• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سانتر کیه لینی از چپ روی سر په په و گل اول/ دقیقه نوزده /
خوشحالی جالبی کرد با اینکه خوشم نمیاد ازش :دی

گردش توپ خوب هست ولی موقعیت گل خوب نمیسازیم. پاس اشتباه هم کم و بیش هست البته

ادیت/ جو استادیوم فوقالعاده هست.
این لختشتاینر پدیده ای واسه خودش

میکولی به شدت با صدای سوت همراهی میشه :دی

پیرلو تک به تک و زد به تیر :(

ادیت دوم:
خب نیمه اول تموم شد/
بوفون دو تا توپ خوب گرفت.
خط دفاع ما کلا یه مقداری راحت باز میشه. تک تک بازیکنهای خوبی هستند ولی گاهی با هم تعارف دارند و انگار به امید همدیگه میمونند.

در کل خوب بودیم. میتونستیم الان با اختلاف دو جلو باشیم.
یک گل شکننده هست و باید همین روند رو ادامه بدیم نیمه دوم.

نیمه دوم
alessandro...........MATRI
دو هیچ ما :دی

Last edited:

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
شد سه تا
کلودیو عزیز مارکیزیو جان

خبر خوب دیگه اینکه ادینزه تا الان یه گل خورده و اگر حتی مساوی هم بکنه ما با این برد و با یک بازی کمتر میریم اول دوباره.

خب تبریک میگم
سه بر صفر پیروز شدیم و با شکست و تساوی رقیبان رفتیم صدر جدول با یک بازی کمتر.

الکس هم فقط 12 دقیقه فرصت داشت که اتفاقا از همون به بعد دیگه تیم بازی رو خوابوند و حمله نکرد. یه فرصت نصفه و نیمه تنها عایدش شد که نشد. درآینده قطعا بیشتر بازی خواهد کرد.

تبریک میگم و به امید موفقیت های بیشتر و بزرگتر

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

منم تبریک می گم برد خوبی بود و تبریک دوباره برای پس گرفتن صدر جدول :happy:
الکس هم یک موقعیت بیشتر نصیبش نشد که اگه گل می شد چی می شد :rolleyes:

یک تشکر ویژه هم از داش جواد بکنم که بازی رو در تاپیک با هیجان پوشش داد:cool:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
صورتی پوشان در تورین تحقیر شدند ( یوونتوس 3 - 0 پالرمو )
teamnew10.jpg

بعد از 21 روز یوونتوس پا به مسابقات سری آ گذاشت و در مقابل صورتی پوشان پالرمو نمایشی خیره کننده را به نمایش گذاشتند و در مواجه با تیمی که همواره بازنده بودند این بار بر خلاف گذشته با سه گل به برتری دست پیدا کردند.

کونته همانند دیدارهای قبلی تیم خود را با سیستم تهاجمی به میدان فرستاد و یووه از همان ابتدا حملات کوبنده ی خود را اغاز کرد و همانند همیشه بازیکنان تورینی در زدن ضربات اخر با مشکل رو به رو بودند.

یوونتوس که دقایق ابتدایی را بسیار عالی اغاز کرد چند موقعیت مسلم گلزنی به دست اورد که در اولین صحنه مارکیزیو از پشت محوطه شوت زیبایی را روانه ی دروازه ی صورتی پوشان کرد که با اختلاف اندک به بیرون رفت.

بعد از ووچینیچ - کیه لینی - متری و پیرلو موقعیت های گلزنی دیگری را به راحتی از دست دادند و سرانجام نوبت به په په رسید تا با ضربه ی سر دیدنی خود دروازه ی پالرمو را باز کند.

پالرمو که در این دیدار قصد داشت در ضد حملات دروازه ی یوونتوس را تهدید کند در سه صحنه موفق به این کار شد و به راحتی با سرعت و ارسال بلند به نزدیکی دروازه ی یووه رسیدند که بوفون ستاره ی بانوی پیر در نیمه ی اول دو موقعیت گلزنی پالرمو را به زیبایی دفع کرد.

سیستم کونته در این دیدار بسیار جالب توجه بود و یووه علاوه بر در اختیار داشتن توپ تمامی مکان های زمین را نیز با نفرات خود در اختیار داشت و سیستم ترکیبی کونته به خوبی در نیمه اول اجرا شد.

در ابتدای نیمه ی دوم لختشتاینر که با فرارهای دیدنی خود مدافعان پالرمو را تحت تاثیر قرار داده بود پاس زیبایی را برای متری فراهم کرد و مهاجم گلزن یووه از زاویه ی بسته دروازه ی تیم حریف را باز کرد.

همانند دیدارهای گذشته یوونتوس دقایق ابتدایی نیمه دوم را بسیار کوبنده و خطرناک ظاهر شد و بعد از گل دیدنی متری دو موقعیت مسلم گلزنی دیگر برای شاگردان کونته به دست امد اما باز هم بی دقتی باعث از دست رفتن فرصت های یوونتوسی ها می شد.

پالرمویی که همواره یوونتوس را در زمین خود تحت تاثیر شدید قرار می داد و بانوی پیر در مقابل صورتی پوشان هموراه یک بازنده بود در این دیدار نشانی از پالرمو نداشت و یوونتوس تیم برتر و شایسته ی میدان بود.

نمایش دیدنی یوونتوس با گل سوم توسط مارکیزیو تکمیل شد و هواداران حاضر در استادیوم جدید یک صدا یوونتوس و کونته را تشویق می کردند و حرکت ووچینیچ بر روی گل سوم یووه قابل توجه بود.

در دقایق باقی مانده از دیدار کونته دست به تعویض زد تا کوالیارلا و دل پیرو دو مهاجم ذخیره ی بانوی پیر نیز فرصت حضور در میدان را پیدا کنند که کوالیارلا در چند صحنه با حرکات نمایشی جلب توجه می کرد.

یوونتوس با برتری شیرین 3 - 0 در مقابل تیم پالرمو با یک بازی کمتر به صدر جدول سری آ بازگشت و تیفوسی های تورین در انتظار دیدارهای بعدی بانوی پیر در هفته های اینده می باشند.

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

یک تشکر ویژه هم از داش جواد بکنم که بازی رو در تاپیک با هیجان پوشش داد:cool:

90977083789353351564.gif

25r30wi.gif
از دستت جواد

خب صدر و به لطف تفاضل گل گرفتیم از لازیو/ نکته جالب اینکه بازی بعدی با لازیو هست تو خونه اونها و به نوعی بازی بسیار حساس هست. ولی با بازی ای که در برابر رم ازشون دیدم شک ندارم توان بردنشون رو داریم.

26 نوامبر با لازیو داریم تو خونه اونها
بعد بازی عقب افتاده با ناپولی که روز 29 نوامبر خواهد بود.
و بعدش بازی خانگی داریم با چزنا روز 4 دسامبر.
و بعد باز به رم میریم و اینبار با رم در 12 دسامبر.

این 4 بازی خیلی حیاتی هست. با توجه به اینکه 3تاش در فاصله زمانی کم هست و البته سه تا از 4 تا در خارج از خانه. اگر بتوانیم از دو بازی اول 4 امتیاز بگیریم که بعید هم نیست و بعد چزنا رو ببریم در خانه، میتونیم با ریکاوری و روحیه خوب به رم برگردیم و بازی با رم رو داشته باشیم. در کل فکر میکنم کسب حداقل 8-9 امتیاز از این 12 امتیاز بار ما رو برای نیم فصل خواهد بست و با اختلاف خوب به استقبال قهرمانی در نیم فصل و پس از اون تقویت تیم بریم. میتونه اوضاع خیلی خوب و رویایی برامون رقم بخوره و جلو بره. امیدوارم.

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه ی دوستان یوونتوسی.

خیلی خوشحالم.
47b20s0.gif
بعد از یک هفته بدون بازی خیلی حال کردم.وای چه بردی بود.تبریک به همه ی دوستان.
من که بازی رو ندیدم ولی از گفته های شما فهمیدم که از پالرموی دردسر ساز خبری نبوده.دم همه ی بازیکن ها گرم.
شنیدن بازی کردن آلکس خیلی بهم دلگرمی داد.امیدوارم.... من فقط امیدوارم........
به هر حال بازم تبریک به همه.
beer.gif

آقا جواد از دادن لینک ممنونم ولی حیف که ندیدم

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
سلام خدمت دوستان
تبریک به همه دوستان یووه ای. خوشحالم که صدرو محکم گرفتیم .
جواد جان جالبه که احساس مشترکی در خصوص په په با شما دارم :دی کلا از اون دست بازیکنهایی هست که به نظر من شوری توی بازیش دیده نمیشه.
به امید تداوم پیروزیها:)

شاد و پیروز باشید

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
تبريك
برد خيلي خوبي بود مقابل تيمي كه بردنش راحت نيست

با توضحياتي كه جواد جان در مورد بازيهاي آينده دادند يك نكته مثبتي كه نيم فصل براي ما خواهد داشت اينه كه بيشتر بازيهاي سختمون رو خارج از خونه انجام مي ديم
به اين ترتيب نيم فصل دوم مقابل اينتر - رم - ناپولي و لاتزيو در زمين خودمون بازي مي كنيم
فقط ميمونه اودينزه كه نميدونم وضعيتش چطوريه

اما از نكات قابل توجه تيم در اين 10 بازي گذشته ميشه به موارد زير اشاره كرد
1- تنها تيم بدون باخت ليگ هستيم
2- در خط حمله بعد از ميلان بهترين حمله روداريم
3- در دفاع بعد از اودينزه بهترين دفاع رو داريم
4- بهترين تفاضل گل ليگ هم مال ماست
و بالاخره موفق شديم هر دو تيم ميلاني رو شكست بديم 2-0 و 2-1

اميدوارم روند رو به رشد تيم ادامه پيدا كنه و فكر مي كنم پتانسيل قهرماني رو داريم

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
امارها رو كه نگاه مي كنم مشخصه كه كونته در بازيهاي خارج از خانه بدنيال ارائه بازيهاي بسته هست و تا به حال هم موفق بوده چون در خارج از خانه فقط 2 گل خورديم كه از اين حيث از تمام تيمها بهتر هستيم و البته در نقطه مقابل فقط 4 گل زديم كه حتي از نواراي رده نوزدهمي هم كمتره

اينم يك نگاه اماري به نكات جالب توجه سري آ

پالرمو و اودينزه در زمين خودشون فوق العاده قدرتمند ظاهر شدند 5 بازي و 5 برد تنها نقطه قوت اونها نيست بلكه اودينزه در زمين خودش تنها 1 گل دريافت كرده و پالرمو هم تونسته 14 گل بزنه كه بعد از ميلان بهترين تيم از اين حيث هست
نقطه مقابل ضعف عجيب پالرمو در خارج از خانه است كه از 6 بازي 5 تاش رو باخته و فقط يك مساوي تونسته بگيره و بدتر از اون اينكه حتي يك گل هم نتونستند در خارج از خانه بزنند!!!
حكايت لازيو هم حكايت جالبيه اونها برخلاف پالرمو در زمين خودشون فقط 5 گل تونستند بزنند در حاليكه در خارج از خانه امار اونها عدد 11 رو نشون ميده كه بهترين تيم در اين زمينه هستند . تحليل اين قضيه اينه كه لاتزيو يك تيم متكي بر ضدحملات هستش و اين حربه معمولا در زمين حريف بهتر جواب ميده تا دز زمين خودي كه تيم بايد ميدان داري كنه و بدنبال برد باشه
همين نكته رو ميشه در مورد اينتر هم برداشت كرد با اين تفاوت كه تيم رانيري از دفاع مناسبي برخوردار نيست كه زيربناي سيستم هاي مبتني بر ضدحملات هست اين تيم با اينكه در خارج از خانه در 5 بازي 9 گل زده در عوض 11 بار هم دروازه اش باز شده در حاليكه همين تيم در زمين خودش از 5 بازي فقط 4 گل به ثمر رسوند و ميانگين زير 1 گل در هر بازي رو داره

و بالاخره بايد به آتالانتا اشاره كنم كه نميدونم به چه دليلي فصل رو با 6 امتياز منفي شروع كردند ولي اگر اين 6 امتياز از اونها كسر نمي شد الان با 19 امتياز جايگزين رمي ها در رتبه پنجم جدول بودند

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
رابی جان ممنون از تحلیل جامعتون از وضعیت جدول و همینطور تحلیلتون از نحوه بازی رقبا. :)

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
درود
جواد جان جالبه که احساس مشترکی در خصوص په په با شما دارم :دی کلا از اون دست بازیکنهایی هست که به نظر من شوری توی بازیش دیده نمیشه.
آی گفتی آقا. :دی
با توضحياتي كه جواد جان در مورد بازيهاي آينده دادند يك نكته مثبتي كه نيم فصل براي ما خواهد داشت اينه كه بيشتر بازيهاي سختمون رو خارج از خونه انجام مي ديم
به اين ترتيب نيم فصل دوم مقابل اينتر - رم - ناپولي و لاتزيو در زمين خودمون بازي مي كنيم
فقط ميمونه اودينزه كه نميدونم وضعيتش چطوريه
عرض میشه که روبی جان بازی با ادینزه در واقع بازی اول فصل بود که به تعویق افتاد.
همون موقع که این جریان اعتصاب و اینها حاکم شده بود من خیلی خوشحال بودم که باعث شد هفته اول به تاخیر افتاد و خب ما از شروع کردن فصل در خانه ادینزه فرار کردیم. شرایط تیم مثل امروز نبود و شاید نتیجه نگرفتن موجی از نا امیدی رو اول فصل به تیم می آورد ولی اون هفته تعویقی شد و ما با برد برابر پارما در خانه جدید فصل و شروع کردیم.
درست دفته قبلتر هم که بازی با ناپولی عقب افتاد من راضی بودم اگرچه تو سایتها یووه از این قضیه شاکی شده بود ولی بدون تعارف از نظر من ما اون روز به ناپولی میباختیم. چون اونها خیلی با انگیزه شده بودند اگرچه تو اروپا نتیجشون خوب نشده بود و در اینور این بحران روحی و جنگ زیر پوستی اله پیش اومده بود و کلا اوضاع یووه آرامش نداشت.

در مورد بازی عرض کنم که بازی با ادینزه دو بازی بعد رم هست. بعد رم با نوارا داریم تو خونه خودمون و بعد باید به ادینه بریم با ادینزه بازی کنیم. یعنی اونم خارج خونه هست. و خب بازی برگشتش خیلی زود از راه میرسه/ درست هفته اول برگشت میشه تو خونه ما.
امارها رو كه نگاه مي كنم مشخصه كه كونته در بازيهاي خارج از خانه بدنيال ارائه بازيهاي بسته هست و تا به حال هم موفق بوده چون در خارج از خانه فقط 2 گل خورديم كه از اين حيث از تمام تيمها بهتر هستيم و البته در نقطه مقابل فقط 4 گل زديم كه حتي از نواراي رده نوزدهمي هم كمتره

.
.
.
و بالاخره بايد به آتالانتا اشاره كنم كه نميدونم به چه دليلي فصل رو با 6 امتياز منفي شروع كردند ولي اگر اين 6 امتياز از اونها كسر نمي شد الان با 19 امتياز جايگزين رمي ها در رتبه پنجم جدول بودند
اولا بابت امارها ممنون. جالب بود و بهشون دقت نکرده بودم. همیشه تو جدولها نکات جالبی پیدا میشه.
در مورد خط اول هم بشدت موافقم. دقیقا اینطوری بوده تا حالا ولی تصور میکنم اون کار کونته برای مدارا کردن با شرایط تیم بود تا با شکست کارش به مشکل نخوره و تمرکز تیم بهم نخوره. کم کم که اوضاع بهتر شده فکر میکنم در خانه حریف هم استراتژی های ترکیبی و هجومی رو بکار بگیره / این اون چیزی هست که من فکر میکنم و منتظرم ببینم تو زمین لازیو چگونه ظاهر میشیم.

در مورد خط اخر هم عرض میشه که این 6 امتیاز بخاطر فسادهایی هست که در اوایل فصل و قبلش مطرح شد در تعیین نتایج و تاثیر بازیکنان در شرط بندی ها و ...
آتالانتا ها 6 تا منفی خورد.
بقیه احکام برای تیمها و نفرات هم میتونید اینجا رویت کنید. 2011 Italian football scandal - Wikipedia, the free encyclopedia

یه عکس هم بذارم از دیروز.
وقتی الکس به زمین اومد این پارچه نوشته خیلی تو چشم آورده شد توسط کارگردان/
بدون شرح :دی
2.jpg

ادیت: معناش رو نمیدونم دقیق ولی مفهومش این هست و خطاب به مدیران: به عنوان قدردانی الکس بماند.

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه ی دوستان با تحلیل های نابشون

صدر نشینی لذت خاصی دارد

Juventus-Parma (45).jpg
ورزشگاه در سردی هوا محو شده اما گرمای بازی و نحوه گلزنی بازیکنان بیانکونری شرایط را به مانند لحظاتی لذت بخش تبدیل کرده، الساندرو متری زننده یکی از سه گل یووه برابر پالرمو پس از بازی گفت

" این یک بازی مهم است، یک بازی خوب در کنار یک برتری ارزشمند و تاثیرگذار. ما در تمام طول بازی تیم بهتر و هماهنگ میدان بودیم. خیلی خوشحالم که با گل این بازی برایم تمام شد، هم از پیروزی گروهی خوشحالم و از هم از گلزنی. حالا به بازی برابر لاتزیو با حداکثر قدرت و انگیزه فکر می کنیم. امتیازات مهم و هیجان انگیزند و همچنان به صدر نشینی و پیشروی فکر می کنیم. "

بايد همچنان تشنه پيروزي باشيم

alex-qua.jpg
يك پيروزي ديگر در غياب الكس هر چند كه در ده دقيقه پاياني به ميدان رفت و توانست در كنار فابيو كواليارلا قدرت حملات يووه را تا اخرين دقيقه بازي حفظ كند. الكس در خصوص اين بازي و شرايط بانوي پير گفت

" پيروزي برابر پالرمو دنبال كردن برنامه اي ست كه در نظر گرفته ايم. حالا يك ديدار مهم ديگر را در فصل پشت سر گذاشتيم زيرا در اين سال ها با فكر كردن به اين شب خاطرات شيرين زيادي نداشتيم اما حالا امشب خاطرات خوبي خواهيم داشت.

در صدر ايستاديم و به بازي هاي اينده فكر مي كنيم و مي خواهيم در هر ديدار به پيروزي برسيم. در لحظات مثبت و خوبي به سر مي بريم و بايد اين راه را ادامه دهيم و به حفظ اين شرايط فكر كنيم، بايد همچنان تشنه پيروزي بمانيم و در هر ديدار به برتري فكر كنيم. پيش به سوي اينده "

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
شكايت يووه در زمان مناسب ارائه نشد

abete.jpg
رئیس فدارسیون فوتبال ایتالیا در اخرین اظهارات خود در مورد شکایت باشگاه یوونتوس از فدارسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد رفتار ما تحت قانون خواهد بود و کسی جز این رفتار نمی کند.

او در گفتگو با رسانه های ایتالیا گفت:" رفتار فدراسيون فوتبال شفاف است و قانون نيز از آن حمايت مى كند ، ما هيچ يك از اعضاى فدراسيون را تحت فشار قرار نمى دهيم ، يوونتوس شكايت خود را 1 آپريل 2010 ارائه داد و اين در حالى است كه قانون " گذشت زمان " در 30 ژوئن 2007 براى باشگاه ها و در سال 2009 براى مديران اجرا شده بود."

"پالاتزى در ارائه گزارش تاخير نكرد اما همانطور كه گفتم شكايت يووه در زمان مناسب ارائه نشد ، ما همچنان دادگاه ناپل ، Tnas و دادگاه عالى ورزش را دنبال ميكنيم چرا كه نتيجه ى آن ها بر اساس واقعيت هاست "

ترزگه بزرگی و شرافت خود را نشان داد

trezeguetuae.jpg
برخی از بازیکنان دنیای فوتبال از شرافت و بزرگی خاصی برخوردار هستند که این موضوع سبب شده علاوه بر شاخصه های فوتبالی انها از لحاظ اخلاقی نیز متمایز از دیگران باشند.

دیوید ترزگه بهترین گلزن خارجی باشگاه یوونتوس که از ابتدای فصل به باشگاه های اماراتی پیوست مدتی است دچار مصدومیت شدیدی شده و بر همین اساس تا پایان فصل نمی تواند در دیدارهای بن یاس شرکت کند.

دیوید در یک حرکت جالب و نمادین به دلیل اینکه نمی تواند کمکی به تیم باشگاهی خود کند قراردادش را فسخ کرد تا پول اضافی از باشگاه اماراتی دریافت نکند.

مالک باشگاه بنی یاس از صداقت ترزگه تشکر کرد و گفت با اینکه مرد فرانسوی می توانست سکوت کند و حقوقش را به صورت کامل دریافت کند اما بزرگی کرد و قراردادش را کنسل کرد.

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام

اخیار:
تست پزشكى بازيكنان يوونتوس

tamrin1.jpg
امروز صبح و پس از برگزارى جلسه ى تمرينى در وينوو ، كادر پزشكى وابسته به موسسه ى "Mapei " از بازيكنان تست پزشكى گرفتند البته در اين تست فقط به توان فيزيكى بازيكنان توجه شده است.

بيش از اين و در باردونكيا نيز آقاى Rampinin و magnon با بررسى قدرت فيزيكى و عضلانى بازيكنان ، توان آن ها در تحمل شرايط و تمرينات سخت را سنجيده بودند البته اين پايان كار نيست و وب سايت رسمى يوونتوس از ادامه ى همكارى با اين موسسه خبر داد "

یوونتوس شخصیت پیدا کرده است

reja1.jpg
در استانه ی دیدار حساس دو تیم لاتزیو - یوونتوس ادی رجا سرمربی فیروزه ای پوشان اعلام کرد دیدار مقابل یوونتوس بسیار زیبا خواهد شد و این بازی با دیگر بازی ها فرق دارد.

سرمربی لاتزیو در ادامه گفت: "وقتی مردم می گفتند یوونتوس 4 - 2 - 4 بازی می کند من واقعا خنده ام گرفت زیرا حقیقت این است که سخت است شما 4 مهاجم را حمایت کنید."

"ما با تیمی رو به رو خواهیم بود که با 3 مهاجم بازیمی کند و دو هافبکی که خیلی خوب جلو می ایند و این موضوع بسیار قابل توجه است."

"تصور می کنم بازی زیبایی خواهد شد و البته یک بازی جدید زیرا من تاکنون مقابل کونته بازی نکرده ام و او توانسته به یوونتوس شخصیت دهد کاری که هیچکس در این سال ها نتوانست انجام دهد و البته از کیفیت بازیکنانی مانند لختشتاینر و ووچینیچ استفاده کند."

چه عظمتی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
در نیمکت رنج می کشم
alexbench1.jpg

الکس که برای حضور در مراسم ادیداس در شهر میلان به این شهر سفر کرده بود در کنار تعدادی از هواداران و مسولین و برخی بازیکنان حاضر در این مراسم در یک کلیپ ورزشی برای شرکت ادیداس حضور داشت و پس از اتمام برنامه سرانجام در گفت و گویی که در خصوص شرایط کنونی اش سوال کردند از ناراحتی و رنج کشیدنش در نیمکت خبر داد.

دل پیرو که همچنان برای میلان شانس خوبی قائل است که بتواند در پایان فصل اسکودتو را بالای سر ببرد در پاسخ به این سوال که از او پرسیده شد " حرکت و امدن به زمین از نیمکت سخت است گفت "

" خیر، رقابت ها برای مدت طولانی ادامه دارد و برای هر یک دقایق کمی زمان است تا بازی کنند. اما بودن در نیمکت سخت و ازاردهنده است به این دلیل که همچنان عطش و انگیزه بازی کردن دارم. من کاپیتان این تیم می مانم. "

اما در خصوص سنی که برای اتمام فوتبالش اعلام کرده " من گفتم که به بازی تا 40 سالگی می اندیشم اما نگفتم که تا چه سنی بازی خواهم کرد نه من تا 42 سالگی بازی می کنم (می خندد ). اما مطمئنا برای چند سال ادامه خواهم داد. در این خصوص در پایان ژوئن فکر می کنم زیرا دوست دارم از این لحظات لذت ببرم. من به لحظات فکر می کنم و می خواهم به حال فکر کنم نه به آینده . برادرم به اینده من فکر می کند و این مسائل مشکلات او هست، من در حال حاضر دنبال چیزی نیستم، تنها می خواهم از لحظات بودنم با یوونتوس در اینجا و تا پایان لذت ببرم و بعد ببینیم چه می شود."

اما کالچوپولی و اسکودتوی 2006 "مسئله ای که باعث خشم فدراسیون است. برای من و همه یوونتوسی ها بازی در زمین لذت بخش است و ما مانند مسولین فدراسیون می دانیم که در زمین برنده شدیم. برای من تنها تداعی کننده ان چیزی ست که در زمین ارائه کردیم و از ان اطمینان دارم. "

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
کونته، منتظر رکورد دیگری از الکس هستیم

1_DEL-PIERO__41_.jpg
الکس باید فردا برابر لاتزیو به میدان رود، این مسئله ای ست که در ان اجبار به خوبی به چشم می خورد. برای اله و بسیاری از تیفوسی های بیانکونری این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است.

همه می خواهند او با تمام رکوردهای ممکن با پیراهن بیانکونری برسد و فرداشب نیز یکی دیگر از رکوردهایی ست که می تواند برای پینتوریکیو ارزش و اهمیت زیادی داشته باشد.

فرداشب در ورزشگاه المپیکوی شهر رم، سیاه و سفیدهای شهر تورینو برابر ابی و اسمانی های رم به میدان می روند تا یکی از حساس ترین دیدارهای هفته سری A را برگزار کنند اما در کنار اهمیتی که این دیدار با توجه به امتیاز و شرایط جدول دارد مسئله دیگری نیز برای مجموعه بیانکونری مورد توجه ست و البته برای کاپیتان همیشگی اش مهم تر.

فرداشب دل پیرو در صورتی که به میدان رود هفتصدمین بازیکن حرفه ای خود را برگزار خواهد کرد. هفصدمین دیداری که 685 بازی ان با پیراهن سیاه و سفیدی انجام شد که تنها عشق و لذت او در زندگی ورزشی اش است.

داستان هفتصد دیدار رسمی و حرفه ای اله از 16 سالگی زمانی که به پادووا در سری B پیوست شروع شد. الکس در فصل 1992-1991 تنها 4 بازی را برای این تیم انجام داد و در فصل 1993-1992 تعداد دیدارهایش را با پیراهن پادووا به عدد 10 رساند و توانست یک گل نیز بزد اما در حالی که هنوز 19 سالگی خود را جشن نگرفته بود پیشنهادی از تیمی که برای او رویایی بود دریافت کرد و پس از آن امضای قرارداد با بونیپرتی که یکی از مشهورترین اسطوره های فوتبال جهان است او را به رویایش رساند.

حالا از ان سال نزدیک به 19 سال می گذرد و زندگی بیانکونری الساندرو دل پیرو با قدرت و همراه با تمام افتخارات و رکوردها ادامه دارد. او در حالی این فصل را شروع کرد که با سیستم کونته فضای زیادی برای حضور در ترکیب ندارد و با اظهارات انیلی دانست که سالی برای ادامه بیانکونری بودن نخواهد داشت بنابر این رسیدن به حداکثر رکوردها در این فصل برای زندگی بیانکونری او و تاریخ یووه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

از این رو، هم الکس و هم هواداران منتظرند تا ترکیب و نظر انتونیو کونته را در دیدار فردا شب برابر لاتزیو ببینند. طرفدارانی که منتظر حضور الساندرو در زمین خواهند بود تا همراه او جشن هفتصدمین بازی رسمی و حرفه ای کاپیتان را برگزار کنند.

دل پیرو از فصل 93 تاکنون 685 بازی با پیراهن یووه انجام داده و 284 گل به ثمر رسانده و در سری A نیز 463 بازی و 185 گل زده را به نام خود ثبت کرده است.

گفتنی ست در رقابت های اروپایی نیز 92 بازی را در کارنامه می بیند و توانسته 44 گل اروپایی نیز به ثمر برساند و در میان مهاجمین برتر جام بین قاره ای به همراه پلاتینی و لائدروپ در سه سکوی نخست گلزنان ایستاده است.

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سری آ
لاتزیو ؟ - ؟ یوونتوس
زمان :شنبه 5 آذر 1390 ساعت 23:15
مکان : ورزشگاه المپیکو
یک سفر مهم به رم برای دیدار برابر دومین تیم این شهر، لاتزیو. مصاف یوونتوس و لاتزیو قدمتی برابر 156 دیدار دارد. دیدارهایی که 75 پیروزی، 40 تساوی، 41 شکست، 267 گل زده و 184 گل خورده را به نام یووه ثبت شده می بیند. 134 بازی این دو تیم در رقابت های سری A برگزار شده و یوونتوس 68 برتری، 34 تساوی، 32 شکست، 239 گل زده و 157 گل خورده خود را در این رقابت ها به دست اورده. در ده دیدار اخیر دو تیم نیز یووه توانسته 6 پیروزی، 2 تساوی، 2 شکست، 19 گل زده و 11 گل خورده را کسب کند. فصل گذشته دیدار رفت با برتری دو بر یک و بازی برگشت نیز با پیروزی یک بر صفر یوونتوس به اتمام رسیده. پیروزی 5 بر 2 یوونتوس در فصل 2008 یکی از پرگل ترین دیدارهای دو تیم را رقم زده. لاتزیو تاکنون 67 بازی را میزبانی کرده و یوونتوس توانسته در خانه حریف 26 پیروزی ( اخرین پیروزی خارج از خانه در تاریخ 2/5/2011 با نتیجه یک بر صفر )؛ 17 تساوی ( اخرین تساوی خارج از خانه در تاریخ 18/1/2009 با نتیجه یک بر یک )؛ 24 شکست ( اخرین شکست خارج از خانه در تاریخ 6/12/2003 با نتیجه دو بر یک )؛ 90 گل زده و 87 گل خورده را در کارنامه داشته باشد. دل پیرو در کنار بونیپرتی با 11 بازی بیشترین تعداد بازی را به خود اختصاص داده اند و بته گا با 6 گل در صدر جدول گلزنان ایستاده است.

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه

مثل اینکه شبکه سه بازی رو نشون نمیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!البته کار همیشگی شون هست.:hmm:
یه چاره ای بیندیشید.

بالا