• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
اما اما اما
افتضاحات داوری (نمیخوام فکر کنم عمدیه اما سخته) واقعا داره ازارم میده. از اون 6 امتیاز بازی میلان و یوونتوس و نگرفتن گل ما ! و اون گل سولی مونتاری که دیده نشد و این بازی امروز که باز هم داوری فرصت گل ما رو مردود کرد و بازی مساوی شد.

دوست عزیز اگر هم میلان یووه رو برده بود تفاوت میشد سه امتیاز نه 6 امتیاز!!!

بعد هم میلان تو بازی امروز خیلی خوش شانس بود که همون یک امتیاز رو هم گرفت
با گل دقیقه 90 ای که زدن! منکه صحنه آفساید رو ندیدم ولی اگه از رو عکسی که
تو تاپیک میلان هست میگی که به نظر من عکس چیزی رو مشخص نمیکنه چون اصلا لحظه
ضربه زدن به توپ مشخص نیست و معلوم نیست مثلا یک دهم ثانیه بعد وضع چه جوریه!
برای همین نمیشه گفت داوری!!

شما تفاوت بازی های یووه با میلان رو ببین بعد حق قهرمانی مشخص میشه.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوست عزیز اگر هم میلان یووه رو برده بود تفاوت میشد سه امتیاز نه 6 امتیاز!!!

بعد هم میلان تو بازی امروز خیلی خوش شانس بود که همون یک امتیاز رو هم گرفت
با گل دقیقه 90 ای که زدن! منکه صحنه آفساید رو ندیدم ولی اگه از رو عکسی که
تو تاپیک میلان هست میگی که به نظر من عکس چیزی رو مشخص نمیکنه چون اصلا لحظه
ضربه زدن به توپ مشخص نیست و معلوم نیست مثلا یک دهم ثانیه بعد وضع چه جوریه!
برای همین نمیشه گفت داوری!!

شما تفاوت بازی های یووه با میلان رو ببین بعد حق قهرمانی مشخص میشه.

البته درست میگید. من اشباه کردم . 1 امتیاز از یووه کم میشد و 2 امتیاز به میلان اضافه میشد.

خلاصه اگه این اشتباهات داوری نمیگم منجر به قهرمانی میلان میشد. میلان نیاز به خونه تکونی اساسی داره. اما میتونست رقابت رو سخت تر بکنه و استرس هر دو تیم رو ببره بالا.

اما فارغ از این قضیه.
اول حرفم هم گفتم بخاطر تنبیه میلان و بخاطر شخص الکس که خب خیلی دوستش دارم دوست دارم الکس با اسکودتو یووه رو ترک کنه. ایکاش خداحافظی میکرد. در اوج قهرمانی. مثل مالدینی ما نمیشد.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

تبریک می گم بازی خوبی بود و یووه نیمه دوم کلا به تیمش استراحت داد تا چهارشنبه برای بازی با چزنا کم نیاره :happy:
با این که از مساوی میلان خوشحال شدم ولی اگه میلان امتیاز نمی داد بازی ها جذاب تر دنبال می شد .
------------

رم باز هم در تورینو تحقیر شد ( یوونتوس 4 - 0 رم )
teamnew24.jpg

باور قهرمانی و تلاش برای رسیدن به آن را می توان در چهره ی تک تک ستارگان یووه خواند و شاگردان کونته در ادامه ی روند صعودی خود موفق شدند رمی ها را با چهار گل در هم بکوبندو

شاگردان کونته در دقایق ابتدایی نیمه اول همانند دیدارهای گذشته بازی را با حملات سرعتی آغاز کردند و این بار زودتر از همیشه و در حالی که بازی به دقیقه ی 5 نرسیده بود با همکاری مارکیزیو و ده چلیه به دروازه ی استکلنبرک نزدیک شدند و ارتورو ویدال ستاره ی شیلیلایی یووه موفق شد با ضربه ای دیدنی دروازه ی رمی ها را باز کند.

یوونتوسی ها حملات خود را در ادامه دنبال کردند و مردان مرکزی یووه با تسلط مثال زدنی بر توپ و میدان موفق شدند بار دیگر به محوطه ی جریمه ی رمی ها نزدیک شوند و این باز نوبت به ووچینیچ رسید تا با ارسال پاسی ایده ال برای ویدال وی را در موقعیت گلزنی قرار دهد و ارتورو به زیبایی برای دومین بار تور دروازه ی استکلنبرگ را به لرزه در اورد.

بعد از دو گل بازی روند متعادلی را به خود گرفت و یوونتوسی که مزد برتری خود را در دقایق ابتدایی گرفته بود تصمیم به کنترل بازی گرفت و در این امر هم بسیار موفق نشان داد و اجازه نداد رمی ها حتی به محوطه ی جریمه نزدیک شوند.

در حالی که 30 دقیقه زمین بازی سپری می شد مارکیزیو با حرکت دیدنی خود وارد محوطه ی جریمه ی رم شد اما دروازه بان حریف با متوقف کردن وی داور را مجبور کرد تا بعد از مدت ها یوونتوسی ها را در سری آ صاحب ضربه ی پنالتی کند و پیرلو به دستور کونته پشت توپ قرار گرفت و در دو مرحله دروازه ی رمی ها را باز کرد

سه گل برتری بهترین نتیجه ای بود که یوونتوسی ها می توانستند برای نیمه اول رقم بزنند و داور دیدار پس از یک دقیقه زمان تلف شده سوت پایان بازی در نیمه اول را به صدا در اورد و دو تیم برای شروع نیمه ای دیگر به رختکن رفتند.

قدرت و صلابت یوونتوسی ها حتی بعد از زدن سه گل نیز تمام نشد و با شروع نیمه دوم شاگردان کونته باز هم حمله را در دستور کار اصلی خود قرار دادند و رمی ها چاره ای جز دفاع کردن در مقابل حملات سرعتی صورتی پوشان نداشتند.

7 دقیقه بیشتر از زمان بازی در نیمه نگذشته بود که ووچینیچ با حرکتی دیدنی توپ را برای مارکیزیو فراهم کرد و شاهزاده ی تورینو موفق شد با ضربه ای دیدنی چهارمین گل یوونتوس را به ثمر برساند.

در ادامه کونته برای تقسیم نیروی بازیکنان خود دست به تعویض های پیاپی زد و بوریلو - الکس را به بازی فرستاد تا قدرت تهاجمی یووه انرژی جدیدی پیدا کند و جاکرینی ریز نقش نیز به جای ویدال گلزن به بازی آمد.

رمی ها که قدرت حمله بر روی دروازه ی یوونتوس را نداشتند با پاس های کوتاه سعی در این داشتند تا سرعت بازی یووه را کنترل کنند و اجازه ندهند حملات یووه باز هم دروازه ی آن ها را تهدید کند و تا حدی در این امر موفق بودند و یوونتوسی ها نیز با توجه به بازی چهارشنبه در مقابل چزه نا و به ثمر رساندن چهار گل سعی در حفظ نتیجه داشتند.

در نهایت یوونتوس موفق شد در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه ی پرگل 4 - 0 تیم رم را شکست دهد و با کسب 71 امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول سری آ حفظ کند.

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
درود

منم تبریک میگم پیروزی برابر رم و اختلاف امتیاز جدید رو

خوب بازی کردیم و نتیجه اش هم دیدیم. بیشتر هم میشد زد ولی همون کاری که کردند خوب بود و نیازی به اضافه کاری و نتیجه سنگین نیست.

خیلی مایلم بگم که پنالتی واضح بود . بحثی هم توش نیست. فقط میتونست اخراجش نکنه که کرد. نتیجه هم با این رمی که دیدیم قابل تغییر نبود همون دو هیچش هم! اینکه نظری به هر ترتیبی خیرخواهانه و یا غیر از اون بخواهد این نتایج رو نا دیده بگیره تنها مبارزه کردن با واقعگرایی درونی فرد هست. ما دو سال خوب نبودیم و حالا خوبیم. به همین سادگی / چیز پیچیده ای نیست. 7 تا بازی داشتیم که توش 6 تا مساوی کسب کردیم و توی همه اون بازیها پنالتیهامون گرفته نشد و ضرر کردیم. این که چیز خیلی بزرگی هم نبود که بعضی دوستان دوست دارند بزرگش کنند!

ضمن اینکه روال تاپیک هم لطفا حفظ بشه و منحرف نشود.

بازم تبریک به برو بچ یووه ای.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
تبریک تبریک !!!

ایول ایول این هفته که پرسولیس و بارسلون خیای بد نتیجه گرفتن یووه باعث شد اونها رو فراموش کنم.

عشق است یوونتوس، عشق است ، عشق است ، عشق است در یوونتوس پر کشیدن :دی

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
خیلی تبریک برد بسیار خوبی بود
دیگه یه جورایی تبریک واسه قهرمانی!!!
پنالتی هم که صد در صد بود اما شاید کارت سختگیرانه بود
این ویدال هم بچه خوبیه!!!

kandishmk

Registered User
لایک‌ها
159
عجب هفته خوبی بود. برد و تقریبا قطعی شدن قهرمانی رئال و الان دوباره برد و نزدیکتر شدن به قهرمانی واسه یوو..

ولی یه چیزی بگم الان من دارم هر هفته این فوتبال ها رو بدون دردسر و با کیفیت اچ دی میبینم که لذت بسیاری داره اما واسه من فوتبال اون حس و هیجان قبلی رو نداره دلم خیلی تنگ شده واسه رئال و مخصوصا یوونتوس قدیم. دیشب تصاویر توتی و دل پیرو رو رو نیمکت نشون میداد و نمیشد که فکر نکرد به روزای اوجشون...

Last edited:

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
من هم به نوبه ی خود تبریک عرض نموده و از خود شادی _صورتی رنگ!_ بروز می دهم ! hurrasb.gif

حالا همه با هم ! fans.gif

ولی می گم این دروازه بان دوم رم ، عجب رفلکس های زیبایی داشت ! کاش دروازه بان های اول تیم های ما ، نصف اندازه ی ایشون رفلکس می داشتن ! چی میشد!

پ.ن:erster8.gif

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
دوستان چندتا بازی دیگه داریم و با کیا؟

میلان چطور؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
18 گل‌خورده در 33 بازی
بوفون عملکرد خط دفاع یووه را ستود
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت یوونتوس، بیانکونری در زمین خودی با ارائه نمایشی فوق‌‌العاده توانست رم را شکست دهد.

جیان‌لوئیجی بوفون در خصوص این دیدار گفت: این برای من بسیار دلپذیر است که هنوز شکست ناپذیر باقی مانده‌ایم. پیروزی در هر بازی نشان از قدرت ما دارد و ثابت می‌کند بازیکنان یووه به تمام توانایی‌های خود اعتقاد داشته و به دنبال قهرمانی هستند.

وی در ادامه گفت: من در 7 دیدار گذشته تنها یک گل دریافت کرده‌ام و در مجموع 31 دیدار یووه 15 بار دروازه‌ام باز شده است. پیش از این هرگز تجربه این چنینی نداشته‌ام، حتی زمانی که تیمی بسیار قدرتمندتر از این تیم داشتیم. به نظر من دفاع یوونتوس یکی از ارکان توفیق ما در این فصل بوده است.

Hamid_J

Registered User
لایک‌ها
716
سلام دوستان

بازی های باقی مانده یووه

مشاهده پیوست 137287

بازی های باقی مانده میلان

مشاهده پیوست 137288

ما با 5 تا تایم آخر جدولی بازی داریم!!

میلان هم بازی با اینتر براش مشکل هست

به نظرم جشن قهرمانی رو باید گرفت !! مگر این که اتفاق خاصی بیفته!! که امیدوارم نیفته

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
جواد جان خیلی ممنون برای عکسها و بازیها

توی لیست بازیهای میلان بازی با جنوا میتونه براشون سخت باشه چرا که برای بقا میجنگه و دربی میلان که البته دیگه برای اینتر تا اون موقع شاید انگیزه جدولی نداشته باشه و سهمیه اروپایی مشخص شده باشه.

اما برای ما بازی چزنا سخت نمیتونه باشه چرا که باید دیگه هر 5 بازیش رو ببره و بقیه هم ببازند تا این بمونه! که با توجه به بازیهای سختی که داره محال هست. بازی با نوارا هم همینطور میشه ، چون این بازیش رو ببازه شرایط مثل چزنا میشه برای هفته بعد.

اما سه تا بازی دیگه همش سخت خواهد بود چرا که هر سه برای بقا خواهند جنگید. در واقع دو تیم سقوط کننده تقریبا مشخص هستند و بعد هفت هشت تا تیم هستند که احتمال سقوط دارند بعنوان تیم سوم و ما با سه تاشون بازی داریم . خوشبختانه دو تا از اون سه بازی تو خونه ماست.
شرایط بد نیست ولی باید حواسمون باشه که ما به تیمهای کوچیکتر امتیازات زیادی دادیم تو دور رفت.

امیدوارم تیم همینطور جنگنده ادامه بده تا روز آخر.

فینال حذفی رو هم داریم که مهم هست برای بدست آوردن دو جام یا بقول جواد سه جام :دی

FERI KHAN

Registered User
لایک‌ها
3,164
سلام دوستان

منم این برد شیرین و پر گل رو تبریک میگم.
a%20%282%29.gif

تیم نیمه ی اول عالی بازی کرد و سریع دو تا گل زد.این روزها هر چی ویدال داره خوب بازی میکنه از اون طرف ووچینیچ داره بد بازی میکنه.این تصویر بردار هم یکسره آلکس و توتی رو نشون میداد و تصویر حاکی از برتری یکی بر دیگری بود....:دی
به نظر من قهرمانی باید به ما برسه.واقعا به جز اون چند تا مساوی پشت سر هم هوشمندانه بازی کردن و کونته هم کم کم داره به اون ترکیب اصلی خودش نزدیک میشه.بازم میگم.من دلیل بازی کردن بوریلو رو نمیدونم در حالی که ماتری روی نیمکت آماده هستش...؟!!!

به هر حال بازم تبریک
53707745149231799813.png

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
این هم چند خبر از باشگاه بعد از برد رم :)
وقتشه بریم سراغ چزنا :rolleyes:
------------------

شماره ده را من برمی دارم!
buffon11.jpg

بهترین سنگربان جهان، کسی که در غیاب الساندرو بازوبند کاپیتانی را به بازو می بندد و از انتهایی زمین هم تیمی هایش را برای بهترین حمله اماده می کند. جیجی بوفون که این روزها با نمایش خوب تیم و مدافع شان کمتر دروازه اش تهدید می شود در مصاحبه بعد از اتمام بازی برابر رم تاکید کرد که این یووه تنها او را به خاطرات گذشته های بزرگ اش می برد.

گفتنی ست زمانی که تیم وارد زمین شد و سرود یووه در ورزشگاه به صدا در امد النا سردووا، همسر جیجی بوفون که در جایگاه ویژه نشسته بود همراه حاضرین در ورزشگاه این سرود را می خواند که شدیدا مورد توجه دوربین های تلویزیونی قرار گرفت.

ایا امشب تو تیم را نجات دادی یا نه ؟
شاید یک بار اما تمرین و گرم کردن بسیار خوبی داشتم.

ایا این پیروزی پس از تساوی میلان برابر بولونیا مهم بود؟
در 33 هفته فکر می کنم که پیروزی خیلی مهم است اما مطمئنا اینجا ما برای پیروزی به میدان می رویم، در هر بازی و در هر میدان.

چقدر دیدن بازی یووه زیباست، اینکه این طور بازی می کنید و بی شکست می مانید؟
بله، ما بی شکست هستیم. در دو بازی می توانستیم شکست بخوریم اما تا پایان مبارزه کردیم و در نهایت همچنان بی شکست هستیم. ما با قدرت و کیفیت بالایی بازی می کنیم و این روحیه در کالبد تیم دمیده شده و ما به نتایج بزرگ می نگریم.

گفته بودید که انتخاب بهترین این فصل در میان بازیکنان یووه سخت است. پیرلو و یا ویدال، که در این شب هم گل زدند، ایا ویدال رشد کرده؟
بله. من یک سنگربان هستم و شانس اینکه همه چیز را ببینم دارم. به خط هافبک مان توجه زیادی دارم و البته کیفیت بسیار بالای این بخش. ویدال می تواند همچنان دریووه بزرگ بازی کند، این را از قبل هم فکر می کردم برای اینکه او را می دیدم و می دانستم که شجاعت ان را دارد. حتی زمانی که گل نمی زند او به دنبال گلزنی تیم است، او یکی از اعضای تیم است.

انتظار این طور بازی ای داشتی؟
تقریبا منتظر این بازی بودم. حس می کردم که رم به دنبال بازی ست و فلسفه خاص خود را دارد اما ما به دنبال راهی برای توقف زودهنگام انان بودیم که بعد از 25 دقیقه به ان رسیدیم.

در هفت بازی تنها یک گل دریافت کردید، دفاع خوبی دارید؟
بله. باید بگویم که تیم ما امسال خوب گل می زند و کم گل می خورد. من در این بازی به گذشته رفتم. زمانی که هر یکشنبه برای پیروزی به میدان می رویم و اینده را می ساختیم. در 31 بازی که انجام دادم 15 گل خوردم که واقعا کم هستند و در این چند بازی اخر هم تنها یک ضربه که از لاتزیو بود دریافت کردم.

کسل نیستی؟
خیر. همه چیز خوب است. به تکرار گذشته فکر می کنیم و برای اینکه تکرار گذشته زیباست.

کمی این یووه به هلند سال 74 شبیه است.
اگر سال اینده اله را نداشته باشیم من شماره 10 را میگیرم. یک که هست تنها کافی ست یک عدد صفر را به ان اضافه کنید ( می خندد )

هنوز پنج بازی مانده اما ادامه می دهیم
vidalnew3.jpg

زننده دو گل ارزشمند و بسیار زیبا برابر جالوروسی، مهره ای که نه تنها به خوبی گل می زند بلکه بسیار عالی بازی می کند. ارتورو ویدال که با گل های زودهنگام خود مقدمه شکست پرگل جالوروسی را اغاز کرد در مصاحبه پس از بازی حاضر شد.

گفته می شد که بازی سختی ست، اما دو گل تو توانست این بازی را اسان کند.
بله واقعا. به هر حال بازی سختی بود. همیشه بازی با رم سخت است و ما باید امروز بازی خوب خود را ادامه می دادیم و البته باید ادامه هم بدهیم. برای شرایط خودم خیلی خوشحالم .

زمانی که توپ ها از رقبا می دزدی می توانی یک فرصت خطرناک را ایجاد کنی، در گل دوم نیز بسیار عالی ظاهر شدی.
من با قلبم بازی می کنم و با قلبم به این تیم هدیه می کنم. به دنبال بازی با توپ هستم و این یکی از برنامه های ماست. برای همه تیم و برای تیم بازی می کنم.

حالا امروز اسکودتو را حس کردید؟
خیر. هنوز 5 بازی مانده و ما بسیار خوشحالیم که چنین فصلی را داریم. هدف ما همیشه ادامه این راه است و تا پایان راه ادامه می دهیم و در پایان می بینیم که می شود قهرمانی را از ان خود کنیم.

از پیروزی سیر نشده ایم
barzaglinew1.jpg

مدافعی مستحکم و اماده که این بار هم همراه سایر هم پستی های خود نگذاشت تا لحظه دروازه بوفون به خطر بیافتد. اندره ا بارتزالی در خصوص پیروزی بزرگ شب گذشته تیم شان می گوید " می خواستیم نتیجه ای مثل بازی برابر لاتزیو رقم زنیم. "

" این بار دقیقه 30 بازی را تمام کردیم، همه چیز به سودمان تمام شده بود و ما بسیار عالی کار کردیم. من یک یووه بسیار بسیار بزرگ را دیدم که کیفیت بالایی در نمایشش داشت. این بار تا دقیقه 30 چنان بازی کردیم که همه فهمیدن چه می شود.

یوونتوس گل های بسیار کمی دریافت کرده و این شایستگی و نظم دفاعی کلی تیم را نشان می دهد. همه دفاع می کنیم و همه حمله می کنیم. بوفون هم که مانند همیشه بزرگ ظاهر می شود. از یک ماه پیش هدف مان را در نزدیکی خودمان می بینیم، انگیزه بزرگی داریم. "

از بارتزالی می پرسند ایا چشم تان سیر شده و او می گوید " چه سیر شدنی! ما پیروزی می خواهیم . "

به رویاهای مان فکر می کنیم
contenew4.jpg

چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه 1391 ساعت 20:30
29.jpg

image.php

بالا