• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
"من خوشحالم که شما برای من و با من خندیدید، تشویق کردید، گریه کردید و ترانه خواندید وفریاد کشیدید. هیچ رنگی برای من درخشان تر از سفید و مشکی نخواهد بود. شما باعث شدید تا رویای من محقق شود. بیش از هر چیز دیگری امروز می خواهم از شما تشکر کنم. "

- پیغام دل پیرو برای هواداران یونونتوس

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
جی جی واقعا دروازه بان خوبیه. من واقعا دوستش دارم. یادمه بهش میگفتن رونالدوی دروازه بان ها.

فیکس تیم ملی ایتالیا هم هست دیگه ؟

راستی خوشحالم که قرارداد کونته رو باشگاهتون تمدید کرد. هر چند قهرمانی اروپا برای یووه تازه نیرو گرفته کار اسونی نیست. بخصوص با حضور غولهایی مثل بارسا ، رئال ، یونایتد ، چلسی و میلان. اما امیدوارم فصل بعد یووه توی اروپا هم درخشش خوبی داشته باشه.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام دوستان

بگم خدا چه کارشون کنه با این کاراشون که تاپیک یووه رو خاک گرفته , من کم کم دارم باهاش کنار می یام مجبورم که کنار بیام :( امیدوارم کاپیتان هم خیلی زود دوباره برگرده پیشمون :happy:

سلام

جواد داداش دیشب من خبرش رو توی فوتبال ایتالیا دیدم . ولی عین خودت اصلا انرژی اینرو تو خودم ندیدم که بیام و خبر مهم رو بذارم. اصلا دست و دلم به یووه نمیره. خیلی عذابه بخدا. این حق نیست

اینم جملات تعیین کننده امروز از الکس که کنفرانس امروز بوده

متن انگلیسی خبرگذاری رسمی ایتالیا:

Alessandro Del Piero says he has still not decided where he will be playing his football next season after leaving Juventus.

The club legend will quit the Turin giants this summer after the club opted against renewing his contract that will expire in June.

“I’ve not chosen any path yet, but I’m looking for the best solution for myself and my family,” he said at a Press conference to launch a new brand of sunglasses.

“I’m looking for something stimulating. The choice of League is not important.”

Del Piero has been paired with sides in England and America. “Obviously my future will not be in Italy with another club, that is something that is not in my plans. I’ll certainly move abroad.”

The 37-year-old joined the Turin giants in the summer of 1993 from Padova, before going on to break club record after club record, as well as winning every major trophy in Italy and Europe. He ended his stint this season with a Scudetto.

“I’m living amongst the clouds right now,” he continued. “I still don’t realise what has happened, but I know that I have always given my all in everything which I have done.

“Winning the Scudetto was the greatest sensation for me and you all know how much I like to win. I’ll remember this difficult season with great joy because it was tremendously beautiful.”

Del Piero waved farewell to his faithful fans at the Juventus Stadium on the last day of the campaign when he scored in the 3-1 win over Atalanta.

“I’ll never forget when I said goodbye to Turin, it sent shivers through me,” he explained. “I’ll never stop thanking those that allowed me to develop such a relationship with the supporters. I’ll still follow Juventus very closely.”

In Del Piero’s honour, the Turin giants are ready to retire his No 10 shirt in a move similar to that of Milan who don’t use the No 6 or No 3 out of respect to Franco Baresi and Paolo Maldini.

“I’ll say again that the opportunity to dream of wearing the No 10 shirt at Juventus should not be taken away from anybody,” the 2006 World Cup winner added.

“That jersey gave me so much and I hope that whoever gets to wear it next has an even better career than myself.”​

از نکات کلیدیش اینکه گفته میخوام بازی کنم ولی نمیدونم کجا و تصمیم نگرفتیم / فقط میدونم داخل ایتالیا نه و حتما لیگ خارجی
گفته پیرهن ده نباید بازنشسته بشه و من چنین انتظاری ندارم . امیدوارم که کسانی دیگر این پیرهن رو بدست بیارند و حتی بهتر از من باشند.
بدبختانه رفتن قطعی هست.

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
امروز داشتم سایت گل رو میدیدم.به مقاله ای برخورد کردم که در مورد الکس کبیر بود ؛ وقتی ایم مقاله رو خوندم واقعا ناراحت شدم از بی رحمی هایی که در مورد الکس شد :

سخنان بزرگان فوتبال در مورد الکس کبیر :
-----------------------
در زمانی که اوج فوتبال زیدان بود ( حدود سال 2004 تا 6 ) مارادونا در مورد الکس چنین میگه :

" او بازی کردن را دوست دارد و متعصب بازی می­کند تا جاییکه روح او در بازی متبلور می­شود. اگر قرار باشد بین دل پیرو و زیدان کسی را انتخاب کنم ، او کسی جز دل پیرو نیست."

دیگو مارادونا
----------------------

در سال 2008 یووه با رئال در برنابئو دیدار کرد که اون بازی با هر دو گل الکس 2-0 تموم شد که بعد بازی ایکر کاسیاس گفت :

" الکس هم­چنان نیز توانایی غافل­گیری هر خط دفاعی را خواهد داشت."

------------------------

لیونل مسی ، اسطوره جوان بارسا در رابطه با دل پیرو این چنین می­گوید : " او بازیکن بزرگ و قابل احترامی است که حق بسیاری بر گردن فوتبال دنیا و به خصوص فوتبال ایتالیا و بطور ویژه فوتبال تورین دارد. او یک اسطوره­ی تحسین برانگیز است ، که فوتبال را در عین پاکی زیبا ارائه می­دهد."
------------------------

حال با این توصیفات به متن زیر توجه کنید:

هنگامی که یووه به سری ب سقوط کرد و دو اسکودتوی آخر آنها پس گرفته شد و به اینتر تقدیم شد؛ دل پیرو به عنوان کاپیتان اعلام کرد که در یووه می‌ماند و بطور تلویحی از سایر بازیکنان نیز خواست در کنار یووه باقی بمانند و گفت : «خانوادهٔ آنیلی و هواداران لایق این فداکاری هستند». این در حالی بود که بازیکنان بزرگی نظیر زلاتان ابراهیموویچ، فابیو کاناوارو و لیلیان تورام یووه را ترک کردند. در این زمان بود که تعصب او سبب شد تا او به الکس کبیر تبدیل شود و در دل تاریخ فوتبال ایتالیا و یوونتوس آرام گیرد و جاودانه گردد.

الکس در این گفتگو گفته خانواده انیلی لایق فداکاری هستند؛ حالا انیلی به راحتی الکس رو گذاشت کنار و زحماتی که برای این تیم را کشید رو نادیده گرفت ( ای گربه صفت! )
به نظرم الکس سال بعد یا حداکثر 2 سال بعد خداحافظی میکرد باید به پاس زحماتی که کشیده بود اونو نگه میداشتن.هنوز هم زهراگینه.یادم نمیره گلی که به لازیو زد و یووه رو در مسیر قهرمانی این فصل قرار داد

متن کامل این گزارش در لینک زیر : (خواندنش حتما توصیه میشه چون گزارش کامل و جذابی هستش )

گزارش روز:خداحافظی بینکونری با دل پیرو،پسر طلایی و محبوب ترین بازیکن تاریخ تورین - Goal.com

mahdi-xbox

Registered User
لایک‌ها
531
سلام
من ازاون موقعي كه با فوتبال آشنا شدم طرفدار يووه بودم...:)
واقعا خوشحال شدم بعد چند سال دوباره سرور ليگ ايتاليا شديم...
مراسم قهرماني رو هم ميخاستم ببينم كه متاسفانه بدليل همزماني با بازي من سيتي كه بقيه داشتن نگا ميكردن زهر مارم شد!!
فقط يخورده سر بازي با ناپولي تو فينال يكم دلخور شدم از كونته!!
ولي دركل عملكردش خوب بوده و تمديد قراردادش قابل دفاع هست...
اميدوارم برا فصل بعد تيمي بسته بشه كه بتونيم CL رو ببريم...
اين كار غير ممكن نيست
اگه يووه تو فصل نقل و انتقالات چند تا بازيكن تاپ رو جذب كنه با مربيگري كونته قهرماني CL دور از ذهن نيست...
اميدوارم قهرماني ليگ پيش مقدمه اي براي اين كار باشه!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
نام هاي زيادي براي خط حمله يوونتوس در فصل بعد ديده مي شود . فان پرسي يکي از گزينه هاي اصلي سران يوونتوس است که گفته ميشود ديروز در تورين ديده شده است.

گاتزادلو اسپرت در اين باره نوشت : سران باشگاه يوونتوس با فان پرسي و مدير برنامه هايش ملاقاتي داشته اند ، سران يووه پيشنهاد دستمزد 6 ميليون يورو در سال رو به او ارائه کرده اند . اما اين در حالي است که منچستر سيتي حاضر است بابت او 8 ميليون يورو نيز هزينه کند .

اما خبر عجيب تر اين است که يوونتوس در ازاي 6 ميليون يورو ، پوشيدن پيراهن شماره 10 يوونتوس را هم به فان پرسي پيشنهاد کرده ، پيراهني که نزد طرفداران بيانکونري ارزش فوق العاده بالايي دارد .

کوريره دلو اسپرت روزنامه ايتاليايي امروز صبح نوشت ، فان پرسي ديروز از استاديوم يوونتوس آره نا و مرکز تمريني يوونتوس نيز بازديد کرده است .

اکنون بايد منتظر ماند و ديد آيا کاپيتان هلندي آرسنال ، بيانکونري خواهد شد يا نه ؟
پيشنهاد جالب توجه يوونتوس به فان پرسي | ورزش 3

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

سلام
من ازاون موقعي كه با فوتبال آشنا شدم طرفدار يووه بودم...:)
واقعا خوشحال شدم بعد چند سال دوباره سرور ليگ ايتاليا شديم...
مراسم قهرماني رو هم ميخاستم ببينم كه متاسفانه بدليل همزماني با بازي من سيتي كه بقيه داشتن نگا ميكردن زهر مارم شد!!
فقط يخورده سر بازي با ناپولي تو فينال يكم دلخور شدم از كونته!!
ولي دركل عملكردش خوب بوده و تمديد قراردادش قابل دفاع هست...
اميدوارم برا فصل بعد تيمي بسته بشه كه بتونيم CL رو ببريم...
اين كار غير ممكن نيست
اگه يووه تو فصل نقل و انتقالات چند تا بازيكن تاپ رو جذب كنه با مربيگري كونته قهرماني CL دور از ذهن نيست...
اميدوارم قهرماني ليگ پيش مقدمه اي براي اين كار باشه!

مهدی جان خوش آمدی به تاپیک خودت , من هم امیدوارم یووه امسال داخل جام باشگاههای حداقل تا نیمه نهایی پیش بره :)

واقعا می تونه برامون بازیکن خوب و تاثیر گذاری باشه , امسال یکی مثل فن پرسی رو یووه کم داشت و اکثرا توپ ها رو بقیه گل نمی کردن :D

به نظر من اگر به هدفمون در نقل و انتقالات که گرفتن سه بازیکن بزرگ از جمله فن پرسی هست برسیم سال دیگه تیمی نمی تونه جلوی یووه مقاومت کنه ( اگه واقعا فن پرسی به یووه بیاد من به ماروتا که سال پیش کلی بد و بیراه بهش گفتم ایمان می آورم :دی )

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
رسمی : تمدید قراداد مارتین کاسرس
caceres4.jpg

بر اساس اعلام رسمی باشگاه یوونتوس قرارداد مارتین کاسرس مدافع اروگوئه ای این تیم تا سال 2016 تمدید شد و این بازیکن می تواند فصل آینده در خدمت یووه باشد.

کاسرس در نیم فصل به صورت قرضی راهی یووه شد و بانوی پیر با استفاده از حق خرید موفق شد قرارداد بازیکن 25 ساله ی خود را تمدید کند.

گفتنی است کاسرس در سال 2009 هم به صورت قرضی راهی یووه شد اما در پایان قراردادش به سویا بازگشت و باشگاه اسپانیایی این بازیکن را از بارسا خریداری کرد.

کاسرس در فصل گذشته در 14 دیدار با پیراهن یوونتوس به میدان رفت و موفق به زدن 3 گل شد.

image.php

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
نشان مخصوص حاکم بزرگ ؛ الکس دلپیرو : ADP

adp.gif

آخر ما نفهمیدیم اینو واقعا خود بوفون طراحی کرده بود یا داده براش طراحی کردن :دی / این همون لوگویی هست که روی پیرهن یووه بود تو فینال به افتخار الکس.

جالبه که الکس اونقدر از ش خوشش اومده که همه جا ازش استفاده کرده و یه کلاه و توپ هم با این لوگو برای فروش گذاشته
Untitledsss.jpg

جوینکو ظاهرا جدی تر شده. جالبه که روبین کازان بهش پیشنهاد 20 میلیون یورویی داده ! / بهرحال این پیشنهاد رو رد کرده. / ظاهرا گمانه زنی هایی هست که یووه مایله این بازیکن رو باز به خدمت بگیره ولی نه برای خودش!!! شاید به صورت قرضی به باشگاهی از اسپانیا فرستاده بشه که اسم برده نشده. / ظاهرا خیلی منتظر پیشنهادی از جانب یووه هست دقیقا برعکس اون چیزی که قبلا گفته بود .

بازیکن واقعا خوبیه ولی اول به نظرم یوونتوس تو تربیتش کوتاهی کرده!

Kwadwo Asamoah هافبک ادینزه هست که یووه میخواد بگیرش/ 23 سالشه و تیم ملی غنا. گفته شده که یووه میخواد Paul Pogba هافبک نوزده ساله منچستر رو بگیره به صورت آزاد و در ازای بخشی از مبلغ آساموآ به صورت قرضی بده به ادینزه.

مالاگا هم به الکس پیشنهاد داده

پ.ن: جواد جان خرید فن و ... همش از همون سنگهای بزرگ هست به نظرم.

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
Untitledz.jpg

همه انتظار داشتند دل پیرو در کنفرانس خبری روز جمعه ی خود تیم فصل آینده ی خود را مشخص کند اما کاپیتان یووه باز هم صحبتی در این زمینه نکرد و همه چیز را به آینده موکول کرد.

با توجه به اینکه هنوز تصویر درستی در آینده ی الکس مشخص نیست اما به طور یقین وی در ایتالیا بازی نخواهد کرد و تیم بعدی وی از کشورهای امریکا و اروپا خواهد بود.

در لیگ انگلیس باشگاه های تاتنهام - ارسنال و کوئیک پارک رنجزر خواهان به خدمت گیری الکس می باشند که در این میان علاقه مندی مدیران رنجرز جدی تر به نظر می رسد.

در کشور آمریکا و لیگ ام ال اس هم تیم های زیادی خواهان جذب دل پیرو می باشند و اخرین تیمی که برای جذب الکس ابراز علاقه کرده باشگاه رد بولز می باشد.

در کشور اسپانیا تیم مالاگا که از پشتوانه ی مالی فوق العاده ای برخوردار می باشد و فصل آینده هم در دور مقدماتی لیگ قهرمانان حضور خواهد داشت برای به خدمت گیری الکس ابراز تمایل کرده است.

///
من به شخصه خیلی دوست دارم که الکس حالا که میخواد بازی کنه به لیگ امریکا بره. به نظر خودم توانش رو داره که تو هر تیم بزرگی توی اروپا بازی کنه و این قضیه رو چرا یووه قبول نداشت نمیفهمم جز اینکه لجبازی کردند باهاش و بس. شاید اگر الکس از پارسال نمیگفت که میخواد تا 40 سالگی بازی کنه این جبهه علیه اش ایجاد نمیشد و اوج نمیگرفت
ولی بهر حال حالا که میخواد بره شخصا ترجیح میدم بره به امریکا. نمیدونم چرا ولی دوست ندارم هیچ تیمی تو اروپا ازش بهرمند بشه و آسیا هم که خودش قبول نمیکنه هر چند همیشه از ژاپن تعریف میکرده ولی بعید میدونم. امریکا جایی که بهش علاقه زیادی هم داره . نظر شما چیه؟ یعنی ترجیح میدید کجا بره بازی کنه؟

//////

خبری هم از کونته اعلام شده که مورد بازجویی قرار گرفته که توضیح بدم کسانی که به این جریان متهم شدند رو بازداشت کردند ولی از کونته فقط سوالاتی کردند. اونم به خاطر این بوده که کاپتان سیه نا تو دو سال گذشته مورد اتهام قرار گرفته و اون موقع کونته مربی اونها بوده. اون کاپتان متهم شده که ظاهرا به عمد تیمش رو به تساوی سوق داده در یک بازی و برای همین از کونته هم سوالاتی شده. اینو فقط برای توضیح اضافی گفتم :دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

من به شخصه خیلی دوست دارم که الکس حالا که میخواد بازی کنه به لیگ امریکا بره. به نظر خودم توانش رو داره که تو هر تیم بزرگی توی اروپا بازی کنه و این قضیه رو چرا یووه قبول نداشت نمیفهمم جز اینکه لجبازی کردند باهاش و بس. شاید اگر الکس از پارسال نمیگفت که میخواد تا 40 سالگی بازی کنه این جبهه علیه اش ایجاد نمیشد و اوج نمیگرفت
ولی بهر حال حالا که میخواد بره شخصا ترجیح میدم بره به امریکا. نمیدونم چرا ولی دوست ندارم هیچ تیمی تو اروپا ازش بهرمند بشه و آسیا هم که خودش قبول نمیکنه هر چند همیشه از ژاپن تعریف میکرده ولی بعید میدونم. امریکا جایی که بهش علاقه زیادی هم داره . نظر شما چیه؟ یعنی ترجیح میدید کجا بره بازی کنه؟

جواد جان سوال خوبی بود ولی با جوابی که دادی موافق نیستم :دی

من دوست دارم داخل یک تیم اینگلیسی بازی کنه و توی فانتزی بگیرمش برای تیمم :D

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
می بینم که خودتون رو زدید به اون راه و انگار نه انگار که کونته داره متهم میشه به شرط بندی های غیر قانونی! :دی چند هفته پیش هم که بوفون و یکی دو بازیکن دیگه متهم شده بودن! :دی
قابل توجه دوستان جواد ما! :دی الان باز میگن توطئه ی اینتر هست!!

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
می بینم که خودتون رو زدید به اون راه و انگار نه انگار که کونته داره متهم میشه به شرط بندی های غیر قانونی! :دی چند هفته پیش هم که بوفون و یکی دو بازیکن دیگه متهم شده بودن! :دی
قابل توجه دوستان جواد ما! :دی الان باز میگن توطئه ی اینتر هست!!

برو اطلاعاتت رو کامل کن بعد بیا شایعه پراکنی کن امیر جان :دی

اتفاقا اون توضیح رو زودتر برای همین دادم که تو و حسام نیایید اینجا آژانکشی کنید .
چرا دم خونتون بازی نمیکنی ؟ :دی

شنیدم با تمام قدرت دارید این فن پرسی رو به ما میندازید! :lol::lol:

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
برو اطلاعاتت رو کامل کن بعد بیا شایعه پراکنی کن امیر جان :دی

اتفاقا اون توضیح رو زودتر برای همین دادم که تو و حسام نیایید اینجا آژانکشی کنید .
چرا دم خونتون بازی نمیکنی ؟ :دی

شنیدم با تمام قدرت دارید این فن پرسی رو به ما میندازید! :lol::lol:

نه آقا.چی چی؟ما این بشر رو نخوایم باید کی رو ببینیم؟:lol:
ایگواین و میگیریم

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
اصن شما سمبل فوتبال پاک! :دی
اون چند تا جام هم که گرفتن ازتون اشتباه کردن آقا! توطئه ی همون موراتی خبیث بوده! :دی

• Like
Reactions: JVD

JVD

همکار بازنشسته
لایک‌ها
6,500
سلام

در مورد دلپیرو :
FC Sion سوئس به پیشنهاد دهنده ها اضافه شده. تیم بی خودی هست :دی / این مهم نیست حالا
در همین ارتباط با برادر الکس صحبت شده و گفته هنوز مشخص نیست ولی مهترین مقصد ها لس انجلس و انگلستان هستند

استیگاریبیا
پیشنهاد 5 میلیونی برای تمدید به باشگاه ارائه شده از سوی وکیلش . من فکر میکنم اصلا این قیمت نمی ارزه!
باشگاه گفته او رو حفظ میکنیم ولی هنوز قرارداد نشده.
وکیلش هم از عملکردش دفاع کرده .
در حالی که تو 18 بازی یک گل زده.

مذاکرات با وکیل په په برای تمدید قرارداد آغاز شده

و آخریش اینکه یوونتوس شروع به مذاکره با سوارز خواهد کرد. در همین ارتباط کاسرس بهش مشاوره هم داده و گفته میشه ستاره مورد نظر یووه برای خط حمله نه ژکو هست و نه هیگواین بلکه سوارزه
من خب شخصا باید بگم که از اولین باری که این بشر رو توی اژاکس دیدم با 21-22 سال سن ازش خیلی خوشم اومد . بعدش رسید به جام جهانی و دیگه کاملا فوتبالش رو علامند شدم. مهره فوقالعاده ای هست و امیدوارم این مثل سایر اسمهای بزرگ نباشه. واقعیت اینه که الان دو ساله منتظرم یووه اینو بگیره . امیدوارم که بشه.

ضمنا صحبت کاوانی هم هست ولی مدیر ناپولی اخلاق خاصی و عجیبی داره که دقیقا لجبازی میکنه و من فکر نمیکنم این انتقال شکل بگیره. کلا با تیمهای بزرگ مشکل دارند ایشون.

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
دقایقی پیش دادستان فدراسیون فوتبال ایتالیا حکم متهمان پرونده کالچیو کومزه را اعلام کرد که در این میان نامی از بوفون و کونته دیده نمیشود .

حکم تیم ها بدین شرح است :

نوارا : کسر ۶ امتیاز – محروم از حضور در کوپا ایتالیا – ۵۰۰۰۰ یورو جریمه

آلبینولفه : کسر ۲۷ امتیاز – ۹۰۰۰۰۰ یورو جریمه

سمپدوریا : ۵۰۰۰۰۰ یورو جریمه

سیه نا : ۵۰۰۰۰۰ یورو جریمه

پسکارا : کسر دو امتیاز در شروع سری آ

مونزا : کسر ۷۶ امتیاز – محروم از کوپا ایتالیا

رجینا : کسر ۶ امتیاز

پیاچنزا : کسر ۱۹ امتیاز – ۷۰۰۰۰ یورو جریمه .

کاروبیو بازیکن سیه نا هم که کونته را متهم کرده بود بیست ماه از فوتبال محروم شد

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بر اساس گزارش هاي رسانه هاي ايتاليايي الساندرو دل پيرو به زودي قرار داد جديد خود را با تيم مونترال ايمپکت در MLS امضا خواهد کرد .

دل پيرو با قرارادادي آزاد به اين تيم کانادايي ميپيوندد و به 19 سال حضور خود در يووه پايان ميدهد . باشگاه هاي زيادي به دنبال جذب الکس هستند .

اما حضور او در مونترال که فصل بعد مارکو دي وايو را نيز بر عهده دارد محتمل تر به نظر ميرسد .

به نقل از گاتزا دلو اسپرت دو طرف قرارداد در همه ي موارد به توافق رسيده اند و ميتوانيم او را بازيکن جديد مونترال بدانيم .

دل پيرو تابستان امسال پس از 19 سال پوشيدن پيراهن بيانکونري و شکستن تمامي رکورد هاي اين باشگاه از يووه جدا ميشود .

بالا