• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif
154fs232528.gif

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
یووه همیشه تیم دوم ایتالیایی من بوده! و الکس یکی از محبوبترین بازیکنان تمام عمرم.
رفتنش باور نکردنی هست! حداقل میلان اسطوره هاش رو اینجوری دور نمیندازه! مالدینی با وجود ضعف خیلی زیادش تا آخرش موند وقتی رفت که خودش خواست ، یا کاستاکورتا یا بارزی و ... من باور دارم الان الکس از آخرین فصل همه اینها بهتر هست! هنوز گلهای طلایی میزنه بازیکنی که قهرمان جهان شد اما رفت سری بی بازی کنه!
حقش خیلی خیلی بیشتر از اینهاست! نمیدونم کی تاثیر گذار هست یا کی این تصمیم رو گرفته اما به خاطر تمام اون چیزهایی که من رو عاشق فوتبال کرد میخوام بهش اعتراض کنم
این رفتار با یکی مثل دل پیرو فوتبال زدم میکنه امیدوارم آخر فصل همه چیز عوض بشه! این رفتار با همچین اسطوره ای خیلی دردناکه! رفتاری شبیه کاری که با رائول کردن
میدونم تصمیم سختی هست اما امیدوارم خودش به خودش ظلم نکنه! سر از تیمهای عربی و آسیایی و پایین جدولی در نیاره!
حتی رفتن به میلان و رئال و بارسا هم دون از شان دل پیرو هست

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام
اصلا دوست ندارم این خبرها رو توی این کلوپ بذارم فقط اومدم یه عکس بذارم و برم /به امید شنیدن خبرهای بهتر....
sad3.gif

00805475294043332134.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام
اصلا دوست ندارم این خبرها رو توی این کلوپ بذارم فقط اومدم یه عکس بذارم و برم /به امید شنیدن خبرهای بهتر....
sad3.gif

فرزاد جان من هم هر بار به سایت یووه سر می زنم و اخبار جدایی الکس رو می بینم اصلا دیگه از گذاشتن خبر پشیمون می شوم :(
ببین چه می کنن با هواداراشون الان که باید کلی خوشحال باشیم که می تونیم دو جام رو بگیریم با این خبر ها بیشتر ناراحت می شیم :(

pooya.k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
sad3.gif

00805475294043332134.jpg

طرفدار یووه ام ، عاشقشم ، دیوونشم ، ولی اگه الکس بره تا آخر عمرم یووه رو نمی بخشم و ازش دلگیرم....

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

امشب با رم بازی داریم در یووه آرنا به امید یک بازی زیبا :rolleyes:

طرفدار یووه ام ، عاشقشم ، دیوونشم ، ولی اگه الکس بره تا آخر عمرم یووه رو نمی بخشم و ازش دلگیرم....

به تاپیک یووه خوش آمدی دوست من , خوش قدم باشی میلان الان 1-0 تا دقیقه 75 عقب هستش :D

----------
دل پیرو - توتی ( شاید ) آخرین نبرد​
alex-totti1.jpg

دهه 90 بود، دل پیرو و توتی از یک امتحان جبرانی برای انصرافی های کالیج بر می گشتند، توتی از ستاره یوونتوس پرسید " چطور بود؟ " ، دل پیرو پاسخ داد " خوب نبود فرانچسکو، من برگه ام را سفید دادم" و توتی در جوابش گفت " تو هم؟ حالا می گویند از روی دست هم تقلب کرده ایم !" و این یک جوک بسیار مشهور در آن زمان بود.

اما در زندگی واقعی، می توان گفت دل پیرو و توتی در طول دوران ورزشی خود مثل آینه یکدیگر بودند. یکی اولین بازی خود را انجام می داد، دیگری هم اولین بازی خود را انجام می داد. یکی آقای گل می شد، دیگری هم آقای گل می شد. اولی از 200 گل رد می شد، و دومی هم... خودتان می دانید

به طور مثال در همین هفته 32 وقتی دل پیرو با یکی از آن ضربه آزاد های خیره کننده خود گل دوم یووه را زد، در رم دوست او هم طبق معمول با قرار گرفتن در مکان و زمان مناسب، گل دوم رم را زد. و این فقط مثالی است از تشابهاتی که فوتبال این دو بازیکن کهنه کار از همان فصلی که با هم فوتبال در سری آ را شروع کردند بهم دارد

فرانچسکو در مارچ 1993، و الکس در سپتامبر همان سال اولین بازی سری آ خود را انجام دادند. امروز دل پیرو در 509 بازی سری آ، 207 گل زده است. توتی در 497 بازی 212 گل. باز هم چندان متفاوت نیستند.

این دو جوکر، این هفته در حالی ممکن است در مقابل هم قرار بگیرند که شاید این آخرین باری که باشد دو تن از بهترین شماره 10 های تاریخ در یک زمین قرار می گیرند. رویدادی که هیچکدام نمی خواهند از دست بدهند. مطمئنا داستان بهم دوخته شده ی این تنها پرچمداران واقعی نسل فانتازیست ها، توجه عام را جلب کرده است.

تصادفا فصل پیش هم همچین وضعیتی پیش آمده بود ولی متاسفانه دل پیرو مصدوم شد، توتی بازی کرد، و یووه 2-0 برنده شد. این بار هیچکدام مصدوم نیستند. ولی اینکه دل پیرو بازی کند یا نه جای سوال دارد. یکی از معدود تفاوت های این دو، حداقل در این فصل این بوده که توتی 21 بازی در ترکیب اصلی بوده است و 5 گل زده است.

دل پیرو تنها در 3 بازی در ترکیب اصلی بوده و 2 گل زده است. اما با این حال هنوز این شباهت هایشان است که آن ها را به الگوی برای جوانان در شوق فوتبال، مهارت، تعهد و وفاداری به یک لباس فراتر از آن چه از آن ها خواسته شده بود تبدیل کرده است.

هردو برنده جام جهانی اند، هردو شماره 10 آتزوری را پوشیده اند، هر چند که الکس متواضعانه شماره 10 را به توتی داد و خود شماره 7 پوشید. هر دو قهرمان سری آ بوده اند، هر دو مدال های شخصی بی شماری برده اند. هردو بیشترین تعداد بازی و گل را برای باشگاه هایشان دارند. هر کس دیگری که بخواهد به این رکورد ها نزدیک شود، کارش مثل درست کردن پارمیجیانو است بدون پنیر و ماهی تابه: غیرممکن !

متاسفانه، برای هواداران فوتبال یک تفاوت مهم بین این دو بازیکن وجود دارد، آن هم رفتاری که باشگاه هایشان با آن ها کردند. رم به توتی یک قرارداد بلند مدت با افزایش حقوق پیشنهاد داد. ولی آن طرف یووه با بی رحمی با پرچم دار خود برخورد کرد و در مقایسه با رفتار رم، بسیار نامحترمانه. با این حال نه آمار و نه شباهت ها و نه حتی دوستی به اندازه ی یک نقطه ارزش نخواهد داشت وقتی این دو در بازی که حتما زیبا از کار درخواهد آمد رودروی هم قرار گیرند. هردو فقط یک فکر و یک هدف خواهند داشت : پیروز شدن برای پیراهن تیمشان.

image.php

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
این یووه ی منه
دوسش دارم خیلی زیاد
قهرمانی بهش میاد
میلان تا 82 1-0 باخته
=====
خیلی وقته این اسپانیایی ها الکی پر و بال گرفتن

واسه بارسایی ها :
یکم اشک واسه لیگ قهرمانان فصل بعدتون هم بذارید بابا.. لازم میشه

واسه رئالی ها :
خـــــوب شادیاتونو بکنید که فصل بعد دیگه خبری از بایرن و بارسا و این بچه بازیا نیست .. سلطان واسه هر بازیتوت یه گل گذاشته کنار .. از اونور هم دیگه دروازه بان والدس سوتی نیست ... جی جی دیواره !

آرررررره خلاصه... حواسا جمع باشه ;)

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
بله میلان با گل دقیقه 90 ابراهیموویچ بازی رو 1-1 کرد و حالا با یووه هم امتیازه.

امیدوارم یووه امشب رم رو ببره. اگه مثل بازی با لاتزیو باشن عالیه! :cool:

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام به همه ی دوستان عزیز
خب خبر مساوی میلان خوش حال کننده بود و ما میتونیم با یک بازی خوب و یه برد شیرین در برابر رم سه امتیاز فاصله بگیریم....
به امید برد با گلزنی کاپیتان....

سری آ ایتالیا
یوونتوس رم
زمان : یک شنبه 3 اردیبهشت ماه 1391 ساعت 23:15
مکان :ورزشگاه یوونتوس

دیدار حساس این هفته سری ا و مصاف بیانکونری و جالوروسی؛ که 175 دیدار این دو تیم خواهد بود. در 174 دیدار قبلی یوونتوس به 81 پیروزی، 51 تساوی، 42 شکست، 269 گل زده و 187 گل خورده دست یافته که در این میان 155 بازی در سری ا برگزار شده که 72 پیروزی، 47 تساوی، 36 شکست، 240 گل زده و 169 گل خورده یووه در این مسابقات به دست امده. در ده دیدار اخیر دو تیم، 6 پیروزی، 2 تساوی، 2 شکست، 18 گل زده و 8 گل خورده به نام بانوی پیر ثبت شده، دیدار رفت با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید اما پیروزی 4 بر یک یوونتوس در فصل 2009 یکی از پرگل ترین دیدارهای یووه و رم را رقم زده. تاکنون بیانکونری 77 بازی را میزبانی کرده که در ان توانسته به 48 پیروزی ( اخرین پیروزی خانگی در تاریخ 1/11/2008 با نتیجه دو بر صفر )؛ 21 تساوی ( اخرین تساوی خانگی در تاریخ 13/11/2010 با نتیجه یک بر یک )؛ 8 شکست ( اخرین شکست خانگی در تاریخ 23/1/2010 با نتیجه دو بر یک )؛ 146 گل زده و 56 گل خورده را به ثبت کند. در میان بازیکنان دل پیرو و فورینو با 14 بازی در صدر بیشترین تعداد بازی در این مصاف ایستاده اند و الکس با 8 گل زده صدر جدول گلزنان را به خود اختصاص داده است.

image.php

ali_gt65

Registered User
لایک‌ها
243
خدا کنه پیروز بشیم.
میلان هم که مساوی شد خوشبختانه و فرصت خوبیه تا فاصله رو زیاد کنیم

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
بابا بزارید شرو شه بعد :))))
دیقه 2 ویدال :)))))
چی بگم من :))))

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
دیقه ی 7 ویدال :))))) همانا حرفی نزنم سنگین ترم :)))))

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
امسال رم - ميلان - اينتر و همه و همه به درك واصل شدن !
يوونتونس ثابت كرد لياقت قهرماني رو داره و برترين تيم ايتاليا هست
و اين جام رو بايد تقديم كرد به بازيكن وفاداري همچون بوفون و دل پيرو

يوونتوس ، يوونتوس هست !

و اين هم پنالتي ! :دي

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
البته یووه امسال تیم خیلی خوبیه

من میلانی شخصا دوست دارم حالا که الکس داره میره یه اسکودتو بگیره

و همچنین بخاطر تنبیه میلان که بازیکنی مثل پیرلو رو براحتی از دست داد و اینکه سرانش به فکر بیفتن و دستی به سر تیم بکشن.

=========
اما اما اما
افتضاحات داوری (نمیخوام فکر کنم عمدیه اما سخته) واقعا داره ازارم میده. از اون 6 امتیاز بازی میلان و یوونتوس و نگرفتن گل ما ! و اون گل سولی مونتاری که دیده نشد و این بازی امروز که باز هم داوری فرصت گل ما رو مردود کرد و بازی مساوی شد.

این اصلا قشنگ نیست. ایکاش یووه بدون این اشتباهات قهرمان میشد که حرف و حدیثی هم نباشه. اما همین 3 تا اشتباه 10 امتیاز جابجا کرده متاسفانه :(

یه فکری باید سال اینده برای داوری کالچو بکنن.

شاید رم و اینتر به درک واصل شده باشن (البته این حرف خوبی نیست) اما سر میلان رو داورها بریدن با اشتباهاتشون)

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
هه هه نیمه اول سه تا زدیم! تبریک میگم این هم سه امتیاز!

نیمه دوم میتونن سبک تر بازی کنن چون چهارشنبه هم بازی هست.

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
البته یووه امسال تیم خیلی خوبیه

من میلانی شخصا دوست دارم حالا که الکس داره میره یه اسکودتو بگیره

و همچنین بخاطر تنبیه میلان که بازیکنی مثل پیرلو رو براحتی از دست داد و اینکه سرانش به فکر بیفتن و دستی به سر تیم بکشن.

=========
اما اما اما
افتضاحات داوری (نمیخوام فکر کنم عمدیه اما سخته) واقعا داره ازارم میده. از اون 6 امتیاز بازی میلان و یوونتوس و نگرفتن گل ما ! و اون گل سولی مونتاری که دیده نشد و این بازی امروز که باز هم داوری فرصت گل ما رو مردود کرد و بازی مساوی شد.

این اصلا قشنگ نیست. ایکاش یووه بدون این اشتباهات قهرمان میشد که حرف و حدیثی هم نباشه. اما همین 3 تا اشتباه 10 امتیاز جابجا کرده متاسفانه :(

یه فکری باید سال اینده برای داوری کالچو بکنن.

شاید رم و اینتر به درک واصل شده باشن (البته این حرف خوبی نیست) اما سر میلان رو داورها بریدن با اشتباهاتشون)

خوبه که یادی کنیم از گل متری به میلان که اون هم سالم بود.یک گل شما یک گل ما!!!این از 6 امتیاز از اون 10 امتیاز
بازی قبل از میلان برد ما هم به مساوی تبدیل شد سر اشتباه داوری که اون هم 2 امتیاز دیگه .....

بالا