• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوپ هواداران یوونتوس

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام

جدول رو نگاه کردم وضع تیم توی لیگ خیلی خرابه و فقط با معجزه اول میشه .
باید منتظر جام حذفی باشیم و ببینیم تیم میتونه قهرمان بشه!:eek:

اینم جدول مسابقات
c6lf4dp91xdgz04tzg7i.jpg

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
فکر کنم 8 بازی دیگه به پایان لیگ مونده

یعنی 24 امتیاز

9 امتیاز با صدر فاصله داریم

اگر کوپا رو بگیریم یک ستاره نقره ای نصیبمون میشه

اگر بشه 3 امتیاز بازی با اینتر رو بگیریم فاصله 6 تا میشه و باید در 7 بازی باقی مونده منتظر 3 باخت از اینتر و برد تمامی بازیها توسط یوونتوس بود که امیدوارم اینطور بشه ولی واقعا سخت و مشکله

به نظرم دو کار مهمی که باید فراموش نشه و از دست دادنش تنها توسط یووه انجام میگیره رو باید انجام داد

1- دوم موندن و حفظ فاصله از میلان
2- قهرمانی کوپا ایتالیا

به امید موفقیت همیشگی یوونتوس

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
فکر کنم 8 بازی دیگه به پایان لیگ مونده

یعنی 24 امتیاز

9 امتیاز با صدر فاصله داریم

اگر کوپا رو بگیریم یک ستاره نقره ای نصیبمون میشه

اگر بشه 3 امتیاز بازی با اینتر رو بگیریم فاصله 6 تا میشه و باید در 7 بازی باقی مونده منتظر 3 باخت از اینتر و برد تمامی بازیها توسط یوونتوس بود که امیدوارم اینطور بشه ولی واقعا سخت و مشکله

به نظرم دو کار مهمی که باید فراموش نشه و از دست دادنش تنها توسط یووه انجام میگیره رو باید انجام داد

1- دوم موندن و حفظ فاصله از میلان
2- قهرمانی کوپا ایتالیا

به امید موفقیت همیشگی یوونتوس

به به چه عجب فریبا جون؟
من که هنوز به یووه امیدوارم. اگه مصدوما برسن میتونه... نشد دیگه کوپا رو باید بگیریم...

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
خواهش میکنم محسن جان

من همیشه پیگیر تاپیک و ارسالهای شما و دوستان و خبرهای یووه هستم

آرزوی قلبی هر بیانکونری موفقیت یووه هست برای همین من همیشه دعا میکنم که یووه و بیانکونریها موفق باشن

از جناب j_2006_n و sasan s و بقیه دوستان عزیز یوونتوسی به خاطر فعالیتشون شدیدا متشکرم

موفق و سربلند باشید

stefan

Registered User
لایک‌ها
177
دوستان باید واقع بین بود. کار یووه با دو باخت نیم فصل دوم تو بازی با اودینزه و کالیاری دیگه تموم شده بود.:D

به امید جام حذفی!

:cool:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

خواهش میکنم محسن جان

آرزوی قلبی هر بیانکونری موفقیت یووه هست برای همین من همیشه دعا میکنم که یووه و بیانکونریها موفق باشن

از جناب j_2006_n و sasan s و بقیه دوستان عزیز یوونتوسی به خاطر فعالیتشون شدیدا متشکرم

موفق و سربلند باشید

فریبا جان ممنون شما لطف دارید:blush:

مخلص هرچی یوونتوسیه هستیم ما...

ما بیشتر:D

دوستان باید واقع بین بود. کار یووه با دو باخت نیم فصل دوم تو بازی با اودینزه و کالیاری دیگه تموم شده بود.:D

به امید جام حذفی!

:cool:

بله متاسفانه به نظر من هم باید منتظر گرفتن جام حذفی توسط یووه کبیر باشیم:eek:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
راستی دوستان امروز تولد محسن جانه ( M O H S E N)

محسن جان تولدت مبارک
2r7vodt.jpg

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
خواهش میکنم محسن جان

موفق و سربلند باشید

فریبای عزیز لطف دارید . امیدوارم در هر موقعیتی هستید سلامت و موفق باشید

مخلص هرچی یوونتوسیه هستیم ما...

به همچنین .

ضمنا محسن جان من هم تولدت رو تبریک میگم و امیدوارم سالی پر از سلامتی و شادکامی پیش رو داشته باشی. :)

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
ضعیف داوری در کنار ضعف یووه ( جنوا 3 - 2 یوونتوس )
genoajuventus3.jpg

یووه در ماراسی و استادیوم فرایس از کورس قهرمانی عقب افتاد. در حالیکه اروپا در جشن عید پاک خوشحال و شاد است، ایتالیایی ها به یاد کشته شدگان ابروتزو هفته سی و یکم خود را برگزار کرد. استادویم فراریس باید از تیمش خرسند باشد زیرا به سه گل از سد حریف قدرتمند خود گذشت تا به لیگ قهرمانان راه یابد. جنوا با این سه امتیاز یووه را از کورس قهرمانی دور کرد و خود را به سکویی رساند تا امیدهایش بیش از پیش به صعود به لیگ قهرمانان افزایش یابد.
جنوا خیلی خوب شروع کرد و خیلی زود قدرت و انگیزه تهاجمی خود را به حریف نشان داد. اگر دقت و تلاش کیه لینی در دقایق نخست بازی نبود یووه خیلی زود دروازه خود را باز شده می دید اما این دقت نیز کافی نبود زیرا موتا پس از گذشت دقایقی دروازه مهمان را گشود تا میزبان در خانه پیش بیافتد. این گل ابهاماتی را به همراه داشت، روکی داور بازی که یک قضاوت ضعیف را از خود به جا گذاشت در این صحنه پیش از گل موتا بر سوت خود دمید اما ضربه موتا که به گل تبدیل شد این گل را پذیرفت و به این ترتیب حرکت ضعیف خود را ادامه داد زیرا پیش از این نیز یاکوئنتا از یک گل محروم کرده بود، مهاجم بیانکونری به خوبی پیش رفت اما داور به منظور افساید بر سوت خود دمید تا ضربه او مورد پذیرش قرار نگرید. این صحنه بسیار مشکوک بود زیرا معتقد بودند او در افساید قرار ندارد. به هر ترتیب زمانی که گل نخست بازی توسط موتا صحیح اعلام شد بانوی پیر به حملات خود کمی هماهنگی و قوت بیشتر داد تا اینکه در حالیکه بازی به دقیقه 45 خود می رسید با خطای یار حریف یک ضربه پنالتی به سود یووه اعلام شده، این بار روکی خطا را درون محوطه تشخیص داد تا الکس پشت ضربه بیاستد و دروازه جنوا را بگشاید. به این ترتیب و با توجه به زمان بازی به نظر می رسد که نیمه نخست با تساوی به اتمام خواهد رسید اما چنین نشد، زیرا جنوا در واپسین دقیقه این نیمه به یک ضربه کرنر دست یافت و موتا این بار با ضربه سر دروازه بوفون که روز خوبی را پشت سر نگذاشت باز کرد تا در میان تعجیب بیانکونری، این تیم نیمه را به حریف واگذارد.
نیمه دوم با قدرت بیانکونری اغاز شد، به نظر می رسید در زمان استراحت یووه یک تیم دیگر شده و با قدرت و انگیزه بالا راهی میدان شد. دل پیرو حضوری موثر تر داشت و با پیش روی راه را برای سایر بازیکنان باز کرد. همکاری ندود، دل پیرو و یاکوئنتا در این 45 دقیقه بیشتر و موثر تر بود. اما چهره برتر این نیمه سنگربان حریف بود که با واکنش های دیدنی برابر ضربات ندود و الکس مقاوت عجیب و استثایی از خود نشان داد تا دروازه خود را همچنان بسته نگاه دارد. فراموش نکنیم که مدافعین جنوا نیز در بسته نگاه داشتن دروازه روبینیو نقش موثری ایفا کردند. به دقایق پایانی نزدیک می شویم و رانیری دست به تعویض می زد در حالیکه کامورانزی را به دلیل خطای خطرناک از زمین اخراج شده می بیند و کار برای یووه دشوار تر از گذشته می شود. زمان زیادی باقی نمانده این بار حرکت و ارسال ندود برای یاکوئنتا نتیجه مثبتی به همراه دارد و وینچنزو مهاجم اماده این روزهای بیانکونری در دقیقه 84 گل تساوی بانوی پیر را به ثمر می رساند تا یک امتیاز به دست اید. اما این بار نیز این نتیجه پای بر جا نمی ماند زیرا یک یار جوان و سابق بیانکونری که برابر تیم و هم تیمی های سابق انگیزه ای دوچندان گرفته برای سومین مرتبه دروازه یوونتوس را باز می کند تا شاگردان کلودیو رانیری در فاصله هفت هفته به پایان لیگ 10 امتیاز از اینتر عقب بیفتند و با این شکست به استقبال جشن عید پاک و دیدار مستقیم هفته اینده برابر نراتزوری روند.
این بازی به نتیجه 3 بر دو به اتمام رسید اما انچکه بسیار حائز اهیمت بود ضعف خط دفاعی یووه در کنار ضعف داوری بود. روکی بارها و بارها در طول بازی مرتکب اشتباه شد تا جنوا از این اشتباهات بیشترین سود را ببرد و سه امتیاز بازی را به نام خود ثبت کند.

ترکیب و امتیاز بازیکنان یووه
بوفون 7 - زبینا 4/5 ( گریگرا 5 ) – لگروتالیه 6 ( مارکیونی 5/5 ) – کیه لینی 6 – مولینارو 6 – کامورانزی 4 – مارکیزیو 5 – پولسن 4/5 – ندود 5/5 – یاکوئنتا 6 – دل پیرو 6 – رانیری 6 و روکی داور بازی 5/4

------------------------------
شکست سنگینی را تجربه کردیم
ranieri15.jpg

یوونتوس شکست خورد در هفت هفته به پایان رقابت های سری A فاصله خود را از حریف بیشتر و بیشتر دید. چهره رانیری ناراحت بود و سخنان کوتاهی پیش روی خبرنگاران گفت: شکست سنگینی بود، جنوا از ما بهتر بازی کرد و در نهایت نیز پیروز شد. در دقایق پایانی خسته بودیم و گلی توسط پالادینو دریافت کردیم. یک دیدار ویژه و پرهیجان از سوی دو تیم در جریان بود. در زمانی که 2 بر 2 نتیجه دیدار بود باید مراقبت بیشتری می کردیم و دقت بیشتری می کردیم. به هر حال شکست سنگینی بود و فاصله امتیازات ما برای دیدار مستقیم برابر اینتر افزایش یافت

منبع:یووه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
با استخوان های شکسته زمین بازی را ترک کردیم
alexnews1.jpg

چهره الکس دل پیرو در هم و ناراحت است او نیز مانند سایر بیانکونری نتوانست موفق شود و در نهایت با یک شکست به خانه بازگشت. بانوی پیر از اینتر 10 امتیاز عقب است و این درحالی است که در چند دیدار می توانست با برتری فاصله خود را با نراتزوری کاهش دهد. کاپیتان که از نقطه پنالتی دروازه جنوا را باز کرد در سخنان بسیار کوتاهی گفت: می توانستیم پیروز شویم اشتباه کردیم و در اخرین دقایق گل خوردیم تا سه امتیاز از دست رود. با این شکست میلان و جنوا به ما نزدیک شدند در حالیکه میتوانستیم امتیاز خود را با اینتر کاهش دهیم و حالا امتیاز میلان را به خود نزدیک می بینیم.
اسطوره سیاه و سفیدپوشان یووه به نمایش ضعیف داوری نیز اشاره کرد و مشکلات را در این بخش نیز دید و در جلمه پایانی گفت با استخوان های شکسته زمین بازی را ترک کردیم.

-------------------
حیف از سوتی که مرا متوقف کرد
iaquinta4.jpg

نه تنها غمگین و ناراحت به نظر می رسد بلکه از نمایش خود نیز راضی نیست. زننده گل دوم بیانکونری در واکشن به نتیجه به دست امده اظهار داشت: خوب کار نکردیم و خوب پیش نرفتیم. منتظر یک دیدار زیبا بودیم و می دانستیم که برابر حریفی سرسخت به میدان خواهیم رفت اما بسیار ضعیف کار کردیم. تن به شکست 3 بر 2 دادیم. جنوا بهتر ظاهر شد اما گلی که من به ثمر رساندم و پیش از ان داور به دلیل افساید سوت زد مشکوک بود و ممطئنا که اشتباه سوت زد. من در بازی بودم و افسایدی وجود نداشت. حیف از ان سوت که مرا متوقف کرد.
مهاجم بیاکونری به بازی مستقیم برابر اینتر اشاره می کند و می گوید: به جلو حرکت خواهیم کرد با افتخار مقابل اینتر به میدان می رویم و نتیجه را به خود اختصاص می دهیم. همه چشم ها به این بازی ست و ما باید پیروز شویم.

-----------------
بررسی دیدار و مهره های بیانکونری

یک نمایش ضعیف همراه با ضعف شدید داوری موجب شد تا بیانکونری بیش از گذشته از حریف خود عقب بیفتد. یوونتوس برابر جنوا تن به شکست داد تا اختلاف خود را با اینتر به 10 امتیاز افزایش دهد. رانیری و شاگردانش روز گذشته نتواستند نمایش خوبی ارائه دهند و در نهایت و در حالیکه می توانستند با یک امتیاز جنوا را ترک نمایند با گل دقایق پایانی پالادینو یار قدیمی خود یک امتیاز را نیز از دست داد. به بررسی بازیکنان و این بازی می پردازیم.

ندود
روکی اشتباه کرد و در کنار این اشتباهات یاران بیاکونری بودند که موجب برتری جنوا شدند. ندود نتوانست یک نمایش خوب را ارائه دهد. هر چند که دوضربه متوالی او می توانست در صورتی که با خوش اقبالی او و یووه همراه بود به گل تبدیل شود. به هر حال این چهره چک تبار نیز مانند هم تیمی هایش ضعیف بود تا در نهایت امتیاز 5 را از ان خود نماید.

بوفون
مانند دیدار هفته گذشته دروازه خود را باز شده می دید. سه مرتبه گل خورد تا کمی ابهامات در خصوص ضعف او پس از بازگشت از مصدومیت چهره پررنگ تری به خود گیرد. اما نمی توان از واکشن های استثنایی او در چند نوبت به راحتی گذشت. او سه گل خورد اما بیش از سه مرتبه دروازه یووه را از باز شدن نجات داد. زمانی که واکنش او برابر اسکولی را به یاد می اوریم به این نکته پی می بریم که جیجی همچنان می درخشد. امتیاز او 7 است.

یاکوئنتا
یک بار دیگر گل زد. در کنار دل پیرو در ترکیب ثابت بانوی پیر جا گرفته بود. هماهنگی او در کنار ندود و دل پیرو در نیمه دوم جواب داد. البته او نیز یاکوئنتا این هفته ها نبود درست مانند یوونتوس. اما توانست بانوی پیر را به تساوی برساند و گل دو تیمش را به ثمر برساند تا یک امتیاز نزدیک شود اما افسوس که خیلی زود گل او پاسخ داده شد. امتیاز او 6 است.

لگروتالیه
6 دقیقه از زمان بازی می گذرد او با قدرت توپ را از روی خط دروازه بر می گرداند تا خیلی خود دروازه یووه باز نشود. تا پایان دیدار تلاش کرد تا به تیمش کمک کند و با ورود مارکیونی نمایش او نیز بهتر شد. زیرا کامو بسیار بسیار ضعیف کارکرد و در نهایت اخراج شد. امتیاز این مدافع نیز 6 است.

دل پیرو
با وجود اینکه یک بار دیگر قهرمان یوونتوس شد و در لحظه پنالتی دروازه جنوا را به خوبی و با دقت باز کرد اما همچنان در نمایشش کمی افت دیده می شود. شاید او نیز مانند سایر بازیکنان که فصل بسیار سختی را پشت سر گذاشته اند خسته شده است. امتیازی که برای کاپیتان در نظر گرفته شده، 6 است.

کامورانزی
یک خطای خطرناک، بسیار خطرناک از یک یار باتجربه. او با خطایی که بر روی اسکولی مرتکب شد از زمین بازی اخراج و بانوی پیر را ده نفره کرد. نمایش ضعیفی نیز ارائه کرد و تا امتیاز 4 را به خود اختصاص دهد.

تیفوسی های یووه
یک دقیقه سکوت برای کشته شدگان زلزله ابروتزو. به خوبی دیدار را تماشا کردند و با احترام به تصمیمات داوری که در کنار نمایش تیم محبوب شان لحظات را سیاه و تیره کرده بود بازی را دنبال کردند. امتیاز این گروه که ناملایمتی های زیادی را در این شب متحمل شدند امتیاز 10 خواهند گرفت.

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292
ضمنا محسن جان من هم تولدت رو تبریک میگم و امیدوارم سالی پر از سلامتی و شادکامی پیش رو داشته باشی. :)
ممنون. چاکریم.
راستی دوستان امروز تولد محسن جانه ( M O H S E N)

محسن جان تولدت مبارک
2r7vodt.jpg

قربونت جواد جون. چاکریم. دستتم درد نکنه عجب کیکی بود...

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

محسن جون وظیفه بود:happy:
-----------------------------------

همیشه علاقه دارم در کنار یوونتوس باشم
davidtre.jpg

به همراه یووه سال های زیادی ست که زندگی می کند و در کنار سیاه و سفیدپوشان نتایج درخشان و ارزشمندی کسب کرده، یک بازیکن دوست داشتنی و محبوب نزد تیفوسی ها شد و گل های فراوانی نیز با پیراهن یووه به ثمر رسانده، دیوید ترزگه تاکید کرد از بودن در کنار یووه احساس غرور می کند و همراهی یووه برای او افتخاری بزرگ است. او که فصل اینده دهمین سال حضور در یووه را جشن خواهد گرفت گفت: همیشه علاقه دارم در کنار یوونتوس باشم و برای من شایعات بازار نقل و انتقالات اهمیتی ندارد. من همراه یووه دو اسکودتو را فتح کردم و عنوان اقای گلی را نیز به دست اوردم همچنان جام لیگ قهرمانان را کسب نکرده ام که امیدوارم به ان نیز دست یابم.
ترزگل، مارچلو لیپی را بهترین مربی خود دانست و گفت: لیپی برای من تاثیر بسیار زیادی داشت و یک بار دیگر نیز تاکید می کنم برای من بودن در کنار یووه و همراهی این تیم و ورود به تاریخ این باشگاه و بودن در کنار نام های بزرگی مانند پلاتینی و زیدان افتخار بزرگی است. یووه یک باشگاه و یک خانواده است

---------------------------------
بررسی موقعیت یوونتوس

با استخوان های شسکته زمین را ترک کردیم، این جمله الکس پس از اتمام دیدار برابر جنواست. الساندرو دل پیرو اگاه است، غمگین و مطمئنا عصبانی. شکستی رقم خورد که حاصل نمایش نه چندان خوب بیانکونری بود. این تیم کلید کسب مجدد اسکودتو را گم کرده، شاید یووه برای کسب قهرمانی باید به درون خود بنگردد. کمی بیشتر که دقت کنیم می بینیم یوونتوس در طول فصل مشکلات بسیار زیادی داشت اما با گذشت چند هفته ثبات لازم را برای جدال و مبارزه قهرمانی کسب کرد و جایگاه دوم جدول را از ان خود کرد تا ثابت نماید تیمی قدرتمند است که با مشکلات فراوان نیز می تواند جز مدعیان بزرگ قهرمانی سری A محسوب شود و هرگز ضعیف و ناتوان نخواهند شد.
عمیق تر که می نگریم متوجه می شویم یووه با اشتباهاتی که در طول فصل مرتکب شد فرصت نزدیک تر به اینتر را از دست داد. بانوی پیر در افزایش فاصله 10 امتیازی با اینتر خود نیز مقصر است. هفته ای را به یاد داریم که اینتر می توانست بیش از بیش نزدیک شود، بانوی پیر با یک پیروزی برابر لاتزیو می توانست خود را در یک قدمی نراتزوری برساند اما چنین نشد زیرا یووه ان دیدار را با تساوی به اتمام رساند تا فاصله یک امتیازی انجام نگیرد. شاگردان رانیری نیم فصل نخست را به خوبی پشت سر گذاشتند اما این تیم نیم فصل دوم را بسیار محتاط و ارام سپری کرد. نتایج کم فروغ در حالیکه می توانست روند پیشرفت نیم فصل نخست بهتر و مقتدرانه تر ادامه داشته باشد، چنین نشد و در نهایت سیاه و سفیدپوشان هر هفته به کسب اسکودتو دور تر و دورتر شدند. اگر فرصتی نیز ایجاد می شد شاگردان رانیری ان را از دست می دادند تا فاصله همچنان حفظ شود و به جایی رسید که در حال حاضر تصاحب اسکودتو دور از دسترس به نظر می رسد.

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
آقا محسن تولد ت مبارک البته با تاخیر

يوونتوس و راه بازگشت به قله
رسوايي كالچوپولي در سال 2006 باعث شد فدراسيون فوتبال ايتاليا 2 قهرماني سال‌هاي 2005 و 2006 سري A را بازپس گيرد و يوونتوس را با خفت به سري B بفرستد. جريمه 30 امتيازي يوونتوس به 17 و بعد به 9 امتياز تقليل يافت و بيانكونري مجبور شد در تمامي اركان دست به تغيير بزند.

بوچانوموجي، مرد برتر بازار نقل و انتقال بازيكنان در ايتاليا از كار محروم شد و جيرائودو و بتگا دو ضلع ديگر مثلث موفقيت توريني‌ها هم كنار گذاشته شدند. فابيو كاپلو رفت، اما يوونتوس جديد خيلي زود متولد شد.
بانوي پير بعد از رسوايي كالچوپولي، ضررهاي هنگفتي را تجربه كرد. كمتر تيم بزرگي مي‌تواند با ضرر و زيان ناشي از راه نيافتن به ليگ قهرمانان اروپا كنار بيايد، اما يوونتوس مجبور بود نه‌تنها اين مشكل را پشت‌سر بگذارد، بلكه بايد با از دست رفتن درآمد حاصل از اسپانسرها كه مطابق قرارداد خود مي‌توانستند يك‌جانبه خود را كنار بكشند و نيز درآمد پخش تلويزيوني رقابت‌هاي سري A ، كنار بيايد.

جز آن ميزان تماشاگران يوونتوس كاسته شد و در آن اوضاع و احوال بندرت كسي پيدا مي‌شد كه سري به فروشگاه‌ هاي باشگاه بزند و از محصولات يوونتوس خريداري كند.

هواداران يوونتوس مضحكه هواداران رقبا شده بودند ؛ چرا كه در يك دوره زماني طولاني ، رقيبان يوونتوس اعتقاد داشتند داورها به سود يوونتوس قضاوت مي‌كنند.

اين همه مشكلات يوونتوس نبود. جانلوكا پسوتو بازيكن وفادار و تازه بازنشسته شده يوونتوس به دليل فشارهاي روحي بسيار زيادي كه ناشي از سقوط يوونتوس و نيز مشكلات خانوادگي‌اش بود خود را از پنجره طبقه دوم باشگاه به پايين پرتاب كرد و بسختي مجروح شد. خبر بعدي كاملا قابل پيش‌بيني بود.

با از دست رفتن درآمدهاي هنگفت باشگاه كه از منابع مختلف تامين مي‌شد، مسوولان باشگاه چاره‌اي جز به فروش رساندن ستارگانشان نداشتند. عقاب‌هاي تيزبين ديگر باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي بر فراز آسمان باشگاه يوونتوس به پرواز درآمدند. جانلوكا زامبروتا و ليلين تورام راهي بارسلونا شدند.

رئال مادريد با به خدمت گرفتن فابيو كاناوارو و امرسون به وضعيت خود سر و سامان بخشيد. پاتريك ويرا و زلاتان ابراهيموويچ به اينتر رفتند. 10 بازيكن بزرگ و كوچك ديگر از جمله استفان آپياه نيز فروخته شدند و يوونتوس زندگي در شرايط سخت را شروع كرد.

از نقطه صفر
فابيو كاپلو، مربي موفق راه‌راه‌پوشان پس از اين ماجراها تصميم به ترك باشگاه گرفت و مربي رئال مادريد شد. مسوولان جديد باشگاه براي جايگزيني او ديديه دشام را برگزيدند.

دشام قبلا در يوونتوس بازي كرده بود و در سال 1996 همراه با يووه قهرمان اروپا شده بود. او جوان و كارآمد بود و در اولين تجربه مربيگري‌اش در موناكو خوب نتيجه گرفته بود و از هر لحاظ انتخاب خوبي به نظر مي‌رسيد.

يوونتوس با مربيگري دشام و بازيكناني جوان و ستارگان متعصب باشگاه كه يووه را در آن شرايط سخت ترك نكرده بودند براحتي 9 امتياز جريمه را جبران كرد و به صدر جدول سريB رسيد.

حضور جانلوئيجي بوفون، مائورو كامورانزي ، پاول ندود، آلساندرو دل‌پيرو و داويد ترزگه در سري B ، بهترين فصل رقابت ‌هاي اين دسته را رقم زد. جالب اين‌كه در آن فصل تيم‌هاي پرهواداري چون جنوا ، ناپولي و بولونيا هم در سريB بودند تا يوونتوس كمتر احساس غريبي كند!

پيروزي 1 - 5 يوونتوس برابر آرتزو، صعود يوونتوس به سري A را قطعي كرد، ولي دشام در تصميمي عجيب از سمت خود استعفا كرد. شايعه‌هايي مبني بر پذيرش مربيگري تيم ملي فرانسه و گالاتاسراي به وسيله دشام به گوش مي‌رسيد، ولي او كماكان بيكار است.

از آنجا كه در زمان استعفاي دشام هنوز چند هفته به پايان مسابقات سري A باقي مانده بود، جانكارلو كوراديني براي مدتي بسيار كوتاه روي نيمكت يووه نشست تا وضعيت مربي جديد براي فصل جديد مشخص شود. بازگشت به سري A براي هواداران يوونتوس بسيار شيرين بود؛ اما يوونتوس با آن تيم هميشه مدعي فاصله زيادي داشت.

كلوديو راينري مربي با تجربه ايتاليايي انتخاب خوبي براي يوونتوس بود. نيكلالگروتاليه، ژرژ آندراده، زدنيك‌گريگرا، تياگو ، حسن صالي اميجيچ و وينچز و ياكوينتا خريدهاي جديد يووه بودند. آنها رتبه سوم جدول را در پايان اولين فصل بازگشت به سري‌A به دست آوردند و به اروپا بازگشتند.

اكنون زمان آن بود كه جوواني كوبولي جيلي مدير عامل باشگاه و رانيري به فكر خريدهاي بزرگ باشند؛ اما مشكل اينجا بود كه آنها ديگر لوچانو موجي را نداشتند كسي كه مي‌توانست بهترين بازيكنان جهان را با قيمت‌هاي پايين به خدمت گيرد. در واقع يوونتوس با موجي برنده هميشگي بازار نقل و انتقالات بود.

بازيكناني كه در دوره او پيراهن راه راه را به تن كردند، بندرت ضعيف و بلااستفاده از آب در آمدند. خريد تياگو و آندراده در سال 2007 نشان داد كه كوبولي جيلي بايد به فكر يك موجي جديد باشد.

بازسازي

در شروع فصل 2009 - 2008 يوونتوس برخلاف انتظار، بازيكن‌هاي سرشناسي را جذب نكرد. الكس منينگر براي جايگزيني بوفون در روزهاي آسيب‌ديدگي او خريداري شد كه واقعا خوب بازي كرد.

اولاف ملبرگ مدافع با تجربه سوئدي ، فصلي متوسط در تورين سپري كرده و درايوكنزويچ كروات كه يك مدافع است در بيشتر روزها در كلينيك‌هاي پزشكي به سر برده تا دوران مصدوميتش را سپري كند.

بزرگ‌ترين اشتباه يوونتوس در جايي رقم خورد كه ظاهرا تحقيقات زيادي هم در موردش انجام شده بود. پس از 2 ماه شايعه‌هاي مختلف براي به خدمت گرفتن يك هافبك مياني مجرب كه هم وظيفه بازيسازي را به عهده گيرد و هم تخريب‌گر باشد ، آنها با 10 ميليون يورو كريستين پولين دانماركي را گرفتند كه فقط يك هافبك خشن و درگير شونده معمولي بود.

جالب اين‌كه يووه 6 ماه پيش از اين انتقال محمد سيسوكو را در همين پست به خدمت گرفته بود كه خيلي هم خوب جواب داده بود و بسيار بهتر از دوران حضورش در ليورپول بازي مي‌كرد.

بهترين خريد تابستاني يووه، آمائوري برزيلي ايتاليايي بود كه 14 گل نيز براي بيانكوزي به ثمر رساند. بازگشت سباستين جوونيكو به يوونتوس نيز موضوع مثبت ديگري بود كه در برخي مسابقات ثمرش را به بهترين شكل نمايان كرد.

عدم ثبات

يوونتوس در طول فصل حاضر رقابت‌هاي سري A روزهاي تلخ و شيرين زيادي پشت سرگذاشته اما برخي از روزها براي آنها فراموش نشدني بوده‌اند.

2 پيروزي قاطع برابر رئال مادريد در ليگ قهرمانان اروپا، خصوصا برد ارزشمند 2 بر صفر در سانتياگو برنابئو كه با درخشش فوق‌العاده الساندرو دل پيرو همراه بود از جمله اين روزهاست. بازي خوب پنيتوريكيو در اين ديدار موجب شد حتي هواداران رئال مادريد او را تشويق كنند.

پيروزي خانگي 2 - 4 يوونتوس برابر ميلان با هنرنمايي آمائوري و برد 1 - 4 در زمين رم، از ديگر نتايج استثنايي يوونتوس بود.

با وجود اين نتايج عالي، يوونتوس در چند مقطع از فصل دچار تزلزل شد و به همين دليل است كه اكنون نمي‌تواند اينتر را در صدر جدول به خطر اندازد.

شكست خانگي 1 - 2 برابر پالرمو در ماه اكتبر و در پي آن باخت با همين نتيجه برابر ناپولي، بيانكوئري را در آستانه بحران قرار داد اما در پي آن شاگردان راينري پنج پيروزي پياپي كسب كردند.

اين اتفاق در اواخر ژانويه هم تكرار شد و يوونتوس در فاصله سه روز 2 بار برابر اودنيزه و كالياري مغلوب شد. در ليگ قهرمانان اروپا، آرزوي هواداران يووه برآورده نشد.

آنها انتظار داشتند مردانشان كه پس 3 سال به جمع بزرگان اروپا پيوسته‌اند، همچون سال‌هاي نه چندان دور به مراحل پاياني برسند؛ اما شكست تلخ برابر چلسي در استامفورد بريج مانع شكل‌گيري يك صعود خاطره انگيز شد.

يوونتوس اكنون فقط شانس فتح يك جام را دارد كه جام حذفي ايتاليا است آنها كاتانيا و ناپولي 2 تيم جنوبي را حذف كرده‌اند، ولي در ديدار رفت مرحله نيمه‌نهايي مغلوب لاتزيو شدند، بازي برگشت دو تيم كه در تورين برگزار مي‌شود اهميت زيادي دارد.

بهترين‌ها

در طول فصل تعدادي از بازيكنان يوونتوس فراتر از سايرين بوده‌اند و توانسته‌اند يوونتوس را در شرايط سخت نجات دهند امسال هم يوونتوس بر خلاف ميلان و رم از نظر پست دروازه‌باني مشكلي را حس نكرد، در شروع فصل منينگر و بعد از بهبود مصدوميت بوفون، اين دروازه‌بان افسانه‌اي، به بهترين شكل ممكن از دروازه گوره‌خرها محافظت كردند.

جورجوكيليني، ستاره يوونتوس در خط دفاع بود براي فوتبالي كه هميشه بهترين مدافعان جهان را به خود ديده، تولد كيليني چيز عجيبي نيست و به نظر مي‌رسد پس از كاناوارو ونستا، دوران خلا تولد مدافعان كلاس جهاني به پايان رسيده است. جز بازيكنان نامبرده محمد سيسوكو، هافبك دفاعي يوونتوس و آلساندرو دل‌پيرو نيز فصلي فوق‌العاده را سپري كرده‌اند.

هواداران يوونتوس را در سراسر جهان 170 ميليون نفر تخمين مي‌زنند كه 43 ميليون نفر آن در اروپا و 12 ميليون نفر در ايتاليا ساكن هستندپاول ندود نيز كه اعلام كرده آخرين فصل بازيگري‌اش را سپري مي‌كند، بازي‌هاي متوسطي را ارائه كرد.

يوونتوس از سال‌هاي دور در فوتبال ايتاليا به تيمي معروف بوده كه بازيكنان بزرگي را پرورش داده است. در اين فصل نيز يوونتوسي‌ها از اين قضيه مستثني نبودند و چند پديده جديد را تحويل فوتبال ايتاليا دادند.

كلوديو ماركيزيو در نقش هافبك مياني بازي‌هاي خوبي را به نمايش گذاشت و خلا يك هافبك بازيساز را تا حدودي جبران كرد. پائولو دي‌كيليه هافبك چپ پاي اين تيم در 22 سالگي بسيار پخته عمل كرد. او نيز مثل ماركيزيو، عضو تيم ملي جوانان ايتاليا بوده است. وقتي اين دو را به سباستين جووينكو اضافه مي‌كنيم، آينده يوونتوس را تضمين شده مي‌يابيم.

بحران مصدوميت

در طول فصل اخير فوتبال ايتاليا يوونتوس از بدشانس‌ترين تيم‌ها بود. بانوي پير بارها و بارها با مصدوميت‌ بازيكنانش روبه‌رو شد. در بعضي موارد بازيكنان اين تيم دچار آسيب‌ديدگي‌هاي طولاني شدند و هرگز نتوانستند دوباره به ميادين بازگردند. مصدوميت طولاني مدت ژرژ آندراده 10 ميليون يورويي پس از يك سال و نيم برطرف نشده است!

بوفون، كيليني، دي كيليه، كنزويچ، لگرو تاليه، كامورانزي، اكرال، زبينا، سيسوكو، ترزگه، كريستيانو زانتي و آمائوري بارها در طول فصل دچار آسيب‌ديدگي شدند كه بعضي از اين موارد مصدوميت هنوز ادامه دارد شايد در اين ميان، مصدوميت مائورو ژرمن كامورانزي عجيب‌تر از ديگران باشد.

او در طول اين فصل تنها در 18 بازي تيمش را همراهي كرده و هر زمان كه چند بازي را در زمين سپري كرده، دچار جراحت شده و مجبور شده به مداواي آسيب‌ديدگي‌اش بپردازد.

خداحافظ دل‌آلپي

يوونتوس در چند سال اخير بازي‌هايش را در ورزشگاه المپيكوي تورين برگزار مي‌كند اين ورزشگاه كه تنها گنجايش 500/27 نفر را دارد، همان ورزشگاه كوموناله معروف است و از سال 1933 تا 1990 كه ورزشگاه دل آلپي احداث شد، ميزبان بازي‌هاي يوونتوس بوده است. به طور اتفاقي شروع نوسازي ورزشگاه دل آلپي با سقوط اسفناك يوونتوس به دسته پايين‌تر همزمان شد.

ورزشگاه دل‌آلپي با مخارج زياد در بيرون شهر تورين ساخته شد. اين ورزشگاه كه براي ميزباني جام جهاني 90 ايتاليا و نيز بازي‌هاي تيم‌هاي تورينو و يوونتوس از سوي شوراي شهر تورين ساخته شده بود، اشكالات فراواني داشت و به اعتقاد بسياري از اهالي فن، با وجود زيبايي ظاهري انكارناپذيرش در ميزباني فوتبال ناكارآمد بود. مهم‌ترين اشكالي كه به دل‌آلپي مي‌گرفتند، فاصله زياد سكوها و زمين بازي بود كه به واسطه پيست دووميداني به وجود آمده بود.

مورد ديگر فاصله زياد از مركز شهر بود كه موجب مي‌شد هواداران زيادي به استقبال بازي‌هاي يوونتوس نروند. وجود تابلوهاي تبليغاتي نيز ديد هواداران رديف پايين ورزشگاه را كور مي‌كرد.

اختلافات موجود بين مسوولان يوونتوس و شوراي شهر تورين از همان اولين سال‌هاي تاسيس اين ورزشگاه وجود داشت و حتي يوونتوس در سال 1995 ترجيح داد ديدار فينال جام يوفا كه به صورت رفت و برگشت انجام مي‌شد را در حضور 85 هزار نفر، در ورزشگاه سنسيروي ميلان برگزار كند.

وقتي ميانگين تماشاگر يوونتوس به ميزان نااميدكننده 34هزار نفر كاهش يافت، مسوولان يوونتوس كه اين ورزشگاه را در سال 2003 از شوراي شهر تورين خريده بودند، تخريب كردند و به طور موقت به ورزشگاه تازه بازسازي شده المپيكو نقل مكان كردند.

دل‌آلپي جديد

ورزشگاه دل‌آلپي جديد با گنجايش 40 هزار نفر در تابستان 2011 افتتاح خواهد شد. قرار است نام اين ورزشگاه 200 ميليون يورويي در بهار امسال انتخاب شود. يك‌سوم هزينه اين ورزشگاه از فروش نام آن به اسپانسر حاصل مي‌شود.

مراكز فروش، 8 رستوران، 120 جايگاه ويژه از امكانات اين ورزشگاه جديد است. مسوولان يوونتوس دوست ندارند بحران مالي جهان در مسير ساختن اين ورزشگاه جديد مشكل ايجاد كند. اين ورزشگاه پيشرفته يوونتوس را به اولين تيم ايتاليايي مبدل مي‌كند كه صاحب ورزشگاه است.

حتي تيم‌هايي مثل رم، لاتزيو، ميلان و اينتر هم از ورزشگاه‌هاي شوراي شهرشان استفاده مي‌كنند، ولي آنها نيز با توجه به آنچه بيانكونري انجام داده، درصدد هستند براي خود ورزشگاه احداث كنند. مسوولان يوونتوس مي‌خواهند ورزشگاه جديدشان براي هواداران بسيار راحت و داراي محيطي دوستانه و خانوادگي باشد.

البته از هم‌اكنون مي‌توان مطمئن بود كه اولتراها يا آن طور كه ايتاليايي‌ها مي‌گويند، تيفوزي‌ها جاي ثابتي در اين ورزشگاه خواهند داشت.

تنها 3 سال پس از فاجعه سقوط به سري B يوونتوس به جمع بزرگ‌ترين تيم‌هاي اروپا بازگشته و مي‌خواهد تيم پيشرو ايتاليا در داخل و خارج ميدان باشد. هواداران يوونتوس برخلاف بيشتر تيم‌هاي اروپايي و ايتاليايي‌ ساكن تنها يك شهر نيستند.

تعداد زيادي از دوستداران اين تيم ساكن جنوب ايتاليا و خصوصا سيسيل هستند كه در بازي‌هاي خارج از خانه به كمك آنها مي‌آيند. طبق بررسي‌هاي روزنامه لارپو بليكا، يوونتوس در ايتاليا 12‌ميليون نفر هوادار دارد كه 35 درصد علاقه‌مندان به فوتبال را در اين كشور تشكيل مي‌دهند.

هواداران بيانكونري را در سراسر جهان 170 ميليون نفر تخمين مي‌زنند كه 43 ميليون نفر آن در اروپا ساكن هستند. اكنون تيمي كه 51 جام در كلكسيونش ديده مي‌شود، بازگشته است و مي‌خواهد با بزرگان قاره سبز رقابت كند.

ehsan999

Registered User
لایک‌ها
0
منبع اش جام جم آنلاین و نویسنده اش مزدک میرزایی

راستی فردا با اینتر د ر در تورین بازی داریم امیدوارم در این بازی حساس و حیثیتی پیروز بشویم.
به امید موفقیت های پی در پی

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
بازی چه ساعتی هستش کانال 3 پخش میکندش یا نه /؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
سلام دوستان

بازی فردا ساعت 23:00 هستش شبکه 3 هم احتمال زیاد پخش میکنه;)
به امید برد یووه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
روش من در زندگی فوتبال مبارزه و جدال است
alexsport.jpg

فردا و در روز برگزاری دربی سرزمین چکمه ای مجله هفتگی اسپورت روی جلد و اخبار مهم خود را به الساندرو دل پیرو کاپیتان ارزشمند بیانکونری اختصاص داده است. " از سال های حضورم در یووه به ویژه سال های اخیر افتخار و احساس خوبی دارم، همسرم سونیا یک زن استثتنایی ست و پسرم توبیاس درب های جدید و فوق العاده دنیا را بر روی من گشود. "
این هفتمین مرتبه ای است که الکس بر روی جلد مجله اسپورت ویک دیده می شود. کاپیتان یوونتوس با بیشترین حضور بر روی جلد هفته نامه گاتزتا این بار از فوتبال، خاطره ها و ... صحبت کرد.

همسر و خانواده
سونیا، همسرم. او یک دختر معمولی و عادی بود و در حال حاضر یک همسر و مادر استثنایی ست. نمی دانستم که او یک رمز موفقیت برای من به شمار خواهد امد. نمی دانستم همه این مسائل با امضا یک کاغذ به عنوان ازدواج روی خواهد داد.
اما توبیاس: پسرم او درب های جدیدی و فوق العاده جهان را بر روی من باز کرد. در حال حاضر همه کار می توانم انجام دهم، کارهای او لذت بخش است. او را به حمام می برم و کلیه کارهای او را انجام می دهم. تلاش می کنم تا یک پدر خوب و شایسته باشم. البته پسرم هنوز به خوبی صحبت نمی کند اما احتمال دارد زمانی که حرف زدن را یاد بگیرد از من گلایه کند ! من بسیار ارام هستم و بسیار دوست دارم که در خانه بمانم و با او بازی کنم. او درب های فانتزی و زیبایی را بر روی من باز کرد.

خصوصیات
گوشه گیری از خصوصیات الکس به شمار می رود." شغل و حرفه من موجب می شود تا بیشتر در معرض دید باشم اما در زندگی شخصی تلاش می کنم که در معرض دید نباشم. معتقدم که باید مسائلی محفوظ بماند.

بحران اقتصادی
وی به بحران اقتصادی اشاره می کند و می گوید باید به صرف هزینه ها توجه کرد. به هر حال با رشد زندگی با چنین مسائلی نیز روبرو خواهیم شد.
من و خانواده ام در تورینو رشد کردیم و فرزندانم ( دومین فرزند الکس نیز متولد خواهد شد ) با این محیط بزرگ خواهند شد.

افتخار
فوتبال و فوتبال. افتخار و غرور خاصی از بودن در کنار یووه احساس می کند. " خواسته من همچنان بودن در کنار یوونتوس است. قرارداد من تا پایان سال 2010 اعتبار دارد و من در این لحظات به پایان این دوران فکر می کنم و می خواهم در اتمام مدت قرارداد به سناریو فوتبال پایان دهم. طی سه ماه پایانی فصل تمرکز خود را معطوف فوتبال کرده ایم و این ماه های پایانی برای من و یووه بسیار مهم است. روش من در زندگی فوتبال مبارزه و جدال است.

اینتر
اینتر حریف فردای بانوی پیر است. " هیچ حسادتی به انان نمی کنیم، من از بودن در کنار بیانکونری و سال های حضورم در یووه افتخار می کنم، به ویژه سال های اخیرم. بسیار موفق و خوب کار کردیم، دشواری های زیادی داشتیم اما ما بر انان غلبه کردیم.

مورینیو
او او بیدار، حیله گر و اماده است.

زلاتان
او را نخواهم بخشید، هیچ بخششی نیست. زمانی که به سری ب رفتیم او را تیم های بسیاری خواستند و او انتخاب کرد. نمی دانم که چرا به اینتر رفت اما مطمئنا موراتی پول بسیار زیادی به او داد اما حالا ما جووینکو را داریم.

--------------
به یاد پیروزی فصل گذشته
1239959340_legronews.jpg

اگر از یک بیانکونری سوال شود که بهترین خرسندی و رضایت فصل 2008-2007 کدام رقابت بود مطمئنا او برتری برابر اینتر در خانه نراتزوری خواهد بود. یک کامیابی شجاعانه و بی نظیر که ارزش یک فینال و رسیدن به سکوی سوم و راه بابی به لیگ قهرمانان را داشت.
22 مارس 2008 نزدیک به 13 ماه پیش و حالا این صحنه در استانه تکرار است زیرا یووه هیچ کم و کاستی برای غلبه بر اینتر ندارد، هرچند که مصدومیت و محرومیت این تیم را رها نکرده اما بانوی پیر انگیزه ای بالا برای برتری مقابل دشمن دیرینه دارد.
نیکولا لگروتالیه در گفتگو با شبکه یوونتوس اظهار داشت: می دانیم که به رقابت بزرگی می رویم، فصل گذشته در میلان بر این تیم غلبه کردیم و هم اکنون نیز به برتری فکر می کنیم. در حال حاضر می خواهیم این پیروزی تکرار شود و برای فتح سه امتیاز راهی میدان می شویم به رده بندی توجه خاصی داریم.
پیروزی مقابل اینتر نمی تواند ما را به اسکودتو نزدیک کند اما این مهم نیست زیرا ارزشمند بودن در برتری و ادامه هدفی است که در نظر داریم. باید تا پایان راه بر رقبا پیروز شویم و سه امتیاز هردیدار را به خود اختصاص دهیم.
مدافع بیانکونری به نتایج اخیر مقابل کیه وو و جنوا نیز اشاره کوتاهی می کند: متاسفانه برابر این رقبا خیلی زود دروازه خود را باز شده دیدیم اما از هم اکنون تا پایان فصل چنین مشکلی تکرار نخواهد شد و ما هرگز دروازه خود را باز شده در دقایق نخست بازی نخواهیم دید. اماده مسابقه بزرگ هستیم و می خواهیم به شرایط ارمانی خود بازگردیم.
کوپا ایتالیا و دیدار برگشت مقابل لاتزیو نیز نزدیک می شود و نیکولا به رسیدن یووه به فینال و کسب قهرمانی تاکید ویژه دارد و می گوید: مطمئن باشید که می توانیم با قهرمانی در این جام، فصل را به خوبی به اتمام برسانیم و اینجا
هستیم تا این حرکت را انجام دهیم و قهرمان شویم.

--------------
دیه گو در یووه راحت خواهد بود
amauri14.jpg

به دیدار یووه برابر اینتر نزدیک می شویم و این فرصتی ست تا از امائوری در خصوص این دیدار سوال شود اما این سوالی تکراریست و خبرنگاران ترجیح می دهند از مهاجم بیانکونری در خصوص پاسپورت و ملیت سوال کنند. او بار دیگر شفاف و روشن صحبت نکرد و گفت: در برزیل در کنار بازیکنانی نظیر ادریانو و پاتو مبارزه خواهم کرد اما در ایتالیا باید برای حضور در ترکیب رقابت سختی با قهرمانان جهان جیلاردینو، دل پیرو، دوستم یاکوئنتا و یا پاتزینی مبارزه کنم، فرصت و فضایی کمتری به من خواهد رسید.
وی به دیه گو و شایعاتی در خصوص پیوستنش به یووه اشاره می کند و می افزاید: او را از نظر شخصی نمی شناسم اما در خصوص بازیگری اش باید بگویم یک گلزن و قهرمان بزرگ است. او می تواند در یووه به راحتی گلزنی و افتخاراتش را افزایش دهد. یووه برای بازیکنی با خصوصیات دیه گو یک باشگاه ایده ال خواهد بود.

منبع:یوووه:cool:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,543
لیست نفرات یوونتوس برای دیدار برابر اینتر
juventusinter1.jpg

کلودیو رانیری مربی یووه در اخرین لحظات امائوری مهاجم برزیلی خود را برای بازی مقابل اینتر فراحواند و یووه در دیدار مقابل اینتر چهار مهاجم اماده ی خود را در اختیار خواهد داشت. در لیست نفرات یووه زانتی همچنان غایب است زیرا امادگی مناسب را کسب نکرده او همچنان درد می کشد و بدین ترتیب اسم وی برای این دیدار رد نشده است. از دیگر عایبین این دیدار می توان به کامورانزی - مارکیزیو اشاره کرد که به دلیل محرومیت در این دیدار حاضر نخواهد بود.

بازیکنان بیانکونری دعوت شده برای دیدار برابر اینتر
بوفون – کیه لینی – ملبرگ – زبینا – امائوری – یاکوئنتا – دل پیرو – ندود – کیمنتی – نزویچ – ترزگه – پولسن – جووینکو – گریگرا – مولینارو – دچلیه – تیاگو – مارکیونی – لگروتالیه – پینسولیو

محرومین بیانکونری
کامورانزی – مارکیزیو

مصدومین یووه
منیگر – زانتی – سیسوکو

----------------------------
پیروزی برای کاهش فاصله
juventusinter2.jpg

به بازی بزرگ ایتالیا نزدیک می شویم و خبرنگاران و کارشناسان ورزشی فرصت را برای هرگونه اظهار نظر و صحبت در خصوص این رقابت مهم از دست نمی دهند. در کنفرانس خبری دو مربی انبوهی از خبرنگاران با سوالات متعدد شرکت کردند تا خود و هواداران فوتبال را اماده یک دیدار جذاب و شایسته برای فوتبال کشورشان کنند.
دیدار مهمی در مرحله برگشت مسابقات سری A برگزار خواهد شد و یوونتوس برای بهبودی شرایط و نزدیک تر شدن به اینتر تنها به پیروزی فکر می کند. کلودیو رانیری در مصاحبه مطبوعاتی پیش از بازی حاضر شد و به سوالات مختلف پاسخ داد.

رقابت و دیدار
سرانجام دیدار برابر اینتر فرا رسید، این جدالی است که تیم ما منتظرش بود. تیم من اماده این رقابت بزرگ و مهم است. پسرانم را بسیار خوب و اماده دیدم، مانند همیشه برای کسب پیروزی مبارزه می کنیم: یک برای شرایط جدول و دیگری برای باشگاه و هدف خودمان.

اسکودتو
تصور میکنم بارها در این باره صحبت کرده ام. کسب ان دشوار است اما برای پیروزی راهی میدان می شویم. 10 امتیاز از حریف عقب هستیم و این فاصله زیادی ست. انها تیم بزرگ و قدرتمنداند به انها احترام می گذاریم اما اینتر نیز در شرایط بسیار خوبی بهره نمی برد. ما در دیدارهای بزرگ و زمانی که خوب نتیجه نمی گیریم با امادگی کامل به میدان نرفتیم. فردا باید پیروز شویم و فاصله را کاهش دهیم. یووه و اینتر دو قهرمان متفاوت اند و ما به پایان فصل فکر می کنیم و به پایان این رقابت که با برتری ما به اتمام خواهد رسید.

مورینیو
حضور مورینیو در فوتبال ایتالیا همواره مسائل خاص خود را داشت و این سوال بار دیگر در استانه این دیدار بزرگ تکرار می شود. مربیان بسیار بزرگ و خوبی در ایتالیا حضور دارند اما بهترین انها تجربه مورینیو را در اختیار ندارند. او دیگر از من صحبت نمی کند شاید مرا فراموش کرده زیرا فاصله امتیازات زیاد شده. تیم بزرگی در اختیار دارد. یک تیم بسیار خوب در حمله و در بازپس گیری توپ نیز بسیار خوب کار می کنند.

بوفون و یا سزار
از رانیری سوال می کنند بوفون بهتر است یا سزار و او پاسخ داد: برای من جیجی همواره شماره یک است و من او را با هیچ سنگربانی عوض نخواهم کرد. او را نخواهیم فروخت حتی با مبلغ 100 میلیون یورو.

تایید از سوی مسولین
حداقل 5 مرتبه از سوی مدیران تایید شد که من در کنار یووه تا پایان مدت قراردادم خواهم ماند اما شما همواره این سوال را می پرسید. بلان تاکید کرد من بر روی نیمکت خواهم بود. او در پاسخ به این سوال که ایا فصل اتی نیز در یووه خواهید بود گفت: برای دو سال دیگر در تورینو خواهم بود. بلان و الکان به من اعتماد دارند و من از بودن در این تیم بسیار خرسندم.

اینده
از زمانی که متولد شدم، مردن را اغاز کردم. خیلی زود این را لمس کردم. نوبت من نیز خواهد رسید. من همواره مدیران و باشگاه های بزرگی را دیدم و برای من فرصت های بزرگ و فوق العاده ای ایجاد شد.

بازار نقل و انتقالات
دیه گو در تلویزیون دیدم. او فوق العاده کار کرد. در حال حاضر به این مسئله فکر نمیکنم و نقل و انتقالات برایم جذاب نیست به امروز فکر می کنم. رانیری در پاسخ به تمایل به جذب استانکوویچ در تابستان داشتید؟ گفت: او را به یووه فراخواندیم اما به یووه نیامد و هیچ افسوس و پشیمانی در این باره احساس نشد.

ابرا
گفته می شود 100 میلیون یورو برای فروش او درخواست شده است و رانیری در پاسخ به این سوال نیز گفت: باید از باشگاهش سوال کنید. برای 10 سال موراتی پیروز نشد یک سرمایه گذاری میلیونی را. اما همیشه پول کامیابی را به ارمغان نخواهد اورد. در حال حاضر زمان و دوره انان است اما ما می کوشیم و به زودی و به سرعت بازخواهیم گشت.

ادریانو
او را از نزدیک نمی شناسم اما یک بازیکن بزرگ به شمار می رود. نمایش او برایم همیشه جذاب بوده است.

قاضی میدان
فارینا

منبع:یوووه

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
من دوباره برگشتم!
به امید موفقیت یووه

بالا