطر انداخته و چند گل دریافتی نیز با اشتباهات او به نام رقبای یووه ثبت شده است. با این حال وی یکی از مدافعین اماده ایتالیاست و کونته امیدوار است خیلی زود به فرم ایده ال و همان صخره معروف سرزمین چکمه ای شود.

جورجو کیه لینی، مدافع ملی پوش بیانکونری در خصوص شرایط این روزهای یووه و تیم ملی کشورش گفت: هدف ما در تیم ملی ایتالیا پیشرفت و رسیدن به برنامه ای ست که در نظر داریم. همه می دانیم که می توانیم و قدرت بسیار خوبی نیز داریم.

شرایط خط دفاع ایتالیا بسیار مطلوب است و ما تیم مستحکم و کاملی را تشکیل دادیم که به خوبی از دروازه خود محافظت می کنیم. من خیلی خوشحالم که اباته نیز به تیم ملی راه یافت، او را از زمانی که در تیم زیر 21 ساله ها بازی می کردیم می شناسم، بازیکنی شایسته و پرتلاش است.

اما اوضاع فصل جاری بیانکونری از زبان مدافعی که کمی از انتظارات دور نشان می دهد " یوونتوس بهترین تیم ایتالیاست و امسال بار دیگر به ان روزهای بزرگ خود نزدیک شده، این گروهی که در حال حاضر برای بیانکونری بازی می کند واقعا شایسته این نمایش هستند. تیم رشد کرده و همه بازیکنان به یکدیگر کمک می کنند تا پیشرفت را با قدرت بیشتری انجام دهیم و همان تیمی شویم که باید باشیم.

یکی از اهداف ما رسیدن به رقابت های اروپایی سال آینده است ما می توانیم به این مسابقات راه یابیم زیرا انرژی و قدرت ان را داریم. رقابت های اروپایی باید و مطمئن باشد که یوونتوسی سرحال و اماده در انتظارش خواهد بود. "
کیه لینی به نقش جدیدش در یووه نیز اشاره می کند " خیلی خوشحالم که می توانم در پستی جدید که به میانه میدان نزدیک تر است بازی کنم. البته پیشتر در این پست زیاد بازی نکرده بودم. من همیشه به راهی که دارم ادامه می دهم و می دانم که باید بیشتر تلاش کنم و در این پست رشد کنم. حالا این پست را در تیم ملی نیز به عهده دارم و این مسئله به من به بهتر شدنم کمک می کند. "

یووه اشتباه کرد

seba1.jpg
او یک یوونتوسی تمام عیار بود، یک مهره بسیار جوان که با رویای بیانکونری شدن پا به دنیای توپ گرد گذاشت و برای رسیدن به آرزوهایش در مدرسه فوتبال یووه رشد کرد و بزرگ شد و سرانجام به رویای کودکی اش رسید.

رسیدن به پیراهن سیاه و سفید تیم اصلی یوونتوس در اوج جوانی برای او به معنای دست یابی به یکی از بزرگ ترین ارزوهای زندگی اش بود. مدتی درخشید و موجب شد تا به او لقب وارث ستاره ای ارزشمند در تاریخ حیات یووه دهند، وارث الکس دل پیرو اما اوضاع ان طور که می خواست ادامه نیافتد.

از نظر فیزیکی امادگی کامل برای ادامه درخشش نداشت و این موضوع در کنار عدم توجه مناسب مدیران و مربیان آن سال های یووه راه را برای جدایی باز کرد، مدتی نیمکت نشین شد و در ادامه جایی برای رشد ندید و سرانجام در خروجی باشگاه را پیش گرفت. ابتدا به طور قرضی از یووه جدا شد و با پارما به روزهایی رسید که می خواست.

حالا از زندگی در پارما راضی ست، بسیار راضی زیرا به تیم ملی راه یافته و قصد ترک این تیم و این شهر را ندارد. مورچه اتمی یوونتوسی ها با مطرح شدن مسئله جدایی الساندرو دل پیرو از بیانکونری در پایان فصل یک بار دیگر مسئله جدایی و اشتباه این گروه برای فروش سباستین جووینکو مورد توجه قرار گرفت.

بسیاری معقدند این بار یووه به دنبال جلب رضایت او خواهد بود و این در حالی ست که این ستاره جوان به بازگشت فکر نمی کند، حتی حاضر نیست جانشین الکس شود زیرا معتقد است که مدیران این مسئله را دوست ندارند.

سباستین در پاسخ به این سوال که نظرت در خصوص اظهارات انیلی درباره دل پیرو و بازگشتت به یوونتوس چیست گفت: اول باید به الکس برای تولدش تبریک بگویم. مطمئنا که بزرگ ترین اشتباه زمان در خصوص اعلام خداحافظی وی انجام شد.

اما وارث او بودن؟ به این مسئله فکر نمی کنم. با پارما قرارداد دارم و از بودن در این تیم راضی ام. اما شرایط یووه با کونته؟ خیلی دوست دارم و نمایش این تیم برایم جذاب است. اما مذاکره میان دو باشگاه صورت گرفت و این نتیجه گرفته شد زیرا دوست داشتم که در پارما بمانم. برای اینده نیز باید ببینیم چه می شود.

به این ترتیب به نظر میرسد یوونتوسی ها اشتباهی که ابتدا با بی توجهی به سبا مرتکب شدند و در ادامه دست به فروش وی زدند با اعلام بی موقع خداحافظی دل پیرو و عدم انتخاب درست یک وارث تکرار کردند تا ثابت شود در این مسئله که یووه می دانست روزی باید الکس می رفت و باید جانشینی برای او در نظر گرفته می شد اشتباه کردند و تصمیم درستی نگرفتند

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
با سلام خدمت همه ی دوستای یوونتوسی عزیزم مخصوصا آقا جواد هافک کنم ۱ سالی میشه نیومدم اینجا :دیاز وقتی شنیدم یووه دیگه نمیخاد با اسطورش تمدید کنه یاد کاپتان رائول افتادم٬ آخه من همیشه مدیرای رئال رو بابت این حرکتشون سرزنش میکردم. و باورم نمیشد یه باشگاه با وفادارترین بازیکنش یه همچین کاری بکنهوقتی این داستان در مورد الکس عزیز اتفاق افتاد فهمیدم مردونگی و وفاداری تو فوتبال فقط واسه بازیکناس و مدیرای فوتبالی فقط به فکر در آمد خودشونن و اصلا پاک یادشون رفته که کیا تو اوج بحران با یووه بودن و به تیم روحیه دادن و از جونشون مایه گذاشتن؟واقعا اگه الکس از یووه بره دیگه نمیدونم به چه عشقی بازیای یووه رو ببینم؟باورم نمیشه الکس رو تو پیراهن تیم دیگه ای ببینم...
به محسن جان
کجایی برادر. پارسال دوست امسال اشنا :دی
در مورد رئال موافقم باهات. واقعا رائول شایسته بهترین ها بود و رئال رفتار زشتی کرد. حالا هم برای الکس همه چیز تموم شده نیست. امید که از همون قضیه رائول درس بگیرند مدیران یووه و دست از این رفتارهای بیجا بردارند.
امسال که تموم بشه ماروتا هم قراردادش تمومه. این قضیه بیشتر از انیلی از سمت اون اب میخوره. سال قبل هم ما ترزه گه و کامو از دست دادیم. و حالا ......
امیدوارم ماروتا رو تو باشگاه نگه ندارند و فرد بعدی دست به این حماقت نزنه.

سلام
ممنون آقا جواد/این وظیفمونه
هم لطفه هم عشقه :دی

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
درود فراوان

بازي زيبايي بود​

marchisionew1.jpg
كلوديو ماركيزيو، هافبك موفق اين روزهاي ايتاليا پس از برتري دو بر صفر ايتاليا برابر لهستان از نمايش لاجوردي پوشان ابراز رضايت كرد:«پيروزي مهمي بود، هر چند كه به برتري نياز نداشتيم.در نيمه نخست نمايش خوبي نداشتيم اما در 45 دقيقه دوم با تغيير سيستم و شرايط بازي را به خوبي تغيير داديم و بازي را در دست گرفتيم. به اين ترتيب خوب و زيبا بازي كرديم و شب زيبايي را ثبت كرديم.» وي به بازي خوب بالوتلي و پاتزيني اشاره كرد:«ماريو و پاتزيني نمايس بسيار خوبي داشتند و زماني كه با مشكل روبرو شديم به خوبي گره بازي را باز كردند. ماريو تكنيك بالايي دارد و اين عاملي براي موفقيت تيم است.»

يووه جريمه اي براي ويدال در نظر نگرفته است​

vidalnew1.jpg
مهره شيليايي يوونتوس كه به دليل تخلفات و دير آمدن سر تمرينات تيم ملي شيلي از اردوي اين تيم اخراج و به تورينو برگشت با جوزپه ماروتا، مدير ورزشي يوونتوس ديدن داشت. در اين جلسه مشخص شد باشگاه يووه براي اين مهره جريمه اي در نظر نگرفته و او مي تواند به تمريننات بازگردد و بدون مشكل تمرين كند.

به اين ترتيب و از امروز در تمرينات يوونتوش حاضر خواهد شد تا از نظر فيزيكي مشكلي براي ادامه فصل نداشته باشد. همچنين سران يووه منتظر پاسخ رسمي مسولين فدراسيون فوتبال شيلي در خصوص رفتار و جريمه اي هستند كه نسبت به ويدال اخذ كردند.

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
ممنونم از همه ممنونم

alexfans1.jpg

برای کاپیتان 9 نووامبر 2011 تولدی متفاوت از همیشه بود، این تفاوت در میان تیفوسی ها نیز به خوبی دیده شد. هوادارانی که از برگزاری آخرین جشن تولد بیانکونری پینتوریکیو ابراز ناراحتی کردند و در عین حال برای کاپیتان آرزوی ادامه دوران بازیگری داشتند.

کسانی که به سر تمرین رفتند و برای او جشن گرفتند و یا طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا با ارسال پیام، میل و گذاشتن پیام در صفحه فیس بوک الساندرو این روز را به او تبریک گفتند.

حالا نوبت الکس است تا از همه دوست داران و مربیان و بازیکنانی که برای او پیام تبریک تشکر کند.

"دوستان عزیز 9 نووامبر واقعا یک روز ویژه برای من بود، برای من جشن بسیار زیبایی را برگزار کردید، یک سورپیریز واقعی ....به این دلیل که من انتظار ده ها هزار پیام تبریک را نداشتم. من سعی کردم همه آنها را در فیس بوک بخوانم اما متاسفم که هنوز نتوانستم همه را بخوانم. می دانستم که 37 ساله می شوم و در عوض عدد 7+3 =10 را انتخاب کردم. +10 عددی که همه شما شایسته ان هستید و از همه شما، هم تیمی ها، بازیکنان و مربیان و همه رقبایی که برای من پیام فرستادند تشکر می کنم که در این فرصت به من تبریک گفتند. کلماتی و جملاتی که نمی تواند هیجان را بیان کند، ممنونم، ممنونم !!!!

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

اول منم یه تشکر از فری خان عزیز بکنم که لطف می کنه و خبرها را پوشش می ده :happy:

@جواد
تو روحت...

:D

سلام داش محسن گل , کجایی برادر یه سری به ما نمی زنی :rolleyes:
راستش برای منم رفتن الکس واقعا سخته یعنی برای همه طرفدارای یووه این حس مشترک وجود داره و همه یوونتوسی های جهان از این موضوع دل چرکینن:(
منم با صحبت های داش جواد موافقم امیدوارم بارفتن ماروتا ندود رو جایگزین کنن و الکس رو هم در تیم حفظ کنند و تمام یوونتوسی های جهان رو خوشحال کنند:cool:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

چند خط مطلب برویم :دی

Mario Götze - Wikipedia, the free encyclopedia
Gotze مورد توجه یووه قرار گرفته. آمار و گذشته اش رو تو صفحه ویکیش ببینید. 19 سالشه و به تیم ملی ژرمن ها رسیده. اساسا من بازیکن های المانی رو قبول دارم. قیمتی که گمانه زنی شده براش از جانب یووه 20 میلیون! هست. و البته گفته شده یووه حاضر بابت بخشی از این مبلغ بازیکنی رو به دورتمند بده که از الیا نام برده شده.

مطلب بعدی اینکه بورنو آلوز پروژه اش دوباره کلید خورده.
این مدافع پرتغای گزینه مورد نظر یووه در پیش فصل هم بود که نشد. ببینیم حالا چی میشه. الان در زنیت بسر میبره که مربیش اسپالتی هست.

ظاهرا ماروتا رفته برزیل
اهداف متعددی باید وجود داشته باشه و یکیش اون دفاع سن پائولو هست/ رودالفو

اما دو تا بازیکن دیگه هم اسم برده شده:
یکیش رو من هرچی تلاش کردم نفهمیدم کیه:دی اسمش خوان هست و باشگاهش ظاهرا پورتو برزیل و نه پرتقال هست. این باشگاه رو چک کردم همچین بازیکنی ندیدم. عبارتش این هست : Juan, del club di Porto Alegre
مرتبط ترین بازیکنی که پیدا کردم این بازیکن هست Juan Guilherme Nunes Jesus - Wikipedia, the free encyclopedia

بعدی بازیکنی است با این مشخصات:Leandro Damião
Leandro Damião - Wikipedia, the free encyclopedia

هر دو این بازیکن ها مورد توجه تیمهای بزرگ ایتالیا هستند/

image.php

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام
اول دوستان یکی یه لینک برای بازی بذاره/ممنون میشم

اینم یکسری مطلب

نقل و انتقالات یووه در زمستان​

Juventus-Parma (5).jpg
روز گذشته اخبار زیادی در خصوص احتمال جدایی لوکا تونی و وینچنزو یاکوئنتا از یووه در فصل زمستان منتشر شد. برخی از منابع این کشور نوشتند این دو در نقل و انتقالات ژانویه یوونتوس را به مققصد ناپولی و یا لیگ جزیره ترک خواهند کرد.

این در حالی ست که بیشتر توجه سران یووه به فروش امائوری و خرید یک مدافع مرکزی ست اما تونی از شانس بالایی برای خروج از یووه برخوردار است.

با این حال مدیر برنامه های یاکوئنتا و جووینکو، اندره ا دامیکو یک بار دیگر در خصوص شایعات گفت: هیچ مذاکره ای نه با مسولین یووه و نه با سران ناپولی برای فروش یاکوئنتا نداشتیم و نخواهیم داشت. بنابر این وینچنزو به راحتی به کار و تمرین در کنار یووه فکر کند. او همان طور که پدرش نیز گفته هرگز یوونتوس را پیش از قراردادش ترک نخواهد کرد.

وی در خصوص احتمال خرید مجدد سباستین جووینکو نیز گفت: در حال حاضر نمی توان در این خصوص اظهار نظر خاصی کرد. باید منتظر پایان فصل بود. او بازیکن پارماست و فکر نمی کنیم این تیم به دنبال از دست دادن یکی از استعدادهای فوتبال کشور باشد.

اما پیشنهادی برای سران یووه " من فکر می کنم که یوونتوسی ها می توانند به خرید بوکتی فکر کنند. او بازیکن بزرگی ست و می تواند یکی از بهترین خریدهای تیم های ایتالیایی باشد.

هدف فتح اسکودتو نزد ما به قوت خود باقی ست

bonucci5.jpg
روزهای پایانی تابستان برای او فشار و سختی های خاصی داشت. برای مدافعی که با پیشنهاد سران زنیت روبرو شد و چند قدمی نیز به این باشگاه نزدیک شده بود اما برای ماندن تصمیم جدی گرفته بود و حالا از این تصمیم بسیار راضی ست. بونوچی، مدافع یووه این روزها با سیاه و سفیدهای شهر تورینو خوش می درخشد و به آینده ای بهتر می اندیشد. وی در خصوص تعادل این روزهای یووه گفت

" من همیشه با جدیت تمرین می کنم با ذهنیتی کاملا حرفه ای، برای انکه می خواستم در یووه بمانم و حالا از این ماندن و این تصمیم بسیار راضی ام. با جدیت بیشتری تمرین می کنم و با جدیت بیشتری به اینده می نگرم تا به اهدافم برسم. "

وی در خصوص نظر مربی نیز گفت: خیلی خوشحالم که کونته که مربی ای عالی و خاص است از من راضی ست. ما خودمان را در فضای خوبی یافتیم و با او انچه که توان و شایستگی ان را داریم را اجرا می کنیم. به خوبی فوتبال بازی می کنیم و زمانی که موفق می شویم حس خاصی را تجربه می کنیم.

اما اسکودتو " هدف ما بسیار بالا و بزرگ است، به نظر من یوونتوس یک تیم واقعی و برنده است و می تواند برای اسکودتو مبارزه کند. هدف فتح اسکودتو نیز نزد ما به قوت خود باقی ست. ما روی پاهای خود ایستاده ایم و برابر رقبا بزرگ و کوچک پیروز می شویم. با احترامی که برای میلان قائلیم باید بگویم که اودینزه و لاتزیو نیز بسیار خوب ظاهر شدند و قدرتمندانه کار کردند.

بونوچی در پایان نیز گفت: دوران زیبایی را تجربه می کنم، می خواهم تاکید کنم که هرگز ناراحت و ناراضی نیستم و نمی خواهم از یووه جدا شوم .

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

سلام
اول دوستان یکی یه لینک برای بازی بذاره/ممنون میشم

فرزاد جان بازی امشب نیست هفته آینده هستش , منم فکر می کردم امشبه:)

سری آ
یوونتوس ؟ - ؟ پالرمو
زمان :‌یکشنبه بیست و نهم آبان 1390ساعت 17:30

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام دوستان

فرزاد جان بازی امشب نیست هفته آینده هستش , منم فکر می کردم امشبه:)

سری آ
یوونتوس ؟ - ؟ پالرمو
زمان :‌یکشنبه بیست و نهم آبان 1390ساعت 17:30

سلام:lol:
ممنون آقا جواد/منم مرتب به لایو اسکور سر میزدم میدیدم هیچ خبری نیست تعجب کردم.!!

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه ی دوستان

بوفون به رکورد من نخواهد رسید

buffon-zoff.jpg
سنگربان، مربی سابق یووه و تیم ملی ایتالیا که روزی یکی از بهترین سنگربانان جهان فوتبال بود با نمایش های بی نظیر خود نزد تیفوسی
های لاجوردی به افسانه زوف مشهور شد مهمان گاتزتا بود در پاسخ به سوالی در خصوص شرایط جان لوئیجی بوفون تاکید کرد که او دروازه بان بزرگی ست.

"به بوفون برای رسیدن به رکورد تعداد بازی های ملی تبریک می گویم اما او به رکورد 332 بازی متوالی من با پیراهن یوونتوس نخواهد رسید و این رکورد تنها برای من خواهد بود."

" بوفون از جوانی از من قدرتمندتر بود حالا باید ببینیم در میانسالی چطور خواهد بود. البته مطمئن نیستم که بهتر از من باشد (می خندد ) البته منظورم تعداد بازی های ملی ست. اشتباه نکنید او بهترین دروازه بان جهان است و از نظر فیزیکی بسیار اماده است. "

"در این سال های اخیر اگر مصدومیت او را ازار نمی داد مطمئنا بهتر از حالا بود. باید بگویم که سیریگو و مارکتی نیز خوب و قبراق هستند اما جیجی تضمینی برای ایتالیاست."

توس در راه تورین ؟

tevez1.jpg
مهره ای آرژانتینی که با کارشکنی و نافرمانی در کنار حواشی بسیار زیاد بارها خبر یک رسانه های مختلف شد به نوشته برخی روزنامه های انگلیسی و ایتالیایی می تواند راهی تورینو شود. کارلوس توس، مهره منچسترسیتی که بارها با روبرتو مانچینی مربی ایتالیایی درگیر و با کارشکنی سر تمرینات شرکت نکرد می تواند در نقل و انتقالات زمستانی راهی سرزمین چکمه ای شود.

در این میان نام یوونتوس در صدر تیم های ایتالیایی قرار گرفته اما اینکه خرید چنین مهره ای به سود یووه خواهد بود یا نه را مدیران بیانکونری بهتر می دانند. با این حال به نظر نمی رسد خرید بازیکن پرحاشیه ای مانند توس برای یوونتوسی که تاکنون بسیار کم با بازیکنانی با این خصوصیات روبرو شده مفید و موثر باشد

البته خدا کنه این انتقال صورت نگیره.بازیکنی با این همه حاشیه به درد تیم ما نمیخوره.//این نظر شخصیه منه//​

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام
ببخشید دو تا پست شد/خبرها رو دیر گذاشتند رو سایت:)

خریدهای بعدی یووه باید از برزیل باشد​

emerson1.jpg
امرسون ، هافیک سابق و قدرتمند بیانکونری ، اصرار دارد که جوزپه ماروتا را برای خرید دو ستاره جوان برزیلی ، ده ده و لوکاس مورا ترغیب کند و خریدهای بعدی بانوی پیر برزیلی باشند.

این بازیکن برزیلی در گفت و گو با نشریه توتو اسپرت گفت : " من در برزیل ، مدرسه فوتبالی تاسیس کرده ام که می تواند یوونتوس را درگیر خود کند. در برزیل استعداد های فراوانی وجود دارد. اما باید به این نکته ضروری توجه کرد که برای رشد و شکوفایی این استعداد ها باید شرایط روحی و جسمی مناسبی را برای آنان فراهم کرد تا بتوانند خود را با شرایط موجود در فوتبال اروپا وفق دهند. "

یوونتوس به شدت علاقمند است تا ده ده ، مدافع 23 ساله ی تیم واسکودوگامای برزیل را در ترکیب خود ببیند. این مدافع برزیلی ، هفته قبل قرارداد خود را تا سال 2014 با این باشگاه برزیلی تمدید کرد.

امرسون در رابطه با این مدافع برزیلی گفت : " ده ده ، مدافع قدرتمندیست. او مرا تحت تاثیر خود قرار داده. رومولو ، مدافع فیورنتینا نیز می تواند تبدیل به بازیکنی با کیفیت شود. "

او ادامه داد : " اما بازیکن مورد علاقه من لوکواس مورا ، بازیکن 19 ساله ی سائوپائولوست. من معنقدم که او می تواند یکی از بهترین هافبک های دنیا شود. اما او قیمت بسیار بالایی دارد. "

البته من از این امرسون دل خوشی ندارم

افسوس که دل پیرو می رود​

platini1.jpg
دو اسطوره از دو دهه متفاوت، دو قهرمان در سال هایی متفاوت و دو ستاره در تاریخ حیات بیانکونری. میشل پلاتینی، مهره ای که روزی پیراهن سیاه و سفید یووه را بر تن کرد و حالا در پست مدیریت یوفا به کار و زندگی فوتبالی خود ادامه می دهد و در سوی دیگر الساندرو دل پیرو، اسطوره بیانکونری ها که پس از نوزده فصل در پایان این فصل زندگی سیاه و سفیدش به پایان می رسد. از پلاتینی در خصوص جدایی دل پیرو و یوونتوس سوال می کنند و او می گوید

" تنها یک پاسخ و ان افسوس است، حیف که دل پیرو می رود. دل پیرو پرچم دار یوونتوس است و این مسئله برایم احساس ناخوشایندی را ایجاد می کند. زمانی که نگاه می کنم می بینیم دل پیرو در یووه همه افتخارات را به دست اورده. فکر می کنم که هنوز هم می تواند درباره اینده او تصمیم گرفت، احساس می کنم که می توانم منتظر ماند و تصمیم دیگری گرفت، گذشته، حال و اینده یووه می تواند بهتر از این باشد.​

ممنونم زوف، اما من اینجا متوقف نمی شوم​

Juventus-Parma (31).jpg
روز گذشته دینو زوف در برنامه ای از جیجی بوفون و نمایش های بزرگ او تقدیر کرد اما تاکید داشت که جان لوئیجی نمی تواند به رکورد 332 بازی متوالی با پیراهن یووه وی دست یابد. امروز جیجی از این سنگربان قدیمی به دلیل تمجیدهایش تشکر کرد.

" باعث افتخار است که توسط دینو مورد تایید و ستایش قرار گیرم. ستایس توسط بزرگی مانند او بسیار ارزشمند است، امیدوارم که چنین باشم اما باید بگویم که اینجا متوقف نمی شوم. امیدوارم که بازی های ملی ام بیشتر و بیشتر شود و مدت های طولانی بازی کنم. برای من سن مهم نیست. سن یعنی زمانی که توان داری و می توانی. "

از وی در خصوص ادامه دوران بازیگری اش تا پایان جام جهانی برزیل سوال می کنند و بوفون می گوید: در این باره بعد از رقابت های یورو تصمیم می گیرم.​

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام ودرود
اینم خبری از کاپیتان که میتونه مهم باشه.

تا 40 سالگی بازی می کنم اما کجا؟نمی گم !​

Catania-Juventus (10).jpg
مسئله ای که پس از اظهارات اندره ا انیلی شدیدا توجهات را به خود جلب کرد و در ادامه واکنش الکس به این اظهارات که نشان داد او قصد خداحافظی از دنیای فوتبال را پس از پایان فصل و اتمام قراردادش با یوونتوس ندارد. قصدی که پیش از این نیز انتظارش می رفت. حالا مقصد بعدی پینتوریکیو برای بسیاری نه تنها تیفوسی ها اهمیت دارد.

به نظر می رسد الساندرو تصمیم خود را برای ادامه فوتبال گرفته و مقصد بعدی اش را نیز تا حدودی انتخاب کرده اما برای بازکردن مسئله همانند گذشته و عادت همیشگی اش سکوت اختیار کرده تا در زمانی مناسب تصمیم و مقصد آینده اش را به همه از جمله دوست دارانش و سران بیانکونری اعلام کند.

الکس دل پیرو در مصاحبه مردمی با روزنامه ال پائیس اسپانیا شرکت کرد و در برابر سوال خبرنگار اسپانیایی که از او پرسید تا چه وقت دوست دارید بازی کنید گفت" تا پایان 40 سالگی " هر چند که به نظر نمی رسید الکس علاقه ای به پاسخ به این سوال داشته باشد اما خبرنگار مقصد را نیز از کاپیتان بیانکونری پرسید، کجا می تواند مقصدی برای ادامه دوره بازیگری شما باشد؟ دل پیرو در پاسخ گفت

"این مسئله ای ست که دوست ندارم درباره اش صحبت کنم. می خواهم فصل را تمام ذهنیت و تمرکزم به پایان برسانم. کجا و کدام تیم را نمی گویم."

در ادامه از الکس سوال می کنند کدام بازیکنان بهترین بازیکنانی بودند که شما با آنان بازی کردید؟ " روبرتو باجو و زیدان تکنیکی ترین و قدرتمندترین بازیکنانی که من از تکنیک انان لذت بردم. "

اما مدافعینی که در طول سال هایی که به میدان رفته او را ازار دادند " کاناوارو، نستا و تورام. "

و نوشته های زلاتان در خصوص گواردیولا. شما پيش از اين گفته بوديد كه زلاتان با پپ با مشكل دارد، در حال حاضر چطور؟
حالا هم با كس ديگري دست به يقه شده

با شما؟
نه ! زلاتان در زندگی روزمره انسانی ارام است، او علاقه مند است از سوی خود و دیگران احترام بیشتری دریافت کند. "

فایل های ضمیمه

• Juventus-Sporting Clube De Portugal (10).jpg
    Juventus-Sporting Clube De Portugal (10).jpg
    93.5 KB · نمایش ها: 10
  • Juventus-Parma (4).jpg
    Juventus-Parma (4).jpg
    89.2 KB · نمایش ها: 10

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه ی دوستان یوونتوسی که توی این تاپیک فعال هستند(دو تا آقا جوادا/آقا رضا/ساسان خان:مدیر اینجا/و..)

نمیدونم قبل از اینکه من بیام این جا همین قدر سوت کور بود!!!!!!!!!!!یا بعد از اینکه من اومدم این طوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام به همه ی دوستان یوونتوسی که توی این تاپیک فعال هستند(دو تا آقا جوادا/آقا رضا/ساسان خان:مدیر اینجا/و..)

نمیدونم قبل از اینکه من بیام این جا همین قدر سوت کور بود!!!!!!!!!!!یا بعد از اینکه من اومدم این طوری شد؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
wavesmile.gif
4uboxsmiley.gif

درود بر تو فرزاد عزیز :دی

نه عزیز. اینطوری نبوده الانش هم نیست. خب یه کم خبرها در رکود هست و بازی ها هم فعلا برگزار نمیشده برای همین کم پیدا شدند دوستان و خودمم :دی / این قضیه الکس هم که خب یه ضد حال اساسی هست و یه کمی ترس و بی انگیزگی اورده بین هواداران و ما ها دیگه.
خیالت راحت پستهات دنبال میشه و دمت هم گرم و مطمعن هستم بقیه دوستان هم میان میبینند تاپیک بالاهه خیالشون راحت میشه و میگن دم این پسر گرم چراغ و روشن نگه میداره. تقریبا هم این قضیه دوره ای و نوبتی تکرار میشه ولی نامحسوس و ....../ همین استمرارت بقیه رو هم گرم میکنه و میاره وسط :دی

به کاپتان اقتدا کن و یاس رو در مورد یووه و یووه ای برای همیشه بذار تو انباری :دی

Yellow_twinkle.gif
Yellow_twinkle.gif

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

فرزاد جان منم کامل با حرف های داداش خودم موافقم , دقیقا رفتن کاپیتان ضربه روحی بزرگی به جامعه یوونتوسی های جهان زده که باور این موضوع کمی برای طرفداران یووه سخته و یکی دیگه از دلایل هم می تونه تعطیلی لیگ باشه , در کل کارت درسته فرزاد جان :happy:

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه ی بچه ها

حرف شما در این باره که رفتن آلکس از یوونتوس باعث ناامیدیتون شده خیلی حرف درستی به نظرم نمیرسه.
بخاطر اینکه هنوز چیزی مشخص نیست که آلکس میره یا نه.من این احتمال رو میدم که آلکس بمونه و سال بعدی رو هم با این پیراهن طلایی ادامه بده.
خود من هم وقتی این خبر رو شنیدم.رفتم سریع تمام لباس های آلکس چه در تیم ملی چه در باشگاه رو خریدم تا داشته باشم.
اما اگه خدایی نکرده این انتقال صورت بگیره دنیا که به آخر نرسیده.مهم اینه که آلکس و طرفداران اون در سطر اول خبر ها باشند.چه در یووه/چه تیم دیگه.
من هم از بچگی یوونتوس را با سه نفر شناختم//////آلکس/پاول/جیجی/////

اینم یکسری اخبار با خذف و اضافه
سخنان بوفون با ناپوليتانو رئيس جمهور ايتاليا

buffonpr1.jpg
در مراسم ویژه ای کلیه ای اعضای تیم ملی ایتالیا به دیدار ناپوليتانو رئيس جمهور کشور ایتالیا رفتند و جیجی بوفون به عنوان سنگربان و نماینده ی ملی پوشان سخت گفت:

" رئيس جمهور عزيز ، ما ملتى هستيم كه بايد پيشرفت كنيم ، بنابراين به يك **** سياسى قدرتمند و دولتى مسئوليت پذير نياز داريم ، ما منتظر تغيير هستيم تا شاهد يك **** سياسى پاك و شفاف باشيم "

گفته هاى بوفون همه را شگفت زده كرد از جمله ناپوليتانو كه گفت :

" بوفون يك سنگربان است اما سخنان وى هدف هاى زيادى داشت ، بوفون نماد تيم ملى ايتالياست و همواره با نمايش هاى فوق العاده ى خود درخشيده است ، من تنها تا سال آينده رئيس جمهور خواهم بود ، از شما تشكر ميكنم چرا كه باعث شديد در سال 2006 به همراه شما جشن قهرمانى را بر پا كنم البته من هميشه در پيروزى ها كنار شما خواهم ماند "

به شکایت یووه رسیدگی نخواهد کرد

دادگاه داورى Tnas در بيانيه اى رسمى اعلام كرد كه به شكايت يوونتوس رسيدگى نخواهد كرد و این در حالی است که چندی پیش یووه شکایتی از فدارسیون فوتبال ایتالیا و باشگاه اینتر به این دادگاه ارائه داده بود و به علت بی عدالتی و تفاوت در رفتار درخواست 443 میلیون یورو غرامت کرده بود.

دادگاه داورى تصميم گرفته است كه به شكايتى كه يوونتوس بر عليه اينتر و فدراسيون فوتبال ارائه داده بود رسيدگى نكند ، بعد از اينكه مجلس فدرال فدراسيون فوتبال با پس گرفتن اسكودتو از اينتر مخالفت كرد ، اين دادگاه نيز اعلام مى كند كه توانايى و اجازه ى دخالت در اين پرونده را ندارد ، اين تصميم را هيات رئيسه دادگاه آنجلو گريكو ، داريو پوتزلى و انريكو دى جيووانى گرفته است.

یووه هر وقت بخواهد من در دسترس هستم

lippi2.jpg
می خواهد برگردد، به دنیای مربیگری و نشستن روی نیمکت، به دنیایی که از ان است و به او تعلق دارد. مارچلو لیپی، مربی پیشین یووه و ایتالیا تاکید کرده که در زمستان امسال خانه نشین نخواهد بود و نیمکتی را برای نشستن انتخاب خواهد کرد. نیمکتی که راه اینده اوست.

بازگشت مارچلو لیپی به دنیای مربیگری و فوتبال مسئله تازه ای نیست و حقیقت این است که او تصمیم خود را گرفته و منتظر رسیدن پیشنهادی مناسب است.

" من یک سال را استراحت کردم و فعالیتی نداشتم اما حالا می خواهم از نو برنامه جدیدی را شروع کنم، نمی خواهم مربی یک باشگاه باشیم، ترجیح می دهم در تیم ملی کشوری که در رقابت های جام جهانی حضور داشته باشد مربیگری کنم. می خواهم تیمی را برای ان رقابت ها بسازم. "

اما تلخی رقابت های افریقای جنونی را همچنان به یاد دارد " در زندگی همیشه چنین لحظاتی وجود دارد به ویژه برای بعضی از شغل ها که تعادل خاصی در ان نیست. لحظات خوب و بد. زمانی که دوباره نگاه می کنم می بینم که خوش شانس بودم که موفقیت های زیادی را به دست اوردم."

اما زمانی که از موفقیت نام می برد، به لحظاتی اشاره می کند که به همراه یوونتوس بود " به همراه بیانکونری فصل باورنکردنی را به یاد می اورم. و البته روزهایی که بار دیگر به یووه امدم و در نهایت به موفقیتی دست نیافتیم اما حالا یووه مربی بزرگی دارد که دوره جدیدی از فوتبال را خوب شروع کرده، یووه نیازی به من ندارد اما رابطه ما همیشه زیبا و خوب بوده و خواهد بود. اما هر روزی که به من تماس بگیرند من همیشه در دسترس هستم تا کمکی انجام دهم. اما امیدوارم که این اتفاق روی ندهد زیرا این به معنای ان است که همه چیز خوب پیش نمی رود. "

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

امیدوارم میلوش یووه رو ترک نکنه :eek:
---------------------

مقصد احتمالى وى آلمان يا انگلستان خواهد بود
krasicnew1.jpg

میلوش کراسیچ ستاره ی صرب باشگاه یوونتوس روزهای خوبی را در تورین سپری نمی کند و همین موضوع باعث شده تا شایعات فروش وی در ژانویه قوت بگیرد.

مدير برنامه های این بازیکن در سخنانی کوتاه گفت:

" كراسيچ دو پيشنهاد خوب دريافت كرده ، دورتموند ؟ اين باشگاه توانايى رقابت مالى با ديگر باشگاه هاى خواستار كراسيچ را ندارد ، همه چيز به دو ماه آينده بستگى دارد و اگر كراسيچ در تركيب اصلى يووه قرار نگيرد از يووه جدا خواهد شد ، مقصد احتمالى وى آلمان يا انگلستان خواهد بود "

مي خواهم تا 150 بازي ملي ادامه دهم​

buffon11.jpg

جان لوئيجي بوفون، سنگربان تيم ملي ايتاليا پس از شكست «اتزوري» در يك ديدار دوستانه برابر اروگوئه گفت:«اين 112 بازي ملي من بود و مي خواهم تا 150 بازي ملي ادامه دهم.

"هدف من هميشه بازي كردن و افزايش تعداد بازي هاي ملي ام بود. متاسفيم كه اين بازي را از دست داديم اما اروگوئه تيمي بسيار قدرتمند بود و بسيار خوب بازي كرد."

"بدشانس بوديم كه نتوانستيم بازي را به تساوي بكشانيم.»وي به مراسم پيش از بازي و ملاقات با ناپوليتانو، رئيس جمهور ايتاليا اشاره كرد:«واقعا متاسفيم كه نتوانستيم قولي كه به ناپوليتانو، رئيس جمهور داده بوديم را عملي كنيم."

پاسخ کوبنده ی انیلی به اظهارات پتروچی​

andrea7.jpg

رئیس کمیته ی المپیک ایتالیا که به تازگی شکایت باشگاه یوونتوس را رد کرده بود اعلام کرد یووه و سران این تیم فضای فوتبال ایتالیا را خراب می کنند و اگر بخواهند به صحبت های خود ادامه دهند اعتماد عمومی به فوتبال خراب می شود و باید این قضیه را تمام شده دانست.

وی در ادامه گفت: "حرف های سران یووه قابل تحمل نیست و اگر یووه اکنون یک قدم به عقب بردارد انگار دو گام پیش رفته. من در نمی دانم که جام های اینتر درست بوده یا نه ولی ان قضیه تمام شده و باز کردن دوباره ی این قضیه ارامش فوتبال ایتالیا را بر هم می زند.

در همین راستا انیلی رئیس ارشد باشگاه یوونتوس به سرعت واکنش نشان داد و گفت:

"- صحبت های پتروچی را شنیدم و باید بگویم الان کشور در وضعیت پیچیده ای قرار دارد و هرکسی بهتر است به کار خود مشغول باشد و من به عنوان رئیس باشگاه یوونتوس وظیفه دارم از حقوق تیم دفاع کنم."

"یوونتوس همیشه در چهارچوپ قانون حرکت کرده و الان هم در چارچوب همان مسیر به حرکت خود ادامه می دهد و اگر کمیته ی ملی المپیک نمی تواند به مسئله ما رسیدگی کند در نتیجه ما هم مجبور هستیم وضعیت را دوباره بررسی کنیم و بهترین راه را برای رسیدن به هدف انتخاب کنیم."

"-ما در سال 2006 ظرف 4 ماه محکوم شدیم، چرا امروز باید 14 ماه صبر کنیم تا جوابی به ما داده شود ؟ قانون باید برای همه برابر باشد و عدالت برای همه اجرا شود."

"پتروچی از ما می خواد که یک قدم به عقب برگردیم و من می گویم شما با ما رو به جلو قدم بردارید تا دوباره هارمونی و قانون بر فوتبال ایتالیا حاکم شود. او می گوید که فضای فوتبال به سمت سیاسی شدن می رود اما در حال حاضر چاره ای جز این نیست. فوتبال یک صنعت با سرمایه گذاریهای چند صد میلیون دلاری است و اگر قانون نباید نمی توان اداره کرد."

"من به همه پیشنهاد می کنم که با یک جمع سیاسی بنشینیم و مشکلات را حل کنیم. یوونتوس پشت میز خواهد نشست و تمام مسائلی که از 2006 تا الان پیش امده را بررسی خواهد کرد. این را مطمئن هستم که یوونتوس چیزی جز ارامش و حل مشکلات نمی خواهد و اعتقاد دارم هنوز هم می توان این مشکل را عادلانه حل کرد."

انیلی در اننها گفت: "در صورت ادامه داشتن این جریانات یوونتوس به شکایت خود از فوتبال ایتالیا ادامه خواهد داد."

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلان

خب حدود نیم ساعت دیگه / ساعت پنج و نیم / بازی با پالرمو شروع میشه
من از این تیم همواره ترس دارم! خب البته چون ما تو این چند ساله با این تیم قدرتمند برخورد نکردیم اونها هم روحیه خوبی از رویارویی با ما دارند.

لیست کلی تیم : بوفون/ لختشتاینر/بارتزالی/بونوچی/کیه لینی/مارکیزیو/پیرلو/په په/ماتری/وچینیچ/ الکس/ ویدال/پاتزینزا/استورای/ده چیلیه/جاکرینی/الیا/فابیو

برای تماشای بازی اینجا فعلا چند تا لینک هست. (فرزاد جان خواسته بودی)
Watch Football Online - FromSport - SportLemon.tv
اینم هست
Juventus vs US Palermo Live Stream Online
/////////
امیدوارم پیروز باشیم. دیشب ناپولی و لازیو مساوی کردند/ میلان هم مساوی کرد و اینتر برد. فرصت خوب داریم برای برد و ادامه روند جدولمون.

بالا